Tyson Fury alistas rootslase ning jätkab võitmatuna
Täna peeti Las Vegases raskekaalu poksimatš, kus kohtusid Suurbritannia poksikuulsus Tyson Fury ja rootslane Otto Wallin. Marulisest heitlusest väljus parimana suursoosik Fury.
Tyson Fury: jõin enne tiitlimatši Wilderiga neli pinti õlut
Briti poksilegend Tyson Fury avalikustas, et valmistus 2018. aasta tiitlimatšiks ameeriklase Deontay Wilderiga rohke õllega. Fury sõnul jõi ta päev enne poksilahingut ära neli pinti õlut. Alkoholi tarbimine Furyle kätte ei maksnud ning britt ja ameeriklane leppisid toona viiki.
Poksi MM: Aas astub täna ringi ja kohtub karmi valgevenelasega
Noored poksitalendid Stiven Aas ning Pavel Kamanin on saanud teada oma vastased Jekateringburgis toimuvatel maailmameistrivõistlustel.
Algab poksi MM ja kaks Eesti noort poksijat astuvad elu karmimasse võitlusse
Eesti poksikoondise kaks säravamat liiget Stiven Aas ning Pavel Kamanin alustavad homme Jekaterinburgis maailmameistrivõistlusi.
Andy Ruiz Jr: ma tahan Joshua kolba puruks lüüa
Poksi raskekaalu tšempion Andy Ruiz Jr. sõnas, et soovib talvel toimuvas taaskohtumises Anthony Joshuaga mehe karjääri lõpetada.
Profipoksija Fury teeb tõsieluseriaali „Love Island“ pärast aastase poksipausi
Endise poksi raskekaalu maailmameistri Tyson Fury vend Tommy Fury võtab poksist aastase pausi, kuna tõsieluseriaalis “Love Island” osalemise järel on tekkinud elus uued võimalused.
Tyson Fury: alistaksin Ruizi kasvõi ühe käega
Poksiäss Tyson Fury tuli ilmsiks julge avaldusega, kui teatas, et suudaks Andy Ruiz Jr alistada kasvõi ühe käega.