Venemaa poksijad keeldusid ilma oma riigilipu ja -hümnita olümpiamängudel osalemast
Venemaa koondise poksijad teatasid, et ilma oma riigiliputa nad 2020. aastal Tokyos toimuvatele olümpiamängudele ei lähe.
„Tõsine“ spordimees! Tiitlimatši kaotanud Ruiz: poleks pidanud kolm kuud järjest pidutsema
Profipoksi raskekaalus alistas Anthony Joshua täna öösel Andy Ruiz Juniori ning teenis tagasi WBA, WBO, IBO ja IBFi meistrivööd. 
Kevin Renno: kas Joshua toob rematšiga kastanid tulest või kärsatab karjääri?
Andy Ruiz Jr. ja Anthony Joshua laupäevane rematš poksiringis on järg raskekaalu meeste esimesele jõukatsumisele juunis, millega sitke Ruiz Jr. võitis kõigi ehmatuseks tohutut Joshuat tehnilise nokaudiga seitsmendas raundis.
45aastaselt maailmameistriks? Pole probleemi!
Endine poksi maailmameister Vladimir Klitško kavatseb ringi naasta ja tõusta ajaloo vanimaks MM-tiitli omanikuks. Kas keskealine härrasmees saab tõesti ambitsioonika eesmärgiga hakkama või panevad nooremad konkurendid ta paika?
PÖFF: Mina poksin, sina respekteeri
Poksist pole ma kunagi suurt lugu pidanud ning baarides või, veel hullem, kellegi kodus poksikotti rippumas nähes olen pigem naerma turtsatanud. Hüseyin Tabaki «Mustlaskuninganna» paneb selle spordiala aga uude, filosoofilisemasse ja sügavamasse konteksti. Ja muidugi pole see spordifilm.
Video: Wilder nokauteeris vastase ja kaitses maailmameistritiitlit
Raskekaalu maailmameister Deontay Wilder kaitses profipoksi sarja WBC meistritiitlit, kui  alistas Las Vegases peetud kohtumises kuubalase Luis Ortizi seitsmenda raundi nokaudiga.
Floyd Mayweather naaseb tippsporti
Endine poksistaar Floyd Mayweather andis sotsiaalmeedia vahendusel teada, et naaseb järgmisel aastal profisporti.