Just sel vähelevinud põhjusel ei tasu juukseid õhtuti pesta
Kas sina pesed juukseid õhtuti või hommikuti? Kui soovid, et su juuksed näeksid elujõulised ja säravad välja, tuleks hoolega valida, millal ja kuidas sa nende eest hoolitsed, kirjutab Cosmopolitan.
Kas sinul juba on juukseparfüüm?
Kõik naised soovivad, et juuksed oleksid pehmed, siidised ja hästi lõhnavad. Oot, lõhnavad? Just!
Vanemaid inimesi tasub kuulata: mõtlemapanevad nõuanded 60aastastelt naistelt kõigile 30aastastele naistele
Targad naised on rääkinud ja noortel on siit üht-teist kõrva taha panna! Loe, mis nõu 60aastased naised 30aastastele anda tahavad ning mõtle, mida sinul siit on õppida.
ILU | Säti ennast peoks valmis! Soeng ja meik nagu Hollywoodi klassika!
Selle stiiliga astud välja justkui mõnest kuldajastu Hollywoodi filmist. Old-hollywood kannab endas sulnist sära ja elegantsi, millega ei saa eksida.
Kolm talvist juuksemuret — mis need on ja kuidas neid lahendada?
Mida teha, et sall juukseid pusasse ei ajaks? Miks on talvel juuksed staatilist elektrit täis? Mida teha mütsiludus juustega?
Jagame häid nippe, mida teha, et sukkpüksid terve talve vastu peaksid
Sukkpüksid pole eriline kestvuskaup, pigem käib enamik sukkpüksikandjaid peaaegu iga nädal endale poest uut paari ostmas, aga siiski on olemas mõni nipp, mis aitab väidetavalt sukkpükste eluiga pikendada, kirjutab Naisteleht.
Tervislikud uusaastalubadused: kui sa tõesti midagi 2020. aastal muuta tahad, võta ette need 3 asja
Vana aasta on selga pööramas ning just nüüd on paras aeg mõelda, mida uuel aastal teisiti teha ja kuidas selleks valmis olla. Milliseid lubadusi kõige enam antakse ja millised kolm tasuks kindlasti ellu viia?