Kellele ei meeldiks komplimendid? Milline on aga parim kompliment, mida just sinu tähemärgile öelda?
Komplimendid on kui vesi meie toimimise veskile, pole naist, kes nende paistel ei sulaks, ega meest, kes neid kuuldes rõõmsamaks ei muutuks. Ometi on aga igaühel meist just üks selline kompliment, mis meie meele eriti heaks teeb. Kui sa ei ole varem sellele mõelnud, siis vaata, mida ütleb sulle s...
Mehed tunnistavad üles: just sellistel põhjustel ei taha nad koduseid majapidamistöid teha
Ükskõik kui palju sa ka ei prooviks koduseid töid mehega võrdselt ära jagada, ta lihtsalt ei tee neid. Võib-olla mõnda asja vahel teeb, aga kindlasti mitte nii korralikult, nagu sina seda sooviksid. Milles siis asi on?
FOTOD | Naised jagavad pilte oma meikimata ja meigitud nägudest ning mõned neist näevad ilma krohvita totaalselt teistsugused välja
Instagramis on levimas taas üks hashtag, #powerofmakeup, mille all jagavad naised maailma eri nurkadest enne ja pärast fotosid, mis paljastavad, millised nad ilma meigita välja näevad.
Need on igapäevased tegevused, mida pea kõik naised teevad, aga mis mõjuvad kohutavalt nende välimusele
Kõik naised näevad pidevalt vaeva sellega, et olla ilusad ja oma välimuse eest hoolitseda. Kuid mõned asjad, mida me oma välimusega teeme, on hoopis kohutavad vead, mida peaks iga hinna eest vältima.
Tervete juuste ja kauni soengu meelespea!
Õige juuksehooldusega saab väga palju ära teha, et kiharad oleksid ilusad ja püsiksid soengus. Siin on mõned lihtsad nipid, mida meeles pidada.
Neid sõnu ei taha vanemad kindlasti oma lapse suust kuulda
Sõnadega saab palju haiget teha. Me kõik oleme saanud mõnikord oma vanemate peale pahaseks ja siis tahame neile igasuguseid asju näkku öelda. Siiski peaksid enne mõtlema, kas on ikka tark tegu kohe esimene emotsioon välja öelda.
ILU | Vaata järele, milliseid nõkse suvise jumestuse juures kasutada!
Ka suvel tahaks vahel meigiga anda silmadele veidi sära ja lisada huultele puna. Kuidas teha suvemeiki, mis ei koormaks nahka, vaid võluks selle värskeks ja kuldselt kumavaks?
Nii lihtsalt saad endale tugevad ja ilusad küüned
Tegelikult saad sa ka ise väga lihtsasti enda küünte tervise eest hoolt kanda. Lihtsalt pea neid näpunäiteid meeles.
Victoria Beckham siiski tahab vürtsitüdrukutega taas liituda?
Spice Girls tegi sel aastal taasühinemistuuri ja andis Suurbritannias mitu väljamüüdud staadionikontserti. Viiest vürtsitüdrukust oli laval vaid neli, sest Victoria Beckham ei soovinud kaasa lüüa. Tundub aga, et nüüd on ta meelt muutnud, vahendab Daily Mail. 
Reporter: Rannas tasub lisaks lesimisele ka figuurile mõelda
Kurikuulsad 30ndad eluaastad: neid asju peaks iga naine tegema, et näha ilus ja nooruslik välja
20aastasena ei näe enamik naisi oma näonaha ja üleüldise tervise eest hoolitsemisel eriti vaeva. Kortse ju pole ja ei ole ka tunnet, et peaks väga midagi tegema, et ilus välja näha. Kuid kõik muutub, kui ühel hommikul kukub see hirmuäratav suur number — 30.
Kui sul on lokkis juuksed, peaksid oma kiharaid hooldama just nii
Lokkis juukseid võib olla keerulisem hooldada kui sirgeid juukseid. Siiski leidub kasulikke nõuandeid, mida peaksid meeles pidama, kui oled lokkis juustega.
Naiste komme juukseid krepitada ei pruugi alati olla hea idee! Õpetame, kuidas seda juukseid kahjustamata teha
Selleks, et juuksed oleksid mitu päeva järjest volüümikad ja kaunilt soengus, on naistel komme neid sakiliste juuksetangidega krepitada. Kuidas see aga juustele mõjub ja mil määral neid kahjustab, selgitab Decoris salongi juuksur ja koolitaja Erica Roosimaa.
Saladus paljastatud! Loe, mida teha, et geellakitud küüned järgmise hoolduseni laitmatult vastu peaks
Üha enam populaarsust koguv maniküüri vorm on kahtlemata geellakkimine — loomulikum kui kunstküüned, vastupidavam kui tavaline küünelakk ning väljapeetum kui lihtsalt katmata küüned. Seda aga, millise intervalliga tuleks hoolduses käia, pole isegi suurimad geellaki fännid suutnud omavahel selgeks...
Tunnista üles: kui palju oma näos olevatest kortsudest oled sa ise endale tekitanud?
Kõik naised ootavad hirmuga seda aega, mil nende näkku hakkavad ilmuma esimesed kortsud. Paljud kortsud tekiksid näkku aga tegelikult palju hiljem, kui sul poleks neid halbu harjumusi, vahendab Daily Mail.