Küünetehnik selgitab: miks püsivad paigaldatud küüned osadel naistel paremini peal, ja milline on eestlaste seas nõutuim disain?
Ilusalong Beautiq küünetehnik Kristina Kniga selgitab, miks hakkavad paigaldatud geelküüned murduma, kas nende kandmisest peaks vahel tegema ka pausi ja kas geelküünte kandmine aitaks lahti saada paljusid naisi kimbutavast halvast harjumusest, küünte närimisest.
MUDI END NOOREKS: kuidas teha endale näomassaaži? Lisatud sammsammuline õpetus
«Näomassaaž on ülitõhus relv võitluses naha enneaegse vananemisega. Pealekauba lihtne teha,» ütleb Beauty Plaza ilusalongi kosmeetik Kaire Riismaa. Võtsime nõu kuulda ja proovisime järele.
PULMANIPID | 5 nõuannet, et pruudimeik püsiks kaunis kogu päeva
Kes siis ei näeks vahetult pärast meigi ja soengu tegemist välja säravalt kaunis? Kuid mismoodi hoida seda sära ja värskust kogu pulmapäeva jooksul, pulmaööni välja?
Õpetame selgeks, kuidas kaitsta külmemal perioodil kihraraid tujuka ilma eest
Niiskus ja jahe ilm võivad ka kõige uhkema soengu kahuseks muuta ning tuul põhjustab tüütuid pusasid, mistõttu tasuks tähelepanu pöörata õigele juuksehoolitsusele, kirjutab Naisteleht.
Vihmase ilma meelespea: millega arvestada jumestamisel ja soengu sättimisel, et jõuda kontorisse värske välimusega?
Kui ilmateade lubab terveks päevaks kerget sadu ja väljamineku eest pole pääsu, tasub sellega juba hommikul meiki tehes ja soengut sättides arvestada.
Nõid soovitab: järgi neid nõuandeid ja su elu on kohe parem
Koduhaldja blogi jagab häid nõuandeid nõialt, mis aitavad sul elu paremaks muuta:
NAISTELEHT TESTIB | Kas roheline aluskreem ikka peidab punnikesed ja punetavad põsed?
Ebaühtlase näonaha korral soovitatakse jumestuskreemi all kasutada rohelist aluskreemi, mis neutraliseerib punase tooni. Proovisime omal nahal järele, kas imekreemide peale ikka tasub raha raisata.
SÄÄSTA TERVIST! 12 halba harjumust, millest naine peaks enne 40. eluaastat loobuma
Kui tahad ka keskealisena head tervist nautida, siis loobu neist harjumustest juba noorena.
Mida klaasike või kaks veini su näonahaga tegelikult teeb? Ole valmis, sest sind ootavad ees mõned silmnähtavad muutused
See, et pea peale suurt pidutsemist hommikuti valutab on tühiasi selle kõrval, mida alkohol su välimusega teeb.
Ebatavalised vead, mida naised teevad oma näonaha eest hoolitsemisel, mistõttu nende poorid tunduvad tegelikkusest suuremad
"Ma tahan, et mu näonaha poorid oleksid suuremad!" Seda lauset ei ütle mitte keegi, mitte kunagi.