Aitab mõttetutest jõulukinkidest! Küsi oma kallimalt 10 küsimust, et teada saada, mida ta päriselt tahab
Ükskõik kui hoolikalt me ka ei mõtleks oma peas enne jõule läbi, et see aasta teen absoluutselt kõikidele oma kallitele inimestele väga läbimõeldud kingitused, ikkagi juhtub enamasti see, et kiires pühadetuhinas tuleb lõpuks kellelegi mõni mõttetu jubin osta, et vähemalt midagigi oleks olemas.
3D-mesoniidid: näo ja keha pinguldus kirurgilise sekkumiseta
Selle uue metoodika abil saab nägu ja keha pinguldada kirurgilise sekkumiseta. Tegu on keha säästva ja uskumatult tõhusa protseduuriga, mis annab nahale noorusliku ja kauni väljanägemise. Tänu sellele on nägu jälle nooruslik, nahk siledam ja kortsud kaovad, näokuju taas selgepiiriline. Keha taast...
Anname head nõu, kuidas säästa jõuluajal raha ja mitte kulutada mõttetustele
Kahjuks on üpris paratamatu, et jõuluajal kulub tavalisest rohkem raha, sest ikka tahaks ju kõiki kalleid inimesi üllatada. Samuti ei ole jõulualua katmine just odav lõbu. Jagame häid nõuandeid, kuidas ikkagi natuke raha kokku hoida.
Viimase aja trend! Vaata, kuidas vähendada vaid kuu ajaga tselluliiti ja ümbermõõtu
Tselluliidiga võitlemisel ei ole enam vaja kalleid kreeme ega salongiprotseduure – kodus kasutatavad taskukohased massaažikupud lubavad tulemusi juba mõne nädalaga. Vestlesime sellest ning veel teistestki kupumassaaži kasulikest omadustest kupud.ee esindaja ja kuppude maaletooja Mariliis Mürgimäe...
Kuidas aastate lisandudes nooruslikku ilu säilitada?
Ka näonahal on elukaar, mistõttu muutuvad naha vajadused vanusega. Hea on teada, milliseid toimeaineid tasub kreemipurgist ja seerumipudelikesest eri kümnenditel otsida ning milliste toidulisanditega nooruslikkust võimalikult pikaks ajaks säilitada.
Vannitoa vuugivahed puhtaks! Vajad selleks vaid 2 juba kodus olemasolevat vahendit
Üks naine jagas koristamisnippidele keskenduvas Facebooki grupis Cleaning tips and tricks oma suurepärast nõksu, mis aitab tal kiiresti ja lihtsa vaevaga oma vannitoa vuugivahed säravpuhtaks teha, vahendab The Sun.