See lihtne soeng on selle sügistalve kõige populaarsem valik ja valmib vaid paari minutiga
Igale naisele meeldib, kui tema soengut kiidetakse, aga alati ei ole soovi kulutada palju raha, et saavutada kaunis tulemus. Ja kui sul on kiire, pole midagi lihtsamat, kui keerata juuksed krunni ja tormata uksest välja. Aga kui sa pole kunagi olnud suur krunni fänn, siis jagame sinuga nüüd üht s...
Kuidas saada lopsakas ja kohev soeng, mis püsib mitu päeva kaunina? Stella K. Wadowsky jagab nippe
„Mulle on alati lokkis juuksed meeldinud, kuigi nendega mässamine võtab tunduvalt rohkem aega, kui lihtne föönisoeg,” räägib stilist ja blogi Stellarium autor Stella K. Wadowsky. Tema signatuuriks on aastaid olnud lopsakad, suured ja lokkis juuksed.
Moelavad ennustavad: need on 2020. aasta kõige suuremad trendid, mis vallutavad ka sinu garderoobi
Selleks, et sa ei peaks poole aasta pärast nukralt garderoobis ringi vaatama ja mõtlema, et miks sul seal ühtegi trendikat riietust ei ole, tasub juba täna soetada poodidest pigem neid asju, mis on moekad ka järgmisel aastal. Moeportaal StyleCaster aitab meil ennustada, millised trendid 2020. aas...
Põhjalik ülevaade: vaata, milliseid iluprotseduure su lemmik vajab
Nii nagu inimesed lõikavad küüsi ja käivad juuksuris, vajavad samasugust hoolt ka lemmikloomad. Jagame head nõu, mida saad ise kodus ära teha.
Kurvikaim modell maailmas: mul läks aastaid, et ennast tõeliselt armastama hakata
Hunter McGrady on palju avalikkuse tähelepanu tõmmanud "läbi aegade kõige kruvikama modelli" tiitliga. Naine ei kohku tagasi ühestki ajakirjast, mis tema pilte suurelt kaanel näidata soovib.
Cryo21 aitab nii pruudil kui peiul pulmapäevaks tippvorm saavutada
Iga naine soovib oma elu tähtsaimal päeval näha välja imeilus – tehakse just siis need fotod, mis jäävad alatiseks koduriiuliltele seisma. Üheks suurepäraseks abiliseks tippvälimuse saavutamisel on Cryo21.
See on üks asi, mida juuksurid soovivad, et sa kohe peale juuste värvimist kindlasti ei teeks
Lahkusid juuksuri juurest värskelt värvitud juustega ja oled peeglisse vaadates nähtu üle üliõnnelik. Siis ära järgnevad 48 tundi oma juukseid pese, sest pesemine on kiireim viis, kuidas oma juuksetoon taas tuhmiks muuta, vahendab portaal Well+Good.
Kellele ei meeldiks komplimendid? Milline on aga parim kompliment, mida just sinu tähemärgile öelda?
Komplimendid on kui vesi meie toimimise veskile, pole naist, kes nende paistel ei sulaks, ega meest, kes neid kuuldes rõõmsamaks ei muutuks. Ometi on aga igaühel meist just üks selline kompliment, mis meie meele eriti heaks teeb. Kui sa ei ole varem sellele mõelnud, siis vaata, mida ütleb sulle s...
Vaata kuulsuste pulmasoenguid ja kogu oma tähtsaks päevaks inspiratsiooni
«Milline soeng küll teha?» Küsimus, mis vaevab paljusid peatseid pruute. Ideaalis võiks soeng olla ajatu ja elegantne, kuid samal ajal mitte liialt ülepingutatud. See võiks sobida nii pruudi näokujuga kui ka tema kleidiga. Lisaks võiks see ju ühtida selle stiiliga, mille vaimus pulmad on korralda...
Mida teha, et trenniga ei kaasneks vistrikuline näonahk?
Kui sa trenni tehes näonaha eest ei hoolitse, võib pooride ummistumine kaasa tuua vistrikulise näonaha. Kuidas seda välitda?
Järgi neid 3 nippi, et kael püsiks kauem nooruslik
Näed palju vaeva, et sinu näonahk oleks särav ja sile? Kuid kas sinu kael saab sama palju tähelepanu?  Kui vastus on eitav, siis on aeg seda muuta. Kolm nõuannet, mis aitavad sellega algust teha.
Märgid, et pesed liiga palju oma juukseid
Liigne pesemine võib juustele palju kahju teha.
ILU | Hüvasti, halva soengu päev! 8 lahedat ideed, kuidas siidisall soengusse sättida
Siidine sall on asendamatu abimees, mis toob garderoobi mõnusad suvised võnked ja taltsutab ka kõige tõrksamad kiharad. Pärjast turbanini – valik on sinu!Ajatu lipsuke Murra sall peapaela laiuseks, säti see ümber pea ja seo otsaette sõlm. Sakuta seda natuke paremale või vasakule. Tee sõlmest lips...
See kahesammuline test aitab sul välja selgitada, kui terved su juuksed tegelikult on
Kui räägime "heade juuste päevast", mõtleme sageli seda, kui ideaalselt särab nende värvitoon, kuidas need on lõigatud ja soengusse sätitud. Aga üks asi, millele me pigem ei mõtle, on see, kui tugevad need on. Ja see on viga.