Tesla langetas Model 3 hinda
Tesla alustas neljapäeval Model 3 odavama versiooni müüki, aga hind on jätkuvalt kõrgem, kui esialgselt lubati, vahendab MarketWatch.
Volvo tulemused oodatust paremad
Volvo teatas neljapäeval, et nende kolmanda kvartali puhaskasum kasvas 38 protsenti. Sellega ületati analüütikute ootusi, vahendab MarketWatch.
Nafta odavneb teist nädalat järjest
Nafta hind langeb juba teist nädalat järjest, sest Ameerika Ühendriikide varud kasvavad ning kardetakse, et USA-Hiina kaubandussõda võib majandusaktiivsust piirata, vahendab Reuters.
Telia kvartalitulemused oodatust paremad, aga aktsia langeb
Rootsi telekomifirma Telia Company teatas reedel oma kolmanda kvartali tulemused, mis olid prognoositust paremad. Ühtlasi tõstis ettevõte terve aasta kasumiprognoosi, vahendab Reuters.
Läti autolaenude firma Mogo kasvab meeletu tempoga
Autolaene pakkuv Läti firma Mogo Finance suutis esimese üheksa kuuga oma tulemusi tunduvalt parandada, selgub börsiteatest.
Baltika kahjum süvenes
Baltika kolmanda kvartali kahjumiks kujunes 814 000 eurot, mis on mulluse sama kvartaliga võrreldes üle 70 protsendi suurem.
Itaalia võlakirjade tootlus tõusis uue rekordini
Itaalia riigivõlakirjade tootlus tõusis reedel uute rekorditeni, sest investorid kahtlevad uues eelarveplaanis, vahendab CNBC.
SAF Tehnika kahjumis
Läti tehnoloogiafirma SAF Tehnika käive kahanes ning ettevõte teenis majandusaastal ka kahjumi, selgub börsiteatest.
Mängurist põllumehe võib päästa börs
Põllumehel on börsil toormega kauplemisel suur eelis, kuna ta tunneb toimimisprotsessi, ütles aastaid börsikauplejana tegutsenud põllumees Kalle Kits.
EBRD ostab kuni 150 miljoni eest Luminori võlakirju
Euroopa Rekonstruktsiooni ja Arengupank (EBRD) ostab Luminori keskmise tähtajaga laenuprogrammi (EMTN) raames kuni 150 miljoni euro eest ühendpanga eelisvõlakirju, toetamaks Luminori saama iseseisvaks baltikumiüleseks finantsinstitutsiooniks.Esialgne 60 miljoni eurone investeering Luminori tehti ...
Saksa autotööstusel 50% elulootust
Saksa autotööstusel on ainult 50 protsendi suurune ellujäämislootus autotööstuse juhtiva jõuna kümne aasta pärast, ütles ettevõtte tegevjuht Herbert Diess.
Transiidikeskuse uuel omanikul on Eestis suured plaanid
Hamburger Hafen und Logistic Internationali juht Philip Sweens rääkis, et Saksa börsifirma plaanib jääda Eestisse vähemalt 44 aastaks.
E-sport kasvab meeletu kiirusega
E-sport on kasvama hakanud tohutu kiirusega ning paljud noored saavad seal miljonärideks, kirjutab CNBC.
Greenspan: nii kitsast tööturgu pole ma USAs veel näinud
Endine Föderaalreservi juht Alan Greenspan ütles, et kunagi varem pole USA tööturul nii kitsas olukord olnud, vahendab CNBC.
Minitehing pani Ekspressi aktsia sööstlaskuma
Ekspress Grupi aktsia langes täna Tallinna börsil ligi 7 protsenti ühe väga väikese tehingu tõttu.
Nestle parandas tulemusi
Nestle teatas neljapäeval, et nende käive paranes kõigis kategooriates, eriti kohvi omas, vahendab MarketWatch.
Unistad Teslast? Seadusemuudatus soosib vanemaid mudeleid
Need, kes tahavad teha autoga nii töö- kui ka erasõite, ent siiski nautida sõitmist särtsaka neljarattalisega, võiksid mõni aeg tagasi tehtud seadusemuudatuse põhjal eelistada vanemaid Teslasid.
eBay kaebas Amazoni kohtusse
eBay.com kaebas kolmapäeval Amazoni kohtusse. Ettevõtet süüdistatakse klientide püüdmises eBay sisemise sõnumisüsteemi kaudu, mis on illegaalne, vahendab MarketWatch.
Börsikaupleja: näen 2019 uusi tippe
Börsikauplejale Marat Kasparovile turgude langus üllatusena ei tulnud ja ta näeb pigem ostuvõimalusi.
Investor Toomas: oleks tahtnud autodesse investeerida, aga...
Olen kaalunud korduvalt raha panemist suurte Saksa autotootjate aktsiatesse. Nüüd aga tundub, et mõistlikum on kaardimängijate keelt kasutades mitte panust teha, vaid öelda hoopis "pass".
Saksa autotootjaid ootab viis viletsat aastat
Saksa suure kolmiku – Daimleri, Volkswageni ja BMW – kasumeid räsivad viiel järgmisel aastal kaubandussõjad ja suured kulutused üleminekul diiselautodelt elektrilistele sõidukitele.
Börs: keskpanga protokoll kinnitas hirme
Kolmapäeval libisesid USA aktsiaindeksid keskpanga septembrikuise kohtumise protokolli avaldamise järel kergelt punasesse, kuid jäid siiski kaugele päeva alguse langusest.
SEC kaalub kvartaliaruannete nõude lõdvendamist
USA väärtpaberi- ja börsikomisjon (SEC) andis märku, et soovib arutada Ühendriikide börsifirmade kohustuslike aruannete sageduse muutmist.
Börs: aadrilaskmine kandus Aasiasse ja Euroopasse
Eile Euroopas ja USAs alguse saanud võimas börsilangus jätkus täna hommikul Aasias, kus turud kukkusid pooleteist aasta madalaimale tasemele. Langus jätkub ka Euroopa turgudel.
Musk ostab 20 miljoni eest Tesla aktsiaid
Elektriautode tootja Tesla teatas börsijärelevalvele esitatud dokumendis, et väljastab 20 miljoni dollari suuruse aktsiapaki ning müüb selle ettevõtte tegevjuhile Elon Muskile.
Naftaturgu ähvardab ekstreemne volatiilsus
USA sanktsioonidest tulenev Iraani naftatööstuse ebakindlus võib naftaturul tekitada ekstreemset volatiilsust, ütles BP tegevjuht kolmapäeval.
Mees, kes hakkas pärast loteriivõitu pangaröövliks
Finantskirjaoskust arendava USA organisatsiooni National Endowment for Financial Educationi andmetel kaotavad järsku suure hulga raha saanud inimestest 70 protsenti selle paari aasta jooksul. Samas ei ole uuritud, kui paljud neist pangaröövliteks hakkavad.
Investor: hakka krahhiks valmistuma
Kriisi tuleku kohta on turul juba mitu märki ja investorid peaksid selleks valmistuma hakkama, rääkis ettevõtja ja Tallinna börsi väikeinvestor Elmo Somelar Äripäeva raadio hommikuprogrammis.
Tallinna Vesi ootab kahte kohtuotsust
Tallinna Vee mitukümmend miljonit eurot väärt kohtuvaidlused lähevad uude ringi: kontsern teatas, et novembris selgub Tallinna halduskohtus, kas konkurentsiamet peab Tallinna Veele kahjunõude hüvitama.
Edunäljas investor: esimese ostu tegin sünnipäevarahaga
20aastane endine profijalgpallur ning EBSi investeerimisklubi looja ja president Randy Padar tunnistab, et on alati olnud edunäljas – ta investeeris esimest korda 16aastaselt, kui pani aastatega kogutud sünnipäevaraha Tallinna börsile.
Kirsti Timmer: mina Nastja raamatuid ei osta
Sajast Eestis tänavu müüdud raamatust viiendik on esoteerika- ja eneseabiteemalised ning enim ühikuid sel aastal välja andnud nõid Nastja. Telenägu, raadiohääl ja kaardipanija Kirsti Timmer ütles aga, et tema Nastja raamatut kindlasti ei osta.
Euroopa majanduskriisid venivad aina pikemaks
Euroopa keskpanga peaökonomist Peter Praetil on Euroopa jaoks must tulevikustsenaarium: rahvastiku vananemise tõttu venivad majanduskriisid pikemaks ja korralikku taastumist ei tule.
Kanada seadustas kanepi, aktsiad kukkusid
Alates tänasest ehk 17. oktoobrist sai Uruguay järel Kanadast teine riik, kes seadustas kanepi omamise ja kasutamise mõnuainena, vahendas BBC.
Luminor tuleb välja hiiglasliku võlakirjaprogrammiga
Luminor teatas, et plaanib välja tulla kuni kolme miljardi euro suuruse võlakirjaprogrammiga.
Börs: Euroopa jätkab taastumist
Täna öösel tugeva tõusu teinud USA börsid vedasid kaasa Aasia turud ja annavad hoogu ka Euroopa investoritele, kelle jaoks tulemuste hooaeg tasapisi hoo sisse saab.
WSJ: Uberi IPO väärtuse ettepanek on 120 miljardit dollarit
Wall Street Journali järgi võib sõidujagamisfirma Uber Techologiesi väärtus olla järgmisel aastal börsile tulles 120 miljardit dollarit, vahendab Reuters. Sellise hinnangu on andnud pangad, kes soovivad Uberi IPO-t korraldama hakata.
Walmart ärimudeli muutuse keerises – firma langetab kasumiprognoosi
Walmart teatas täna ,et langetab käesoleva majandusaasta kasumiprognoosi ning tema e-kaubanduse mahtude kasv järgmisel aastal aeglustub, vahendab Reuters. Kui esialgu langes Walmarti aktsia selliste uudiste mõjul üle 3%, siis päeva jooksul tõusis aktsia hind eilsega võrreldes plusspoolele.
Börsil tugev tõus – USA aktsiaindeksid 2% plussis
USA aktsiaturg teisipäeval tõusis, kui tugevad ettevõtete majandustulemused ning hea makromajanduslik statistika aitasid investorite kartused minema pühkida, nii et aktsiad taastusid hiljutisest müügilainest.
Nordecon ostis osaluse tütarettevõttes, kel oli halb aasta
Nordecon omandas reedel 34% suuruse vähemusosaluse enda Eestis registreeritud tütarettevõttes OÜ Kaurits, milles seni kuulus Nordeconile 66% suurune osalus, teatas ettevõte börsile. Kaurits tunnistab aastaaruandes, et eelmine aasta ebaõnnestus neil täielikult.
Paljud investorid kardavad jätkuvalt aktsiaturge
Sellel nädalal möödus aasta ühest kõige hirmuäratavamast börsipäevast finantskriisi ajal. Dow kukkus 2008. aasta 29. septembril 7 protsenti (780 punkti), sest USA Esindajatekoda hääletas riigi suurimate pankade päästepaketi vastu.
LHV tõmbas Baltikal vaiba alt
Baltika aktsia hind kukkus täna pärastlõunal üle kaheksa protsendi pea kahekümne aasta madalaimale tasemele pärast seda, kui LHV analüütikud andsid aktsiale müügisoovituse ning alandasid väärtpaberi õiglast väärtust enam kui poole võrra.
Nafta hind rühib 100 dollari suunas
Brenti toornafta hind kerkis täna viimase nelja aasta tippu, investorid ootavad pingsalt novembri algust, mil peaks selguma Iraani nafta ärakukkumise mõju.
Baltic Horizon Fondi osaku puhasväärtus kasvas
Baltic Horizon Fondi osaku puhasväärtus hakkas septembris uuesti kasvama, selgub börsiteatest.
Kohvi ei tasu varsti puu otsast ära korjatagi
Colombia ja Guatemala kohvitootjatega hinnangul on lihtsam kohv puu otsa jätta, kirjeldas Pauligi kohvidivisjoni ostuosakonna juht Andr?s Koroknay-P?l madala kohvi hinna mõju. Kes tahab kohvi börsihinnaga aga raha teenida, peab ennast rahututeks liikumisteks valmis panema.
Börs: nädal algas langusega
Esmaspäeva hommikul olid kõik suuremad Aasia turud languses, ka Euroopa turgudele ennustatakse nõrkuse jätku ning ainsana tundsid end hommikul hästi toorained ja dollar.
Goldman: aktsiaturgudel on hullem möödas
Paljud investorid ootavad aktsiaturgude korrektsiooni jätkumist. Goldman Sachsi analüütikud arvavad, et hullem võib olla aga juba möödas, vahendab CNBC.
Börs: tehnoloogiasektor vedas turge alla
Tehnoloogiasektori nõrkus vedas tervet aktsiaturgu allapoole ning investorid on eelmise nädala languse pärast jätkuvalt ettevaatlikud, vahendab MarketWatch.
Börsikaupleja: valmistuge volatiilsuse jätkumiseks
Kas korrektsioon jätkub või ei? SpikeTrade'i veebilehe üks autoritest, börsikaupleja Alexander Elderi äripartner Kerry Lovvorn analüüsis turu tehnilisi näitajaid ja soovitab kauplejatel vaimu valmis panna: mitmeprotsendiseid päevaseid liikumisi saab lähiajal tema hinnangul veel näha.
Saudi Araabia aktsiaturg läks tugevasse langusesse
Saudi päritolu ajakirjaniku Jamal Khashoggi kadumise ümber tekkinud geopoliitilised pinged raputasid pühapäeval kuningriigi aktsiaturge, pühkides minema kogu selle aastase kasvu.
Geopoliitilised pinged Saudi Araabiaga kergitavad nafta hindu
Toornafta futuurid tegid esmaspäeval järsu tõusu seoses geopoliitiliste pingetega saudist ajakirjaniku Jamal Khashoggi kadumise ümber.
Investorid kardavad, et Itaaliast saabki uus Kreeka
Investorid näevad Itaalia valitsuse võlakirju järjest riskantsema investeeringuna ning nende tootlus läheneb juba Kreeka omadele.
USA pankade kvartalikasumid tegid analüütikutele silmad ette
USA aktsiaturu finantstulemuste hooaeg algas taaskord julgustavalt - analüütikute ootusi ületasid kõik kolm reedel oma kvartalinumbreid esitlenud hiidpanka.
Sild: Arco Vara peab olema kasumlik isegi jääajal
Arco Vara nõukogu pikendas Arco Vara juhi Tarmo Silla volitusi kolme aasta võrra, juhatus jätkab üheliikmelisena, teatas ettevõte.
Kuidas Jeff Bezos kriitikaga toime tuleb?
Amazon teatas oktoobri alguses, et tõstab kõigi töötajate miinimumpalga 15 dollarini tunnis. Mõne arvates oli see üllas tegu, teiste hinnangul andis ettevõte kriitikale järgi.
Wall Streeti palgad viimase 10 aasta kõrgeimad
New Yorgi väärtpaberitööstuses kasvasid palgad 2017. aastal 13 protsenti, 422 500 dollarini, selgub New Yorgi osariigi audiitori Thomas DiNapoli andmetest.
Tesla tehased ületasid märgilise piiri
Bloombergi andmetel on elektriautode valmistaja Telsa tootnud nüüdseks sada tuhat uut Model 3 sõidukit.
Kiire langus USA aktsiaturul jätkus
USA aktsiaturgude kiire langus jätkus ka neljapäeval ning Dow Jonesi indeks on kahe päevaga kukkunud ligi 1400 punkti, vahendab MarketWatch.
Aktsiaturgudel jätkub rahapõleng
USA aktsiaturud jätkasid neljapäeval langemist, sest investorid on jätkuvalt ettevaatlikud. Langust toidab võlakirjade tootluse kasv, kiiresti tõusvad intressimäärad ja USA-Hiina kaubandussõda. USA eeskujul jäid langusesse ka Euroopa ja Aasia turud.
Dinosaurus vaagub hinge
Kunagine maailma suurim jaekaubanduskett Sears on pankrotiks küps
Kulla hind tõusis järsult
Kulla hinnad tõusid neljapäeval viimase kahe kuu kõrgeima tasemeni, sest USA aktsiaturgude järsk langus on nakatanud ka ülejäänud maailma turge, vahendab MarketWatch.
Bayeri aktsia hakkas tõusma
Põllumajandusfirma Bayer AG aktsia hakkas tõusma, sest ettevõte võitis tähtsa kohtuvaidluse, vahendab MarketWatch.
Riskinõustaja: viidatakse üha enam ülekuumenemise ohule
SEB finantsturgude riskinõustaja Martin Sillasoo ei pea praegust turgude kukkumist erakordseks, kuid usub, et korrektsioon USA börsil tõotab tulla järsem kui pikemalt languses olnud Euroopa turgudel.
Trump süüdistas turgude languses Föderaalreservi
USA president Donald Trump jätkas Föderaalreservi ründamist ning ütles, et keskpanga juht Jerome Powell on rahapoliitika osas liiga jäik ning teeb sellega vea, vahendab CNBC.
Kristjan Liivamägi: poleks üllatus, kui korrektsioon aktsiaturgudel jätkub
Pikaajaline investor, TalTech majandusanalüüsi ja rahanduse instituudi ning Eesti Ettevõtluskõrgkooli Mainor ettevõtluse õppetooli lektor Kristjan Liivamägi on juba pikalt korrektsiooni oodanud ning on oma protfellis aktsiate ja investeerimisjärku võlakirjade osakaalu oluliselt vähendanud.
LHV andis odavnenud Harju Elektrile ostusoovituse
Pärast möödunudaastast rallit tänavu odavnema hakanud Harju Elektri aktsial näevad LHV analüütikud potentsiaali: muudeti õiglase hinna vahemikku ja anti ostusoovitus.
Kristi Saare: väike raputus kuluski ära
Väikeinvestor Kristi Saare leiab, et investorid on ehk rahuliku ajaga üleliia harjunud ja nüüd on hea aeg portfell üle vaadata.
Siimann: Tallinki aktsia on alahinnatud
Investor ja koolitaja Paavo Siimann ütles Äripäevale, et tema hinnangul on Tallinki aktsia alahinnatud.
Verevalamine kandus Tallinna börsile
USA ja Aasia turgude tuules tabas järsk langus ka Tallinna börsi, mis kukkus avanemisel kohe üle 4 protsendi.
Edunäljas investor: esimese ostu tegin sünnipäevarahaga
20aastane endine profijalgpallur ning EBSi investeerimisklubi looja ja president Randy Padar rääkis, et on alati olnud edunäljas – ta investeeris esimest korda 16aastaselt, kui pani aastatega kogutud sünnipäevaraha Tallinna börsile.
Jaak Roosaare kriisiaja ostunimekiri
Turgude kukkumine ei pruugi kõikidele halb olla. Aktsiate langusest võidavad nii lühikeseks müüjad, aga ka tavainvestorid, kes meelepärased väärtpaberid nüüd soodustusega kätte saavad. Investor Jaak Roosaare on juba välja valinud aktsiad, mida madalseisust osta.
LHV: järsk börsilangus tuli tühjast kohast
Langus Ühendriikide aktsiaturgudel kandus viiendasse päeva ning seekord puudusid ka ostjad, kes oleksid suutnud momentumit pidurdada, kirjutas LHV oma infokirjas.
Tallinna Sadam kasvatas kõvasti mahtusid
Olympicu tugevamad tulemused Maltalt ja Itaaliast
Olympic Entertainment Group (OEG) teatas täna kolmanda kvartali tulemused, mis näitasid aastases võrdluses väikest tõusu.
Itaalia majandusminister rahustas investoreid
USA kodulaenude intressid 8 aasta tipus
USA kinnisvaralaenude keskmine intressitase on tõusnud viimase kaheksa aasta kõrgeima tasemeni, vahendab CNBC.
McDonald'si frantsiisivõtjad tahavad luua surverühma
Kiirtoiduketi frantsiisivõtjad kohtuvad kolmapäeval Floridas, et arutada surverühma loomist, mis aitaks neil kontserni juhtkonnalt tõhusamalt abi paluda, vahendab Wall Street Journal.
Balti ettevõtted, kellesse investeerida: nende uued investeeringud ja kasvuplaanid
M&A tehingute portaal Mergermarket avaldas nimekirja Baltimaade ettevõtetest, kellel on uute tehingute potentsiaali nii praegu kui ka tulevikus.
Tesla suurinvestor ostis konkurendis kopsaka osaluse, aktsia kallineb
Hiina elektriautode tootja Nio aktsia kallines eile üle 20 protsendi, sest üks tuntud Tesla aktsionär ostis ettevõttes osaluse, vahendab CNBC.
USA börsihäving jõudis Euroopa turgudele
Kolmapäeval Wall Streeti tabanud järsk langus andis endast neljapäeval valusalt tunda ka Aasia ja Euroopa börsidel.
Kurikuulus investor ostis miljardi eest Starbucksi aktsiaid
Kurikuulsa investori Bill Ackmani riskifond Pershing Square Capital Management LP ostis ligi miljardi dollari eest Starbucksi aktsiaid, vahendab MarketWatch.
Väiksematel börsifirmadel on viimasel ajal kehvasti läinud
Väiksema turuväärtusega aktsiatel on viimasel ajal läinud tunduvalt kehvemini kui suurfirmadel, kirjutab Bloomberg.
Tesla aktsia kukkus 18 kuu põhja
Tesla aktsia langus süveneb ning lõppu ei ole veel näha, kirjutab Bloomberg.
Pankrotihirm rusus kunagise maailma suurima jaeketi aktsiat
Aastaid võlgade käes vaevlev USA jaegrupp Sears võib peatse laenumakse vältimiseks esitada saneerimisavalduse juba lähipäevil.
Kaks India firmat kavatsevad Leetu investeerida 200 miljonit eurot
Kaks India firmat plaanivad investeerida ligemalt 200 miljonit eurot plekkpurgi- ja tekstiilivabrikutesse Leedus, mis peaks kokku looma umbes 1700 uut töökohta ja mis oleks üks Leedu ajaloo suurimaid välisinvesteeringuid.Leedu India kaubanduskoja president Alina Adomaitytė kinnitas BNS-ile, et pl...
Danske strateeg: üks uudis saatis börsid langusesse
Danske Banki strateeg Tuukka Kemppainen ütles, et ühestainsast uudisest enne tulemuste hooaega piisas, et saata kõrgete intresside ja kaubandussõja surve all olevad aktsiahinnad sirgesse langusesse.
Börs: aktsiad varisesid kolme kuu põhja
Kolmapäeval jätkasid aktsiaturud oma langusseeriat eriti järsu kukkumisega, kuna vaatamata USA majanduse tugevusele ja varsti algavale tulemuste hooajale püüavad investorid juba kuid rekordites püsinud aktsiatest kiiruga väljuda.
Kurikuulus investor ostis miljardi eest Starbucksi aktsiaid
Kurikuulsa investori Bill Ackmani riskifond Pershing Square Capital Management LP ostis ligi miljardi dollari eest Starbucksi aktsiaid, vahendab MarketWatch.
Microsoft soovib võita Pentagoni suurtellimuse
Microsoft teatas teisipäeval, et laiendatud Azure’i pilveteenus, mis võimaldab valitsussektori klientidel salvestada andmeid enda serveritesse, on saadaval 2019. aasta esimese kvartali lõpuks, vahendab Reuters.
Balti börsid avanesid punases
Eile alguse saanud aadrilaskmine USA börsidel kandus täna üle ka Balti turgudele, mis avanesid punases.
USA võlakirjade tootlus tõusis seitsme aasta tippu
USA riigivõlakirjad sattusid teisipäeval täiendava surve alla, vahendab MarketWatch.
Google'i andmeleke pani aktsia kukkuma
Google sulgeb tarbijatele mõeldud Google+ sotsiaalmeedia lehe versiooni, sest ligi poole miljoni kasutaja andmed on vea tõttu juba pikemat aega välistele isikutele kättesaadavad, vahendab Reuters.
Teise samba pensionireform olgu vaid algus
Valitsus kiitis möödunud nädala neljapäeval heaks teise pensionisamba muudatuskava, millega vähenevad fondide haldustasud OECD keskmisele tasemele, tekib võimalus investeerida täismahus aktsiatesse ning riskantsematesse varaklassidesse ja fondijuhtidele hakatakse pakkuma edukustasu.
El-Erian: Euroopa Keskpank võib intresse tõsta oodatust varem
Euroopa Keskpank (EKP) võib olla sunnitud tõstma intresse plaanitust varem, sest rahapoliitika liigub regioonis eri suunas ja inflatsioon kiireneb, ütles Allianzi majandusnõunik Mohamed El-Erian.
USA suurpangad avavad tulemuste hooaja
USA suurpangad avavad tulemuste hooaja reedel. Milliseid tulemusi prognoosivad analüütikud?
Leedu riik müüb Šiauliu panga aktsiaid
Šiauliu pank andis börsiteate vahendusel teada, et Leedu riik müüb oksjoni käigus üle miljoni panga aktsia.
Sõidujagamisfirma Lyft plaanib 2019. aasta kevadel börsile minna
USA suuruselt teine sõidujagamisfirma Lyft on palunud pankadel esitada oma ametlikud pakkumised Lyfti aktsiate esmaemissiooni korraldamiseks järgmisel aastal, teatasid asjaga kursis olevad inimesed Bloombergi uudisteagentuurile.
USA aktsiaturgudel jälle kesine päev
USA aktsiaturgudel oli täna kesine päev, sest investorid on jätkuvalt mures intressimäärade tõusu pärast, vahendab MarketWatch.
Fortnite’i looja ostis Soome firma
Hittmängu “Fortnite” looja Epic Games ostis Soome ettevõtte Kamu, mis pakub mängufirmadele süsteeme, mille abil mängudes petvad inimesed tuvastada. Postitus Fortnite’i looja ostis Soome firma avaldati portaalis Geenius.
Hiina nõudluse langus räsib luksusautode tootjaid
Euroopa luksusautode tootjad peavad Hiina nõudluse langusega toime tulema ning India investorid on samuti kaotajateks, kirjutab Bloomberg.
Kes tehnoloogiasse ei investeeri, see kaotab
Tehnoloogia tungib kõigisse sektoritesse ning kes uuendustega kaasas ei käi, kukub konkurentsist välja.