Nafta hind kukub kolinal
Naftahinnad jätkavad mitu päeva kestnud langust, täna ulatus kukkumine lausa 6 protsendini, vahendab CNBC.
USA 10aastaste võlakirjade tootlus kahe aasta põhjas
USA 10aastaste riigivõlakirjade tootlus langes madalaima tasemeni alates 2017. aastast, sest võlakirjade hinnad on kaubandussõja tõttu tublisti kallinenud, vahendab Bloomberg.
Technopolis Ülemiste kasvatas käivet 12,5% võrra
Ülemiste City ärilinnakut arendava AS Technopolis Ülemiste käive kasvas eelmisel aastal 12,5% võrra 15,3 miljoni euroni, mis on ettevõtte aegade suurim tulemus.
Anomaalia börsil: 9eurone käive pühkis Trigoni väärtusest viiendiku
Tänase kauplemispäeva lõpuks oli Trigon PD aktsia kukkunud enam kui 20%. Kurioosseks muudab selle kukkumise asjaolu, et aktsia käibeks kujunes vaid 9 eurot.
Homme on viimane päev osta Tallinna Sadama aktsiat
Täpsemalt peaksid aktsia hiljemalt homme soetama need, kes soovivad saada tänavu Tallinna Sadamalt dividende, sest peale reedet ostetud aktsiatel enam dividendiõigust pole.
Pro Kapital lihvib T1 keskust ja pöörab pilgu Kalaranda
Pro Kapitali juhatuse liige Allan Remmelkoor ütles aktsionäridele, et rahvas on T1 kaubanduskeskuse hästi vastu võtnud, kuid tööd on veel ees ja vabad pinnad vajavad täitmist.
Analüütik: Tallinna Sadama aktsial 10% tõusuruumi
LHV analüütikud võtsid luubi alla Tallinna Sadama kvartalitulemused ja kinnitasid õiglase hinna vahemiku.
Helenius viiks Trigoni börsilt ära, kui see nii kallis poleks
Täna toimunud Trigon Property Developmenti aktsionäride koosolekul kinnitati kahjum. Trigon PD nõukogu esimees Joakim Helenius rääkis ettevõtte tulevikuvisoonist.
Milder Baltika müügist: vabastan suveks raha
Baltika juhi Meelis Milderi sõnul pole tema aktsiatehing seotud ettevõtte praeguse majandusliku olukorra ega turuväljavaadetega – raha vabastab ta suviseks aktsiaemissiooniks.
LHV maalker: hirm Tallinki pärast oli asjata
LHV maakler Marten Raudsepp ütles, et kui Tallink Helsingisse läks, kartsid investorid, et Tallinna börsil kuivab tehingute arv kokku.
LHV maakler: hirm Tallinki pärast oli asjata
LHV maakler Marten Raudsepp ütles, et kui Tallink Helsingisse läks, kartsid investorid, et Tallinna börsil kuivab tehingute arv kokku.
Taas kaubandussõda: börsid pöördusid langusele
Täna hommikul olid Aasia börsiindeksid valdavalt kukkunud, languspäeva ennustatakse ka Euroopasse. Põhjusena tuuakse finantsmeedias taas kaubandussõja hirme.
Kes müüs Enn Pandile Tallinki aktsiad?
Tallinki nõukogu esimees ja üks suuremaid omanikke Enn Pant on viimastel nädalatel kõvasti Tallinki aktsiaid ostnud, kuid kes on suurimad müüjad?
LHV vana võlakirja ost võib kahjumi kaela tuua
Balti turul on mitmeid head tootlust pakkuvat LHV võlakirja, kuid neid liiga hilja või ebasoodsa hinnaga ostes riskib investor mitu korda väiksema tootlusega või lausa kahjumisse jäämisega.
Äripäev 23.05.2019
Tesla aktsia kukub kivina juba kuuendat päeva järjest, ettevõte on tõsises hädas
Tesla aktsia hind kukub juba kuuendat börsipäeva järjest ja langes kolmapäeval 5,5 protsenti 193,88 dollari peale. Viimati oli aktsia hind nii madalal tasemel 2016. aastal.
Kaubandussõda võib Apple'i kasumit kärbida kolmandiku võrra
USA-Hiina kaubandussõda võib röövida suure osa Apple’i kasumist – seda juhul, kui Hiina otsustab ettevõtte riigi turult minema peletada, ütlesid Goldman Sachsi analüütikud.
Börs: turud võtsid suuna alla
USA aktsiaturud võtsid täna suuna alla. Föderaalreservi minutitest selgus, et keskpank on intressimäärade osas kannatlik ning otsuseid ei rutata vastu võtma, vahendab MarketWatch.
Analüütikud tilistavad Tesla osas häirekella
Järjekordne analüütik on vähendanud Tesla hinnasihti ning ettevõtte aktsia on langenud madalaima tasemeni alates 2016. aasta detsembrist.
LHV langetas Harju Elektri õiglase väärtuse vahemikku
LHV pank analüüsis Harju Elektrit ja teatas, et ootab ettevõtte marginaalide taastumist.
Pettunud Baltika investorid Milderite aktsiamüügist: risk on realiseerumas
Baltika aktsia on sel aastal kaotanud kaks kolmandikku oma väärtusest ning oma osalust on märkimisväärselt vähendanud nii ettevõtte juht Meelis Milder kui ka Maire Milder. Investorid on pettunud, kuid leidub ka väärtpaberi soetajaid, kes usuvad ettevõtte tulevikku.
Eestlastelt petetakse välja miljoneid eurosid
Eesti investor saab kõne, milles pakutakse aktsiaid, idufirmat, krüptoraha. Mida täpsemalt, polegi tähtis. Tähtis on see, et asi on väga hea ja asjaga on kiire, muidu kaotad võimaluse oma vara hoobilt kümne-, ei, sajakordistada.
Igal rootslasel on börsil raha mängus
Kui võtta arvesse riiklikku pensionisüsteemi, on iga töötav rootslane osa oma säästudest investeerimisfondi investeerinud, selgub raportist.
Õlletootja Põhjala kukkus kahjumisse, suletakse Nõmme pruulikoda
Põhjala Brewing AS teenis eelmisel aastal 2,39 miljoni eurose käibe juures 140 000 eurot kahjumit. Aasta varem teenis ettevõte 142 000 eurot puhaskasumit.
Nafta hind langeb
Toornafta hinnad jätkasid täna langust, sest USA nafavarud tõusid ootamatult ligi kahe aasta kõrgeima tasemeni, vahendab Financial Times.
Krüptofond maksab välja 6500protsendilise tootluse
Krüptofond Block.one maksab varastele investoritele 100 000 dollarilise investeeringu eest 6,6 miljonit dollarit.
Tallink Helsingi börsil: iga uus investor läks maksma 1500 eurot
Möödunud detsembris Helsingi börsile läinud Tallinki tagamõte oli sellega aktsia hinda turgutada. Täna saab kokkuvõttes öelda, et iga uue investori meelitamiseks kulutas Tallink keskmiselt 1500 eurot, aktsia on langenud ja soomlastel on Tallinkile hulk etteheiteid.
Arco Vara kutsub dividendi kinnitama
Arco Vara jäi küll mullu kahjumisse, kuid maksab dividendi ka tänavu – traditsioonilise sendi aktsia kohta.
Hiina pitsitab USA ettevõtteid
Küsitlused näitavad, et pea pooli Hiinas tegutsevaid USA ettevõtteid on tabanud Hiina-poolsed vastumeetmed, mis on viinud kas investeeringute vähendamise või suisa ärakolimiseni.
Tööstusuudised 22.05.2019
Eesti firma jättis Aasia mehe poolest miljonist eurost ilma
Eesti seadused, mille järgi on lihtne ettevõtet luua, on Eestist teinud hea petuskeemide vahelüli, kuhu registreeritud ettevõte parkida.
Äripäev 22.05.2019
Morgan Stanley: hullema stsenaariumi järgi on Tesla aktsia väärt vaid 10 dollarit
Tesla aktsia on kukkunud viimased 10 kauplemispäeva järjest ning langenud 205 dollari tasemele. Analüütikud on hinnasihti alandanud ja Tesla juht Elon Musk ähvardas, et raha võib 10 kuuga päris otsa saada. USA investeerimispanga Morgan Stanley analüütikuid sundis see põhjalikult oma kriisistsenaa...
Äripäev 21.05.2019
Börs: aktsiaturud tõusid tublisti
USA aktsiaturgudel oli täna positiivne päev, indeksid kallinesid ligi 1 protsendi võrra, sest kaubanduspinged leevenesid, vahendab MarketWatch.
Börsidele lubatakse mõõdukat tõusupäeva
Kuigi USA-Hiina kaubandussõja küsimus on ikka veel turgudel elavalt üleval ning mingit muud uudist selle pehmendamiseks veel välja tulnud pole, olid turud hommikul valdavalt rahulikud.
Nõmme lasteaiad kasvatavad loomaaiale kõrvitsaid
Nõmme linnaosa algatas ettevõtmise, mille käigus hakkavad linnaosa kuus lasteaeda oma aias kõrvitsaid kasvatama.Mais kasvatavad lasteaiad taimi ette, selleks viidi neile seemned ja muld. Juunis istutavad lapsed kõrvitsad ümber kastidesse, sügisel viiakse saak loomaaeda loomadele maiustamiseks. Kõ...
Aktsiaturgudel oli viimaste kuude kõige süngem päev
USA börs läks esmaspäeval suurde langusesse pärast seda kui Hiina kehtestas Ühendrikkidele vastulöögiks uued imporditollid.
Analüütik: Apple tegi Teslale ülevõtupakkumise
Üks analüütik ütles, et Apple soovis 2013. aastal Teslat ära osta ning pakkus iga aktsia eest 240 dollarit, vahendab CNBC.
Ford kärbib 10% valgekraede töökohtadest
Ford Motor teatas esmaspäeval, et kärbib 10% oma palgatöötajatest, kärpides augusti lõpuks ligikaudu 7000 töökohta. Tegemist on osaga suuremast restruktureerimisprogrammist, mis võimaldab Fordil säästa 600 miljonit dollarit aastas, vahendab Reuters.
Hiina ja Euroopa Liit sõlmisid olulisi kokkuleppeid lennunduse vallas
Hiina ja Euroopa Liidu regulaatorid on sõlminud kaks olulist lennunduslepet, mis suurendavad nende koostööd antud tegevusharus, teatasid esmaspäeva Hiina riiklik telekanal CCTV ning Euroopa Liit, vahendab Reuters.
USA jalatsitootjad paluvad Trumpil importtollid kehtestamata jätta
USA jalatsitootjad, sh Nike ja Under Armour, palusid esmaspäeval USA presidenti Donald Trumpi, et too võtaks jalatsid välja Hiina importkaupade nimekirjast, millele plaanitakse tollimaks kehtestada, vahendab Reuters.
Süvenevad USA-Hiina pinged tõid aktsiaturgudele valusa languse
USA president Donald Trumpi käsk lisada Huawei keelatud tootjate nimekirja ning Pekingi esmaspäeval esitatud süüdistused Washingtonile «ebarealistlikes ootustes» kaubanduslepingu osas, saatis aktsiaturud langusesse. Paljud investorid ei näe kaubandussõjale lõppu tulemas, sest kumbki osapool ei nä...
Börs: Hiina-USA kaubandustüli rõhub jätkuvalt turge
Hiina-USA kaubandustüli on ägenenud, mille tõttu on aktsiaturud langemas kolmandat nädalat järjest.
LHV ostab võlakirjad enne tähtaega tagasi
Kui LHV uued võlakirjad turule tõi, kahtlustasid investorid, et ju siis ostab pank vanad, kallima intressiga võlakirjad enne tähtaega tagasi. Nüüd teatas ettevõte, et just nii lähebki.
Eesti saatejuhte kasutati petuskeemis
«Õhtu!» saatejuhtide Piret Laose ja Jüri Butšakovi üllatus oli suur, kui nad leidsid endid veebilehelt Major, kus väideti, et nad olid oma saates bitcoin’e ostnud ja sellega raha teeninud.
Naftatootjad liiguvad kokkuleppe poole
Nafta hind läks eile hommikul ilusale tõusule, sest Naftat Eksportivate Riikide Organisatsioon (OPEC) ja selle liitlased eesotsas Venemaaga on saavutamas üksmeelt, et jätkata vähendatud mahtudega tootmist vähemalt selle aasta lõpuni.
Pärnu Juhtimiskonverents 21.05.2019
Ryanair tegi nelja aasta nõrgima tulemuse
Euroopa suurim odavlennufirma kannatab Boeingu lennukiskandaali käes ning teatas täna avaldatud aruandes nelja aasta nõrgimast aastast.
Pro Kapital lükkas võlakirjade lunastuse edasi
Pro Kapital Grupp pikendas 82 950 vahetusvõlakirja lunastustähtaega kahe aasta võrra, teatas ettevõte börsile.
Äripäev 20.05.2019
Stockmanni kaubamaja Eestis kasvatas kasumit
Rahvusvahelisse jaekaubandusketti Stockmann Group kuuluva Stockmann AS-i puhaskasum kasvas 2018. aastal 6,2%, ulatudes 1,97 miljoni euroni.
Buffett vaatab Euroopa poole
Berkshire Hathaway juht Warren Buffett rääkis eilsel aktsionäride koosolekul nii aktsiate tagasiostuprogrammist kui ka sellest, et sooviks rohkem äri teha Euroopas.
Merko hakkab Türil kooli ehitama
Merko Ehituse kontserni kuuluv Merko Ehitus Eesti lammutab Türi Põhikooli vana koolimaja ning ehitab asemele uue, teatas ettevõte börsile.
Hiina süüdistas USAd „ekstravagantsetes ootustes“
Hiina valitsuse pressiesindaja süüdistas USAd kaubandusleppe osas „ekstravagantsetes ootustes,“ vahendab Reuters.
PRFoods: Eesti üksuste tulemusega ei saa rahul olla
Portfelli pööramine väikese marginaaliga toodetelt kasumlikumate vastu on vähendanud käivet, suurim langus on toimunud Eestis, kalatootja PRFoods kirjutab oma majandustegevuse kokkuvõttes.
Üks aktsia tõusis täna Balti börsil ligi 500%
Balti börsil leidub terve rida aktsiaid, mille puhul piisab vähesest, et väärtpaberit väga suures ulatuses liigutada. Anomaaliaid tuleb siin sageli ette, aga selline pilt nagu täna avaneb isegi meie börsil harva.
Hiina valuuta saadab kaubandussõja kohta hoiatusmärke
Hiina valuuta on USA-Hiina kaubanduskõnelustes kujunenud oluliseks mõõdikuks, mis näitab praegu, et asjad ei lähe hästi, vahendab CNBC.
Mustamäel võeti Skype maha - nüüd on Microsoft
Tallinnas Mustamäel Akadeemia teel ligi 15 aastat Skype’i logo kandnud arenduskeskus  vahetas sel nädalal välja kontorihoone välireklaami ning maja hakkas ehtima teenuse omaniku Microsofti valgusreklaam.
Credit Suisse: neli globaalset trendi, millest kasu lõigata
Globaalsed trendid muudavad nii ärimaailma kui ka poliitikat. Mõned neist – näiteks poliitiline ebakindlus ja protektsionism – võivad majandustele kehvasti mõjuda, aga investoritel on võimalik siiski leida viise, kuidas trendid enda kasuks tööle panna, ütlevad Credit Suisse analüütikud.
Pinterest odavnes pärast tulemusi ligi 20 protsenti
Sotsiaalmeediaplatvorm Pinterest, kus on ettevõtte sõnul kontod vähemalt kaheksal Ameerika emal kümnest, odavnes neljapäeva pea 19 protsenti, sest ettevõtte 2019. aasta prognoosid olid oodatust tunduvalt kehvemad.
Investorid kaebavad tuntud sõidujagamisteenuse kohtusse
Investorid kaevabad kohtusse sõidujgamisteenuseid arendava transpordifirma Lyft, süüdistades ettevõtet investorite eksitamises seoses pettumust valmistava aktsiate avaliku esmapakkumisega (IPO).
USA lükkas edasi autotollide otsuse
USA presidendi administratsioon teatas reedel, et president Donald Trump lükkab kuue kuu võrra edasi importautodele tollitariifide kehtestamise osas, et võita aega Euroopa Liidu ja Jaapaniga peetavateks kaubanduskõnelusteks, vahendab Reuters.
"Kui nui neljaks järgmist senti taga ajada, kaob elust maitse üldse ära"
Miljonieurone portfell on eesmärk, kuhu investorid Kristi Saare ja Tauri Alas püüdlevad. Samas kiiret sellega pole ja pigem tuleb elu nautida.
Starbucksi Hiina konkurendi Luckini tubli börsidebüüt
Luckin Coffee aktsiad tõusid reedel oma esimesel kauplemispäeval üle 20%, viidates tugevale investorite nõudlusele Hiina kohvikutebrändi aktsia vastu, kirjutab Reuters.
NEO Finance'i IPOs iga panga kaudu osaleda ei saa
15. mail alustas aktsiate avalikku pakkumist Leedu fintech-ettevõte NEO Finance, Eestis saab aktsiaid märkida vaid kahes pangas.
Põllumajandusamet: Ärge ostke teadmata päritoluga istikuid
Erinevates Eesti linnades müüdi võltsitud Poola saatedokumentide ja taimepassidega vaarika taimede istikuid.
Tallinna Sadama tulu langes koos reisijate hulgaga
Tallinna Sadama juhi Valdo Kalmu sõnul mõjutasid I kvartali tulemusi enim reisilaevade hooldustööd, mille tõttu vähenes nii laevakülastuste kui reisijate arv, teatas ettevõte börsile.
Maakler: investorid on minetanud ohutunnetuse
Investorid on praegu minetanud igasuguse ohutunnetuse ja tehnoloogiasektor hakkab vaikselt juba tulikuumaks kiskuma, rääkis LHV vanemmaakler Nelli Janson tänases Äripäeva raadio hommikuprogrammis.
Uber on surnud, elagu Bolt?
Eesti investeerimissõprade ja -spetsialistide hinnangu suure pettumise valmistanud Uberi börsidebüüdile võib kokku võtta järgmiselt: Uber meid eriti ei huvita, aga kui börsile peaks minema Taxify (uue kaubamärgiga Bolt), siis sellest võiks saada rahvaaktsia ja rakett.
USA plaanib kõrvaldada tollimaksu Mehhiko ja Kanada metallitoodetelt
USA on lähedal kokkuleppele võtmaks Kanada ja Mehhiko teraselt ja alumiiniumilt tollimaksu maha, kajastavad erinevad meediaagentuurid. See peaks aitama kolme riigi kaubanduskokkuleppe ratifitseerimisele USA kongressis, kirjutab Reuters.
Börs: turud langesid Hiina retoorika tõttu
USA aktsiaindeksid reedel langesid, kui hiinlased tulid välja seisukohaga, et Hiina ei saa kaubanduskõnelustes järeleandmisi teha.
Äripäev 17.05.2019
Rekordiline hooldushooaeg viis Tallinna Sadama kasumi langusesse
Uusim Tallinna börsile tulija Tallinna Sadam alustas aastat langusega esimese kvartali müügi- ja kasuminumbrites.
Eesti üks suuremaid eksportijaid kasvatas käibe kahekordseks
Laevade kütusega tankimisega tegelev Cross Office, mis on Eesti üks suurimaid ekspordiettevõtteid, kasvatas käibe eelmisel aastal 280 miljoni euroni.
Goldman: võlakirjade tootlused hakkavad tõusma
Võlakirjade tootlused hakkavad taastuma, sest USA riigivõlakirjade hinnatõus ning lootused, et Föderaalreserv hakkab intressimäärasid langetama, ei ole kooskõlas majanduse arenguga, ütlevad Goldman Sachsi analüütikud.
Kaheksa viisi, kuidas oma rahast hästi ilma jääda
Maire Milder müüs Baltika aktsiaid
Baltika jaekaubanduse arendusdirektor otsustas osa aktsiaid raha vastu vahetada, selgub finantsinspektsiooni börsiemitentidega seotud tehingute registrist.
Börs: aktsiaturud näitavad vastupidavust
USA aktsiaturud tõusid täna juba kolmandat päeva järjest, sest kahe suurfirma kvartalitulemused olid head ning investorid olid rahunemas, vahendab MarketWatch.
Hiina: kaubanduskõnelused mõttetud, kui USA mängib "väikeseid trikke"
Hiina indikeeris, et ei ole huvitatud kaubanduskõneluste jätkamisest Ameerika Ühendriikidega, kui viimane pole enda tegevuses siiras ja ähvardab tariifide tõstmisega, kirjutab Bloomberg.
Nafta on kolme päevaga tublisti kallinenud
Nafta hinnad on täna kallinemas juba kolmandat päeva järjest, mis on viimase kolme nädala pikim tõususeeria, vahendab Bloomberg.
USA jaekaubanduse käive ootamatult langes
USA jaekaubanduse käive aprillis ootamatult langes, kui inimesed vähendasid mootorsõidukite ning teiste kaupade oste. Analüütikud viitavad majanduse jahtumisele teises kvartalis, peale esimeses kvartalis ekspordile ja laovarude suurenemisel toimunud kiiret kasvu, vahendab Reuters.
Pinteresti kahjum valmistas pettumuse
Vastselt börsile jõudnud sotsiaalmeediaettevõte Pinterest teatas börsile esimest korda enda kvartalitulemused ja kutsus esile tugeva reaktsiooni.
Alibaba müügikäive tuli oodatust tugevam
Hiina e-kaubanduse hiid Alibaba teatas kolmapäeval oma märtsis lõppenud kvartali tulemused, mis ületasid käibe osas analüütikute prognoose. Prognooside ületamine tuli tänu firma põhiäride kasvule ja pilveteenuse äri osatähtsuse tõusule, vahendab Reuters.
Äripäev 16.05.2019
Asse Sauga: krüptotalv hakkab läbi saama
Viimastel päevadel on krüptoraha taas rallima hakanud. Eile ületas bitcoini hind 8000 dollari piiri. Sel tasemel kaupleb ta ka täna. Intervjuus Krüptoraha liidu juhatuse liikme Asse Sauga hinnangul on enam kui aasta kestnud karuturg läbi saanud.
LHV: Tallinki kasum valmistas pettumuse
Kui I kvartali tulud olid panga prognoosidega peaaegu vastavuses, valmistas kasumlikkus pettumuse, kirjutab LHV Tallinki esimese kvartali tulemuste Balti analüüsis.
Algab Efteni aktsiate märkimine
Baltimaade äripindadesse investeeriva kinnisvarafondi Eften Real Estate Fund III AS aktsiate pakkumine algab neljapäeval, ühe aktsia pakkumishind on 16 eurot. Investor Mari kaalub samuti aktsiate märkimist.
Nvidia teatas koletust kasumi langusest
Nvidia esimese kvartal kasum kukkus aastaga 68%, teisalt hakkas kerkima graafikakaartide müük.
Trump plaanib importautode tollimaksu kehtestamise edasi lükata
USA president Donald Trump plaanib kuue kuu võrra edasi lükata tollitariifide määramise otsuse imporditud autodele ja autoosadele – nii ütlesid kolm Valge Maja administratsiooni töötajat Reutersile.
Macy’se kaubamaja näeb tollitariifide mõju oma mööbliärile
USA suurkaubamaja Macys’e tegevjuht ütles, et Washingtoni poolt Hiina importkaupadele seatud tollitariifid mõjutavad negatiivselt Macy’se mööbliäri ning Macy’se tegevjuht hoiatas, et lisatariifid seavad ohu alla rõivaste ja aksessuaaride tootekategooriad, vahendab Reuters.
Leedu finantsettevõte kaasab siinselt börsilt raha
Leedu finantstehnoloogia ettevõte NEO Finance alustas Eestis, Leedus ja Hollandis aktsiate avaliku pakkumisega, teatab ettevõte.
Äripäev 15.05.2019
Börsid ootavad Hiina vastulööki
Börsinädal algab kaubanduspingete tähe all: USA president Donald Trump pani eelmisel nädalal tollide alla 200 miljardi dollari eest Hiina tooteid, nüüd oodatakse, millega Hiina vastab. Aasia börsid olid enamjaolt languses.
Börs: aktsiaturul tugev tõus tänu tollitariifide edasilükkamisele
USA aktsiaturg pöördus täna tõusule, kui Washingtonist tuli info, et president Trump plaanib importautode tollimaksu edasi lükata.
Selgus Buffetti juhitud Berkshire'i osalus Amazonis
Miljardärist investori Warren Buffetti juhitud konglomeraat Berkshire Hathaway teatas kolmapäeval, et nende osalus e-kaubandusettevõttes Amazon on väärt 861 miljonit dollarit.
Amazon ostis osaluse Briti valmistoidu kullerfirmas
Amazon on ostnud osaluse Suurbritannia toidukullerfirmas Deliveroo, olles juhtivinvestoriks viimases 575 miljoni dollari suuruses aktsiakapitali kaasamises. Amazoni eesmärgiks on vastu astuda Uber Eatsile globaalses konkurentsis kaasavõetavate söökide turul, vahendab Reuters.
Walmarti tulemused panid aktsia tõusma
Walmarti aktsia on täna tublisti tõusnud, sest ettevõtte kasum oli oodatust tunduvalt parem. Tõsi, käive jäi siiski ootustele alla, vahendas MarketWatch.
Briti Metro Bank pidi hoiustajaid rahustama
Suurbritannia Metro Banki aktsiad esmaspäeval langesid, kui nädalavahetuse sotsiaalmeediapostitused tekitasid mõnedes panga harukontorites järjekordasid, mille tõttu pidi pank hoiustajaid ja investoreid rahustama, vahendab Reuters.
Trumpi sõda laastab Soome börsifirmasid
Soome tööstusfirmad masinatootja Outoteci juhtimisel on juba saanud valusaid lakse, mille põhjuseks on nende suur sõltuvus rahvusvahelistest investeeringutest, kirjutab Helsingin Sanomat.