PORTAAL: riigikogulane võltsis sissekirjutuse saamiseks eksmehe allkirja
Anneli Oti eksmees süüdistab riigikogulast, et too kirjutas enda ja oma lapsed sisse ühe Võrus elava tuttava juurde, ja seda mehe allkirja võltsides.
Eesti annab viiele riigile miljonite eest arenguabi
Välisministeerium otsustas eraldada 3,4 miljoni eurot kokku 39 hariduse, kaasamise, IT-arenduse ja ettevõtlusalase arenguprojekti jaoks Ukrainas, Afganistanis, Gruusias, Moldovas ja Valgevenes. Projektid viiakse ellu ajavahemikus 2018-2020.
Arnold Rüütli residentsi saatus on ebaselge
Praegu on veel selgusetu, kas riik paneb president Arnold Rüütli Tallinna Kaare tänava residentsi (pildil) müüki, Riigi Kinnisavara Aktsiaselts hakkab alles siis plaane tegema, kui  Rüütel avaldab ametlikult soovi maja kasutamisest loobuda ja sealt ära kolida.  
Laev remondis: Ruhnule saab järgmisel kolmel nädalal vaid läbi Saaremaa
Vahetult enne jaanipäeva rikki läinud parvlaev Runö ei saa korda enne kolme nädalat, mis tähendab, et Ruhnule hakkab sõitma asenduslaev Amalie ja seda ainult Saaremaa Roomassaare sadama kaudu, vahendab ERRi uudisportaal.
Inimeste ja autode hulk kasvab kiiremini, kui Tallinn teedega järele jõuab
Tallinna elanikkond järjest kasvab ja kinnisvaraarendused Põhja-Tallinnas ja Haaberstis tekitavad üha enam liikluskaost. 
Eesti kaardistab hooneid, kuhu kriisi korral varjuda
Soomes kuuluvad varjendid maja juurde samamoodi nagu katus, aknad ja seinad. Kaugel pole aeg, kui meil Eestiski varjendid olemas on. „Need oleks hooned, kus mingi ohu, näiteks üleujutuse või ulatusliku tulekahju tõttu kodudest lahkuma pidanud inimesed saaksid mõne ööpäeva peatuda,“ selgitab varju...
VIDEO | Viimsi kunagine Piilupesa lasteaiahoone lammutatakse
Viimsi vallas valmistutakse lammutama kümmekond aastat tühjana seisnud kunagise Kirovi kalurikolhoosi lasteaeda Piilupesa.
Kuhu kadus riigi antud 30 miljonit? Iva: seda raha ei antud pidudeks ja palgatõusuks
Perekonnaseaduse järgi peavad eaka pereliikme eest hoolitsema lähedased. Kui neil napib raha, peab appi tulema omavalitsus. Sotsiaalkaitseminister Kaia Iva sõnul on riik valdadele elanike aitamiseks suisa 30 miljonit eurot lisarahagi andnud, kuid mitme omavalitsuse juhid küsivad õlgu kehitades: „...
Veidrused Varstus: Koolijuht vallandati vahetult pärast lõpuaktust
Vahetult pärast Varstu põhikooli lõpuaktust kohalikus rahvamajas andsid vallajuhid kooli direktorile Ale Sprenkile teada, et ta on vallandatud. Samal ajal, kui lõpetajad poseerisid traditsioonilise ühise foto jaoks, pidi direktor vabastama kabineti ja andma üle dokumentatsiooni. Mingist peomeeleo...
Kari Käsper: mitte kõik ei saa Eestis oma inimõigusi võrdselt nautida
„Inimõigused, millele rohkem tähelepanu pöörata, on just sotsiaalse iseloomuga õigused,“ sõnab Eesti Inimõiguste Keskuse juhataja Kari Käsper.
Tele 2 vähendab teenustasusid ja muudab kliendilepingu arusaadavamaks
Tele2 teatas, et ettevõte tegi ebahariliku sammu ja saatis oma sadadele tuhandetele klientidele teavituse lepingutingimuste muudatuste kohta: Tele2 lõpetab vabatahtlikult ära paljude teenustasude ja leppetrahvide küsimise ning hakkab seniseid tasulisi teenuseid ilma rahata jagama. 
Avalik kiri: minister lendab Ruhnu kopteriga, kohalikud võidupühaks saarele ei pääsenud, sest Runö on jälle katki
Kiirkatamaraan Runö on terve nädala vältel olnud rivist maas nii tuule kui ka tehniliste rikete tõttu. Jaanilaupäevane sõit tühistati, mistõttu ei saanud kohalikud saarele ning sõbrad-sugulased ei pääsenud omadele külla. Lõpuks tegi hädavajaliku sõidu eile õhtul piirivalve laev Valve ning täna sõ...
ANALÜÜS | Savisaare haigus ähvardab muuta Tallinna valitsemise enneolematult ebastabiilseks
Koalitsiooni ja opositsiooni häälte vahekord Tallinna linnavolikogus on 40:39. Keskerakonna üheliikmeline ülekaal tähendab, et iga keskfraktsiooni liige suudab opositsiooni poolele üle minnes Taavi Aasa linnavalitsuse kukutada.
KOLE | Purjus rahvas jättis metskitsetalle Pühajärve äärde surema
Eesti firma taha peitunud kelm kooris Monaco ja Dubai rikkureid
Saksamaal elav ukrainlane müüs kaks korda maha ühe ja sama Bentley luksusmaasturi, mida tegelikult ei olnud üldse olemas. Poolas tabatud skeemitaja toodi Tallinnas kohtu ette.
Hambaarstide Liit tahab hinnata hambaarstide pädevust ise
Hambaarstide Liit teatas, et kuna riik ei suuda sisuliselt hinnata Eestis tegutsevate hambaarstide pädevust, on liit valmis hindamise üle võtma.
GALERII | Jaanipäev Hundisilmal saabus vaikselt
Jaanilaupäev Hundisilmal Edgar Savisaare kodus näib tänavu mööduvat rahulikult. Pole märke külalistest ja hoovgi on tühjavõitu. 
Kelmuses süüdi jäänud Narva volikogu esimees peab ametist lahkuma
 Narva volikogu esimees Aleksandr Jefimov peab ametist lahkuma. Nimelt jäi ta süüdi kelmuses, sest riigikohus ei võtnud tema kaebust arutusele. 
LUGEJA FOTO: Eriliselt ohutu jaanilõke Pärnumaal
Pärnumaal asuvast Meremäe talust saadeti pildid sellest, kuidas pererahva tänavune jaanilõke kohe kindlasti tulekahjuks ei kasva.
Toomas Hendrik Ilves tõi välja kolm asja, mis on Eesti kaitsepoliitikas sama olulised nagu 1919. aastal
Ekspresident Toomas Hendrik Ilves kirjutab võidupüha puhul sotsiaalmeedias, et Eesti kaitsepoliitikas on läbi aegade muutumatuna püsinud kolm asja: me usaldame liitlasi, me hoiame tõde ning me ei karda kõneleda tõe ja vabaduse kaitseks.
OTSEFOTOD | Võidupüha paraad toimub esimest korda Tallinna lauluväljakul
Võidupüha paraad toimub Eesti juubeliaastal esimest korda Tallinna lauluväljakul. Galerii täieneb jooksvalt!
GRAAFIK | Kui hästi sooritati sel korral lõpueksameid? Vaata ja võrdle möödunud aastaga!
2018. aasta riigieksamite esmased tulemused on võrreldes eelmise aastaga kokkuvõttes paranenud.
Võidupüha paraadil minestas seitse inimest, üks viidi haiglasse
Tänasel võidupüha paraadil kukkus kokku seitse inimest, neist üks publiku hulgast. Üks paraadil marssinud naine viidi ka haiglasse, kella 17 paiku oli ta aga juba haiglast välja saanud.
TÖÖD OTSINUD PEREEMA: läksin massaažisalongi juhatajaks ja alles poolteist aastat hiljem kuulsin politseis, et salongis pakuti ka seksi!
Jooga- ja massaažikogemusega naise sõnul läks ta tööle teadmisega, et see on pelgalt õnneliku lõpuga teenust pakkuv salong. Nüüdseks bordelli pidamises kohtus süüdi mõistetud teismelise tütre ema kinnitab, et ei teadnud massaažisalongis pakutavast lisateenusest midagi. 
Eerik-Niiles Krossi mõisa maksuvõlg tüürib juba 200 000 euro suunas
Reformierakondlasest riigikogu liikmele Eerik-Niiles Krossile kuuluva Kõue Mõis OÜ maksuvõlg on juba 189 583 eurot. Võlg on aastaga kasvanud 63 000 eurot.
Piirivalvurite jaanid: uitajad piirirežiimialas ja kõlbmatu turvavarustus
Politsei- ja piirivalveameti ametnikud pidid jaaninädalavahetuse tegelema arvukate juhtumitega, mis puudutasid piiriületajaid. Nii mõnigi tuli saata tuldud teed tagasi, kuid oli ka neid, kel lubati teekonda teatud tingimustel jätkata.
GALERII | Tuli, vesi ja muusika: Gaudeamuse avatseremoonia särisev vaatemäng
Mitmesajapealine orkester ja koor, tervet silda haarav ilutulestik, tulemäng kallastel, põlevad laevad, tantsuetendus – Tõnu Kaljuste dirigeerimisel ja kõikide autori poolt väljamõeldud eriefektidega Carl Orffi „Carmina Burana“ ettekanne tähistas üliõpilaste laulu- ja tantsupeo algust Tartus.
Ministeerium soovib tuua mõistliku menetlusaja tagamiseks kohtutesse asenduskohtunikud
Justiitsministeerium saatis kooskõlastamisele seaduseelnõu, millega loodav asenduskohtuniku institutsioon aitaks jaotada kohtunike töökoormust ühtlasemalt ja tagada kohtuasjade mõistlik menetlusaeg.
VIDEO | Naiskodukaitsja ja poliitik Marina Kaljurand: oleks hea, kui ka teised naispoliitikud näeksid seestpoolt, kuidas laiapõhjaline riigikaitse toimib
Hiljuti Sotsiaaldemokraatliku erakonnaga ühinenud endine väliminister Marina Kaljurand võttis tänasest võidupüha paraadist osa Naiskodukaitse ridades.
Tallinnas Gonsiori tänava remondi venimise tõttu raskustes kohvikupidaja: no kuidas niimoodi saab? Pool aastat rekonstrueeritakse kolmesada meetrit
Tallinnas Gonsiori tänava alguses toimuvate ehitustööde venimine on pannud seal asuvad ärid väga keerulisse olukorda. Kuigi kahele neist on linn lubanud paigaldada infotahvlid, kus on kirjas, et ärid on avatud, ei ole seda tehtud. Ärid on kaotanud aga enam kui pooled klientidest.
GALERII | Jaanilaulud vihmas: Gaudeamuse laulupidu kulges tõelises jaanipäeva ilmas
Balti riikide üliõpilaskoorid andsid laulupeol „Jaanipäeva laulud“ kauni kontserdi, mille sidusid ühtseks etenduseks Indrek Hargla stsenaariumi ja Ain Mäeotsa lavastatud videolood eri ajastute jaanipäevadest.
FOTOD | Ööpäev Nõmme päästekomandos: 23 väljakutset võitluses tuuleveskitega
Kas ja kui palju toovad jaanipäevad päästjatele lisatööd? Millised on väljakutsed, kuhu neid kutsutakse, ja kuidas võetakse neid kodudes vastu? Seda käis Õhtuleht Nõmme päästekomandos uurimas.
JAANIKS HIND ALLA: nii soodsat kütust pole Eesti tanklates tükil ajal nähtud
Mootorikütuste jaemüüjad on jaanipühade eel märgatavalt langetanud vahepeal rekordkõrgustesse kerkinud hindu.
GALERII | Tudengite laulu- ja tantsupeo Gaudeamuse tuli süttis pauguga
Reede õhtul süütasid aastakümneid üliõpilaskoore juhendanud dirigendid Vaike Uibopuu ja Alo Ritsing Tartus Kassitoomel kaheksateistkümnenda Gaudeamuse peo tule. Tegu on sümboolse kohaga, sest just Kassitoomel peeti 1956. aastal kõige esimene tudengite laulupidu.
GALERII | Tallinna lahel toimus uhke võidupüha mereparaad
Jaanilaupäeva hommikul toimus võidupüha puhul Pirita lähistel mereparaad, millest võtsid osa Eesti mereväe, politsei- ja piirivalveameti ning veeteede ameti merealused.
VIDEO | Tartut külastavad presidendid elavad kaasa Islandi jalkamängule
Islandi jalgpallimeeskonna ameti poolest kõige tähtsam fänn ehk president Guðni Thorlacius Jóhannesson vedas jalgpallimängu vaatama oma Tartus viibivad kolleegid. Riigipeade seltskond jälgis Islandi-Nigeeria mängu pubis Pahad Poisid.
FOTOD | Pronkssõduri juures meenutati, kuidas Natsi-Saksamaa ootamatult oma liitlast Nõukogude Liitu ründas
1941. aastal ründas Natsi-Saksamaa ootamatult oma liitlast Nõukogude Liitu, kellega koostöös oli Saksamaa kaks aastat varem vallutanud Poola.
ÕL VIDEO ja GALERII | Kilomeetrises praamijärjekorras: Saaremaale sõitjaid ei heiduta väljamüüdud piletid ega ka koerailm
"Jaanipäevaks kõrgend kasvab rohi!" kostub Virtsu sadamas üle sõidukiterivi - vihm ja läbilõikav tuul praamijärjekorras ootajaid reisist Saaremaale loobuma ei pane. Samamoodi ei morjenda enamikke tõik, et laevale pääsemiseks tuleb varuda veidi kannatust. Tõsi - mõnel kannatus siiski katkeb.
BLOGI | Tartut külastab täna seitse presidenti! Üheskoos elati kaasa Islandi - Nigeeria jalgpallimängule. Ai, kaotus oli valus
President Kersti Kaljulaidi kutsel saabusid Tartusse Eesti Vabariigi 100. aastapäeva tähistama kuus Euroopa riigipead.
VIDEO | Võidupüha paraadil osalenud NATO sõdur: anname Eesti kaitsmisel endast parima
Tänasest võidupüha paradist võttis osa ka esindajaid Soomest, Suurbritanniast, Taanist, Lätist, Leedust, USA-st, Poolast ja Rootsist. Millised on paraadil osalenud Suurritannias Walesist pärit sõduri muljed?Vaata läemalt videost!
SUUR ÜLEVAADE | Jaanituled üle Eesti: leia koht, kus trallitada!
Jaanipäevaks plaanid veel tegemata? Pole hullu, aitame valimisega. Üle Eesti toimub 23. juunil mitusada jaanipäeva pidu ja trallitamist. Leia kaardilt või tabelist endale sobivaim koht sõnajalaõie otsimiseks ja üle lõkke hüppamiseks!
FOTOD | Arborist õpetab, kuidas ära tunda näiliselt tervet puud, mis aga võib kergesti tuulega murduda
Tuul on sel nädalal murdnud Eestis sadu suuri puid, mis on kukkunud nii majadele kui autodele, põhjustades suurt rahalist kahju. Õnneks pole viga saanud inimesed, kuid see on olnud suuresti õnneasi. Arborist õpetab, kuidas kergesti selgust saada, milline puu võib ohtlik olla.
RAHVAS VALMISTUB JAANIPÄEVAKS: Legendaarses Valka piirikaupluses teenindab januseid kliente lausa kuus kassat!
Jaaniootenädalal käib Valga-Valka piiril asuvas kaupluses tavalisest suurem sagimine. Sestap on eestlaste lemmikpoe läbilaskevõimet suurendatud. Varasema kahe asemel teenindab kliente kuus kassat ning rahvavoogu suunama on palgatud turvatöötaja.
VIDEO, FOTOD ja BLOGI | Äikesevihm tõi mitmel pool Tallinnas kaasa uputuse, politsei soovitas autosõitu vältida
Eile õhtul Tallinna tabanud tugev äikesevihm tõi kaasa uputuse. Politsei soovitas autosõitu vältida, eriti sildade aluseid ja Järvevana tunnelit.
DELFI FOTOD ja VIDEO | Äikesevihm kahjustas ERR-i telemaja. Pealtnägijate sõnul tuli vett nagu kosest
Eile hilisõhtul sadas Tallinnas paduvihma, mis ujutas üle tänavaid, keldreid, garaaže ja Ülemiste autotunneli. Sealhulgas sai tugevaid veekahjustusi ka ERR-i vana telemaja.
GALERII | Peaminister Ratas haaras Õhtulehe fotograafi kaamera ja pildistas korvpalli
Neljapäevaõhtusel Eesti-Soome korvpallikohtumisel istus publiku seas ka peaminister Jüri Ratas, kes ühel hetkel aga hoopis piltnikuks kehastus. 
VIDEOD | UPUTUS! Äikesetorm muutis Tallinna tänavad jõgedeks, politsei soovitab autosõitu vältida
Tallinnas on tugeva vihmasaju tõttu mitmed tänavad läbimatuks muutunud. Politsei soovitab võimalusel liiklemist vältida, kuni vesi alaneb.
Kes kurat loob Eestis riiki, kus keegi midagi teada ei tohi?!
Eesti kehtestas aastal 2001 Euroopa ühe parema avaliku teabe seaduse. Praeguseks on seadust pidevalt ja märkamatult lõhutud, et inimesed teaks olulistest asjadest üha vähem.
Alkoholitootjate liit tunnistab: tootjad müüvad Lätti alkoholi olulise allahindlusega
Eesti alkoholitootjad müüvad Lätti kaupa odavamalt kui Eesti kauplustele, tunnistas alkoholi tootjate ja maaletoojate liidu tegevjuht Triin Kutberg.
OTSEPILT JA -BLOGI | Valitsus otsustas, et tselluloositehase eriplaneering lõpetatakse
Valitsus otsustas täna, et Tartu lähedale planeeritava puidurafineerimistehase eriplaneering lõpetatakse.
Ivari Padari üleskutse: muudame jaanipäeva plastivabaks!
Eurosaadik Ivari Padar postitas oma sotsiaalmeediasse üleskutse, kus kutsub kõiki inimesi tähistama oma jaane plastivabalt.
FOTOD | Rocca al Mare kooli lõpuaktusel võis näha "meisterparkimist"
Täna lõpetavad Rocca al Mare kooli 9. klassi ning 12. klassi lõpetajad. Põhikooli lõpuaktuse ajal võis näha kooli ümbruses parkimise meisterklassi.
Üks koer maha murtud, teine šokis ja sotsiaalmeedia hüsteeriat täis
Teismeline poiss olla paar nädalat tagasi Tartus oma pisikese Yorkshire'i terjeriga välja jalutama läinud, kui neid rünnanud vene hurt ning hammustanud last seljast, kui too püüdis oma lemmikut kaitsta. Nüüd aga hammustanud juba järgmine koer teisel pea otsast.
Kõige suurem õudus? Pool tundi MRT-uuringut võtab klaustrofoobil põlved võdisema
Mõne nädala eest unustati Tartu ülikooli kliinikumis patsient magnetresonantstomograafi (MRT), kuhu ta jäi mitmeks tunniks, kirjutab Eesti Päevaleht. Kui patsient poleks põgenema saanud, võinuks mitmetunnine vangistus venida hommikuni.
Tartu ülikooli kliinikum unustas patsiendi tundideks MRT-masinasse ja vaikis juhtunu maha
Kui magnetresonantstomograafi jäetud patsient poleks põgenema saanud, võinuks mitmetunnine vangistus venida hommikuni.
VIDEO | Miks põles öösel üle ujutatud Filtri tee tunnelis roheline tuli?
Öösel uputas Tallinnas teiste objektide seas üle ka Filtri tee tunnel, mis muutus veetaseme tõttu läbimatuks ning politsei sulges tunneli. Enne seda aga põles tunnelis pikalt roheline tuli, mis viitas tulijatele juskui tunneli läbimine oleks võimalik.
Eesti liitub prantslaste kaitsekoostöö algatusega
Täna kirjutatakse Luksemburgis Euroopa Liidu kaitseministrite kohtumisel alla Prantsusmaa kaitsekoostöö algatusele. Eesti on Baltimaadest ainus liituja ja Põhjamaadest ühineb algatusega ainult Taani.
ÕL VIDEO & FOTOD | Kuhu sina oma auto parkisid? Eestit väisavad tuuleiilid kukutavad puid, mille alla jäävad sõidukid
Põhja päästekeskus on tänasel päeval saanud 50 väljakutset, mis on põhiliselt seotud öösel Eestis väisanud tormiga. „Põhimõtteliselt on kõik kutsed seotud teedele või elektriliinidele langenud puudega,“ rääkis Põhja päästekeskuse kommunikatsioonijuht Jane Gridassov.
Ülekaalulised lapsed terviselaagris: soola on vähe, aga kõhule see meeldib!
„Tahan juba joosta!“ ütleb hallis pluusis tüdruk laagrikasvatajale, kes peagi annabki käskluse: „Läks!“ Väiksed jalad välguvad nobedalt üksteise ette, kuid poolel teel hoog raugeb. Edasi läheb jooks nagu aegluubis. Võit on siiski suur: väsimuse kiuste läbib laps kogu kahesajameetrise raja. Joostes. 
Tselluloositehase vastased: valitsuse otsus oli üllatav
Kodanikuühendus Eesti Metsa Abiks (EMA) on pikka aega seisnud miljarditehase rajamise vastu, leides, et sellel oleks laastav mõju Eesti keskkonnale. EMA koordinaator Linda-Mari Väli on enda sõnul aga üllatunud valitsuse värskest otsusest, mille järgi hakatakse tegema tööd hoopis selle nimel, et l...
Eesti liitub prantslaste kaitsekoostöö algatusega
Eesti on Baltimaadest ainus liituja ja Põhjamaadest ühineb algatusega ainult Taani.
Ülekoormatud päästekeskus palub: ärge kutsuge päästjaid, kui kuuri taga on murdunud puuoks. Kutsuge siis, kui ohus on kellegi tervis, elu või kodu
Tänased tuuleiilid on Põhja päästekeskuse päästjad üle koormanud – tuulest tingitud probleemide tõttu on päästjad täna ainuüksi Tallinnas ja Harjumaal välja sõitnud ligi sajal korral. Kui osa neist juhtumeist tõepoolest vajavad päästjate abi, siis osa paraku mitte.
Eiki Nestor: Boroditš häirib küll!
Riigikogu saadik ja Reformierakonna liige Deniss Boroditš käis Peterburis jalgpalli maailmameistrivõistlustel ringi Vene värvides, idanaabri trikoloor õlul. Riigikogu esimees Eiki Nestor seda heaks ei kiida ning usub, et seeläbi tegi Boroditš enda kohta tõsise avalduse.
Jaak Madison on spordi politiseerimise vastu: ma ei näeks probleemi, kui ma ise lehvitaks Islandi lippu
Riigikogu liige ja reformierakondlane Deniss Boroditš käis Venemaal toimuval jalgpalli maailmameistrivõistlustel ning jagas ka sotsiaalmeedias pilte, kuidas ta Venemaa värve kandes mängule kaasa elas. EKRE ridadesse kuuluv riigikogu liige Jaak Madison teisele riigile poolehoiu avaldamist spordiür...
Kodanikuliikumine Eesti Metsa Abiks tunnustab valitsuse otsust tselluloositehase eriplaneeringu lõpetamise osas
Kodanikuühendus Eesti Metsa Abiks (EMA) tunnustab valitsuse eilset otsust, millega algatati Est-Fori tselluloositehase eriplaneeringu lõpetamine, ning meenutab, et juba enne planeeringu algatamist oli ühendus seisukohal, et sellist planeeringut algatada ei tohi, informeerides sellest ka valitsuse...
Teeremont Tallinnas rikub ka turistide esmamulje linnast: sadamast südalinna sõidab 50 minutit! Täna oli korraga ummikus 20 bussi
Teetööd Tallinna linnas mõjutavad sadamast tulevaid turismibusse ning rikuvad esmakordselt Eestit külastavate inimeste arvamust meie kodumaast.
Üllatunud kohvikukülastaja: abilinnapea Züleyxa Izmailova ähvardas mu auto rehvid läbi torgata
Tallinna abilinnapea ning roheliste esimees Züleyxa Izmailova sattus esmaspäeva õhtul sekeldustesse Järvakandis, kui palus kohvikusse smuutit nautima läinud mehel panna kinni töötava auto mootor. Mees väidab, et Zuzu ähvardas selle peale mehe autorehvid läbi lõigata.
Prokuratuur vaidlustas Savisaare suhtes kriminaalmenetluse lõpetamise
Riigiprokuratuur vaidlustas korruptsioonisüüdistusega kohtu all oleva Keskerakonna eksjuhi Edgar Savisaare suhtes menetluse lõpetamise tema tervisest tulenevatel põhjustel.
MINISTER SIKKUT: me ei suuda välismaal keelu saanud arstide kohta infot leida
Tervise- ja tööminister Riina Sikkut tunnistab, et ka Eestis ei ole patsiendiohutuse tagamisega süsteemselt tegeletud. 
Eesti arstid panid murdunud selgrooga poisi nelja päevaga jalule
Kuueaastane poiss kukkus kiigelt ja murdis selgroo. Halvatusest ja ratastoolist pääses laps tänu lähedaste ja arstide õigele tegutsemisele. 
KRIMINAALMENETLUS EI ANNA VEEL VASTUST: miks sattus Tanel Talve seltskond jõhkra kakluse keskmesse?
Kahe kuu eest Pärnus tänavakakluse tunnistajaks sattunud poliitik Tanel Talve ei räägi ikka veel lähemalt jõhkra löömingu asjaoludest. „Rünnati seltskonda, milles viibisin,“ on ta varem öelnud. „Aprilli lõpus toimunud vahejuhtumi asjaolude väljaselgitamiseks alustati kriminaalasi, kuid uurimine e...
Naist rünnanud koera perenaine: Riho rebis end lahti ja tormas minema, ei aidanud isegi šokirihma elektrilöök!
Mustamäe kortermajas elav koeraomanik kinnitab, et enne rünnakut jalutas tema neljajalgne sõber rihma otsas, suukorv peas ja šokirihm kaela ümber, kuid ometi ei jäänud eakal perenaisel maas lamavat verist naist vaadates muud üle, kui appi karjuda.
FOTO | Reformarist riigikogulane kattis end Venemaa lipuvärvidega ja käis neile kaasa elamas
Riigikogu liige ja Reformierakonna nimekirjas figureeriv Deniss Boroditš väisas eile Venemaal toimuvat jalgpalli maailmameistrivõistlusi, näidates oma sotsiaalmeedia kontol ilmekalt, millise meeskonna poolt oli.
Puu kukkus kontaktvõrgule, rongiga Keilasse ei saa
Tugeva tuule tõttu kontaktvõrgule kukkunud puu takistab läänesuuna rongiliiklust.
Yana Toom: usun, et Ida-Viru inimesed tselluloositehase vastu ei protestiks
Toomi sõnul ei ole tehast rajades võimalik mitme tuhande inimese arvamusest rulliga üle sõita.
„Eestlased on supirahvas. Ja kõigil on vaja reegleid!”
„Eestis nõuavad kõik reegleid. Iga asi tahab reegleid,” ütleb viis aastat Eestis elanud süürlane, 26-aastane kokk Amer. See on esimene ja peamine asi, millega siinmail asju ajades tuleb ära harjuda.
Kohus jättis riigireetur Simmi vanglasse
Tartu maakohus ei vabastanud eilse määrusega riigireetmises süüdi mõistetud Herman Simmi (71) tingimisi enne tähtaja lõppemist talle mõistetud vangistusest.
GALERII | President Kaljulaid: Islandil on eestlaste südames väga eriline koht
Island oli esimene riik, kes toona oma mainega riskides tunnustas Eesti taasiseseisvumist ja on nüüd taas meie kõrval, et aidata Põhjala riikidel digihüppeks valmistuda, ütles president Kaljulaid täna Islandi presidendi Guðni Thorlacius Jóhannessoniga kohtudes.
Tasuta ühistranspordi plaan pole veel jõustunudki, aga esimesi liine juba suletakse
Hansa Bussiliinid AS esitas majandus- ja kommunikatsiooniministeeriumile avalduse tunnistada ennetähtaegselt kehtetuks Viljandi-Valmiera bussiliini liiniluba. Palve põhjenduseks toodi 1. juulist tekkiv uus turusituatsioon.
Festivalikorraldajate mure: Tallinn tõmbab juba jaanuarist ühekordse tarvitusega plasttopsidele kriipsu peale
Euroopa komisjon on teinud ettepaneku keelustada kõik vaid ühel korral tarvitatavad  plastist tooted, millele on olemas keskkonnasõbralikumad alternatiivid. Tallinn on selles vallas Euroopast koguni sammu võrra ees, sest keelab ühekordsed joogitopsid avalikel üritustel juba järgmisest aastast.
Kiirabi ronis Oleviste torni, et päästa seiskunud südamega turisti elu
Tallinna kiirabitöötajad ronisid mööda kitsast treppi Oleviste kirikutorni, et päästa Jaapani turisti elu, kelle süda oli seiskunud.
Kiisler: tselluloositehase puhul oleks lahendus eriplaneeringu ala laiendamine
Keskkonnaminister Siim Kiisleri sõnul oleks tselluloositehase rajamise vaidluses lahendus, kui tehase eriplaneeringu ala laiendataks kaugemale Tartu- ja Viljandimaalt. Kui valitsus ja arendaja seda mõtet ei toeta, jäävad Kiisleri hinnangul lauale vaid mustvalged lahendused, kirjutab ERRi uudispor...
Elatisraha suurus hakkab sõltuma vanema sissetulekust
Justiitsministeerium plaanib kardinaalselt muuta elatisraha maksmise süsteemi, sest senises praktikas on kehtiv miinimumelatis sageli elatise maksja jaoks liiga kõrge. 
195 000 paroolikaardi kasutajat varsti enam mobiilipanka ei saa
Swedbankis kasutab 195 000 klienti ainsa interneti- ja mobiilipanka logimise vahendina paroolikaarti. Kaheksa kuu pärast pole aga paroolikaardiga enam midagi võimalik teha.
KAART | Tormituulte tõttu on elektrita 9000 majapidamist
Tänase tugeva tormituule tõttu oli tipphetkel kell 17 üle Eesti korraga vooluta 17 000 majapidamist. Elektrilevi on kella 20 seisuga voolu suutnud taastada 8000 majapidamises. Viimastel andmetel on vooluta veel 9 000 elektritarbijat.
Eesti rabeles viie vaesema riigi seast välja
Tegelik individuaalne tarbimine on Euroopa Liidu majapidamiste majandusliku heaolu mõõdik, mille järgi oli Eesti tagantpoolt kuues.
Liina Kersna: asja ees, teist taga, keset päeva vilkuritega kihutamine näitab lapsikut, üleolevat ja ülbet suhtumist
Riigihalduse minister Janek Mäggi sõitis Võrumaale visiidile vilkurite saatel, kasutades alarmsõidukit. Mäggi sõnul on alarmsõiduki kasutamine iga ministri õigus. Riigikogu liige Liina Kersna peab sellist suhtumist aga ülbeks, üleolevaks ja lapsikuks.
FOTOD | Vanglamüürid avatud! Rummu karjääris saab käia piletiraha eest, ujumine keelati ära
Rummu karjäär ning endine vangla territoorium on juba mõnda aega osaliselt eraomandis ning alale sisenemist takistavad kõrged väravad ning okastraat. Need meetmed pole aga aastate jooksul rahvast keelatud helesinisest laguunist eemal hoidnud. Tänavu on karjääri väravad osaliselt avatud ning sisse...
Yana Toom: usun, et Ida-Viru inimesed tselluloositehase vastu ei protestiks
Toomi sõnul ei ole tehast rajades võimalik mitme tuhande inimese arvamusest rulliga üle sõita.
FOTOD | Eesti ja Islandi presidendid käisid kuulamas heategevuskontserti "Laulud sõdurile"
Võidupühapidustused juhatas sisse heategevuskontsert "Laulud sõdurile" Kultuurikatlas, mida väisasid muuseas ka president Kersti Kaljulaid ning Islandi president Guðni Thorlacius Jóhannesson.
Kaljulaid: tartlastel on õigus öelda ei tselluloositehasele
Teisipäeval Haapsalut külastanud riigipea Kersti Kaljulaid ütles, et tselluloositehase investorid peavad alustama otsast peale ja minema otse omavalitsuste jutule.
SUUR ÜLEVAADE | Jaanituled 2018: leia koht, kus trallitada!
Jaanipäevaks plaanid veel tegemata? Pole hullu, aitame valimisega. Üle Eesti toimub 23. juunil mitusada jaanipäeva pidu ja trallitamist. Leia kaardilt või tabelist endale sobivaim koht sõnajalaõie otsimiseks ja üle lõkke hüppamiseks!
BLOGI | Maksutõus Lätis alkoralli probleemi ei lahendaks
Eesti maksumaksjate Liit, maksu- ja tolliamet ning Eesti kaubandus-tööstuskoda peavad täna aktsiisipoliitika ja salaturu teemalist ümarlauda.
Mida teeb Hobujaama ristmikul politsei olukorra parandamiseks? Liiklusjärelvalvekeskus: ristmikul patrulli hoida pole otstarbekas
Täna kirjutas Eesti Ekspress problemaatilisest Hobujaama ristmkust, kus tunni jooksul rikutakse liikluseeskirju pea pooltuhat korda. Liikljusjärelvalvekeskuse juhi vastusest Delfile ilmneb, et täna veel ristmiku eeskirjade rikkujate osas midagi konkreetset ette võetud pole.
Tallinna linnahall sai grafitist puhtaks
Muinsuskaitseamet lõpetas järelevalvemenetluse ASi Tallinna linnahall suhtes, sest selle fassaadidele mullu Märt Sultsi eestvõttel tehtud grafiti on nüüdseks eemaldatud.
GALERII | Katuse kaotanud maja elanik: mul veel õhtul käed-jalad värisesid
“Kõik küsivad minu käest, kuidas see kõla oli, aga ma läksin nii endast välja, ma ei saanud absoluutselt aru. Mul veel õhtul ka käed-jalad värisesid,” räägib esimesel korrusel elav 83-aastane Asta, kelle rõdu ette hoolitsetud lillepeenrasse kukkus kahe ja poole tonnine katusetükk.
Miks ei pidanud Eerik-Niiles Kross fraktsiooni põhimõttest kinni ja osales Tallinna TV saates?
Reformierakonna juhatuse liige Eerik-Niiles Kross eiras Riigikogu fraktsioonis kokku lepitud põhimõtet ja osales Tallinna Televisiooni  saates "Hannes Võrno 33 minutit".
VIDEO | Tallinna autojuhid vilistavad liiklusmärkidele
Tallinna kesklinna Ahtri tänaval paiknev Olerexi tanklasse sõitmine ei ole liikluskorralduslikult võrreldav paarsada meetrit eemal paikneva Hobujaama ristmikuga, kus liiklus on nii üle reguleeritud, et liiklejad on märkidele käega löönud ja vilistavad nendele. Õhtulehe sotsiaalne eksperiment näit...
GALERII | Tabivere ei luba! Meeleavaldusele tuli rohkem rahvast kui jaanipäevale
„Läks aga metsa lauluga!“ hõiskab rahvarida õhtuses päikeses Tabivere külje all kätest kinni hoides kohalike poiste lõõtsamängu saatel laulda. Neil on tõsine asi ajada, sest riigi eriplaneeringu järgi peaks puidurafineerimistehas tulema nende seisukohast paari kilomeetri kaugusele Voldi külla.
Saladuseks jäänud pressiteade: Eesti Pank kardab nõrk välja paista
Täna jättis Eesti Pank välja saatmata pressiteate, mis puudutas kommertspankade soovimatust kontrollida ülekannete tegemisel kontonumbri ja selle omaniku nime kattuvust, sest see võinuks pressiesindaja hinnangul jätta keskpangast nõrga mulje.