Päevalehtede juhtkirjad on "Eesti 200" osas skeptilised: sündimata erakond tuleb hulga lahtiste küsimustega ega kipu neile vastamagi
Nii tänase Eesti Päevalehe, Õhtulehe kui ka Postimehe juhtkirjad on poliitilise liikumise "Eesti 200" vastu pigem umbusklikud.
Eesti 200 eestvedaja Kristina Kallas: eestvedajatel, liikmetel ja ka rahakogumisel on hoog sees
Täna erakonna moodustamise kavatsusest teatanud liikumise Eesti 200 eestvedaja Kristina Kallase kinnitusel on nii eestvedajatel, liikmetel kui ka rahakogumisel hoog sees.
Abipolitseinik kutsub üles maanteel tulesid vilgutama. Aga miks?
Abipolitseinik ja EKRE ridadesse kuuluv riigikogu liige Jaak Madison kutsub liiklejaid üles kihutajatele tulesid vilgutama.
FOTOD | Tuntud nägusid ilmus Eesti 200 õhtusele koosolekule üllatavalt vähe
Täna erakonna asutamise kavatsusest teada andnud liikumise Eesti 200 õhtusele koosolekule ilmus üllatavalt vähe avalikkusele tuntud nägusid.
Mees viskas Narvas Peetri platsil Eesti lipu porilompi ja trampis selle peal
Ida-Virumaal teotati taasiseseisvumispäeval Eesti Vabariigi ametliku sümbolit riigilippu.
Kristina Kallas: meie liikmed lugesid valimistele mineku otsust pressiteatest
Teisipäeval teatas Eesti 200, et liikumisest vormitakse erakond. Uudise ajakirjanikele teatavaks teinud Kristina Kallas usub, et nii palju kompetentsi, kui palju on loodava partei tuumikmeeskonnas, pole väga paljudes erakondades. 
DELFI VIDEO, FOTOD JA BLOGI | Eesti 200 loob sügisel erakonna mis läheb 2019. aasta riigikogu valimistele
Poliitilise liikumise Eesti 200 nõukogu otsustas täna, et liikumine osaleb 2019. aasta Riigikogu valimistel ja sügisel loovad nad selleks erakonna.
Erakonnaks pürgiv Eesti 200 peab andma vastuse reale seni vastamata küsimustele
Poliitiline liikumine Eesti 200 teatas täna kavatsusest muutuda erakonnaks ja osaleda järgmise aasta märtsis toimuvatel riigikogu valimistel. Siiani on aga vastamata terve rida küsimusi, millele vastuse leidmiseks enam palju aega ei ole.
Küttepuidu hind on aastaga tõusnud ligi 40 protsenti
Küttepuidu hind on aastaga kasvanud ligi 40 protsenti, selgub erametsakeskuse hinnastatistikast. Kui möödunud aasta juulis oli tihumeetri küttepuidu keskmine hind üle 22 euro, siis tänavu samal ajal oli see juba üle 31 euro.
Tallinki reisija ei mahtunud hommikusöögilauda, ettevõtte sõnul pole piletite ülemüük võimalik
Tallinki laevaga reisinud Andrus sai pettumuse osaliseks, sest ilmnes, et enne reisi ostetud hommikusöögipiletiga pole suuremat midagi teha –restorani sööma lihtsalt ei mahu. Ettevõte pakub kompensatsiooniks kupongi, kuid see meest ei rahulda – tema tahab tagasi oma raha.
Jevgeni Ossinovski Eesti 200 erakonnaks saamisest: nende poliitika sisu on endiselt ebaselge
Sotsiaaldemokraatliku Erakonna esimees Jevgeni Ossinovski ütles kommentaariks Eesti 200 kavatsusele saada erakonnaks, et nende poliitika sisu on endiselt ebaselge.
VIDEO | Igor Taro rõhutab: inimesed ei saa ootama jääda, kuni neile 100 eurot peo peale pannakse
Poliitilise liikumise Eesti 200 eesmärgiks on luua ühiskond, kus keegi ei peaks puudust tundma piisavast sotsiaalhoolekandest ega kvaliteetsest haridusest olenemata elukohast.
VIDEO | Kristina Kallas: Eesti 200 ambitsioonid on suured, läheme ikka valimistele võitma!
Poliitiline liikumine Eesti 200 nõukogu otsustas täna hommikupoolikul, et läheb vastu järgmisel kevadel toimuvatele riigikogu valimistele ja registreerib hiljemalt novembriks ka erakonna.
NÄDALA ILM: tuul ja vihm kimbutavad suviselt sooje päevi
Kuigi päikest näeb iga päev aina vähem, püsivad õhutemperatuurid käesoleval nädalal suviselt soojad, ulatudes enamasti üle 20 soojakraadi. Kõige soojem päev tuleb ilmateenistuse andmetel reedel, mil õhutemperatuurid jäävad 22–26 soojakraadi vahele, kuid arvestada tuleb vihma ja tugeva tuulega.
Reformierakonna peasekretäri hinnangul on Eesti 200 osas jätkuvalt palju ebaselgust
Reformierakonna peasekretäri Kert Valdaru hinnangul on täna erakonna moodustamise kavatsusest teatanud liikumise Eesti 200 osas jätkuvalt palju ebaselgust.
VIDEO JA GALERII | Varemeis kummituslinn: siin elavad põhiliselt need, kes ei tööta. Ei hakka ka tööle
Saabun Viivikonna asumisse teatud eelarvamusega. Kummituslinn. Endine kaevanduslinn. Välja surnud. Katkine. Õõvastav. Silme ees kangastuvad tühjad tänavad ja kurjakuulutavalt kraaksuvad varesed raagus puuköntide otsas. Justkui eelaimduse kinnituseks ujuvad taevasse sünkjassinised pilved.
Eesti ministrid said endale Läti nimed
Täna peeti Riias Eesti ja Läti valitsuste ühisistung, mille puhul anti Eesti ministritele ka uued nimesildid. Kuna Eesti ministrid viibisid Läti territooriumil, tuli neil enda nimed ka lätipäraseks muuta.
Töötukassa koolitusel osalenud olid tasemes pettunud: "Päris tihti oli tunne, et raiskame seal oma aega."
"Selline tunne jäi, et tegemist on petuskeemiga, mille kaudu töötukassast raha välja kanditakse," ütleb töötukassast ettevõtluskoolitusele saadetud ja selle täismahus läbimise eest tunnistuse saanud Robin.
Advokaat: satiir ja naljategemine sotsiaalmeedias võib lõppeda kohtuasjaga!
Meediavaidluste hulk on pigem vähenenud, kuid üha enam sagenevad kohtuvaidlused seoses sotsiaalmeedia postituste ning isikuandmete avaldamisega, selgub Äripäeva raadio saatest "Triniti eetris". Need toovad kaasa järjest suuremad au teotamise eest makstavad hüvitised.
GALERII | Tallinna raekojas tervitati uusi Eesti kodanikke
Teisipäeval, 21. augustil, toimus Tallinna raekojas traditsiooniline pidulik tseremoonia, kus tervitati uusi Eesti kodanikke. Tallinna linnapea Taavi Aas ja Põhja prefekt Kristian Jaani andsid uutele kodanikele kodakondsustunnistused üle. "Kodakondsus tähendab kodaniku jaoks uusi kohustusi, kuid ...
Krista Aru kahtleb Vabaerakonna töövõimes riigikogus
Pühapäeva õhtul, kui Vabaerakond oli Peipsi külje all Kauksis ära pidanud esinduskogu ja suvepäevad, avaldas Vabaerakonna fraktsiooni aseesimees Krista Aru sotsiaalmeedias postituse, kus lahkab erakonnas toimuvat ning mõtiskleb selle üle, kuidas hakkab tööle erakonna fraktsioon riigikogus.
Maskid langevad: Raasuke sai kätte skandaalse video levitaja
Läinud kuul ilmus uudis, et Erkki Raasuke otsib inimest, kes levitas Luminorgate'i video, kus mees teravate avaldustega Luminori töötajaid kostitas. Google abiga sai Raasuke levitaja teada, ent jaht käib edasi – avaldaja ja tegija jälgedel, kirjutab Äripäev.
Uue kohustuse täitmata jätmine võib tuua kopsaka trahvi
1. septembrist hakkab kehtima seadus, mis kohustab märkida äriregistris firma tegelikud kasusaajad.
Töötukassa koolitusel osalenud olid tasemes pettunud: „Päris tihti oli tunne, et raiskame seal oma aega”
„Selline tunne jäi, et tegemist on petuskeemiga, mille kaudu töötukassast raha välja kanditakse,” ütleb töötukassast ettevõtluskoolitusele saadetud ja selle täismahus läbimise eest tunnistuse saanud Robin.
Jüri Ratas: poliitikas ei tasu murelik olla
Peaminister Jüri Ratas uute erakondade tulekut ei pelga, vaid leiab, et vanad olijad peaks uued avasüli vastu võtma, kirjutab ERRi uudisportaal.
ÕL VIDEO | Margus Lepa "Maksud sõidavad" kogunemisel: need, kes lihtsalt alluvad võimule, on lollid!
"Maksud sõidavad" eestvedajate initsiatiivil kogunes taasiseseisvumispäeval Kuusiku lennuväljale hulk rahvast, kelle seas oli ka raadioajakirjanik Margus Lepa.
Riik ehitab üle Eesti 454 uut üürikorterit
Kaksteist omavalitsust on majandus- ja kommunikatsiooniministeeriumi üürielamute programmiga küsinud 14,8 miljonit eurot toetust, et ehitada ja renoveerida 454 uut üürikorterit. 
Kalli piletihinna taustal: Jaanus Rohumaa sõnutsi panustas riik Üheslaulmise korraldamisse koguni 200 000 eurot
Eile toimunud Üheslaulmine on piletihinna pärast pälvinud ka kriitikat. EV100 korraldustoimkonna juht Jaanus Rohumaa räägib, et riik toetas üritust 200 000 euroga, ent kogueelarve oli koguni 500 000 eurot.
Kersti Kaljulaid roosiaia kõnes: kooli tulevad lapsed on nutiseadmete abil saanud palju targemaks kui tänased täiskasvanud kooli minnes olid
Kallid külalised siin roosiaias, kallid Eesti inimesed kodudes!
Ettevõtja: riik paneb inimesed petma ja kasvatab ka noortest petturid
Puiduettevõtja Henni Nassari meele teeb mustaks, kui peab südametunnistuse vastu käituma.
FOTOD | Raplamaal Kuusiku lennuväljal nõuti poliitilist vastutust, veebruarikuise aktsiooni korraldaja väljendas tänase suhtes pettumust.
Vihmast ilma trotsides kogunesid täna Raplamaale Kuusiku lennuväljale inimesed sadade autodega, et nõuda vabariigi aastapäeval toimunud aktsiooni "Maksud Lätti" korraldajate eestvõttel poliitilist vastutust. Delfiga rääkinud veebruarikuise aktsiooni üks korraldajatest väljendads aga tänase üritus...
REPORTAAŽ | Tavaline Eesti toit on Ämaris teenivatele Prantsuse õhuväelastele eksootiline ökokraam
Kaks prantslast vaatasid nõutult kilest piimapakki. Nad mõtlesid pakkuda külalistele kohvi peale piima, aga ainus, mida nad külmkapist leidsid, oli suur hulk kilepiima. Kuidas see töötab? See pole ju üldse praktiline, imestasid prantslased. Probleem lahendati nii, et kogu liitrine piimapakk valat...
ÕL GALERII JA VIDEO | „Maksud sõidavad“ kogub rahvast Kuusiku lennuväljale: „Me tahame poliitilist vastutust poliitikute poolt!“
Õhtuleht vestles „Maksud sõidavad“ Järvamaa piirkonna korraldaja Roman Kopaga, et saada aimu, miks on Eesti rahvas kutsutud riigipühal Raplamaa Kuusiku lennuväljale. „Me tahame rahvaga seda, et kui mõni poliitik ütleb, lubab, et ta ka vastutaks selle eest!“ räägib Kopa. Vaata videost, kui mitu in...
Ilves: vabaduse kaotus võib olla põlvkonna kaugusel
President Toomas Hendrik Ilves kirjutab Facebookis, et vabaduse saavutamine oli eesti rahvale suur võit, kuid kui me vabaduse olulisust enam ei märka, võib see hõlpsasti käest kaduda.
Viljandi Maxima tõmbas Eesti lipu asemel vale trikoloori üles
Facebookis levib pilt Viljandi Maximast, mille seinale heisatud Eesti lipp on küll õigetes värvitoonides, kuid värvide järjekord on vale.
Aktiivsele, mitut võõrkeelt oskavale tööotsijale pakutakse palka 440 eurot kuus
"Kui ma lugesin nõudmisis ja vaatasin palganumbrit, siis hakkas mul piinlik," ütleb portaali cv45pluss.ee asutaja.
Erakonna loomist kavandav Artur Talvik ei kinnita Indrek Tarandi kaasamist ega lükka seda ka ümber
Mõne päeva eest erakonna loomise kavatsusest teada andnud endine Vabaerakonna esimees Artur Talvik ei olnud nõus kinnitama ega lükkama ümber seda, kas kaasab projekti ka praegu parteitu europarlamendi saadiku Indrek Tarandi.
Hullumeelne plaan! Soome leiutaja sõidab saunaparvega üle lahe Tallinnasse
Helsingi leiutaja Janne Käpylehto sõidab saunaparvega üle Soome lahe Tallinna. Kogu reisi aja peaks keegi saunas olema. Parvel on kolm mootorit, päikesepaneelid, külmkapp, elektriseadmete kasutusvõimalus, ujumisredel, droon ja muidugi leilisaun.
Jüri Ratas: jõudu Eesti 200-le ja Artur Talvikule
Peaminister Jüri Ratas, Keskerakonna esimees, soovib jõudu erakonnaks muutuvale mõttekojale Eesti 200 ja Vabaerakonna endisele esimehele Artur Talvikule, kes teatas uue partei loomise kavast.
Kalle Laanet: abipolitseinike tõhusam kaasamine suurendab turvalisust
Riigikogu arutab homme abipolitseiniku seaduse muutmise eelnõud, mille eesmärgiks on abipolitseinike senisest efektiivsem kaasamine politseitöös.
FOTOD | Raplas põles puidust hoone
Täna õhtul oli põleng Raplas Hariduse tänaval.
Tumedanahalised eestlased Soome meediale: nahavärvist on ka kasu, suurt rassismi siin pole
Soome rahvusringhäälingu portaalis ilmus artikkel, kus neljalt tumedanahaliselt eestlaselt päritakse, kas ja kui keeruline on võõrapärase välimusega Eesti ühiskonnas hakkama saada.
TV3 VIDEO | Ööpimeduses toimunud Rakvere jooksuüritusest võttis osa ka president Kaljulaid
Veidi alla kaheksa tuhande osaleja läks eile jooksurajale Rakveres, kus toimus ööjooks. Võistlus toimus kaheksandat korda. Rajale läks ka president Kersti Kaljulaid.
Eesti kübereksperdid ja julgeolekuasutused suhtuvad Yandexisse rahulikult
Vastupidiselt Leedu kolleegidele ei tõtta Eesti ametiasutused Yandexi taksorakendust riigiametnike jaoks keelama, kuid paluvad ettevaatlikkust.
Nordica kapten tundis lennu ajal kokpitis suitsu lõhna, ent lennuk maandus õnnelikult Tallinnas
Oslost Tallinnasse teel olnud lennuk teatas õhus olles lennujaama, et võib vajada abi, kuna kapten tundis kokpitis suitsu lõhna.
Ilves Kofi Annanist: meid viis kokku põhimõte, et ükski ühiskond ei saa toimida muust maailmast eraldi
ÜRO endise peasekretäri Kofi Annani eluküünla kustumine on pannud järelhüüderidu kirjutama ka ametist lahkunud presidendi Toomas Hendrik Ilvese. Ilvesse sõnul oli Annan hea inimene, väsimatu optimist ja üleilmse heaolu nimel tegutseja.
FOTOD | Eesti rahvusriigi sünnile kaasa aidanud ERSP tähistab täna 30. sünnipäeva
Isamaa tähistab Pilistveres esimese demokraatliku erakonna ERSP 30. sünnipäeva. Kohal oli ka üks asutajaliikmetest, praegune Euroopa Parlamendi saadik Tunne Kelam.
Mohni saare lähistelt leiti 23aastase sukelduja surnukeha
Laupäeva varaõhtul jäi Harjumaal Mohni saare lähistel kadunuks sukelduja. Tuukrid leidsid pühapäeva lõunapaiku mehe surnukeha.
Õnnepalee läheb remonti ning toimingud kolitakse ümber aadressile Roosikrantsi 12
Liiga palju huvilisi? Keila-Joal toimunud valgussõud kogunes vaatama tuhandeid inimesi, ent enamusele ei jagunud parkimiskohta
Eile õhtul Harjumaal toimunud valgusmäng tõi Keila-Joa parki tuhandeid huvilisi. Korraldajad ei olnud aga nii suure rahvamassiga arvestanud ja see tekitas tõsiseid probleeme parkimisel.
Roosiks löödud pudelid, taskunoad ja relvaga ähvardamine – turvatöötaja ameti telgitagused
Koplis kärgatanud tulistamises sai haavata kaks turvameest, Lasnamäel Mustakivi teel löödi ühes kaubandusasutuses noaga turvatöötajat, Viru keskuses haaras noormees turvatöötajatel kõrist, tiris lipsust ja viimaks lõi ühte neist ka jalaga. „Õnneks ei ole sääraseid juhtumeid ülemäära palju, aga ne...
LINNAS TÖÖTAV MAANAINE: Tasuta buss on nagu jumala õnnistus!
Maarahvas on tasuta sõidu nõnda soojalt vastu võtnud, et transpordifirmad peavad lisabusse reservis hoidma. Reede hommikul olid Tartu–Elva–Puhja–Ulila–Tartu bussis hõivatud ka kõik seisukohad ning see on tavaline pilt paljudel tasuta liinidel.
FOTOD | Isamaa pidas meeleolukat suvepäeva, kohal oli kogu erakonna koorekiht
Isamaa pidas täna Võrtsjärve kaldal Vaibla puhkekeskuses erakonna suvepäeva. Arutati päevapoliitikat, muuhulgas Vabaerakonna küsimust, ujuti, tehti sauna ja tunti end mõnusalt.
DELFI VIDEO ja FOTOD | Hispaanlastega raketi kadumise ajal koos treeninud Prantsuse õhuväelased: enneolematu! Täiesti võimatu!
Kui eelmisel nädalal Hispaania hävitaja kogemata ühe õhk-õhk raketi välja tulistas, toimus neil samal ajal Prantsuse õhuväelastega Lõuna-Eesti kohal õppus. Raketi kogemata väljalaskmise põhjus on ebaselge ka prantslastele, kes nimetavad seda enneolematuks olukorraks. Keegi pole kuulnud, et Prants...
FOTOD | Kaja Kallas Reformierakonna suvepäevadel: tuleviku Eestis on riiki majanduses vähem
Reformierakonna esimees Kaja Kallas tutvustas erakonna suvepäeval Tartus riigikogu valimiste majandusprogrammi kuut punkti ja ütles, et tuleviku Eestis peaks riiki majanduses vähem olema.
VIDEOD JA FOTO | Tallinnas Mustamäe teel lõhkes veetoru, elanikud on ilma veeta
Hilisõhtul lõhkes Tallinnas Mustamäe tee 143 maja juures veetoru, mistõttu on paljud kohalikud ilma joogiveeta.
Läänemaa ja Võrumaa piirkonnad esitasid Keskerakonna juhi kandidaadiks Ratase
Keskerakonna Läänemaa ja Võrumaa piirkonnad esitasid oktoobris kogunevale erakonna kongressil esimehe kandidaadiks Jüri Ratase.
OTSEFOTOD | Tuhanded inimesed tulid Keila-Joale valguskunsti vaatemängu vaatama
Täna õhtuhämaruses toimub Keila-Joal ainulaadne ja efektne valguskunsti show, kus 25 kunstnikku üle Euroopa on esitlevad spetsiaalselt Eesti loodusesse loodud valgusinstallatsioone.
Jüri Luik: raketijuhtumi uurimine võtab 3-4 kuud. Kogemata rakett lendu minna ei saanud, see ei käi lihtsalt nupulevajutusega
Kaitseminister Jüri Luik sõnas täna Delfile ja Päevalehele antud intervjuus, et Balti õhuturbes osalenud Hispaania piloot oli ülikogenud ning kogemata rakett lendu minna ei saanud. Juhtumi uurimist juhib Hispaania ning tulemusi võib kõige varem oodata aasta lõpus.
Õigusteadlane:usun, et kohtunikud ei lase prokuröriga lõunalauas räägitul mõjutada kohtuotsust
Kommenteerides Harju maakohtu maja kohtunike ja prokuröride koos töökoha, leiab Tartu Ülikooli õigusteaduskonna professor Jaan Ginter (pildil), et tõenäoliselt suudavad professionaalsed kohtunikud olla nii sõltumatud, et ei lase lõunalauas mõnda prokuröriga räägitust mõjutada nende kohtuotsuseid,...
ÕL FOTOD | Millest Vabaerakond oma kinnisel koosolekul rääkis?
Reede õhtul kogunes Vabaerakonna ladvik Peipsi äärde Kauksi, et suvepäevi pidada. Aga enne kui vabakonservatismi esindajad said hakata lõbusamate asjadega tegelema, tuli osa võtta erakonna esinduskogu koosolekust, kus arutluse alla oli riigikogu valimiste programm. Tegu oli koosolekuga, kuhu ei o...
Kriminaalkorras karistatud Ester Tuiksoo astus taas Keskerakonda
Nelja aasta eest Keskerakonnast välja astunud endine põllumajandusminister Ester Tuiksoo astus taas sama partei liikmeks.
Peeter Võsa terav torge Savisaare pihta: "Tuleb kiita küünikute osavust kodutute ärakasutamisel"
Keskerakonna ridades riigikokku välja jõudnud telesaatejuht Peeter Võsa andis välja raamatu "Kadunud Eesti: "Politseikroonika" lugu", milles meenutab nullindate alguse kirjut elu pealinnas.
ÕL PAPARATSO | Vaata, kes käisid Reformierakonna suvepäevadel
Reformierakonna suvepäevad toimuvad Tartu seikluspargis. Vaata, kes jäid Õhtulehe paparatsto kaamerasila ette.
VIDEO | Kaitsevägi selgitab, miks raketti enam aktiivselt ei otsita
Kaitsevägi otsustas lõpetada eelmisel teisipäeval Hispaania hävitajalt eksikombel välja lastud raketi aktiivsed otsingud. Vihjetele jäädakse reageerima. 
SKANDAALID, mis jälitavad prominente surmani
Ühest hetkest võib sõltuda väga palju. Seda võivad kinnitada kümned näited Eesti avalikkusest, kus rumalus, ülbus, halb õnn või lihtsalt väga purjus olek on viinud kuulsa ja tubli inimese hetkeks täiesti valedel alustel rambivalgusse. Seejärel võivad nad võita olümpiakuldasid, valimisi ja kas või...
GRAAFIK | Tasuta ühistransport ruulib: bussireisijate arv kasvas pea kogu Eestis
Esimesel juulil kehtestatud tasuta maakondliku ühistranspordi esmased valideerimisandmed on käes. Numbritest selgub, et tasuta ühistranspordi kasutus on langenud vaid Läänemaal.
GALERII | Stenbocki majja kogunenud Eesti senised peaministrid said kingituseks Eesti lipud
Stenbocki majja kogunenud senised Eesti Vabariigi Valitsuste juhid ja riigisekretärid said peaminister Jüri Ratase käest kingituseks riigilipud, mis lehvisid Stenbocki maja katusel veebruaris, vahetult enne Eesti sajandat sünnipäeva. Ratase sõnul sümboliseerib see üllatuskingitus väga hästi tema ...
Kes on Savisaare kohtuasja lõpetamisest keeldunud kohtunik? Särav isiksus, kuid lühikese süütenööriga
Eelmisel teisipäeval keeldus Tallinna ringkonnakohtunik Julia Katškovskaja lõpetamast Edgar Savisaare kohtuasja.
Riina Sikkut: soovin, et Eesti ühiskonnas oleks ühine arusaam, et laps ei ole takistuseks ühiskonnaelus osalemiseks
Tervise- ja tööministri Riina Sikkut kahetses täna, et sotsiaalministeeriumis paluti lapsega emal koosolekult lahkuda. Lapse ema oli jahmunud, et just sotsiaalministeeriumis oli aasta ja kolme kuu vanune laps üleliigne.
Sotsiaalministeeriumi koosolekul paluti naisspetsialistil lahkuda, sest tal oli laps kaasas
Tiina Kalda osales Sotsiaalministeeriumi rahvastiku tervise arengukava koosolekul psühholoogide liidu esindajana. Probleem tekkis sellest, et tal oli kaasasaasta ja kolme kuu vanune poeg. Laps oli kõhukotis.
Riigikogu komisjon: Eesti toetab kellakeeramise lõpetamist ja püsivat suveaega
Riigikogu Euroopa Liidu asjade komisjon otsustas toetada kellakeeramise lõpetamist, aga kui valitsus jättis oma otsuse puhul lahtiseks, kas jääda püsivalt talve- või suveajale, siis komisjonis sai heakskiidu viimane variant.
Ratas ja Sikkut näitasid haige- ja töötukassa nimevahetusele rohelist tuld! Kokku läheb see maksma 350 000 eurot
Peaminister Jüri Ratas ning tervise- ja tööminister Riina Sikkut avaldasid täna toetust haigekassa ja töötukassa nimetuse muutmisele. Arvatavaid kulusid on vahepeal märgatavalt kärbitud.
Kogenud ämmaemand: „Peaasi, et laps autos maha ei jahtuks. Kõige muu eest hoolitseb sünnitusmaja.”
„Eesti mees saab kindlasti hakkama, kui seisab fakti ees: tema peab olema nüüd see tugevam pool,“ hindab staažikas ämmaemand Irena Bartels kodumaise meessoo valmidust üksinda sünnitust vastu võtta. Et sünnitusosakondi tõmmatakse kogu riigis koomale, võib teadmine ainult kasuks tulla.
Metsloomaühing hädas: inimesed segavad loodust ja püüavad kullide käest jäneseid päästa
Metsloomaühingu infotelefonile helistavad inimesed, kes astuvad teadmatusest looduses toimuva loomuliku protsessi vahele ja kahjustavad ise oma tegevusega metsloomi ja -linde.
Olga Ivanova lahkub Keskerakonna juhatusest
Olga Ivanova esitas Keskerakonna juhatusele avalduse juhatusest lahkumiseks, ilmselt lahkub Ivanova ka Keskerakonna riigikogu fraktsioonist.
VIDEOD | Tallinna terroriseerinud noortekamp: purjuspäi täiesti pidurdamatud
Kuritegelikule teele sattunud noorte tulevik sõltub kõige rohkem sellest, kas on olemas perekond, kes aitab nad uuesti järje peale. “Kui peret ja toetavat võrgustikku pole, siis kahjuks jõuab noor meie juurde tagasi,” ütleb alaealistega tegelev prokurör Annika Vanatoa.
Andres Herkel meediatormist lapseuudise ümber: "Kõik, mis ei tapa, teeb tugevaks!"
Postimehe veebisaates "Otse Postimehest" kutsuti kaamera ette Vabaerakonna juht Andres Herkel, kes sattus kolmapäeval meediakeerisesse, sest saab erakonnakaaslasega lapse. On tegemist valimiste eelse tähelepanutõmbamistrikiga?
ÜÜRATU HINNAHÜPE: EV100 üheslaulmise korraldamine maksab kaks korda rohkem kui EV 95 öölaulupidu
EV100 käigus toimub mitu tuhat üritust, millest üks on 19. augustil toimuv üleilmne EV100 üheslaulmine. Üllast üritust varjutab aga rahva pahameel, sest lauluväljakule pääseb vaid piletiga, mida kõigil pole võimalik endale lubada. Miks on selle ürituse korraldamine nõnda kallis, et peale riigi to...
FOTOD | Klaarivad suhteid: vabaerakondlased eesotsas Herkeliga kogunesid Peipsi järve ääres puhkekülas, et sisetüli lahata
Täna õhtul algasid Peipsi järve kaldal Kauksi puhkekülas Vabaerakonna suvepäevad. Avavaatuseks on arutelu, kus räägitakse erakonda õõnestavatest tülidest.
Ratas: meil tuleb välja selgitada, kas ja millised riiklikud instantsid on Danske juhtumi puhul ebaefektiivselt töötanud
Peaminister Jüri Ratas teatas täna sotsiaalmeedias, et võtab väga tõsiselt õigustatud küsimusi Danske panga rahapesu kohta.
Eesti langevarjurid osalesid esmakordselt sõjaväelaste maailmameistrivõistlustel
Ungaris Szolnokis toimusid 42. sõjaväelaste maailmameistrivõistlused langevarjuspordis, kus Eesti kaitseväelased osalesid esmakordselt.
Hingepõhjani solvunud ja hirmul naine tümitas parasiidist elukaaslase jalutuskepiga surnuks
Harju maakohtus arutatakse sel nädalal 58aastasele tallinlannale Svetlanale esitatud tapmissüüdistust, mille järgi tappis ta oma elukaaslase. Kõigepealt viidi pandimajja perenaise sõrmus, siis kadus kraanikaussi mehe surrogaatnaps. Järgmisel hommikul ärkas vaid naine.  
Kommikultuur festivalil: Duracell, jupp ja hape - noored otsivad sotsiaalmeedias drooge ning võltsdokumente
Pärnus möllab sel nädalavahetusel Weekend festival. Rahvapeoga käivad ikka kaasas napsulembesed noored ja arvete klaarimised, kuhu peab mõnikord sekkuma politsei. Sel korral on noored läinud uue tasemeni - sotsiaalmeedias küsitakse avalikult, kust võiks osta kanepit, ecstasy tablette või LSD-d.
Reformierakonna uus majandusprogramm: lihtne maksusüsteem, innovatsioon, taristu ja vähem riiki
Kaja Kallase sõnul on Reformierakonna jaoks on tähtis, et majandus ei jääks kiduma, vaid kasvaks kiiremini. Selle saavutamiseks on Kallase sõnul vaja keskenduda eelkõige kuuele erakonna programmis olulisele teemale: lihtne ja õiglane maksusüsteem, uus käik innovatsioonile, tänapäeva majandusele v...
Taastusarst: ametnikud annavad abi nagu karikakramängus – saab, ei saa
Riik ei taga õigel ajal rehabilitatsiooni ja seetõttu kasvavad hilisemad liigeseravi kulud.
LUGEJA MURES: miks on või hind jällegi niivõrd kõrge?
"Või maksab poes soodushinnaga 1,69. Miks selline hind? Võikriis on ju möödas ja piima hind pole viimasel ajal muutunud," ei mõista lugeja, miks on või hind taaskord tõusnud.
RAVIKOHTI VÄHE: narkosõltlasest neiu hakkas uuesti süstima, enne kui järjekord temani jõudis
Laste ja noorukite õigusrikkumised on sageli seotud alkoholi- ja narkosõltuvusega, kuid noortele mõeldud ravi- ja rehabilitatsioonikohti on liiga vähe ning järjekorrad pikad.
Vähemalt nelja korrusega kortermajadesse tuleb paigaldada lift
Ettevõtlus- ja infotehnoloogiaminister Urve Palo allkirjastas määruse, mille kohaselt tuleb lift paigaldada hoonetesse, kus eluruumid asuvad neljandal korrusel või kõrgemal. Lifti paigaldamise nõue esitatakse üksnes püstitatavatele ehitistele.
„Eesti 200” seminar jättis ajakirjanike põletavad küsimused vastusteta
„Eesti 200” tutvustas end ajakirjanikele. Üheksa tundi veenmistööd, õhtul preemiaks söögid-joogid ja saun.
Suur üheslaulmine Tallinna lauluväljakul üllatab krõbeda piletihinnaga. Pereema: 42 eurot piletite eest? Jätame minemata
Pühapäeval toimub Tallinna lauluväljakul suur üheslaulmine, mis on ka osa EV100 kultuuriprogrammist. Paljusid lugejaid üllatab, et üritus pole tasuta, vastupidi: piletite hinnad on üsna krõbedad.
Kopterid ja patrullid tööhoos: kaitsevägi otsib endiselt raketti, ent tulutult
Kaitsevägi otsib endiselt NATO õhuturbemissioonil osaleva Hispaania hävitaja poolt tulistatud raketi maabumiskohta
Liisa Pakosta sotsiaalministeeriumi käitumisest: kurb juhtum, aga hea, et vabandust paluti
Delfi kirjutas täna sotsiaalministeeriumi üllatuslikust käitumisest, kui palus psühholoogide liidu esindajal Tiina Kaldal koosolekult lahkuda, sest temaga kaasas olnud aasta ja kolme kuune poeg olevat häirinud teisi. Poliitik Liisa Pakosta sõnutsi on tegu kahetsusväärse juhtumiga ja lapsevanemaks...
Erakonna kriitika Herkeli suunal: TEGEVUSETUS! Sõbrad ja tuttavad, kes varem said meist aru, enam ei saa
Vabaerakonna piirkondade esindajad kritiseerivad parteijuhtide suutmatust jõuda üksmeelele ning suurt tegevusetust.
Narva keskerakondlasest linnavolinikud astusid erakonnast välja
Ööl vastu tänast kaotas Keskerakond Narva volikogus enamuse, sest 13 keskerakondlasest linnavolinikku – eesotsas nende fraktsiooni esimehe Aleksei Voronoviga – lahkus senisest koduparteist, näitab Äriregister.
Savisaare ihuarst: "Edgaril on tõsised mäluprobleemid ja tal on ajukahjustus."
Edgar Savisaare raviarst Peep Põdderi sõnul on Savisaare tervislik seisukord selline, mis lubab endist poliitikut veel kohtupinki tarida, kuid tema sõnul pole sellest erilist kasu.
Suur sõda õendusabihanke pärast. Konkurendid ei mõista, miks haigekassa jälle sahkerdavat Tsahknat eelistab
Keila haigla ehk PJV Hooldusravi SA on üleöö suurtest võlgadest vabanemas ja võib hoolimata saneerimisest ja kriminaalasjast võita kuue miljoni eurose hanke.
FOTOD | Praamijärjekord Rohukülas: Leiger sai lõpuks töökorda
Neljapäeval katki läinud Leigeri puudumine ja asenduslaeva Mercandia vahepealne tehniline tõrge on kasvatanud Rohuküla sadamas praamijärjekordi. 
13 päeva kestnud tööintervjuu. Alles jäävad need, kel mõistus kaine ja süda õiges kohas
Eriüksuslaste valimine tõmbab meeste füüsilise ja vaimse vastupidavuse viimse piirini pingule.
Tippinvestor ostis "Kingitud elu" oksjonil 6000 euroga piletid jalkamatšile... ja andis piletid tagasi!
Vähiravifond "Kingitud elu" pani oksjonile kaks piletit kolmapäeval Lilleküla staadionil toimuvale Real Madridi ja Atletico Madridi jalgpallilahingule. VIP-pääsmete eest käis Facebooki vahendusel toimunud oksjonil 6000 eurot välja tippinvestor Lauri Meidla, kes maksis raha ära ja andis piletid fo...