Kõrgemäe väidetava kupeldamisäri telgitagused: tüdrukute sobivust hinnati Tallinna kesklinna luksuskorteris
Vaikselt hargneb lahti Laura Kõrgemäe väidetava kupeldamisäri skeemi üks külgedest – tüdrukud kutsuti Tallinna kesklinnas asuvasse luksuskorterisse, et hinnata, kas nad on meestele meelepärased või mitte. 
Samost: keegi ei teinud Hinrikusele ettepanekut, et ta ära läheks
ERR-i uudiste uudiste- ja sporditoimetuse peatoimetaja Anvar Samost möönab, et teleuudistes planeeritavata muudatuste osas võis suhtlust toimetuse liikmetega väheseks jääda.
Laura Kõrgemäe kupeldamise ohver: mehed pakkusid mulle üritusel 1000 eurot, et ma nendega seksiks!
„Ühel üritusel öeldi mulle: „Me anname sulle 1000 eurot, kui sa mehega kohe praegu seksid.“!“ Meenutab eksmiss Laura Kõrgemäe kupeldamiskatsete ohvriks langenud ning tema agentuuris töötanud neiu.
Rakvere haigla juht lapse abita jätmisest: meedikud tegid kõik õigesti
Eile kirjutas üks murelik lugeja Delfile, kuidas Rakvere EMOsse läinud koolilaps jäi abita, sest haiglal puudusid abi andmiseks vajalikud vahendid. Rakvere haigla juhatuse esimehe Ain Suurkaevu sõnutsi oli sündmuse meditsiiniline käsitlus igati asjakohane.
"Ajud on uued tissid" - kommunikatsioonibüroo nimetab vastuolulist hüüdlauset feministlikuks
EASi ellu kutsutud äriideede konkursi Ajujaht raames korraldatakse ka eraldi üritust, mis üritab meelitada rohkem naisi konkursile osalema. Mitmed naised leidsid aga, et ürituse nimi "Brains are the new t!ts", eesti keeles "Ajud on uued tissid", on naistele solvav.
FOTOD ja VIDEO | Äsjapestud Linnahall kattus uue "tänavakunstiga"
Hiljuti mitmekümne tuhande euro eest täis joonistatud, siis taas puhtaks pestud Linnahall on jälle tänavakunstiga kaetud, sedakorda küll mõneti lihtsakoelisema taiesega, kui viimati.
Olga Ivanova on avatud pakkumistele
Riigikogu liige Olga Ivanova ütles, et ta ei usu, et ta kandideerib 2019. aastal riigikogu valimistel Keskerakonna nimekirjas. Keegi teda ühtegi teise nimekirja kutsunud ei ole, aga ta on pakkumistele avatud.
Politsei kontrollib Laura Kõrgemäe väidetavat seost kupeldamisega
Põhja prefektuuri kriminaalbüroo kontrollib meedias ilmunud väiteid eksmiss Laura Kõrgemäe seostamisest kupeldamisega.
Olga Ivanova Keskerakonna nimekirjas riigikogu valimistel kandideerimist ei usu, on avatud pakkumistele
Riigikogu liige Olga Ivanova ütles, et ta ei usu, et ta kandideerib 2019. aastal riigikogu valimistel Keskerakonna nimekirjas. Keegi teda ühtegi teise nimekirja kutsunud ei ole, aga ta on pakkumistele avatud.
Streikivad tapamaja töötajad vallandanud HKScan otsib juba uusi – ja parema palgaga!
HKScan Estonia, mis äsja vallandas kolm madala palga pärast streikinud Rakvere tapamaja töötajat, otsib nüüd uusi – ja parema palga peale. 
Ei ühtegi alluvat, ainult juhid: EAS-i ühes osakonnas töötab 12 juhti
EAS-i struktuur torkab silma turundus- ja kommunikatisooniinimeste rohkuse poolest, keda töötab organisatsioonis ca 30. Lisaks aga koosneb üks osakond ainult juhtidest.
Reinsalu: rahandusminister väljendas tervemõistuslikku seisukohta
Eilsel riigikogus toimunud 2017 aasta riigieelarve muutmise eelnõu ja 2018. aasta eelarve eelnõu esimesel lugemisel hämmastas paljusid rahandusminister Toomas Tõniste väide, et aktsiisitõusudega on üle piiri mindud. 
Kohus mõistis Villu Reiljani altkäemaksu vahendamises süüdi
Harju Maakohus kuulutas täna otsuse, millega mõistis eksministri ja kunagise parteijuhi Villu Reiljani süüdi altkäemaksu vahendamises. Reiljanile mõisteti kokkuleppemenetluse raames rahaline karistus: 33 034 eurot.
"SUUD PUHTAKS" BLOGI | Teemaks on seksuaalne ahistamine
Uuringute järgi on iga teine naine vähemalt korra elus kogenud seksuaalset ahistamist. Millal saab argihuumorist süütu flirt ja lõpuks jõhker ahistamine? Kes määrab piirid ja kuidas need ära tunda? Suud aitab puhtaks rääkida saatejuht Urmas Vaino.
Olga Ivanova Keskerakonna nimekirjas riigikogu valimistel kandideerimist ei usu, on avatud pakkumistele
Riigikogu liige Olga Ivanova ütles, et ta ei usu, et ta kandideerib 2019. aastal riigikogu valimistel Keskerakonna nimekirjas. Keegi teda ühtegi teise nimekirja kutsunud ei ole, aga ta on pakkumistele avatud.
Pagulased lahkuvad Eestist valelootuses, et Saksamaal on parem
Eestisse jõudis 161 kvoodipagulast. Neist 85 on nüüdseks Eestist lahkunud. Miks on umbes pooled pagulased meie riigist ära läinud? „Pealtnägija“ uuris, mida arvavad sellest nende tugiisikud ja mis saab äraläinutest edasi.
Rakvere lihakombinaadist vallandatud mehe vend: kui palgaküsimust ei lahendata, panen lahkumisavalduse lauale
„Meil on si*ad töötingimused ja me tahame selle eest rohkem palka saada,“ lajatab kindlameelselt Rakvere lihakombinaadi töötaja Andres, kes streigib juba teist päeva järjest.
Allan Kiil ja Alar Nääme said Tallinna linna palgale
Linna raha omastamises aasta algul süüdi mõistetud keskerakondlane Alar Nääme ja altkäemaksu võtmises süüdistatav Tallinna Sadama endine tippjuht Allan Kiil said mõlemad vast avatud Sõle spordikeskuses linna palgale.
RATAS KIRJAS ERAKONNALE: minu juhtimisel ei ole Keskerakonnas kohta korruptsioonile
Keskerakonna esimees Jüri Ratas saatis täna parteikaaslastele kirja, kus rõhutas, et Tartu abilinnapeadele esitatud korruptsioonikahtlustused on piisavalt tõsised, et neile üheselt reageerida. Ka märkis peaminister, et tema juhtitud Keskerakonnas pole korruptsioonile kohta.
JAHMATAV PALJASTUS: tuntud Eesti missi kahtlustatakse tüdrukute kupeldamises
Eesti avalikkuses tuntud endine miss tegeleb juba aastaid tunnistajate sõnutsi noorte tüdrukute kupeldamisega, paljastavad TV3 „Seitsmesed uudised“.
Taavi Rõivas kolis koos Luisaga viimaks Nõmmele
Mõned nädalad tagasi vahetas ahistamisskandaali sattunud Taavi Rõivas kodu. Kui seni elas tema pere kesklinnas nn endises Laidoneri villas, siis nüüd kolisid nad äärelinna, kirjutab Eesti Ekspress.
President Kaljulaid sõidab täna töövisiidile Soome
Vabariigi President on täna töövisiidil Soome Vabariigis, kus kõneleb Rootsi-Soome kultuurikeskuse Hanaholmeni tulevikufoorumil.
Teine sünnipäev: vingusurm läks paadikaptenist riivamisi mööda
 Mõned päevad tagasi Muuga lahel triivinud paadist leitud kaks vingusurma surnud soome noormeest meenutavad Peetrile oma teist sünnipäeva, mil ta pääses samast saatusest üle noatera.
VIDEOD ja FOTOD | Tallinna võimukõnelused: Keskerakond ja sotsid veel otsusele ei jõudnud, kuid nurgakivi on seatud
Keskerakonna delegatsioon kohtus täna Nordic Hotel Forumis sotside esindajatega, kus räägiti võimaliku koostöö üle Tallinna linnavalitsuses. Ehkki Keskerakonnal on volikogus napp enamus, oleks neil kindlamaks valitsemiseks hea leida valitsuspartner.
Kirurg jättis patsiendile tampooni kõhtu, haigla maksis suure kahjutasu
Tartu ülikooli kliinikum nõustus minema kokkuleppele patsiendiga ja maksma kahjutasuks 14 000 eurot, kuna 7 aastat varem unustas kirurg pimesooleoperatsioonil patsiendile marlitampooni kõhtu.
Mis saab Rakveres streikinud töötajatest? Lõpliku hinnangu saab anda kohus või tööinspektsioon
Eile alustasid pea pooled Rakvere lihakombinaadi tapamaja töötajad streiki, et juhtida tähelepanu madalale palgale kui ka kehvadele töötingimustele. Tööinspektsioon kinnitab, et streik, millele ei ole eelnenud läbirääkimisi, on ebaseaduslik. 
Kapo ja prokuratuur: tõendid Semilarski ja Suvorovi vastu on kaalukad
Kaitsepolitsei pidas täna hommikul kinni Tartu abilinnapead Valvo Semilarski (Reformierakond) ja Artjom Suvorovi (Keskerakond), keda kahtlustatakse mitmes korruptsioonikuriteos.
FOTO | Oravale otsasõidu vältimine läks maksma ligi 14 000 eurot
Väiksemad loomad ja linnud võivad kokkupõrkel inimeste juhitava masinaga tekitada korraliku remondikulu, kui näiteks oravale otsasõidu vältimine läks maksma ligi 14 000 eurot.
India kohtunik jõudis järeldusele, et ta ikka on kompetentne laevakaitsjate asja arutama
Indias vanglas viibivad laevakaitsjad said möödunud nädala lõpus järjekordse üllatuse osaliseks - nädalapäevad varem end nende kaasusega tegelemast taandanud kohtunik otsustas, et ta on siiski pädev ning jätkab.
FOTOD | President Kaljulaid kohtus Norra kuningapaariga
Vabariigi President Kersti Kaljulaid viibis töövisiidil Norras, kus kohtus riigijuhtidega ning osales tehnoloogiakonverentsil.
Urmas Klaas: Semilarski ja Suvorov peavad ametist lahkuma
Kaitsepolitsei pidas täna hommikul kinni Tartu abilinnapead Valvo Semilarski (Reformierakond) ja Artjom Suvorovi (Keskerakond), keda kahtlustatakse mitmes korruptsioonikuriteos.
Väikese aleviku suur mure tee pärast: üks auk ajab teist taga, et järgi jõuda kolmandale
„Mul kukkus keset teed autol summuti alt. Auk on augu otsas kinni, võimatu on sõita! Vallale probleemist rääkida on sama hea, kui seda mitte teha,“ kurdab Aespa aleviku elanik.  
Martin Helme kohtus mustanahalise valijaga
Eelmisel nädalal Kristiine keskuses jalutades märkas EKRE üks liidreid Martin Helme juba eemalt, kuidas üks must mees võttis sihikindla sammu otse tema poole.
Õpetajate kodu avamine oli valimistrikk
Oktoobri alguses said linnajuhid särada Tallinnas Lasnamäe nõlval kortermaja ees, mille 75 korteris (40 ühe- ja 35 kahetoalist) pidid hakkama elama ainult õpetajad ja nende perekonnad.
Patsiente ahistanud psühhiaater oli kuus aastat tagasi vägistamissüüdistusega uurimise all
Tartu ülikooli kliinikum lõpetas dr Lembit Mehilasega kauase töösuhte, kuid erakliinik Ambromed jättis ta tööle.
FOTOD | Savisaare protsess: Vilja Toomast keeldus Savisaare protsessil tunnistuste andmisest
Täna kutsuti Edgar Savisaare korruptsiooniprotsessile tunnistusi andma tema endine abikaasa Vilja Toomast. Toomast ütles, et keeldub tunnistuste andmisest, sest Savisaar on ta endine abikaasa ja lapse isa.
„Pealtnägija“: puudega naisest sai paberil järsku osalise töövõimega inimene!
Praegu 37-aastane Liis sai teismeeas autoõnnetuses väga tõsiselt vigastada. Nüüd on naise kõnevõime, mälu ja motoorika häiritud ja ta on sügava puudega. Töötukassa silmis on aga tegemist osalise töövõimega inimesega. Tänane „Pealtnägija“ uuris, kuidas sai reaalselt aastaid töövõimetust inimesest ...
Vilja Toomast keeldus Savisaare protsessil ütluste andmisest
Kui äsja lõppenud valimiste järel kiputakse Edgar Savisaart poliitikuna maha kandma ja parastatakse tubli valimistulemuse teinud veterani pahatahtlikult, siis tema üle Liivalaia kohtumajas peetaval korruptsiooniprotsessil on Tallinna ekslinnapea siiani kenasti kohal ja võitlusvalmis.
Savisaar eitab, et Keskerakond tasub ta kohtukulud: „Mida pole, seda pole.“
Kuigi möödunud aastal tasus Keskerakond endise juhi Edgar Savisaare kohtukulusid, väidab poliitik ise, et keegi pole tema eest sel aastal midagi maksnud.
Vangi mõistetud pedofiil: „Miks mind varem ei takistatud ega selgitatud, et see on seadusevastane?“
„Tahtsin näha, kuidas lapseeast teismelise eani tema keha ja suguelundid muutuvad,“ põhjendas pedofiil oma ülestunnistuses alasti laste fotografeerimist ja filmimist teadusliku huviga. Üks ohvritest oli ta oma kasutütre laps.
Suri kauaaegne tipp-politseinik ja kriminaalpolitsei ülesehitaja Mati Erik
Esmaspäeval lahkus meie seast pikaaegne tipp-politseinik ja Tallinna kriminaalpolitsei ülesehitaja Mati Erik, kel möödunud kuul täitus 52. eluaasta.
President Kaljulaid tunnustas kohtumisel Türgi ministriga riigi seniseid tegevusi pagulasvoo ohjamisel
President Kersti Kaljulaid kohtus täna Kadriorus Türgi Euroopa Liidu (EL-i) asjade ministri ja pealäbirääkija Ömer Çelikiga. Kohtumisel arutati olukorda Türgis ja selle lähiriikides, migratsioonikriisiga seonduvat ning e-valitsemise temaatikat.
Ühepoolne tööots: Savisaar istub sisuliselt käed rüpes ja Keskerakond maksab talle selle eest pea 1600 eurot kuus palka
Edgar Savisaar solvus Jüri Ratase kommentaari peale, et Keskerakonna juhatus võib talt palga ära võtta. Selgub, et reaalselt Savisaar partei heaks ühtegi projekti pole teinud.
Kohus mõistis aastaid naisi kupeldanud mehe tingimisi vangi
Harju maakohus mõistis teisipäeval aastaid bordelle omanud ja juhtinud Andrei Stumbrise tingimisi vangi
Metsavana: märgid ei näita, et talv oleks tulemas
Arvo Saidla, rahvasuus metsavanaks ristitu, arvab, et prognoositavatest miinuskraadidest hoolimata suuremat külma ega ka lund veel oodata ei tasu. Seda kinnitavat loodus. „Rändlinnud kõnnivad praegu põllul ja söövad. Neil pole veel seda tunnet, et võiks minema lennata,“ selgitab ilmatark.   
Tööinspektsioon: streik ilma eelneva läbirääkimiseta on ebaseaduslik
Tööinspektsiooni hinnangul on Rakvere lihakombinaadis aset leidnud streigijuhtumi puhul tegemist kollektiivse töötüliga.
Taavi Rõivase tee vabandamiseni võis kiusata tema ahistamise ohvrit
Taavi Rõivase moodus paluda tema seksuaalse ahistamise ohvriks langenud naiselt andeks võis olla taktitundetu, sest vabandamise protsessi oli kaasatud ka kolmas osapool.
Jevgeni Ossinovski: "Oi jumal, oi jumal, oi jumal!"
Sotsiaaldemokraatide esimees Jevgeni Ossinovski ütles Delfi tänast artiklit kommenteerides, et tema sai kesklinnas üsna väikese protsendi sotside häältest, sest kesklinnas oli sotsidel palju teisi tugevaid kandidaate. Küsimuse peale, kas tal on kavas SDE esimehena jätkata, ta vaid naeris.
Mart Helme 200 hääle kaotamisest valimistel: meie inimeste juuresolekul tuleb hääled üle vaadata
Kohalike omavalitsuste valimistel saadud häältesaagist on värskeimate andmete järgi on kõige jõulisemalt korrigeeritud ekrelaste tulemusi, makstes paari juhul ka koha volikogus. Üks neist puudutab erakonna esimeest Mart Helmet, kelle tulemus Pärnu linnas vähenes kontrollimise käigus ligemale 200 ...
MIS JUHTUS: Kadri Hinrikus lahkub „Aktuaalsest kaamerast“?
Õhtulehe andmetel on ETV ridades saanud koondamisteate pikaajaline uudistelugeja Kadri Hinrikus. Naine ise uudist ei kinnita ega ümber lükka. „Ma hetkel ei saa rääkida, tõesti ei saa, aitäh,“ ütleb Kadri telefonis ja lõpetab kõne.
Aasta lõpuks võib selguda, kas Tallinn saab tehissaared
Tallinna linnavalitsus plaanib lähiajal võtta vastu detailplaneeringu, mille kohaselt planeeritakse Tallinna lahte Paljassaare poolsaarele kolme tehissaare rajamine. 
Hanno Pevkur loovutas oravafraktsiooni juhtimise ja kolib esindustööle: ise tahtis, ise nõudis välja
Hanno Pevkuri otsus minna fraktsioonijuhi kohalt parlamendi aseesimeheks tekitab küsimusi ka Reformierakonnas.
Kohus kaalub tuntud pedofiili vanglast vabastamist
Tartu maakohus kaalub kolmapäeval aastaid väikelapsi pilastanud tuntud pedofiili Jaanus Rohumetsa enne tähtaega vanglast vabastamist.
Kooseluseaduse tühistamise arutelul läks tuliseks: Helme kasutas vägisõna, Eesmaa pidi teda korrale kutsuma
Tänasel riigikogu istungil arutatakse esimese küsimusena EKRE poolt algatatud kooseluseaduse kehtetuks tunnistamise seaduse eelnõu.
GALERII | Kehtetud hääletussedelid peegeldavad tallinlaste loomingulisust ja halba käekirja
Kohalike omavalitsuste valimisel hääletas 586 554 inimest, kellest 3881 võtsid valimiskabiinis vastu otsuse sedel tahtlikult rikkuda või eksisid lihtsalt kandidaadi numbri kirjutamisega. Tallinna valimiskomisjon luges tänavu kokku ligi 1500 kehtetut sedelit.
GRAAFIKUD | Jevgeni Ossinovski põrus valimistel isegi sotside toetajate seas
Sotsiaaldemokraatide esimees Jevgeni Ossinovskil läks kohalikel valimistel halvasti. Ta sai vaid kolmandiku Taavi Rõivase häältesaagist ning isegi sotsiaaldemokraatide toetajad ei tahtnud teda valida.
Riigikogu lükkas tagasi Eesti-Vene piirileppe tühistamise ettepaneku
Teisipäevasel riigikogu istungil oli päevakorras Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsiooni esitatud ettepanek peatamaks Eesti Vabariigi ja Venemaa Föderatsiooni vahelise piirilepingu ratifitseerimise protsess.
Kooseluseaduse tühistamise seaduse eelnõu langes menetlusest välja
Tänasel riigikogu istungil arutati esimese küsimusena EKRE poolt algatatud kooseluseaduse kehtetuks tunnistamise seaduse eelnõu.  Seaduse eelnõu lükati tagasi ja see langes menetlusest välja. Eelnõu tagasilükkamise poolt oli 47 liiget, vastu 19.
Ratas mõtleb Savisaarelt palga äravõtmise peale, Savisaar on solvunud
Keskerakonna esimees Jüri Ratas ütles peale valimisi, et Keskerakonna juhatus võib otsustada Edgar Savisaarelt ajaloonõuniku palga ära võtta. Savisaar reageeris sellele Facebookis solvunud kommentaariga.
Kliinik peatas ahistamissüüdistuse saanud psühhiaater Mehilase vastuvõtud
„Mõistan ahistamisjuhtumid ühemõtteliselt hukka ning aitan igakülgselt kaasa ametlikule uurimisele. Samuti kinnitan, et mul polnud 2011. aastal informatsiooni Lembit Mehilase suhtes algatatud kriminaalmenetluse osas,“ ütleb Amromed Kliiniku juhataja Jelena Põldsam meediale saadetud teates.
BLOGI | EKRE soov kooseluseadus riigikogus tühistada luhtus: eelnõu hääletati menetlusest välja
Tänasel riigikogu täiskogu istungil oli esimese päevakorra punktina arutlusel EKRE algatatud kooseluseaduse kehtetuks tunnistamise seaduse eelnõu.
Streik Rakvere lihatööstuse tapamajas: kolm streikijat lasti lahti ja kohale kutsuti politsei
Pea pooled Rakvere lihatööstuse tapamaja 64 töötajast alustasid täna tööstreiki, mis juhatuse sõnul on vastuolus seadusega. Streigi järelmina vallandas juhtkond kolm streikijat ning kohale kutsuti politsei.
VIDEO | Treeningu käigus ratastooli jäänud Eero-Erkki Rebane soovib saada tagasi koju
Lumelaudur Eero-Erkki Rebane, kes pärast õnnetut kukkumist on juba neli aastat ratastoolis, on sellele vaatamata positiivne ning näeb pidevalt vaeva, et olukord läheks paremaks.
Õpetajad jäävad tänavale? Valimiste eel pidulikult avatud munitsipaalkodu seisab tühjalt, pedagoogidele võtmeid ei antudki
Tallinnas avati valimiste eel pidulikult esimene munitsipaalkodu, mis mõeldud õpetajatele. Lindilõikamisega asi päädiski ja õpetajad on segaduses, kas ja millal üldse uude koju kolida saavad.
Tallinna kultuurikeskuste juhid nõuavad Rainer Vakralt selgitusi
Tallinna kultuurikeskuste juhid soovivad vastust linnapeaks kandideerinud Rainer Vakralt väidete kohta, et Nõmme turul on inimesed tulnud tema juurde ja öelnud, et nende kultuurikeskuse juhataja ei anna tantsuringidele enam aegu, kui nad tema poolt ei hääleta.
FOTOD | Tallinna kohal tiirutas mitu tundi väikelennuk
Lennuradareid vahendavas portaalis flightradar24.ee on näha, kuidas Tallinna kohal lendas mitu tundi ringi lennanud väikelennuk ABF5. Mõned minutit tagasi maandus lennuk taas Tallinna Lennujaamas, kust ta juba kella poole üheteist aeg hommikul õhku tõusis.
OTSEBLOGI | EKRE soov kooseluseadus riigikogus tühistada luhtus: eelnõu hääletati menetlusest välja
Tänasel riigikogu täiskogu istungil oli esimese päevakorra punktina arutlusel EKRE algatatud kooseluseaduse kehtetuks tunnistamise seaduse eelnõu.
Kütusemüüjad hinnasõjas: kütust müüakse täna hulgihinnaga
Täna varahommikul teatas tanklakett Circle K, et pakub omahinnaga nii kütust, kohvi kui kabanossi. Sellele vastas Alexela.  Circle K Eesti kõigis teenindusjaamades maksab 95 miles mootorikütus täna südaööni 1,081 ja diislikütus 1,094 eurot liitri kohta. Kohvi ja hot-dogi eest tuleb maksta 1 euro....
Keeleinspektsioon tegi kontrolli: põrusid Maxima, Ida-Viru haigla, Olerex ja töötukassa
Sel nädalal kontrolliti avalikku teavet Tallinnas, Tartus, Valgas, Põltsamaal, Jõgeval, Narvas Jõhvis ja Kohtla-Järvel. 29 äriühingule on saadetud märgukiri seoses võõrkeelse avaliku teabega või eestikeelse teenindamise puudumisega.
Põlvamaa kujunes Reformierakonna kantsiks
Põlva maakonnas võitis kohalikud valimised Reformierakond, mis võttis valimisvõidu kõigis kolmes nüüdseks allesjäävas vallas. Täiesti puhta töö, võib öelda, et Tallinna kombel Keskerakonda tegid reformarid Kanepi vallas, kus 19 volikogu kohast saadi endale tervenisti 13.
Eesti vanimad kinnisvaraarendajad, 80ndates vennad, kemplevad Saue vallaga
Pensioniikka jõudnud vennad Tavi (81) ja Valde Nirk (85) on ilmselt Eesti vanimad kinnisvaraarendajad, sukeldudes ärisse 80ndates eluaastates, sest viimane sööti seisev magus maatükk Laagris on neil omast käest võtta.
Juncker teatas, et Yana Toomi Ansipi vastastel süüdistustel pole alust
Euroopa Komisjoni president Jean-Claude Juncker vastas Euroopa Parlamendi liikmele Yana Toomile (Keskerakond), et Euroopa Komisjoni asepresident Andrus Ansip (Reformierakond) pole voliniku käitumiskoodeksit rikkunud, kui ta kritiseeris meedias peaminister Jüri Ratast.
Miks katkes Eesti presidentide margiseeria?
Äsja president Kersti Kaljulaidi portreega margi üle rõõmustanud filatelistid saavad järgmisel aastal oma kogusse lisada veel Arnold Rüütli ja Toomas Hendrik Ilvesega margi, kuid kuna sari „Eesti Vabariigi President“ katkestati juba aastate eest ja käesolev sari „Eesti riigipead 1918-2018“ saab l...
Väidetavalt Estonialt leitud hädaliste kiri on võltsitud
Möödunud nädalal saabus Eesti ajalehetoimetustesse väidetavalt Estonia pardal kirjutatud kiri, kus reisijad väljendasid hirmu toimuva ees. Kiri osutus aga räigeks võltsinguks.
Sven Mikser tapetud Malta ajakirjanikust: ajakirjanike vastu suunatud kuriteod on eriliselt taunitavad
Euroopa Liitu kuuluv ja enne Eestit eesistujariigiks olnud Maltal tapeti üleeile kohalik uuriv ajakirjanik, kes oli palju sealset peaministrit kritiseerinud. Kohaliku opositsioonipartei esindaja sõnul oli tapmine märgiks Malta demokraatia ja sõnavabaduse hävingust.
FOTOD | Kaitseminister kohtus Liibanonis teenivate Eesti kaitseväelastega
Kaitseminister Jüri Luik ja Kaitseväe peastaabi ülem brigaadikindral Martin Herem osalesid eile ühispatrullis ÜRO rahuvalvemissioonil UNIFIL Liibanonis teenivate Eesti kaitseväelastega, et saada ülevaade nende ülesannetest, teenistustingimustest ning operatsioonialast.
Suri kauaaegne tipp-politseinik ja kriminaalpolitsei ülesehitaja Mati Erik
Esmaspäeval lahkus meie seast pikaaegne tipp-politseinik ja Tallinna kriminaalpolitsei ülesehitaja Mati Erik, kel möödunud kuul täitus 52. eluaasta.
STREIK: Rakvere lihatööstuse tapamaja töötajad nõuavad palgatõusu
Rakvere lihatööstuse tapamaja 64 töötajast pea pooled alustasid tööstreiki, mis juhatuse sõnul on vastuolus seadusega.
Sotsiaalmaja elanikud mures: sularahaautomaat kadus üleöö
Mustamäe sotsiaalmaja elanikele teeb muret, et Akadeemia kaupluse seinalt demonteeriti ette teatamata Swedbanki sularahaautomaat ning paljud füüsilise puudega majaelanikud ei pääse enam raha välja võtma.
HOIATUS: võõrad täiskasvanud üritavad Eesti lastega internetis suhelda
Rahvusvahelise uuringufirma Norstat küsitluse kohaselt on 11 protsenti 9–14-aastastest Eesti lastest suhelnud läbi interneti täiskasvanuga, keda nad ei tunne. 
EKRE nõuab kohtus Juhan Aarelt võlga
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond nõuab kohtu kaudu erakonna eelkäija Eestimaa Rahvaliidu kunagiselt juhilt Juhan Aarelt (pildil) 9586 euro suurust võlga.  
Prisma kavatseb oma kaupluste arvu Eestis kahekordistada ja tõusta turuliidriks
Prisma plaanib aastaks 2022 kahekordistada oma kaupluste arvu Eestis ning pikas perspektiivis kasvada Eesti turuliidriks. Kuhu ja millal uued poed kerkivad, on Prisma tegevjuhi sõnul aga veel vara öelda. Hetkel asub Tallinnas, Tartus ja Narvas kokku kaheksa Prisma hüpermarketit, kuid järgmise vi...
Mart Luik astub IRL-i
Kohalikel valimistel Tallinnas IRL-i nimekirjas kandideerinud ettevõtja Mart Luik sai linnavolikokku sisse ja kavatseb nüüd ka erakonda astuda.
Keeleinspektsioon tegi kontrolli: põrus Maxima, Ida-viru haigla, Olerex ja töötukassa
Sel nädalal kontrolliti avalikku teavet Tallinnas, Tartus, Valgas, Põltsamaal, Jõgeval, Narvas Jõhvis ja Kohtla-Järvel. 29-le äriühingule on saadetud märgukiri seoses võõrkeelse avaliku teabega või eestikeelse teenindamise puudumisega.
Juku-Kalle Raid: "Sõõrukas ise ütles mulle tigeda surnumatja ilmel, et raiskas üle 300 000 euro"
Vaba Tallinna Kodaniku valimisliidus hea häältesaagi korjanud Juku-Kalle Raid kiidab sotsiaalmeedias, et nendel oli ilmselt kõige odavam valmiskampaania ning tänab Tiit Pruulit eraldise - 1500 euro - eest. Urmas Sõõrumaa öelnud aga Raidile "tigeda surnumatja ilmel", et raiskas kampaaniale üle 300...
Kohus karistas võõra auto maha müünud naist tingimisi rahalise karistusega
Tartu maakohus mõistis tingimisi rahalise karistuse naisele, kes omastas ühelt aktsiaseltsilt Honda CR-V ja müüs maha.
Tuuletu ilmaga lase mootoril puhata: Muuga paadikapten pääses napilt vingusurmast
Mõned päevad tagasi Muuga lahel triivinud paadist leitud kaks vingusurma surnud Soome noormeest meenutavad Peetrile oma teist sünnipäeva, mil ta pääses samast saatusest üle noatera.
Kamerunist pärit Edmond kohtu ees: kas teda ootab Eestist väljasaatmine?
Integreerumise eduloona esitletud kamerunlane astus täna kohtu ette süüdistatuna kelmustes. Nüüd ootab meest ees Eesti riigist väljasaatmine ühes riiki sisenemise keeluga.
Taksojuhid on narkotakso juhi peale vihased: mis kuradi kolleeg, narkodiiler!
„Tunneme seda Vjatšeslavi kõik ja oleme väga vihased. Ja mitte sellepärast, et ta käib erinevalt meist kaks korda aastas soojal maal puhkamas. Meie kõigi maine on nüüd nullis,“ ütleb Jõhvi taksojuht, kelle FIEna töötav kolleeg Vjatšeslav peeti kinni 20 paki fentanüüliga.
Taavi Rõivas astus täna riigikogu aseesimehe kohalt tagasi
Tänasel istungil teatas Taavi Rõivas riigikogu ees, et astub aseesimehe kohalt tagasi.
Olga Ivanova: „Inimesed ei saanud aru, et Savisaar ei ole enam Keskerakonnas“
„Lootsime natuke rohkem, aga tuleb tänulik olla selle eest, mis me saime. Mina sain igal juhul väga huvitava isikliku kogemuse,“ võtab Urmas Sõõrumaa kokku Savisaare nimekirja ja Tegusa Tallinna kesise tulemuse pealinna kohalikel valimitel.
UURING: pea iga teine tööandja valmistub töötajate palku tõstma
Värskest uuringust selgus, et 46% tööandjatest plaanib tõsta töötajate palgataset. Uusi töökohti soovitakse luua igas teises ettevõttes ja 72% tööandjatest kavatseb värvata lisatööjõudu.
Reformierakond esitab riigikogu aseesimehe kandidaadiks Hanno Pevkuri
Riigikogu Reformierakonna fraktsioon esitab riigikogu aseesimehe kandidaadiks erakonna juhi ja praeguse fraktsiooni esimehe Hanno Pevkuri. Reformierakonna parlamendirühma uue juhina toetab fraktsioon erakonna aseesimeest Jürgen Ligi.
Rõivas astus riigikogu aseesimehe kohalt tagasi
Ahistamisskandaali sattunud Taavi Rõivas astus täna riigikogu aseesimehe kohalt tagasi.
TV3 VIDEO | Epp Kärsini kuldne mõttetera: naine, kes öösel karjub, päeval ei vingu
Naine, kes öösel karjub, see päeval ei vingu - on lingammassaaži koolitaja Epp Kärsini (38) kuldne mõttetera.
Kuidas muutusid linnavolikogude koosseisud Eesti suuremates linnades?
Kes tänavustest valimistest võitis, kes kaotas? 
TV3 VIDEO | IRLi linnapea kandidaat Aivar Riisalu nimetas reformierakondlasi jõhkarditeks
Tartus võitis valimised ülekaalukalt Reformierakond. Kui praegu on Reformierakond koalitsioonis Sotsiaaldemokraatliku Erakonna ja Keskerakonnaga, siis on üsna tõenäoline, et uuest koalitsioonist jäetakse Keskerakond välja.
OTSEPILT JA BLOGI | Riigikogus arutatakse kooseluseaduse tühistamist: kas see lööb mõra koalitsiooni ühtsusesse?
Tänasel riigikogu täiskogu istungil on arutlusel ka EKRE algatatud kooseluseaduse kehtetuks tunnistamise seaduse eelnõu.
Siim Kallas ja Urve Palo sõlmisid Viimsis koalitsiooni, Kallas asub Viimsi vallavolikogu juhtima
Kohalikel valimistel saavutas Reformierakond Viimsis ülekaaluka tulemuse, saades 42,9 protsenti häältest. Reformierakond alustas koalitsiooni moodustamiseks läbirääkimisi Sotsiaaldemokraatliku erakonna ja valimisliit Rannarahvas esindajatega, teatas Viimsi Reformierakond.
Tartust algas juubelihõnguline täiskasvanud õppija nädal
Eesti Rahva Muuseumis kuulutati avatuks tänavune täiskasvanud õppija nädal, mis kannab järjekorranumbrit 20. Tavakohaselt said avaüritusel tunnustatud inimesed, kes eelmisel õppeaastal millegi suurepärasega silma paistnud.