USA ettevõtted lõpetavad rahva survel üksteise järel koostöö relvalobiga
USA ettevõtted on hakanud end pärast ohvriterohket koolitulistamist taandama koostööst rahvusliku relvakandjate ühinguga (NRA), mis ei soovi leebete või kohati pea olematute relvaseaduste karmistamist.
Merkeli häälekas kriitik tõuseb Saksamaal ministriks
Saksamaa kantsler Angela Merkel otsustas määrata tervishoiuministri kandidaadiks enda hääleka kriitiku Jens Spahni, et vaigistada Kristlik-Demokraatliku Liidu (CDU) paremtiiva rahulolematuid liikmeid, teatas kohalik meedia.
Pildid: Lõuna-Koreasse saabus Põhja-Korea kõrgetasemeline delegatsioon
Lõuna-Koreasse saabus taliolümpia lõputseremooniale kõrgetasemeline Põhja-Korea delegatsioon, mida juhib tippametnikust kindral, teatas Soul täna.
ÜRO Julgeolekunõukogu ei suuda Süüriasse hädatarvilikku vaherahu tuua
ÜRO Julgeolekunõukogu ei suutnud pärast teist päeva kõnelusi kokku leppida kolmekümnepäevase vaherahu kehtestamises üle kogu Süüria, võimaldamaks erakorralise humanitaarabi andmist ja meditsiinilistel põhjustel inimeste evakueerimist.
Vene saatkonnas Argentinas vahetati 389 kilo kokaiini jahuga ära
Argentina pealinnas Buenos Aireses asuvast Venemaa saatkonnast leidsid kohalikud võimud 389 kilogrammi kokaiini, vahendavad New York Times ja ABC News. Kuriteos osales kuus inimest. 
VIDEO | Leedu president õnnitleb Eestit tuntud isamaalise lauluga
Leedu Vabariigi president Dalia Grybauskaitė tervitas Eesti riigipead Kersti Kaljulaidi ja kõiki eestlasi vabariigi 100. aastapäeva puhul.
USA kehtestab ajaloo suurima sanktsioonidepaketi Põhja-Korea vastu, Trump hoiatas „teise faasi“ eest
USA kehtestas ajaloo suurima sanktsioonide paketi Põhja-Korea vastu, et survestada seda loobuma oma tuuma- ja raketiprogrammidest, ja president Donald Trump hoiatas „teise faasi“ eest, mis võib olla „maailma jaoks väga, väga õnnetu“, kui sanktsioonidest ei piisa.
Kas elu Eestis on nüüd kui Soomes 90ndatel?
Eesti on Soomele elamuskulude osas kenasti järele jõudnud, kirjutab Helsingin Sanomat. Eestlastelgi on nüüd teflonpannid, kontinentaalvoodid ja meelelahutus.
VIDEO | Eestit õnnitlevad 100. sünnipäeval Soome juhid, Niinistö loeb Tammsaaret
Soome riiginõukogu kantselei avaldas Eesti Vabariigi 100. aastapäeva puhul õnnitlusvideo.
VIDEOD JA FOTOD | Soome riik ja saatkond õnnitlevad, suurleht ilmus täna eestikeelse nimega
Soome teine suurima tellijatate arvuga ajaleht Maaseudun Tulevaisuus muutis täna oma nime Eesti 100 juubeli auks ja ilmub nimega Maaelu Tulevik. Samuti õnnitleb video vahendusel Eestit Soome president Sauli Niinistö.
Rootsi armee tahab väljakutsetega toimetulemiseks kaitse-eelarve kahekordistamist
Rootsi relvajõud leiavad, et kaitse-eelarve tuleks 2035. aastaks kahekordistada.
USA seadus trahviks allapuusapükste kandjaid
Ühendriikides Lõuna-Carolinas koostati seaduseelnõu, millega soovitakse trahvida ja määrata ühiskondlikult kasulikku tööd neile, kes jäävad vahele pükstega, mis ripuvad allapoole nende puusi.
Trumpi lahendus koolitulistamisele: relvastame õpetajad
Pärast mitmete emotsionaalsete lugude ja palvete kuulamist Valges Majas, käis Ühendriikide president Donald Trump välja mõtte, et relvade keelamise asemel tuleks hoopis õpetajatele ja teistele koolitöötajatele relvad anda, vahendab CNN.
Assange’il tuleb jääda Ecuadori saatkonda
Ecuadoril tuli tunnistada suutmatust jõuda kokkuleppele Suurbritanniaga, tagamaks Wikileaksi asutaja Julian Assange’i elu ja puutumatus USA tegevuse eest.
Colombia andis USA-le välja arvatava Ecuadori narkoparuni
Colombia andis USA-le välja arvatava narkoparuni, kelle hüüdnimi on Ecuadori Pablo Escobar, teatas Colombia peaprokuratuur laupäeval.
Zürichi pangahoone ees sai kaks inimest tulistamises surma
Zürichi pangahoone ees sai kaks inimest tulistamises surma, vahendab The Independent.
Mullu saabus Euroopa Liitu 205 000 illegaalset migranti
Mullu saabus Euroopa Liitu illegaalselt 205 000 migranti, teatas Euroopa Liidu piirikaitseagentuur Frontex.
Ajaleht: Vene palgasõduritega Süürias seotud ärimees oli enne ja pärast USA neile antud lööki kontaktis Anton Vainoga Kremlis
Vene ärimees Jevgeni Prigožin, keda seostatakse ettevõttega Wagner, mis viib Süüriasse sõdima Vene palgasõdureid, oli enne ja pärast USA juhitud koalitsiooni rünnakut Süüria valitsusmeelsete jõudude vastu, mille tagajärjel väidetavalt hukkus umbes sada Vene palgasõdurit, tihedas kontaktis Kremlig...
Prints Harryle ja Meghan Markle’ile saadeti valge pulbriga kiri
Suurbritannia politsei uurib juhtumit, mille käigus saadeti valget pulbrit sisaldav kiri prints Harryle ja ta kihlatule Meghan Markle’ile, vahendab Guardian.
Politseioperatsioon Brüsselis: ümber on piiratud maja, milles asub mitu relvastatud meest
Brüsselis on sisse piiratud maja, milles asub väidetavalt mitu relvastatud meest, kuigi mõned väljaanded on teatanud ka vaid ühest kurjategijast.
VIDEO | Narva jõe taga tähistatakse sõjatehnika väljanäitusega Punaarmee 100. aastapäeva
Täna toimuvad Narva jõe kaldal Ivangorodis pidulikud üritused, mis on pühendatud Punaarmee sajandale aastapäeval. Osalevad Venemaa lääne sõjaväeringkonna sõjaväelased ja teiste jõustruktuuride esindajad.
Soome ja Norra kogemuse järgi pakub Trump Kaljulaidile USA hävitajaid ega suuda tema nime hääldada
President Kersti Kaljulaid kohtub 3. aprillil Washingtonis koos Balti kolleegidega USA riigipea Donald Trumpiga. Järgnevalt sellest, millal Eesti presidendid on varem USA riigipeadel külas käinud ja kuidas on Valges Majas läinud mõne naaberriigi juhil.
Rootsi valmistab elanikkonda sõjaks ette
Mures on nii Rootsi poliitikud kui ka tavakodanikud. Poliitikud ja riigimehed näevad kõige suuremat ohtu oma riigile Venemaa üha suurenevas agressiivsuses, tavarootslased kardavad enim tuumarelvade laienevat levikut ja võimalikku sõda. Seetõttu on Rootsi riigikaitses tehtud mõningaid muudatusi –k...
ÜRO JN nõudis ühehäälselt 30-päevast relvarahu Süürias
ÜRO Julgeolekunõukogu kiitis laupäeval ühehäälselt heaks resolutsiooni, milles nõutakse 30 päeva pikkuse relvarahu "viivitamatut" kehtestamist Süürias, et toimetada abivajajatele humanitaarabi ning evakueerida kriitiliselt haiged ja haavatud.
Zürichis lasti keset tänavat kohaliku UBS-panga ees maha kaks inimest
Zürichi politsei teatel on nüüdseks olukord kontrolli all, pealtnägijate kinnitusel kõlas viis lasku. Millised sündmused mõrvadele eelnesid, on praegu veel ebaselge, kirjutas BBC.
Saksa kohus mõistis Rootsi lasermehe eluks ajaks vangi
Saksa kohus mõistis eluks ajaks vangi juba varem Rootsis samasuguse karistuse saanud lasermehe, kes lasersihikuga vintpüssiga immigrante maha lasi.
Taliban ründas Afgaani sõjaväebaasi, 25 inimest sai surma
Afganistani lääneosas Farahi provintsis rünnati ööl vastu tänast sõjaväebaasi, kus sai surma vähemalt 25 inimest.
Briti tuntud ärimees: Trump seksis koridoris ettekandjaga
USA 45. president Donald Trump trumpab temaga seotud seksijuttudega üle kõik oma eelkäijad. Uue afääri tõi avalikkuse ette tuntud Briti ärimees Peter de Savary, kes rääkis ajalehele Daily Mail, kuidas tema abikaasa Lana nägi Donald Trumpi koridoris ettekandjaga seksimas. 
Merkel: tapatalgud Süürias peavad lõppema
Saksamaa liidukantsler Angela Merkel kutsus neljapäeval lõpetama tapatalguid Süürias, kui uued õhurünnakud mässuliste käes olevale enklaavile olid tapnud järjekordsed 13 inimest.
Video: USA poisi leiutatud seadeldis kaitseb õpilasi koolitulistamise korral
USA Wisconsini osariigi koolipoiss Justin Rivard leiutas seadeldise, mis aitab õpilasi koolitulistamise korral kaitsta, kirjutab Fox News.
Zürichi panga ees kõlasid lasud
Šveitsis Zürichis tulistati UBSi pangahoone ees kaht inimest, vahendab BBC.
Sõda kogu oma koleduses: Süüria ja Venemaa tapatalgutest avaldatud pildid jahmatavad maailma
Süürias asuvas Ida-Ghoutas on pühapäeval intensiivsemaks muutunud ja tänaseni kestvate pommitamiste käigus surma saanud juba üle 250 inimese.
KAART, VIDEO, FOTOD | Mis toimub Süüria vägede poolt sissepiiratud Ida-Ghoutas?
Alates pühapäevast on Vene ja Süüria pommituskampaanias hukkunud umbes 350 tsiviilelanikku, mis on suur arv isegi Süüria kodusõja standardite järgi.
Belgia politsei sulges julgeolekuohu tõttu ligipääsu osale Brüsselist
Belgia politsei sulges neljapäeval ligipääsu osale Brüsselist ajal, kui meedias levivad teated linnas ringi liikuvast relvastatud isikust.
PIINLIK: Saksa sotsid võtsid oma partei liikmeks koera
Saksamaa Sotsiaaldemokraatliku Partei (SPD) liikmed hääletavad 20. veebruarist kuni 2. märtsini, kas minna koos kristlike demokraatidega suurde koalitsiooni või mitte. Hääletada saavad kõik parteiliikmed. Ajaleht Bild registreeris eksperimendi korras SPD liikmeks ka kolmeaastase koera Lima. 
Mesinädalate sihtriigis jätkub eriolukord
Maldiivide president Abdulla Yameen pikendas eile 30 päeva võrra algselt 15 päeva kestma pidanud riiklikku eriolukorda.
Türgi kaalub pedofiilide keemilist kastreerimist
Türgi valitsus kaalub pedofiilide keemilist kastreerimist, teatas täna justiitsminister Abdulhamit Gül.
Trump avaldas toetust õpetajate relvastamisele koolitulistamiste peatamiseks
USA president Donald Trump teatas, et õpetajate relvastamine võiks ära hoida sellised koolitulistamised nagu see, mis nõudis eelmisel nädalal Floridas 17 inimese elu.
Austraalia peaminister ei tahtnud Trumpile relvapoliitika asjus nõu anda
Austraalia peaminister Malcolm Turnbull keeldus reedel USA president Donald Trumpile relvaseaduste teemal nõu andmast, hoolimata Austraalia edust relvavägivalla vähendamisel.
Türgi otsib lahendust kasvavale pedofiiliaprobleemile
Türgi justiitsminister Abdulhamit Gül teatab, et valitsus arutab lähipäevil plaani hakata pedofiile sundkastreerima.
EKSPERT: Süüria on kui sadistide labor
Süüria valitsusväed on viimaste päevade rünnakutes mässuliste kontrolli all olevale Ida-Ghoutale tapnud sadu rahulikke elanikke. Tule all on ka haiglad. Süüria on praegu kui sadistide labor, kus katsejäneste rollis on rahulikud elanikud, ütles ajalehele Ilta-Sanomat Turu ülikooli Lähis-Ida uurija...
Florida koolitulistamise ellujääja relvalobistide rahast: „Kas inimelu on väärt 5800 dollarit?“
USA Riiklik Tulirelvade Assotsiatsioon (lüh. NRA) ning neilt rahalist toetust saanud poliitikud seisavad ootamatu vastase ees: 14. veebruari koolitulistamise ellujäänud. CNN ja BBC vahendavad, et noortel, kes nägid pealt, kuidas endine kaasõpilane nende sõpru ja õpetajaid tulistades maha niitis, ...
ENDINE AMETNIK: ÜRO varjab vägistajaid ja pedofiile
Aastatel 2005–2008 ÜRO kriiside hindamis- ja koordineerimismeeskonda (UNDAC) juhtinud austraallane Andrew MacLeod süüdistas ajalehele The Sun antud intervjuus ÜROd seksuaalkuritegude varjamises.
Peterburi trollifarmis töötanud ajakirjanik räägib elust libauudiste tootjana
Peterburi kurikuulsa trollifarmi paljastamiseks anonüümse netikommeteerijana  töötanud ajakirjanik Ljudmilla Savtšuk annab sissevaate, milline on igapäevatöö asutuses, mille eesmärgiks on toota libauudiseid ja kallutada tahtlikult avalikku arvamust. Postimees annab lühiülevaate Saksa väljandele D...
Islandist võib saada esimene riik Euroopas, mis keelustab poisslaste ümberlõikamise
Islandist võib saada esimene riik Euroopas, kus on keelatud poiste ümberlõikamine. 
VIDEO | Montenegros viskas mees üle USA saatkonna tara granaadi ja lasi ennast õhku
Mees viskas kolmapäeva õhtul USA saatkonna territooriumile Montenegro pealinnas Podgoricas käsigranaadi ja lasi ennast seejärel teise lõhkekehaga õhku, teatas Montenegro valitsus täna.
Lõuna-Korea on elevil: Põhja-Korea liidri õde on rase
Taliolümpia raames Lõuna-Koread külastanud Kim Yo-jong – Põhja-Korea liidri Kim Jong-un'i õde – avalikustas seal viibides, et on rase.
VIDEO JA FOTOD | Oh seda rõõmu! Viimaks õue pääsenud Soome pandad hullasid lumes
Jaanuaris Soome saabunud pandad Lumi ja Pyry lubati mõned päevad tagasi esimest korda õue. Loomad väljendasid selget rõõmu maha sadanud lumest, kirjutab Yle. 
SÜÜRIA SÕJAPUNDAR: valitsusväed ja kurdid teevad nüüd türklaste vastu koostööd
Olukord Süürias läheb iga päevaga järjest keerulisemaks, kui vanadest vastastest võivad saada liitlased, nagu praegu Süüria valitsusväed, kes on tulnud türklaste vastu appi kurdi võitlejatele.
FOTOD | Mosambiigi prügivaringus hukkus 17 inimest
Mosambiigi pealinna Maputo tohutul prügimäel toimus varing, milles kaotas elu 17 inimest, vahendab Metro. Kohalikud võimud selgitavad kohutavat õnnetust aga sellega, et prügimäe piiril elavad inimesed ebaseaduslikult ning neil on palutud korduvalt lahkuda.
Soome välisminister paljastas Jaapanis viibides, kus ikkagi asub Muumiorg
Kus asub Tove Janssoni raamatust tuntud Muumiorg? See küsimus sai Soome välisministri Timo Soini ja tema Jaapani kolleegi neljapäevasel kohtumisel diplomaatiliselt lahendatud.
Suri Eestitki külastanud vastuoluline televangelist Billy Graham
21. veebruaril suri tuntud USA televangelist Billy Graham, vahendab ABC News. Ehkki 99aastase kirikumehe hüüdnimi oli „Ameerika pastor“, oli tema järgijate kogudusi kogu maailmas. Graham oli kirikumaailmas väga vastuoluline tegelane, kes mõjutas ka poliitikat. 
Rachel Crooks: Trump suudles mind vägisi suule
Rachel Crooks süüdistas uuesti USA presidenti Donald Trumpi seksuaalses ahistamises, vahendab The Washington Post. 
ILUUISULEGEND KATARINA WITT: Donald Trump üritas ka minuga flirtida
Endine Ida-Saksamaa iluuisutamisetäht Katarina Witt rääkis ajalehele Frankfurter Allgemeine Zeitung antud intervjuus, et praegune USA president Donald Trump üritas ka temaga flirtida.
Tallinlane hukkus Leningradi oblastis majapõlengus
Reedel hukkus Leningradi oblastis elumaja põlengus Tallinnas elanud keskealine mees.
FOTO MINEVIKUST | Läti Panga juht viidab mõnusalt aega Vene relvafirma kunagise bossiga
Norvik panga omaniku Grigori Guselnikovi sõnul on Läti keskpanga juht Ilmārs Rimšēvičs aastaid kuritarvitanud oma võimu ning erapankadelt raha välja pressinud. 
USA tahab harjutada Venemaad oma suurema kohalolekuga Mustal merel
USA suurendab oma kohalolekut Mustal merel, et seista vastu Venemaa üha suuremale kohalolekule seal, teatas USA sõjaline ametnik CNN-ile.
USA ja Hiina presidentide ihukaitsjad läksid Trumpi tuumakohvri pärast kaklema
USA portaal Axios teatas, et eelmise aasta 9. novembril tekkis USA ja Hiina ametnikel Pekingis kaklus. Tüliõunaks oli kurikuulus niinimetatud tuumajalgpall ehk tuumakohver, mis alati Ühendriikide presidendi lähedal peab asuma.
Brüsselis suuroperatsiooni korraldanud politsei ei leidnud mitte midagi kahtlast
Belgia kohalik ja föderaalpolitsei viisid eile Brüsseli Forest’ omavalitsuses läbi ulatusliku operatsiooni. Segaduses mees teatas, et üks või kaks relvastatud meest panid toime mõrva. Lõpuks ei leidnud politsei midagi.
Florida keskkooli valvanud politseinik ei sisenenud tulistamise ajal kordagi koolimajja
Relvastatud politseinik Scot Peterson, kes oli määratud Marjory Stoneman Douglase keskkooli, ei takistanud tulistajat, kes läinud nädalal  17 inimest tappis. 
MINEVIKUVARJUD: Donald Trumpil oli seksisuhe pornotähe ja Playboy modelliga?
 Pornostaar Stephanie Clifford otsib oma kuldselt kleidilt Donald Trumpi 12 aasta vanust DNAd. Playboy modell Karen McDougal kinnitab, et temalgi oli 2006. aastal praeguse USA presidendiga armuafäär. Valge Maja väidab aga endiselt, et nii Cliffordi kui ka McDougali lugu on libauudis.
PILTUUDIS | Kanada peaministri Bollywoodi kostüümid panevad hindud muigama
Kanada peaminister Justin Trudeau on varemgi kandnud indiapäraseid kostüüme. Trudeau on osa võtnud Diwali'st, hindu valgusfestivalist ja pühast, kuid oma ametlikul visiidil Indiasse peaminister suisa sätendas, vahendab BBC.
Aktivistid: Süüriasse saabus veel kaks Vene viienda põlvkonna hävitajat
Süüria Hmeimimi õhuväebaasi saabus veel kaks Vene 5. põlvkonna hävituslennukit Su-57, teatasid aktivistid laupäeval, postitades sotsiaalvõrgustikesse fotod lennukitest.
Ratas arutab ELi liidritega eelarveperioodi prioriteete ja mahtu
Peaminister Jüri Ratas osaleb täna Euroopa Liidu riigi- ja valitsusjuhtide mitteametlikul kohtumisel, kus arutatakse esimest korda liidu järgmise, pärast Brexitit 2021. aastal algava eelarveperioodi prioriteete ja mahtu.
Pildid: põrgu Ida-Ghoutas on seitsme päevaga nõudnud 500 elu
Süüria mässuliste kontrolli all olevas Ida-Ghoutas on saanud seitsme päeva jooksul režiimivägede rünnakutes surma 500 tsiviilisikut, nende seas 121 last, teatasid aktivistid.
Ajaleht: NATO kiirreageerimisjõududesse kuuluvatel Saksa sõduritel puuduvad talveriided ja telgid
Saksa Bundeswehril ei ole probleeme mitte ainult piisava hulga tankide väljapanemisega NATO kiirreageerimisjõududesse, sõdureid ei suudeta piisavalt varustada ka kaitsevestide, talveriietuse ja telkidega, teatas ajaleht Rheinische Post Saksamaa kaitseministeeriumi dokumendile viidates.
STOCKHOLMI TERRORIST AKILOV: minu eesmärk oli tappa rootslasi
Rootsi pealinnas mullu 7. aprillil veokirünnaku korraldanud Usbekistani kodanik Rahmat Akilov ütles teisipäeval Stockholmis toimuval kohtuprotsessil, et tema eesmärk oli  tappa rootslasi ning survestada sellega Rootsi valitsust loobuma osalemast Islamiriigi vastu suunatud võitluses. 
The Guardian: Mueller esitas süüdistuse Paul Manafortile ja Rick Gatesile
USA eriprokurör Robert Mueller esitas süüdistuse president Donald Trumpi kampaaniameeskonna endistele liikmetele Paul Manafortile ja Rick Gatesile, kirjutab The Guardian.
Poolas peeti kinni Ukraina häkker
Poola keskjuurdlusbüroo küberkuritegevuse vastase üksuse liikmed pidasid koostöös USA Föderaalse Juurdlusbürooga (FBI) kinni 44-aastase Ukraina kodaniku, keda kahtlustatakse pahavara levitamises, teatas raadiojaam RMF24.
Luik: Lavrovi vihjed olid suhteliselt jõhkrad
Vaevalt ta sellega endale sõpru juurde võitis, kommenteeris kaitseminister Jüri Luik Vene välisministri Sergei Lavrovi Müncheni julgeolekukonverentsi kõnes tehtud vihjeid natsismi rehabiliteerimise kohta ELis.
Türgile teeb muret USA saatkonna Jeruusalemma kolimine
Türgi nimetas äärmiselt murettekitavaks USA otsust viia mais oma Iisraeli saatkond Tel Avivist Jeruusalemma.
Itaalia tõhustas massimeeleavalduste eel julgeolekumeetmeid
Itaalia tõhustas nädalavahetusele kavandatud paremäärmuslaste ja antifašistide massimeeleavalduste eel julgeolekumeetmeid.
Kahju! Maailmakuulus Rio Jeesuse kuju ei säragi täna Eesti rahvusvärvides
Mõni päev tagasi möllanud torm rikkus brasiillaste plaani valgustada täna õhtul Rio de Janeiros asuvat maailmakuulsat Lunastaja Kristuse kuju Eesti rahvusvärvides.
KORRUPTSIOONISAAGA: Läti panga juht Rimšēvičs näeb enda uurimise taga vandenõud
Altkäemaksu kahtlustusega Läti keskpanga president Ilmārs Rimšēvičs väitis pressikonverentsil, et raskustesse sattunud ABLV pank küsis keskpangalt miljardi euro suurust likviidsuslaenu.
Lavrov: NATO laienemine on viga ja kokkulepete rikkumine, mis on kahjulik Euroopa julgeolekule
NATO laienemine on viga ja kokkulepete rikkumine ning see teeb kolossaalset kahju stabiilsuse ja julgeoleku tagamise jõupingutustele Euroopas, kuulutas Venemaa välisminister Sergei Lavrov intervjuus Serbia uuditeagentuurile BETA.
Iraanis kukkus alla reisilennuk
Iraanis kukkus pühapäeval Zagrose mägede kohal alla reisilennuk, mille pardal oli esialgsetel andmetel üle 60 inimese.
Vaiitsusväed ründasid Süürias mässuliste enklaavi, hukkus 77 tavainimest
Süürias ründasid valitsusväed eile Ida-Ghouta mässuliste enklaavi õhu- ja suurtükitule ning rakettide abil.
Damaskuse eeslinnas hukkus valitsusvägede rünnakus vähemalt 98 inimest
Süüria Inimõiguste Vaatluskeskus (SOHR) teatas, et valitsuse suurtükituli ja õhulöögid pealinna Damaskuse mässuliste käes olevatele eeslinnadele tapsid eile vähemalt 98 inimest.
Vladimir Putini salajane palgaarmee kannab Süürias ränki kaotusi
Vene palgasõdurite verised kaotused heidavad üha enam valgust Moskva salaüksustele Süürias.
Saksa meedia: Bundeswehril pole NATO missiooni jaoks piisaval hulgal tanke
Saksamaal on suuri probleeme, et täita oma kohustusi NATO ees, kirjutab Deutche Welle. Nimelt pole sakslastel piisavas koguses tanke, et juhtida  2019. aastast Venemaa-vastaseid kiirreageerimisjõude (VJTF). 
Tuneesias peeti kinni kahtlast Vene sõjavarustust vedanud laev
Tuneesia võimud pidasid kinni kaubalaeva, mis vedas kahtlasele adressaadile mõeldud Vene relvastust.
Boko Haram tegutseb jälle? Nigeeria koolist on kadunud mitukümmend tüdrukut
Terrorirühmitus Boko Haram sai 2014. aastal kurikuulsaks, kui röövis Chiboki linnas Nigeerias 276 koolitüdrukut. Praeguseni on 112 tütarlast vangis. Guardian vahendab, et juba teist päeva otsivad oma tütreid taga järgmised vanemad, kes kardavad, et terroristid on nendegi lapsed röövinud.
Läti võimud teatasid ametlikult keskpanga juhi kinnipidamisest
Läti korruptsioonitõrjeametnikud pidasid kinni Läti Keskpanga presidendi Ilmārs Rimšēvičsi, teatas pühapäeval valitsus, kinnitades, et rahandussüsteemi ei ohusta miski.
Naisnobelistid rändavad Bangladeshi rohingjadega kohtuma
Kolm Nobeli rahupreemiaga pärjatud naist alustas laupäeval nädalaseks kavandatud teekonda Bangladeshi, et kohtuda Birmast põgenenud islamiusku rohingja naistega, keda sõdurid kodumaal piinasid ja vägistasid.
Egiptuses hukkus bussiõnnetuses kaheksa inimest
Egiptuse sadamalinna Alexandria lähedal paiskus laupäeval ümber töölisi vedanud buss ja süttis põlema, ametnike teatel sai surma vähemalt kaheksa inimest.
Trump jätkab turvatöötaja laimamist: ta ei armastanud lapsi
Ühendriikide president Donald Trump jätkas Parklandi koolitulistamise ajal hoone ees seisnud turvatöötaja Scot Petersoni kritiseerimist ja teatas, et mees ei armastanud lapsi, vahendab CNN.
POSTIMEES VILNIUSES: nii palju trikoloori ei ole Eestis ühegi tähtpäeva puhul nähtud
Leedu iseseisvuse sajanda aastapäeva pidustused rulluvad Vilniuses lahti nagu rahvuslik orienteerumisvõistlus, ütleb täna Leedu pealinnas viibiv Postimehe välistoimetuse ajakirjanik Margus Parts.
Lavrov: USA süüdistus venelaste vastu on lihtsalt loba
Venemaa välisminister Sergei Lavrov ütles laupäeval Münchenis toimuval julgeolekukonverentsil, et süüdistustel 13 Vene kodaniku ja kolme ettevõtte vastu seoses USA presidendivalimistesse sekkumisega ei ole mingit alust.
Raport: Hollandi politsei ägab tohutu töökoormuse all
Hollandi politsei sõnul ägavad nad tohutu töökoormuse all. Võimude sõnul on seetõttu suur hulk kuritegelikke rühmitusi saanud tegutseda segamatult.
Iisraeli vihastas Poola peaministri jutt juudi soost natside abistajatest
Iisraeli peaminister Benjamin Netanyahu noomis teravalt Poola peaminister Mateusz Morawieckit, sest viimane ütles avalikul ülesastumisel, et holokausti läbiviijate seas oli ka juudisoost inimesi.
Tel Avivis asuva Poola saatkonna sildile joonistati haakristid
Iisraelis asuva Poola saatkonna väravale ilmusid pühapäeval kaks haakristi. Natsismi sümboolikana tuntud märgid tekkisid saatkonna ette päev pärast seda, kui Poola peaminister oli öelnud, et ka juudid olid holokausti toimepanijate hulgas. Lisaks svastikatele leidis politsei samast piirkonnast ka ...
Eriprokurör Mueller ootab USA kohtu ette "Kremli kokka" koos abilistega
Ühendriikide vandekohus vaatas reedel läbi eriprokurör Robert Muelleri koostatud 37-leheküljelise raporti ja otsustas esitada kriminaalsüüdistuse 13 Venemaa kodanikule ja kolmele firmale USA demokraatlikku poliitilisse protsessi sekkumise ja hulga muude süütegude eest.
Galerii: Roomas kukkusid autod hiiglaslikku neeluauku
Kümned perekonnad olid sunnitud Itaalia pealinnas Roomas oma kodudest lahkuma, kui linna keskele tekkis hiiglaslik neeluauk. Auku kukkus kuus autot.
PILTUUDIS | Ajalooline hetk: naispiloot juhtis Indias esimest korda hävituslennukit
24aastasest Avani Chaturvedist sai esimene indialanna, kes on iseseisvalt hävitajat juhtinud.
Kas USA esileedi vanemad saavad abi programmidest, mida Trump tühistada soovib?
Ühendriikide presidendi Donald Trumpi meeskond Valges Majas keeldus selgitamast, milline on esileedi Melania Trumpi vanemate Viktor Knavsi ja Amalija Knavsi immigratsioonistaatus, vahendab Newsweek.
100 000 eurot altkäemaksu kuus: "mängureeglid" Lätis pangandusega tegelemiseks
Läti keskpanga juhile Ilmars Rimsevicsile, kes kuulub ka Euroopa keskpanga võtmetegijate hulka, esitati hiljuti kahtlustus suure altkäemaksu küsimises. Ta sai eile õhtul siiski 100 000 eurose kautsjoni vastu vabadusse; selle tasus „hea sõber”.
USA: on aeg Assad keemiarünnakute eest vastutusele võtta
USA rahvusliku julgeoleku nõunik H.R. McMaster ütles täna Müncheni julgeolekukonverentsil, et hoolimata eitustest, on avalike raportite põhjal teada, et Süüria president Bashar al-Assad kasutas keemiarelvi, ja selle eest tuleb tal kanda vastutust.
Kuveidis sügavkülmast leitud teenijanna tööandja arreteeriti
Pärast nädalatepikkust ajujahti vahistas Kuveidi politsei sügavkülmast leitud Filipiinidelt pärit teenijanna mõrvas kahtlustatuna tema tööandja, vahendab BBC.
Kasahstani president kinnitas kasahhi keele uue ladina tähestiku
Kasahstani president Nursultan Nazarbajev allkirjastas korralduse, mis kinnitab kasahhi keele uue ladinakirjalise tähestiku.
Läti keskpanga juht sai süüdistuse väljapressimises
Läti keskpanga juht võeti nädalavahetusel vahi alla ning kuulati üle seoses väljapressimissüüdistusega, vahendab Financial Times.