Kuidas tunda ära kuumarabandus?
Ehkki olen teadlik sellest, et päikese käes liialt kaua viibimisel on omad tagajärjed, ei osanud ma nädalavahetusel muusikafestivalile sõites ohtudele mõelda ning kogesin seega käesoleva kuumalaine tulemusena oma elu esimest päikesepistet ning kuumarabandust.
Fotod: Tallinna südalinna uhiuuest pilvelõhkujast pudeneb juba tükke alla
Tallinna südalinnas Maakri kvartalis peagi valmivast pilvelõhkujast kukkus täna alla aknaklaasi tükke.
Galerii: lauluväljakut katab pärast Guns N' Roses kontserti plast
Eile õhtul Tallinna kümneid tuhandeid meelitanud Guns N' Rose kontserdipaik meenutas hommikul suurt plastivälja, sest külastajatel polnud oma joogitopse lauluväljakul kuhugi visata. Lauluväljaku koristamine algas juba varahommikul.
Fotod: vaata, milline näeb välja vastavatud uus Harju maakohus
Tallinnas Lubja tänaval on valmis saanud uhiuus Harju maakohtu maja. Tõsi, päris lõpuni valmis uus maja veel siiski pole ning hoonet tuleb jagada ka Põhja ringkonnaprokuratuuri ning registrite ja infosüsteemide keskusega.
Video: otsepilt Pirita rannast
Vaata Postimehe rannakaamera vahendusel, mis toimub praegu Pirita rannas.
Alaealine neiu lõi politseinikku näkku
Reede öösel lõi alaealine neiu Tallinna kesklinnas politseinikku näkku.
Tallinnas hukkus liiklusõnnetuses jalakäija
Ööl vastu neljapäeva kell 00.09 toimus Tallinnas liiklusõnnetus, mille tagajärjel suri autolt löögi saanud jalakäija.
Galerii: jääkarud lõbustasid lapsi basseinis hullates
Postimehe lugeja saatis toimetusele lõbusa galerii Tallinna loomaaiast, kus jääkarud jahutasid end palaval päeval basseinis mürades ja pakkusid külastajatele nii palju nalja.
Fotod: reis merepäevade ainsa täispurjedes laevaga
Soome purjelaev Svanhild oli merepäevade suurtest külalistest ainus, mis kõik purjed üles tõmbas ja reisijad selle juures appi kutsus.
Video: politsei pildistas Tallinnas autoroolis telefoni kasutajaid
Kuna politseil on kohustus liiklusseaduse rikkumine tõendada, kasutatakse kõrvaliste tegevuste avastamiseks võimsat fotoobjektiivi.
Haaberstis hukkus tulekahjus noor mees
Täna kell 20.43 sai häirekeskus teate tulekahjust Tallinnas Õismäe teel. Päästjate saabudes tuli 9-korruselise maja ühe kaheksanda korruse korteri akendest suitsu.
Ajaloo tunnistähed Reidi teel
Tuleval esmaspäeval algab Tallinnas Reidi tee ehitus, mis puudutab ka mitut meie minevikust rääkivat märki. Kõige huvitavam ajalooline objekt ei jää küll tee-ehitusele ette, kuid see asub siiski Narva maantee ja Reidi tee vahele jäävas kolmnurkses pargiosas.
Pirita-Kose lasteaed kolib sügiseks uude hoonesse
Seni kahes väiksemas hoones tegutsev Pirita Kose Lasteaed saab peagi kolida vastvalminud kaasaegsemasse hoonesse.
Mustamäe kiriku ehitusel miljon puudu
Tallinnas Mustamäele Kiili tänavale ehitatav kirikuhoone sai kenasti katuse alla ning selle ümbrus haljastatud, aga siis pandi ehitus teadmata ajaks seisma.
Kõige rohkem sinivetikaid on Pirita rannas
Eesti Mereinstituudis tehtud analüüside tulemused kinnitasid toksiliste sinivetikate olemasolu Tallinna supelrandades. Teisipäeval võetud suplusvee proovides oli sinivetikate kontsentratsioon mere supelrandadest suurim Pirital. Lubatust enam leidus sinivetikaid ka Pikakari, Kakumäe ja Stroomi ran...
Fotod: Tallinna vanausuliste palvela sai lõpuks korda
Täna kuulutati pidulikult lõppenuks Tallinnas Kibuvitsa tänaval asuva vanausuliste palvela restaureerimistööd.
Kolonel Riho Ühtegi: venelased võivad jõuda Tallinna kahe päevaga, aga nad surevad siin
Eesti kaitseväe erioperatsioonide üksuse ülem, kolonel Riho Ühtegi rääkis väljaandele Politico Eesti valmistumisest võimalikuks konfliktiks Venemaaga.
The Guardian kritiseerib Reidi teed
Briti väljaanne The Guardian räägib linnaplaneerimisvigu kajastavas artiklis ka Tallinna ehitatavast Reidi teest.
Tallinna kiirabi on saanud ühe kuumarabanduse ja 16 päikesepistega seotud väljakutset
Tallinna kiirabil on olnud üks kuumarabanduse ja 16 päikesepistega seotud väljakutset, mis on Tallinna kiirabi peaarsti Raul Adlase sõnul tavaline.
Innovaatilist koolihoonet ootab ees nukker lõpp
Arhitekt Rein Hansberg vaatab, klomp kurgus, Harjumaal Haabneemes tühjana seisvat Viimsi endist koolimaja, mille lammutamisotsuse langetas vald vahetult enne jaanipäeva.
Galerii: Pirita rannas naudib ilma mitu tuhat inimest
Õhutemperatuurid on viimastel päevadel kerkinud 30 kraadi lähistele ja rannad on inimesi täis. Kella 18 seisuga oli Pirita rannas suvitamas üle 3600 inimese.
Fotod: tuunitud hiigelrekad vallutavad laupäeval Tallinna lauluväljaku
Laupäeval, 21. juulil toimuval raskeveokite näitusel Tallinn Truck Show 2018 kogunevad lauluväljakule juba neljandat aastat järjest maalingutega kaunistatud ülivõimsad rekad.
Video: otsepilt Pikakari rannast
Vaata Postimehe rannakaamera vahendusel, mis toimub praegu  Pikakari rannas.
Video: otsepilt Stroomi rannast
Vaata Postimehe rannakaamera vahendusel, mis toimub praegu Stroomi rannas.
Taavi Aas: ummikute osas on olukord paranenud
Tallinna transpordiamet tegi koostöös politsei- ja piirivalveametiga täna hommikuse tipptunni ajal vaatluslennu Tallinna linna kohal, tuvastades, et Tammsaare-Tondi-Rahumäe ristmikul ummikuid pole ja muudes kitsaskohtades on liiklus varasemast sujuvam.
Video: otsepilt Harku järve rannast
Vaata Postimehe rannakaamera vahendusel, mis toimub praegu Harku järve rannas.
Video: Pööraste juhtide ohjeldamiseks pandi Stockmanni ristmikule reguleerijad
Stockmanni ristmikul viibivad hommikuste ja õhtuste tipptundide ajal liiklusreguleerijad, et suurendada ristmiku läbilaskevõimet.
Video: otsepilt Kakumäe rannast
Vaata Postimehe rannakaamera vahendusel, mis toimub praegu Kakumäe rannas.
Põhja-Tallinn on hädas vandaalidega Pelgulinna väljakul
Eelmisel aastal uuendati elanike soovil ja nende vajadustest lähtuvalt Pelgulinna väljak Põhja-Tallinnas. Paigaldati lillekonteinerid koos pinkidega ja tehti muid töid koguväärtuses 48 800 eurot. Paraku on väljaku haljastus  korduvalt langenud vandaalide ohvriks.
Põhja-Tallinnas algab kvartalisiseste teede remont
Infraroad OÜ alustab esmaspäeval, 23. juulil, Põhja-Tallinna linnaosa kvartalisiseste teede taastusremondiga.
Toompeal tuli välja arheoloogiline sensatsioon
Toompeal kaevetööde käigus välja tulnud vanad müürid annavad tunnistust sellest, et Piiskopi aias asus keskajal hoone, millest ajaloolastel polnud seni aimugi. Tallinna muinsuskaitsejuhi Boris Duboviku sõnul on tegu tänavusuvise olulisima arheoloogilise avastusega.
Tallinnas Koplis suri auto alla jäänud eakas naine
Täna kella 16 paiku teatati Häirekeskusele raskest liiklusõnnetusest Tallinnas Kari tänaval, kus hukkus 86-aastane naine.
Augustis alguses suunatakse 30. liini bussid ümbersõidule
Soojustrassi ehituse tõttu Priisle tee ja Ussimäe tee ristmike vahelisel Narva maantee lõigul suunatakse 1. augusti tööpäeva algusest kuni 8. augusti tööpäeva lõpuni liini nr 30 autobussid Lasnamäe suunal ümbersõidule Narva maantee ja Ussimäe tee kaudu.
PPA täiskoormusel töötavates Tallinna teenindustes küündivad järjekorrad endiselt kahe tunnini
PPA kahes Tallinna teeninduspunktis töötavad juuni lõpust alates kõik teenindusletid täiskoormusega, ent ID-kaardi keskpäevasel taotlejal tuleb oma järge siiski pikalt oodata.
Ühistranspordikeskuse juht: ebaõiglane, et Tallinna kodanik saab maal tasuta sõita, aga vastupidi mitte
Viljandimaa Ühistranspordikeskuse juhatuse liige Kaupo Kase juhib tähelepanu ebaõiglasele olukorrale, kus Tallinna kodanik saab mujal Eestis tasuta sõita, aga maalt või väikelinnast Tallinnasse tulnu peab pileti lunastama
PPA kaalub teenindusbüroode lahtiolekuaegade pikendamist Tallinnas
Siseminister Andres Anvelt ning politsei- ja piirivalveameti (PPA) peadirektor Elmar Vaher kaaluvad võimalust pikendada PPA teenindusbüroode lahtiolekuaegu Tallinnas.
Kümnendik Tallinna bussiliiklust võib päeva pealt seiskuda
Eelmisel reedel korraldati Tallinna linnavalitsuses ootamatu kriisikoosolek, et arutada võimalikke stsenaariume juhuks, kui MRP-l asjad hapuks peaksid minema. Küsimus oli, kuidas tagada katkestuseta sõitjatevedu.
GRAAFIK | Kui palju inimesi ja kust kolis möödunud aastal Tallinna?
Viimatise rahvaloenduse andmete põhjal prognoosis statistikaamet, et Tallinna elanike arv jääb alla 400 000 ja väheneb igal aastal. Tegelikkus on aga teine: pealinna elanike hulk ületas äsja 450 000 piiri.
Velotakso juht uutest reeglitest: sajaeurone trahv poleks hullu, sest teenin neli sotti päevas
Tallinna Kesklinna linnaosavalitsus üritab vanalinnas vohavat jalgrattatakso äri korrastada määrustega, mis alaealisi, autojuhilubadeta ja kehtiva karistusega inimesi turiste sõidutama ei luba.
Fotod: merepäevadel käis purjetamas mitukümmend puuetega inimest
Merepäevadel käisid Eriliste Purjetajate projektiga purjetamas mitukümmend puuetega inimest, ratastoolid ja muud abivahendid jäid kai peale maha, et soodiots pihku võtta.
Kohutav õnnetus Tallinna kaubanduskeskuses: naine jäi juukseidpidi eskalaatori vahele kinni
Tallinnas Magistrali kaubanduskeskuses kukkus eile õhtul eskalaatoril naine, kelle juuksed jäid liikuva trepi vahele kinni. Naise päästis kõige hullemast kaubanduskeskuse külastaja, kes eskalaatori viimasel hetkel peatas.
Tammsaare tee–Tondi tänava ristmikul läheb kitsaks
Esmaspäeval, 16. juulil alustatakse Tammsaare tee – Tondi tänava – Rahumäe tee ristmiku II etapi ehitustöödega, mille käigus muudetakse liikluskorraldust ning bussid nr 23 ja 61 on suunatakse ümbersõidule.
Suur galerii: Tallinna merepäevade teine päev
Laupäeval, Tallinna merepäevade teisel päeval meelitasid päikesepaisteline ilm ning mõnusad kontserdid välja suure hulga rahvast, kes kõik tulid nautima midagi meelepärast.
Tallinna linn vastab «irvhammastele»: noori puid tuleb kasta ka vihmaga
Tallinna linna pressiteenistus selgitas 21. juuni hilisõhtul paduvihmaga K. Türnpu tänaval taimede kastmist sellega, et haljasribale istutatud noored puud vajavad lisakastmist ka vihmaga.
Hobukaarik sattus Tallinnas õnnetusse
Tallinnas Paldiski maantee kergliiklusteel juhtus eile päeval liiklusõnnetus, kus hobukaarikult kukkus maha juht ning hobune jooksis otsa jalgratturile.
Politsei otsib Kärberi tänaval juhtunud õnnetuse pealtnägijaid
Linnaliinibussist möödasõitu sooritanud Audi Q5 põrkas täna kella 11.30 paiku Tallinnas Kärberi 33 tänava bussipeatuse juures kokku seni tuvastamata tumeda sõidukiga.
Fotod: nii puhast Linnahalli pole ammu nähtud
Kui paar värsket sodimist välja arvata, siis oli Linnahall viimati nii puhas nõukogude ajal.
Talentide linn: Tallinna puukastja töötas ka paduvihma ajal
Eile õhtul käis paduvihma ja tormi ajal Tallinnas K. Türnpu tänaval usin töö haljastajal, kes sajust hoolimata puid kastis.
Fotod: Pikakari jaanipäevalised unustasid maha nii telgi, kiige, grilli kui ka riided
Eile õhtul kell pool kaheksa tuli munitsipaalpolitsei korrapidajale telefonikõne Pikakari rannas valvavatelt G4S vetelpäästjatelt, kelle sõnul seisab rannas teist päeva tühi telk.
Lugejate videod uputusest: «kui ma tahaks vee sees sõita, siis ma koliks Pärnusse!»
Postimehe lugejad saatsid eile öösel videoid paikadest Tallinna linnas, mis tormi ja sellele järgnenud uputuse tõttu liiklusele peaaegu läbimatuks muutusid.
FOTOD ja BLOGI | Tallinna lauluväljakul toimub läbi aegade suurim võidupüha paraad!
Tallinna lauluväljakul toimub täna võidupüha tähistamiseks aset iga-aastane kaitseliidu paraad, millest võtab osa 1500 kaitseliidu ja teiste poolsõjaväeliste ühingute liiget. Väljakust lendab üle ka enam kui kakskümmend Eesti ja liitlaste lennumasinat.
Merepäevade külalised viiakse täna õhtul muusikalisele ümbermaailmareisile
Laupäeval 14. juulil kantakse Lennusadamas ette kontsertteos “Reis ümber maailma”, mis läbib kõiki kontinente ja Eestile ühel või teisel põhjusel olulisi riike ja neist pärit loomingut.
Video: ärge jätke oma kaupa valveta!
Toomkiriku ees seisva Maia Munga kaubakäru juures on näha, et maias pole mitte ainult munk, vaid ka Toompeal elutsevad tuvid.
Tallinnas mehele otsa sõitnud auto juht põgenes
Tallinnas sõitis jaanilaupäeva õhtul tundmatu juht sõidukiga otsa mehele, jättes ta vigastatuna teele lebama ja põgenes sündmuskohalt.
Fotod: Vabaõhumuuseumis algas Eesti juubeliaasta suurim jaanipidu
Eesti Vabaõhumuuseumis peetakse laupäeval Eesti juubeliaasta suurim jaanipidu "Ärkamisajast ärkamisajani".
Kieli lahes lebav vrakk pani pärnaka raamatut kirjutama
Lennusadama püsiekspositsioonis avati Eesti Jahtklubide Liidu 90. juubeli puhul uus teema-ala “Eesti purjetamise lugu. Eesti Jahtklubide Liit 90”, kus muuhulgas eksponeeritakse Eesti purjetajate olümpiamedaleid.
Populaarse kiirtoidukoha Staapi lagi läks põlema
Neljapäeva õhtul kella poole üheksa paiku teatati tulekahjust Tallinnas Nõmme teel asuvas kiirtoidukioskis Staap, kus põles penoplastist lagi.
Suvitajad Tallinnast ehk Siin me nüüd oleme
Kes meist poleks Eestimaad mööda ringi liikudes seisatanud mõne eaka autentse elamu ees ja õhanud: “Saaks vaid mõne suve siin viibida.”
Sinilipp lehvib Pirita rannas edasi
Täna kokku tulnud komisjon otsustas, et hoolimata nädala alguses Pirita rannast leitud sinivetikatest jääb Piritale sinilipp alles.
Fotod: purjekad viivad Lennusadamast merele
Reede lõuna ajal võis Lennusadamast ilma suurema järjekorrata merele pääseda.
Tänavune elektriautode maraton stardib 18. septembril
Elektriautode maraton 2018 stardib Tallinnast Monte Carlo poole teele 18. septembril kell 10 Rahvusooper Estonia eest – tänavune Electric Marathon Tallsinki - Monte Carlo toimub 17.-29. septembril ja läbib kümme riiki peatustega 37 linnas.
Torude remont Mustamäel Ehitajate teel võtab ajutiselt sooja vee
Soojaettevõtte Utilitas parandab teisipäeva õhtul ja ööl vastu kolmapäeva Tallinnas Mustamäel Ehitajate tee piirkonnas soojustorustikku, mistõttu on seal veekatkestusi.
Meremõtlejad annavad panuse mereala planeeringusse
Täna toimub Lennusadamas Suurte meremõtlejate foorum, kus arutatakse Eesti mereala kultuurilise tähtsuse üle.
Fotod: kommunismiohvrite memoriaal valmib augustis
Maarjamäele rajatav kommunismiohvrite memoriaal avatakse 23. augustil, üleeuroopalisel totalitaarsete režiimide ohvrite mälestamise päeval.
Nõmmel piiratakse sõidukiirust ja muudetakse liikluskorraldust
Tallinna Transpordiamet kehtestab Nõmme linnaosas Vabaduse puiestee, Hiiu, Valdeku, Serva ja Helbe tänava vahelises piirkonnas mootorsõidukitele alaliseks piirkiiruseks 30 km/h. Samuti muudetakse kõik ristmikud samaliigilisteks.
Merepäevade ajaks avatakse ajutine bussiliin
Seoses Tallinna Merepäevadega avatakse nädalavahetuseks, 14. ja 15. juuliks Kakumäe sadama, Reisisadama, Lennusadama ja Noblessneri sadama vahelise ühenduse tagamiseks ajutine bussiliin nr 81 Reisisadam – Kakumäe sadam.
Gonsiori tänaval muutub liikluskorraldus
Neljapäeval, 12 juulil kell seitse hommikul alustab AS TREV-2 Grupp ehitustöödega Gonsiori ning Vilmsi tänava ristmikul, mille käigus muudetakse rekonstrueeritava piirkonna liikluskorraldust.
Teletornist saab sünnipäeva puhul alla hüpata
Paljude eestlaste jaoks vabaduse sümboliks saanud Tallinna teletorni 38. sünnipäeva puhul algas seal eile langevarjufestival. Poolsada ekstreemlangevarjurit 15 riigist hüppavad tornist alla 175 meetri kõrguselt. Kui üldiselt hüpatakse nelja kilomeetri kõrguselt, siis tornist hüpata tohivad vaid v...
Sinivetikate kahtlus on ka Stroomi rannas
Tallinna keskkonnaameti andmeil on sinivetikat leitud Pirita rannas ja kahtlus on, et neid on juba ka Stroomi rannas.
Mustamäel on torustiku remondi tõttu sooja vee katkestused
Soojusettevõte Utilitas remondib esmaspäeva lõunast hilisõhtuni Mustamäel Vilde tee piirkonnas soojustorustikku ja seetõttu esineb seal sooja vee andmisel katkestusi.
Pirita sinilipu saatus selgub reedel
Reedel selgub, kas juba teist aastast Pirita randa ehtiv puhta keskkonna tunnusmärk sinilipp võib seal lehvida ka pärast seda, kui supelranna vees avastati sinivetikad.
Fotod: Mustamäel põles rehvihunnik
Täna õhtul sai päästeamet teate Mustamäel Tammsaare teel põlevast rehvihunnikust. Kohale sõitnud päästeauto on tulekahju praeguseks kontrolli alla saanud.
Mupo taksoaktsioon lõppes üllatavalt positiivsete tulemustega
Eile viis munitsipaalpolitsei amet lauluväljaku vahetus läheduses läbi taksode lauskontrolli, õhtu jooksul kontrolliti kokku 239 taksot.
Täna algavad Keskaja päevad
Täna kell 17 saab Viru väravate juurest alguse Keskaja Päevade rongkäik, millele järgneb avatseremoonia Raekoja platsil.
Tammsaare park valmib septembris
Tammsaare pargi rekonstrueerimistööd koos haljastuse, pargimööbli paigalduse, kaasaegse valgustuse, turukioskite ja parki paigaldatud skulptuuridega valmivad lõplikult kahe kuu pärast, täpsemalt avatakse 6,3 miljonit eurot maksma minev rekonstrueeritud park 15. septembril.
Taavi Aas pöördus ERJK vastu halduskohtusse
Tallinna linnapea Taavi Aas täidab küll erakondade rahastamise järelevalve komisjoni (ERJK) ettekirjutuse ja tagastab Tallinnale üle tuhande euro, kuid samas vaidlustab linnapea ettekirjutuse halduskohtus.
Jaanieelne uputus venitas Gonsiori tänava ehitusaja taas pikemaks
Jaanipäeva eel taevast alla tulnud rekordiline sademetekogus ja sellest tingitud uputused ajasid sassi Gonsiori tänava ehitajate plaanid.
Merepäevad avab Svjata Vatra kontsert Tallinna lahel
Tallinna merepäevad avatakse 13. juulil suurejoonelise avakontserdiga merel, kus ansambel Svjata Vatra esineb Tallinna lahel, kasutades lavana jäämurdja Tarmo ahtris olevat helikopteri maandumisplatsi.
Paldiski maantee kesklinna suunale tehakse bussirada
Kommunaalamet sõlmib lähiajal töövõtulepingu Paldiski maantee linna sisenevale suunale ühistranspordiraja ehituseks.
Nördinud lugeja: kuni Gonsiori tänavat remonditakse, laguneb kõrval asuv Kunderi tänav iga päevaga!
Tallinna tänavavõrgustiku ühe peamise tuiksoone, Gonsiori tänava remont ei anna lugejatele juba mitmendat kuud rahu. Kui alguses nurisesid kõik hiigelummikute ja remonditööde tähtaegade venimise pärast, siis nüüd valmistab sõidukijuhtidele enim muret naabertänavate seisukord.
Fotod: Tallinnas hukkus rongi alla jäänud mees
Politsei kinnitusel hukkus veidi pärast kella 17 Viljandi maantee ülesõidul rongi alla jäänud keskealine meesterahvas.
Patkuli trepp on taas avatud
Tallinnas juuni teisel poolel seoses renoveerimistöödega suletud Patkuli trepp on taas avatud.
Pärast tulekahju taastatud tehas süttis kohe uuesti
Eelmise reede hommikul teatas jäätmekäitlusfirma RagnSells, et nende tulekahjus kannatada saanud jäätmekütuse tehas alustab taas tööd, ent sama päeva õhtul lõõmas tehases jälle tulekahju.
Tallinna südalinnas toimus tulistamine, viga sai üks mees
Täna hommikul toimus Tallinnas Pärnu maanteel asuva baari juures  tulistamine.
Nädalavahetusel muutub liikluskorraldus Haabersti liiklussõlmes
Asfalteerimistööd Haabersti liiklussõlmes toovad 7. ja 8. juulil kaasa liikluskorralduse muudatused.
Fotod ja video: kokkupõrkest ülekäigurajale paiskunud auto vigastas kaht jalakäijat
Täna õhtul põrkasid Tallinnas kokku kaks sõiduautot, mille käigus vigastas reguleerimata ülekäigurajale paiskunud sõiduk kaht teed ületanud naist.
Esimene velotaksojuht sai teenindajakaardi kätte
Esimene velotaksojuhi taotluse esitaja sai täna kätte oma vastava teenindusloa.
Kohus laseb uurida, kas Kopli tulistaja üldse on võimeline protsessiga jätkama
Harju maakohus määras täna terviseekspertiisi mullu juulis Põhja-Tallinnas mahajäetud maja juures kaht turvameest tulistanud Alexander Yakimenkole, et selgitada, kas kuu aega tagasi insuldi saanud 75-aastane mees üldse on võimeline kohtuprotsessiga jätkama.
Mupo on poole aastaga määranud ligi 200 000 eurot trahve
Tallinna munitsipaalpolitsei amet (mupo) määras aasta esimese kuue kuu jooksul ühistranspordis sõiduõiguseta sõitjaile ja linnas valesti parkijaile kokku 10 140 trahvi kogusummas ligi 199 028 eurot.
Päästjad jälgivad Suur-Sõjamäel põlenud jäätmekütuse tehase olukorda
Tallinnas Suur-Sõjamäe tänaval reedel puhkenud jäätmekütuse tootmishoone põleng õnnestus südaöö paiku küll järelkustutusfaasi viia, kuid pühapäeval jätkavad päästjad veel sündmuskohal seiret.
EL andis migrandipäästelaevadele kurja hoiatuse
Kuigi Liibüa ranniku lähedal merehätta sattuvaid migrante päästvad abiorganisatsioonid väidavad, et teevad Euroopa Liidu tegemata tööd, ei lasknud eile lõppenud Euroopa ülemkogu endale selles osas tuhka pähe raputada.
Fotod: Kopli liinidele kerkivad esimesed uued majad
Tallinna linnalt Kopli liinide maa-ala 2015. aastal ostnud Fund Ehitus alustas seal tänavu ehitustöid.
Päästjad jätkavad Suur-Sõjamäe põlengu kustutamist
Päästjad jätkavad täna Tallinnas Suur-Sõjamäe tänaval süttinud tootmishoone kustutamist.
Liikluses sai viga kolm inimest
Eile juhtus Tallinnas kolm tõsisemat liiklusõnnetust, neis kõigis sai kannatada üks inimene.
Fotod ja video: Mustamäel vastu puud sõitnud Honda juht tuli autost välja lõigata
Reedel kella 23 paiku juhtus liiklusõnnetus Tallinnas Akadeemia teel, kus sõiduauto Honda teelt välja vastu puud paiskus.
Fotod: Maardus sõitis veok teelt välja
Täna pärastlõunal sattus Harjumaal Maardus avariisse veok, mis seni teadmata asjaoludel teelt välja sõitis.
Anvelt lubab passijärjekordi kärpida
Politsei- ja piirivalveamet (PPA) avab pikkade dokumendijärjekordade leevendamiseks suve lõpus Kolde puiestee politseijaoskonnas dokumentide väljastamise teenindussaali. Passi ja ID-kaardi tellimise toiminguid saab ka edaspidi pealinnas teha kahes olemasolevas teenindussaalis Tammsaare teel ja Pi...
Nõmme tee remont jäi ära jooksnud alltöövõtja tõttu seisma
Kristiine elanikke häirib seisak Nõmme tee remonttööde juures, kus juba teist nädalat ei toimu suurt midagi.
Galerii: Ülo Pärnitsa mälestuseks avati Ülemiste linnakus uskumatult elutruu pronksskulptuur
Ülemiste Citys avati linnaku rajaja ja suure visionääri Ülo Pärnitsa pronksi valatud silmapaistev skulptuur, mille autoriks on Elo Liiv.
Keskerakonna Tallinna nõukogu juhiks sai Kõlvart
Keskerakonna esimehe Jüri Ratase ettepanekul nimetas erakonna juhatus täna Tallinna piirkondade nõukogu esimeheks Mihhail Kõlvarti.