„Fitnessinaised on ühed kõige ilusamad üldse!“
„Rääkida meile meeldib. Suu peale kukkunud pole. Usun, et see on temalt päritud,“ tunnistab Eesti esikulturisti Ott Kiivikase tütar Christin-Amani, et ladusa sõnaseadmise on ta geenidega kaasa saanud.
TUGITOOLIS SPORTLANE | Christin-Amani Kiivikas: hallil hiirekesel pole fitnessis suurt midagi teha
Õhtulehe spordisaates „Tugitoolis sportlane“ oli sel korral ajakirjanikul Jarmo Jagomäel külas Christin-Amani Kiivikas.
Inspireeriv video: fitness-juutuuber Martin Lapin kummutab trenni- ja dieedimüüte
Youtube´is trennisisu tootev 22-aastane Martin Lapin, kes on osalenud ka Eesti Meistrivõistlustelt kulturismis ja fitnessis, kummutab allolevas videos “Valed arusaamad vormisolemisest” mitmeid treening- ja toitumismüüte.    Ta räägib sellest, kuidas need “30-päevaga vormi” videod on täielik nonse...
FANTASTILINE! Kaunis Eesti fitness-sportlane krooniti juunioride maailmameistriks
22.-24. novembrini toimus Budapestis juunioride MM kulturismis ja fitnessis. Eestist olid võistlemas kaheksa sportlast, kellest Karina Polovnikova krooniti tšempioniks.
Eesti kulturismi- ja fitnessi sportlased teenisid välismaal medaleid
17. novembril toimus Riias fitmodeli maailmameistrivõistlused ning kulturismi ja fitnessi võistlus «Riga Pearl», kus oli Eestit esindamas hulgaliselt võistlejaid.
Värske Eesti fitnessimeister: õige toitumine on 80 protsenti õnnestumisest
„Wellness on minu jaoks midagi uut, sest selle ettevalmistus erineb bikiinifitnessist,” räägib Jekaterina Vassiljeva, kes võitis Tartus 2. novembril Eesti meistrivõistlustel kulturismis ja fitnessis kuldmedali wellness’is.