Video: Nurmagomedov lubati Venemaa jalgpalli kõrgliigas väljakule
UFC kergkaalu tšempion Habib Nurmagomedov näitas oma kodulinna rahvale värskelt võidetud meistrivööd, kui oli aukülaline Mahhatškala Anži ja Mosvka CSKA vahelisel jalgpallimatšil.
Nurmagomedov avaldas, kuidas ta McGregori murdis
Kired Kbabib Nurmagomedovi ja Conor McGregori kohtumise järel ei taha jätkuvalt vaibuda. Nüüd avaldas Nurmagomedov intervjuudes ESPNile ja Russia Todayle, et tegelikult murdis ta iirlase juba enne kohtumist pressikonverentsil. Nimelt sai ta aru, et McGregor ei suuda talle otsa vaadata.
VÕITMATUTE DUELL? Nurmagomedov esitas Mayweatherile väljakutse: džunglis saab olla vaid üks kuningas
Eelmisel nädalavahetusel UFC tiitlimatšis Conor McGregorile tuule alla teinud Habib Numagomedov pole oma MMA karjääri jooksul kordagi ringist kaotajana lahkunud. Paraku kahvatub Dagestani võitleja 27-0 rekord poksimeistri Floyd Mayweather Jr kõrval.
Baruto muretseb maaelu pärast: seal elavaid inimesi riik ei näe
Endine sumomaadleja Baruto ehk Kaido Höövelson (33) kandideerib kevadel riigikokku. Õhtulehele antud intervjuus tunnistas, et ta hakkas poliitikale teise pilguga vaatama pärast traagilist tulekahju.2015. aasta jaanuaris hukkusid Baruto kodukandis Lääne-Virumaal Laekvere vallas Rohu külas toimunud...
Sumomees Baruto järgmine äriprojekt on seotud ta salahobi - krüptovaluutaga
Eesti kuulsaim sumomaadleja, Kaido Höövelson alias Baruto on krüptovaluutadega tegelenud juba mõnd aega. Nüüd on mees aga hobist ka töö teinud ning on oma koha leidnud Lenderiumi-nimelises krüptotagatisel laenudega tegelevas idufirmas.
Nurmagomedovi vihane isa: kõige kõvema keretäie saab poiss nüüd minu käest
Vabavõitleja Khabib Nurmagomedovi kartused osutusid tõeks: Ren TV-le antud intervjuus kinnitas tema isa, et poeg saab hiljutiste sündmuste eest kodus kere peale.
Räppar 50 Cent pakub Nurmagomedovile 2 miljonit dollarit sularaha
Vabavõitluse tippliiga UFC viimatine suur tiitlimatš Habib Nurmagomedovi ja Conor McGregori vahel läks üle käte. Pärast Nurmagomedovi võiduga lõppenud kohtumist tõmmati käima massikaklus.
Video: MMA-puuri naasnud McGregor jäi ajaloo suurimas duellis Nurmagomedovile kindlalt alla
Las Vegases peetud ajaloo suurimas MMA-duellis teenis kindla võidu Venemaa vabavõitleja Habib Nurmagomedov, kes kaitses UFC kergkaalu meistrivööd kaheaastase pausi järel MMA-puuri naasnud iirlase Conor McGregori vastu.
Klohmida saanud McGregor: kaotasime matši, aga võitsime lahingu
Vabavõitluse UFC-sarja kergkaalu tiitlimatšis Khabib Nurmagomedovile kindlalt alla jäänud Conor McGregor tegi sotsiaalmeediasse postituse, kus väitis, et viimase nädala tegelik võitja oli tema.
UUS VIDEO | Nurmagomedovi leer tegi ikkagi massikakluses esimese lükke?
Möödunud nädalavahetusel Las Vegases toimunud Habib Nurmagomedovi ning Connor McGregori vaheline UFC tiitlimatš kütab matši järgselt puhkenud kakluse tõttu veel jätkuvalt kirgi. 
Iiri fänn väidab, et päästis McGregori elu: kari venelasi tuli ja andis talle peksa
Conor McGregori fänn David Martin väidab USA Todayle, et päästis iirlase elu. Nimelt tormas poolehoidja ringi niipea kui nägi, et Khabib Nurmagomedovi kaaskond McGregorit klohmima asus.
Jorgen Matsi suurest MMA-mäsust: inimeste tähelepanu üritatakse saada igasuguste totrustega
Endine MMA profivõitleja, Tartu Spordiklubi Võimla peatreener Jorgen Matsi sõnas Khabib Nurmagomedovi ja Conor McGregori hullumeelset mäsu kommenteerides, et ta oleks oodanud võitjalt hoopis paremat käitumist.
Suur matš tulekul? Mayweather on valmis Nurmagomedoviga poksima
Poksija Floyd Mayweather juuniori hinnangul teeniks ta võitlusest Habib Nurmagomedoviga isegi suurema summa kui 2017. aastal võitlusest Conor McGregoriga.
FOTOD | MMA staari Conor McGregorit innustab võitudele kaunitarist kaasa
Kaugel 2007. aastal tutvus Conor McGregor ühes Dublini ööklubis Dee Devlini nimelise neiuga ja võitis tolle südame. Paar on sealtmaalt jäänud kokku ning Devlin ei pööranud peigmehele selga ka aegadel, mil too oli eikeegi.
McGregor pakkus üüratu summa eest Nurmagomedovile kordusmatši
Ülemöödunud nädalavahetusel toimunud UFC vabavõitluse kergkaalu tiitlimatš Conor McGregori ja Habib Nurmagomedovi vahel on endiselt kuum teema.
Nurmagomedov avaldas saladuse: ma ei tahtnud, et see vabandusena kõlaks
Venemaa vabavõitleja Habib Nurmagomedov andis pärast Conor McGregori alistamist esimese pikema intervjuu, milles avaldas, et  vaevles matši eel krampide käes.
USA võimud määrasid McGregorile ja Nurmagomedovile ühesugused karistused
Möödunud nädalavahetusel Conor McGregori alistanud, kuid seejärel ka tema kaaskonnale kallale läinud Khabib Nurmagomedov sai Nevada spordikomisjonilt kuni uurimise lõpuni esialgse võistluskeelu. Sama karistuse sai aga ka McGregor, vahendab BBC.
Las Vegase peoloom Ronaldo tegi McGregorile teene
Kuidas kontvõõrana Jennifer Lopeze sünnipäevapeole tungida? Conor McGregor teab! Abiks tuleb võtta ei keegi muu kui Las Vegases tuntud peoloom Cristiano Ronaldo.
Mayweather ütles, mida ta Nurmagomedovi käitumisest arvab
MMA suurima tiitlimatši ja selle järel juhtunud skandaalse löömingu kohta võttis sõna ka poksija Floyd Mayweather juunior, kes nimetas Habib Nurmagomedov käitumist ebaprofessionaalseks.
Nurmagomedov UFC bossile: sul vedas, et sa mulle meistrivöö andsid!
Vabavõitleja Habib Nurmagomedov sai lõpuks kätte oma meistrivöö, mille teenis iirlase Conor McGregori alistamise eest. Mäletatavasti ei antud talle meistrivööd pärast matši võitu, sest ta korraldas saalis skandaali, tungides pärast matši kallale McGregori treenerile.
Endine sumostaar Baruto: koolis oli ikka kiusamist, ma ei kuulunud õigesse gruppi, tahtsin suureks ja tugevaks saada
Hirm tagasituleku ees oli see, mis ei lasknud sumomaadlejal Barutol ehk Kaido Höövelsonil kiirelt Jaapanist Eestisse naasta. Tõusva päikese maale sinilindu püüdma läks Höövelson koos Ott Juurikaga. Viimane tuli kärmelt tagasi, Baruto suutis karmis režiimis vastu pidada ning tõusis hinnatud sumoto...
Postimehe video: Nurmagomedov vabandas pressikonverentsil matšijärgse kakluse pärast
Las Vegases peetud ajaloo suurimas MMA-duellis iirlase Conor McGregori kägistamisvõttega alistanud venelane Habib Nurmagomedov vabandas matšijärgse kakluse pärast.
Postimehe video: Nurmagomedov süüdistas McGregori lugupidamatuses
Conor McGregori ja Habib Nurmagomedovi viimasel matšieelsel pressikonverentsil sõnasõda ei toimunud, sest iirlane ei jõudnud õigeks ajaks mikrofoni ette.
Põrsas Peppa sekkus MMA tiitlimatši
Gerard Mousasi kaitses ööl vastu pühapäeva oma Bellator MMA-sarja keskkaaluvööd põrmustades ringis kergekeskkaalu tiitliomaniku Rory MacDonaldi. Suurbritannia spordifännidel jäi see matš aga nägemata, sest samal ajal ilmus ekraanile Põrsas Peppa, kirjutab Digital Spy.
Haigele lapsele rahapataka annetanud McGregor: ma ei ole üdini halb!
Conor McGregor naaseb sel nädalal pärast kaheaastast pausi UFC-puuri. Enne suurt matši Khabib Nurmagomedoviga sattus mees uudistesse palju positiivemal põhjusel: iirlane annetas 10 000 eurot noore Bryan McCullough raviks.
Legendaarne Floyd Mayweather kommenteeris Nurmagomedovi käitumist: väga ebaprofessionaalne
Kära nädalavahetusel toimunud vabavõitluse matši ümber ei vaibu. Nüüd ütles sõna sekka ameerika poksilegend Floyd Mayweather."Ma ei tea väga hästi seda tüüpi, kellega Conor McGregor kakles, aga ma tean, et ta pole ühtegi kaotust saanud," ütles ta. McGregor on kõva võitleja, kuid ta vastane hüppas...
VALUS VIDEO | SATTUS HOOGU! Vastasele näkku lennanud MMA võitleja jäi tembu tõttu tiitlivööst ilma
Vabavõitleja Austin Batra jäi hiljuti eriti rumalal kombel ilma temale kuuluma pidanud MMA BFLi tiitlivööst.