Nurmagomedovi mänedžer: Khabib ei võitle mehega, kes sai juba ühe korra kere peale
Alles äsja nõudis UFC võitlussarja suurnimi Conor McGregor sotsiaalmeedia vahendusel kordusmatši Habib Nurmagomedoviga Moskvas. Nüüd andis Vene raudrusika esindaja Ali Abdelaziz teada, et pole mõtet võidelda mehega, kes korra juba kaotanud.
Võistluskeelu alt vabanenud Nurmagomedov kaitses edukalt kergekaalu tiitlit
Vabavõitleja Khabib Nurmagomedov tegi tagasituleku võitlusringi ning kaitses UFC 242 üritusel Dustin Poirieri vastu oma kergekaalu tiitlivööd.
Hammas verel? Iiri tippvõitleja soovib heidelda Khabib Nurmagomedoviga Moskvas
Eile alistas Khabib Nurmagomedov kergkaalu tiitlimatšis ameeriklase Dustin Poirieri. Vaid mõni tund pärast venelase triumfi avaldas endine UFC võitlussarja superstaar Conor McGregor Twitteris postituse, kus avaldas selget soovi Nurmagomedoviga taaskohtuda.
Nurmagomedov: ma ei oota kordusmatši McGregoriga, teised väärivad võimalust
UFC kergkaalumeister Khabib Nurmagomedov teatas, et ei oota taaskohtumist Conor McGregoriga, sest iirlane andis ringis alla ning teised konkurendid väärivad hoopis võimalust.
TOHOH! MMA valitseja kavatseb järgmise võitlusega teenida 72 miljonit ja selle kõik heategevuseks annetada
Äsja ringi võidukalt naasnud Dagestani vabavõitleja Habib Nurmagomedov andis teada, et kavatseb pidada matši Aafrikas ning annetada kõik võidetud auhinnaraha heategevuseks. Muide, võimaliku vastasena tõi ta välja skandaalse Conor McGregori.
Sõda jätkub: Khabib on valmis McGregoriga ka tänaval kaklema ja vangi minema
Vaba võitleja Khabib Nurmagomedov hoiatas oma rivaali Conor McGregorit, et ta on vajadusel valmis nii iirlase kui ka tema meeskonnaga tänavakakluse maha pidama.
HELISTA MULLE, MÕTLEN VAID SULLE! Intervjuud oodanud ajakirjanikke tervitas meelas naishääl
MMA ehk vabavõitlusmaailma järgmine suurüritus on UFC 242, kus lähevad omavahel vastamisi Habib Nurmagomedov ja Dustin Poirier.
Conor McGregor: ma luban hakata «paremaks inimeseks»
Endine MMA superstaar Conor McGregor vabandas aprillis toimunud baarikakluse eest, öeldes, et see oli tema viga ning et ta lubab hakata «paremaks inimeseks».
Foto: endine UFC täht Ronda Rousey oli filmivõtetel lähedal sõrme kaotamisele
UFC täht Ronda Rousey oli eelmine nädal lähedal sõrme kaotamisele, kui see jäi FOXi hittseriaali «911» filmimisel paadi ukse alla.