GALERII | Kaido Höövelson üllitas raamatu teekonnast kuidas jõudis sumomaailma tippu ja sai Barutoks.
Kaido Höövelsoni sulest ilmus raamat „Baruto. Rääkimata lood“. Raamat räägib lihtsa maapoisi Kaido Höövelsoni teekonnast kuulsa Barutoni.
Eesti parim sulgkaalu vabavõitleja läheb vastamisi Soome teise numbriga
Eesti parima sulgkaalu vabavõitleja Sten Saaremäe (6 võitu, 1 kaotus) järgmiseks vastaseks on Soome teine number Edward Walls (9 võitu, 4 kaotust). Matš toimub 15. veebruaril 2020 Helsingis juubeliürituse Cage 50 peamatšina.
VIDEO | Kaks Eesti vabavõitlejat jõudsid MMA maailmameistrivõistlustel veerandfinaali
Bahreinis toimuvate MMA maailmameistrivõistluste teisel päeval väljusid puurist võidukalt kaks Eesti võitlejat. Nii Kaupo Kokamägi (-70,3 kg, Tartu spordiklubi Englas) kui ka koondise ainus naine Ksenija Grabova (-52,2 kg, Tallinna spordiklubi 3D Treening) võitsid kaheksandikfinaali matšid ja pä...
Conor McGregor naaseb ringi
Iiri vabavõitleja Conor McGregor teeb tagasituleku jaanuaris, teatas UFC juht Dana White.
Piltuudis. Murdmatu lubadus: MMA võitleja allkirjastas lepingu verega
Kui üldjuhul sõlmitakse lepinguid pastapliiatsiga, siis Austraalia raudrusikas Jake Matthews otsustas asjale läheneda teisiti - mees allkirjastas elu esimese UFC võitlussarja kokkuleppe verega.
Baruto sai nädalavahetusel omapärase kõne Jaapanist: kinnitasin, et probleeme on, aga probleemid ongi selleks, et neid lahendada
Endine sumomaadleja Baruto ehk Kaido Höövelson kirjeldas sõpradele vahvat vahejuhtumit, millesse ta laupäeval sattus.
Video. Vabavõitleja Saaremäe alistas soomlase teravate küünarnukilöökidega
Novembri alguses Soomes toimunud MMA võistlusel West Coast Rumble alistas Sten Saaremäe õhtu peamatšis kogenud Soome vabavõitleja Ville Yrjölä. Nüüd saab kohtumist vaadata ka videopildis.
Nurmagomedov võib järgmise kaotuse järel UFC karjäärile joone alla tõmmata
Habib Nurmagomedovi vend Abubakar kaotas oma debüüdil lahingu sakslasele David Zavadale ning nüüd võib ta sootuks vabavõitlusliigast lahkuda.