Telia hakkab pakkuma VoWifi-kõnesid
Telia toob klientideni VoWiFi teenuse, mis võimaldab teha mobiilikõnesid WiFi-võrgus. Esialgu pakub seda vaid üks telefon.
15 mln euroraha firmade T&A toetuseks
Täna avanes toetusmeetme Nutikas uus taotlusvoor, millega saavad ettevõtted tellida ülikoolidelt ja teadus-arendusasutustelt rakendusuuringuid või tootearendusprojekte. Taotlusvooru maht on ligi 15 miljonit eurot.
Avati uus e-Eesti esitluskeskus
Eile avas president Kersti Kaljulaid Ülemiste linnakus uue e-Eesti esitluskeskuse, mis tutvustab era- ja avaliku sektori esindajaist väliskülalistele meie ainulaadset digiühiskonda ja e-lahendusi.
Samsung tõi turule uue Galaxy Tab S5e tahvelarvuti
Samsung tõi turule uue Galaxy Tab S5e tahvelarvuti AM 20. veebruar 2019 - 13:22 Kui uued tipptelefonid tulevad turule suure kära ja sündmustega, siis tahvlid üsna vai...
Eesti otsib tõsielukampaaniaga IT-talente
EAS kutsub välismaalt IT-talente kandideerima Eesti tuntud firmadesse ning lennutab lõppvooru pääsenud 25 inimest kohale tööintervjuudele ning Eestiga tutvuma.
Muutus eesti.ee postkasti teavitus
Sellest nädalast saab riigiportaali kaudu tulnud asutuste teavitusi lugeda nii isiklikust postkastist kui ka portaali eesti.ee postkastist.
Telia: üks viirusetõrje blokeeris kuuga 25 000 rünnakut
F-Secure´i loodud turvarakenduse Telia SAFE jaanuarikuine kokkuvõte näitas, et aasta esimesel kuul aitas kõnealune viirusetõrje blokeerida ligi 25 000 viiruserünnakut.
Logid ja logimine
Korralike logide põhjal on võimalik tuvastada, mis on süsteemis toimunud ja kes on süsteemis mingisuguseid tegevusi teinud, kirjutab Security Software OÜ projektijuht Helena Jürgenson.
Suurettevõtete ja startuppide edukaks koostööks on vaja usaldusväärset vahendajat
Suurettevõtete ja startuppide koostööprogrammi Level11 lõpuseminaril tõdeti, et koostööst on palju võita, kuid oskamatus ja ebarealistlikud ootused võivad koostöö ka kiirelt lõpetada.   „Veel kaks aastat tagasi ei teinud suurettevõtted ja startupid Eestis väga palju koostööd. Et seda hoogustada, ...
Eestil lepe AÜE kaitsetööstuse liiduga
Muuhulgas küber- ja andmeturbe lahendusi pakkuvaid firmasid hõlmav Eesti kaitsetööstuse liit sõlmis koostööleppe Araabia Ühendemiraatide kaitsetööstusettevõtete liiduga.
Täna õhtul otse: Samsung tõmbab katte aasta tipptelefonilt Galaxy S10
Postimees vahendab täna õhtul selle uudise vaates otseülekande Lõuna-Korea tehnoloogiagigandi Samsungi aasta suursündmuselt, kus tõmmatakse kate oma aasta S-seeria tipptelefonidelt.
Tamron näitab uut 35-150mm f/2.8-4 suumobjektiivi Canoni ja Nikoni peegelkaameratele
Tamron annab teada, et on valmistamas uut 35-150mm F/2.8-4 Di VC OSD suumobjektiivi Canoni ja Nikoni pool- ja täiskaadersensoriga peegelkaameratele. Hetkel on objektiiv veel arendusjärgus nii et väga palju detaile Tamron täna ei avalikusta. Ametlikku avalikustamist plaanib ettevõte 2019. aasta ke...
IT-ettevõtja Tiit Vapper astus erakonda
Presidendi ja peaministriga paljudel välisvisiitidel käinud tarkvaraettevõtte Reaalsüsteemid omanik Tiit Vapper liitus erakonnaga, et tagada Eesti digikeskkonna kiire areng.
Eestis alustas meditsiini Uber
Eestis alustab järgmisel nädalal tegevust uus eratervise lahendus, mille esmaseks tooteks on töötajate ülikiire pääs eriarstide, esmaste uuringute ja ravi juurde ja selle kulud katab tööandja sõlmitud kindlustus.
Klaid Mägi: tahan näha vangi mõistetud Eesti IT-meest
Eesti vajaks kübermaailma turvalisuse olulise adumiseks juhtumit, kus mõni meie IT-süsteemi administraator oleks kriminaalkorras süüdi mõistetud ja vangi pandud, leiab endine riigiametnik ja praegune küberturvalisuse ettevõtte töötaja Klaid Mägi.
Bose Soundwear laulev krae rõõmustab kõrvu
Aastate jooksul on minu käest läbi käinud mitmeid väga toredaid ja mitte nii toredaid vidinaid, kuid sellist nagu Bose Soundwear, mitte kunagi. Heas mõttes. Tegu on ühe enam rahuldustpakkuvama vidinaga ever. Kas pole mitte ahvatlev sissejuhatus? Põhiline aga, et tõene.   Muusika on minu nagu ilms...
Fotod: Amazon siseneb elektriautode turule
2020. aastaks üleni elektrilist maasturit lubav USA idufirma Rivian kaasas 700 miljonit dollarit ning suurimaks investoriks oli e-kaubandushiiglane Amazon.
Miks on vaja äriklassi sülearvutit?
Äriklassi sülearvutid on eelkõige mõeldud kasutajatele, kes vajavad usaldusväärset seadet rohkemaks, kui lihtsalt aja veetmiseks ja internetis käimiseks. Teisisõnu on need masinad loodud igapäevase reaalse töö tegemiseks, kirjutab Mart Laanemägi tehnoloogiaportaalist Digitark.
Tesla plaanib hakata pakkuma Model 3-me liisinguga
Elon Muski elektriautode tootja Tesla plaanib nõudluse kasvatamiseks hakata Model 3-me pakkuma ka liisinguga, teatas Electrek neljapäeval.
6 telefonitrendi, mida sellel aastal oodata
Ehkki aasta on juba paar kuud kestnud, on uudishimulikul digitargal põnev teada saada, mida asjatundjad algavaks aastaks nutitelefonidele ennustavad, ootavad ja loodavad. Allpool toomegi mõned suundumused, mis spetsialistide arvates nutitelefone tänavu ees ootavad, kirjutab Erki Oras tehnoloogiap...
Valgusjõuline Tamron SP 70-200mm f/2.8 G2 profi telesuum on saadaval superhinnaga
Uue generatsiooni Tamron SP 70-200mm f/2.8 Di VC USD G2 on pika ajalooga tooteseeria kroonjuveel – see ühendab endas suurepärase kasutusmugavuse, optilise kvaliteedi, võimeka stabilisaatori ning väga kiire teravustamise. Ja seda kõike veebruari lõpuni enneolematu soodushinna 1299€ (1549€) eest. V...
Õigusteadlane: vihakõne vajab karmimaid karistusi
Karistusseadustiku vaenu õhutamise säte vajaks muutmist ning karistuste karmimaks muutmist, leiab Tartu ülikooli õigusteaduskonna dotsent Carri Ginter.
Nikon kinnitab: Z6 ja Z7 kaamerate tarkvarauuendus on tulekul ja lisab oodatud omadused
Nikoni esimene hübriidkaamera Nikon Z6 on olnud müügis vaid loetud nädalad ning selle aja jooksul saanud kiidulaulu nii foto- kui ka videograafidelt üle maailma. Just videomeestel on nüüd põhjust veelgi rõõmustada, sest Nikon kinnitas oma ametlikus pressiteates RAW videosalvestuse tulekut. Kui se...
Reinsalul sai mõõt täis: Eesti hakkab looma pedofiilide registrit
Eesti riik on asunud looma lastevastaste seksuaalkuritegude registrit, et välistada senisest veelgi tõhusamalt selliste inimeste töötamine lastega seotud töökohtadel ning seda ka juhul, kui karistused selliste kuritegude eest on kustunud.
Karm reaalsus: Eesti mees pakkus Facebookis 1000 eurot mustanahalise laiba eest
«Vaevatasu» lubadus iga tapetud mustanahalise eest ja üleskutsed noortekampadele koguneda välismaalasi peksma on eestlastega seotud internetifoorumite tänane reaalsus, kuid nõrgalt sõnastatud vaenuõhutamise seadusesäte sunnib politseid otsima selliste juhtumite uurimiseks kõrvalteid.
70 tudengit täna Ülemiste linnakus töövarjud
Täna toimub Ülemiste Citys töövarjupäev, mille raames on 70 IT-, personali- ja finantsvaldkonna tudengit TalTechist ja ettevõtluskõrgkoolist Mainor töövarjudeks 15 ärilinnaku ettevõttes.
ADM Hosting kaasajastas oma nime
Pilvetehnoloogiaile keskendunud Eesti ettevõte ADM Hosting muutis nime ja kaubamärki, sest senine, 2016. aastast pärit kaubamärk hakkas juba ajale jalgu jääma.
Paljastati naisteahistajatest ajakirjanike salaühing
Prantsusmaal kõrvaldati äsja ametist mitmed tuntud ajakirjanikud, kes tegelesid Facebooki kinnise grupi kaudu koordineeritult naiste online-ahistamisega ja sellesisuliste materjalide levitamisega.
Nüüd saadaval: Canoni magnetiline ja eemaldatav fotopaber PIXMA printeritele
Canon PIXMA tindiprinterid on suunatud perekeskseks kasutuseks või näiteks õpilastele, sest need on väga lihtsasti kasutatavad, kompaktsed ning stiilsed. Lisaks tavapärasele dokumentide printimisele suudavad need trükkida ka terava joonisega 10×15 cm mõõdus fotosid, kuid selle tarbeks tuleks neil...
Pedofiil pääses Taxify rooli
Tartu linnavalitsuse ja sõiduvahendaja Taxify kontrollimehhanismis ei suutnud ära hoida pedofiilias ja kaassõitja räiges ründamises süüdi mõistetud mehe pääsemise taksorooli, kus see taas kliente ahistama kukkus.
Hansabi nägu nüüd rohkem tarkvara moodi
AS Hansab uuendas visuaalset identiteeti, et liikuda senisest riistavarapakkujast rohkem integreeritud tarkvaralahenduste pakkujaks.
President kiitis Kuressaares Incapi tööstust
Kuressaare elektroonikatööstus Incap on näide sellest, kuidas pealinnast eemal saab arendada maailmatasemel tööstusharu, ütles president Kersti Kaljulaid pärast firma külastamist.
Kõigile oranži kaablit: vaata, kui palju rajati 2018. aastal maakondades kiiret internetivõrku
Kõigile oranži kaablit: vaata, kui palju rajati 2018. aastal maakondades kiiret internetivõrku AM 18. veebruar 2019 - 23:57 Sügisel, kui maa veel külmunud polnud, kae...
Jahmatav avastus: Tallinna piletisüsteem müüb sõiduõigust ka rahatu pangakaardiga
Tallinna transpordiamet on ühistranspordis kasutusele lubanud piletisüsteemi, mis lubab sõidupileteid viipemakse teel osta ka pangakaardiga, millega seotud kontol puudub kas üldse raha või on saldo sootuks miinuses.
Uue hingamisega Olympus toob turule kõige universaalsema suumiga objektiivi
Hiljuti uue tippklassi hübriidkaameraga välja tulnud Olympus on tegemas revolutsiooni, sest paiskab turule kõige universaalsema objektiivi, mis hübriidkaameratele on eales tehtud. Uus 16.6 kordse suumiga objektiivi fookuskauguse vahemik jääb 12-200mm ning seega on see tõepoolest suurima suumivahe...
Tartu häkatoni võitis kalmuküünalde automaat
Tartus Garage48 egiidi all toimunud häkatoni võidutiim plaanib luua päikesepaneelidel töötavad kalmuküünalde müügiautomaadid.
RIA uurib infoturvet omavalitsustes
Riigi Infosüsteemi Amet (RIA) võtab vaatluse alla infoturbemeetmete rakendamise kohalikes omavalitsustes.
Eestile edukas idufirmade konkurss taas avatud
Eesti idufirmad on taas oodatud Kesk- ja Ida-Euroopa suurimale säästva energia konkursile PowerUp!, mille võitjat ootab 50 000 eurot ning kus eestlasi on varem pärjatud juba kolme esikohaga.
Kuula, miillest rääkisid Telia Eesti juht Robert Pajos ja Henrik Roonemaa raadiosaates Restart
Telia Eesti juhatuse esimees Robert Pajos andis raadiosaatele Restart intervjuu, milles rääkis 5G arengutest, televisiooni tulevikust, mTasku uutest võimalustest ning paljust muust. Intervjuu on inglise keeles ning seda saad kuulata Spotify`st. The post Kuula, miillest rääkisid Telia Eesti juht R...
Pildista kuni 25 meetri sügavusel veeall uue Fujifilm XP140 kompaktkaameraga
Kui keegi kuskil rääkis, et pisikesi kompaktkaameraid ei kasutata enam, siis see pole sugugi tõsi. Mitmed kaameratootjad endiselt arendavad neid ning uue samataolisega on valmis saanud ka Fujifilm. Mudelinimetusega Finepix XP140 viib odavama klassi kompaktkaamerate kvaliteedi ning veekindluse uue...
Kasulikke materjale KredEx Krediidikindlustuse võimalustest ekspordi kasvatamisel
Eesti ettevõtted on välisturgudel üha ambitsioonikamad ja toovad Eesti kvaliteedi ning tippteadmised ekspordis maailmakaardile. Paraku alati ei teata, millised vahendid on riik loonud selleks, et ettevõtete püüdlusi toetada ja nende kasvule ning arengule veelgi rohkem kaasa aidata. KredEx Krediid...
Lõpuks ometi: Messengeris saab nüüd sõnumeid kustutada
Facebook Messenger andis äsja käiku kauaoodatud võimaluse kustutada juba saadetud sõnumeid lisaks saatjale ka vastuvõtjate silme eest.
Martinson: varajase faasi rahastus kahanes
Suured Eesti iduettevõtted kasvasid mullu veelgi suuremateks, ent varajase faasi rahastus kahanes, kommenteeris investor Allan Martinson.
5 põhjust, miks rohetehnoloogiasse investeerida juba täna
Rohetehnoloogilistest lahendustest ja säästvast mõtteviisist räägitakse palju, enamasti seoses jätkusuutlikkuse ja keskkonnahoiuga. Vähem on aga juttu sellest, et rohetehnoloogiatesse investeerimine on ka majanduslikult mõistlik. Loe ja saa teada, miks.  Toetavad regulatsioonid. Rohetehnoloogia k...
96% idude kaasatud rahast tuli välismaalt
Alates 2010. aastast on välisinvesteeringute hulk Eesti idufirmadesse pidevalt kasvanud, mullu tehti 96% investeeringuist sektorisse välismaalt.
Ettevõtlushäkk #2: Pilguheit drooninduse tulevikku
Vaata Ettevõtlushäkk #2 ning saa teada, mida toob drooninduse tulevik ning kuidas selles valdkonnas on võimalik äri teha. The post Ettevõtlushäkk #2: Pilguheit drooninduse tulevikku appeared first on SA Tallinna Teaduspark Tehnopol.
Ettevõtted avavad sel nädalal noortele uksed
Sel esmaspäeval käivitus taas algatus „Tööle kaasa!“. Nädala jooksul avavad tööandjad uksed oma töötajate lastele, et neil oleks võimalus lähemalt tutvuda oma vanemate töö ja tegemistega. Eelmisel aastal osales 500 tööandjat, 200 kooli ning 1600 õpilast. Algatuse eestvedaja, kaubanduskoja ettevõt...
Canoni esimene täiskaader hübriidkaamera – EOS R!
2018. aasta sügis oli rikas aeg fototehnika tõsisematele fännidele ja edasijõudnud fotograafidele. Oma esimesed täiskaader hübriidkaamerad tõid välja suurtootjad Nikon ja Canon. Kauaoodatud hetk, kuna selle valdkonna pioneer Sony on oma turupositsiooni kindlustanud juba mitmeid aastaid – minu isi...
Android 9-ga ei saa kõnesid salvestada
Android 9, ehk nutitelefonide hetke kõige uuem operatsioonisüsteem, on tasapisi levimas ja jõudmas üha rohkematesse seadmetesse. Sellekohase uuenduse on saanud juba mitmeid Nokia mudelid ning ka Samsungi Note 9. Lisaks kasutavad uut Androidi mitmed uued telefonid, nagu näiteks Huawei P Smart 2019...
Kolmapäeval otse: Eesti majandusjulgeolek võimsa esindusega konverentsil
Postimees vahendab kolmapäeval kell 9-17 selle uudise vaates otseülekande väga laialdase esindatustega konverentsilt, kus antakse põhjalik hinnang Eesti majandusjulgeoleku olukorrale ja tulevikule ning puutumata ei jää ka meie roll rahvusvahelistes rahapesuafäärides.
Oluline muudatus: Tele2 vahetab kõik mobiilipaketid välja
Tele2 hakkab tänasest oma kümne populaarseima era- ning ärikliendi mobiilipaketi asemel pakkuma täiesti uusi ning mõne paketi puhul päris samas mahus head valikut pole.
Kas jääme tõesti YouTube’ita – Euroopal on 9 päeva üliolulise kokkuleppe saavutamiseks
Euroopa Liidu juhtorganitel on jäänud kõigest 9 päeva aega jõudmaks kokkuleppele aastaid palju vastuseisu tekitanud ja sisult vägagi olulises autoriõiguse reformis, mille tähelepanuväärivaimaks sisuks on panna internetiplatvormid nagu Facebook ja YouTube vastutama kasutajate üleslaaditud sisu eest.
Monese tänavu kahekordistab töötajate arvu
Mõne kuuga ligi sada töötajat - neist pea pooled Tallinnas - värvanud panganduse idufirma Monese kahekordistab sel aastal inimeste arvu. Iga töötaja saab ka aktsiaoptsiooni.
Eesti on e-kaubanduse TOPis viimasel kohal
Eesti on regulaarsete e-ostlejate ehk vähemalt korra kuus veebis ühe ostu tegevate inimeste hulga poolest Euroopas viimasel kohal.
Kiire interneti teema täna riigikogus
Riigikogu erikomisjon saab täna ülevaate tegevustest, kuidas kiire internet kõigile kättesaadavaks teha. Veebis ülekantavale istungile on kutsutud ka asjassepuutuvad firmad.
Omniva muutumine tehnoloogiaettevõtteks
Sellest, kuidas Omniva tuleb toime Euroopa posti- ja logistikasektorit üha enam häiriva autojuhtide puudusega ning kas töötajad peavad kartma automatiseerimist ja robotite tulekut, räägivad "Äritehnoloogia saates" Omniva juht Ansi Arumeel ja Elisa ärikliendiüksuse juht Margus Vaino.
Täna öösel võib magada: Telia testib oma süsteemide valmisolekut
Täna öösel võib magada: Telia testib oma süsteemide valmisolekut AM 15. veebruar 2019 - 16:21 Täna öösel ehk 16. veebruari öösel (reede vastu laupäeva) teeb Telia oma...
Euroopa Komisjon korjab turult ohtliku laste nutikella
Euroopa Komisjon kutsub privaatsusriski pärast tagasi lastele mõeldud nutikella Enox Safe-Kid-One.
Vabalevi kanalid nüüd Eestis HD-formaadis
Rahvusringhäälingu ning digiteenuste ettevõtte Levira mulluse lepingu kohaselt jõuavad ERRi telekanalid nüüd HD-kvaliteedis Eesti vabalevi vaatajateni.
Eesti Geenivaramu kinnitab: eestlaste DNAd me politseiga ei jaga
Eestlastelt kogutud geeniteste ei ähvarda hiljuti USAs ilmsiks tulnud saatus, kus tuntud DNA-andmete töötleja teatas otsusest jagada FBI-iga kuritegude avastamise eesmärgil miljonite inimeste geeniandmeid.
Tech Startup Legal Clinic pakub tasuta õigusabi IKT valdkonna startupidele
Tech Startup Legal Clinic on Tartu Ülikoolis õigusõppe praktika, mis on suunatud IT-õiguse magistriõppe üliõpilastele, et võimaldada neil rakendada oma teoreetilisi teadmisi päriselu kaasustes IKT valdkonna startupides. Alates märtsist on õigusabi võimalik saada Teaduspargi Tehnopol idufirmadel. ...
Patsiga IT-mees: meil on õnneks robotid
IT-juhi ametis on kõige lahedam asi see, et saab midagi ära teha ja olla kaasas kiire arenguga nagu praegu Starshipis. Kõige suuremad väljakutsed on seotud tiimi kasvatamisega, sest käib suur ületrumpamine, aga meil on õnneks robotid, rääkis Starshipi serveriarenduse valdkonna juht Kalle Volkov.
Patsiga IT-mees: meil on õnneks robotid
IT-juhi ametis on kõige lahedam asi see, et saab midagi ära teha ja olla kaasas kiire arenguga nagu praegu Starshipis. Kõige suuremad väljakutsed on seotud tiimi kasvatamisega, sest käib suur ületrumpamine, aga meil on õnneks robotid, rääkis Starshipi serveriarenduse valdkonna juht Kalle Volkov.
Stiilne Canon EOS M100 komplekt nüüd müügil erihinnaga 399€
Stiilne ja samas võimekas Canon EOS M100 + EF-M 15-45mm IS STM hübriidkaamera komplekt on märtsikuu lõpuni müügil enneolematu soodushinnaga 399€ (679€). Veebruaris saad kingituseks veel ka Eesti ühe populaarseima Youtube’ri Martti Halliku videokursuse. EOS M100 hübriidkaamera pildistab sama ilusa...
Meditsiin otsib ITst abi konverentsiga
Tänasel digikonverentsil Tallinnas arutavad perearstid, tervishoiukorraldajad ja arendajad, millised peaksid meditsiinis olema toimivad tarkvaraarendused ja kuidas ühiselt nendeni jõuda.
Norra luureamet hoiatab Huawei eest
Norra politsei julgeolekuteenistus PST hoiatas esmaspäeval Hiina telekomihiiu Huawei eest, mille sidemed Hiina valitsusega tekitavad muret julgeoleku pärast.
Eestis kustutati miljon GB digiprügi
Jaanuaril lõpus toimunud esimese suure digitaalse koristuspäeva käigus puhastasid inimesed ja ettevõtted oma seadmeid kasutuna seisvatest failidest hinnanguliselt miljoni gigabaidi ehk ühe petabaidi ulatuses.
Venemaa loob oma interneti
​Venemaa valitsus kiitis heaks autonoomse andmesidevõrgu Runet eelnõu, eeldusel, et seda viimistletakse, kirjutas ajaleht Kommersant esmaspäeval.
Veriffi töötajate arv kasvas 13 korda
Eesti riskikapitalistide poolt mullu aasta idufirmaks valitud Veriffi töötajate arv kasvas aastaga kaheksalt inimeselt sajani.
Photopointi ajaveebi peatoimetaja lemmik kompaktkaamera on nüüd lausa -250€
Just nii – Photopointi blogi peatoimetaja Lauri lemmik kompaktkaamera Ricoh GR II on veebruarikuu lõpuni tavahinnast lausa 250€ soodsam ehk ostukorvi saad selle pista hinnaga 549.- ja tellida tasuta mistahes Eestimaa otsa. Kaamera tehnilistesse parameetritesse saad sukelduda GR II tootelehel, aga...
Evestus liitub küberturbe firmaga CybExer
Endine riigiprokurör Steven-Hristo Evestus liitus kaks aastat tegutsenud küberturbeettevõttega CybExer Technologies, asudes seal juhtima äsja loodud õigusvaldkonda.
Swedbank pidurdab välkmakseid
Kui Pangaliit teatas neljapäeval, et sellest päevast alates pidavat maksed kolme Eesti panga vahel liikuma reaalajas ja hetkega, siis oli see vaid pool tõde.
TalTech esitleb isesõitvat autot Brüsselis
Tallinna tehnikaülikool esitleb Brüsselis oma isesõitvat autot Euroopa Komisjonile ja võimalikele koostööpartneritele nii tööstusest kui ülikoolidest.
Selgunud on suure “Sony Talvefoto 2019” konkursi žürii koosseis
Snap.ee pildipangas on käimas “Sony Talvefoto 2019” konkurss, kuhu 4. märtsini on oodatud nii professionaalide kui huviliste parimad talvefotod, mis ei pea tingimata olema pildistatud sellel talvel. Nii et viska digiarhiividele pilk peale ja esita tööd, mis kirjeldavad talve täpselt nii nagu see ...
Tele2 uuendab sidepakette
Tele2 hakkab tänasest kümne populaarseima era- ning ärikliendi sidepaketi asemel pakkuma uusi. Suurimad muutused hõlmavad äriklientide sidepakette, ent ettevõtte kinnitusel ühegi uue paketi hind ei tõuse.
Lõppeb suur- ja idufirmade programm Level11
Suur- ja idufirmade koostööprogrammi Level11 lõpetamisel tutvustatakse ühisprojektide tulemusi ning räägitakse õnnestumistest ja ebaõnnestumistest.
Turvaekspert: Eesti julgeolekuasutused kasutavad Hiina tagauksega kaameraid
Eesti riigiasutused, sealhulgas julgeolekuasutused, kasutavad tuhandeid soodsaid valvekaameraid, mille kasutamise USA valitsus keelas turvavigade, avastatud tagauste ning seotuse tõttu Hiina valitsusega, leiab turvaekspert Vallo Põldma.
6 telefonitrendi, mida sellel aastal oodata
Ehkki aasta on juba paar kuud kestnud, on uudishimulikul digitargal põnev teada saada, mida asjatundjad algavaks aastaks nutitelefonidele ennustavad, ootavad ja loodavad. Allpool toomegi mõned suundumused, mis spetsialistide arvates nutitelefone tänavu ees ootavad.   Kasvavad laadimiskiirused   K...
Veermäe keerab riigiteenuseid pea peale
Natuke rohkem kui kaks aastat tagasi maksuameti asejuhi kohalt sotsiaalkindlustusameti juhiks saanud Egon Veermäe sõnul tuleb riigiteenuste pakkumise loogika pea peale pöörata.
Nüüd saadaval: kergekaaluline Nikon Coolpix A1000 supersuum, mis armastab reisida
Photopointi esinduskauplustesse ja veebikaubamajja on müügile jõudnud Nikon CoolPix A1000 supersuum kompaktkaamera, mis sobib imehästi reisile kaasa võtmiseks. Selle kompaktne korpus ei võta pagasis palju ruumi ja vajadusel mahub see ära isegi suuremasse taskusse/käekotti. CoolPix A1000 kaamera o...
Eesti pankade vahel liiguvad tänasest maksed välgukiirusel
Kõik kolm suuremat Eesti panka SEB, Swedbank ja LHV on tänasest liitunud välkmaksete süsteemiga, mis tähendab, et kuni 95 protsenti eestisisestest maksetest jõuavad nüüd saajani vaid mõne hetkega.
SEB: video teel avatud kontode arv kasvas 72%
Esimesena Eestis äriklientidele videokohtumise lahendust pakkuvas SEB pangas kasvas mullu video teel avatud kontode arv äriklientide hulgas 72%.
Vaata, millised automudelid olid jaanuaris eestlaste seas kõige populaarsemad
Jaanuaris müüdi Eestis kokku 2186 sõiduautot, mida oli 10,7 protsenti vähem kui möödunud aasta samal perioodil.
Playtech taas Tartu enim hinnatud tööandja
Kümne Tartumaa töötajate poolt enim armastatud tööandja seas on seitse tehnoloogiafirmat, selgus tööportaali cvkeskus.ee iga-aastasest uuringust.
Skeleton pääses CleanTech 100 nimekirja
Superkondensaatorite põhise energiasalvestustehnoloogia looja Skeleton Technologies sai prestiižse Global Cleantech 100 selle aasta auhinna laureaadiks.
Tehisintellekt toob kodanikele uued teenused
Tehisintellekt loob omavalitsustele uusi võimalusi kodanikele pakutavate teenuste arendamisel ja automatiseerimisel, selgub eestlaste koostatud ELi raportist.
Saksa suurfirma laieneb Eestis 100 IT-inimeseni
Euroopa üks suuremaid finantsteenuste pakkujaid Arvato loob Tallinna grupi peamise IT-kompetentsikeskuse, suurendades oma siinset meeskonda saja inimeseni.
Valmis ID-kaardi ja e-identiteedi 10 aasta arenguplaan
E-Eesti nõukogu kiitis reedel heaks Politsei- ja Piirivalveameti (PPA) ning Riigi Infosüsteemi Ameti (RIA) eestvedamisel valminud identiteedi- ja dokumendihalduse valge raamatu, mis kaardistab valdkonna hetkeolukorra ja toob välja ekspertide esmased vaated järgneva 10 aasta arengute kohta.
Krüptovara on riskidega tulevikutrend
Eesti on krüptomüntide esmapakkumiste (ICO) arvu poolest maailmas viiendal kohal. Eksperdid nimetavad valdkonda tulevikuks, kuid soovitavad arvestada sellega kaasnevate riskidega.
Osta Nokia Hiinast ja veel ootamatuid mobiilipakkumisi
Osta Nokia Hiinast ja veel ootamatuid mobiilipakkumisi AM 16. veebruar 2019 - 1:04 (Sisuturundus) Nokia 8 on praegu Gearbestis erakordselt odav, lausa kordades odavam...
ITIL 4 toob optimaalsed väärtusvood
Veebruaris 2019 ilmuv ITIL4 arvestab ITs toimunud arenguid ja on liikunud teenuse elutsüklit toetavate protsesside kirjeldamiselt pigem optimaalsete (lean-tüüpi) väärtusvoogude tekitamise ja täiustamise suunas, kirjutab ITIL kooltaja ja konsultant Avo Raup.
Koppel: tasub investeerida aja surnuks löömisse
Oma raha investeerimine meelelahutussektorisse on üks targemaid samme, mida praegu ette võtta, soovitab SEB privaatpanganduse strateeg Peeter Koppel.
Microsoft: kuidas end veebis kaitsta?
Veebis varitsevate ohtude teadvustamiseks ellukutsutud üleilmse turvalise interneti päeva puhul tasub üle korrata mõned lihtsad nõuanded, mida peab teadma iga internetikasutaja.
Microsoft: kuidas end veebis kaitsta?
Veebis varitsevate ohtude teadvustamiseks ellukutsutud üleilmse turvalise interneti päeva puhul tasub üle korrata mõned lihtsad nõuanded, mida peab teadma iga internetikasutaja.
Krattide konkursil juba üle 40 idee
MKMi ja riigikantselei veetava ekspertrühma ideekonkursile aadressil kratid.ee laekunud juba üle 40 idee tehisintellekti ehk krattide erinevate kasutusvõimaluste kohta. Ideid saab pakkuda 10. veebruarini.
Tehnoloogiaarhitekt on hoopis linnaplaneerija
Eesti e-riigi valmis saamise kohta võib paralleeli tõmmata majade ja linnadega, aga arhitekti ametinimetuse asemel oleks tehnoloogia valdkonnas õigem öelda linnaplaneerija, rääkis teisipäeval Äripäeva raadio hommikuprogrammis Eesti CTO Kristo Vaher.
Ebareaalne? Peaaegu kuuetolline nuhvel Cubot peaaegu 60 euroga
Ebareaalne? Peaaegu kuuetolline nuhvel Cubot peaaegu 60 euroga AM 19. veebruar 2019 - 11:19 (Sisuturundus) Kuni 22. veebruarini on 5,93-tollise Full HD ekraaniga nuti...
Elisa 2018: käive ja kasum kasvasid
Endaga Santa Monica Networksi ja Starmani liitnud Elisa Eesti käive kasvas mullu 7,5 protsenti ning ärikasum veelgi enam.
Miks on vaja äriklassi sülearvutit?
Äriklassi sülearvutid on eelkõige mõeldud kasutajatele, kes vajavad usaldusväärset seadet rohkemaks, kui lihtsalt aja veetmiseks ja internetis käimiseks. Teisisõnu on need masinad loodud igapäevase reaalse töö tegemiseks.   Mida see tähendab?   Kuna jutt käib töö tegemisest, on ka nõudmised, mis ...
STV asus rünnakule 5G vastu
Nädal pärast seda kui riik kuulutas välja järgmise põlvkonna ehk 5G sidevõrgu sageduslubade väljaandmise, koostas Eesti suuruselt kolmas kaabelsideoperaator STV selle tehnoloogia vastase ning oma äri kaitsva pressiteate.