Suurfirmad, mis plaanivad kodukontorisse jäädagi
Mitmed maailmakuulsad suurettevõtted on teatanud, et annavad oma töötajatele võimaluse soovi korral kodukontorisse jäädagi.
Praegune kriis põlevkivile ei halasta
Energiasektori fossiilsetest kütustest keskkonda rohelisema poole liikumisest ja roheleppest praegune kriis ei päästa, kommenteeris Eleringi juht Taavi Veskimägi energiasektori kaasavara praegusest olukorrast.
OLE TEADLIK I Lõimumispoliitika peab arvestama suureneva sihtrühma ning ühiskonna vajadustega
Igal aastal annab Kultuuriministeerium aru lõimumisvaldkonna tegevustest. 28. mail kiitis Vabariigi Valitsus heaks arengukava „Lõimuv Eesti 2020“ 2019. a aruande. Järgmisel aastal jõuab valdkondlik arengukava lõpusirgele. On aeg teha vahekokkuvõtteid ning seada strateegilised eesmärgid aastateks ...
Eesti Energia juht: me võiks olla maailmas energiasektori laboriks, kus digilahendusi testida
Eesti Energia juhi Hando Sutteri sõnul on meil perfektne võimalus olla maailmas energiasektori testlaboriks, kus digilahendusi testida.
Itaalia majandus langes oodatust rohkem
Itaalia majandus kahanes esimeses kvartalis oodatust rohkem, peegeldades koroonaviirusest tingitud piirangute mõju, vahendab Bloomberg.
Olerex hakkab oma tanklates päikeseenergiat tootma
Eesti suurim kütusemüüja Olerex paigaldab oma täisteenindusjaamade katustele päikesepaneelid, et teenindusjaamas vajaminevat elektrienergiat taastuvallikast ise toota ning seeläbi süsinikujalajälge vähendada.
Tesla alandab autode hindu
Tesla teatas, et kärbib autode hindu nii Põhja-Ameerikas kui ka Hiinas. Aktsia reageeris esialgu langusega, aga taastus päeva lõpuks, vahendab CNBC.
Kui paljudes kodudes on koroonakriisi põhjustatud makseraskuste tõttu elekter välja lülitatud? Selgub, et pole meie asi!
Mõni asi on saanud taas selgemaks, olgu see saadud selgus milline tahes. Esitasin Elektrilevile avaliku teabe nõude, milles tahtsin teada vaid numbrit – kui paljudel majapidamistel on seosed kriisi käigus tekkinud makseraskustega elekter välja lülitatud. Ei pärinud ma ei aadresse, nimesid ega võl...
Euroopa otsib teed normaalsusesse
Euroopa Liidu liikmesriigid otsivad tasapisi teed pandeemia tõttu kehtestatud piirangute kaotamiseks.