Ränkeli uus amet: kuue kuuga laskesuusatajaks
Murdmaasuusatajana kahele olümpiale jõudnud ja MK-sarjas parimal juhul 15. koha saanud Raido Ränkel vaatab Haanja lasketiirus püssi ning muigab: «Endale tundub, et olen siin juba päris palju täristanud. Aga tegelikult Ints (laskesuusakoondise peatreener Indrek Tobreluts – toim) ütles, et esmase v...
Kelly ja Henry Sildaru kutsuvad noori pingutama puhtama keskkonna nimel
"Oleme perega pidevalt reisides ja laagrites olles hakanud rohkem otsima viise, kuidas saaksime hoida maailma, mis meile oluline on. Me tahame, et ka kahekümne aasta pärast oleks lund, millel suusatada," ütles sportlane Kelly Sildaru. Sportlased Kelly ja Henry Sildaru kutsuvad eakaaslasi üles puh...
Venemaa laskesuusataja sai võistluskeelu
Venemaa laskesuusataja Margarita Vassiljeva sai 18-kuulise võistluskeelu. Rahvusvahelise laskesuusaliidu IBU antidopingu osakond teatas, et alates teisipäevast, 17. septembrist kehtib venelannale võistlustel osalemise keeld.
Video: perekond Sildaru võttis üksteiselt mõõtu jetirajal
Seekordses Sildarude videoblogis toimub peamine tegevus mitte lumel, vaid veel. Nimelt võeti omavahel mõõtu jetisõidus. Selleks moodustati kaks tiimi -Henry Sildaru ja tema vanaisa läksid vastamisi pereema Liliani ja isa Tõnisega. Kumb tiim peale jäi, vaata juba videoblogist.
Suusatajad saavad MK-sõidu, mis algab ühes riigis ja lõpeb teises
Rahvusvahelise suusaliidu FIS delegatsioon viibis neil päevil Rootsis ja Norras eesmärgiga valmistada ette murdmaasuusatamise MK-sarja raames veel ühe minituuri korraldamine.
Legendaarne Björndalen kirus Hiina süsteemi: pole suuski, keppe ega hooldetiimi
Kaheksakordne olümpiavõitja Ole Einar Björndalen ja tema abikaasa Darja Domratševa treenivad Hiina laskesuusatajaid 2022. aasta Pekingi olümpiaks. Paraku on selgunud, et nende ülesanne on üsna keeruline.
Kristjan Ilves saavutas suvisel GP-etapil kümnenda koha
Eesti parim kahevõistleja Kristjan Ilves teenis  Sloveenias Planicas kahevõistlejate suvisel GP-etapil 10. koha. Kaotust võistluse võitnud norralasele Jarl Magnus Riiberile kogunes 36,7 sekundit.
Suri 49-aastane Norra laskesuustamise olümpiavõitja
Endine Norra laskesuusataja Halvard Hanevold lahkus teisipäeva hommikul meie seast. Hanevold suri 49-aastasena enda kodus.
Austria mäesuusalegend teatas sportlaskarjääri lõpetamisest
Mäesuusatamises kahekordseks olümpiavõitjaks ja seitsmekordseks maailmameistriks kroonitud austerlane Marcel Hirscher teatas 30-aastasena sportlaskarjääri lõpetamisest.
Kelly Sildaru jätab hooaja esimese MK-etapi vahele
Eesti freestyle-suusataja Kelly Sildaru (17) loobus 6.-7. septembril Uus-Meremaal Cardronas toimuvast rennisõidu MK-etapist.
Ei mingeid vabandusi! Lumelaudur seljatas vähi ja võitis X-mängudel kuldmedali
2018. aastal Pyeongchangi olümpiamängudel lumelaua pargisõidus hõbemedali teeninud Max Parrot võitis Oslo X-mängudel kuldmedali. Alles mullu detsembris diagnoositi mehel vähk.
Hea algus! Ränkel murdis uuel alal kohe poodiumile
Täna selgusid Otepääl suvise laskesuusatamise Eesti meistrid sprindis. Kuldmedalid said kaela Johanna Talihärm ja Kalev Ermits. Eesti meistrivõistluste arvestuses kerkis poodiumile ka endine murdmaasuusataja Raido Ränkel.
Nädalavahetusel selguvad Eesti meistrid suvebiatlonis, debüüdi teeb ka Ränkel
Sellel reedel ja laupäeval toimuvad Otepääl Tehvandil suvebiatloni Eesti lahtised meistrivõistlused. Meistrid selgitatakse sprindis ja ühisstardiga sõidus. Ühtlasi tähistavad suvebiatloni Eesti meistrivõistlused ka suvise treeningperioodi lõppu, mistõttu on võistlustel kohal vormi testimas kogu E...
USKUMATU! Ullike briti turist jalutas lasketiirus norralanna püssitoru ette
Norra laskesuusatajad laovad uueks hooajaks põhja sageli Holmenkollenis. Kunagine suusaparadiis on praegu muutunud aga parajaks turistimagnetiks, mis sportlasi häirib. 
Austria suusataja: mind häirib, et paljud on hakanud dopingutarvitajaid kaitsma
Austria suusaliit otsustas pärast kodusel Põhja-suusaalade MMil lahvatanud dopinguskandaali oma murdmaasuusatamise süsteemi täielikult ümber teha. Ausate sportlaste jaoks tähendas see nädalate jagu teadmatust, mis üldse edasi saab. 
Kiiruisutaja Saskia Alusalu tänavu Tartu rulluisumaratonil ei stardi
Kuigi kiiruisutaja Saskia Alusalu on homme toimuva Tartu rulluisumaratoni stardinimekirjas esindatud, siis stardis teda homme ei kohta. Eelmisel aastal võidetud tiitlit (parim naiste arvestuses) Alusalu seega kaitsma ei asu.