TORE! Olümpiamängude kavva lisandus veel üks Kelly Sildaru medaliala
Rahvusvahelise Olümpiakomitee (ROK) täitevkomitee otsustas täna Lausanne'is lisada 2022. aasta Pekingi OMi kavva seitse uut medaliala, raporteerib portaal Inside The Games.
ÄGE! FIS tutvustas suusasõpradele 15aastast Eesti naiste kahevõistluse pioneeri
Rahvusvaheline suusaliit FIS tegi oma koduleheküljel intervjuu kahevõistleja Triinu Hausenbergiga (15). Hausenbergi võib lugeda Eesti naiste suusahüpete ja kahevõistluse pioneeride sekka, algaval hooajal teeb ta debüüdi kontinentaalkarikasarjas.
Lemmikala juurde naasva Kaldvee eesmärk: eestlane 2026. aasta olümpial poodiumile!
Eesti laskesuusatamine on viimaste kuudega läbinud verevahetuse. Viimase lülina vahetub peasekretär, pikalt alaliidus töötanud Kristjan Oja kohale asub augustist Martten Kaldvee. Kunagise olümpiasportlase tegutsemishimu on suur ja siht kõlav – kaheksa aasta pärast võiks eestlane võita laskesuusat...
SUPER! Alusalu tõi Eesti finišisse ja kindlustas Guinnessi rekordi
Kiiruisutaja Saskia Alusalu lõpetas ankrunaisena EV100 x 10 000 meetri jooksu ning püstitati uus Guinnessi rekord 61:36:06.
Laskesuusaliitu hakkab juhtima endine olümpiasportlane
Augusti alguses alustab Eesti Laskesuusatamise Föderatsiooni peasekretärina tööd Martten Kaldvee. Senine pikaaegne alaliidu peasekretär Kristjan Oja suundub tööle rahvusvahelisse laskesuusatamise alaliitu. Maikuust alaliidu presidendi rolli kandev Assar Jõepera on kindel, et Kaldvee oli antud am...
Saskia Alusalu Jaapani telekogemusest: saatejuht ei teadnudki, et ma tulen
Kalendris säras märts, kui Pyeongchangi olümpiamängudel 4. koha saavutanud kiiruisutaja Saskia Alusalu viimati jääl käis. Igatsus on hinges, tunnistab ta siiralt.
Dopingukaristuse ära kandnud Johaug naasis koondisesse ja tegi üllatava avalduse
Murdmaasuusatamise olümpiavõitja ning seitsmekordne maailmameister Therese Johaug alustas taas treeninguid Norra suusakoondise juures. Peale 18-kuulist võistluskeeldu koondisega ühinenud norralanna tegi ootamatu avalduse.
PALJU ÕNNE! Kelly Sildaru lõpetas põhikooli!
Eesti freestyle-suusatamise tulevik ja olevik, 16-aastane vigursuusataja Kelly Sildaru lõpetas täna põhikooli!
Suusatajad kulutasid kolmandiku ettevalmistusrahast õigusabikuludele
Eesti paremaid meessuusatajaid koondav MTÜ Team Haanja kulutas suusaliiduga peetud vaidluste õigusabikuludele 26 091 eurot.
Olümpiavõitja saadeti Otepääl küll pensionile, kuid dopinguskandaal elab edasi
Kuigi olümpiavõitja Aleksandr Legkov lõpetas hiljuti ametlikult  Otepääl peetud Venemaa koondise laagris oma karjääri, pole teda ümbritsenud dopinguskandaal veel lahendust saanud. Veebruaris teatas Rahvusvaheline Spordiarbitraaž (CAS), et Legkov on puhas sportlane, kuid Rahvusvaheline Olümpiakomi...
Galerii: Saskia Alusalu ja Marten Liiv tulid Eesti meistriks
Pärnus peetud rulluisutamise Eesti meistrivõistlustel võttis nii meeste kui ka naiste arvestuses kulla olümpiamängudel osalenud kiiruisutaja, sest meestest tuli meistriks Marten Liiv ja naistest Saskia Alusalu.
Laskesuusatamise superpaar läheb täies koosseisus pensionile: nüüd ehitame Minskisse maja!
Aprilli alguses teatas 40-aastane Norra laskesuusalegend Ole Einar Bjørndalen, et lõpetab karjääri. Nüüd läheb sama rada ka tema abikaasa, 31-aastane Darja Domratševa.
Alusalu ja Liiv krooniti Eesti meistriks ka asfaldil
Pärnus toimunud rulluisutamise Eesti meistrivõistlustel näitasid meie olümpial käinud kiiruisutajad Saskia Alusalu ja Marten Liiv head kiirust ning tulid naiste ja meeste seas Eesti meistriteks.