Kelly ja Henry Sildaru said juurde väärt abilise
Freestyle-suusatamise maailmameister Kelly Sildaru (17) lootis talvel, et tema ema Lilian Talving saaks peretiimiga liituda. Nüüd on soov teoks saanud, sest Talving loobus vähemalt mõneks ajaks päevatööst ja reisib Kelly, Henry ja Tõnis Sildaruga kaasa.
Saksamaa laskesuusatäht lõpetas kõigest 25-aastaselt karjääri
Kahekordne laskesuusatamise olümpiavõitja Laura Dahlmeier lõpetas profisportlase karjääri.
Rootsi supertalent andis Johaugile tormihoiatuse
19-aastane Rootsi murdmaasuusataja Frida Karlsson unistab suurelt ning loodab juba sel hooajal norralanna Therese Johaugi troonilt tõugata.
IKKA VEEL! Kowalczyk saatis astmahaige Björgeni suunas terava kriitikanoole
Kahekordne olümpiavõitja Justyna Kowalczyk tunnistas kodumaa meediale antud intervjuus, et oli oma sportlaskarjääri jooksul Marit Björgeni peale maruvihane, kuna norralanna kasutas kogu karjääri astmaravimeid.  
Kahekordne laskesuusatamise olümpiavõitja jätab 25aastaselt relva ja suuskadega hüvasti
Kahekordne laskesuusatamise olümpiavõitja ja seitsmekordne maailmameister Laura Dahlmeier otsustas 25aastaselt tippspordiga lõpparve teha.
Ustjugov tuleb Eestisse laagrisse
Venemaa murdmaasuusatamise koondise peatreener Markus Cramer andis RIA Novostile teada, et Venemaa suusakoondis alustab suvist treeningperioodi Saksamaal juba 23.mail.
Saskia Alusalu soov täitus: uueks hooajaks valmistub ta koos Norra koondisega
Eesti parim kiiruisutaja Saskia Alusalu saab kogu järgmise hooaja teha kaasa koos norralasest treeneri Bjarne Rykkje ja käia Norra koondisega laagrites.
Sildarude salapärane videoblogi: mida alpireisil ikkagi tehti?
Eesti parima talisportlase Kelly Sildaru värske videoblogi annab aimu, et ta käis koos noorema venna Henryga filmivõtetel Šveitsis ja Prantsusmaal, kuid jätab õhku mitmeid küsimärke.
FOTOD | Spordiloto on tagasi, kraapida saab Tähte, Kirti ja Alusalu
Täna tutvustati Tallinnas Kristiine keskuses legendaarse spordiloto uut versioon. Tegu on viis eurot maksva kiirloteriiga, peavõitudeks on 10 000 eurot. Spordilotol on kujutatud võrkpallur Robert Tähte, kiiruistutajat Saskia Alusalu ja odaviskajat Magnus Kirti.
VIDEO | Sildaru näitas Prantsusmaa mägedes peadpööritavaid õhulende, mis kõik filmilindile talletati
Kuuekordne noorte maailmameister ning tänavu ka rennisõidus täiskasvanute seas kulla noppinud freestyle-suusatjad Kelly Sildaru avaldas värske videoblogi.
Tippsuusatajate palve: klassikatehnika ja pikemad distantsid tuleb au sisse tõsta!
Rahvusvaheline suusaliit FIS küsis sportlastelt, kui rahul nad MK-sarja formaadiga on. Nurinat oli pigem vähe, aga üks asi ajab atleete närvi - võistlusi ja reisimist on liiga palju.
Kelly Sildaru: mina pole kunagi kukkumist õppinud, seda on raske teha
Eesti praeguse aja parim talisportlane Kelly Sildaru andis väljaandele Pealinn pikema usutluse, kus selgitas esmapilgul hirmuäratava ala tausta. 
Eesti laskesuusaliidu peasekretäriks sai endine koondise peatreener
Reedel kogunes Eesti Laskesuusatamise Föderatsiooni juhatus, kes valis alaliidu uueks peasekretäriks Hillar Zahkna.
Seefeldi MMil kolm medalit võitnud kahevõistleja lõpetab karjääri
Kahevõistlus kaotab veel ühe tipptegija, sest karjäärile otsustas joone alla tõmmata 35aastane norralane Jan Schmid.
JÕUDEMONSTRATSIOON! Therese Johaug jättis Petter Northugi klassikamaratonil kaugele selja taha
Kui Eestis ootavad inimesed juba pikkisilmi sooje suvepäevi, siis Norras peeti nädalavahetusel veel rahumeeli suusavõistlust.