Otsepilt ja -blogi: Eesti võrkpallikoondise peatreener annab pressikonverentsi
Neljapäeval kell 16 algab Eesti Võrkpalliliidu pressikonverents. Eesti võrkpalli rahvuskoondis osales ebaõnnestunult Euroopa meistrivõistluste alagrupiturniiril Hollandis, kus kaotati kõik viis matši. Täitmata jäi ka esmane eesmärk - alagrupist edasi pääseda. Postimees.ee näitab pressikonverentsi...
KÕIK! Gheorghe Cretu teatas pisarsilmi ametist lahkumisest
Eile õhtul Kert Toobali poolt välja hõisatud lause, et 2013. aastal Eesti võrkpallikoondise tüüri juurde tulnud Gheorghe Cretu rahvusesinduse tüüri juures ei jätka, sai täna kinnitust. 
PM Hollandis. Kaalusaagast uues valguses. Miks jäid Venno ja Treial ikkagi koju?
Läbi pika suve tuli Eesti võrkpallimeeskonna EM-finaalturniiriks valmistumisel juttu mitmesugustest platsivälistest murekohtadest. Renee Teppani selg ja õlg, Robert Tähe põlv, mõnegi teise mehe suuremad või väiksemad tervisevead. Juuli lõpupäevil rabas (volle)üldsust Oliver Venno koondiselaagrist...
Postimehe aruanne Hollandist: ja olemegi punased laternad…
Eesti võrkpallikoondis lõpetas EM-finaalturniiri viie mängu, viie kaotuse, null punkti ja geimide vahega 2:15. Mida me oskame selle kõige peale kosta?
Abitreener Vassiljev: Montenegro mäng oli löök allapoole vööd, läksime üleolevalt peale
Eesti võrkpallikoondise abitreener Rainer Vassiljev tunnistas Ukrainalt saadud kaotuse järel, et õiget voolavust rahvuskoondise mängus EM-finaalturniiril ei tekkinudki. Abitreeneri sõnul hakkas emotsionaalne pinge meeskonda turniiril sööma.
Rait Rikberg: tänane mäng oli õiglane lõppakord turniirile
Eesti võrkpallikoondise libero Rait Rikberg ütles mängujärgses intervjuus, et tänane vastane Ukraina oli meie koondisest selgelt üle. 37-aastase Rikbergi sõnul tuleb treeneritetiimil ja mängijatel luhta läinud turniirist  teha õiged järeldused.
Cretu lahkumine saab ametlikuks homme
Täna said alguse jutud, et Maarjamaa vollekoondist pea kuus aastat juhendanud rumeenlane Gheorghe Cretu astub ametis tagasi. Mõni aeg hiljem andis Eesti Võrkpalli Liit teada, et neljapäeval korraldatakse pressikonverents, mis viitab jutusahinate tõepärasusele.
Ligi kuus aastat ja kolm finaalturniiri. Peatreener Gheorghe Cretu lahkub ametist
Pärast võrkpalli EM-finaalturniiri viimast mängu Ukrainaga teatas koondise kapten Kert Toobal, et peatreener Gheorghe Cretu koondise eesotsas ei jätka.
ÕL HOLLANDIS | KOHUTAV! Eesti lõpetas EMi 0:3 kolaka ning viimase kohaga
Eesti võrkpallikoondis lõpetas EM-finaalturniiri 0:3 (17:25, 15:25, 14:25) kaotusega Ukrainale ning platseerus 24 meeskonna konkurentsis nukralt viimasele kohale.
ÕL HOLLANDIS | Gheorghe Cretu tänas koondislasi kuue mälestusväärse aasta eest
Eesti võrkpallikoondis lõpetas EM-finaalturniiri 0:3 kaotusega Ukrainale ning viimase kohaga. Pärast kohtumist kallistas peatreener Gheorghe Cretu kõiki mängijaid ning kapten Kert Toobal sõnas, et kõik, kes juhendajat vähegi tunnevad, said aru, et tegemist on tema hüvastijätuga.
Täna otsepilt ja -blogi: Eesti kohtub võrkpalli EMil Ukrainaga
Täna kell 17.00 kohtub Eesti võrkpallikoondis enda EMi viimases kohtumises Ukrainaga. Edasipääsulootused minetanud Eesti jaoks on kohtumises mängus ainult au. Mängust teevad otseülekande Postimees ja Kanal 12.
ÕL HOLLANDIS | Kas Cretu aeg on läbi? Pevkur: tahan enne otsuse tegemist rääkida kapten Toobaliga
Eesti võrkpallikoondise nelja järjestikuse kaotuse järel on tugevalt kõikuma hakanud senise peatreener Gheorghe Cretu tool. Kuigi rumeenlane on meid viinud kolmele järjestikusele EM-finaalturniirile on praeguse lati alt läbi jooksmise valguses paljud küsinud: kas juhendaja aeg on läbi?
PM Hollandis. Hanno Pevkur: peatreenerite tulevik selgub oktoobri alguses
Eesti võrkpalliliidu president Hanno Pevkur lausus, et Eesti meeskonna hooaeg tervikuna «läks võssa», kuid hoidus enne EM-finaalturniiri lõppu võimalike tulevikuotsuste arutamisest.
Soomest sai 2021. aasta võrkpalli EMi korraldajamaa
Soome saab olema üks neljast riigist lisaks Eestile ja Tšehhile ja veel ühele riigile, kes korraldavad ülejärgmise aasta Euroopa meistrivõistlusi, teatas Euroopa võrkpalliföderatsioon (CEV). Neljandat korraldajamaad pole CEV veel teada andnud.
Robert Täht: kopp on ees kaotustest õppimisest
Robert Täht, Eesti koondise resultatiivseim mängija kohtumises Hollandiga, tõdes mängujärgses intervjuus, et tal on kaotustest juba kõrini. Nurgaründaja leidis, et eilse mängu otsustav moment oli teise geimi keskel.
PM Hollandis. Kert Toobal: meeskond vajab muutusi
Eesti võrkpallikoondise kapten Kert Toobal tunnistas pärast nelja kaotust EM-finaalturniiril ja punktita jätkamist, et meeskonnas peavad toimuma mingid muutused.
Reporter: Eestlased ei oska enam võrkpalli mängida?
PM Hollandis. Cretu: see on sport, tõusude ja mõõnadega
Eesti meeste võrkpallikoondise peatreener Gheorghe Cretult küsiti pärast neljandat järjestikust kaotust – mis minetas edasipääsuvõimalused –  EM-finaalturniiri, kas homne mäng Ukrainaga on tema viimane Eesti meeskonna eesotsas. Ta vastas: «Ma ei ütle praegu emotsioonide pealt midagi.»
PM Hollandis. Teppan: Cretu pole EM-finaalturniiril midagi valesti teinud
Eesti meeste võrkpallikoondise diagonaalründaja Renee Teppan märkis pärast neljandat järjestikust kaotust Hollandis, et peatreener Gheorghe Cretu ei ole finaalturniiril midagi valesti teinud ega vääri säärases olukorras olemist.
Võrkpalli EM: Poola ei jätnud Montenegrole mingit võimalust
Võrkpalli EM-finaalturniiri D-alagrupis, kus peab mänge ka Eesti rahvuskoondis, alistas Poola 3:0 (25:10, 25:17, 25:19) Montenegro koondise.
ÕL HOLLANDIS | KAPUTT! Innukalt alustanud Eesti ei jõudnud algkõrguse lähedalegi
Eesti võrkpallikoondise EM-finaalturniir sai täna oma mitteametliku lõppakordi, kui 3000pealises Zuidi spordihallis jäädi 1:3 (25:22, 19:25, 19:25, 20:25) alla Hollandile.
ÕL HOLLANDIS | Rait Rikberg: Cretu on parim asi, mis Eesti võrkpallis juhtunud!
Eesti võrkpallikoondise libero Rait Rikberg muutus pärast 1:3 allajäämist Hollandile intervjuusid andes emotsionaalseks. Pärast matši analüüsimist sõnas vanameister, et hoolimata fännide suurest kriitikast on peatreener Gheorghe Cretu parim asi, mis Eesti võrkpalliga juhtunud. 
Poola nahutas Tšehhit ja jätkab Eesti alagrupis täiseduga
Neljas riigis jätkuval võrkpalli EMil selgus eile kaks järgmist play-off'i pääsejat, need on Poola ja Serbia. D-alagrupis sobis Poola 3:0 võit Tšehhi üle Eestile.
Reporter Rotterdamis: Eesti mehed näitasid EM finaalturniiril Poola vastu head mängu
Avo Keel: geimilõppudes võib kõike juhtuda, mäletate meie võitu Poola üle?
Avo Keel, Postimehe ekspert võrkpalli EMil, ütles pärast 0:3 Tšehhile kaotatud kohtumist, et Eesti koondise mäng sel turniiril ei laabu. Samas rõhutas Keel, et geimilõppude kaotused on sageli ka väga väheses kinni.
PM Hollandis. Emotsionaalne galerii: keerulises seisus vollemehed saatsid fännid laevareisile
Eesti meeste võrkpallikoondis on EM-finaalturniiril keerulises olukorras – edasipääs 16 parema hulka on matemaatiliselt küll olemas, aga selg on vastu seina surutud. Ent suurele spordipeole kohapeale tulnud fänne pole meie vollemehed unustanud.
PM Hollandis. Robert Täht: võib-olla me koondisena polegi väga head
Eesti koondise nurgaründaja Robert Täht ütles Postimehele pärast järjekordset, juba kolmandat kaotust EMil, seekord Tšehhile 0:3, et ei tea, miks Eesti koondis mängida ei suuda.
Avo Keel üllatuskaotuse järel: jään endale kindlaks, Eesti on Montenegrost parem võistkond
Eesti võrkpallikoondise endise peatreeneri Avo Keele hinnangul pani eilsele üllatuskaotusele Montenegro vastu aluse suur omavigade arv. Kogenud juhendaja sõnul võis murdemoment olla juba esimeses geimis, kust Montenegro enesekindluse kätte sai.
PM Hollandis. Cretu: võitlesime täna ja võitleme edasi. Oleme head võitlejad
Eesti võrkpallimeeskonna peatreener Gheorghe Cretu leidis, et EM-finaalturniiri kolmanda kaotuse tingis lihtne tõsiasi: tšehhid lõid pallid maha, meie mitte.
Kas vollekoondisel on lootust august välja ronida? Müürsepp: spordis tuleb lõpuni uskuda
Eesti meeste võrkpallikoondis on EM-finaalturniiri alustanud kolme kaotusega, kuid säilitab endiselt edasipääsuvõimaluse. Ent kas vaimsest august on võimalik paari päevaga välja tulla? Endine tippkorvpallur, praegu Tallinna Kalev/TLÜ-d juhendav Martin Müürsepp usub, et on.
PM video. Kert Toobal: see kõik teeb roppu moodi haiget
Eesti võrkpallikoondise kapten Kert Toobal ütles Postimehele pärast 0:3 (18:25, 32:34, 26:28) lüüasaamist tšehhidelt, et see teeb väga haiget.
ÕL HOLLANDIS | Täht, Cretu ja Teppan lahkavad järjekordse kaotuse tagamaid
Eesti võrkpallikoondise lootused alagrupist edasi saada muutusid pärast 0:3 allajäämist Tšehhile ülimalt teoreetiliseks. 
Postimehe aruanne Hollandist: nõrk vaim ja mitmed vastuseta küsimused
Eesti võrkpallimeeskonna 0:3 kaotus Montenegrole mõjub kahtlemata külma dušina, mida vahetult pärast mängu seedida ütlemata keeruline. No ei lähe kuidagi alla!
Endine peatreener Keel mõistab Cretu otsust: sain kunagi EMil sarnase asja eest kriitikat
Eesti võrkpallikoondise endine peatreener ja praegu Pärnu Võrkpalliklubi juhendav Avo Keel ütles mängujärgses kommentaaris Postimehele, et koosseisu valikute eest vastutab peatreener. Keel meenutas, et 2011. aasta EMil sai ta sarnases olukorras kriitikat, aga turniiri lõpuks oli «hea mees».
Täna otsepilt ja- blogi. Võrkpalli EM: Eesti noolib suurturniiril esimest võitu
Täna peab Eesti võrkpallikoondis Hollandis toimuval EMil kolmanda alagrupimängu Tšehhi vastu. Seni vaid kaotusi tunnistama pidanud eestlased on raskes seisus, kuid hea tiimitöö ja meeskonnavaimu abil suudetakse ületada ka kõige raskemad takistused. Postimees Sport toob teieni otseblogi, mis algab...
PM Hollandis. Skaudipäevik: elu-surma peale mäng, välkkiire ründaja ja x-faktor
Eesti võrkpallikoondis asub täna EM-finaalturniiril vana tuttava Tšehhiga võitlusse võimalikult raskes seisus. Hakkama tuleb saada nii võidukohustuse kui eelmise EMi seitsmenda meeskonna kahe liidriga.
Hea diil: hollandlased tasuvad Eesti fännide peo eest, aga paluvad omapärast vastuteenet
Eesti ja Hollandi võrkpalliliidud jõudsid omavahel ebatavalisele kokkuleppele, millest lõikavad kasu kõik. Eestlased saavad mõnusa peoõhtu laeval ning hollandlased saavad minna toetama enda kangelasi tugeva Poola vastu.
Täna otsepilt: võrkpallikoondis kohtub EMil Montenegroga
Täna kell 20.00 kohtub Eesti võrkpallimeeskond EM-finaalturniiril Montenegro koondisega. Mäng on jälgitav otsepildi vahendusel nii Kanal 12-s kui ka Postimehes. Postimees teeb mängust ka otseblogi.
Ekspertarvamus. Oliver Lüütsep: Eesti – Poola matš oli tore treeningmäng
Endine Tartu Bigbanki peatreener ja hetkel Soome kõrgliigaklubi Akaa Volleyt juhendav Oliver Lüütsepp ütles mängujärgses kommentaaris Postimehele, et mõlemad meeskonnad võtsid matši treeningmänguna.
PM Hollandis. Toobal videointervjuus: iga meie serv tähendas punkti vastasele
Võrkpalli EM-finaalturniiril 0:3 Montenegrole kaotanud Eesti meeskonna kapten Kert Toobal tunnistas, et eelkõige said määravaks üheksa serviviga avageimis.
ÕL HOLLANDIS | Kapten Kert Toobal: viimased 24 tundi on olnud meeskonnale päris ränk
Eesti võrkpallikoondise kapten Kert Toobal tunnistas pärast kolmandat järjestikust kaotust EMil, et meie meeste mängust on hetkel puudu see miski, mis lubaks tasavägiseid geimilõppe enda kasuks kallutada. 
PM Hollandis. Cretu: nüüd peame näitama julgust, iseloomu ja suhtumist
Eesti võrkpallikoondise peatreener Gheorghe Cretu pettus, et meeskond ei saanud 0:3 kaotusmängus Montenegroga hakkama vastase äärmiselt ühehülbalise ründetegevuse ohjeldamisega, kuid keeldus püssi põõsasse viskama.
Video. Ardo Kreek: logises igal pool, teine geim oli täna murdepunkt
Eesti võrkpallimeeskond sai täna EMil 0:3 üllatuskaotuse Montenegrolt ja on sattunud alagrupiturniiril keerulisse olukorda. Järgmistest mängudest tuleb kindlasti kolm võitu noppida.
PM video Hollandist. Renee Teppan: me olemegi head, ma ei karda seda välja öelda!
Eesti võrkpallikoondise diagonaalründaja Renee Teppan kommenteeris maailmameistri Poola vastu geimi võitmist lihtsalt: Eesti ongi nii hea!
PM Hollandis. Eesti alagrupp startis kerge üllatusega
Võrkpalli EMi Eesti alagrupis pidasid haarava avamängu Ukraina ja Tšehhi, millest ehk väikese üllatusena väljusid 3:1 võitjatena ukrainlased.
ÕL HOLLANDIS | Poola võrkpalliajakirjanik pahandab valget lippu lehvitanud Cretuga
Eesti võrkpallikoondis alustas EMi 1:3 kaotusega Poolale. Pärast kohtumist sattus meie koondise peatreener Gheorghe Cretu Poola ajakirjanike pahameele ohvriks, kuna otsustas pärast teist geimi maailmameistrite vastu saata platsile oma teise ešeloni. 
Peatreener Cretu: Poola vastu oli võimalus nautida lihtsalt mängimist
Eesti meeste vollekoondis alustas täna Hollandis EM-finaalturniiri, kus esimesena astuti võistlustulle maailmameister Poolaga. Hoolimata visast vastupanust pidid eestlased tunnistama hirmkõva vastase 1:3 paremust. Peatreener Gheorghe Crețul jagus hoolealuste suunas siiski kiidusõnu.
PM Hollandis. Rait Rikberg videointervjuus: ma ei hakka ütlema, et läheme Poolat võitma
Homme EM-finaalturniiri alustava Eesti võrkpallikoondise libero Rait Rikberg tõdes pärast esimest saalitreeningut Rotterdamis, et meeskonna eesmärgid on kõrged ja homsesse avamängu Poolaga tuleb suhtuda kaine mõistusega.
PM Hollandis. Robert Täht: meile tähtsad mängud algavad laupäeval
Homme EM-finaalturniiri alustava Eesti võrkpallikoondise nurgaründaja Robert Täht ütles pärast esimest saalitreeningut Rotterdamis, et meeskond on rahulikum kui enne varasemaid Euroopa meistrivõistlusi. «Ärevust on vähem, oleme juba kogenud mehed.»
Täna otsepilt: Eesti võrkpallikoondis alustab valitseva maailmameistri vastu EM-finaalturniiri
Eesti vollekoondis läheb Euroopa meistrivõistluste avamängus vastamisi valitseva maailmameistri Poolaga. Kohtumine algab kell 18.00 ja mängu on võimalik jälgida otsepildis nii Kanal 12 kui ka Postimehe vahendusel.
Abitreener Vassiljev: võit Poola vastu olnuks natuke utoopiline
Eesti võrkpallikoondise abitreener Rainer Vassiljev tunnistas, et vahetusmeeste kasutamine oli ette planeeritud. Vassiljevi sõnul olnuks võit Poola vastu natuke utoopiline.
PM Hollandis. Poola peatreeneri lõbus intervjuu survest ja kihlvedudest
Maailmameister Poola belglasest peatreener Vital Heynen oli päev enne võrkpalli EM-finaalturniiri algust ja avamängu Eestiga tõeliselt heas tujus ja andis Eesti ajakirjanikele lõbusa intervjuu.
ÕL HOLLANDIS | Rait Rikberg pingile tulekust: muidugi kripeldab, aga Cretu on boss
Eesti võrkpallikoondis alustas EMi 1:3 (-22, 25, -22, -20) kaotusega Poolale. Avageimi kaotuse järel suutis Eesti teises geimis poola „varumehi“ nõelata ning mänguseisu viigistada. Mõnevõrra üllatuslikult otsustas Cretu seejärel põhimehed pingile võtta ning meie esialgsetele pingipoistele võimalu...
PM Hollandis. Skaudipäevik: uue näoga Poola annab Eestile võimaluse riskida
Täna algab võrkpalli EM-finaalturniir ja Postimees võtab Eesti meeskonna kõigi kohtumiste eel vastased teravdatud luubi alla. Esimesena tutvustame vägevamatest vägevamat, maailmameister Poolat, kellega Eesti õhtul piigid ristab.
ÕL HOLLANDIS | Robert Täht sattus pärast väljavahetamist Cretuga sõnasõtta
Eesti võrkpallikoondis alustas EM-finaalturniiri 1:3 kaotusega valitseva maailmameistri Poola vastu. Peatreener Gheorghe Cretu otsustas 1:1 viigseisult põhimehed välja võtta, et kogu meeskonnale turniirile sisseelamiseks võimalus anda. 
PM Hollandis. Renee Teppan: Poola peatreener on huvitav mees, kes mängib jumal teab mis koosseisuga
Reedel EM-finaalturniiri alustava Eesti võrkpallikoondise diagonaalründaja Renee Teppani sõnul on esimese vastase vastu keeruline taktikat paika panna.  Teppani hinnangul võib Poola meie vastu tulla väga erinevate koosseisudega.
Võrkpalli EM: Soome alustas turniiri võidukalt, favoriidid ei vääratanud
Võrkpalli Euroopa meistrivõistluse finaalturniiril peeti täna esimene mängudepäev. C-alagrupis sai võidu kirja Soome koondis, kes lõpetas oma 19-mängulise kaotusteseeria. Põhjanaabrid alistasid  3:1 (25:23, 25:22, 23:25, 25:21) Põhja-Makedoonia esinduse.
Selgus EM-finaalturniirile sõitva rahvusmeeskonna koosseis
Võrkpalli Eesti rahvusmeeskond sõidab kolmapäeval Hollandisse Rotterdami, kus alustatakse reedel, 13. septembril valitseva maailmameistri Poola vastu Euroopa meistrivõistluste finaalturniiri. Eesti meeskonda kuulub finaalturniiril 14 mängijat. Kõikidest mängudest näitavad otsepilti Kanal 12 ja Po...
Ardo Kreek: väga tahame ja usume, aga üle ei tohi mõelda
Kui Eesti võrkpallikoondis asub alates homsest aegade parima EM-finaalturniiri poole püüdlema, siis kogemuste taha küll midagi jääda ei tohiks. Meeskonnas on viis üle 30-aastast pallurit, kellest kaks – Kert Toobal (41) ja Ardo Kreek (33) – alustavad juba viiendat EMi.
PM Hollandis. Video: Kert Toobal soovib suurtest pingetest hoiduda
Eesti võrkpallikoondis jõudis äsja Hollandisse, kus alustab ülehomme EM-finaalturniiri kohtumisega maailmameister Poola vastu. «Et alagrupist edasi pääseda, peame näitama selle suve parimat võrkpalli,» lausus meeskonna kapten Kert Toobal.
PM Hollandis. Galerii: Eesti ja Poola tutvusid mängupaigaga, kus peetakse Eurovision
Eesti meeskond peab võrkpalli EM-finaalturniiri esimesed kolm kohtumist Rotterdamis Ahoy-nimelises hallis, mis järgmisel aastal võõrustab ka Eurovisioni lauluvõistlust.
Täna otsepilt: võrkpalli EMi teises poolfinaalis kohtuvad Türgi ja Poola
Naiste võrkpalli Euroopa meistrivõistluste teises poolfinaalis võõrustab kodunaiskond Türgi Poola koondist. Mäng algab kell 19:30 ja kohtumisest teevad otseülekande Postimees ja Kanal 12.
Rivo Vesiku hoolealused võitsid MK-sarja finaaletapi
Läinud nädalal peeti Roomas rannavolle MK-sarja finaaletapp, kus võidutsesid venelased Oleg Stojanovski ja Vjatšeslav Krasilnikov. Venelaste treener on Eestit 2008. aasta Pekingi olümpial esindanud Rivo Vesik.
Täna otsepilt: naiste võrkpalli EMi finaalis kohtuvad Serbia ja Türgi
Täna peetakse naiste võrkpalli Euroopa meistrivõistluste finaalkohtumine, kus vastamisi lähevad Serbia ja Türgi. Vaata kohtumist otsepildis kell 19.30.
Eesti võrkpallikoondise temporündaja jätkab karjääri Prantsusmaal
Eesti naiste võrkpallikoondise temporündaja Liis Kullerkann jätkab karjääri Prantsusmaa esiliigas Levallois Sporting Clubis. Eestlanna sõlmis prantslastega kaheaastase lepingu koos võimalusega seda veel pikendada.
Peatreener Cretu: saime väga hea kontrollmängu
Eesti võrkpallikoondis kaotas EM-finaalturniir eel peetud viimase sõpruskohtumise tugeva Bulgaaria vastu 1:3 (16:25, 25:21, 21:25 26:28). Rahvuskoondise peatreener Gheorghe Cretu kaotusest väga löödud polnud, rõhutades mängu tähtsust hea ettevalmistusena.
Ekspert Vesik ootab võrkpalluritelt kõva tulemust
"Optibeti spordisaates" on külas võrkpallur Rivo Vesik. Saame teada, millist kohta peaks Eesti meeste koondis sihtima Euroopa meistrivõistlustel ja kui kaugel on juubeliturniir Kristjan Kaisiga. Kiidame Kirti, lajatame FIBA-le ja ennustame tulemusi.
Otse: vollekoondis kohtub Euroopa Kuldliiga hõbeda Valgevenega
Eesti võrkpallikoondis kohtub täna kell 18.00 Saku suurhallis sõprusmängus Valgevenega, kes võitis tänavu Euroopa Kuldliiga finaalturniiril samas hõbemedali.
Kusti Nõlvak ja Mart Tiisaar pääsesid MK-sarja finaaletapil põhiturniirile
Eesti rannavõrkpalli esipaar Kusti Nõlvak – Mart Tiisaar Gerardo’s Toys teeb sel nädalal kaasa MK-sarja finaaletapil Itaalias Roomas.
Võrkpallikoondis läheb EMile vastu mõõduka optimismiga
Eesti meeste võrkpallikoondis pidas eile viimase Euroopa meistrivõistluste finaalturniiri eelse kohtumise. Tallinnas võõrustati Euroopa tippu kuuluvat Bulgaaria koondist ja vastu tuli võtta 1:3 kaotus.
Nõlvak–Tiisaar tunnistasid alagrupiturniiril Läti esiduo paremust
Eesti rannavõrkpalli esipaar Kusti Nõlvak – Mart Tiisaar jätkasid MK-sarja finaaletappi Roomas, kus tuli vastu võtta selge 0:2 kaotus Läti esiduolt Martins Palvins/Edgars Tocs, kes paiknevad maailma edetabelis 16. positsioonil.
Eestiga samasse alagruppi kuulunud suursoosik Holland pudenes EMil konkurentsist
Naiste võrkpalli EM-finaalturniiril on selgunud kõik poolfinalistid. Eestiga samasse alagruppi kuulunud naiskondadest ei jõudnud ükski nelja parema hulka.
Nõlvak–Tiisaar tunnistasid 32 parema seas Šveitsi esinumbrite paremust ning langesid konkurentsist
Eile MK-sarja finaaletapil Roomas maailma neljanda paari alistanud Kusti Nõlvak–Mart Tiisaar kohtusid täna Šveitsi duoga Adrian Heidrich–Mirco Gerson, kes paiknevad edetabelis 24. positsioonil. Pingelise heitluse järel tunnistasid eestlased vastaste 1:2 paremust.
Eesti võrkpallikoondis jäi EMi peaproovis nimekale vastasele alla
Järgmisel reedel algavaks Euroopa meistrivõistluste finaalturniiriks valmistuv Eesti rahvusmeeskond pidas täna Saku Suurhallis viimase kontrollmängu, kui võõrustati Bulgaariat. Mäng lõppes Bulgaaria 3:1 (25:16, 21:25, 25:21, 28:26) võiduga, peeti ka lisageim, kus jäi 25:15 peale Eesti. 
Spordiministeerium: kas Ojamets jätkab naiskonna peatreenerina?
Iganädalane «Spordiministeerium» arutleb täna võrkpallinaiskonna tegemiste üle Euroopa meistrivõistluste finaalturniiril. Kell 20.00 algavas saates on stuudiokülaliseks naiskonna peatreener Andrei Ojamets.
Nõlvak – Tiisaar alistasid MK-sarja finaaletapil maailma neljanda paari
Eesti rannavõrkpalli esiduo Kusti Nõlvak – Mart Tiisaar alustas Roomas toimuvat MK-sarja finaaletapi põhiturniiri 2:0 (22:20, 22:20) võiduga. Eestlased alistasid maailma neljanda paari, poolakad Grzegorz Fijalek – Michal Bryl.
Vollenaiste EM: kramplik algus, ilus lõpp
Eesti naiste võrkpallikoondise debüüt Euroopa meistrivõistlustel õnnestus. Mänguvõit jäi küll teenimata, aga naiskonna esinemine paranes päev-päevalt ja ihaldatud punkt turniiritabelisse lõpuks teeniti.
Ennok: olime enda mängus ise kinni, mitte vastastes polnud asi
Täna jõudis EM-finaalturniirilt tagasi naiste võrkpallikoondis. Viiest mängust teeniti kahjuks viis kaotust, kuid sellest hoolimata võideti neli geimi. Nurgaründaja Anu Ennok tunnistab, et ebaõnnestumised oli suuresti tingitud neist endist, mitte vastastest.
Täna otsepilt: Eesti meeste võrkpallikoondis kohtub põhjanaabritega
Eesti meeste võrkpallikoondis kohtub täna kell 16.30 Vantaas ametlikus kontrollkohtumises Soome koondisega. Postimees vahendab mängust otseülekannet.
Eelviimane küpsuseksam tõi Cretu plaanidesse lisakäigu
Eesti võrkpallimeeskond jätkas pärast rasket suve edukat ettevalmistust EM-finaalturniiriks – viimased kolm kontrollmängu samuti EMile sõitvate koondiste vastu on võidetud. Suurturniiri eelne eelviimane küpsuseksam lõppes 3:1 paremusega Valgevene üle.
Eesti võrkpallikoondis alistas kontrollkohtumises põhjanaabrid
Euroopa meistrivõistluste finaalturniiriks valmistuv Eesti võrkpallikoondis murdis esimeses kontrollkohtumises Soome ametivennad seisuga 3:2.
Pärnu Võrkpalliklubi täiendas ridu brasiillasest nurgaründajaga
Pärnu Võrkpalliklubi andis Facebooki postituses teada, et nendega liitub Brasiilia mängumees Najari Carvalho.
Mõnnakmäe: naiskonna suurim puudus oli stabiilsus
Täna jõudis EM-finaalturniitrilt tagasi Eesti naiste võrkpallikoondis. Koondise kapteni Julija Mõnnakmäe sõnul jäi ta turniiriga rahule, kuid naiskonna suurim puudus oli stabiilsus.
OTSEPILT | Eesti võrkpallikoondis läheb vastamisi Soomega
Eesti võrkpalli rahvusmeeskond jätkab septembrikuiseks EMiks põhja ladumist täna Soomes, kus kell 16.30 algavas kohtumises minnakse vastamisi põhjanaabritega. 
PM Ungaris. Andrei Ojamets: eks need käed ja jalad natuke ikka värisesid
Võrkpalli naiskonna peatreener Andrei Ojamets ütles pärast EMil saadud ülikindlat kaotust Ungarile, et pelgas mängu eel sellist stsenaariumit.  Ojamets usub siiski, et Eesti on võimeline oluliselt paremaks mänguks, kui avamängus pakuti.
Video. Eesti fänne kaotused ei heiduta: vaata, kuidas koondis fännistaabis vastu võeti
Eesti võrkpallinaiskond kohtus peale eilset Rumeenialt saadud 1:3 kaotust  toetajatega. Budapestis Kertemi fännibaasis toimunud kohtumisel tehti pilte, jagati autogramme ja vahetati muljeid.
PM Ungaris. Kristi Nõlvak – amatöörina Euroopa meistrivõistlustel
Eesti võrkpallikoondis koosneb EM-finaalturniiril peamiselt välismaal profileiba teenivatest mängijatest. Kristi Nõlvak on erand, kes kõnnib teistsugust rada – tema käib üheksast viieni tööl ning mängib võrkpalli armastusest mängu vastu.
Kapten Mõnnakmäe homse mängu eel: Ungari on vastane, keda läheme võitma!
Eesti naiste võrkpallikoondise kapteni Julija Mõnnakmäe sõnul on Ungari võidetav vastane. Sidemängija jaoks on iga EMilt saadud võit kordaminek, aga sisimas unistab ta alagrupist edasipääsust.
GALERII | Ajalooline matš: Eesti jäi EM-finaalturniiri avamängus alla peoperenaistele
Eesti võrkpallinaiskond alustas Budapestis ajaloolist EM-finaalturniiri 0:3 (15:25, 17:25, 15:25) kaotusega Ungarile. Mitte kunagi varem polnud ükski meie olümpiaalade pallimängunaiskond Euroopa meistrivõistluste finaalturniiril mänginud.
Võimsa esituse teinud Nette Peit: mängupilt on paranenud, me ei peaks väga kurvad olema
Eesti võrkpallinaiskond osutas alagrupimängus Rumeeniale südikat vastupanu, kuid pidi lõpuks 1:3 (23:25, 32:30, 19:25, 21:25) kaotusega leppima. Euroopa meistrivõistlustel kõik mängud veel ühtegi mängu võita suutnud rahvusnaiskonnal seisavad ees kohtumised grupi tugevamate Hollandi ja Aserbaidžaa...
VÕRKPALLI EM | Eestlannad võitsid maratongeimi, kuid rumeenlannad mängu
Eesti võrkpallinaiskond jätkas EM-finaalturniiri 1:3 (23:25, 32:30, 19:25, 21:25) kaotusega Rumeenia vastu.
Meeste võrkpallikoondis võõrustab Saku Suurhallis tugevat Bulgaariat
Eesti võrkpalli rahvusmeeskond jätkab ettevalmistust septembris algavaks Euroopa meistrivõistluste finaalturniiriks. 4.-6. septembrini toimub Tallinnas Saku Suurhallis kontrollturniir, kus lisaks Eestile osalevad Valgevene ja Bulgaaria rahvuskoondised.
VÕRKPALLI EM | „Selles mängus oli palju, mida õppida.“
Eesti võrkpallikoondis kohtus täna Euroopa meistrivõistluste finaalturniiril maailma täielikku tippu kuuluva Hollandi naiskonnaga ja pidi vastu võtma 0:3 (18:25, 12:25, 10:25)kaotuse. 28. augustil peab Eesti viimase alagrupikohtumise Aserbaidžaaniga.