Jalgsi läbi Hispaania | Lumesadu maikuus, kallale kippuvad koerad ja Arnold Schwarzenegger
Oma palverännaku blogi kümnendas osas tõdeb Meelike, mis on peamised asjad, mida palverändur soovib: et kõht oleks täis, meel hea ja pesu oleks nööril kuiv.
VIDEO, mis ei lase sul öösel magada | Kõige jubedamad turvakaamerate salvestused kummitavatest hotellidest
Eile avaldasime loo maailma kõige kummitavamatest hotellidest, kus ööbimine on tõeline julgustükk. Kui sa ikka veel kartma ei hakanud, siis vaata täna kummitavate hotellide turvakaamerate kõige kõhedamaid salvestusi.
2018. aasta maailma parim lennufirma on Singapore Airlines
Selgusid maailma parimad lennufirmad aastal 2018! Maailma parimaks lennufirmaks tunnistati sel aastal Singapore Airlines Lennutranspordi kvaliteediuuringutele spetsialiseerunud Skytrax kuulutas Farnborough lennushow'l välja selle aasta maailma parimate lennufirmade edetabeli. 2018. aasta maailma...
Sa saad kortsud! Ehk 10 asja, mida keegi sulle seljakotiränduri elust ei räägi
Su sõbrad, pere ja kolleegid arvavad, et pikaks ajaks seljakoti selga viskamine on üks igavene puhkus? Päevast päeva üks rannas peesitamine, mägedes matkamine ja baaris uute sõpradega kokteilide kokku löömine? Sa arvad seda ka ise? Tegelikkus on midagi muud – hea uudis on aga see, et kokkuvõttes ...
EESTI 100 AARET | Ligi 90 ha suurune eri stiilides lahendatud Oru park
Reisijuht, Turist ja Muinsuskaitseamet on koos pikal reisil läbi Eesti kaunimate ja põnevamate paikade. Sina saad ka reisile kaasa tulla — uuri lähemalt SIIT.
TOP 10 | Need on kõige kõhedamad hotellid maailmas — sa pead neis ööbima koos vaimudega!
Kuidas sulle meeldiks ööbida hotellis, kus sa ei ole üksi sinuga koos pole ainult su sõber või kallim, vaid veel keegi? Ning see keegi pole inimene või lutikapere, vaid keegi teispoolsusest...
VINGE | Eesti alpinistid lähevad vallutama kaht Pamiiri mäetippu!
Kas tead, et nüüd ja kohe hakkab grupp Eesti alpiniste eesotsas Katrin Merisaluga üritama vallutada kaht Pamiiri mäetippu? Hoiame pöialt, et nende eesmärk saaks saavutatud! Vallutada kaks üle 7000 meetri kõrgust tippu alla kuu ajaga oleks Eesti alpinistide jaoks erakordne saavutus.
ODESSA | Mida kujutab endast kahele eestlasele saatuslikuks saanud linn?
Odessas toimunud traagilise sündmuse kohta lugedes on paljudel meie lugejatel tekkinud küsimus, kui paljud meie kaasmaalased üldse Odessas suvitavad ja mida seal täpsemalt teha ja näha saab. Reisijuht annab kiire ülevaate sellest populaarsest, kuid vähekajastatud kuurortlinnast.
APPI | Need on kõige kõrgemad ja kiiremad liutorud maailmas — kas julgeksid neist alla lasta?
Siin videos näed sa maailma kõige pöörasemaid, kõrgemaid, pikemaid, kiiremaid ja täiesti hullumeelseid liutorusid, millest allalaskmine on tõeline eneseületus.
Jube VIDEO | Vaata, mis juhtus ühe naisega paradiisisaarel — kunagi ei tea, kas oled oma hotellitoas üksi
Eile avaldasime video, kus õpetatakse, kuidas teha kindlasks, kas su hotellis on voodilutikad. Sest kui sa seda kindlaks ei tee, võib sinuga juhtuda nii nagu selle naisega siin videos...
EESTI 100 AARET | Eestimaa Siber ja looduslik pärnamets
Reisijuht, Turist ja Muinsuskaitseamet on koos pikal reisil läbi Eesti kaunimate ja põnevamate paikade. Sina saad ka reisile kaasa tulla — uuri lähemalt SIIT.
Video: vaata, kuidas valmib käsitööjäätis
Soojal suvepäeval ei ole midagi paremat kui üks magus jahutav jäätis. Postimehe tarbijaportaal käis uurimas, kuidas valmib populaarne käsitööjäätis.
Õpetlik, kuid õõvastav VIDEO | Kuidas teha kindlaks, kas su hotellitoas on lutikad?
Ükskõik kui uhkesse hotelli lähed, ei saa kunagi päris kindel olla, et sind madratsi all näljased voodilutikad ei varitse! Siin videos õpetatakse, kuidas teha kindlaks, kas su toas on peale sinu veel keegi...
VIDEO | Viis kõige jubedamat lõbustuspargi atraktsiooni maailmas — uskumatu, et keegi nendega üldse sõita julgeb!
Tõesti, on raske uskuda, et sellised atraktsioonid üldse olemas saavad olla, sest miks peaks keegi, kellele elu armas, nendega sõita tahtma...
Elisa uus pakett pakub ühe kuutasu eest kõiki reisihimulistele vajalikke teenuseid
Elisa tõi turule uued Euroopa ja Põhjamaade nutipaketid, mis pakuvad lisaks tarbijasõbralikule hinnale reisikindlustust, tasuta Mobiil-ID-d ja suuremaid roaming-mahte välismaal.
Turkish Airlines lisab Tallinnasse lende
Lennufirmade liinide avamisi ja sulgemisi ning lennusageduste muutusi ja koodijagamislepinguid monitooriv Airlineroute info põhjal plaanib Turkish Airlines oma 2019. aasta suvises lennuplaanis alates aprillist kuni juunini järk-järgult kasvatada lendude sagedust paljudel Euroopa liinidel. Muuhulg...
Võimas VIDEO | Vaata, kuidas uhke Airbus A350 õhku tõuseb ja näitab, mis imeasju ta õhus teha suudab
Varsti algab Inglismaal suur Farnborough lennundusnäitus ja publiku soojendamiseks ilmuvad juba videod uhketest osalejatest. Eelmises videoloos näitasime, kuidas võimas Airbus A380 vertikaalselt õhku tõuseb ja peadpööritavalt manööverdab, täna teeb veel hullemaid trikke A350.
VIDEO, mis võtab südame alt õõnsaks | Nendel teedel sa juba sõita ei taha!
On ju kena roolida mööda maanteed ja laulu vilistada. Aga maailmas on selliseid teid, kuhu sa sõitma minna ei taha...
Elisa uus pakett pakub ühe kuutasu eest kõiki reisihimulistele vajalikke teenuseid
Elisa tõi turule uued Euroopa ja Põhjamaade nutipaketid, mis pakuvad lisaks tarbijasõbralikule hinnale reisikindlustust, tasuta Mobiil-ID-d ja suuremaid roaming-mahte välismaal.
EESTI 100 AARET I Norra allikad – kõige sügavamad ja veerohkemad Eestis
Reisijuht ja Turist koostöös Muinsuskaitseametiga on alustanud reisi läbi Eesti kaunimate ja põnevamate paikade. Nelja kuu jooksul käime läbi 100 Eesti paika ja objekti ning sama saad teha sina — juba õige pea läheb lahti mängimine kodulehel www.eesti100aaret.ee, mille abil saad meiega koos või e...
OLE KAVAL | Selle suve nädalad, mil saad populaarsetesse sihtkohtadesse reisida kuni 49% odavamalt!
Paljud meist naudivad Eesti praegust kuuma ja päikeselist ilma, kuid see ei anna põhjust jätta kasutamata parimaid reisivõimalusi väljaspool riiki. Eriti siis, kui võtta arvesse, et lennud võivad olla odavamad kui bensiiniraha, mis kulub kodumaal reisimiseks.
Mägesid vallutama! Vaata, kuidas alpinist kotti pakib ja kui meeletult palju asju tuleb kaasa võtta
Eesti alpinistide grupp eesotsas Katrin Merisaluga on vallutusretkel — eesmärk on jõuda Pamiiri kahte mäetippu. Käed taskus sellist asja juba tegema ei lähe, vaid hoopis kogu elamine tuleb kotti pakkida.
EESTI 100 AARET | Ruhnu puukiriku ehitamisel on kasutatud laevavrakkide osi
Reisijuht, Turist ja Muinsuskaitseamet on koos pikal reisil läbi Eesti kaunimate ja põnevamate paikade. Sina saad ka reisile kaasa tulla — uuri lähemalt SIIT.
EESTI 100 AARET | Töötava auruveduriga Eesti Muuseumraudtee
Reisijuht, Turist ja Muinsuskaitseamet on koos pikal reisil läbi Eesti kaunimate ja põnevamate paikade. Sina saad ka reisile kaasa tulla — uuri lähemalt SIIT.
Usbekistan juurutab e-viisa
Usbekistani viisarežiim on olnud reisijale Kesk-Aasia üks kõige frustreerivamaid. Viisa saamiseks on vaja küllakutset, esitada tuleb plaanitav reisimarsruut ning viisa jaoks on visiit Usbekistani saatkonda vältimatu (taotlust on võimalik siiski esitada ka elektrooniliselt). Loodetavasti muutub ol...
ADRENALIINILAKS | Teeme koos sõidu maailmakuulsal lõbustuspargi atraktsioonil The Monster!
Eile said videost vaadata, millised on viis kõige jubedamat lõbustuspargi atraktsiooni maailmas, täna aga läheme hoopis ise sõitma!
Sinu unistused täituvad romantilises Veneetsias! Nüüd edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast kõigest 122€
Turkish Airlines lennutab ühe mugava ümberistumisega Tallinnast romantilisse Veneetsiasse 122 euroga. Kui lisad juurde 4 ööd 3* hotellis koos hommikusöökidega, läheb kokku 222€!
Jalgsi läbi Hispaania | Hoolimata mitmest valuvaigistist ei läinud enesetunne paremaks ja nutt oli pidevalt kurgus
Oma palverännaku blogi üheksandas osas kogeb Meelike nii võlu kui ka valu.
Vägev VIDEO | Vaata lähedalt, kuidas uhke Airbus A380 vertikaalselt õhku tõuseb ja peadpööritavalt manööverdab!
Sellist imeilusat lennukit nagu Airbus A380 lähedalt tegutsemas näha on vägev elamus, isegi kui jälgid seda videopildis.
Hirmutav VIDEO | Vaata, kuidas pikne tabab lennukit ja möllab lennujaamas!
Kas oled näinud, kuidas äike lennukit tabab ja kas tead, kui ohtlik on välk lennukile? Mis võib juhtuda, kui piksenooled teraslinnu sihikule võtavad, saad teada SIIT!
Menetlusfirmad on asunud ründama hilinenud lennureisijaid
Nagu LHV müügimehed teavad, et potentsiaalsed pangakliendid käivad supermarketites sisseoste tegemas, teavad ka lendude hilinemise korral lennufirmadelt hüvitise nõudmisega abi pakkuvad firmad, kus asub nende potentsiaalne klient. Õigupoolest teavad nad seda kaugelt täpsemalt, kui LHV noormehed m...
Euroopa Kohus: liisitud lennu puhul vastutab lennu korraldaja
Euroopa Kohus tegi jälle ühe olulise lennureisijate õigusi puudutava otsuse: juhul, kui lennureis pikalt hilineb, on vastutavaks pooleks (ehk kompensatsiooni maksjaks) see lennufirma, mis reisi korraldas ja müüs, mitte see lennufirma, mis lendu reaalselt opereeris. Lennunduses on pole midagi eril...
Superpakkumine! Edasi-tagasi otselennud Kaunasest Napolisse alates 55€
Ryanair lennutab Kaunasest soodsalt Napolisse, mis on tuntud rikka ajaloo, ilusa looduse, maitsva köögi ja kaunite randade poolest.
EESTI 100 AARET | Orissaare staadioni tamm kasvab keset jalgpalliväljakut
Reisijuht, Turist ja Muinsuskaitseamet on koos pikal reisil läbi Eesti kaunimate ja põnevamate paikade. Sina saad ka reisile kaasa tulla — uuri lähemalt SIIT.
<span style="font-family: Helvetica;">HEAD NIPID | Kuidas reisil kõht korras hoida?</span>
Mis võiks olla hullem, kui reisil pidevalt tualeti vahet joosta? Loe, kuidas maailmas ringi rännates kõhuprobleeme vältida.
Puhka imeliste randadega Fuerteventural: edasi-tagasi lennupiletid Riiast + 8 ööd ranna lähedal külaliskorteris kokku 223€!
Kombineerides erinevaid lende on võimalik lennata talvel Riiast ühe ümberistumisega Fuerteventura saarele. Edasi-tagasi lennud Riiast algavad 148 eurost! Novembris on saarel mõnusalt soe — päevased temperatuurinäidud on peamiselt üle 20 kraadi.
Finnair katsetab teenust, kus reisija ei pea pagasit lennujaama vedamagi
Finnair alustas möödunud nädalal Londoni Heathrow lennujaamas innovaatilise pagasiteenuse pakkumist koostöös startup-ettevõttega AirPortr. Uus teenus võimaldab pagasi enne väljalendu koduukselt või hotellist turvaliselt lennujaama saata ning kui
Verdtarretav VIDEO | Kõige ohtlikumad rannad maailmas — neisse sa juba peesitama ja ujuma minna ei taha!
Rannahooaeg on haripunktis, aga päris igasse randa ka minna ei tasu. Eesti rannad on küll suhteliselt ohutud, aga kui ikka rannailma pole, siis kaua ei peesita... Mujal maailmas aga tasub rannavalikuga ettevaatlikum olla.
EESTI 100 AARET | Panga pank ehk Mustjala pank on Lääne-Eesti ja saarte kõrgeim
Reisijuht, Turist ja Muinsuskaitseamet on koos pikal reisil läbi Eesti kaunimate ja põnevamate paikade. Sina saad ka reisile kaasa tulla — uuri lähemalt SIIT.
Hommikune lennuk udu tõttu Helsingist Tallinnas maa peale ei jõudnudki; häiritud on lennuliiklus ka üldisemalt
Täna hommikul kell 6 lendas Soomest Helsingist Tallinna reisilennuk, mis ei saanud aga paksu udu tõttu kenasti maanduda.
Frankfurdi lennujaamas avati uus vaateterrass
Frankfurdi lennujaama esimese terminali (T1) transiittsoonis avati hiljuti uus katuseterrass, kust avanevad suurepärased vaated lennukite õhkutõusmistele ja maandumistele ning lennujaama maapealsetele operatsioonidele. Terrassil leiab istekohad, teleskoobi, mille kasutamine on tasuta ning infotab...
Kõik armastavad Gruusiat | Ühtäkki hakkas taksojuht hirmsa entusiasmiga mu kätt krabama ja selgitama, et tarvis oleks rannapromenaadil jalutada
Keiu käis Gruusias ja Reisijuht avaldab ka seekord tema salajased reisipäevikud. Tänane on viimane osa.
Soojad suveilmad tõid lisareisid mandri ja suursaarte vahelises laevaliikluses
TS Laevad lisab kokkuleppel Maanteeametiga suve populaarsemaks perioodiks täiendavad reisid nii Virtsu-Kuivastu kui Rohuküla-Heltermaa liinile.
Tripsta ja Airtickets peatasid lennupiletite müügi
Momondo lennupiletite otsingus küllaltki populaarne broneerimisleht Tripsta ja samale omanikule kuuluv Airtickets peatasid rahaliste raskuste tõttu juuni lõpus oma tegevuse. Kreekas registreeritud Tripstal olid veebilehed 46 riigis, sealhulgas ka Eestis. Airtickets on mõnevõrra vähem tuntud, kuid...
Hommikune lennuk udu tõttu Helsingist Tallinnas maa peale ei jõudnudki; häiritud on lennuliiklus ka üldisemalt
Täna hommikul kell 6 lendas Soomest Helsingist Tallinna reisilennuk, mis ei saanud aga paksu udu tõttu kenasti maanduda.
<span style="font-family: Helvetica;">HARJUTUSI SABALE | Kuidas pikal lennureisil toolil istudes võimelda, et keha kangeks ei jääks?</span>
Kas oled pärast pikka lennureisi üleni kange ja keha valutab igalt poolt? Seda saab vältida — spordimeditsiini asjatundjad õpetavad, kuidas.
EESTI 100 AARET | Mitme funktsiooniga sõjameeste mälestuskirik
Reisijuht, Turist ja Muinsuskaitseamet on koos pikal reisil läbi Eesti kaunimate ja põnevamate paikade. Sina saad ka reisile kaasa tulla — uuri lähemalt SIIT.
Elisa lisas pakettidesse reisikindlustuse
Alates tänasest pakub Elisa uute nutipakettidega Eestis esmakordselt ühe kuutasu eest sideteenust, Mobiil-IDd ja aastast reisikindlustust tervele perele.
Seljakotirändur soovitab: mida teha, kui tunned, et oled oma reisiunistusega üksi ega tea, kust alustada?
„Mul võttis viis aastat aega, enne kui ma end päriselt kokku võtsin ja reisile läksin,“ rääkis mulle kolmekümnendates ameeriklanna, keda kohtasin hiljuti kusagil pärapõrgus Kõrgõzstanis.
Turistid said kaks aastat pärast reisi 16 000-eurose arve
Lõuna-Koreast pärit turistid viisid San Fransisco reisi ajal oma väikelapse haiglasse, kus talle anti veidi piimasegu ja lasti mõni tund magada. Kaks aastat hiljem esitati vanematele aga uskumatult üüratu arve.
Veeda nädalavahetus muinasjutulises Prahas! Edasi-tagasi otselend Riiast + 3 ööd kesklinnas kokku 145€
Lennufirma airBaltic pakub hetkel hea hinnaga lende Riiast Prahasse: edasi-tagasi lennud algavad 96 eurost, Tallinnast ca 50 eurot kallimalt! Soodsaid pileteid leidub lendamiseks septembrist kuni järgmise aasta aprillini.
Kas teadsid, et Lätist saab Saksamaale ka mereteed mööda? Sügisest liinil ka uus laev!
Kas oled tüdinud lõputust auto- või bussisõidust läbi Poola? Tea nüüd, et Saksamaale saab ka teisiti.
Megahinnad Lõuna-Aafrika Vabariiki: edasi-tagasi lennud Tallinnast Johannesburgi vaid 244 eurot!
Euroopa parim lennufirma Turkish Airlines pakub imehindasid Lõuna-Aafrika Vabariiki Johannesburgi – edasi-tagasi lennud Tallinnast vaid 244 eurot! NB! Tegemist võib olla veahinnaga
EESTI 100 AARET | Mõisniku valdusest leitud pinnasest sai 10% kogu Venemaa toodangust
Reisijuht, Turist ja Muinsuskaitseamet on koos pikal reisil läbi Eesti kaunimate ja põnevamate paikade. Sina saad ka reisile kaasa tulla ja ägedaid auhindu võita — uuri lähemalt SIIT.
Populaarne puhkusesaar ehmatas reisijaid uute maksudega
Turistide hulgas populaarse Kariibi mere saare Barbadose külastamine kujuneb veel kallimaks – üsna lühikese etteteatamisajaga avalikustati, et alates 1. juulist tuleb majutusasutustel koguda suuremat turistimaksu.
EESTI 100 AARET | Kadrioru lossi- ja pargiansamblist leiab barokse Euroopa parimaid palasid
Reisijuht, Turist ja Muinsuskaitseamet on koos pikal reisil läbi Eesti kaunimate ja põnevamate paikade. Sina saad ka reisile kaasa tulla — uuri lähemalt SIIT.
Wizz Airi uus pagasipoliitika – käsipagas on tasuline
Odavlennufirma Wizz Air pagasipoliitikaga kursis hoidmiseks peab olema päris tihe lendaja, sest nende käsipagasit puudutavad reeglid kipuvad vahetuma sagedamini, kui Eestis aastaajad. Nüüd on Wizz järjekordselt juurutanud uue ja sedakorda üsna õela poliitika: käsipagasi saavad lennukisse kaasa võ...
SERVAKÕND TELETORNIS | Vaata, kuidas vaprad Delfi toimetajad 175 meetri kõrgusel serval jalga kõlgutavad!
Reisijuht, Turist ja Muinsuskaitseamet on pikal teekonnal, avastamas Eesti aardeid. Üks sajast aardest on Tallinna teletorn ning sinna me eile sammud seadsimegi. Aga mitte ainult vaatama, vaid ka tegutsema — sest kui ikka tahad mingit asja korralikult avastada, tuleb selle serval kõndida!
Matk läbi Jeju saare. Ideaalne retsept kultuurišokiks
Jeju saarel saab näha nii fantastilist loodust kui ka midagi eestlase jaoks õõvastavat – koerafarme, kus neid kasvatatakse toiduks.
REISIBLOGI | Maalehe reis Šotimaale algab juba laupäeval
Laupäeval, 21. juulil algab Maalehe seitsmepäevane reis inglismaale ja Šotimaale.
EESTI 100 AARET I Käsmus on vähem kui 100 merendusaasta jooksul elanud 64 kaptenit
Reisijuht, Turist ja Muinsuskaitseamet on koos pikal reisil läbi Eesti kaunimate ja põnevamate paikade. Sina saad ka reisile kaasa tulla ja ägedaid auhindu võita — uuri lähemalt SIIT. Esimest korda mainitakse Käsmut ajalooallikates 1453. aastal strand tho Kesemo nime all. Arvatavasti viitab see n...
EESTI 100 AARET | Sädemest sai kunagi alguse Valga teatri- ja seltsimaja. Vaata, mis seal toimub täna!
Reisijuht, Turist ja Muinsuskaitseamet on koos pikal reisil läbi Eesti kaunimate ja põnevamate paikade. Nelja kuu jooksul käime läbi 100 Eesti paika ja objekti ning sama saad teha sina! Kui tee sind Valgasse viib, tasub kindlasti käia ka sealses muuseum-seltsimajas.
EESTI 100 AARET | Jägala juga on lummav igal aastaajal
Reisijuht, Turist ja Muinsuskaitseamet on koos pikal reisil läbi Eesti kaunimate ja põnevamate paikade. Sina saad ka reisile kaasa tulla — uuri lähemalt SIIT.
Viinis on küpsemas suur hinnasõda
Selle nädala ilmselt kõige nüansirikkam uudis tuleb lennunduse valdkonnast. British Airwaysi ja Iberia emafirma IAG (International Airlines Group) teatas plaanist avada uus lennubaas Viinis, kust hakatakse pakkuma odavlende 14 Euroopa sihtkohta Leveli kaubamärgi all (loe pikemat ülevaadet Levelis...
Hulljulge foto klõpsinud turistid said suure pahameele osaliseks
Ukrainast pärit turistid Oleg ja Julia tegid Kariibimere saarel Saint Martinil puhates hulljulge foto, kuid sattusid kiirelt inimeste viha alla.
VIDEO | Vaata, need on 10 kõige kaunimat paika Horvaatias!
Oled juba tänase Horvaatia-Inglismaa mängu ootuses? Siis on just paras aeg vaadata videot Horvaatia kaunimatest paikadest, sest selles riigis on palju muudki ilusat lisaks loomingulisele jalgpallile.
EESTI 100 AARET | Legendidest tulvil Vastseliina piiskopilinnuseni viib nüüd palverännutee
Reisijuht, Turist ja Muinsuskaitseamet on koos pikal reisil läbi Eesti kaunimate ja põnevamate paikade. Sina saad ka reisile kaasa tulla — uuri lähemalt SIIT.
EESTI 100 AARET | Legendidest tulvil Vastseliina piiskopilinnuseni viib nüüd palverännutee
Reisijuht, Turist ja Muinsuskaitseamet on koos pikal reisil läbi Eesti kaunimate ja põnevamate paikade. Sina saad ka reisile kaasa tulla — uuri lähemalt SIIT.
Anykščiai rabab oma müstilise looduse ja hinge pugeva külalislahkusega
Kalendri järgi on sellel suvel kolmteist ilusat nädalavahetust. Teades, et aeg lendab, planeerigem vaba aja ja nädalavahetuse reisid juba nüüd. Millist sihtkohta valida? Külasta naabreid Leedus, tule Anykščiaisse.
Tänased reisileiud: lenda eksootilisse Taisse 466 euroga
Postimehe reisiportaal teeb iga päev kokkuvõtte huvitavatest ja soodsatest lennupiletitest. Tänased piletid on kogutud trip.ee, ja lentodiilit.fi lehtedelt.
EESTI 100 AARET | Unikaalne põliskultuur Kihnu saarel
Reisijuht, Turist ja Muinsuskaitseamet on koos pikal reisil läbi Eesti kaunimate ja põnevamate paikade. Sina saad ka reisile kaasa tulla — uuri lähemalt SIIT.
EESTI 100 AARET | Maasi ordulinnuse ehitus oli saarlastele karistuseks
Reisijuht, Turist ja Muinsuskaitseamet on koos pikal reisil läbi Eesti kaunimate ja põnevamate paikade. Sina saad ka reisile kaasa tulla — uuri lähemalt SIIT.
EESTI 100 AARET | Erakordselt selge veega Äntu järvestik pakub silmailu ning kustutab pisut seiklusjanugi
Reisijuht, Turist ja Muinsuskaitseamet on koos pikal reisil läbi Eesti kaunimate ja põnevamate paikade. Sinagi saad reisile kaasa tulla ja ägedaid auhindu võita — uuri lähemalt SIIT.
TOP 10 | Need on turistide jaoks kõige ohtlikumad paigad maailmas!
Siin videos näidatud paigad ei paku rändajale lihtsalt keskmisest suuremat närvikõdi, vaid on reaalselt eluohtlikud. Siiski on palju turiste, keda nagu magnetiga just sellistesse paikadesse tõmbab...
EESTI 100 AARET | Jalgratas kui auasi
Reisijuht, Turist ja Muinsuskaitseamet on koos pikal reisil läbi Eesti kaunimate ja põnevamate paikade. Sina saad ka reisile kaasa tulla — uuri lähemalt SIIT.
Maailma veidraim lennuk sai vaala ilme
Airbus BelugaXL on tuntud kui maailma kõige kummalisema välimusega lennuk. Nüüd otsustas Airbus lennuki veidrusele veel rohkem rõhku pöörata ning maalis lennukile valgevaala kujutise.
USAs levib soolenakkus: jäljed viivad McDonald’sisse
Üle 100 ameeriklase on haigestunud parasitaarsesse soolenakkusesse, mille levitajateks peetakse McDonalds’it.
EESTI 100 AARET | Üks paremini säilinud suuri postijaamu Eestis
Reisijuht, Turist ja Muinsuskaitseamet on koos pikal reisil läbi Eesti kaunimate ja põnevamate paikade. Sina saad ka reisile kaasa tulla — uuri lähemalt SIIT.
EESTI 100 AARET I Rahvuslik pühapaik Vargamäel
Reisijuht ja Turist koostöös Muinsuskaitseametiga on alustanud reisi läbi Eesti kaunimate ja põnevamate paikade. Nelja kuu jooksul käime läbi 100 Eesti paika ja objekti ning sama saad teha sina — juba õige pea läheb lahti mängimine kodulehel www.eesti100aaret.ee, mille abil saad meiega koos või e...
Hiina imed: mähkmeteta beebidest kanajalgadeni
Helsingist umbes kümnetunnise lennusõidu kaugusele jääv Hiina püüab pilku omapärase arhitektuuri, kummaliste delikatesside ja huvitavate kommetega.
Vihane klient: Ryanairiga ma enam kunagi ei sõida
Reisija ostis Ryanairi lennufirmast piletid marsruudil Glasgowst Lissaboni, kuid lend tühistati ja lennufirma pakkus kliendile alternatiivi, millega saaks reisija veeta Portugali pealinnas vähem kui pool tundi.
EESTI 100 AARET | Võrtsjärve graatsilised kaled püüavad kala tuule jõul
Reisijuht, Turist ja Muinsuskaitseamet on koos pikal reisil läbi Eesti kaunimate ja põnevamate paikade. Nelja kuu jooksul käime läbi 100 Eesti paika ja objekti ning sama saad teha sina! Kalekalastusest oled midagi kuulnud? Loe, kuidas seda Võrtsjärvel tehakse.
Videolugu: kruiisituristid ei tea Tallinnast suurt midagi
Tugeva tuule ja vihmase ilma kiuste tõid kuus kruiisilaeva täna Tallinnasse rekordarvu kruiisituriste. Uurisime üle terve maailma pärit turistidelt, mida nad Eesti pealinna vaatama tulid.
EESTI 100 AARET | Mine vaata Simuna kirikus, milline näeb välja üks vanemaid eestlasest orelimeistri kätetöid
Reisijuht, Turist ja Muinsuskaitseamet on koos pikal reisil läbi Eesti kaunimate ja põnevamate paikade. Sinagi saad reisile kaasa tulla ja ägedaid auhindu võita — uuri lähemalt SIIT.
Pamiiri vallutajate seiklused | Mida teha, kui seljakott, kus on terve su elu, pooleks läheb?
Eile kirjutasime, kuidas Eesti alpinistide grupp eesotsas Katrin Merisaluga läheb vallutama Pamiiri kaht mäetippu. Täna saad lugeda, kuidas lahendati katkise seljakoti saatus.
Veeda jõulud ja aastavahetus New Yorgis! Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast + 8 ööd majutust kõigest 588 eurot
Tee endale kingitus ja valluta sõpradega maailma naba — New York!
EESTI 100 AARET I Mis teeb tähelepanuväärseks Seidla tuuleveski?
Reisijuht ja Turist koostöös Muinsuskaitseametiga on alustanud reisi läbi Eesti kaunimate ja põnevamate paikade. Nelja kuu jooksul käime läbi 100 Eesti paika ja objekti ning sama saad teha sina — juba õige pea läheb lahti mängimine kodulehel www.eesti100aaret.ee, mille abil saad meiega koos või e...
Ratastel Euroopat avastama? Loe, millega tuleks autoreisile minnes arvestada
Kuigi autoga läbi Euroopa sõitmine on tehtud lihtsaks, peaks välismaale minemise siiski hoolikalt ette planeerima ja läbi mõtlema. Uurisime, millele enne autoga reisile minekut mõelda tasub.
EESTI 100 AARET | Eestis on vaid üks mausoleum. Uuri järgi, kus!
Reisijuht ja Turist koostöös Muinsuskaitseametiga alustavad tänasest reisi läbi Eesti kaunimate ja põnevamate paikade. Nelja kuu jooksul käime läbi 100 Eesti paika ja objekti ning sama saad teha sina, mängides kodulehel www.eesti100aaret.ee. Auhindadele!
EESTI 100 AARET | Pirita kloostris elasid keskajal teineteisest rangelt eraldatud naised ja mehed
Reisijuht, Turist ja Muinsuskaitseamet on koos pikal reisil läbi Eesti kaunimate ja põnevamate paikade. Sina saad ka reisile kaasa tulla — uuri lähemalt SIIT.
JÄTA MEELDE | Viis nõuannet, kuidas varasemast mitu korda soodsamalt reisida
Kes tahab odavalt reisida, see peaks eelnevalt pisut vaeva nägema. Kogusime kokku mõned väärt nõuanded, kuidas alustada oma soodsa reisi planeerimist.
Probleemid arvutivõrgus tekitasid häireid parvlaevapiletite ostmisel
Eile tekkisid ajutised probleemid mandrit ja suursaari ühendavatel parvlaevaliinidel, sest sadamates ei töötanud kaardimaksed ning arveldamine oli võimalik vaid sularahas ja saarte püsielaniku soodustust kasutada ei saanud.
EDETABEL | Kas tead, mis on naiste jaoks kõige ohtlikumad riigid maailmas?
See edetabel peab silmas küll peamiselt naisena elamise ohtlikkust nendes riikides, aga kindlasti mõjutavad sellised uuringud korralikult ka reisiturgu, sest eks ole kõhe naisena külastada riiki, kus naistevastane vägivald on niivõrd levinud.
Jalgsi läbi Hispaania | Puhtad linad, oma voodi, privaatsus! Need on asjad, millest palverändur unistab
Oma palverännaku blogi kaheksandas osas on Meelike taas hoos vaatamata valutavatele jalgadele. Sõpradega koos on alati parem!
6 maailma kõige ohutumat sihtkohta, mis on lisaks turvalisusele ka ääretult põnevad
Travel Awaits tõi välja kuus riiki, kus kuritegevust leidub vähem kui mujal maailmas. Need riigid ei ole vaid ühed maailma ohutumad, aga on ka huvitavad sihtkohad reisimiseks.
Tänased reisileiud: lenda Hiinasse Hainani saarele 422 euroga
Postimehe reisiportaal teeb iga päev kokkuvõtte huvitavatest ja soodsatest lennupiletitest. Tänased piletid on kogutud trip.ee lehelt.
EESTI 100 AARET | Mis sai Tartu Ülikoolis korda rikkunud tudengitest?
Reisijuht, Turist ja Muinsuskaitseamet on koos pikal reisil läbi Eesti kaunimate ja põnevamate paikade. Nelja kuu jooksul käime läbi 100 Eesti paika ja objekti ning sama saad teha sina! Kas tead, et ülikoolis käimiseks polegi vaja eksameid teha. Leia üles Tartu Ülikool ja astu sisse! Külastusinfo...
Suur konverents tõi Tallinnasse 128 Eesti aukonsulit
Täna algas Tallinnas traditsiooniline Eesti aukonsulite konverents, mis tõi kokku 128 Eesti aukonsulit üle maailma. Eesti aukonsulid arutavad, kuidas paremini tutvustada Eestit, edendada ärisuhteid ja majanduskoostööd ning aidata välisriikides elavaid ja reisivaid eestlasi.
Suur konverents tõi Tallinnasse 128 Eesti aukonsulit
Täna algas Tallinnas traditsiooniline Eesti aukonsulite konverents, mis tõi kokku 128 Eesti aukonsulit üle maailma. Eesti aukonsulid arutavad, kuidas paremini tutvustada Eestit, edendada ärisuhteid ja majanduskoostööd ning aidata välisriikides elavaid ja reisivaid eestlasi.
EESTI 100 AARET | Treppoja astangud ja neid ümbritsev puutumatu loodus inspireerivad filmitegijaid
Reisijuht, Turist ja Muinsuskaitseamet on koos pikal reisil läbi Eesti kaunimate ja põnevamate paikade. Sina saad ka reisile kaasa tulla — uuri lähemalt SIIT.