ISADEPÄEVA ERI | Eestimaa eriline loodus minu isa silme läbi
Eriline pole ainult meie isamaa, vaid ka meie isad. Ehk on isadel kohe mingi eriline silm isamaa looduse peale? Need pildid tegi minu isa, pisikese Nokia X2 nuputelefoniga.
Vägev VIDEO | Maailma viis pikimat rongi — ei usuks, et see võimalik on, kui ei näeks!
Selliseid ebanormaalselt pikki ronge lihtsalt jääd jälgima ega suuda silmi ekraanilt eemale rebida.
Kristi Kongiga Mehhikos | Värvid, mis meid alati ümbritsevad
Väljas ladistab võimsalt vihma. Taevas México City kohal on tumehall ja puude — neid on siin üllatavalt palju — sahin on nii valju, et peaaegu paneks uskuma, et me ei ole mitte maailma ühes suurimas linnas, vaid hoopis keset džunglit.
Austraalia muutis Working Holiday viisa tingimusi
Austraalia valitsus muutis hiljuti seljakotireisijatele mõeldud viisade tingimusi, võimaldades ühes kohas pikemalt töötada ja pikendada teatud tingimustel viibimist Austraalias. Muudatused puudutavad nii Working Holiday (viisa klass 417) ja Work and Holiday viisasid (viisa klass 462). Kuna Eesti ...
Kuhu saab Nordicaga 2019. a. suvel lennata?
Nordica liinivõrgu plaanitud muudatuste kohta on viimasel ajal tulnud mitmeid uudiseid. Kõigepealt teatati, et alates 14. jaanuarist ei lennata enam Oslosse, Amsterdami ega Peterburisse. Peterburi ja Amsterdami liini lõpetamisel tuuakse põhjuseks vähene nõudlus ning Oslo liinil terav konkurents, ...
Flight-Report: Euroopa parimad lennufirmad 2018
Maailma vast tuntuim lennutranspordi kvaliteedi hindaja on Briti konsultatsioonifirma Skytrax, kelle iga-aastased lennufirmade ja lennujaamade pingeread leiavad rohkesti kajastamist. Lennufirmade edetabeleid leidub veel teisigi, näiteks AirlineRatings.com-i, TripAdvisori, Conde Nast Travelleri om...
Keset humanitaarabikriisi Iraagi Kurdistanis: vajadus abi järele on suurem kui kunagi varem
Mis tunne on külastada Iraaki aastal 2018, neli aastat pärast ISISe pealetungi?
Järjest soodsamaks läheb | Puhka talvel Tenerifel: edasi-tagasi lennupiletid alates 105 eurost!
Kombineerides erinevaid lende on võimalik lennata talvel Riiast ühe ümberistumisega Kanaaridele. Edasi-tagasi lennud algavad 105 eurost! Lennupiletid + autorent (6 päeva) + majutus 3* hotellis (6 ööd) koos hommikusöökidega kokku 259€!
TripAdvisor tegi läbi põhjaliku uuenduskuuri
Septembris teatas TripAdvisor, et maailma suurimal reisilehel on valmimas täiesti uus visuaalne lahendus, mis toob kaasa olulisis muudatusi ka kuvatava sisu osas. Uuenduse peamine idee oli luua midagi "reisiFacebooki" sarnast, kus kasutajale ilmub sõnumivoog soovitustega sõpradelt, sotsiaalmeedia...
Milline on maailma kõige turistikam linn? Sa võid üllatuda!
London, New York, Pariis – eeldad, et üks neist linnadest on maailma kõige turistikam? Eksid. Selleks on hoopis Mehhiko kuurortlinn Cancun.
Sel talvel saavad 20 riigi kodanikud Taisse viisata
Taisse reisimine on sel hooajal soodsam 20 riigi kodanike jaoks, sest alates 15. novembrist kuni 13. saanuarini ei pea saabuvad turistid piiril tasuma 2000 bahti ehk umbes 50 euro suurust viisatasu.
Lennufirma tuleb välja reisijatele ülikasuliku uuendusega
Eliitlennufirma Air France hakkab peagi oma klientidele pakkuma võimalust saada lahti neist lennupiletitest, mis muidu olid tagastamatud, kirjutab Business Insider France.
MATKAJUTUD | EPILOOG: Saime väärt õppetunni, kuidas mägedes mitte käituda — ja erinevalt nublust, tulime me rääkima
Tänane on Markuse matkajuttude viimane osa, kus epiloogiks jääb tõdemus, et mägesid tuleb austada.