SUUR TUNNUSTUS | Loe, milliseid söögikohti Tallinnas soovitab maailmakuulus Lonely Planet
Kui maailma kuulsaima reisigiidi veebiversioonis juba midagi soovitatakse, siis see pole niisama. Loe, millised toidukohad Lonely Planetit Tallinna juures enim võlusid.
Lufthansa teeb strateegias kannapöörde
Seda, et lennufirmad otsustaksid oma senist strateegiat põhjalikult korrigeerida, ei juhtu just sageli, seda enam, kui tegemist on tõeliselt suure tegijaga. 24. juunil teatas Lufthansa (Lufthansa all on siin mõeldud kogu gruppi) investoritele ja avalikkusele mitu põhimõttelise tähtsusega uudist: ...
AMEERIKA ÕUDUSUNENÄGU | Tundsin, et nagu oma kodulinnas, olen ka siin muutumas üleüldiseks lemmikuks — aga läks hoopis teisiti…
Ma olen kohe 44. Ma tean väga hästi, et näen kahjuks välja tunduvalt vanem. Heatahtlik võõras ütleks, et olen "ebamäärases vanuses", pahatahtlik aga otse välja, et olen vaene vana naine.
Kas tead, kuhu Tartu lennujaamast enim lennatakse? Siit saad teada!
Tartu lennujaamast lendavad inimesed nii Helsingisse kui kaugemale, Finnairi lennuplaan on hästi vastu võetud.
REISIIDEE SUVEKS | Aastakümneid ligipääsmatud olnud Pakri saared on nüüd lühikese laevasõidu kaugusel
Imeilusatele Suur-Pakri ja Väike-Pakri saartele pääseb suvel Paldiskist regulaarliiniga.
Lufthansa avab novembris liini Münchenisse
Alates 4. novembrist on võimalik lennata Lufthansaga kolm korda nädalas Tallinnast Münchenisse, saab lugeda Tallinna Lennujaama kodulehelt. Tegemist on juba teise Eesti ja Saksamaa vahelise lennuliiniga, mida lennuettevõte opereerib. Müncheni lennujaam Frankfurdi kõrval Saksamaa üks olulisemaid...
2019. aasta maailma parim lennufirma on Qatar Airways
Briti lennutranspordi konsultatsioonifirma Skytrax kuulutas Pariisis toimuval lennushow’l välja selle aasta maailma parimate lennufirmade edetabeli. 2019. aasta parima lennufirma tiitli võitis taas Qatar Airways, järgnesid Singapore Airlines ja ANA All Nippon Airways. Esikolmiku seas üllatusi pol...
Pilditegemise JAH ja EI: Kas sina teed sama palju selfisid kui filipiinod?
Olen higine, tolmune ja saastunud õhust veidi uimane. Manila, Filipiinide pealinn pole elamiseks just parim paik. Kõnnin töölt koju, nägu vastavalt selline, mis ma esimeses lauses ütlesin.
RANNAHOOAEG JÄTKUB | Need on Eesti parimad rahulikud rannad
Pärnu ja Pirita melu pole igaühele. Kui aga tahate siiski kaunist randa, häid söögikohti selle lähedal ja mõnusat hotelli, siis on need rannad teie jaoks.
Eesti vahetustudeng Türgis: siin ei vehita rusikate, vaid nugadega!
"Pidevad kaklused (Istanbulis ei vehita mitte rusikate, vaid nugadega), rahutused, protestid, rahvusvahelised mõrvaskandaalid, juhuslikud püssilasud tänavatel, ahistamised, röövimised… Sedasorti asjadeks pidi pidevalt valmis olema ja neid tuli paraku ette ka," kirjutab Tallinna Ülikooli Aasia uur...
Rännak ümber Maa | Seekord vedas, aga edaspidi Singapuri sisenedes peame valmis olema põhjalikuks läbiotsimiseks
Kaija ja Jaanuse suur seiklus, reis ümber maailma, sai hiljuti läbi ja asjaosalised puhkavad juba kodus. Avaldame veel neli viimast osa nende seiklusest. Täna saad teada, kuidas neil Singapuris läks.
TÄNA ON SÜNNIPÄEV | Vaata, milliste laevadega alustas Viking Line 25 aastat tagasi Tallinna-reise
25 aastat tagasi ehk täna, 17. juunil 1994 alustasid Viking Expressi katamaraanid sõitmist Helsingi-Tallinna vahel. Soome tööle minejaid veel eriti polnud, katamaraanid vedasid valdavalt turiste.
FOTOD | Maalehe Siberi-reisi kolm esimest päeva jaaniõhtu, unikaalse mäestikuharu ning vihmase parvereisiga
Maalehe laupäeval startinud reisisellid on nüüdseks Siberi eestlastega jaanipäeva tähistanud, seigelnud mäestikuharus ning käinud jõereisil. Hoia nende tegemistel silma peal reisiblogis!
Milline hinnavahe! Need on maailma kalleimad ja odavaimad taksotariifid
Reisil olles tekib tihti vajadus sõita taksoga punktist A punkti B. Reisi planeerides tasub aga teada, millised on tariifid erinevates riikides. Miks? Nii saad teha kodutöö, kas tasub võtta takso või otsustada hoopis ühistranspordi kasuks. Heidame pilgu maailma kalleimatele ja odavaimatele taksot...
SUPERSOODNE | Lenda suvel Norrat avastama: edasi-tagasi lennud Riiast Oslosse alates 25 eurost ja Bergenisse alates 35 eurost
Lennufirma Wizz Air pakub hea hinnaga lende Riiast Norra linnadesse Oslosse ja Bergenisse. Hinnad algavad 25 eurost edasi-tagasi.
Tallinnast Viini lennanud Nordica lennuk pöördus Riia kohal tagasi
Täna hommikul kella 8 paiku Tallinnast Viini suundunud Nordica lennukil avastati Riia kohal olles tehniline rike. Piloot pööras lennuki otsa ringi ning lendas tagasi Tallinnasse. Praeguseks on reisijad suunatud teise lennuki peale.
SUUR GALERII | Täna sildus Tallinnas hiigelsuur kruiisilaev — vaata, kui uhke see seestpoolt välja näeb!
Täna hommikul kell 9 sildus Tallinna sadamas uhke kruiisilaev nimega MSC Meraviglia. Ei tahaks nüüd uhkustada, aga ainukesed ajakirjanikud, kes uudistama pääsesid, olime meie Aleksandraga (turist.ee), nii et galerii on puha eksklusiivne!
Eesti vahetustudeng Augsburgis: meie virelevad teadlased võiks Saksamaa poole vaadata!
"Sel ajal, kui me arengu ja teadmiste alustala ei suudeta isegi lubatud ühe protsendini SKP-st viia, investeerib Saksa valitsus ligi kolm protsenti SKP-st teadusse ja arendusse ning aastaks 2025 on kavas tõsta see 3,5 protsendini.Nii et Eestis virelevatel ja pelgupaiku otsivatel teadlastel ning t...
TOP 5 | Unustage Pärnu ja Pirita. Need rannad Eestis pakuvad privaatsust ja puhast merevett
Suvesoojust pakkuv maikuu küttis Eesti merevee juba parajalt soojaks ja rannad on külastajatega täitumas. Need viis puhkuskohta on aga just neile, kes otsivad vaheldust ja veidi rohkem privaatsust, kui seda pakuks tuhandete suvitajatega Pärnu või Pirita rannad.
VIDEO | Vaata, kuidas pesuehtne maltalane laulab puhtas eesti keeles "Kaugel, kaugel, kus on minu kodu"
Kõndides Valletta tänavatel jõuad varem või hiljem ühe Malta härrani, kes on ühtviisi tugev nii geograafias kui maailma keeltes. Rääkimata muidugi muusikast.
Uskumatu lugu: ahv lohistas Kanaaridel Eesti pensionäri – kas kindlustus maksab?
Eesti inimeste reisid muutuvad üha ekstreemsemaks ning seetõttu võetakse reisikindlustuse juurde ka ohtliku tegevuse lisakaitse, kirjutas Äripäev.
Šeremetjevo lennujaamas valitseb tõeline kaos: tohutud pagasihunnikud ootavad omanikke
Läbi Šeremetjevo lennujaama reisijatelt on juunikuu jooksul tulnud ohtralt kaebusi, et nad on pagasilindi ääres oma pagasit oodanud tundide kaupa. Aga neil veel vedas — suurel osal reisijatest jäigi oma pagas kätte saamata, sest see ei jõudnudki pagasilindile.
Kõige rõõmsam rahvas, keda ma eales kohanud olen. Kas arvad ära?
Pauh! lööb sooja õhu pahvakas mulle näkku. On juba pime, kui kõnnin äsja maandunud lennukist lennujaama poole. Nagu alati uues riigis — ma ei tea õieti, mida oodata. Põnev!
SUUR GALERII | Malta — väike ja vaga, aga väga rikas riik
Maltal on palju asju, mida ei oskaks oodata. On ka asju, millest ei saagi teada, kui keegi kõrva ei sosista — näiteks seda, et räämas majaseinte varju peidavad end uhked paleed. Maltalased ei uhkusta oma rikkusega, aga seda neil jätkub. Nii vaimses kui ka materiaalses mõttes.
ÄRA PÕE | Kuidas lennuhirmust lahti saada?
Tunned, kuidas lennuk tõuseb õhku ja hirmust tahab silme eest mustaks minna? Ole mureta, sarnase tunde ees seisavad paljud teisedki. Poleks üldse imestusväärne, kui leiaksid samalt lennult veel vähemalt mõne hirmust kangestunud kaasreisija. Selles artiklis uurime lähemalt, mida saab teha, et lenn...
Eelroog 100 eurot ja klaas õlut 25: turisti hämmastas Kreeka saarel saadud hiigelsuur restoraniarve
Ameerikast pärit turisti üllatas hiljuti Kreeka saarel asuvast restoranist saadud hiigelarve. Nimelt pidi mees koos sõpradega kuue taldriku kalmaari, salati, vee ja mahla ning õllede eest välja käima 935 dollarit (ligi 830 eurot).
Eesti vahetustudeng Türgis: mis tunne on õppida islamikoolis?
"Lühidalt öeldes on siinne akadeemiline õpe pigem kaheldava väärtusega, seda eriti kui asi puudutab kaudseltki religioosset õpetust," kirjutab Tallinna Ülikooli Aasia uuringute eriala tudeng Susanna Veevo oma blogis.Susanna kogemus põhineb Erasmus+ programmi toel õppimisest Türgis Marmara ülikoolis.
Eesti saarte hooaeg on käes! Kuidas vältida asjatut ajakulu praamiga reisides?
Alanud suveperiood on parvlaevadele kõrghooaeg — koguni 40 protsenti kogu aasta reisijate arvust teenindatakse kolme suvekuuga ehk tung suursaartele on suur. Siit leiad soovitused, kuidas vältida ajakulu praamiga reisides.
Rayanair asutab Maltal tütarfirma
Ryanair on Maltal asutamas tütarfirmat, kirjutab Malta Today. Hetkel asub Maltal Ryanairi sõlmjaam, kust 6 lennukiga teenindatakse 61 liini, s.h. ka lende Tallinna. Plaanide kohaselt kasvatab Ryanair lennukite arvu Maltal kümneni ja hiljem kaheteistkümneni ehk Maltast kujuneb tõeline Ryanairi len...
Roomat külastades tuleb arvestada uute reeglitega
Mõned asjad lihtsalt võtavad aega. Roomas näiteks võttis aega 73 aastat, et uuendada Igaveses Linnas kehtivaid eeskirju – viimati tehti seda 1946 aastal. Otseallika puudumise tõttu on järgnev kokkuvõte tehtud Itaalia meedias avaldatu põhjal, kes tuginevad samuti vaid linnavalitsuse pressiteates s...
Suvi toob lennunduses ajaloo suurimad hilinemised
Sel suvel on Euroopa õhuruumis ja lennujaamades oodata ajaloo suurimaid ummikuid. Seetõttu peavad Eesti inimesed arvestama, et lennureis puhkusele võib tundide viisi hilineda.
Põnev VIDEO | Kuhu kadusid Titanicult kõik surnukehad?
Titanic vajus Atlandi ookeani põhja aastal 1912. Möödunud on üle saja aasta, kuid siiani pole suudetud lahendada kõiki Titanicuga seotud saladusi.
Rootsi saab uue "suusatajate" lennuvälja
2019. aasta detembris valmib Rootsis üle 20 aasta taas uus lennuväli. Norra ja Rootsi piiri peale ehitatav Scandinavian Mountains Airport (ka Sälen või Sälen Trysil Airport) sai hiljuti endale ka IATA koodi, mis on SCR. Norra piirist vaid 7 km ja Sälenist 20 km kaugusel valmiv lennuväli on mõeld...
Maailma kalleimas kuurortis maksab öö 100 000 USD
Esimese hooga ei teagi, mis rubriiki see uudis kuulub. On see reisijaburus või palju raha ja tühi pea või Trip.ee on muutunud jälle padukollaseks? Kes teab? Nüüd siis on teada, et kui raha tõesti igaltpoolt üle ajama kipub, saab öö Filipiinidel Palawani lähedasel Banwa saarel veeta kõigest 100 00...
TOP 9 | Jaanid peetud, aeg teha reisiplaane: selle suve parimad sihtkohad leiad siit!
Siit leiad üheksa imelist reisiideed — mõned neist ka lausa uskumatult soodsad —, et minna Eestist mugava otselennuga nautima kultuuri, rannamelu, tulist päikest, mereande ja täiuslikku puhkust. Viska plätud ja päevituskreem kohvrisse ning lenda, kuhu süda kisub!
Eesti neiu melodraamad Itaalias: Roberto kostitas Girolamot nii näkku visatud kolme tuhande euroga kui paari rusikahoobiga
See lugu on ehe näide sellest, et elus ei lähe asjad tavaliselt nii, nagu plaanitud ja et elusaatuse võib määrata puhas juhus...
Eiffeli torni juurde tuleb Pariisi suurim aed
Pariisi Eiffeli torn on maailma üks tuntumaid ehitisi. Nüüd on Pariisi linnavalitsus otsustanud selle ümber ette võtta tööd, mis peaks tulemuseks looma Pariisi linna suurima ja jalakäiasõbraliku aia. Eiffeli torni ümbruse ümberehitustöid hakatakse teostama Londoni arhitektuuribüroo Gustafson, Por...
GALERII | Reisifoto 2019 konkurss kestab — siin valik uusi kauneid töid kategoorias “Kultuur, linnad ja inimesed”
Reisifoto 2019 konkurss on täies hoos, vaata pilte ja osale ka!
Väärt nõuanded! Viis võimalust, kuidas lennujaamas üleliigset aega kulutada
Ümberistumised ja igaks juhuks varem lennujaama minek tekitab tihtipeale olukorra, kus lõpuks on enne lendu rohkelt aega, millega ei ole midagi peale hakata. Lisaks kipuvad lennud hilinema, mis tekitab veel omakorda üleliigset aega juurde. Kuidas seda aega täita?
TOP 10 | Parimad kohad, kuhu juunis puhkusele sõita
Hetkel on küll ilm kuum, aga teadagi on juuni Eestis väga heitlik. Kui soovid veidi stabiilsema kliimaga paika sõita või niisama end veidi tuulutada, siis siit leiad mõned reisisoovitused!
VIDEO | Vaata, kuidas ehitati valmis uhiuus hiiglaslik kruiisilaev Spectrum of the Seas
Spectrum of the Seas on uhiuus Quantum-Ultra klassi kruiisilaev, mille omanik on Royal Caribbean International. Quantum on suuruselt kolmas kruiisilaevade klass maailmas MSC Cruises'i Meraviglia klassi ja Royal Caribbean Internationali Oasis klassi järel.
Eestis avab uksed esimene Ibise hotell
Tallinnas avas täna uksed maailma ühte suurimasse hotelliketti Accor kuuluv Ibis Tallinn Center hotell.
TOP 8 | Võtad väljakutse vastu? Need on riigid, kuhu on kõige keerulisem reisida
Schengeni riikides reisimine võib tekitada illusiooni maailmast, kus on lõpmatult kerge ühest kohast teise rännata. Kuigi meie pass on maailmas viisatingimuste poolest üsna konkurentsivõimeline, siis teatud riikide külastamiseks ei vannu alla vaid kõige karastunumad reisisellid. Järgnevalt teemeg...
Kilimanjarole plaanitakse köisraudteed
Tansaania valitsus on välja tulnud plaaniga rajada Aafrika kõrgeima mäe otsa tõusmiseks köisraudtee. Tansaania turism on praegu kergel tõusuteel ja miks mitte valada veidi lisakütust mootorisse, mis töötab. Tõstuki idee oleks pakkuda tipputõusmise võimalust ka nendele, kel on see vanuse või tervi...
Nii äge projekt! Eesti ja Vidzeme mahajäetud raudteed saavad uue otstarbe
Läti linnas Vidzemes on rohkem kui 250 kilomeetrit raudteeliine üles võetud ja sinna on loodud rajad, mida saab kasutada nii spordiks kui ka niisama avastamiseks. Tegemist on Läti-Eesti ühisprojektiga, mille rahastus on miljon eurot ja mis kannab nime Green Railways ehk Rohelised raudteed. Projek...
EasyJet muutis Tallinn-Milano liini hooajaliseks
Odavlennufirma EasyJet avas lennuliini Tallinna ja Milano Malpensa lennujaama vahel 2015. aasta detsembri alguses – ilmselt üks kõige ootamatumaid hetki aastas Euroopa-sisese liini avamiseks. Lennud toimusid esialgu 2x nädalas, kasvades hiljem kolme lennuni nädalas. Selle aasta märtsi lõpus toimu...
Stardib Maalehe esimene selleaastane reis — sihtkohaks Siber!
Tõesti, tõesti, Maalehe rännusellid on võtnud ette ja sõidavad laupäeva õhtul täiesti vabatahtlikult kaugesse Siberisse avastama selle kandi melodramaatilist võlu!
GALERII | Head uudised suvepealinnast! Pärnus avati uus spaahotell
Pärnusse ei taha suviti inimesed kuidagi ära mahtuda, seega on ainult hea meel, kui seal uusi hotelle avatakse. Vaata, milline näeb välja uhiuus spaahotell Wasa Resort — nii seest kui väljast.
Superhinnaga imelisse linna! Edasi-tagasi otselennud suveks ja talveks Barcelonasse alates 58 eurost
Lennufirmad Ryanair ja Wizz Air pakuvad mõistliku hinnaga otselende Riiast Barcelonasse — alates 58 eurost. Lennupiletid + 3 ööd majutust (nädalavahetusel) koos hommikusöökidega kokku 104 eurot.
Turismi initsiatiivgrupp motiveerib soomlasi Eestisse lisareise tegema
Tallinna Sadama, laevafirmade, spaaliidu, turismifirmade liidu, hotellide ja restoranide liidu ning Tallinna ettevõtlusameti ühiseks strateegiaks on motiveerida Soome turiste tegema aastas üks lisareis Eestisse."Peaaegu kõik välisreise tegevad soomlased on Eestis käinud. See tähendab, et uusi Soo...
Norwegian nimetati Euroopa parimaks odavlennufirmaks
Juuni esimeses pooles anti üle Maailma Reisiauhindu ning reisieksperdid hääletasid Euroopa parimaks odavlennufirmaks Norra kompanii Norwegiani.
Kuidas reisida koos parima sõbrannaga nii, et reisi lõppedes te üksteist ei vihkaks?
Kui hakkate planeerima sõbrannaga ühist reisi, siis tuleks kindlasti tähelepanu pöörata olulistele punktidele, et kogu reis kenasti sujuks.
SUUR GALERII | Vaata imelisi fotosid, mis on laekunud Reisifoto 2019 konkursile kategoorias "Imeline loodus"
Avaldame järjekordse galerii Reisifoto 2019 konkursile laekunud töödest — vaata, imetle ja osale ise ka!
USA viisataotlejalt nõutakse nüüd sotsiaalmeedia infot
USA administratsioon kinnitas USA viisa taotlejatele kohustuse anda ülevaade viimase 5 aasta jooksul kasutatud sotsiaalmeedia kontodest. Lisaks nõutakse sama perioodi kohta ka kõiki kasutatud e-posti aadresse ja telefoninumbreid, rahvusvaheliste reiside ajalugu ning infot võimalike maaltväljasaat...
Kuidas ronida Fuji mäe otsa?
Pealinnast Tokyost veidi rohkem kui 100 km kaugusel asuv 3776 meetri kõrgune Fuji mägi on Jaapani sümbol: üksik, majesteetlik ja ilus. Head ühistranspordiühendused Tokyoga ja korralik infrastruktuur teevad sellest ronimiseks ühe maailma populaarseima mäe. 2018. aastal võttis tee Fuji tippu ette l...
BLOGI | Ela kaasa Maalehe reisile Siberisse!
Laupäeval algab Maalehe reis Siberisse, millele saad kaasa elada pidevalt täieneva blogi vahendusel.
Superpakkumine! Reisi sügisel Doonau kaldal asuvasse Budapesti: edasi-tagasi lennud Tallinnast alates 58 eurost
Kombineerides erinevaid lende, saab sügisel külastada Ungari võluvat pealinna Budapesti hinnaga alates 58 eurost, lennupiletid + 3 ööd südalinna hotellis kokku vaid 128 eurot.
Minsk kui EKRE unistus
Valgevenes on palju sellist, kuhu praegune valitsus Eestit alles tüürib.
Hea diil! Edasi-tagasi otselennud sügiseks Tallinnast Iirimaale alates 50 eurost
Ryanair pakub hea hinnaga lennupileteid Iirimaale Dublinisse.
Venemaa lennujaamad said ametlikult uued nimed
2018. aasta sügisel korraldasid Venemaa valitsusega seotud organisatsioonid rahvahääletuse, mille eesmärk oli leida Venemaa lennujaamadele väljapaistvate ajalooliste isikute nimesid. Seni oli lennujaamasid nimetatud peamiselt nende geograafilise asukoha järgi (näiteks kõik Moskva lennujaamad). 31...
Hiina müüril seati sisse päevane külastajate piirarv
Sellest, et turistide huvi Hiina müüri külastada on viimastel aastatel tänu Hollywoodi filmile The Great Wall ja mitmetele droonivideotele hoogsalt kasvanud, sai kirjutatud juba kaks aastat tagasi. Neist märkimisväärne osa külastab kõige paremini ligipääsetavaid müüriosasid Pekingi lähedal. Nüüd...
Hea diil! Finnairi edasi-tagasi lennud Stockholmist New Yorki alates 175 eurost, Tallinnast ümberistumisega alates 240 eurost
Saadaval on hea hinnaga lennupiletid Suurde Õuna.
Reisileiud 10.06: Matlalt Jaapani saarteni
Tänased reisileiud viivad Malalt kuni Jaapani saarteni.
GALERII | Vaata, kui kaunid fotod on laekunud Reisifoto 2019 konkursile kategoorias "Minu Eesti"
Kas plaanid osaleda Reisifoto 2019 konkursil? Ära enam kahtle, vaid tee seda — inspiratsiooniks vaata neid fotosid, mis on konkursile juba saabunud.
Sügisene linnapuhkus Düsseldorfis? Edasi-tagasi otselennud Tallinnast alates 38 eurost!
Lennufirma Ryanair pakub hea hinnaga otselende Tallinnast Düsseldorfi (Saksamaa). Edasi-tagasi lennupiletite hinnad algavad 38 eurost, koos majutusega (3 ööd) kokku 106 eurot.
Tahad lennata Miamisse või Maldiividele? Tänased reisileiud 12.06.2019
Tänased reisileiud viivad nii Jaapanisse kui ka USAsse. Euroopast rääkimata.
Mallorcal sai tänavakaubitsejalt vidinaid ostnud turist trahvi
Kes on käinud lõunamaades, teavad, kui agaralt pakuvad tänavakaubitsejaid turistidele võltsitud brändikaupu – kotte, vöösid, mütse, päikeseprille ja kõike muud.
Targa valiku ABC: kuidas valida õiget telki?
Lisaks suurele suvele on käes ka puhkuste aeg, mis tähendab, et aina enam kisub inimesi metsa, aasale, mere äärde või isegi oma enda koduhoovi telkima. On inimesi, kes näiteks suvel magavadki koduaias telgis, samuti on neid, kes matkavad telkides mööda Eesti või muude maailma riikide looduskaunei...
RONDA REISIJUHT | Kas oled kuulnud sellest salapärasest Andaluusia väikelinnast? Siin peitub palju põnevat!
Ronda on väike, aga põnevaid paiku täis. Nendest lugedes võib kergesti tekkida soov seda linnakest ka ise külastada.
GALERII | Just nii imelised fotod on laekunud Reisifoto 2019 konkursile kategoorias "Kultuur, linnad ja inimesed"
Kas oled mõelnud võtta osa Reisifoto 2019 konkursist? Ära enam mõtle, vaid tee seda — inspiratsiooniks vaata neid fotosid, mis on konkursile juba saabunud.
Ohhoo: odavad hinnad viivad Itaalia saarele ja eestlaste meelispaika Aasias
Tänased reisileiud viivad Itaalia saarele ja eestlaste meelispaika Aasias.
Kirjutad sõnumeid Jaapani liivadüünidele? Saad trahvi!
Jaapanis asuvad Tottori liivadüünid tervitavad igal kuul mitut tuhandet turisti – selle lummav maastik meenutab Sahara kõrbe ja tekitab ebamaise tunde.
GALERII | Portreed Türgist: päike, õhk ja merevesi... ja loomulikult ilusad inimesed
Ekseldes juunikuises Istanbulis kipub huulile just see muretu lauluviis, kuidas päike, õhk ja merevesi kolmekesi kõik me sõbrad on.
SUUR GALERII | Vaata, kui kaunid fotod on laekunud Reisifoto 2019 konkursile kategoorias "Imeline loodus"
Kui sa pole veel otsustanud, kas võtta Reisifoto 2019 konkursist osa, siis vaata inspiratsiooniks juba laekunud töid. Kui tunned, et ka sul on mõni reisihetk fotoga edasi anda, siis ootame seda väga!
Hea hind! Edasi-tagasi lennupiletid Helsingist Malaisiasse alates 393 eurost
Turkish Airlines ja Qatar Aiways lennutavad Helsingist Kuala Lumpurisse hinnaga alates 393 eurost! Kuala Lumpurist võib hea hinnaga edasi lennata näiteks Langkawi või Borneo saarele (Malaisia) või Balile (Indoneesia).
4 vahvat paika, kus veeta meeldejääv perepuhkus
Suvi on käes ja kaugel need puhkusedki enam on, mis tähendab, et ilmselt peetakse paljudes kodudes nõu, kuhu küll sel suvel perega puhkama sõita. Tõsiasi on see, et soojal suvel on ju patt kuskile kaugele minna. Seda enam, kui läheduses on nii palju vahvaid paiku, mida külastada. Toomegi teieni n...
Tänased reisileiud: lenda Tallinnast otse imelisele Korfule
Postimehe reisiportaal teeb iga päev kokkuvõtte huvitavatest ja soodsatest lennupiletitest. Tänased piletid on kogutud trip.ee, reisiguru.ee, lennuleidja.ee ja hetked.ee veebilehtedelt.
Tänased reisileiud: lenda imekaunisse Havannasse
Postimehe reisiportaal teeb iga päev kokkuvõtte huvitavatest ja soodsatest lennupiletitest. Tänased piletid on kogutud trip.ee ja hetked.ee veebilehtedelt.
Tänased reisileiud: lenda soojale Küprosele 50 euroga
Postimehe reisiportaal teeb iga päev kokkuvõtte huvitavatest ja soodsatest lennupiletitest. Tänased piletid on kogutud trip.ee, lennuleidja.ee ja hetked.ee veebilehtedelt.
Superpakkumine! Külasta sügisel võluvat Ungari pealinna Budapesti: edasi-tagasi lennud Tallinnast alates 85 eurost
Kombineerides erinevaid lende, saab sügisel külastada Ungari võluvat pealinna Budapesti. Edasi-tagasi lennud Tallinnast alates 85 eurost, lennupiletid + 2 ööd südalinna hotellis kokku 122 eurot!
Külasta rikka kultuuripärandiga Lissaboni: edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast alates 139 eurost
Saadaval on hea hinnaga lennupiletid novembriks Portugali pealinna Lissaboni. Novembris on temperatuurid Lissabonis päevasel ajal keskmiselt 18 kraadi.
GALERII | Portreed Maltalt: vaata, kui palju ilu ja tarkust mahub selle tillukese riigi elanike silmadesse
Malta on imepisike, aga mis sinna kõik mahub! Loe LP-st, miks Maltal ei saa kunagi olla igav.
7 põhjust, miks valida oma reisikorraldajaks Aurinko
Plaanid suvist puhkust Lõuna-Euroopas? Mõtled, kuhu aastavahetuseks sõita? Reisibüroode valik, nii nagu ka nende pakutav, võtab aga silme eest kirjuks. Reisijana tahaks eeskätt, et hind ja kvaliteet oleksid tasakaalus ning olla kindel, et reisikorraldaja hool ja usaldusväärsus ei kaoks juba päras...
Tänased reisileiud: lenda võimsasse Araabia Ühendemiraatidesse 247 euroga
Postimehe reisiportaal teeb iga päev kokkuvõtte huvitavatest ja soodsatest lennupiletitest. Tänased piletid on kogutud hetked.ee veebilehtelt.
REISIFOTO KOOL | Kuidas tänaval häid pilte teha?
Käimas on Eesti suurim reisifoto konkurss Reisifoto 2019. Kas oled juba oma pildid saatnud? Kui ei, loe inspiratsiooniks konkursi žüriiliikme Silvia Pärmanni intervjuud tänavafotograaf Rait Tuulasega. Artikkel on taasavaldatud Reisijuhi arhiivist.
Suvepuhkuse veedame kõik Ida-Virus!
Suvi võtab Eestimaal peagi võimust ja see tähendab, et koolilapsed pääsevad ligi kolmekuulisele puhkusele, samuti saavad argirutiinist välja lasteaialapsed. Kuna ka emad-isad peavad suvel puhkama, ongi õige hetk plaanida mõnusat perepuhkust.
Avasta sügise hakul Toscanat: edasi-tagasi lennud Riiast Pisasse alates 97 eurost!
Kombineerides odavlennufirmade lendusid, saab sügisel lennata Riiast edasi-tagasi Pisa linna Toscanas hinnaga alates 97 eurost. Pisa on hea sihtkoht, kus nautida linnapuhkust või rentida auto, et avastada Toscana veinipiirkonda ja mägilinnasid. Samuti pole kaugel Itaalia üks külastatavamatest lin...
Reisiidee: vikerkaare küla Taiwanis
Huang Yung-Fu tõuseb enne päikesetõusu kella 4 ajal – varajase ärkamise harjumus on talle külge jäänud sõduriaegadest. Tänaseks 96 aastane mees lahkus Guangdongi provintsis (Hongkongi ja Guangzhou lähedal) asuvast sünnikodust 15 aastasena, et võidelda Hiinasse tunginud jaapanlaste vastu. Pärast I...
Kas kardad lennata? Asjad, mille peale sa akna all pilvi vahtides ei mõtle, kuigi peaksid
Viimati sõitsin lennukiga nädal tagasi. Kuigi olen alati pilvepiiril kihutamist nautinud, siis seekord kartsin. Mitte lennukatastroofi.
Rännak ümber Maa | Olgu turistikas või mitte — meie armusime Ubudi koheselt!
Kaija ja Jaanus naudivad oma elu suurimat seiklust, reisides koos ümber maailma. Täna saad teada, mis toimus Ubudis.
PEOGALERII | Turist või kohalik - kumb möllab Tallinna öös rohkem?
Suvi on täies hiilguses kohal ja nii võib Tallinnas silmata taas tavapärasest rohkem turiste. Kindlalt võib öelda, et paljud turistid naudivad hoogsalt ka pealinna õhtuseid üritusi, põhjust selleks ju jagub.
Jäta meelde! Lihtsad nipid, mis teevad reisimise palju odavamaks
Millal osta lennupiletid, kust leida lukus oleva Wifi võrgu parool, kuidas telefoniaku kauem vstu peab ja mida teha, et kõik laadijad-juhtmed pusasse ei läheks?
Rännak ümber Maa | Kuta — imekaunid rannad, tuhanded prussakad ja põrnitsev püüton
Kaija ja Jaanus naudivad oma elu suurimat seiklust, reisides koos ümber maailma. Tänane jutt on Kutast.
SUURÕNNETUS BUDAPESTIS: Doonau jõel uppus vähemalt seitse Lõuna-Korea turisti
Ungari pealinnas Budapestis põrkasid eile õhtul kella 22 paiku Doonau jõel parlamendihoone lähistel kokku kaks laeva. Neist üks läks ümber ja uppus. Laevas viibis 33 turisti Lõuna-Koreast ja kaks meeskonnaliiget. Esialgsetel andmetel uppus seitse turisti. 19 on kadunud.  
Nullime äpardusi: kavalad soovitused, mis aitavad turvaliselt lennujaamast hotelli jõuda
Iga kord, kui mu pass järjekordselt „kaotsis" on, luban endale, et hoian seda nüüdsest kui oma silmatera... kuni järgmise korrani!
9 lahedat ideed, mida kinkida koolilõpetajale
Suvi läheneb ning sellega ühes lõpetamised ja lõpupeod – kes lõpetab põhikooli, kes gümnaasiumi, kellel on aga üldse varsti taskus kraad või kaks. Mida täpselt lõpetatakse, polegi oluline. Probleem, mis neid sündmusi ühendab, on ikka üks ja seesama ning puudutab enamasti lõpetajate lähedasi, mitt...
Rännak ümber Maa | Jaanus pani ühele piigale käe õla peale ja sellest tuli palju kihistamist ja naeru
Kaija ja Jaanus naudivad oma elu suurimat seiklust, reisides koos ümber maailma. Täna saad teada, mida põnevat avastasid noored Lomboki saarel Senggigi linnas ja selle ümbruses.
Superpakkumine! Edasi-tagasi otselend homseks Helsingist Spliti (Horvaatia) vaid 45 eurot
Reisikorraldaja Apollomatkat pakub hea hinnaga edasi-tagasi otselendu Helsingist Spliti 45 euroga, lennupiletid + majutus (7 ööd) kokku 115 eurot!