Eesti suusatajaid tabas Austriasse jõudes ebameeldiv üllatus
Eesti parimaid suusasportlasi koondava Team Haanja kodulehel kirjeldati, mis toimub Ramsau keskmäestikulaagris. Septembri alguses kohapeale jõudes avastasid sportlased, et olud on suusatamiseks liiga kehvad.
Norra leinab: 30aastase suusataja süda seiskus treeningu ajal
Norra meedia teatel suri laupäevase treeningu ajal murdmaasuusataja Ida Eide. 30aastaseks elanud Eide sportlaskarjääri parimaks tulemuseks jäi Skandinaavia karikaetapi 24. koht. Arstide sõnul oli surma põhjuseks südame seiskumine.
PAHAD KOMBED! Juba teine Northug kaotas purjuspäi sõitmise tõttu juhiloa
Kuulsa Norra murdmaasuusataja Petter Northugi noorem vend Tomas (28) kaotas purjuspäi sõitmise tõttu kaheks aastaks juhiloa.
Jälle muudatus: Kelly Sildaru võistleb ühel päeval kaks korda
Uus-Meremaal Cardronas peetavatel freestyle-suusatamise juunioride MMil oleks ööl vastu kolmapäeva pidanud toimuma pargisõidu kvalifikatsioonid, aga need lükati udu tõttu päeva võrra edasi. Oma trumpalal ei saanud Kelly Sildaru rajale tulla ka täna.
TUBLI! Zahkna tõusis suvisel MMil esikümnesse
Laskesuusataja Rene Zahkna saavutas Nove Mestos jätkuvatel suvebiathloni maailmameistrivõistlustel 10 km sprindidistantsil 9. koha (+46,9; 0+0). Maailmameistriks krooniti kodupubliku ees võistelnud tšehh Mi️chal Krcmar (24.14,2; 0+0). 
Kas Muskli-Marit on saanud väärilise järglase? Rootsi suusastaar näitas Instagramis võimsaid lihaseid
Rootsi murdmaasuusataja Charlotte Kalla postitas sotsiaalmeediaportaali Instagram video, milles paistavad välja tema võimsad lihased. Põhjamaade meedia asus nähtut kiirelt võrdlema Marit Björgeni musklitega, mida norralanna karjääri jooksul meeleldi demonstreeris.
Murdmaasuusataja Tatjana Mannima loobus tippspordist
Ida-Virumaa selle sajandi edukamaid sportlasi, kolmedel olümpiamängudel võistelnud murdmaasuusataja Tatjana Mannima, lõpetas oma pika sportlaskarjääri.
Norra tippsuusataja leidis kummalise viisi, kuidas end hooaja eel ergutada
Norra murdmaasuusataja Martin Johnsrud Sundby treenib end ka siis, kui ta ei suusata või ei jookse. 33-aastane olümpiavõitja avaldas, et tegeleb pingsa vaimutööga oma rivaale vaadates.
Ilves võttis Eesti meistrivõistlustel võimsa võidu
Sellel nädalavahetusel jagati välja Otepääl Tehvandi K90 hüppemäel Eesti meistritiitlid nii suusahüpetes kui ka kahevõistluses.
Haruldase haigusega olümpiavõitja naasis tippsporti
«Šanss saada Stevens-Johnsoni sündroom on väiksem kui loteriiga võitmine. See on minu moodi õnn,» rääkis Norra suusahüppaja Daniel-Andre Tande kevadel. Pyeongchangis meeskondlikuks olümpiavõitjaks tulnud norralane ei taha tippspordist siiski loobuda ning naasis hiljuti hüppetorni.
Norra politsei: hukkunud olümpiavõitja oli tarvitanud alkoholi lubatust rohkem
Juulis skuutriõnnetuses hukkunud murdmaasuusatamise olümpiavõitja ja kahekordse maailmameistri Vibeke Skofterudi surma kohta ilmnesid uued detailid.