Zoom8 klassi maailmameistrivõistlustel on avapäeva järel esikolmikus Eesti neiud
Itaalias Garda järvel peetavatel purjetamise noorteklassi Zoom8 maailmameistrivõistlustel toimusid eile esimesed kolm võistlussõitu nii tüdrukutele kui poistele. Avapäeva järgse tüdrukute arvestuse esikolmiku moodustavad Eesti neiud Karolin Härm, Romi Safin ja Elisabeth Ristmets. Poistest on kõrg...
Kaks Muhu Väina regati jahti sõitsid Linnusitamaal kividele
Meeskonnad tegelevad jahtide kividelt lahti aitamisega, inimesed vigastada ei saanud. Jahtide kahjustused ei ole esialgsetel andmetel ohtlikud.
Muhu Väina regati 3. päeva suur galerii
Muhu Väina regati kolmas võistluspäev kulges tuulevaikuse tähe all.
Selgusid Tallinna merepäevade regati Tallinn Race võitjad
Lennusadamas toimunud kahepaatide EJL Purjetamise Eesti Meistrivõistluste etapil peeti täna regati teine osavõistlus ning ühtlasi said selgeks ka üldvõitjad kahe osavõistluse kokkuvõttes. Viimasel võistluspäeval olid Eesti MV arvestuse väliselt lisaks stardis klassid Optimist ja Hansa 303.
Tänavuse Muhu Väina regati kolm esimest finišeerijat olid Venemaa jahid
62. Muhu Väina regatil sõidetakse täna esimene võistlussõit Kärdlast Haapsallu. Kolm esimest finišiliini ületanud jahti olid pärit Venemaalt ning võistlesid omaette arvestuses.
Tallinna merepäevade raames toimub Purjetamise Eesti Meistrivõistluste etapp
Reedest pühapäevani Lennusadamas toimuv Tallinn Race on EJL Purjetamise Eesti Meistrivõistluste sarja teine etapp kahepaatidele RS Feva, 29er ja 49er. Kutsutud klassidena võistlevad regatil lisaks noortepaat Optimist ja parapaat Hansa 303.
Karl-Martin Rammole Laser Standard klassi MM-ilt 23. koht
Jaapanis Sakaiminato-City's toimunud Laser Standard klassi maailmameistrivõistlustel tuli Karl-Martin Rammo 23. ning Martin Aruja 140. kohale.
Rammo jätkab Laser Standard klassi MM-il kuldgrupis
Täna said Jaapanis Sakaiminato-City's käimas olevatel Laser Standard klassi maailmameistrivõistlustel läbi kvalifikatsioonisõidud. Homme algavates finaalsõitudes stardib Karl-Martin Rammo kuldgrupis.
Rammo on Laser Standard klassi MM-il avapäeva järel 33. kohal
Jaapanis Sakaiminato-City's toimuvatel purjetamise meeste olümpiaklassi Laser Standard maailmameistrivõistlustel on avapäeva sõitude järel meie parimana Karl-Martin Rammo 33. kohal.
43. Spinnakeri regati teise võistluspäeva nappis tuult
Laupäeval Pirital Kalevi Jahtklubis alanud 43. Spinnakeri regatil oli täna teine võistluspäev. Kui Zoom8 klassile saadi nõrkades ja keerutavates tuuleoludes peetud kolm võistlussõitu, siis Optimist klass pidi leppima vaid ühe võistlussõiduga. Zoom8 klassil on nüüd kahe päeva kokkuvõtteks kuus ja ...