Kolme võistluspäeva järel on Ingrid Puusta MM-il 18. positsioonil
Purjelaua olümpiaklassi RS:X maailmameistrivõistlustel Austraalias Sorrentos on kolme päevaga peetud üheksa võitlussõitu, mille tulemuste kokkuvõttes on Ingrid Puusta 18. kohal.
Ingrid Puusta on RS:X klassi MM-il avapäeva järel 19. kohal
Austraalias Sorrentos algasid täna purjelaua olümpiaklassi RS:X maailmameistrivõistlused, kus Ingrid Puusta on esimese võistluspäeva sõitude järel 19. positsioonil.
Karl-Martin Rammo lõpetas Laser Standard klassi MM-i 43. kohaga
Austraalias Melbourne'is said täna läbi meeste olümpiaklassi Laser Standard maailmameistrivõistlused. Karl-Martin Rammo lõpptulemuseks on 43. koht ja Martin Aruja sai 108. koha.
Juuso ja Henri Roihu alustasid MMi hästi: „Emotsioonid on laes!“
Austraalias Geelongis peeti täna purjetamise olümpiaklassi 49er maailmameistrivõistluste esimesed kolm kvalifikatsioonisõitu. Juuso ja Henri Roihu näitasid tugevas konkurentsis tipptaset ning on 78 meeskonna seas platseerunud üheksandaks.
Juuso ja Henri Roihu said 49er klassi MM-il 43. koha
Austraalias Geelongis lõppesid täna meeste olümpiaklassi 49er maailmameistrivõistlused, kus finaalsõitudes hõbegrupis võistelnud Juuso ja Henri Roihu said 43. koha.
Laser Standard klassi MM-il lõppesid kvalifikatsioonisõidud
Austraalias Melbourne'is peetavatel Laser Standard klassi maailmameistrivõistlustel lõppesid täna kvalifikatsioonisõidud, mille tulemuste põhjal jätkavad finaalsõitudes Karl-Martin Rammo hõbe- ja Martin Aruja pronksgrupis.
Karl-Martin Rammo: mul oli väga kehv päev
Täna algasid Austraalias Melbourne'is purjetamise meeste olümpiaklassi Laser Standard maailmameistrivõistlused. Meie sportlastele kujunes avapäev üsna raskeks ning Karl-Martin Rammo ja Martin Aruja on praegu vastavalt 81. ja 120. kohal.
Kaks eestlast hoiavad jääpurjetamise MMi avapäeva järel kohta esikümnes
Esmaspäeval algasid Rootsis Orsasjöni järvel jääpurjetamise DN klassi maailmameistrivõistlused. Avapäeval peetud kahe sõidu järel on eestlastest parimatel positsioonidel seitsmenda kohal olev Rasmus Maalinn ja kaheksandat positsiooni omav Argo Vooremaa.
Purjetamise maailma edetabelis on Sepp 6., Puusta 24. ja Rammo 28. kohal
Rahvusvahelise Purjetamisliidu maailma edetabelis on meie purjetajatest kõrgeimatel positsioonidel matšpurjetaja Mati Sepp 6. ning olümpiapurjetajad Ingrid Puusta 24. ja Karl-Martin Rammo 28. positsiooniga.