45 protsendil meestel ja naistel on seksi ajal SEE tobe õnnetus juhtunud
Hiljutine uuring tõestas, et magamistoas juhtub õnnetusi sagedamini kui arvata oskaks.
Naine oma täiskasvanud pojast: eks sellepärast polegi ta pruuti leidnud, et tema arvates, kui naine suu lahti teeb, on see automaatselt näägutamine
Pühapäeval kirjutasime kuuest põhjusest, miks mees jätab maha naise, keda ta tegelikult ikka veel armastab ja selle peale kirjutas üks naine ka enda kogemusest.
LÄHENEMINE TAGANT: 10 vähetuntud fakti koerapoosi kohta
Kas teadsid, millisest ajastust pärinevad esimesed teated koerapoosi kasutamise kohta inimestevahelises seksis? Aga seda, kui ohtlik see asend on? Men’s Health pani kokku kümme fakti, mida paljud koerapoosi kohta ei tea. 
ETTEVAATUST: 9 märki, et partner võib sind petta
Kui oled õnnelikus monogaamses suhtes, siis võib mõte partneri truudusetusest hirmujudinaid tekitada. Kui aga märkad, et kaaslane käitub õige veidi tavapärasest erinevalt, siis kuidas sa tead, kas peaks muretsema või oled lihtsalt paranoiline? Men’s Health märgib, et liiga kergekäeliselt ei maksa...
Selgus majas: hea seks peab kestma just nii kaua!
Igaühel on selle kohta muidugi oma arvamus, aga keskmiselt loetakse hea ja rahuldava seksuaalvahekorra kestvuseks pool tundi.
SUHTE VERSTAPOST: millal lastakse uue partneri ees esmakordselt kõhutuult?
Igal suhtel on olulised verstapostid: esimene suudlus, esimene koosveedetud öö, esimene kord, kui öeldakse teineteisele „ma armastan sind“. Aga Men’s Health leiab, et värske suhte puhul on oluline veel üks aste – see hetk, kui lõpuks tuntakse end piisavalt vabalt, et teise ees puuksu lasta.
EI MINGIT SIGARETTI: need on 10 kõige levinumat seksijärgset tegevust
Vanades filmides pannakse seksuaalvahekorra järel otse voodis sigaretid tossama, tänapäeval ja päriselus see õnneks enam nii levinud tegevus pole. Netikaubamaja Pure Romance lasi OnePollil küsida 2000 inimeselt: mida te pärast seksi esimese asjana teete? Maxim vahendab kümmet kõige levinumat post...
EESTI MEHEL KASVURUUMI JÄTKUB: kui pikad on peenised erinevates maailma riikides?
Juba mitu aastat tagasi kirjutasime, et meheau pikkuse mõõtmisega on enam kui keerulised LOOD: erinevad allikad näitavad erinevaid andmeid. Kindel saab ilmselt olla vaid selles, et reeglina on kõige pikemad tõivetid musta mandri ja Ladina-Ameerika meestel. Ka spetsiaalselt meeste ning naiste kesk...
TEADLASED: kas parem on olla vallaline või abielus?
Vallalised inimesed on tihedamates suhetes pere, sõprade, ka ühiskonna ja kogukonnaga laiemalt. Abieluinimeste muud suhted aga jäävad paraku soiku ning veelgi enam - abielust tekkinud suhetepuudus jätkub ka pärast abielu enda lõppu.
Naine ei suuda otsustada: kas seksida temaga või mitte?
"Olen (naisterahvana) sellises olukorras, kus oleme mehega kohtunud kaks nädalat, omavaheline sümpaatia on olemas ja jutt on ka seksile läinud," kirjutab üks naine Naisteka foorumis.
Just see on parim kellaaeg seksimiseks, aga tõenäoliselt magad sa selle maha
Iga paari jaoks on seks midagi erilist, mida tehakse siis, kui selleks soovi on, aga enamik inimesi kipuvad seksima just õhtuti ja pimedas ruumis. Värske uuring aga soovitab sul nüüd äratuskell varasemaks panna, et seksimisest rohkem kasu oleks.
SÄÄSTA VOODIKAASLAST: 7 nippi norskamise vastu
Kui üks kahest voodis magavast inimesest igal ööl valju norina lahti laseb, võib see halvimal juhul viia lahkuminekuni. Paremal juhul – mis ei ole aga samuti kuigi hea – on ühe inimese uni pidevalt häiritud. Men’s Health pakub arstide toel välja seitse lahendust norskamise kontrolli alla saamiseks.
Mehed räägivad suud puhtaks: need on kümme kõige suuremat apsu, mida naised voodis teevad
Kui voodieluga kõik korras ei ole, siis paraku hakatakse esimese asjana oma partnetrit süüdistama. Sageli võib aga viga tegelikult hoopiski iseendas olla. Millised on 10 kõige suuremat viga, mida naised voodis teevad?
Mees, avaldame sulle saladused, mida sa naiste eneserahuldamise kohta ammu teada tahtnud oled
Meeste puhul on asi lihtne — vaja läheb tegevust lihtsustavat libestit, head erutavat visuaali ja piisavalt tugevat käehaaret. Naised aga on eneserahuldamise valdkonnas natukene keerukamad isendid. Loe ja saa teada, mis toimub salajases buduaaris suletud uste taga.
ÄMMAD-ÄIAD, OI-OI-OI: 12 mehe kõige piinlikumad hetked naise vanematega
Mees tahab reeglina jätta endast tüdruksõbra või naise vanematele head muljet ning olla hinnatud väimees. Aga väga sageli tuleb nii esimesel kui juhuslikul kohtumisel ämma ja äiaga ette selliseid hetki, kus oleks tore vajuda maa alla. Men’s Health pani kirja tosina mehe kõige piinlikumad kohtumis...
Kui lased kõige sügavamal igatsusel läbi kogu keha paista, tõmbad ligi ja inspireerid sügavat meest
Katkend David Deida raamatust "Tõeline seksuaalsus".
19 märki, et seks su elus on alla igasugust arvestust
Neid märke nimetatakse ka "märkideks, mis viitavad, et võiksid oma partneri sama hästi ka vibraatoriga asendada". Naised, elu on lihtsalt liiga lühike!
Kui orgasm teeb haiget
Orgasm peaks olema ülim nauding, kuid igaüks ei koge seda nii. Vahel võib juhtuda, et pärast seksi tunneb naine hoopis valu.
7 kõige levinumat asja, mida inimesed pärast seksi teevad
Väike uuring paljastas, mida inimesed pärast voodis vallatlemist ette võtavad. Kes oleks uskunud, et me oleme nii etteaimatavad?
Kas sa mehega seksi ajal räägid ka?
Kes teist armastab oma meest?
Tartu Ülikooli psühholoogiainstituut korraldas lähiminevikus naistele seminari teemal “Kuidas elada armastavas suhtes oma mehega.” Seminaril osalenud naistele esitati küsimus: „Kes teist armastab oma meest?“ Käe tõstsid kõik naised. Siis esitati järgmine küsimus: „Millal te oma mehele viimane kor...
Puust ja punaseks: kuidas rääkida oma kallimaga sellest, kui sageli või harva te seksite?
Seksist rääkimine pole alati lihtsamast lihtsam, aga kui on vaja arutada selle üle, kui sageli või harva te seda teete, võid tunda erilist ärevust. Sellele mõtlemine on ju juba piisavalt stressitekitav.
Seksitehnika, mis toob ülivõimsa orgasmi
Orgasmid ei ole kindlasti ühesugused. Kui mõni möödub kiiresti ja nii kergelt, et on raske aru saada, kas midagi üldse toimus, siis mõni on seevastu nii võimas, et võtab põlvist nõrgaks ja paneb pikaks ajaks pea pööritama. See võib tulla üllatusena, kuid orgasmi võimsust saab teatud määral ise ju...
Seksikirjanik: naised petavad mehi üha rohkem
Sajandeid on mehed endalt küsinud: mida naised tahavad? Võiks ju arvata, et aastaks 2018 on meil see vastus käes, kirjutab Men’s Health. Aga päris kindlasti pole, kui arvestada seda, et iga päev tehakse Google’isse kes teab kui palju päringuid „kuidas naist orgasmini viia“ või „kus asub kliitor“.
Unetus võib tappa seksuaalelu: kuidas suhtes olles insomniaga toime tulla?
Enne olulist kohtingut muretseb enamik mehi selle üle, kas nad ikka neiule meeldivad või kas konkreetsel õhtul läheb seksiks, kirjutab Men’s Health. Aga unetuse all kannatavad mehed on rohkem mures selle üle, mis pärast kohtingut saab – kas nad peaksid jääma daami juurde ööbima või mitte?