Eksmehega seksimine ei pruugigi alati olla halb idee! Saa teada, miks
Sageli korrutatakse meile, et eksiga seksimine on halb idee: see muutvat eluga edasi liikumise raskemaks, on emotsionaalselt väsitav ja traumatiseeriv. Aga on see siis tõesti nii? Värske uuring kinnitab, et tegelikult ei ole ja seks eksiga võib hoopis hästi mõjuda.
Kui mitu korda üks mees siis ikkagi tegelikult seksuaalvahekorra ajal orgasmi kogeb?
Kas meestel on tõesti võimalik kogeda multiorgasmi? Seksuoloogi ja raamatu "NeuroLoveology" autori Ava Cadelli sõnul küll. Aga selleks pead oskama teha vahet ejakulatsioonil ja orgasmil.
Kas tõesti tõsi? Ideaalne seks mehe jaoks on naise alandamine
Just sellise lause ütleb Mihkel Raud ajakirja Tradehouse suvenumbri kolumnis. Esiti see lihtsalt jahmatas mind. Hetk hiljem taipasin selles peituvat tõde. Ning järgmisel hetkel tundsin siirast kahjutunnet, et ei tema ega ilmselt ka paljud teised mehed pole pihta saanud mehe-naise polaarsuse ja se...
Sellise välimusega naised on iga mehe unistus
Kõik ju teavad, et mehed armastavad silmadega. Mõni naine võib pingutada nii kuidas jaksab, aga meeste silmad peatuvad ikkagi selle naise sõbranna peal. Miks mõned naised tunduvad meeste jaoks nii atraktiivsed ja mida saad sina ära teha, et olla üks nendest?
Mis on see müütiline naiste ejakulatsioon ja miks ei tasu seda karta?
Rääkides naiste ejakulatsioonist, pole vaja mainidagi, et mehed ja naised üle maailma teavad selle kohta väga vähe. Üldiselt on seostunud sõna “ejakulatsioon” vaid meestega ning kõigest käputäis naisi saavad rinna kummi ajades öelda: “Jah, mina oskan ka — see on vägev!” Mis on see müütiline naist...
Mehed, kuulake nüüd! Ainult neid naise keha piirkondi katsudes on ka võimalik talle orgasm kinkida
Kas naisel on tõesti võimalik tippu jõuda ka ilma jalgevahet puudutamata? Puudutades näiteks naise rinnanibusid? Seksperdi sõnul on küll!
Mehed, andke andeks, aga need on 7 kõige hullemat viga, mida te voodis teete ja ise sellest arugi ei saa
Paljud mehed on arvamusel, et nende püksis olevat varustust ihkab iga naine ja see teebki nende eest kogu töö ära. Kuid naised vajavad peale meheau voodis olles ka nii palju rohkemat. Isegi kui mees saab sellest aru, võivad need vead juhtuda linade vahel hullates ka kõige kogenenumal mehel.
Mees ei taha kondoomi kasutada ja sina ei taha pille võtta? Niimoodi tehes muutub kondoomiga seks mehele nauditavaks
Paljud mehed kurdavad selle üle, et kondoom muudab seksi tundetuks ja üleüldse on kogu kondoomi peale panemise protsess ebamugav ja tõmbab erutust alla. Sellele probleemile on lihtne lahendus.
Piilume riiete alla: delikaatsed aluspesu kandmist puudutavad küsimused, millele kõik vastuseid ihkavad
Mõned teemad on sõpradekeskis arutamiseks liiga piinlikud. Enamik inimesi ei julge arutada omavahel intiimelu puudutavaid teemasid, seksist aluspesu kandmiseni välja. Kindlasti oled mõlgutanud mõtteid, kas sa võiksid näiteks mitu päeva järjest sama aluspesu kanda, või kas selle kandmine on üldse ...
Põhjused, miks paljud naised ei suuda heas suhtes õnnelikud olla
Kui sa tunned, et su suhe mehega on hea — ta kuulab sind, on hooliv ja teil on koos tore, aga miski nagu ikka häirib, võib asi olla sinus. Paljud naised võivad olla koos imelise mehega, aga nad rikuvad ise selle suhte enda jaoks ära. Mida need naised siis teevad, et heas suhtes nii õnnetud on?
Miks on orgasmi saamine oluline? Ja miks juhtub vahel nii, et kumbki teist "õnnelikku lõppu" ei koge?
Naiselikkusekursuste juhendaja Karolin Tsarski jagab õpetusi naistele, kes soovivad äratada oma seksuaalenergia ja saada sügavama kontakti oma naiselikkuseallikaga.
Kasvatame erutust! Sel viisil saad oma mehele kinkida unustamatu sületantsu elamuse
Arvatavasti ei ole olemas ühtegi meest, kes ütleks ära ühest heast sületantsust. Naised aga ei taha seda teha, sest tunnevad end ebakindlalt ja arvavad, et ainult kerglased naised teevad seda. Kuid miks mitte astuda oma mugavustsoonist välja ja teha midagi uut ja lõbusat?
Just selline on tõeliselt naiselik naine!
Naiselikkuse kursuste juhendaja Karolin Tsarski jagab veebilehel Naiselikkuseallikas.ee õpetusi kõigile naistele, kes soovivad äratada oma seksuaalenergia ja saada sügavama kontakti oma naiselikkuseallikaga.
Puust ja punaseks: 30 suuseksi nippi, millega iga naine peaks kursis olema
Suuseks on üks parimaid asju, mida mehele pakkuda. Loe läbi need nipid ja üllata oma kallimat juba täna õhtul uute nõksudega. Ta hindab seda kindlasti väga.
Värske uuring kinnitab: üle 50aastased on arvatust hoopis seiklushimulisemad ja nad ka seksivad väga sageli
Hiljuti läbi viidud detailne uuring võttis luubi alla üle 50aastaste inimeste elud ja selgus, et igavaks muutunud rutiinist on asi kaugel. Enamik neist elavad hoopis oma elu täiel rinnal!
Seks on mõnus, aga peale vahekorda on tupp valulik? Siit saad teada, miks
Oled just pikalt nautinud ülihead vahekorda ja ei suuda oodata, et teisele ringile minna, kuid tupe sisemus on valus ja kõrvetav? On võimalik, et koged ühte alljärgnevatest põhjustest.
Suvi täis seksi! Naiselikkuse ekspert Karolin Tsarski selgitab, miks peaksid just praegu seksile ja orgasmidele ekstra tähelepanu pöörama
Naiselikkuse kursuste juhendaja Karolin Tsarski jagab veebilehel Naiselikkuseallikas.ee õpetusi kõigile naistele, kes soovivad äratada oma seksuaalenergia ja saada sügavama kontakti oma naiselikkuseallikaga. Iga naise sees peitub tohutu naiselik seksuaalne vägi, kuid erinevate põhjuste tõttu ei p...
Eestlaste eriskummalised fetišid, mida julgevad magamistoas proovida vaid kõige seiklushimulisemad
Mis puutub teiste inimeste magamistubadesse ja salajastesse ihadesse, siis veendume ikka ja jälle, et ka meil on veel palju arenguruumi. Kui “50 Halli Varjundit” poelettidele jõudis, tekkis plahvatuslik huvi BDSM maailma vastu, kuigi raamat paljastab vaid imetillukest osa sellest. Kuid on fetišei...
Pane naine naudingust värisema, kasutades selleks ainult oma keelt! Õpetame selgeks mõned head nõksud
Teed oma partnerile hoolega suuseksi, kuid näed, et ta ei ole tulemusega üldse rahul? Proovi neid nippe ja lennuta juba täna õhtul oma jumalanna maapealsesse paradiisi hõljuma.
Saa suuseksi meistriks ja paku oma mehele seda, millest ta tegelikult unistab!
Vahet ei ole, kumb teist teisel seal nabast allpool askeldab, oluline on alati tulemus. Ka see on kunst, mida valdavad vaid tõelised meistrid. Tõeline käpardlus võib suuseksi muuta tõeliselt ebameeldivaks. Aga ära muretse, siin on sulle mõned nõuanded iDiva portaalist.
Naine, see on põhjus, miks ei tasuks jätta oma mehe nibusid eelmängu ajal tähelepanuta
Mehed armastavad naiste rindu ning ei jäta kasutamata võimalust neid igal ajal vaadata ja katsuda. Naistel on rinnanibud väga tundlikud, kuid nad pole ainsad — ka mehi erutab nibude stimuleerimine.
"Ta käed liikusid mööda mu sääri üles, nööpisid siis mu püksid lahti ja tõmbasid need jalast, nii et jäin punaste pitsstringide väele."
Katkend Audrey Carlani uuest raamatust „Ingel langeb“, mis on Carlani uue, kolmeosalise sarja avaraamat, kus „Kalendritüdrukule“ omaselt lõõmavad kired ja sulavad südamed.
Jaanipäevaks kõrgeks kasvab rohi... Jaaniöö on parim aeg kallimaga õues ulakuste tegemiseks
Kas oled üks neist, kes pidevalt unistab vabas õhus millegi ulaka tegemisest, aga ei ole siiamaani veel oma kallimale seda ideed välja käinud? Üllata teda saabuval jaanipäeval nende eriti seksikate mõtetega.
KAS OLED SEKSISÕLTLANE? 6 tunnust, et oled seksiga liiale läinud
Kas mõtled kogu aeg seksist? Ei suuda porno vaatamisele piiri panna? Kas diagnoosiks võib olla seksisõltuvus?
7 põhjust, miks mehed orgasme teesklevad
Iga seksuaalvahekord ei vii orgasmini ning vahel inimesed teesklevad lõppu jõudmist. Miks see nii on?
Mida teha, kui sa kahtlustad oma partnerit orgasmide teesklemises?
Mõnikord inimesed teesklevad orgasmi. Seda sa lihtsalt pead teadma, muidu elad sa egopaitavas valearusaamas, et oled voodis suurepärane ja rahuldad sajaprotsendiliselt oma partnerit alati ning nii on olnud ka eelmiste partneritega. See pole tõsi – vahel orgasme tõepoolest teeseldakse.
See, et sa oled vallaline, ei tähenda, et sa ei saaks olla õnnelik! Alusta kasvõi sellest lihtsast asjast
Iseendale rõõmu pakkumine võib vahel olla isegi meeldivam, kui olla suhtes, milles sa õnnelik ei ole. Aga paraku paljud naised ei mõista, et vallalisena on võimalik ka õnnelik olla.
Enne seitsme kuu pikkust suhet ära kallimaga reisile mine!
Värske uuring näitab, kui kaua peaksid paarikesed suhtes olema, enne kui nad koos reisima lähevad.
Nii saab naine voodis hoo sisse!
Sigmund Freud oli esimene, kes teadvustas kliitori olulisust naise seksuaalsuses. Naise kliitoril on 8000 närvi, mida on rohkem kui üheski muus kehaosas ja hinnanguliselt 75% orgasmidest saadaksegi just kliitoril. Mehed masturbeerivad pea iga päev. Naiste jaoks on orgasm sama võimas ja lõdvestav,...