8 viisi, kuidas mehed muutuvad, kui nad kallimat petavad
Mis võiks olla hullem sellest, et kuulda, kuidas su mees on sind petnud? Loomulikult see, kui kahtlustad, et ta petab, kuid ei tea seda kindlalt. Kui märkad, et su mees käitub teistmoodi ja kahtlustad, siis on viimane aeg, et te kaks sellest räägiks.
ORGASM TEEB NAISED ÕNNELIKUKS: fototõestus sellest, kuidas muutub naise nägu sel õndsal hetkel
Brasiilia fotograaf võttis ette projekti, kus pildistas üles naised enne orgasmi, selle ajal ja pärast seda.
5 asja, mida suhtes kunagi tolereerida ei tohiks!
Andestamine on igas suhtes oluline, kuid ükski naine ega mees ei ole võimeline olema igas olukorras täiuslik. Me oleme kõik inimesed ja eksime. See on loomulik. Tuleb osata andestada ja mõista partneri eksimusi, vigu. Ometigi on eksimusi ja vigu, mida ei tohiks kunagi kergekäeliselt võtta ja pida...
5 šokeerivat põhjust, miks mehed kaotavad sinu vastu huvi seksi järel
Pole vähe naisi, kes on kogenud, et pärast mõne mehega vahekorda astudes - mehe huvi väheneb või kaob üldse. Miks küll? Kas ta tahtis ainult seksi?
3 sodiaagimärki, kes kõige tõenäolisemalt su südame murravad
Keegi meist ei taha armastuses olla kellegi mängukanniks. Ometigi on armastus elus mäng, mida mõnigi sodiaagimärk mängib kohe eriti hästi. Mõne jaoks meist ka eriti valusalt...
LUBAMATU ERUTUS: neiu on väsinud salaseksist sõbra kasuisaga
Öeldakse, et issanda loomaed on ikka kirju, mida tuleb uskuda. Nii on kirju ka inimeste sekselu ja sellega kaasnevad mured. Üks hädas neiu sattus oma sõbranna kasuisaga voodisse, kuid on nüüd hädas, kuidas salasuhe avalikuks teha.
KUMM ON SEKS: kuidas leida ideaalselt sobivat kondoomi?
Kondoom on parim kaitse suguhaiguste ja soovimatu raseduse vastu, aga sellega võib olla ka probleeme, kirjutab Men’s Health. Sobimatu suurusega kumm võib paigaldades katki minna, ära libiseda, liiga tihkelt ümber istuda – ja üleüldse muuta seksi palju vähem ägedaks, kui see peaks olema. 
KÕIGE LUSTLIKUM IGA: millises vanuses on naised kõige seksikamad?
Sageli mõeldakse ekslikult, et noored naised on need, kes tunnevad end seksika, enesekindla ja voodis osavana. Tegelikult pole see aga sugugi nii...
Kas sina seksiksid robotiga? Uuring näitab, kui paljud seda teeksid
Kas sa oled voodis seikluslik? Mitte selles mõttes, et sa harrastad mõnda konte väänavat sekspoosi – no ikka päriselt seikluslik, kirjutab Men’s Fitness. Näiteks: kas sa oleksid valmis proovima interaktiivseid seksmänguasju, mis ühilduvad pornofilmiga, või astraalseksi? Kui vastus on jaatav, siis...
SODIAAGIMÄRK PAJATAB: sinu kõige parem omadus on...
Mis on sinu sodiaagimärgile omane? Sinu tugevus? Midagi, mille üle võiks isegi uhkust tunda?
KÄTTEMAKS PIMESTAB: vihased naised rebisid armukeseks olnult riided ja tagusid teda
Hiinas filmiti üles naiste kättemaks armukesele. Habras armuke lamab keset tänavat, kus vihased naised talt riideid seljast rebivad ja teda taovad.
Tss! Hääl võib paljastada, et sa oled truudusetu!
Värske uuringu kohaselt pole truudusetutel meestel ja naistel petmise varjamiseks võimalik sisuliselt midagi ette võtta, sest ainuüksi hääletoon annab neid ära.
MEELEHEITLIKUD SAMMUD PILDIS: vaata, mis võib juhtuda, kui petad oma kallimat
Kui sind on kunagi petetud, siis tead seda rõhuvat tunnet ja vajadust, et kohe tahaks oma eksile samamoodi haige teha. Võibolla isegi hullemini. Vähemasti need fotod kinnitavad seda...
SAAD NUTTA, SAAD NAERDA: vaata, millised on tänavuse aasta parimad pulmafotod!
Mõned ulakad, mõned kurvad, kuid igal fotol sügav ja siiras emotsioon. Midagi sellele konkreetsele paarile omast. Ei teki isegi küsimust, et miks need fotod on ühed parimad pulmafotod tänavu.
10 asja, mida tehes ei kao su suhtest iialgi kirg ja sära
Kellelegi ei meeldi seda tunnistada, aga tõsi on see, et iga suhe kaotab mõne aasta järel oma esialgse uudsuse ja sära. Ometigi tahaks me kõik, et ilusalt alanud suhe oleks sama kirgas ja tugev veel ka viis aastat hiljem. Kuidas seda saavutada?
SEKSIVIGASTUSED TÕUSUTEEL: kõige enam vigastavad paarid end...
Viimase viie aastaga on seksivigastused tõusnud 80 protsenti. Põhjuse leiab selles, et keskealiste meeste seas on populaarseks muutunud seikluslikum ja katsetamist nõudev seks.
TA EI REEDA SIND IIAL: 3 kõige lojaalsemat sodiaagimärki
Lojaalsus mängib elus olulist rolli. Kõigis suhetes on uskumatult oluline see, et kas saad teist usaldada. Kui usaldusväärsed me oleme, seda mõjutab ka meie sodiaagimärk.
4 nippi, kuidas eksiga pärast lahkuminekut sõpradeks jääda
Kuigi enamus inimesi sooviks oma eksi enda elust pärast lahkuminekut kustutada, siis ei pruugi see alati võimalik olla. Iga inimene, paar ja lahkuminek on erinevad... Kuidas hakkama saada?
HÄBI TUNNISTADA: tõeline põhjus, miks mehed ei armasta kondoomi kasutada...
Mehed on sageli need, kes vahekorda astudes üritavad vältida kondoomi kasutamist. Sage on vabandus, et kondoomiga seksides pole tunne see õige. Mis on aga tegelik põhjus, miks mehed riskivad soovimatute järglaste ja suguhaigustega?!
8 põhjust, miks tõeline mees iialgi ei peta
Mitte kõik mehed ei peta oma kaaslasi. Sellised mehed on täiskasvanud ja enesekindlad, nad teavad, mida nad elult tahavad. Nad ei otsi kiiret vaheldust, et seejärel vales edasi elada, vaid pigem tegelevad oma probleemiga. Kui vaja, siis julgevad nad suhte lõpetada.
TV3 VIDEO: EPP KÄRSINI SOOVITUS: mitu korda tuleks õnnelikus suhtes seksida?
Paariteraapia- ja seksiekspert Epp Kärsin jagab "Seitsmestes uudistes" nippe, kuidas abielupaar oma magamistuppa särtsu juurde saab tuua.
Seda sa tahad küll teada: mille järgi mehed armukesi valivad?
Armukestest räägitakse kui ilusamatest, saledamatest ja vaimukamatest, kindlasti rõõmsameelsematest ja mis kõige tähtsam: sinu meest jumaldavatest naistest. Ja naised ise arvavad, et hunt kodu lähedalt ei murra, ju see keegi võõras on. See kõik on tegelikult vale. 400 meest on nüüd oma suud puhta...
4 põhjust, miks peaksid vältima oma eksiga suhtlemist ja kontakti
Lahkuminekud on keerulised ja segadust tekitavad. Kõik elus muutub korraga ja kardinaalselt. Enamasti on üks partneritest see, kes rohkem haiget saab. Ja kuigi see on raske, siis peaks ta oma eksist igal juhul eemale hoidma...
KOLMEKESI VOODISSE: algusest lõpuni - mida peaks teadma!
Paljude jaoks kõlab kolmekesi voodis hullamine kauge ja võimatuna. Miskit, mis juhtub ainult filmides. Samas ei pea see sugugi jääma ainult fantaasiaks... Kui hästi planeerida, siis võid sellise pöörasuse osaks oma elust muuta. Kuidas?
Kuidas stress sinu seksijanu mõjutab? Naiste jaoks ei ole seks ainult kehaline nauding, vaid eelkõige intensiivne emotsionaalne kogemus
KODUTOHTER: Üks oluline tegur, mis inimestevahelist võõrdumist põhjustab, on stress. Stressi ja seksi seostest vestlesime seksuaalterapeut Mare Pruksiga.
KESKPÄRANE SEKS JA KEHV HUUMOR: 5 viga, mida naised meest valides teevad
Kõik naised unistavad ideaalsest mehest, kellega terve oma elu koos veeta, teha teineteist õnnelikuks ja vananeda koos. Enne selle ühe ja õige leidmist võivad meid tabada ebaõnnestumised.
Uus julm trend: seatemp
Kui puhkusel kohatud nägus nooruk sulle hiljem ei helista, on hing haige. Kuid veelgi hullem on sõita pärast nädalatepikkust romantiliste tekstisõnumite saamist uuele silmarõõmule välismaale külla ning saada lennujaamas pärast tundidepikkust ootamist SMSi: „Loll olid, paks rõve siga!“ Just sellis...
SODIAAGIMÄRK PALJASTAB: kes mõtleb liialt, kes ei kuula südamehäält
Me kõik käitume erinevates olukordades erinevalt, kuid tahame me seda või mitte - oma osa meie valikutel ja käitumisel on ka meie  sodiaagimärgil.
5 AASTAT ÜKSILDUSES: mehel sai näägutavast naisest kõrini ja ta kolis metsa
Inglismaal Kingstonis elanud mees vihastus naise peale niivõrd, et pages nende ühisest elust kodutuks metsa. Ja mitte kõigest üheks nädalaks ega kuuks, vaid viieks aastaks!
10 soovitust, kuidas see nädalavahetus eriti vallatuks muuta!
Kas oled värskes suhtes või igatsed partneriga lihtsalt vaheldust - nädalalõpp on suurepärane võimalus selle kogemiseks! Muutke nädalavahetus kirglikuks ja põnevaks!
TERAKE TEADUST: kuidas mõjutavad joomine ja kanepisuitsetamine seksuaalset sooritust?
Ühest mõnuainete mõju seksile lahanud uuringust selgus muuhulgas ka ilmselge vana tõde: vahepeal kalduvad mehed naisi ja naised mehi „ilusaks jooma“.
SIND ON HOIATATUD: 4 sodiaagimärki, kes on kõige kättemaksuhimulisemad
Raev ja kättemaks on karm. Nendest tunnetest ajendatud teod võivad olla veelgi julmemad. Pole saladus, et kättemaks on magus ja pakub täideviijale suurt rahuldust. Mõni meist on aga eriti kättemaksuhimuline.
PIINLIK, AGA ELULINE: mida teha, kui sekslelu jääb tuppe kinni?
Vibraatorid, rõõmurõngad ja kõik muu... Elame ajastul, kus sekslelu pole enam tabuteema. Ometigi võib tabada seksleludega seoses mure, millega ei ole lihtne hädaabinumbrile või perearstile kõnet teha.
3 ohumärki, et mehe tunded sinu vastu on kadumas
Paljud meist tahaks olla üliinimlikud ja osata kallima mõtteid lugeda. Kahjuks ei ole see võimalik. Ometigi tajuvad inimesed suhtes väga hästi, kui midagi on korrast ära. Millal ja kuidas teada, et su mehe huvi sinu vastu on raugemas? Armastus tuhmumas?
Mis on sinu sodiaagimärgi kõige suurem hirm?
Kes kardab avalikku häbistamist, kes ei suuda isegi mõelda, et peaks jääma üksi. Kõigil meil on omad hirmud. Nii mõndagi hirmu saadab ja tugevdab ka meie enda sodiaagimärk.
EI TAHA, AGA PEAB: tabuteemad, mis vajavad kallimaga läbirääkimist
Kui soovid oma ellu pikaajalist suhet, siis on mõned teemad, mis tuleks kaaslasega selgeks rääkida juba suhte alguses.
TÕDE SEKSIST: 13 asja, mida iga naine enne 30-aastaseks saamist teadma peab!
Seks on reaalselt filmis nähtust keerulisem. Kõik, mida seksis naudid ja tead, see on tulnud kogemuste ja eksimustega. Õppimine ja kogemine peavad olema nauditavad, mistõttu ei ole htegi põhjust, miks peaksid seksis teesklema orgasmi, häbenema oma keha või oma soove.
KUIDAS REAGEERIB SODIAAGIMÄRK: kui sa peaksid teda ignoreerima, siis...
Olgu põhjus milline tahes, aga ikka tekib olukord, kus keegi meid ignoreerib. Või väldime me ise kedagi. Kuidas sa tavaliselt käitud, kui keegi sind mingi põhjusel ignoreerima peaks? Tahame me või mitte, aga meie sodiaagimärk mõjutab meid ka taolistes olukordades.
SEKSIL JA SEKSIL ON VAHE: 9 asja, mis pornos juhtub, kuid elus ei iial!
Pornofilmide vaatamine pole kuritegu. Pole ka ime, kui noored üritavad seksi teemadel vastamata jäänud küsimustele ja muredele just pornofilmidest vastuseid leida. Ometigi teavad kogenumad, et pornofilmil on reaalse skeksiga päris vähe ühist...
„Unustasin end kogu aeg arvutisse ja jõudsin lapsele head ööd soovima tihti alles siis, kui ta juba magas.“
„Mäletan, kuidas läksin ükskord vaatama, millega mu nelja-aastane tütar tegeleb. Tema istus suure toa põrandal, kaisukoer kaenlas ja rääkis talle, et nemad peavad kahekesi hakkama saama ja tublid olema, sest emmel on vaja arvutis palju tööd teha ning teda ei tohi segada. See oli karm,“ räägib 36a...
Kas su kooselus kehtib reegel 80:20?
Kõiki probleeme ei saa kooselus lahendada, ent otsustav on see, kui palju teil on erimeelsusi. Nimekas paarisuhteuurija John Gottman on paarikeste omavahelist läbikäimist uurides jõudnud järeldusele, et eduka kooselu valem on 80:20. See tähendab, et 80% partnerite suhtlusest peaks olema positiivn...
Puust ja punaseks! Milline aluspesu meeldib meestele kõige rohkem?
Pole vist vaja öeldagi, et kui mees näeb sind aluspesus, on tal tegelikult üsna ükskõik, milline see pesu parasjagu on — tal on sinu peaaegu alasti keha imetlemisegagi liiga palju tegemist.
SA ISEGI EI AIMAKS: 7 asja, mis muudavad naise vastupandamatuks
Kohtamised võivad pikapeale muutuda tüütuks protsessiks. Kuid mehe jaoks saab suhe areneda edasi ainult siis, kui ta on leidnud oma kaaslases teatud märgid. Kas tead, mis muudab naise mehe silmis vastupandamatuks?
HULLUD EKSID JA SUUR ARMASTUS: 10 valet, mida iga mees kasutab
Me kõik oleme elus mõnikord pidanud valetama. On aga mõningad olukorrad, kus mehed järjepidevalt naistele valetavad.
SODIAAGIMÄRGID JA VALETAMINE: kes valetab ja miks?
Kõigil meil on tulnud ette olukordi, kus vale kasvõi tahtmatult suust välja lipsab. Kindlasti oleme elus kohanud ka inimesi, kes näivadki ainult valetades elavat. Mida ütleb selle kohta meie sodiaagimärk?
MAAILMA PARIM KALLIM? Mees tõmbas jalga naise kontskingad, et naise jalad saaks puhata
Maailmas kogub populaarsust Hiina haiglas tehtud foto, kus kaastundlik mees tõmbas jalga kõrge kontsaga kingad ja loovutas oma jalanõud abivalmilt naisele.
Naised, kellel on just SELLINE ülahuul, saavad kõige võimsamaid orgasme
Iga naine jõuab tippu erineval viisil ja see on täiesti normaalne. Mõni vajab tunde eelmängu, teisel tõusevad juuksed mõnust püsti juba viieminutilise hellitamise peale. Nüüd on selge, kes need viimatinimetatud õnnelikud on — need on naised, kellel on kõige kaunim musisuu ehk kelle ülahuule keske...
UURING: naistele meeldivad nutvad ja küpsetavad mehed, aga ...
... metroseksuaali stiil naistele siiski peale ei lähe. DrEd on uurinud 1000 mehelt mehelikkuse tähendust ja olemust ning lasknud naistel hinnata, milline mehele omane käitumine on seksikas ja milline mitte. Küsitleti nii ameeriklasi kui eurooplasi, vahendame lühidalt Euroopa meeste küsitlemise t...
MITUT SINA OLED PROOVINUD: 10 brittide kõige populaarsemat fetišit
Seksi filmimine ja partnerite vahetamine on kõigest kaks vallatut seksielamust, mis brittide lemmikute hulka mahuvad. Nii mõnigi populaarseks osutunud fetiš on tõenäoliselt arvatust veelgi populaarsem...
Aeg on viia võrgutuskunst täiesti uuele tasemele! Neli ülilihtsat viisi, kuidas end meeste silmis kütkestavamaks muuta
Paljud inimesed arvavad, et võrgutamine on midagi keerulist. Sageli arvatakse, et selleks on vaja kõrgeid kontsakingi, liibuvat kleiti ja täiesti teistsugust käitumist, kui sulle tavapäraselt omane on. Õnneks on see aga hoopis lihtsam. Järgi neid lihtsaid nippe ja mõjudki koheselt atraktiivsemana!
LÄHME KOHTAMA: kentsakad fotod, millega venelased oma ellu armastust leida loodavad
Kui veebist kaaslast otsida, siis  räägib esiti sinu eest kõige paremini su foto. See on ka põhjus, miks profiilipildiks tuleb valida õige foto. Kuid kas sina koos kitsega või kalaga oled parim valik...
ÄRA LASE END EKSITADA: 5 asja, mis esiti näivad kõrvalsuhte juures unikaalsed
Oled kõrvalsuhtes ja sul on tekkinud tunne, et oledki leidnud oma tõelise armastuse! Ei, ära kiirusta liigselt! Ära unusta, et sul on afäär... Kas afäär võib jääda kestma? Esimest korda aastate jooksul sa tunned, et taevas on sinine, lilled õitsevad ja keha on allutanud mingi mõnus ärevus - elad ...
60 AASTAT HILJEM: pulmafotodeta jäänud paar abiellus uuesti
Abielupaar sai  9 last, 16 lapselast ja 4 lapselapselast, kuid neil ei olnud mitte ühtegi pulmafotot. See mure sai nüüd 60 aastat hiljem lahenduse!
„Kooselu on nii tuim, elame nagu kaks rauka!“ – Mis aitab vinduvasse paarisuhtesse kirge tagasi tuua?
„Ma ei tea enam, kuidas edasi elada,“ kurdab mõned aastad tagasi teist korda mehele läinud Inge (41). „Mu esimene kooselu oli kui Ameerika mäed, uue kaaslasega tahtsin rahu ja turvatunnet. Aga nüüd paistab, et mu elu pole rahulik, vaid lihtsalt tuim. Me elame nagu kaks rauka,“ tunnistab naine.
Seksieksperdid vastavad su kõige põletavamale küsimusele: kui tihti peaks seksima?
Neli eksperti rahuldavad su uudishimu ning vastavad küsimusele, mille üle nii sina kui su partner salaja pead vaevate, kuid iialgi küsida ei julge. Kui tihti peaks seksima?
MILLEST NAISED MÕTLEVAD: 11 levinumat õrnema soo seksuaalfantaasiat
Ka naised fantaseerivad seksist. Sealjuures palju rohkem, kui võiks arvata. Ning teinekord võivad naiste seksuaalfantaasiad sind isegi šokeerida. AskMen toob koos selgitustega välja 11 naiste seas levinud seksiteemalist kujutluspilti.
Kas peenis võib ka päriselt kahaneda?
Enamik mehi on ühel hetkel mõtisklenud, kas see on võimalik, et riist oma mõõtmetelt kokku tõmbab. Ja mitte külmast või sellest, et äsja on orgasm saadud. Ning kuigi see võib kõlada nagu midagi ulmefilmist pärinevat, on mehe kartustel omajagu tõepõhja all, vahendab Men’s Health. Ning kuigi riist ...
Naisteka lugeja annab vastulöögi: milleks mulle intiimsuhted kellegi sellisega, kellest ma mitte midagi ei tea?
Eile avaldas Delfi Naistekas ühe eestlanna mõtted vastuseks käesoleva nädala Eesti Ekspressis ilmunud loole, mis kirjutab, et eestlannad olevat justkui lõdva püksikummiga ja siia reisivatel välismaa meestel pole mingit probleemi nende voodisse rääkimisega. See teema läks lugejatele vägagi korda j...
7 uneprobleemi, mis lõhuvad su suhet kallimaga
Mõnikord tundub, et kõige keerulisem on kooselus voodi jagamine partneriga. Hoolimata suurest armastusest ja hoolivusest - kaua sa kannatad norskamist või mõnda teist uneprobleemi. 
MEHEGA PIDUTSEMA: ema annab lastele allergiarohtu, et lapsed hotellis rahulikult magaksid
Kõik vanemad tahavad omavahel aega veeta ja lastest mõne õhtu puhata. Ometigi kõlab enamuste jaoks uskumatu ja lubamatuna see, et romantilise õhtu nimel lastele rohtu sisse sööta, et nad vaikselt magaksid.
LISAKS HUULTELE: 7 kohta, kuhu naine tahab, et mees teda suudleks
Psühholoog Jill Weber selgitab, et naistele meeldib suudelda, sest see on emotsionaalne ja intiimne. Kui tahta paarina leida enam lähedust, siis tasub naist just suudlustega vallutada. Millised on need tundlikud kohas naise kehal, kuhu ta suudlust ootab?!
ÄMMA SOOVITUS PRUUDILE: tehke pulmafoto ajal suuseksi!
Ämm soovitas Hollandi pruutpaarile jäädvustada romantilistele pulmapiltidele suuseks keset metsa. Ämmadest liigub küll igasuguseid legende, millest ükski ei kõla kunagi selle ämma moodi...
HEAS JA HALVAS: 3 sodiaagimärki, kellega tasub abielluda
Alati leidub lootusetuid ja lootusrikkaid romantikuid, kes juba lapsepõlevest saadik oma pulmi planeerivad. Unistus igavesest abielust saab täituda vaid juhul, kui partneriks valitakse õige inimene. Sellist otsust ei tehta üleöö ega kergekäeliselt, mistõttu võib abi saada ka horoskoobist. Kes on ...
ÄRA ABIELLU: kui sul pole neid nelja oskust, siis...
Pulmapäev on kõigest üks päev, aga teie abielu peaks kestma ju igavesti. Kas oled selleks valmis? Kas oskad selle nimel võidelda, vaeva näha ja panustada?
KELLEST SAAB PARIM EMA: 4 sodiaagimärki, kes on emaks justkui sündinud!
Mõni sodiaagimärk muudab meid kärsituks, teie teeb liialt võimukaks. Milline sodiaagimärk on oma omaduste poolest kõige sobivam olema ema?
NAINE PEAKS TEADMA: kuidas mehed valivad afääriks kaaslasi?
Naised alati eeldavad, et mehe poolt afääriks valitud naine on noorem ja meist kobedama kehaga. Naised kujutlevad, et SEE naine on lõbus, naljakas ja lausa jumalik kõiges. Kuidas ja kelle mehed ikkagi valivad, kui asuvad oma päriselu partnerit petma?
ISA JA TÜTAR VÕI ARMASTAJAD? 23-aastane tantsijanna ja tema 52-aastane elu armastus
52-aastane Graeme Eksteen ja 23-aastane Carly Schapper kohtusid siis, kui mees õpetasa neiule tantsimist. Lõuna-Aafrikas elaval paaril on 29 aastat vanusevahet, mistõttu peetakse neid armastajate asemel sageli isaks ja tütreks...
5 LEVINUMAT VALIKUT: mida su seksuaalfantaasiad tegelikult tähendavad?
Kas oled kunagi fantaseerinud, et lisaks sulle ja su kaaslasele - teiega ühineb voodis veel keegi? Või oled kujutlenud, et su käed ja jalad on seksi ajal voodi külge kinni seotud... Sa ei ole ainuke!
MEHE MURE: 39-aastane mees ihaldab alaealist ja kardab seadust rikkuda
39-aastane mees kurdab, et tal on vastastikune huvi 16-aastase tüdrukuga. Siiski on mees mures, et äkki ta rikub nii noore neiu tõdruku vastu huvi tundes seadust.
KAADRIS TABATUD: noor naine tegi selfie iga mehega, kes teda tänaval ahistas
20-aastane naine tegi hunniku selfisid meestega, kes teda väidetavalt tänaval ahistasid. Naise sõnul ei ole see sugugi kompliment, kui vastassugu tänaval vilistab, flirdib ja sind kassikeseks peab...
4 märki, et te ei ole mõeldud koos olema
Mõnikord me ei taha seda tunnistada, aga vahel ei ole lihtsalt mõni suhe mõeldud kestma. Suhet luues üritame ikka leida enda kõrvale inimese, kellega armastus võiks kestma jääda. Kui esiti aitab füüsiline tõmme, siis hiljem jääb sellest ilmselgelt väheseks...
Mida teha, kui suhe on super, aga seks saast?
See naine meeldib sulle, kirjeldab Men’s Health. Sinu arvates on ta suurepärane. Aga seks on kohutav. Mida teha?
Mees, see on sulle: põhjused, miks naine sinuga enam seksida ei soovi ja kasulikud näpunäited olukorra parandamiseks
Karm tõsiasi on see, et igas pikemaajalises suhtes ühel hetkel see juhtub: ühel või teisel osapoolel huvi seksi vastu kas langeb või kaob täielikult. Miks see nii on ja kuidas asjad magamistoas jälle jonksu saada?
ÄRA JÄTA NAIST NAUDINGUTA: üks ja ainus asi, mida naised magamistoas rohkem saada tahavad!
Naised ei oota voodis pööraseid poose ega roos hambus aktsioonis meest. Ei! On ainult üks asi, mida orgasmi ihkavad naised meestelt seksis enam ootavad...
ÕNN SINU KAISUS: 6 sodiaagipaari, kes sobivad täiuslikult!
Üksteisele sobivana näivad inimesed ei suuda alati suhet toimima panna. Mõnikord tõmbuvad vastandid, mõnikord mitte. Iga sodiaagimärk esindab mingeid kindlaid jooni, mis mõne sodiaagimärgiga sobib palju paremini.
4 varajast ohumärki, et sinu poolt armastatud inimene ei armasta sind vastu
Kuidas teada, et sinu poolt armastatud inimene ei armasta sind? Kui sul on tunne, et oled ühepoolses suhtes, siis võib su kahtlustel tõepõhi all olla.
PETETU KÄTTEMAKS: avalik abieluettepanek lõppes tormiliselt
Sõbratarilt petta saanud USA mees otsustas oma kallimat avalikult häbistada. Mees korraldas kättemaksuks abieluettepaneku, kuid nagu arvate võite, siis sõrmus pruudi sõrme ei jõudnud.
3 sodiaagimärki, kes tõenäoliselt su südame murravad
Elu murtud südamega on valus, vaevarikas ja pikk teekond helgema tuleviku suunas. Me võime püüda selleks valmistuda, kuid kunagi pole kindlust. Hingehaavade paranemine võtab enamasti arvatust ka rohkem aega. Kui sa aga saaksid vältida südamevalu, siis kas teeksid seda? 
SILMAPAISTVALT ERILISEM: üks ja oluline asi, mis naised meeste puhul pööraseks teeb...
Viimased uurimused näitavad, 64 protsenti naistest eelistavad mehi, kellel on üks väga silmapaistev ja eristav asi. Loomulikult vaatavad naised mehi, kes on pikad, tumedamad ja nägusad, aga... Üks erisus tõmbab naiste tähelepanu kohe eriti...
KURB TÕDEMUS: 4 märki, et naine kohtleb oma meest lapsena
Kas oled oma kallimale võrdväärne partner? Või oled pigem ema eest? Pole midagi ebaseksikamat, kui kohelda oma partnerit lapsena. Hoolimata sellest, et see võib suhetes sage nähtus olla, pole see normaalne!
PÕNEVUS VÕI ELUSTIIL: miks isegi õnnelikus suhtes olijad petavad?
Kõlab uskumatult, aga statistika järgi on naist petnud meestest vähemalt pooled ka oma igapäevases suhtes õnnelikud ja rahulolevad. See kinnitab selgelt, et afääri tekkimiseks ei pea olema sugugi õnnetus ja lõppevas suhtes.
ABIELUSEKSIST TÜDINENUD: 23 aastat abielus olnud naine leidis mehe kõrvale huvitava hobi...
23 aastat abielus olnud naine on seksit oma abikaasaga tüdinenud, kuid avastanud tänu sellele uue ja põnevust pakkuva hobi. Üht võib öelda, seksita ta ei ole!
MITU MEEST KORRAGA: vaata, miks peaksid proovima kohtamist mitme mehega korraga
Enamus naisi panustavad ühele mehele ja vaatavad, kuidas nende sobivus on. Hinges loodavad nad parimat ja unistavad, et tegu oleks selle ühe ja õigega. 
Karm, aga tõsi: viis üllatavat põhjust, miks teine naine sinu mehega magas
Sind on petetud ja vajad kinnitust, et naine, kellega su armsam truudust murdis, on väärtusetu ja sinust kordades halvem. Kui aga otsid sügavamat põhjendust, miks ta suhtes mehele käed külge lõi, loe edasi.
VALLATUM SEKS: 5 nippi, kuidas tõsta iha ja kogeda kirglikumat seksi
Tunned, et oled väsinud ja stressis? Suhtest on igasugune romantika kadunud? Ei mäleta, millal viimati kallimaga linade vahel hullasite? Kui ka asi tundub väga hull, siis ei epa see tähendaba, et intiimsustel ei suhtes on lõpp.
6 SOOVITUST: mida teha, kui sa ei ole abikaasa silmis enam atraktiivne?
Suhte alguses on seks suurepärane. Te tunnete põnevust ja erutust, kuid siis asjad muutuvad. Järsku ei ole suhtes enam seda kirge ja naisel tekib tunne, et ta ei meeldigi enam oma mehele...
Kas sina oled üks neist miljonitest, kes (põhjuseta) vihkab oma peenist?
Väga sageli öeldakse (ekslikult), et mehed mõtlevad oma riistaga, kirjutab Fashionbeans. Paljudel meestel aga paneb ainuüksi selle väljendi kuulmine lonti vajuma.
MEESSOO SUURIM NEEDUS: 5 asja, mida peaks teadma napsinoku sündroomi kohta
Naps võib küll mehe närve rahustada, aga ühtlasi laulab see ka ta peenisele unelaulu, kirjutab Men’s Health. 
PUNASTAV PRUUT: pruut pidi abielluma kakase kleidiga
Kõigest mõni hetk enne pulmi tuli pruudi mudilasest pojal kakahäda, mis sai lahendatud pruutkleidil...
7 VANKUMATUT MÄRKI: kas ta rahuldab oma vajadusi või tõesti austab sind?
Kui väga mees sinust hoolib - see käib käsikäes sellega, et kui palju ta sinu suhtes austust näitab. Kui suhe on alles värske, siis ei saa olla kindel mehe plaanides. Kas tal on tunded või januneb ta kogeda ainult rahuldust?
KAS TA PETAB: kahtlustav mees pani sõbratari truuduse proovile...
Lõks siresäärsele neiule sisaldab pikka ja sportlikku meest, kes esineb sportlasena, keda isegi tänaval fännid ründavad ja koos fotot soovivad teha. Siis jääb aga sportlasele silma neiu...
Kipud kiiresti finišeerima? Vaata, kui kaua kestab keskmine vahekord
Tunned muret, et sa ei kesta voodis piisavalt kaua? Aga arvesta sellega, et enamik paare ei tee seda sugugi nii kaua, kui sa võid arvata, kirjutab Men’s Health.
ANNA TEADA: kas kohtingupartner on sulle enda kohta valetanud?
Kas oled pidanud kohtingul pettuma, sest veebis end pikaks ja sportlikuks nimetanud mees on hoopis lühike ja paks? Või saatis noor ja särtsakas naine sulle kauneid reisifotosid, kuid hiljem selgus, et tegelikult on proua kümmekond aastat vanem ja küpsem?
ÕED SEKSIKAD: kas mees jääb truuks ja suudab napis rõivas piigade eest põgeneda?
Meest kahtlustav naine seadis kallimale lõksu kahe seksika õe näol, kes meest rajalt maha üritasid võtta.
POEG UURIB ELU: emme, kui tihti te issiga seksite?
Ema võttis jalust nõrgaks, kui pojalt kõlas ootamatult aus ja otsekohene küsimus, et kui sageli ta ema ja isa seksivad.
KAS MU LAPS ON GEI: vaata, kuidas isa pani poja proovile
USAs organiseeris homofoobist isa oma pojale armulõksu, et saada teada, kas ta poeg on gei või mitte. Tulemus oli šokeeriv!
Kaks ausat põhjust, miks mehed su sõnumitele ei vasta — sa väärid paremat!
Tutvusid meeldiva kutiga, kelle naeratus on lausa pimestav ja meheau suudab pisiimesid korda saata. Talle meeldivad isegi peaaegu kõik samad asjad nagu sulle ja teievaheline vestlus võiks kesta õhtust hommikuni. Tegemist oleks justkui selle õigega, kui välja arvata see üks pisike mure — sa saatsi...
Mehed, kuulake! Just seda ihaldavad naised magamistoas kõige rohkem
Kui oled otsinud vastust küsimusele, kuidas naist magamistoas kõige paremini rahuldada, pole vaja kaugemalt otsida.
7 rumalat asja, mida sa pärast lahkuminekut teed
Kui elad parajasti üle rasket lahkuminekut, siis võib kindel olla, et su aju teeb vahepeal otsuseid, mis ei ole sugugi targad ega vajalikud. Sa käitud nagu mässaja, keda keegi takistada ei saa.
SÄDEMED LENDAMA: 11 lihtsat viisi, kuidas abielu paremaks muuta
Õnnelik suhe vajab aega, tööd ja osalisi, kes on valmis panustama. Kas tunnete, et suhe juba allakäigu teel? Või olete siiani lootnud, et suhe toimib iseeneses?! Siis nüüd on viimane aeg panustama asuda! Mida teha?