Seksiblogija väidab: lapsevanemad peaksid kinkima oma teismelistele tütardele vibraatorid
Austraallanna Nadia Bokody, kes töötab seksiblogijana, väitis hiljuti avaldatud artiklis, et lapsevanemad peaksid kinkima oma teismelistele tütardele vibraatorid, et nad saaksid oma kehasid paremini tundma õppida, vahendab The Sun.
10 reisi, mis iga naine võiks elu jooksul ette võtta
Tõestatud on, et reisimine tõstab tuju, mõjub hästi reisija karjäärile ja on ka üks parimaid viise, kuidas enesehinnangut tõsta. Kui sa vajad veel üht põhjust, miks reisile minna, siis tea seda: sa elad vaid korra, mistõttu tee seda hästi!
Pihtimus: hoolimata uuest õnnelikust abielust armastan ma jätkuvalt oma eksi...
Mida teha? Andke murelikule foorumikülastajale nõu!
Hoiatuseks meestele: üks kutt sai eriti valusal kombel teada, miks tuleb kasutatud kondoom KOHE prügikasti visata
Redditis jagab oma lugu üks väga närvis noormees, kes avastas oma tüdruksõbra eriti kummaliselt teolt.
„Oled sa gei? See on ka jumala okei …“ — „Ei! Ma pole gei. Ma olen seksisõltlane.“
Katkend Juno Dawsoni raamatust "Puhtaks".
Vihje meestele: need 5 märki ütlevad ära, et su naine sai just orgasmi
Mees, kas ka sina oled vahel mõelnud, et kas su naine ikka tuli või hoopis teeskles? Siis edasine jutt on just sulle!
Mehed ei julge neid asju teha, kartes nõrgana näida. Aga naistele selline käitumine just väga meeldib!
Sageli arvavad mehed, et kui nad neid allpool loetletud asju harrastavad, siis näivad nad nõrga ja saamatuna. Vastupidi! Tee neid asju ja su naine armastab sind veel rohkem!
Teadmiseks naistele: 3 asja, mida iga mees oma armastatud naiselt kuulda tahab
Kui sinu partner käitub kaugena, on mitmed armsad asjad, mida saad talle öelda, et tekitada temas armastatud tunne ning tuua tema ellu positiivsus tagasi. Lihtsalt puuduta teda ja ütle talle üks neist järgnevatest fraasidest ning ta võib sinusse veelgi enam armuda.
Suhtes naine pihib: mees piinas mind kolm minutit, kuni nutma puhkesin
"Olen oma mehega olnud koos 2 aastat. Suhte algus oli kõik ilus aga, kui kokku kolisime siis hakkas ta iga minu tegevuse kohta märkuseid tegema," alustab oma lugu üks naine Naisteka foorumis.
Suhteterapeut selgitab: mis vanusest seks mehi enam nii väga ei huvita? Ja mis hetkel nad üldse enam seksida ei taha?
Levinud stereotüübi kohaselt on heteroseksuaalses suhtes alati mehed need, kes teevad seksiks esimese sammu. Suhteterapeut Sarah Hunter Murray sõnul ei vasta see aga tõele.
Teaduslikult tõestatud: just nii tuleb naine sult ise rohkem seksi nuiama
Inimestel võib selle kohta küll isiklikke teooriaid olla, kuid värskelt avaldatud uuring toob välja kolm konkreetset faktorit, mis väidetavalt tekitavad naistes kõige suurema tõenäosusega soovi vahekorda astuda. Nendeks on intiimsus, partneri individuaalsuse hindamine ja atraktiivsuse kinnitamine.
Kui kaua peaks oraalseks tegelikult kestma? Mehed ja naised avaldavad arvamust
Oled pikaajalises suhtes ja mõtled, kui oluline oraalseks ikka tegelikult on? Värske uuringu järgi selgus, et ikka päris oluline.
Mees, kui sa tahad, et naine igal õhtul voodirõõme nautida sooviks, siis võta kuulda neid 10 nõuannet
Seekord teeme juttu tüüpvigadest, mida mehed voodis teevad. Kuna koolis seksuaalsust põhjalikult ei õpetata, siis pole ka ime, et keegi ei tea täpselt, mida ja kuidas teha. Katsetamise ja õppimise meetod aga alati ei pruugi toimida ja ega naised ise ka päris täpselt ei tea, kuidas nende enda keha...
Naine küsib nõu: olen 30 ja süütu ega tea, kas peaksin oma uuele poiss-sõbrale sellest rääkima või mitte
"Ehk siis tõepoolest on selline asi juhtunud, et 30 ja süütu," kirjutab Inger Naisteka foorumis.
Magamistoa feng shui: nipid, mis armuelule uue särtsu annavad
Nende feng shui nõuannetega viid oma armuelu taas tippu!