Karm aga tõsi! Need on ohumärgid, et sa ei ole oma partneriga seksuaalselt klappima loodud
Regulaarne intiimsus toob partnereid nii hingeliselt kui füüsiliselt teineteisele lähemale. Kui te aga omavahel ei sobi, siis tekitab see teie suhtesse pingeid ning tulemuseks võib olla kooselu, kust puudub lähedus. Millised on märgid, et teie vahel võib olla puudust just sellest vajalikust keemi...
Kas naine näägutab, sest mees peksab, või mees peksab, sest naine näägutab?
Naisteka lugejad said esitada küsimusi naistevastase vägivallaga tegelevatele ekspertidele ja täna vastavad nad teisele väga levinud küsimusele: kes siis ikkagi tegelikult süüdi on?
Sekka ka selline arvamus: enam ei ole mingit vajadust naiste "süütuse hoidmiseks"
Vastuseks eestlannale, kes pani Naisteka lugejatele südamele, et kiiresti ja ükskõik kellele oma süütuse ära andmine odav märk sinust endast laekus meile ka selline arvamus:
Oled suhtes abielumehega ja loodad, et ta valib sinu? Ei, ta jääb oma perega — loe, mis on selle põhjused!
Suhted abielumehega võivad kesta aastaid. Ta kinnitab alatasa, et ei armasta oma naist, et lahutab temast kindlasti. Ent aastad mööduvad... Miks ta siis viivitab?
Ekspert õpetab: kolm poosi, mis kõige paremini G-punkti stimuleerivad
G-punkti ekspert ja seksikoolitaja Deborah Sundahl välja poosid, mis kõige paremini naise G-punkti stimuleerivad.
Eestlanna paneb südamele: kiiresti ja ükskõik kellele oma süütuse ära andmine odav märk sinust endast
Möödunud nädalal avaldasime kaheksa naise süütuse kaotamise lood ja kommentaariumisse kirjutas oma arvamuse sellel paljude naiste jaoks olulisel teemal ka üks eestlanna.
Kui sa annad oma kallimale armastuse energiat, kohtleb ta sind nagu jumaldatud naist, mitte nagu koduperenaist, äripartnerit või ema
Üks põhjustest, miks intiimsuhted aja möödudes oma esialgse kirglikkuse kaotavad, on see, et kooselu muutub praktilisemaks ning enam tähelepanu pööratakse tööle ja perekonnale. Mees ja naine ei oska enam ennast oma naise­likkuses ja mehelikkuses hästi tunda. Selle tagajärjel kirg kahaneb. Aga nii...
Abielunaine: ma ei saa aru naistest, kes ei ole nõus oma meest suuga rahuldama. Mina teen seda iga päev!
Enne kui närvivapustuse saad ja järgmise loo juurde suundud, lase mul selgitada kõige olulisemat kogu selle asja juures: mu abikaasa ei eelda, nõua ega palu mult seda. Selsamal hetkel, kui ta mulle oma peenise ise nina ette sokutaks, paluks ma tal see mitte nii meeldivasse kohta ära toppida. Nii ...
"Mu kallim tahab sageli seksida just siis, kui mina ei taha. Kas ma peaksin seda siiski tegema või ütlema talle ausalt, et ma ei viitsi?"
Küsimus: mu kallim tahab sageli seksida just siis, kui mina ei taha. Kas ma peaksin seda siiski tegema või ütlema talle ausalt, et ma ei viitsi?
Fantastilise seksi retsept
Juba ammustest aegadest on teada, et armastus, seks ja toitumine on omavahel tihedalt seotud. Tee südameni kulgeb kõhu kaudu. Sest toiduga saadavad ained mõjutavad nii füüsilist kui vaimset seisundit. Toitumisrežiimist sõltuvad meie füüsiline aktiivsus või passiivsus, sellest johtub nii elurõõm k...
Teie voodielu on roostes? Uusim seksitrend võimaldab sellele hoo sisse puhuda, aga nõuab meestelt palju julgust
Naised, kuulake nüüd! Maailma vallutab uus seksitrend ja juhtivate sekspertide sõnul on see muutumas väga-väga populaarseks, vahendab The Sun.
Süütuse kaotamise lood: 8 naist räägivad avameelselt, kuidas nemad esimest korda vahekorras olid
"Süütus" on miski, mis on kõigile naistele ülioluline ja surve, mis kaasneb selle kaotamise ja esimese seksuaalse kogemusega, võib olla teinekord väga suur. Seetõttu on esimene vahekord kõigil naistel väga hästi meeles, olgu see siis piinlik, valus või koomiline.
Uskumatu, aga tõsi! Lihtne elumuutus, mille järel võite hakata abikaasaga rohkem seksima
Värske küsitlus tõestas, et kui magate kallimaga eraldi voodites, mõjub see teie sekselule väga hästi, vahendab The Sun.
Ilu, seksikus ja seksuaalsus on kolm täiesti erinevat mõistet — loe, mis neil vahet on ja kuidas mehed neid mõistavad
„Oh, kui seksikas!“ Täna suhtub naine sellistesse sõnadesse kui kõige paremasse komplimenti. Ent aegu tagasi jagunesid õrnema soo esindajad vaid ilusateks ja inetuteks. Ning mitte keegi ei arvanud, et on olemas veel üks ülitähtis omadus — seksuaalsus …