Sa pole kena välimusega mees? Ära muretse – nii meeldid naisele suhtes pareminigi
Teadusuuringust on selgunud, et suhted võivad toimida paremini ja naised olla õnnelikumad, kui mees ei ole välimuselt liiga veetlev.
NAERA TERVISEKS: mis ajab itsitama sinu sodiaagimärgi?
Mille peale kipud sina itsitama? Mis teeb su tuju lõbusaks? Kuidas mõjutab sind sinu sodiaagimärk? Usud või mitte, aga huvi pakub sulle tõenäoliselt küll!
Seitse asja, mida iga naine peaks “välja tõmbamise” meetodi kohta teadma
Beebipillid ajavad su hormoonid segi, kondoomiga seksimine tundub ebamugav ja mõte sellest, et mingi võõras ese, nagu näiteks spiraal, su vagiinasse pannakse, tekitab samuti hirmu? Mõistame sind, rasedusvastase vahendi valimine ei ole alati kõige kergem ülesanne. See on ka põhjus, miks vaatamata ...
Mida teha, kui teine naine su mehele ligi ajab?
Pole meeldiv avastada, et sinu mehele ajab seltskonnas ligi mõni teine naine. Olgu asi pilkudes, vihjates või suisa lähevad käed käiku - ükski naine ei jää seda märgates tuimaks tunnistajaks. Kui keegi teine juba võetud mehega flirtima kipub, siis võivad asjad kiirelt koledaks muutuda...
TEISTSUGUSED LAPSEOOTUSPILDID: mees mängis fotodel rasedat
Lapseootuspilte tegema pidanud naine unustas selle ära, mistõttu tuli ta kallil mehel palju vingem plaan pähe.
9 ohumärki, et naisel on keegi teine...
On valus avastada, et armastatud naine petab. Ometigi pole see harukordne, et meeste kõrval on ka naised altid afääri omama. Kui osavad on nad seda varjama?
7 kõige pöörasemat kohta, kus naised masturbeerinud on
Tavapäraselt valitakse masturbeerimiseks aeg, kus on võimalik olla üksi ja segamatult. Seejärel lastakse fantaaasiad oma peas valla. Mõned meist eelistavad fantaasiaid ka täide viia...
"Appi, kui suur!" ehk kuidas rääkida teatud oluliste kehaosade mõõtmetest piinlikustundeta
Ulakad kaunitarid teavad, kuidas läheneda sellele piinlikule teemale nii, et ükski osapool ei füüsiliselt ega emotsionaalselt haiget ei saaks.
Küsimus, mida sageli ei julgeta küsida: kuidas valmistuda anaalseksiks?
Kui sa pole varem kunagi anaalseksi proovinud, võib see tunduda väga suure asjana ja nagu kõigi muude seksuaalsete tegevuste puhul, on see midagi, milleks sa võiksid — või isegi peaksid — eelnevalt valmistuma. Valmisolek ja partnerite omavaheline suhtlemine on seksi puhul alati võtmesõnadeks.
Huvitav teooria: miks petavad need inimesed, kes on pealtnäha õnnelikus suhtes?
Naisteka foorumis uurib ahastuses petetu, kas leidub mingit rohtu ringitõmbavate meeste vastu? "Miks abielus mehed etendavad kodus ilusat abielu, aga kui kodust välja saavad, siis võimalusel petaks? Mis paneb mehi petma? Mis paneb mehi abielluma, kui suudeta truu olla?Kas on olemas ka mõni mees, ...
SUHTE HELGE TULEVIK? 11 eksimust, mis rikuvad su suhte
Tõsi on see, et palju lihtsam on suhet hävitada, kui seda hoida. Häda ongi käes siis, kui suhtes lastakse romantikal kaduda. Me ei taha mõista, et igal meie sõnal ja teol on väga suur mõju meie suhtele. Võibolla sa ise ei märka, et sinu käitumine tegelikult hävitab suhet.
Põnev: mis juhtub su suguelunditega, kui sa neid pikka aega sihipäraselt ei kasuta
Juhtub ka parimates peredes — mõnikord jääb seks sinnapaika ja kohe päris pikalt tuleb ilma hakkama saada. Mis siis meie alumisel korrusel toimuma hakkab?
11 märki, et sa oled tema elu parim seks
See, kui ta kohe pärast seksimist magama jääb, on tegelikult kompliment. Need on 11 märki, mis annavad sulle selgelt märku, et see, mida ta just koges, oli suurepärane.
Miks inimesed kaotavad seksi vastu huvi?
Parimates pikaajalistes suhetes on olemas kindlustunne ja kaaslase tugi, aga üks vähemmeeldivamaid fakte on see, et mida kauem oma kallimaga koos oled olnud, seda suurem on tõenäosus, et su huvi seksi vastu hääbub.
Viis suurt viga, mida naised ise seda mõistmata seksi ajal teevad
Iga suhe vajab avatud suhtlemist, kompromisse ja tähelepanu ning sama kehtib ka teie seksuaalse suhte kohta. Kallimaga seksist rääkimine võib olla kasulik aga ka riskantne. Selleks aga, et saaksid seksi nautida, pead teadma põhilisi asju, mis meestele magamistoas ei meeldi. Need on viis kõige suu...
Kirsti Timmer: mida rohkem me suhtereeglite vastu eksime, seda lihtsam on vigadest õppida
„Usun, et noorena eksime kõik igasuguste reeglite vastu. Keegi ei õpi ju teiste vigadest, vaid ikka enda omadest. Mida rohkem vigu teeme, seda lihtsam on neist õppida,“ usub telenägu ja raadiohääl Kirsti Timmer (45), et ükskõik, kui palju suhteõpikuid me elus ka ei loeks – enda vigadest õpime ikk...
ÄRA IIAL LOO SUHET: 12 sodiaagipaari, kes kuidagi kokku ei sobi
Öeldakse, et õnnelikud paarid on taevas juba kokku pandud. Mis võib aga ühes tõeliselt muinasjutuliselt alanud suhtes nihu minna? Lisaks harjumustele ja sobimatusele - süüdistada võib ka oma sodiaagimärki!
VALI ÕIGE KAASLANE: kellega sinu sodiaagimärk kohtamas peaks käima?
Kas kõik su eelmised suhted on läinud lörri? Oled äkki märganud, et kõik su eksid on olnud samast tähtkujust?! Mõne inimesega on meil teistest parem sobivus, kuid mõnega ei sobi me üldse. Tahame või ei, aga meie sodiaagimärgil on sellele oluline mõju!
Kirsti Timmer jagab kavalaid nippe, kuidas suhet hoida
Kirsti Timmer on oma kogemustest kirjutanud suhteraamatu „100 nippi, kuidas suhet hoida“. „Tänu hobile analüüsida inimeste käitumist, olen õppinud nii enda kui ka teiste vigadest,“ räägib ta, kust raamatusse kirja pandud mõtted pärinevad.
VAREM VÕI HILJEM: 10 sorti halba seksi, mida me kõik kogeme
Seks on imeline ja oluline osa meie elust. See tekitab hea tunde meile ja meie partnerile. See on hea meie tervisele, kuid ka imeline algus või lõpp meie päevale. Unelmate maailmas naudiksime me kõik pidevalt hämmastavat vahekorda. Päris elus on asi teine...
PETJA KIPUB ALATI PETMA: 7 asja, mis suhtes olevail petjatel on ühist
Kui armud, siis tahad ikkagi säilitada mingi kaitsekihi ja olla ettevaatlik, et end kaitsta. Sa ei taha end kõiges ja sügavuti avada, sest see suurendab võimalust, et sulle tehakse haiget. Kuidas tunda ära petja, kes mingil hetkel su südame murrab?
Visiitsuhet eelistav naine: „Saan mehega kokku siis, kui tahan, mitte igal õhtul teleka ees!“
„Mulle meeldib selline suhe, kus ma saan oma mehega kokku siis, kui tahan, mitte et kohtume igal õhtul ühises kodus teleka ees,“ räägib 30ndates naine, kes ei oleks valmis oma vabadust ja iseolemist mingi hinna eest vahetama argipäevase kooselu vastu.
TOHOH: teadlased leidsid vasektoomial seksuaalelule üllatava mõju
Vasektoomia võtab sult ära võime lapsi eostada, aga annab midagi ka juurde: nimelt rohkem seksi.
EI SAA UND: mis hoiab sind öösiti üleval su sodiaagimärgi järgi?!
Vähkred voodis tunde ja tunned väsimust, aga und ei tule kuskilt. Küll on liialt palv, küll liialt külm. Kas sind vaevab stress? Või otsid elu mõtet? Mis on põhjuseks? Sodiaagimärk vastab!
NOOR JA ILUS ARMASTUS: naine jättis Gambia mehe nimel oma abikaasa ja 9 last
Naine leidis Gambiast Facebooki kaudu noore armastatu, misjärel hülgas oma üheksa last ja abikaasa. 
SINA PEAD #INSTA REEGLEID TEADMA: suhtes mehe 7 käsku Instagrami kasutamisel
Kui sul on püsisuhe, siis võib sotsiaalmeedia olla paras miiniväli. Näiteks võib juhtuda, et naine pani Instagrami pildi JUBA 45 minutit tagasi, sa pole IKKA veel seda meeldivaks märkinud – ning juba vallandubki midagi Kolmanda maailmasõja laadset. AskMen pani kirja seitse reeglit, mida suhtes võ...
TONKSU TEHES TEISPOOLSUSSE: kui sageli tabab inimesi seksides südamerabandus?
Kõigist seksi headest, halbadest ja eriti halbadest kõrvalnähtudest on see kõige hirmsam, leiab Men’s Fitness. ÕL Mehele aga arvab, et mingis mõttes on see tõenäoliselt paljude meeste teadlik või alateadlik salaunistus ... Paraku ongi nii, et mehed saavad naistest palju sagedamini seksides infark...
HOOGSALT RÕDUL RAMMIDES: paarike armatses keset päeva pealtvaatajate ees
Argentiina näib olevat üks tõeliselt kuum ja vabameelne koht, sest seks rõdule ja keset päeva - see pole mingi probleem!
KOLMEKESI VOODIS: ühist elu nautiv geipaarike võttis punti naise
Aastaid kooselu nautinud geipaarike leidis sobiva sõbratari, kes nende sekselu veelgi värvikamaks muutis.
KIIRED JA VIHASED: raju paarike tabati kinoseansilt seksimast
Texases San Antonios tabati kinost paarike, kes hoolimata teiste filmihuviliste kohalolekule - paarike astus kinos ühtesse!
6 viisi, kuidas märgata valetajat
Inimesed valetavad vahetevahel kõik, kuid leidub neid, kes oma avaledega kuidagi pidama ei saa. Kuidas valetajat ära tunda?
10 küsimust, mida õnnelikud paarid üksteiselt pidevalt küsivad
Suhte alguses on mõlemad osapooled agarad partneriga suhtlema ja küsimusi küsima. Kui suhe muutub rutiinsemaks, siis kaob see sügav vestlus rutiinsete ja igapäevaste juttude vahele. Enam ei ole justkui aega rääkimisele ja teineteisele keskenduda, aga peaks! 
10 märki, et ta teeskleb armastust vaid selleks, et saada seksi
Kui oled suhtes, siis ootad lisaks füüsilisele ka vaimset seotust kallimaga. Sageli algab suhe füüsilisest atraktiivsusest, mis hiljem areneb edasi sügavamateks tunneteks. Samas eksime me sageli ühe reegli vastu - füüsiline meeldivus ei tähenda, et su kaaslane tahab sinuga ka emotsionaalselt suht...
KEDA USALDADA ROOLI: 3 sodiaagimärki, kes on parimad autojuhi
Sõidukiga oma elu ja asjade korraldamine on tänapäeval väga igapäevane. Võib isegi öelda, et ühistransport on jäänud liigselt kõrvale. Mõned meist sobivad autot juhtima, kuid tõenäoliselt leidub küllaga ka neid, kes peaksid pigem istuma juhi kõrvalistmel. Kumba kategooriasse kuulud sina?
7 meeste avalauset tutvumissaidil või -rakenduses, mida naised vihkavad
„Ma poleks ise osanud paremini sõnastada,“ oli üks Eesti naine hämmingus, kui tal alljärgnevat lugu prooviks lugeda palusime. Nimelt: olgu tegu Tinderi, Iha, Flirticu või ükskõik millise muu tutvumissaidi või äpiga, ikka on olemas rida meeste esmapöördumisi, mis garanteerivad, et naine saadab tut...
Lingam-koolitaja Epp Kärsin avaldab fantastilise seksi salanipi: mis on number üks toode tema magamistoas?
"Anne ja Stiili" detsembrinumbris kiidab koolitaja Epp Kärsin kookosõli taevani.
7 SOOVITUST: kuidas oma unistuste mees kätte saada?
Kui tahad võita mehe südant, siis peab temas tekkima tunne, et sina oled see, kellega ta tahab olla romantiliselt, kaitsvalt ja kirglikult. Siis tunneb mees, et ta tahab pühenduda ja olla emotsionaalselt sinu oma.
KAKS AASTAT VAIKUST: naine pole abikaasaga lapse sünnist saadik seksinud
Julge naine toob avalikkuse ette oma mure, mida temaga jagavad paljud teisedki naised. Kui enne lapse saamist oli seks külluslik ja sage, siis pärast sünnitust on mure majas ja seks kadunud.
5 põhjust, miks segarassidest paarid püsima ei jää
Abielud erineva tausta, kultuuri ja rassiliste omapäradega inimeste vahel on varasemast sagedasemad. Ometigi võib suurest armastusest jääda väheseks, kui ei teata üksteise erinevusi ja ei suudeta nendega arvestada.
Naisteka lugeja: ei ole nii, et kõik mehed on valmis siresäärega voodisse minema oma "vanamoori" asemel
Naistekas võttis nädalavahetusel teemaks selle, miks inimesed kaotavad pikaajalistes suhtes olles seksi vastu huvi ja see läks lugejatele väga korda. Artiklit loeti palju ja paljud lugejad julgesid ka arvamust avaldada. Näiteks usub üks lugeja, et paarisuhtes on asju, mis on seksist tähtsamadki.
MEESTEST ON SAANUD OBJEKTID: naised teevad salaja pilti ja hindavad atraktiivseid mehi
Veebikülg Tube Crush on koht, kuhu naised ja geimehed postitavad salaja tehtud fotosid atraktiivsetest meestest. Mõjub veidike hirmutavalt, et keegi võõrastest seksikaid kaadreid üritab saada...
13 probleemi, mille parandab ainult hea seks
Nende 13 probleemi puhul võid kindel olla, et ükski teine lahendus peale võimsa orgasmi ei tööta.
PÕGENE, KUNI SAAD: kui su partner teeb neid 11 asja, siis... adjöö!
Kui me suhtes olles ohumärkidele ei reageeri, siis pole põhjust ka hiljem imestada, et suhe hukule on määratud. On raske tunnistada, aga kui me reageeriks kaine mõistusega esimestele märkidele, et see suhe ei jää püsima, siis jääks palju südamevalu ja draamat meie elus ära.
HING ON HAIGE: 5 sammu, kuidas vabaneda südamevalust?
Kõik me oleme kogenud südamevalu ja pettumust suhtes. Kui suhe puruneb, siis elad justkui leinas. Enamasti see ajaga hääbub ja sa tõused taas jalule, aga on ka kordi, mil inimesed jäävad oma südamevalusse kinni...
17 INTIIMSET KÜSIMUST: mida küsida kutilt, keda tõeliselt tundma tahad õppida
Suhte arenedes tahame oma kaaslaste kohta kõike teada. Selleks peaks tekkima mõnus ja vaba õhkkond, et üksteiselt küsida ja vastuseid saada. Samuti tuleb olla piisavalt julge, et küsida ka neid isiklikke asju, mis teie suhet ehk mõjutada võiksid. 
5 ilmset märki, et su kallim tahab ainult seksi
Kuigi noored neiud seda uskuda tahavad, siis reaalsus on see, et seks ja armastus ei käi alati käsikäes. Loomulikult on seks armunute ja armastajate vahel palju erilisem, kuid alati ei seksita vaid inimestega, kelle vastu midagi tuntakse.
3 SOOVITUST: kuidas saada hakkama, kui avastad, et mees on sind petnud
Tabasid mehe end petmast. Olgu afäär emotsionaalne või füüsiline - see teeb alati haiget ja suhtele kahju. Tunned, et kõik on lagunemas, aga ometigi armastad ju teda ikka... Mida teha?
TUNNED, ET TEDA EI SAA USALDADA... 3 sodiaagimärki, kes on kõige ebaausamad!
Astroloogia võib olla suureks abimeheks, kui tahad oma elus mõningast korrektuuri teha ja asju perspektiivi sättida. Milline sodiaagimärk võiks tulevikus sulle kasu tuua, kes oleks lojaalne, kes kõige reetlikum. Olgem ausad - astroloogia reedab nii mõnegi ebameeldiva omaduse teatud tähemärgi esin...
Lähisuhtevägivalla juhtprojekt viib kodust minema ründaja, mitte ohvri
Detsembrikuus algab Pärnumaal lähisuhtevägivalla juhtprogramm, milles vägivallatsejad viiakse ajutiselt sotsiaalpinnale elama. Eesti hakkab pakkuma nõustamist nii lähisuhtevägivalla ohvritele kui ka ründajatele. 
Naine küsib nõu: mees ei ütle kunagi, et armastab mind. Kuidas suunata teda seda tegema?
Naisteka foorumis küsib nõu naine, kes on justkui nagu õnnelikus suhtes, aga mees on tuim nagu kala. Kuidas mehele märku anda, et sõnad on siiski väga olulised?
SA EI SUUDA USKUDA: vaata, kuidas armastav abikaasa korraldas naisele väga erilise õhtu...
Mees lubas lapsega kodus olevale kaasale vaheldust ja puhkust pakkuda, kui kutsus ta üheks õhtuks kohtama. Kui mees midagi naisele midagi lubab, siis peab ta seda ka tegema!
Eesti naised räägivad: jah, oleme küll seksi eest raha vastu võtnud!
Uurisime hiljutise seksiskandaali valguses Eesti meestelt, kas nad on seksi eest maksnud ja selgus, et see on tavalisem nähtus, kui võiks arvata. Seetõttu küsisime ka täiesti tavalistelt Eesti naistelt: kas neile on kunagi seksi eest kuidagi materiaalselt tasutud? Kui palju ja kas nad on selle va...
Seda sa tahad küll teada: meeste 10 seksisoovi
COSMOPOLITAN: On asju, mida mehed voodis jumaldavad, kuid mida nad paluda ei söanda. Cosmo uuris veidi asja ja jagab oma leide nüüd sinuga.
Teie abielust puudub seks? Sa pole ainuke! Loe, mida sa selle olukorra kohta teadma peaksid
Olete jõudnud oma abieluga sinna punkti, kus te enam ei seksi? Sa pole selle probleemiga üksi. Kas teadsid, et Googles on kõige rohkem otsitud just selle probleemi kohta ning see otsing on kolm ja pool korda populaarsemad otsingust “õnnetu abielu” ja kaheksa korda populaarsem kui “armastuseta abi...
7 veidrat hetke, mida kogete kallimaga esimesel ühisel puhkusel
Koos kallimaga esimesele reisile minek on väga põnev ja ärevust tekitav. Milline hotell, milline reis, kirglik seks! Palju lootusi ja ootusi, aga ka palju stressi ja ärevust. Ja põhjusega, sest kogete seda koos ju esimest korda...
Seksmänguasjade tootja vabandab: äpp salvestas kogemata kasutajate mõnuhäälitsusi
Seksikate mänguasjade tootja Lovense vabandab klientide ees, kelle häälitsusi võis pealt kuulata ja salvestada spetsiaalne kaugjuhtimise äpp, mida sai koos vibraatoriga kasutada.
SUUDELDA VÕI MITTE: 3 märki, et naine ootab enamat
Hoolimata meeste ootustest, siis enamasti ei lõppe esimene kohting naisega voodis. See on meie ettekujutustesse jäänud kehvadest armastusfilmidest. Kuidas mõista, kui kaugele on naine esimesel korral valmis minema...
10 märki, et su suhe muudab sind depressiivseks
Depressioon tekitab tunde, et sinu kohal on pidevalt hõljumas üks must pilv. See tekitab paha tuju ja tahaksid teistele pidevalt nähvata. Tunned väsimust, raskust ja sul pole mingit huvi miskit teha. Tekivad negatiivsed mõtted ja tunded enda, teiste ja tuleviku suhtes. Ka sinu suhe võib olla see,...
TEED VIIVAD LAHKU: 7 märki, et sa ei tohiks oma kauaaegse partneriga abielluda
Abielu on elus väga oluline samm. Sellise liidu peaks sõlmima need, kes on valmis end teisele pühendama ja oma suhte nimel vaeva nägema. Kas sa peaksid ikka selle inimesega abielluma?
10 FAKTI ELUST: miks nohikutest võivad saada parimad abikaasad
Oled tüdinud neist matchomeestest, kes uhkustada armastavad, aga lojaalsusest ei tea tuhkagi? Muurda eelistusi ja võta sihikule hoopis nohikud! Nohikutest võivad saada suurepärased abikaasad, kui naised oskavad neid vaid õige hoole ja armastusega kohelda.
DRAAMA: Egiptuse popstaar arreteeriti, sest ta julges aluspesus olles banaaniga vallatleda
Egiptuses arreteeriti popstaar, kes oli aluspesus tantsinud ja söönud banaani liialt seksikalt.
UURING: mehed taluvad naistest kehvemini üksiolemist
Vallalisepõli võib olla kaunis igav, aga briti uuringufirma Mintel teatel taluvad osad inimesed seda teistest paremini.
Teejuht sinu esimese orgasmini: kuidas jõuda tippu, kui sa varem pole mingi nipiga rahuldust saanud
Vihje: võimas orgasm või siis sinu puhul sinu esimene orgasm algab sinu peast. Pidev muretsemine oma väljanägemise, partneri heaolu või poest toomata jäänud piima pärast nullib su võimalused meelierutavaks kogemuseks, õpetab Your Tango.
Ajalootund: miks, millal ja kuidas leiutati vibraator
Kõik teavad, mis eesmärki täidab vibraator tänapäeval ning see sõna ei pane täiskasvanuid enam punastama. Kuidas aga selline lõbus vidin leiutati, on paljudele tänaseni saladuseks.
Pornostaarid avaldavad: kuus viga, mida naised magamistoas teevad
Oled sa kunagi otsustanud sõbrannadega välja mineku asemel jääda koju ja kui tekib tuju natukene iseendaga lõbutseda, võtnud appi mõne erootilise video? Otsides filmi, mis sobiks just sulle, oled ehk peatunud ja mõelnud, kuidas mõni neist täiskasvanutele mõeldud filmidest pärit naistest oma tööga...
8 märki, et su eks oli eriti egoistlik
Eelmiste suhete kohta on ikka lihtsam meenutada midagi halba või ebameeldivat. Mingil põhjusel pidi ju su eelmisest kaaslasest saama sinu eks...
15 märki, et su mees tahab sind petta!
Kas sind on kunagi varem petetud? Suhtes olemine ei tähenda ainult lõbusaid hetki, vaid ka kohustusi ja vastutust. Suhe ei ole arvutimäng, kus alati saab kõike uuesti alustada ja vigu vältida. Südamevalu on tõeline ja me kõik oleme vähemalt korra elus seda kogenud. Et end kaitsta, siis tasuks mee...
LAHUTUS KÄSIL: 5 viisi, kuidas olla fantastiline vanem ka sel raskel ajal
Lapsevanemaks olemine ei ole sugugi lihtne ülesanne. Eriti raskeks võib see muutuda ajal, mis suhte partneriga on läbi saamas. Lahutus, muutunud elukorraldus - see kõik mõjutab vanemaid ja lapsi. Kuidas saada hakkama?
SOTSIAALMEEDIA ON REETLIK: 12 märki, et mees jätab su varsti maha
Käitumine sotsiaalmeedias reedab inimese kohta paljutki. Kahjuks võib liigne agarus sotsiaalmeedias saada suhtele saatuslikuks. Ja süüdi pole niivõrd sotsiaalmeedia, kui pigem inimeste käitumine seal...