BLOGI | Ikka veel lahtine: kas Eesti liitub ÜRO rändepaktiga või ei
Jätkuvalt keerleb segadus selle ümber, kas Eesti toetab ÜRO rändepaktiga liitumist või ei. Valitsus ei suuda küsimuses üksmeelele jõuda: sotsid ja Keskerakond on paktiga liitumise poolt, Isamaa aga järjekindlalt vastu.
BLOGI | Ikka veel lahtine: kas Eesti liitub ÜRO rändepaktiga või ei? President kutsus valitsusparteide juhid vaibale
Jätkuvalt keerleb segadus selle ümber, kas Eesti toetab ÜRO rändepaktiga liitumist või ei. Valitsus ei suuda küsimuses üksmeelele jõuda: sotsid ja Keskerakond on paktiga liitumise poolt, Isamaa aga järjekindlalt vastu.
Trumpi kommentaar metsade riisumise kohta pani soomlased irvitama
Eelmisel nädalavahetusel külastas USA president Donald Trump metsa- ja maastikupõlengutega hädas olevat California osariiki. Seal väitis ta, et Soome president Sauli Niinistö olla talle rääkinud, kuidas soomlased hoolikalt oma metsad ära riisuvad.
VIDEO | Kaja Kallas: Reformierakond on ränderaamistiku küsimuses nõus kaasa rääkima vaid valitsuse juhtiva erakonnana
Reformierakonna esinaine Kaja Kallas rääkis Õhtulehele, et kui praegune valitsus ei suuda otsuseid langetada, siis tuleb see töö usaldada teiste kätte. Kallas viitas, et kui Reformierakonnalt oodatakse ÜRO ränderaamistiku otsuse osas abi, siis nemad on nõus kaasa rääkima vaid valitsuse juhtiva er...
VALITSUS LAGUNEB? Mikser: „Poliitilist koostööd ja ühismeelt selles valitsuses enam ei ole.“
Välisminister Sven Mikser väljendas neljapäeva õhtul Aktuaalses Kaameras sarnaselt president Kaljulaidiga pahameelt selle üle, et valitsus ei suutnud ÜRO ränderaamistiku osas üksmeelele jõuda.
TÜLI MAJAS: maailmas kasvab vastuseis ÜRO rändepaktile
Vastuseis ÜRO rändepaktile (ka ränderaamistikule või rändeleppele) kasvab. Viienda riigina ütles sellele dokumendile „ei“ Bulgaaria, vahendab Kronen Zeitung. 
VIDEO! Vaata kuidas kulges valitsuse erakorraline koosolek
"Valitsusvastutus tuleb lõpuni ära kanda ja seetõttu lükkan kõik ultimatiivsed nõudmised laualt tagasi," ütles peaminister Jüri Ratas valitsuse erinõupidamisele järgnenud pressikonverentsil . "Vaatamata koalitsiooni erimeelsustele töötan ma selle nimel, et praegune võimuliit kestaks." https://www...
Jaanus Järs | Mis on valitsustüli konks?
Mart Helme arvab, et Sven Mikser peaks tagasi astuma.
ÕL GALERII | Koalitsioonipartnerid kogunesid oma saatust arutama
Peaminister Jüri Ratas on kutsunud enda juurde nii Isamaa esimehe Helir-Valdor Seederi kui ka sotsiaaldemokraatide esimehe Jevgeni Ossinovksi, et arutada umbsõlme, mille sotsid ja konservatiivid on isekeskis tekitanud.
Reporter: Mehed toetavad reformikaid, naised peaministri parteid
VIDEO: Imre Sooäär: ma ei räägi mitte mineviku, vaid tuleviku Keskerakonnast
Endine reformierakondlane, täna Keskerakonna nimekirjas kandideerimist kinnitanud Imre Sooääre hinnangul on Keskerakonna valmiv programm kõige progressiivsem. Rahahäda pärast riigikokku kandideerimist Sooäär eitas. Vaata videot!
Reporter: Kes võidab 2019. aasta Riigikogu valimised?
VIDEO: Andrei Korobeinik: Keskerakond mõtleb tänapäevaselt
Reformierakonnast lahkunud ja Keskerakonna nimekirjas kandideerimisest teatanud ettevõtja Andrei Korobeinik tunnistab, et kõigi talle oluliste teemade jõudmine Keskerakonna programmi oli talle endalegi üllatus.
Kuula: kuidas kavatseb Keskerakond võita tööjõupuuduse ehituses?
Saates on külas riigikogu majanduskomisjoni liige Erki Savisaar Keskerakonnast, kes selgitab, millised on erakonna seisukohad ehitussektori jaoks olulistel teemadel.
EKRE algatab Mikseri umbusaldamise
Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon leiab, et ÜRO rändeleppe kohta riigikogule valetanud ja avalikkust eksitanud välisminister Sven Mikser peab ametist tagasi astuma.„Välisminister Mikser on püüdnud ÜRO rändeleppe sisu Eesti parlamendi ja avalikkuse eest varjata. Mikseri jätkuv jutt sel...
UUDISPOMM: Suurbritannia Brexiti minister astus tagasi
Suurbritannia peaminister Theresa May teatas kolmapäeva õhtul pärast viis tundi kestnud valitsuse istungit, et tema kabinett toetab Euroopa Liiduga kokku lepitud lahkumislepingut. Seda ootamatum on täna hommikul Londonist tulnud uudis, et Brexiti minister Dominic Raab teatas ametist lahkumisest.
Marko Mihkelson: valitsuskriisi põhjuseks pole ju kaugeltki ränderaamistik
Hiljaaegu Reformierakonnaga liitunud riigikogu väliskomisjoni esimees Marko Mihkelson leiab ränderaamistiku, et valitsus oleks võinud ÜRO ränderaamistikku juba aegsasti selgeks rääkida. 
FOTOD | Keskerakonna juhatus kogunes erakorralisele koosolekule
Peaminister Jüri Ratas katkestas reedel Ida-Virumaa visiidi ning kutsus valitsuskriisi lahendamiseks kokku Keskerakonna erakorralise koosoleku.
Eesti 200 võib nurjata Reformierakonna valimisvõidu
Parteistunud Eesti 200 on röövinud Reformierakonnalt sedavõrd palju toetajaid, et see jääb nüüd valimiste võitja heitluses selgelt alla Keskerakonnale. Teine suur kukkuja Eesti 200 tuleku tõttu on Sotsiaaldemokraatlik erakond, kelle toetus kukkus valimiskünnise lähedale.
„Olukorrast riigis“: Ratas ajab rändepakti küsimuses ujuvat joont
Ajakirjanikud Andrus Karnau ja Ahto Lobjakas avaldasid Raadio 2 saates „Olukorrast riigis“ arvamust, et peaminister Jüri Ratas (KE) üritab rändepakti teemal korjata hääli nii selle pooldajatelt kui ka vastastelt.
Ossinovski: sotsid koos Isamaaga valitsusse ei jää
Sotsiaaldemokraatliku erakonna (SDE) esimees Jevgeni Ossinovski sõnul tuleb Keskerakonnal otsustada, kellega koos kuni kevadiste riigikogu valimisteni koalitsioonis olla.
Mart Nutt: erakond otsustab oma ministrite üle ise
SDE esimees Jevgeni Ossinovski tegi täna peaminster Jüri Ratasele ettepaneku Urmas Reinsalu ministriametist tagasi kutsuda. 
Keskerakond kehtestaks nelja keskmise palga tasemel sotsiaalmaksu lae
Keskerakond on valmivasse majandusprogrammi kirjutanud kava kehtestada sotsiaalmaksu lagi enam kui neljakordset Eesti keskmist palka saavatele inimestele.
Vabaerakond: Keskerakond oli viimati ju sotsiaalmaksu lae vastu
Keskerakonna esimehe ja peaministri Jüri Ratase lubadus, et erakond viib ellu nende nimekirjaga liitunud endiste reformierakondlaste Andrei Korobeiniku ja Imre Sooääre soovi kehtestada Eestis sotsiaalmaksu lagi, on üllatav, sest veel eelmisel aastal olid keskerakondlased „lae“ kehtestamisele üksm...
Keskerakonna esinumber Ida-Virumaal on Yana Toom
Keskerakonna esinumber Ida-Virumaal on Yana Toom ning seal kandideerivad ka riigikogu liikmed Mihhail Stalnuhhin, Valeri Korb, Dmitri Dmitrijev ning Eevi Paasmäe.
Elurikkuse Erakond edastas kohtule registreerimisavalduse: see on suur asi, et üle 500 inimese kahe kuuga kokku tuli!
Elurikkuse Erakond andis Tartu maakohtu registriosakonnale üle dokumendid, mis on vajalikud erakonna asutamiseks.
Margus Tsahkna sarjab ÜRO leppe pärast endiseid erakonnakaaslasi: seda poliitikat dikteerib Kreml!
Endise kaitseministri Margus Tsahkna väitel on tema endised erakonnakaaslased Isamaast ja valitsus teinud ÜRO ränderaamistiku osas väga vale otsuse.
Politoloog: ÜRO rändelepe ei ole nii tähtis, et viia valitsuse lagunemiseni
"ÜRO rändelepe ei ole selline terav poliitiline küsimus, mille puhul peaks kindlasti otsustama, kas sa oled selle poolt, vastu või erapooletu. See pole nii tähtis, et viia valitsuse lagunemiseni," usub politoloog Rein Toomla. 
Juhtkiri | Kas valija premeerib parteijooksu?
Parteijooksu ei võeta ette, kui see end poliitikule ära ei tasu. Nii ei kuule me, kuidas poliitikas või mujal juba nime teinud ennastsalgavalt näiteks Vabaerakonnale appi tõttaks, et selle demokraatia parandamise ettepanekud Eestile päris kaotsi ei läheks, ja samuti ei jookse prominendid tormi al...
Vaata, kes on erakondade esinumbrid riigikogu valimistel
Parlamendierakonnad on suuresti paika pannud valimisringkondade esinumbrid, kes peaksid püüdma kõige suuremaid häälesaake. Uusi tulijaid on vähe. Laias laastus on esinumbrid jäänud samaks või on erakonnad neid liigutanud ringkondade vahel.