Suur ja väike kogu maailma vastu: Ungari lahkub USA eeskujul ÜRO rändeleppest
Ungari teatas kolmapäeval USA eeskuju järgides, et lahkub ÜRO rändeleppest, mis Budapesti sõnul julgustab “maailma ohustavaid” inimhulkade liikumisi. ÜRO liikmesriigid kiitsid 18 kuud kestnud läbirääkimiste järel rändeleppe (Global Compact for Migration) heaks eelmisel nädalal, vahendab BNS. Lepp...
Ekspresident Ilves president Trumpi käitumisest: “Mind oleks ühe päevaga tagandatud!” Kas ikka oleks?
Delfi kirjutab sellest, et USA presidendi Donald Trumpi ja Venemaa riigipea Vladimir Putini esmaspäevast kohtumist Helsingis kommenteeris ka president Toomas Hendrik Ilves. Ühisel pressikonverentsil Putiniga ütles Trump, et ei näe mingit põhjust, miks Moskva peaks USA valimistesse sekkuma. „OK, u...
Trump: Putin vastutab valimistesse sekkumise eest
Valge Maja teatas eile õhtul, et nende hinnangul kujutab Venemaa võimalik sekkumine valimistele endiselt ohtu.
Iisraeli parlament kiitis heaks juudi rahvusriigi seaduse
Rahvusriik on sõna, mis ajab tänapäeval vasakliberaalse ussipesa kohe mürgiselt kihisema. Iisraeli parlament kiitis neljapäeval heaks uue seaduse, mis määratleb selle maa juudi rahvusriigina. Seaduses sisalduv artikkel sillutab tee üksnes juutidest koosnevatele kogukondadele, vahendab BNS. Seadus...
Trump CBS-ile: Putinit peaks Venemaa USA valimistesse sekkumise eest vastutavaks pidama, sest ta vastutab riigi eest
USA president Donald Trump ütles intervjuus telekanali CBS News ankrule Jeff Glorile, et usub USA luureagentuuride hinnangut, et Venemaa sekkus 2016. aasta USA presidendivalimistesse.
Lapsevanemad, kaitske ise oma lapsi poliitteerulli eest!
EKRE haridustoimkonna liige Eda Rüütel hoiatab lapsevanemaid, et suvepuhkuselt naastes ja lapsi lasteaeda või kooli saates võivad neid seal eest oodata päris ebameeldivad muudatused. “Samal ajal, kui kõik perekonnad puhkavad ja reisivad ning katsuvad mõelda kõige muu kui oma töö või kooli või las...
Toomas Hendrik Ilves: kui mina oleksin teinud nagu Trump, oleks mind ühe päevaga tagandatud
USA presidendi Donald Trumpi ja Venemaa riigipea Vladimir Putini esmaspäevast kohtumist Helsingis kommenteeris ka president Toomas Hendrik Ilves.
Helir-Valdor Seeder: pole otsustatud, et praegune piiriprojekt on lõplik ja see saab 320 miljonit eurot
Erakonna Isamaa esimees Helir-Valdor Seeder kinnitas, et koalitsioon on üksmeelsel arvamusel, et idapiiri väljaehitamine on oluline, ent otsust, et see tehakse siseminister Andres Anvelti plaani järgi, pole langetatud.
Trump teatas, et tegi pressikonverentsil Putiniga keelevääratuse
USA president Donald Trump, keda on tabanud erakondadeülene pahameel Venemaa presidendi Vladimir Putini kohta tehtud avalduste pärast, ütles enam kui 24 tundi hiljem, et väljendas end pressikonverentsil Helsingis valesti.
Trump: saime Putiniga hästi läbi ja suured tulemused on tulemas
USA president Donald Trump ütles täna Twitteris, et sai tippkohtumisel Helsingis Venemaa riigipea Vladimir Putiniga hästi läbi ja oodata on „suuri tulemusi”.
Kust küll leiaks Suurbritannia lahendust Brexiti ummikseisule?
Briti parlamendil on veel mõni päev aega tülitseda: viimane tööpäev enne suvepuhkust on 24. juulil. Ajalehtede nördinud lugejakirjades imestatakse selle üle, et parlament lubab endale suvepuhkust – vaja oleks kiiremas korras leida lahendust Euroopa Liidust lahkumise probleemidele. Poliitikud sama...
Kadri Liik: Helsingi kohtumine ei olnud suurvõit Venemaale ega katastroof Euroopale
Kadri Liik kirjutab Euroopa Välissuhete Nõukogu veebilehel, et Vene delegatsioonil pidid Helsingist koju sõites olema segased tunded. Ühelt poolt leidsid presidendid Donald Trump ja Vladimir Putin mitmetes asjades ühise keele, kuid teiselt poolt oli presidentide seisukoht Venemaa USA valimistesse...
TAGASI KODUMAAL: Trump otsustas, et usaldab siiski pigem USA luuret kui Putinit
Kriitikatulva alla sattunud USA president võttis tagasi sõnad, mille lausus esmaspäevasel pressikonverentsil, kui seisis kõrvuti Vene president Putiniga, vahendab ABC News.
Paanika USA-s: Trump reetis omad ja sai Putinilt mõjutusvahendi
Helsingi tippkohtumine oli korraldamist väärt kasvõi ainult seepärast, et võimaldas nautida Lääne poliitikute, ekspertide ja meediakanalite reaktsiooni. Paanika ja vihkamise taseme järgi otsustades läks üritus suurepäraselt korda.
Niinistö võttis pinged maha: Balti riikide ründamist ei tule
Soome president Sauli Niinistö võttis pärast Helsingi tippkohtumist pinged maha, öeldes intervjuus CNN-i ajakirjanikule Christiane Amanpourile veendunult, et mingit Balti riikide ründamist ei tule.
USA reaktsioonid Trumpi pressikonverentsile Putiniga: häbiväärne, reeturlik, vastik, ohtlik, nõrk
Kongresmenid, teleankrud ja eksperdid kogu poliitilise spektri ulatuses mõistsid USA presidendi Donald Trumpi esinemise eilsel pressikonverentsil Helsingis koos Venemaa riigipea Vladimir Putiniga karmilt hukka.
Juncker kohtub tuleval kolmapäeval Trumpiga, et hoida ära 25-protsendine tollimaks Euroopa autodele
Euroopa Komisjoni president Jean-Claude Juncker sõidab tuleva nädala kolmapäeval Washingtoni, et arutada Ameerika Ühendriikide presidendi Donald Trumpiga kaubandusküsimusi ja hoida ära 25-protsendine tollimaks Euroopa autodele, vahendab Frankfurter Allgemeine.
USA on Trumpi Soomes öeldud sõnadest hämmingus
USA-d tabas pahameeletorm, kui president Donald Trump otsustas kohtumisel Soomes kaitsta Venemaad öeldes, et viimasel polnud põhjust sekkuda 2016. aasta valimistesse.
Trump: kohtumine Putiniga on pöördepunkt kahe riigi suhetes
Ameerika Ühendriikide ja Venemaa presidendid hindasid suhtlemist positiivselt, sündmuse tõeline tähtsus saab selgeks alles aja möödudes.
Putini ja Trumpi kohtumine osutus edukaks
Kohtumine osutus edukaks ning külm sõda on möödas, tunnistasid Venemaa president Vladimir Putin ja USA riigipea Donald Trump pärast kohtumist ühisel pressikonverentsil.
VIDEO | Kokkuvõte Putini ja Trumpi kohtumisest: Baltikumi maha ei müüdud, seega võib öelda, et kõik läks hästi
Eesti Päevalehe välisuudiste toimetaja Kaarel Kressa ütles pärast eile toimunud USA president Donald Trumpi ja Venemaa riigipea Vladimir Putini kohtumist, et Baltiriike ega Ukrainat maha ei müüdud, seega võib öelda, et kokkuvõttes läks hästi.
BLOGI | Putin pakkus, et USA ja Vene luureagentuurid võiksid koostööd teha, Trumpile mõte meeldis
Esmaspäeval kohtusid Helsingis USA president Donald Trump ja Venemaa president Vladimir Putin. Kohtumise peateemaks kujunes USA luureagentuuride kinnitatud, ent Vene võimude poolt täielikult eitatud Venemaa sekkumine USA 2016. aasta presidendivalimistesse. Putin esitas Trumpile ka pakkumise: las ...
Riigikontrolör: idapiiri lahendus on piisavalt põhjendamata
Riigikontrolör Janar Holm saatis siseminister Andres Anveltile pöördumise, milles tõi välja, et valitud idapiiri lahendust pole piisavalt põhjendatud.
OTSEBLOGI | Trump ja Putin ei usu Vene võimude sekkumisse USA valimistel
Esmaspäeval kohtuvad Helsingis USA president Donald Trump ja Venemaa president Vladimir Putin. 
Trump: suhted Venemaaga on USA rumaluse pärast rikutud
Usa riigipea Donald Trump väitis, et USA ja Venemaa suhted ei ole kunagi nii halvad olnud USA osapoole "aastatepikkuse rumaluse" pärast.
OTSEBLOGI | Trump ja Putin kohtuvad Soome presidendilossis
Esmaspäeval kohtuvad Helsingis USA president Donald Trump ja Venemaa president Vladimir Putin. 
CNN langes Putini "hilinemise" pärast hüsteeriasse
Ameerika telekanal CNN reageeris ülima emotsionaalsusega sellele, et Venemaa presidendi Vladimir Putini lennuk maandus Helsingis planeeritud ajast veidike hiljem.
OTSEBLOGI | Trumpi ja Putini tippkohtumine Helsingis: Trumpi sõnul pole suhted Venemaaga USA lolluse tõttu kunagi nii halvad olnud
Täna toimub Soome pealinnas Helsingis Donald Trumpi ja Vladimir Putini kohtumine. Delfi on Helsingis kohal ja toob jooksvad uudised ja muljed kohapealt lugejateni otseblogis.
USA SENAATOR: Vladimir Putin on mõrvar, valetaja ja varas
USA vabariiklik senaator Ben Sasse nõudis veel esmaspäeva hommikul, et president Donald Trump jätaks ära kohtumise Vladimir Putiniga Helsingis, vahendab Ilta-Sanomat. 
Mart Nutt: Balti riikide kartused seoses Trumpi ja Putini kohtumisega olid põhjendamatud
Erakonda Isamaa kuuluva riigikogu põhiseaduskomisjoni liikme Mart Nuti sõnul olid Balti riikide kartused seoses Ameerika Ühendriikide presidendi Donald Trumpi ja Venemaa presidendi Vladimir Putini kohtumisega põhjendamatud.
VAATA UUESTI | Mida räägiti Trumpi ja Putini kohtumise otsesaates ja mida ütlesid riigipead pressikonverentsil?
Tänast Venemaa ja USA riigipeade kohtumist Helsingis kajastas ka Delfi TV.
Asjalik ettepanek: preemiafond piirialade elanikele, kes on teada andnud ebaseaduslikest piiriületajatest
Viimasel ajal on Eesti kagupiiril või juba sisemaal tabatud mitmeid Aafrika ja Aasia riikidest pärit ebaseaduslikke piiriületajaid, ja sageli on võõraste avastajateks kohalikud elanikud. Nii näiteks andis kohalik elanik laupäeval, 14. juulil kella 10 paiku piirivalvuritele teada, et märkas piiriä...
OTSE | Putin maandus Helsingis, järgneb kohtumine Trumpiga
Esmaspäeval kohtuvad Helsingis USA president Donald Trump ja Venemaa president Vladimir Putin. 
Mikser ELi välisministritele: peame mõtlema idapartnerluse tulevikule pärast 2020. aastat
Välisminister Sven Mikser osales esmaspäeval Brüsselis Euroopa Liidu välisministrite kohtumisel, mille käigus ta rõhutas vajadust liikuda edasi idapartnerluse eesmärkide saavutamise suunas ning mõelda selle kontekstis pikaajalistele plaanidele. 
Soome president Niinistö lubas rääkida hommikusöögil Trumpiga USA võimalikust loobumisest õppustest Balti riikides
Soome president Sauli Niinistö ütles eelmisel nädalal NATO tippkohtumisel, et kavatseb tõstatada hommikusel kohtumisel USA riigipea Donald Trumpiga USA võimaliku loobumise sõjaväeõppustest Balti riikides.
HARMOONIA HELSINGIS: Trump ja Putin jäid kohtumisega rahule
Soome pealinnas Helsingis toimus presidendilossis USA presidendi Donald Trumpi ja Venemaa presidendi Vladimir Putini kauaoodatud esimene täiemõõduline kohtumine. Selle algus hilines ligi tunni, sest Venemaa riigipea otsustas tavapäraselt hiljaks jääda. Kõneluste lõppedes toonitasid nii Trump kui ...
Ministrid kutsusid liiklusolukorra parandamiseks kokku erakorralise koosoleku
Majandus- ja taristuminister Kadri Simson ning siseminister Andres Anvelt kutsusid tänaseks kokku erakorralise koosoleku.
VIDEO ja GRAAFIK | Trumpi ja Putini autokolonnid: kummal on suurem?
Üks USA presidendi Donald Trumpi ja Venemaa riigipea Vladimir Putini tippkohtumise vaatemängulisemaid osi olid autokorteežid. Mõlemal presidendil olid Helsingis pikad autokorteežid, aga ühel oli veidi pikem.
OTSEBLOGI | Soome esipaar kohtus Trumpidega, Putin pole Helsingisse veel saabunud
Esmaspäeval kohtuvad Helsingis USA president Donald Trump ja Venemaa president Vladimir Putin. 
Trump nimetas Euroopa liitu USA vastaseks
USA president Donald Trump, kes on parasjagu ringreisil Euroopas, nimetas Šotimaal antud intervjuus Euroopa liitu USA vastaseks. 
Kellakeeramise saatus selgub augustis
Eesti peab kuu aja jooksul otsustama, kas pooldada kellakeeramise lõpetamist Euroopas, kampaania algatasid põhjanaabrid soomlased.
OTSEBLOGI | Trumpi ja Putini tippkohtumine Helsingis: Trump jõudis Air Force One'i pardal Helsingisse, ajakirjanike küsimustele jättis ta vastamata
Juba homme toimub Soome pealinnas Helsingis Donald Trumpi ja Vladimir Putini kohtumine. Delfi on Helsingis kohal ja toob jooksvad uudised ja muljed kohapealt lugejateni otseblogis.
Neegritest koosnev globalistlik Prantsusmaa purustas jalgpalli-MM finaalis rahvusliku Horvaatia
Jalgpalli maailmameistriks krooniti pühapäeval Prantsusmaa koondis, kes võitis Moskvas Lužniki staadionil peetud finaalmängus Horvaatia tulemusega 4-2 (2-1). Kuigi spordis öeldakse, et võidab parim ja poliitikast peaks siin hoiduma, ei saa sellest üle ega ümber. Kui liberaalid ja vasakpoolsed ilk...
Narva poisid otsustasid Trumpi ja Putinit ootavatele inimestele tasuta vett jagada
Soome presidendi lossi ette oli täna pärastlõunal kogunenud suur hulk inimesi, kes lootsid Trumpi ja Putinit oma silmaga näha. Teiste seast paistsid silma aga kaks Narvast pärit poissi, kes hakkasid omal initsiatiivil kuuma käes ootavatele inimestele tasuta vett jagama.
Trump soovitas Mayl Euroopa Liidu kohtusse kaevata
Suurbritannia peaminister Theresa May avalikustas, et USA president Donald Trump soovitas tal Euroopa Liidu kohtusse kaevata, kirjutab Guardian.
VIDEO! Prantsusmaa võit jalgpalli MM-il tõi lisaks pidustustele kaasa ka vasaknoorte massilise märatsemise
Nagu ikka, kajastab Euroopa ja Eesti peavoolumeedia Prantsusmaa võitu jalgpalli MM-i finaalis vaid selle positiivse poole pealt, kuid olemas on ka negatiivne tulem. Pärast seda, kui Prantsusmaa võitis FIFA maailmameistrivõistlused, puhkesid võitjate kodumaal vägivaldsed rahutused. Multikultuursed...
Trump sai eks-terminaatorilt ebaõiglaselt sõimata
Kunagine tippnäitleja ja endine California kuberner Arnold Schwarzenegger kurjustas pärast Helsingi tippkohtumist ebasündsas vormis Ameerika riigipeaga. Huvitav, kuidas Donald Trump oleks pidanud käituma, et endine filmitäht tema üle uhkust oleks saanud tunda?
OTSEBLOGI | Trump ja Putin Helsingis: sadamas keegi dokumenti ei küsi. Helsingin Sanomat tervitab "meediasõpra" Trumpi asjakohase sõnumiga
Juba homme toimub Soome pealinnas Helsingis Donald Trumpi ja Vladimir Putini kohtumine. Delfi on Helsingis kohal ja toob jooksvad uudised ja muljed kohapealt lugejateni otseblogis.
Eduard Tinn: Eesti võib näoga Venemaa poole pöörduda
Venemaa presidendi Vladimir Putini ja USA presidendi Donald Trumpi isiklik kohtumine Helsingis võib Eesti poliitikute avalduste tooni Venemaa suhtes paruse poole pöörata, väitis Sputnik Eestile filosoofiadoktor ja politoloog Eduard Tinn.
President Kaljulaid võttis Eesti nimel vastu Vestfaali rahu auhinna
Auhind loodi Vestfaali rahu 350. aastapäeva tähistamiseks, mis ning seda antakse iga kahe aasta tagant neile, kes on andnud panuse Euroopa ühtsuse hoidmisse.
Trump ei välista NATO ühisõppuste lõpetamist Putini palvel
NATO tippkohtumisel ütles USA president Donalt Trump, et ei välista sõjaväeõppuste lõpetamist Baltimaades, kui Vene president Vladimir Putin seda temalt palub, kirjutab CNN.
EP saadik: kui Venemaa ja USA suhted paranevad, vahetab Läti kiiresti "jalatseid"
Läti eliit suudab väga kiiresti muuta oma suhtumist Venemaasse ja kõigesse Venemaaga seonduvasse, kui Moskva ja Washingtoni suhted lähevad positiivsesse voolusängi, arvab Euroopa Parlamendi saadik Miroslav Mitrofanov.
Ukraina hotellist leiti surnuna kaks noort eestlast
Ukraina kuurortlinna Odessa hotellist leiti pühapäeva hommikul surnuna kaks noort eesti noormeest, kes olid Musta mere äärses linnas puhkusel.
DONALD TRUMP: kandideerin 2020. aastal uuesti presidendiks
USA president Donald Trump teeb tulevikuks suuri plaane. Ta ütles intervjuus Briti ajalehele Mail on Sunday, et taotleb 2020. aastal toimuvatel presidendivalimistel tagasivalimist. 
DELFI VIDEO | Trump ja Putin silmast silma: "Venemaaga läbi saamine on hea, mitte halb asi"
USA ja Venemaa presidentide esimene ametlik tippkohtumine on hoo sisse saanud. Mehed saabusid äsja Soome presidendi residentsi ja kohtusid meedia esindajatega, kellele nad kinnitasid, et on asutud suhteid parandama. Seejärel suundusid nad üks-ühele kohtumisele tõlkide juuresolekul.
Trump vs Putin: kel on rohkem raha, naisi, relvi, pikkust?
USA president Donald Trump kohtub esmaspäeval Soomes Helsingis Venemaa presidendi Vladimir Putiniga. Postimees koostas selle eel tabeli, mis võrdleb muuhulgas kahe võimuka riigipea haridust, elukäiku ning (teadaolevat) varandust.
Põlissoomlaste noored kingivad Trumpile nokamütsi kirjaga Make Finland Great Again
Kuigi president Trumpi vastu üritatakse igal pool meeleavaldusi korraldada, on palju ka neid, kes teda tervitavad. USA president Donald Trump ja Vene president Vladimir Putin panevad ka Soomes rahva liikuma – Helsingisse on nende kohtumise päevaks registreeritud 16 meeleavaldust, vahendab eestine...
Kasutud rauakolakad – Raadas kritiseeriti Ukraina relvastust
Ukraina armee relvastuse olukord on katastroofiline, teatas Ülemraada saadik Andrei Biletski intervjuus telekanalile ZIK.
Punane jamps: Trumpis nähakse "NSV Liidu agenti"
Donald Trumpi ei värvatud Venemaal, ei-ei. Ta värvati juba NSV Liidus, see on täiesti selge. Vähemalt mõnele Ameerika ajakirjanikule.
Vaadake, kuidas Donald Trump täis puhuti
Sajad inimesed kogunesid Londoni kesklinnas toimuvale USA president Donald Trumpi visiidi vastasele protestiaktsioonile.
OTSEBLOGI: Trumpi ja Putini kohtumine Soomes
Esmaspäeval kohtuvad Helsingis USA president Donald Trump ja Venemaa president Vladimir Putin. 
Eestlased ei märka või ei taha märgata, kuidas nende keel hääbub – aga veel pole hilja tema eest võidelda!
Öeldakse, et rahvuse tähtsaimaks ühendajaks on keel, ja kui see hääbub, siis kaob ka rahvus. Eestis ei hooma paljud endiselt, et eesti keel on ohus. Või siis nad ei hooligi sellest. Nagu ka ajakirjanik Toomas Sildam, kes tehes intervjuud rahvuskonservatiivide ühe liidri Martin Helmega, oli ründav...
Täitmatu ultimaatum: Trump lammutab NATO-t
Kui maailma hegemooniks oleva riigi juht esitab oma liitlastele valjult, kogu planeedi kuuldes absurdsed ja ilmselgelt võimatuid nõudmisi, tekib mõte tema ebaadekvaatsusest täiesti tahtmatult.
Kaks Jõhvi saadikut peatasid volitused ebameeldivusest uue võimu vastu
Kaks Jõhvi volikogus opositsiooni langenud saadikut − Meelis Tint ning Ilmar Aun − peatasid oma volitused, sest leiavad, et uus võimuliit pole suuteline tegelema oluliste arenguküsimustega ning selle eesmärk on vaid võimul püsimine, kirjutab Põhjarannik.
Trump tippkohtumise eel: ma eeldan, et Putin on halastamatu diktaator
Ameerika Ühendriikide president Donald Trump ütles laupäeval usutluses uudisteportaali The Mail Online ajakirjanik Piers Morganile, et ta eeldab, et Venemaa president Vladimir Putin on halastamatu diktaator, kuid ei saa seda kindlalt väita.
OTSEBLOGI | Trump ja Putin Helsingis: mitu tuhat ajakirjanikku, karmid turvareeglid ja ootusärevus
Juba homme toimub Soome pealinnas Helsingis Donald Trumpi ja Vladimir Putini kohtumine. Delfi on Helsingis kohal ja toob jooksvad uudised ja muljed kohapealt lugejateni otseblogis.
Soomlased tegid valmis õllesordi Trumpi ja Putini auks
Soomlased kavatsevad toota Putini ja Trumpi auks 10 000 pudelit eriõlut nimetusega "Lahendame selle täiskasvanute kombel".
Eesti kagupiiril ületasid araablased kontrolljoone, piirivalve aga tabas nad juba Eesti alal
Kontrollitaval piiril peetakse rikkujad kinni selle ületamisel, Eesti puhul aga jalutavad nad tabamise hetkel juba riigi sisemusse, sest piirivalve on kehvalt mehitatud ega hoia reaalselt kontrolljoonel silma peal. Piirivalvurid pidas laupäeva ennelõunal Võrumaa piiriäärsel alal kinni kolm välism...
USA esitas Trumpi ja Putini kohtumise eel 12 venelasele valimiste ajal häkkimise eest süüdistuse
USA justiitsministeerium esitas 12 Vene luureametnikule süüdistuse demkoraatliku partei arvutisüsteemidesse häkkimise eest. Ametkondade teatel ei mõjuta see aga mingil moel president Donald Trumpi ja Vladimir Putini homset kohtumist.
Välisminister Mikser kohtub homme ELi kolleegidega
Homme osaleb välisminister Sven Mikser Brüsselis toimuval Euroopa Liidu (EL) välisasjade nõukogul, mille päevakorras on idapartnerluse, Liibüa ja Põhja-Koreaga seotud küsimused.
VIDEO | Mis teemasid Trump ja Putin täna arutada võivad? Kas eestlastel on põhjust murelik olla?
Venemaa ja Ameerika Ühendriikide juhte teravalt jälginud poliitik Siim Kallas ja ajaloolane ning politoloog Andres Kasekamp uurivad, mis võiks olla Helsingis aset leidva tippkohtumise sisu. Kas on võimalik, et üks osapool on võitnud juba enne kohtumist?
VIDEO | Kas Euroopa Komisjoni president oli NATO tippkohtumisel purjakil?
Parempopulistliku Saksa erakonna Alternatiiv Saksamaale (Alternative für Deutschland, AfD) Bundestagi saadik Martin Reichardt jagas sotsiaalvõrgustikus Twitter videot, mida vaadates tekib küsimus, kas Euroopa Komisjoni president Jean-Claude Juncker oli NATO tippkohtumisel tõepoolest purjakil.
VIDEO | Kas Euroopa Komisjoni president oli NATO tippkohtumisel purjakil?
Parempopulistliku Saksa erakonna Alternatiiv Saksamaale (Alternative für Deutschland, AfD) Bundestagi saadik Martin Reichardt jagas sotsiaalvõrgustikus Twitter videot, mida vaadates tekib küsimus, kas Euroopa Komisjoni president Jean-Claude Juncker oli NATO tippkohtumisel tõepoolest purjakil.
Kolonel Riho Ühtegi: kui venelased Tallinnasse sisenevad, siis siin nad ka surevad
Kolonel Riho Ühtegi jagas Ameerika väljaandes üksikasju oma unenäost Venemaa kallaletungi kohta ja kirjeldas, kuidas Eesti sellele vastu astub.
Raivo Aeg kolonel Riho Ühtegi väljaütlemisest: sellist mõttelaadi ootame igalt eestimaalaselt
Riigikogu Isamaa fraktsiooni liige ning endine politsei ja kaitsepolitsei peadirektor Raivo Aeg ütles kolonel Riho Ühtegi Politicole antud intervjuud kommenteerides, et selline mõttelaad on oodatud igalt eestimaalaselt.
Politico: Trump ähvardas USA NATO-st välja viia
President Donald Trump ähvardas neljapäeval NATO tippkohtumisel USA alliansist välja viia ja hakata julgeolekuvallas üksi tegutsema, kui liitlased ei hakka otsekohe täitma NATO kaitsekulutuste eesmärki kaks protsenti SKP-st.
PERSOON. Võluv relvaaktivist meelitas vabariiklased Kremli võrku
Mõni tund pärast USA presidendi Donald Trumpi ja Vene riigipea Vladimir Putini esmaspäevast kohtumist Helsingis avalikustas Ühendriikide justiitsministeerium, et julgeolekuteenistused pidasid kinni relvaaktivistina USA poliitikasse imbunud venelanna Maria Butina, kes üritas Kremli heakskiidul Ühe...
Venemaa kaitseminister: Lääne hübriidsõda Krimmis nurjus
Lääne hübriidsõda Krimmis kukkus läbi, ütles Venemaa kaitseminister Sergei Šoigu intervjuus Itaalia väljaandele Il Giorna.
Trump: NATO on tugevam kui kahe päeva eest, sest olin karm
President Donald Trump ähvardas täna NATO tippkohtumisel USA alliansist välja viia ja hakata julgeolekuvallas üksi tegutsema, kui liitlased ei asu koheselt täitma NATO kaitsekulutuste eesmärki kaks protsenti SKPst, ütlesid NATO ametnikud ja diplomaadid ajakirjale Politico.
Kaja Kallas: väita, et parempoolsed vihkavad vene emakeelega inimesi, on sulaselge vale ja viha õhutamine
Reformierakonna esimees Kaja Kallas on esmaspäevast täisajaga tagasi Eestis ning kinnitab, et Reformierakond võidab valimised ja temast saab järgmine peaminister. Võimalike valitsusliidu partnerite seast ei kipu Kallas praegu kedagi välistama.
Le Pen tegi ettepaneku Venemaa NATO-sse kutsuda
Parempoolse partei "Rahvusrinne" juht Marine Le Pen tegi ettepaneku anda NATO-le uus missioon, milleks on terrorismivastane võitlus ja kutsuda Venemaad alliansiga liituma.
Euroopa probleem pole Trump, vaid Merkel
Kirves on EL jalge ees ja üldsegi mitte natsionalismi või populismi tõttu, vaid sellepärast, et poliitiline keskus ei ole tegutsemisvõimeline. Soovimatus maksta oma julgeoleku eest tähendab soovimatust tõhusalt kaitsta Euroopa piire migrantide eest.
Sinivetikate olemasolu Tallinna supluskohtades sai laboratoorse kinnituse
Eesti Mereinstituudis tehtud analüüside tulemused kinnitasid sinivetikate olemasolu Tallinna supelrandades.
Saksa välisministrit ei veena Trumpi väited sõnakasutusega eksimisest
Saksa välisminister Heiko Maas ütles kolmapäeval, et Trumpi taganemine märkustest selle kohta, kas Venemaa sekkus 2016. aasta USA presidendivalimistesse, «ei näi kuigi veenev».
Johnson: Brexitit pole veel hilja päästa
Suurbritannia endine välisminister Boris Johnson ärgitas täna valitsust muutma Euroopa Liidust lahkumise strateegiat, öeldes kõnes alamkoja liikmetele, et veel pole hilja Brexitit päästa.
VIDEO | "Loodan, et ma meeldin talle" ehk mida on Putin ja Trump üksteise kohta öelnud?
Esmaspäeval kohtuvad Trump ja Putin Helsingis ja seetõttu tasub vaadata ajas tagasia, et näha, mida kaks maailma liidrit on üksteise kohta öelnud.
Yana Toom vihastas kolonel Riho Ühtegi peale, kes venelaste hukkumisest räägib: minut kuulsust ja trummipõrinaga lahingusse! Mul pole sõnu...
Kolonel Riho Ühtegi jutt sellest, kuidas venelased Tallinnat rünnates sureks, vihastas välja Yana Toomi. "Hurraa, võitsime kõiki. Mul lihtsalt pole sõnu," kirjutab ta Facebookis.
Kaja Kallas: väita, et parempoolsed vihkavad vene emakeelega inimesi, on sulaselge vale ja viha õhutamine
Reformierakonna esimees Kaja Kallas on esmaspäevast täisajaga tagasi Eestis ning kinnitab, et Reformierakond võidab valimised ja temast saab järgmine peaminister. 
Trump: ükski USA president pole Venemaaga olnud nii karm kui mina
USA president Donald Trump, keda on tabanud kodumaal äge kriitika suutmatuse eest võtta Vene liider Vladimir Putin kahe päeva eest tippkohtumisel Moskva tegevuse eest vastutusele, ütles kolmapäeval, et ükski tema eelkäija pole olnud Venemaaga nii karm kui tema.
Jüri Ratas jutuajamisest Donald Trumpiga: USA president on väga inimlik ja märkav
Peaminister Jüri Ratas ütles NATO tippkohtumise käigus toimunud vestlust Donald Trumpiga kommenteerides, et arutelu all oli kaitsekoostöö, majandusküsimused ja rahvusvaheline olukord. Ratas kutsus Trumpi ka Eestisse külla.
Yana Toom venelaste hukkumisest Tallinna vallutamisel: ma olen sõnatu
Kaitseväe erioperatsioonide üksuse ülem kolonel Riho Ühtegi rääkis väljaandele Politico, et venelased võivad ju sõjaolukorras kahe päevaga Tallinnasse jõuda, aga nad surevad siin. Eurovolinik Yana Toom on koloneli sõnavõtust hämmingus.
Parteid on suure osa oma häältemagneteid selgeks vaielnud
Uute tuntud nimede lisandumine ja sisevõitlused võivad erakondade senised valimisplaanid uppi lüüa.
INTERVJUU | Kaitseminister Jüri Luik: NATO sõjalaevad hakkavad edaspidi Läänemerel tihedamalt liikuma
Kaitseminister Jüri Luik ütles NATO tippkohtumise viimasel päeval Delfile, et kohtumisel tehti meie regiooni julgeoleku parandamiseks olulisi samme.
VIDEO | Mihkelson: NATO elab ka Trumpi üle
Meedia andmetel ütles Trump neljapäeval Brüsselis NATO tippkohtumisel suletud uste taga, et USA astub NATOst välja, kui teised liikmesriigid kaitsekulutusi ei tõsta.
USA-s esitati süüdistus valimiskampaania ajal Trumpi ja Putini kohtumist korraldada püüdnud venelannale
Venelannale Maria Butinale, kes püüdis korraldada salajast kohtumist Donald Trumpi ja Venemaa presidendi Vladimir Putini vahel USA 2016. aasta presidendivalimiste kampaania ajal, esitati eile süüdistus USA poliitika mõjutamise katses Venemaa heaks.
Kas "uued mustsärklased" ikka tohivad ministrite kodude ette meelt avaldama minna?
Liikumine Kõik Koos on võtnud plaani poliitikud tõeliselt vastutama panna, muu hulgas mõeldakse tõsimeeli minna ministrite majade ette piketeerima. Mida arvab sellisest Eestis ennekuulmatust taktikast kaitsepolitsei, kas valitsusliikme kodumaja ees ikka tohib protesteerida?
FOTOD | Peaminister Ratas vestles NATO tippkohtumise õhtusöögi eel elavalt USA presidendi ja esileediga
Eesti peaminister Jüri Ratas jalutas Brüsselis NATO tippkohtumise õhtusöögile koos USA presidendi Donald Trumpiga ning arvukate fotode järgi otsustades oli neil elav vestlus.
OTSEBLOGI | Trump NATO tippkohtumisel: sain lõpuks, mis tahtsin!
11. ja 12. juulil toimub Brüsselis NATO liikmesriikide liidrite nõupidamine.  Tippkohtumise esimesel päeval olid teemadeks liikmesriikide kaitsekulutused ning panustamine allianssi. Neljapäeval keskendutakse aga enam Afganistani küsimustele, vahendas BBC. 
Galerii: Ratas pidas õhtusöögile jalutades Trumpiga maha pika vestluse
Brüsselis toimuva NATO tippkohtumise piltide seas hakkab silma seeria Eesti peaministrist Jüri Ratasest ja USA presidendist Donald Trumpist, kes üheskoos vesteldes õhtusöögile suunduvad.
Ametnik: Trump avaldas 8 korda soovi kohtuda ÜRO-s Rouhaniga
USA president Donald Trump soovis eelmisel aastal ÜRO Peaassamblee ajal vähemalt kaheksa korda kohtumist Iraani presidendi Hassan Rouhaniga, sõnas islamivabariigi ametnik täna."Rouhani viimase visiidi ajal New Yorgis ÜRO Peaassamblee istungjärgul, palus Trump Iraani delegatsioonilt kaheksa korda ...