OTSEBLOGI JA GALERII | Näosaate osalejad parodeerivad artiste, kellena nad juba laval on käinud. Kes on parim?
Seekordses näosaates kehastuvad osalejad juba varem oma hooajal kehastatud artistideks. Kes võidab eelviimase saate, see selgub juba peagi.
„Eesti laul 2019“ poolfinalistid selged: võistlustules Sünne Valtri, Grete Paia, Uku Suviste ja paljud teised
Täna avalikustati „Eesti laul 2019“ poolfinalistid. Nimekiri on kirju - on uusi tulijaid ja ka vanu kalu. „On suur rõõm avalikustada tänavused edasipääsejad. Loodan, et nemad ise ja nende laulud saavad tulevikus sama tuntuks ja edukaks, kui Horoskoobi artistid,“ ütleb peaprodutsent Tomi Rahula. 
Sünne Valtri „Eesti laulu“ poolfinaali pääsemisest: ma ei teadnud, kui hästi see laul inimestele peale läheb
"Ma tegelikult ei teadnud ju, kui hästi see inimestele peale läheb ja kas üldse edasi saan," räägib Patuse Poole solist Sünne Valtri oma pääsemisest "Eesti laul 2019" poolfinaali.
„Öed” edasipääsust „Eesti laulu” poolfinaali: „Mõtlesime, et proovime, kas näkkab ja näkkas!”
Kristel Aaslaid ja Tuuli Rand ei ole „Eesti laulul” uued näod, kuid koos on nad seal esimest korda. Ansambliga Öed esitasid nad konkursile loo „Öhulossid”. Laulu sisu Kristel avaldada ei soovinud, kuid vihjas, et lugu räägib sotsiaalmeediast. „Tahtsime kirjutada sellisest sotsiaalmeedia elust, ni...
«Hommik!» Duubelalbumi valmis saanud ansambel REVALS tõi stuudiosse kaasa põnevad instrumendid
Neljapäevases saates «Hommik!» käisid meil külas ansambli REVALS liikmed Danel Pandre ja Merlin Purge.
Mihkel Mattisenil „Eesti laulul” kaks rauda tules: oli palju magamata öid ja perest eemaloldud aega
Muusik ja helilooja Mihkel Mattisen, kellel tänavusel "Eesti laulu" konkursil kaks rauda tules, võtab õnnesoovid telefonis mõnusa rahuloluga vastu. 
«Hommik!» Kadri Voorand suure kontserdi eel: sellist unistuste koosseisu, nagu seal üles astub, rohkem ei kohta
Esmaspäevases saates «Hommik!» olid külaliseks Kadri Voorand ja Rasmus Erismaa, kellega rääkisime mõne päeva pärast toimuvast kontserdist.
GALERII | Rein Rannap: vajasin kaasaegse popmuusika järeleaitamistunde
Ott Leplandi ja Rein Rannapi koostöös valminud plaadi esitluskontserdil tunnistas viimane, et on kaasaegsest poppmuusikast kõvasti maha jäänud. Nimelt lindistati plaadi jaoks mitmed Rannapi vanemad lood uues kuues, mille jaoks võttis maestro Leplandi bändilt järeleaitamistunde!
10 miljonit albumit müünud DISTURBED tuleb Eestisse!
Järgmise aasta 10. juunil annab Kultuurikatlas kontserdi hetke üks maailma viimase kümnendi kuumemaid metalbände - Disturbed. Vokalist David Draimani omapärase vokaali järgi tuntud Disturbed on üle maailma müünud rohkem kui 10 miljonit albumit ning bändi varamusse kuuluvad muuhulgas hitid "Down w...
Tomi Rahula selgitab, kas Taukaril oli roll kallima pääsemises „Eesti laulu“ poolfinaali
"Eesti laul 2019" poolfinaali pääses ka Karl-Erik Taukari kallim Kerli Kivilaan. Kuid kas oma roll oli selles ka Taukaril endal, kes žüriisse kuulus?
FOTOD | Rein Rannapi tuntud laulud kõlasid uue plaadi esitlusel värskelt nagu eile loodud
Rein Rannapi ja Ott Leplandi uue plaadi "Tagasirändur" esitluskontsert Kultuurikatlas oli kirglik ja läks täismajale.
Mitte särisev soul, vaid ebamaine spirit
Josmarine uuelt albumilt „Absence“ ei saa teada, kes on Josmarine ise.
Kontserdisari "Eesti ajastud"
Kontserdisari "Eesti ajastud"
Nublu pani Tänaku uue laulu sisse
Eesti räppar nublu, kelle tuntuimate lugude hulka kuuluvad "Mina ka", "droonid" ja "öölaps", avaldas värskelt uue loo "tmt" ehk "tujud mitte tunded". Selles laulus leidub ka viide tuntud rallisõijale.
VIDEO | Kõigile armunuile: Púr Múdd avaldas muusikavideo loole „Truth Is“
Hiljuti avaldas Púr Múdd koos Andreas Poomiga singli “Truth Is”. 
ÕL GALERII JA VIDEO | Debüütalbumit esitlenud Uudo Sepp: ma ei saa enam õhtuti rahulikult linnas olla
„Reedel ilmub minu esimene album, mille üle mul on imehea meel. Olen tänu plaadi tegemisele nii palju õppinud, arenenud ning saanud imeliste inimestega tuttavaks. Kõige suurem tänu läheb minu plaadifirmale Universalile, kes on mind nii kaugele aidanud,” rõõmustab Eesti värskeim superstaar Uudo Se...
VIDEO | VINGELT TEHTUD! Eesti bänd filmis muusikavideo Hiina müüril
Novembri alguses ilmus I Wear* Experimenti uus singel “Almere”. Täna andis bänd välja loo akustilise versiooni koos Hiina müüril filmitud videoga.   “Almere” on teine singel I Wear* Experiment’i detsembris ilmuvalt albumilt “Jupiterz”. Bänd kirjutas loo Hollandis tuuritades ning pala esmaesitlus ...
VIDEO | DJ Avicii mälestusteenistusel kõlasid tema hitid koori ja oreli esituses
Stockholmis Hedvig Eleonora kirikus mälestati aprillis vabasurma läinud maailmakuulsat DJ Aviciid.
Kes on „Eesti laul 2019“ poolfinalistid? Juba täna selgub!
2019. aastal toimuv "Eesti laul" tuleb seekord teisiti - varasema 20 asemel pääseb poolfinaalidesse lausa 24 artisti. Kes need on, selgub juba täna õhtul "Ringvaates".
Trad.Attack! avaldas sügisese singli „Lubadus / Promise”
Ansambel Trad.Attack! andis välja sügisese singli oma järgmisel aastal ilmuvalt kauamängivalt. “Lubadus / Promise” räägib imekspandava loo lambast, kes surmahirmus rääkima hakkab. Ta lubab peremehele palju villa, tallekarja ning tagatipuks isegi perenaist.