Pearu Pauluse kontsert keerati kihva: „Tõstsime neli turvameest lava ette.“
Möödunud nädala reedel esines muusik Pearu Paulus Tartu ööklubis Vabank. Pärast mõne pala esitamist visati publiku hulgast muusikut higise kehakattega: „Ma ei tea, kas sellel vennal hakkas palav või oli tal mingi muu probleem,“ kommenteeris Pearu.
VIDEO | Kuula eilse Ruja taasühinemiskontserdi viimast laulu "Nii vaikseks kõik on jäänud"
Eile toimus lauluväljakul võimas Ruja taasühinemiskontsert pealkirjaga "Eesti muld ja Eesti Ruja". Vaata, kuidas kõlas suurkontserdi viimane lisalugu "Nii vaikseks kõik on jäänud". Laulu esitasid kõik õhtu jooksul esinenud solistid.
BLOGI JA FOTOD | Võimas muusikaelamus! Suurkontsert "Eesti muld ja Eesti Ruja" hullutas Tallinna lauluväljakul tuhandeid melomaane
Üle pikkade aastate astusid täna õhtul taaskord koos lavale Ruja originaalkoosseisu liikmed, Eesti muusika tõelised legendid Jaanus Nõgisto, Rein Rannap, Tiit Haagma ja Jaan Karp.
OTSEBLOGI JA FOTOD | Suurkontsert "Eesti muld ja Eesti Ruja": Legendaarne Ruja hullutab Tallinna lauluväljakul tuhandeid muusikasõpru
Üle pikkade aastate astuvad täna õhtul taaskord koos lavale Ruja originaalkoosseisu liikmed, Eesti muusika tõelised legendid Jaanus Nõgisto, Rein Rannap, Tiit Haagma ja Jaan Karp.
Viljandisse tuleb Soome keskkonnakunsti grand old lady Ritva Harle
Ritva Harle eestvedamisel tähistatakse Viljandi Paala järve 45. sünnipäeva. Selleks puhuks oodatakse huvilisi 26. augustil järve randa ühisele piknikule. Sünnipäevakingitusteks on teretulnud laulud, sõnavõtud, mustkunstitrikid ja muud esinemised. Kunstnik palub inimestel kaasa võtta piknikukorv.
OTSEFOTOD | Vaata, milline särav seltskond väisab president Kersti Kaljulaidi esimest taasiseseisvumispäeva vastuvõttu!
Traditsiooniliselt toimub täna õhtul Kadrioru lossi roosiaias Eesti Vabariigi iseseisvuse taastamise aastapäeva pidulik vastuvõtt, mille seekordseks võõrustajaks on esmakordselt president Kersti Kaljulaid. Vaata jooksvalt täienevat galeriid, et näha, milline särav seltskond roosiaias taasiseseisv...
OTSEBLOGI JA FOTOD | Esimesed fännid juba kohal! Täna õhtul toimub Tallinna lauluväljakul suurkontsert "Eesti muld ja Eesti Ruja"
Üle pikkade aastate astuvad täna õhtul taaskord koos lavale Ruja originaalkoosseisu liikmed, Eesti muusika tõelised legendid Jaanus Nõgisto, Rein Rannap, Tiit Haagma ja Jaan Karp.
FOTOD | Edasi järgmisele peole! Rõõmsameelne Kersti Kaljulaid jalutas roosiaia vastuvõtult Ruja kontserdile
Üle pikkade aastate astuvad täna õhtul taaskord koos lavale Ruja originaalkoosseisu liikmed, Eesti muusika tõelised legendid Jaanus Nõgisto, Rein Rannap, Tiit Haagma ja Jaan Karp. Teiste seas on üritust väisamas ka äsja Kadrioru lossi roosiaias pidulikku taasiseseisvumispäeva vastuvõttu võõrustan...
OTSEBLOGI JA FOTOD | Legendaarsed mehed taas ühel laval! Täna õhtul toimub Tallinna lauluväljakul suurkontsert "Eesti muld ja Eesti Ruja"
Üle pikkade aastate astuvad täna õhtul taaskord koos lavale Ruja originaalkoosseisu liikmed, Eesti muusika tõelised legendid Jaanus Nõgisto, Rein Rannap, Tiit Haagma ja Jaan Karp.
AMETLIK VIDEO | Pokaalide kõlistamisest avavalsini: Vaata, kuidas möödus Taavi ja Luisa romantiline pulmapidu Kõltsu mõisas!
Eile abiellunud Taavi ja Luisa Rõivas jagasid meediaga oma ametliku videot Kõltsu mõisas toimunud pulmapeost, mida väisas umbes paarsada külalist. Rahva kõrva paitasid teiste seas 2 Quick Start, Koit Toome ja Jarek Kasar ning avavalsiks oli Arvo Pärdi Ukuaru valss. Vaata videoklippi Taavi ja Luis...
PUBLIKU VIDEO | Ukraina folkmuusik Ruslan Trochynskyi president Kaljulaidist: ta viib väärikalt Eesti rahvast edasi
Traditsiooniliselt toimub täna õhtul Kadrioru lossi roosiaias Eesti Vabariigi iseseisvuse taastamise aastapäeva vastuvõtt, mille seekordseks võõrustajaks on esmakordselt president Kersti Kaljulaid. Teiste seas väisab pidulikku sündmust ka tänavu kevadel Eesti kodakonduse saanud Ukraina folkbändi ...
AJASTU LÕPP | Owe Petersell lahkub Raadio Elmari eetrist. Mis saab edasi?
Täna sai teatavaks, et Eesti ühe armastatuma raadiojaama veelgi enam armastet hääl Owe Petersell jätab kuulajatega hüvasti.
KUIDAS MEELDIB? Selgusid sügisel uueneva "Terevisiooni" värsked saatejuhid
1. septembril jõuab erisaatega ekraanile ETV uuenenud hommikuprogramm "Terevisioon". See sügis toob saatesse mitmeid muutusi.
VIDEO | Taasühinenud Ruja: vahel on keeruline, sest oleme kõik omamoodi perfektsionistid
Sel pühapäeval, Eesti taasiseseisvumise aastapäeval, ühineb legendaarne rokkansambel Ruja taas pea täies koosseisus, et kinkida rahvale unustamatu muusikaelamus. Ruja hingeellu piilusid ka Seitsmesed, et välja selgitada, milline Ruja lugu on rahvale kõige armsam.
Näosaate uue hooaja neljas osaleja selgunud: paroodiasaates lööb kaasa laulja Bert Pringi!
Tänaseks on selgunud juba neli näosaate osalejat, kelleks on Hele Kõrve, Daniel Levi, Hanna Martinson ja ka sarmikas laulja Bert Pringi.
Jaak Joala lapselaps Carmen tegi lavadebüüdi
Laupäeva õhtul astus Põlvas Intsikurmu lauluväljakul esmakordselt lavale Jaak Joala lapselaps Carmen Joala, esitades igihaljaid laule oma vanaisa repertuaarist.
Leedu jahmus sõnast "spasibo"
Leedu jahmus venekeelsest sõnast Robbie Williams laulus
Muusikud Lenna Kuurmaa ja Robert Vaigla läksid lahku
Muusikud Lenna Kuurmaa ja Robert Vaigla annavad teada, et nende pikaajaline suhe sai läbi.
TOP 5 | Terrori all kannatav Trubetsky, hirmunud Mallukas ja ebaõnnestunud Mihkel Raud! Vaata, millised kuulsused on poliitika hüljanud
Eelmisel nädalal teatas soovist kandideerida kohalikel valimistel staarblogija Mallukas, negatiivse vastukaja tõttu loobus naine sellest kõigest viis päeva hiljem. Publik meenutab viite kuulsat avaliku elu tegelast, kes poliitikas on jõudu proovinud, kuid sealt erinevatel põhjustel taanunud.
VIDEO: Ära jää narriks! Need söögi- ja joogisõnad kõlavad eesti ja soome keeles sarnaselt, aga tähendavad eri asju
"Seitsmesed uudised" uurisid, millised on eesti ja soome keeles need eksitavad sõnad, mis mõlemas keeles on sarnased, kuid eri tähendusega. Tänases loos keskenduti peamiselt söögi ja joogiga seotud sõnadele. Vaata ja saa targemaks, et järgmine kord põhjanaabrite juures mitte narriks jääda!
VAHVAD FOTOD | Kersti Kaljulaid külastas koos Arvo Pärdiga heliloojale pühendatud keskuse ehitust
President Kersti Kaljulaid külastas eile koos maailmakuulsa helilooja Arvo Pärdiga mehele pühendatud keskuse ehitust. Kaljulaid kirjutab Facebookis, et ehitust on püütud hoida selliselt, et ümbruskaudset männikut ja mustikataimigi võimalikult vähe rikutaks ja nii pole ehitust väga kaugelt nähagi,...
Tohoh! Missuguse kultussarja tunnusmeloodia paneb Ivo Linna lapselapse alati tantsima?
Värskes Kroonikas räägib muusik Robert Linna isaks olemisest ja oma poeg Albertist ning kuidas pisipoisi siia ilma tulek teda kui meest muutnud on.
Ruja kontserdi publik panustas vähihaigete toetuseks ligi 3000 eurot
Eesti taasiseseisvumise aastapäeva õhtul Tallinna Lauluväljakul toimunud kontserdil "Eesti muld ja Eesti Ruja" annetas publik vähiravifondi "Kingitud elu" annetuskasti ligi 3000 eurot. Samal nädalavahetusel lisandus vähihaigete toetuseks veel Vanamõisa käsitöölaadalt ja Kiviõli motofestivalilt ko...
TV3 VIDEO | Anne Veski oma pöörasest suvest: see aasta on kuidagi eriti kiire olnud, ise ei jõuagi kuskile
Eilsel presidendi roosiaia vastuvõtul võis kohata ka armastatud lauljat Anne Veskit, kes rääkis, milline on tänavune suvi tema jaoks olnud ning kas on olnud mahti ka ise mõnd kontserdi külastada.
Näosaate värske hooaja salapärane kolmas osaleja teada: TV3 moondumislahingusse astub noor näitlejatar Hanna Martinson
Meeleolukas koguperesõu "Su nägu kõlab tuttavalt" stardib uue hooajaga juba sel sügisel! Kaheksast osalejast on tänaseks selgunud kaks, kelleks on armastatud näitleja Hele Kõrve ja energiast pakatav Daniel Levi Viinalass! Nüüd on aeg aga tutvustada kogu maailmale uut säravat tähte Saaremaalt, kel...
Tallinna lillefestival lõpeb Lenna lauludega
Tasuta lõppkontserdil laulab Lenna muuhulgas oma tuntud hitte "Rapuntsel" ja "Mina jään".Reedel kell 17 toimub Tornide väljakul festivali pidulik lõpetamine. Lõppkontserdil astub seekord üles Lenna Kuurmaa. Lauljanna lubas, et esinemine tuleb särtsakas. "Ma ütleksin, et tuleb tüüpiline hea Lenna ...
Karmel Killandi pääses eksklusiivselt Ruja proovi: kired Rannapi ja Nõgisto vahel pole vaibunud!
20. augustil on põhjust pidutseda, sest Eesti iseseisvuse taastamisest möödub 26 aastat. President Kersti Kaljulaid jätkab roosiaia vastuvõtu traditsiooni ja kutsub külla pea tuhat inimest, et seda päeva väärikalt tähistada. Et peost saaksid osa kõik eestimaalased, teeb ETV vastuvõtult ka teleüle...
Kas 2 Quick Start esineb Taavi ja Luisa pulmas?
Kuulduste järgi astub sel laupäeval Taavi Rõivase ja Luisa Värgi pulmas Kõltsu mõisas üles menubänd 2 Quick Start, kes pikki aastaid eestlasi pidudel tantsutanud. Bändi solist Pearu Paulus kuuldust ei kommenteeri ega soovi ansamblit pulmabändina reklaamida.
TOP 5 | Kõige uhkemad pulmapeod, mis Eesti kuulsuste seas peetud
Sellel nädalavahetusel peetakse Eestis ühed selle suve kõige uhkemad ja prominentsemad pulmad, nimelt sõlmivad abielu Taavi Rõivas ja Luisa Värk. Publik vaatab suure sündmuse ootuses ajas tagasi ja meenutab suuri ning uhkeid pulmapidusid, mis on siinmaal varem peetud. Vaata lähemalt videost!
FOTOD | Staar maandus! Belinda Carlisle saabus Tallinnasse
Homme annab Haapsalus kontserdi poprokk-superstaar Belinda Carlisle, kelle tuntuim hitt on kahtlemata "Heaven is a place on Earth"
PULMAKELLAD vol 2 | Publik fantaseerib! Missugune hakkab välja nägema Taavi ja Luisa pulm?
24. oktoobril teatasid Taavi Rõivas ja Luisa Värk suvel toimunud kihlumisest. Nüüdseks kümme aastat ühist elu nautinud Taavi ja Luisa pulmi on Eesti rahvas aga terve see aeg pingsalt oodanud. Nüüd on pidulik hetk juba ukselävel, mistõttu otsustas Publiku toimetus pisut tulevase peo eel fantaseeri...
Jaak Joala lapselaps Carmen tegi Intsikurmus lavadebüüdi esitades igihaljaid laule oma vanaisa repertuaarist
Laupäeva õhtul astus Põlvas Intsikurmu lauluväljakul esmakordselt lavale Jaak Joala lapselaps Carmen Joala, esitades igihaljaid laule oma vanaisa repertuaarist.
TOP 30: Eesti kuulsuste beebibuum ja uhked pulmad: vaata, kes said tänavu perelisa ja kes sõudsid abieluranda
Tänavu on Eesti kuulsusi tabanud tõeline beebibuum, perelisa on saanud teiste seas Ines Karu-Salo, Marten Kuningas, Heiki Nabi, Koit Toome, Liisi Eesmaa ja paljud teised. Samuti on hulganisti kuulsuseid abieluranda sõudnud. Vaata ja meenuta, kes sellel aastal lapsi on saanud ja kes abiellunud.
Mallukas lahkub poliitikast: selle viie päevaga sain rohkem vihkamist tunda kui viimase 12 aastaga blogi pidades
Staarblogija, kodanikuaktivist ja viis päeva tagasi poliitikasse läinud Mallukas teatas täna, et loobub siiski tulevastel kohalike omavalitsuste valimistel osalemisest.
PUHKUSEFOTOD: Stig Rästa põrutas naise ja lapsega Itaaliasse mõnulema
Juuli lõpus Vihula mõisas abiellunud muusik Stig Rästa ja tema tantsijast kaasa Karina Rästa põrutasid jah-sõna järel Itaaliasse puhkama.
ŠOKEERIV LUGU: Helsingi Flow festivalil tungis turvameeskond ühele naisartistile jõhkralt kallale
Helsingis eelmisel nädalavahetusel toimunud Flow festivalil leidis aset äärmiselt kahetsusväärne vahejuhtum, nimelt peksis turvameeskond läbi ühe naisartisti ja viis ta ööseks politseijaoskonda, vahendab portaal Resident Advisor.
VAATA SUURT GALERIID! Beebilõust esines esimest korda pärast vanglast vabanemist!
Sel nädalavahetusel, 11. ja 12. augustil toimus Elvas Hiphop Festival, kus esines vaieldamatult Eesti räpi paremik.
Vaata, mis bänd nõuab festivalil We Love The 90s viitärnihotelli, kallist šampanjat ja suure vanniga buduaari
Neljapäeval algava We Love The 90s festivali kõige peenem bänd on Alphaville, kes nõuab viietärnist hotelli, kallist šampanjat ja suure vanniga buduaari. Ülejäänud esinejate nõudmised on pigem tagasihoidlikud.
ÕNNESOOVID! Ines Karu-Salole sündis pisibeebi nädal varem kui plaanitud
Kasiinoärimees Armin Karu ettevõtjast tütar Ines Karu-Salo sai emaks.
Läheb taas andmiseks! Staarblogijast poliitik Mallukas osaleb järjekordses tõsielusaates
Sel sügisel alustab TV3s uus ja avameelne tõsielusari “Me saime lapse” koos blogija Malluka ja nelja vahva Eesti perega.
JUBA JÄLLE! Beebilõustal taas luumurd ja jalg kipsis
4. augustil Tallinna vanglast vabanenud ning Eesti Hip-hop Festivalil live'i andnud Andrus Elbing ehk räppar Beebilõust tiirutab mööda kodumaad ringi, et esinemisi anda. 
EKSKLUSIIVINTERVJUU | Beebilõust pärast vanglast vabanemist: selline ma olen...
Räppar Beebilõust, kodanikunimega Andrus Elbing pääses 4. augustil Tallinna Vanglast taas vabadusse. Andrus andis Publikule intervjuu, milles räägib vanglasolekust, oma muusikast ja esinemisest Eesti aasta hiphopsündmusel Eesti Hiphop Festival.
VIDEO JA FOTOD | Suur telk võtab Kuressaare Merepäevadel tuule alla ja lendab ohtlikult läbi rahva
Kuresaare Merepäevade toimumist häirib praegu suur torm. Lugeja saadetud videos võib näha, kuidas suur must telk võtab tuule alla ja lendab läbi inimeste. Pikali kukuvad ka rasked kõlarid. Parasjagu oli käimas Marek Sadami kontsert, mis tormi tõttu katkestati.
Sindi Rock 2017
PUBLIKU VIDEO | Vaata, kuidas äsja vanglast vabanenud Beebilõust EHHF'il rahva pöördesse ajas
Räppar Beebilõust, kodanikunimega Andrus Elbing, vabanes 4. augustil vanglast. 12. augustil andis mees esimese kontserdi pärast vabanemist ning seda kohe Eesti suurimal hiphopüritusel Eesti Hiphop Festival.
Hüpnotiseerivalt mahe! KUULA, millist häält suudab teha näosaate "tundmatu" näitleja ning lauljatar Hanna Martinson
"Su nägu kõlab tuttavalt" uue hooaja ühe staarina astub üles noor näitlejatar Hanna Martinson, keda teame filmidest "Must alpinist" ning "Nullpunkt". Ent tüdruk oskab imeliselt ka laulda, mis saates otsustava kaaluga andeks võib osutuda.
FOTOD | Mart Sander pidas sünnipäeva ja esitles uut telesarja "Litsid": vaata, kes juubilariga klaase kokku lõid!
Eile sai 50-aastaseks multitalent Mart Sander, ümmarguse juubeli tähistamine kestab mitu päeva. Täna esitles mees enda uut telesarja "Litsid" peo ja eellinastusega valitud seltskonnale TLÜ Balti Filmi- ja Meediakoolis. Vaata galeriist, kes olid kutsutud ja mida juubilarile sünnipäevaks kingiti.
FOTOD | Kas tõesti veedab staarkiropraktik Allan Oolo aega verinoore keskkoolitüdrukuga?
Staarkiropraktik Allan Oolo (61) lahutas äsja enda eelmisest abikaasast Vivika Oolost, mees on täie hooga asunud enda seltskonnaelu taaselustama. Viimasel ajal on meest nähtud mitmete kaunite neidudega, üks nendest on lausa verinoor keskoolitüdruk.
Bashmenti väike reis Jamaicale
Sel laupäeval, 19. augustil leiab PADAs aset suvine Bashment, kus musitseeritakse kahel laval koos parimate rahvusvaheliste ja kodumaiste reggae-poegadega.
PILTMÕISTATUS: Kes on see neljas andekas laulja või näitleja, kes sel hooajal näosaate lava vallutama hakkab?
Sügisel stardib "Su nägu kõlab tuttavalt" uus hooaeg. Kolm osalejat on tänaseks selgunud, kelleks on Hele Kõrve, Daniel Levi Viinalass ja Hanna Martinson. Kes on aga neljas andekas laulja või näitleja, kes sel hooajal näosaate lava vallutama hakkab? Vaata pilti ja arva ära, kellega tegu! Salapära...
TOP 20: Eesti armastatuima muusikutepaari Lenna Kuurmaa ja Robert Vaigla suhe läbi aegade
Muusikud Lenna Kuurmaa ja Robert Vaigla annavad teada, et nende pikaajaline suhe sai läbi. Publik pani kokku muusikute suhte keerdkäikudest rääkivad lood, mis on avaldatud viimase kümne aasta jooskul.
GALERII | Kuressaare merepäevi troonis Svjata Vatra ja Kerli meeletu lavasõu
Laupäeval tegid Kuressaare merepäevadel lõpumelu koos Svjata Vatra ja  peaesineja Kerli Kõiv, kes lõi just Merepäevadeks jaoks vägeva lavasõu!
Festival TALLINNA TORNID - Kontsert "Ilus algus"
Festival TALLINNA TORNID - Kontsert "Ilus algus"
Kvaliteetne viin, viski, tuhatoosid ja romantiline atmosfäär! Vaata, mida kõike nõuab Scooter lava taha
23. augustil Tallinna Lauluväljakul esineva maailma tehnomuusika lipulaeva Scooteri nõudmiste hulka kuuluvad küünlavalgus ja šampanja. Maailmatuuriga Eestisse saabuv artist vihkab neoonlampe ning armastab liikuda luksautodega.
VIDEO | Mis juhtus? Beebilõust murdis jalaluu ja esineb edaspidi kipsiga
Eesti räppar Beebilõust ehk kodanikunimega Andrus Elbing postitas Instagrami video, kus võib näha, et mees on enda jala ära murdnud. Räppar ei lase ennast aga vigastusest häirida ja kinnitab, et tulevased esinemised toimuvad korrapäraselt.
FOTO | Kas tõesti veedab staarkiropraktik Allan Oolo aega verinoore keskkoolitüdrukuga?
Staarkiropraktik Allan Oolo (61) lahutas äsja enda eelmisest abikaasast Vivika Oolost, mees on täie hooga asunud enda seltskonnaelu taaselustama. Viimasel ajal on meest nähtud mitmete kaunite neidudega, üks nendest on lausa verinoor keskkoolitüdruk.
Ivan Denõssenko surm laval pahandas kaht külastajat niivõrd, et piletiraha nõuti tagasi
Augustibluusil keset esinemist kokku vajunud Ivan Denõssenko kes hiljem suri, pani festivaliplatsil pealtnägijad vaikima ja palvetama, kuid kaht kärsitumat – nii uskumatult kui see ka ei kõla! – piletiraha tagasi nõudma.
Ivan Denisenko surm laval pahandas kaht külastajat niivõrd, et piletiraha nõuti tagasi
Augustibluusil keset esinemist kokku vajunud Ivan Denisenko, kes hiljem suri, pani festivaliplatsil pealtnägijad vaikima ja palvetama, kuid kaht kärsitumat – nii uskumatult kui see ka ei kõla! – piletiraha tagasi nõudma.
Galerii: Flow pakkus tormi ja tormilist muusikat
Loodusjõudude kiusust hoolimata pakkus Helsingi suvine tõmbenumber ka sel aastal toidu-, kunsti- ja muusikakogemusi ning viis tõdemuseni, et tõeline maailmamuutmine toimub mujal kui masse meelitaval pealaval.
Naine kaebas tuntud räpparid kohtusse: "Mind vägistati teie kontserdil!"
Tuntud räpparid Drake ja Future said kontserttuuri järel ebameeldiva üllatuse osaliseks, kui üks muusikasõber neid ootamatult kohtusse kaebas. Duo esinemise ajal väidetavalt vägistatud naine otsustas artistidelt kopsakat valuraha nõuda.
Ruslan Trochynskyi Krimmis esinenud Scooterist: las läheb mängib puu otsas oma muusikat
Kui eesti-ukraina laulja Ruslan Trochynskyi ning poliitik Erik-Niiles Kross on kindlal seisukohal, et Scooterit ei peaks pärast Krimmis üles astumist Tallinna lauluväljakule lubama, siis bändi eestimaised soojendusartistid leiavad, et iga kontserdikülastaja vabadus on ise otsustada, kas minna Sak...
VIDEO | Diskokuningannad Nancy, Estin ja Astra kutsuvad austajaid retropeole We Love The 90s
Kuulsad Eesti retromuuska kuningannad Nancy, Estin ja Astra saatsid fännidele videotervitused, milles kutsuvad ühinema järgmisel nädalal toimuva suurima retromuusika festivaliga We Love The 90s.
PUBLIKU INTERVJUU | Rein Rannap Ruja keelamisest: kui me oleks saanud esimese plaadi välja anda, võinuks kõik hoopis teisiti minna
Täna esilinastus Tallinnas kinos Artis värske dokumentaalfilm "Ruja – Keelatud!". 2016. aastal salvestas Rein Rannap koos Kristjan Kannukese ja rokkbändiga linti "Ruja" varased laulud. Omal ajal oleks samade lugude näol võinud tegemist olla Eesti esimese rokkalbumiga, kui "Rujal" oleks lubatud 70...
FOTOD JA VIDEO: Kunstiinimeste Weekend Festival! Augustiunetus pani Pärnu linna tantsima
Laupäeval, 12. augustil toimunud tänavafestival Augustiunetus tõi Pärnu vanalinna tantsumaratoni. Kokku toimus Pärnu vanalinnas ühe õhtu jooksul üle 60 kultuurisündmuse.
VIDEO | Peaaegu nagu laulupidu! Cartoon tõi Weekend Festivalil ettekandele Ivo Linna surematu pala "Eestlane olen ja eestlaseks jään"
Möödunud nädalavahetusel Pärnu rannas toimunud Weekend Festivalile oli kogunenud rahvast 42 erinevast riigist, ent suurem osa reivisõpru olid siiski kohalikud. Seda tõestas ka laupäeval pealava hõivanud kodumaine punt Cartoon, kes otsustas lisaks kaasaegsete tantsuhittidega möllutamisele võtta he...
FOTOD | Vaata, kuidas möödus hiphopfestivali esimene päev ja kes kõik kohal olid!
Sellel nädalavahetusel toimub Elvas Eesti Hiphop Festival, tänavu toimub üritus juba 11. korda. Kahel päeval esinevad looduskaunis kohas Tommy Cash, Reket, Beebilõust, Genka, 5Miinust, Abraham ja paljud teised. Vaata galeriist pilte festivali esimesest päevast!
Marten Kuningas: mul on hea meel, et poeg saab Käsmus sirguda
Juba eelseisval nädalavahetusel leiab Käsmus aset kümnes põhjamaise muusika festival Viru Folk, mis on tänavu pühendatud Soome riigi 100. sünnipäevale. Kõrvuti põhjanaabritest külalistega esinevad ka paljud tuntud Eesti muusikud, kelle hulgas on ka hiljuti plaadifirmaga Universal Music Baltics le...
FOTOD | Mõnus suvitamine laetud muusikaga! Vaata, kuidas tšilliti Eesti hiphopfestivali teisel päeval
Läinud nädalavahetusel, 11.–12. augustini toimus Elvas 11. korda Eesti Hiphop Festival. Kahel päeval esinesid looduskaunis kohas Tommy Cash, Reket, Beebilõust, Genka, 5Miinust, Abraham ja paljud teised Eesti räpitegijad. Vaata galeriist pilte festivali teisest päevast!
PULMASAHINAD: Kas Taavi ja Luisa pulmas astub üles 2 Quick Start?
Kuulduste järgi astub sel laupäeval Taavi Rõivase ja Luisa Värgi pulmas Kõltsu mõisas üles menubänd 2 Quick Start, kuid bändi solist Pearu Paulus kuuldust ei kommenteeri ega soovi ansamblit pulmabändina reklaamida.
Galerii: Intsikurmu on valmis saanud
Selle suve Intsikurmu mõjus erakordselt hästi läbimõeldult, vahedate detailidega ning suuremast rahvamassist hoolimata oli osatud targasti säilitada Intsikurmule omane muhe sära ja sulnis atmosfäär.
VIDEO! Harjumäe taasiseseisvumispäeva kontsert tõi lavale tuntud artistid
Harjumäel taasiseseisvumispäeva kontserdil esinesid kaitseväe orkester Peeter Saani juhatusel. Solistideks olid säravad Nele-Liis Vaiksoo ja Rolf Roosalu.
FOTOD | Eesti hiphopfestivali teine päev: pidu läheb edasi, varsti laval Beebilõust
Sellel nädalavahetusel toimub Elvas Eesti Hiphop Festival, tänavu toimub üritus juba 11. korda. Kahel päeval esinevad looduskaunis kohas Tommy Cash, Reket, Beebilõust, Genka, 5Miinust, Abraham ja paljud teised. Vaata galeriist pilte festivali teisest päevast!
GALERII | Vaata, milline õhustik valitses eile Haapsalu Augustibluusil
Eile saatsid tuntud muusikud Augustibluusi teise päeva õhtusse. Hämaruse saabudes astusid lavale Ivo Linna oma rokkarist poja, Robert Linnaga. Pealaval pani õhtule punkti USA bluusifenomen Eric Gales.
VIDEO | BIRGITTA FESTIVAL Ariel Klas: peale kalli Eri lahkumist on mul palju üksindust
2017. aasta Birgitta Festival toob kuulajateni maailma muusikateatri paremiku Verdi "Traviatast" ja Puccini "Toscast" Haydni "Aastaaegadeni". Koos pere pisematega saab kaasa elada Karlssoni ja Väikevenna lõbusatele seiklustele ning festivali lõpetab Mussorgski ja Raveli loomingul põhinev balletil...
ARIEL KLAS: "Mu silmad ei sära. Ma igatsen Erit!"
„Minu üldine seis on juba pikemat aega – nüüd on Eri lahkumisest juba poolteist aastat – suur kurbus. Ma ei saa sellest jagu,“ ütleb 2016. aasta veebruaris lahkunud dirigent Eri Klasi lesk Ariel Klas. „See on minuga kaasas nii hommikuti kui ka õhtuti. Iga päev. See kurbus on minu sees. Ma ei taha...
TV3 VIDEO | Daniel Levi Viinalass annab vihjeid järgmise näosaate osaleja kohta, kas arvad ära?
Eelmisel nädalal selgus, et näosaate teine osaleja on tuntud muusik Daniel Levi Viinalass. Esimene väljakuulutatud osaleja on näitlejanna Hele Kõrve. Daniel annab videos salapäraseid vihjeid uuest osalejast, püüdke ära arvata ja andke kommentaarides teada.
VAATA OTSE! Harjumäe taasiseseisvumispäeva kontsert toob lavale tuntud artistid
Harjumäel taasiseseisvumispäeva kontserdil esineb kaitseväe orkester Peeter Saani juhatusel. Solistideks on säravad Nele-Liis Vaiksoo ja Rolf Roosalu.
OTSEBLOGI | Aitäh, Pärnu! Pöörasele Weekend Festivalile tõmbas joone alles noor DJ-jumalus Martin Garrix
3. - 5. augustini toimus Pärnu rannas Baltikumi suurim festival Weekend Festival Baltic, mis tõi kolmel päeval suvepealinna kohale hetke maailma tipud pop- ja tantsumuusikas. Publik oli kogu pika festivalinädala platsis, et tuua otseblogi vahendusel oma lugejateni kogu festivalimelu alates ehitus...
FOTOD JA VIDEO | Torm tahtis Kuressaare Merepäevadel Vahur Kersna esinemise ajal telgi minema viia
Täna esines Kuressaare Merepäevade mõttekojas Vahur Kersna, etteaste ajal jõudis Saaremaale aga torm ja tahtis vägisi telgi minema viia. Ekstreemsed olud Vahur Kersnat ei seganud, mees esines rahulikult edasi. Vaata lähemalt videost!
ÖISED KAADRID: Vaata, milline festivalijärgne rahvamelu käis Pärnu tänavatel Weekendi lõppedes
Täna öösel jõudis Pärnus lõpule kolm pikka päeva ja ööd väldanud Weekend Festival Baltic. Maailma tippartistid meie publikuni toonud suur tantsu- ja popmuusikapidu päädis pühapäeva esimestel tundidel, mil rahvas festivalialalt suure massina tänavatele valgus, et liikuda kodudesse, hotellidesse, t...
VIDEOTERVITUS | Kõik Eesti 1990ndate staarid tulevad kokku juba sel kuul
Suurfestival We Love The 90s avalikustas kogu Eesti programmi. Lisaks välismaisetele retrostaaridele on kohal absoluutne Eesti nostalgiatipp. Kolmepäevasel festivalil Tallinna lauluväljakul esinevad Black Velvet, N-Euro, 2 Quick Start, Nancy, Niki, Code One, Mr Happyman, Estin, Astra ning tõelise...
FOTOD: Vaata, keda võõrustas kasiinokuningas Armin Karu suurejoonelisel ooperipeol
Birgitta Festivali tippsündmusena kõlas eile Pirita kloostri varemetes Giuseppe Verdi ooper “Traviata”, millele eelnes pidulik vastuvõtt festivali kauaaegse suurtoetaja Olympic Entertainment Group’i VIP-alal.
OTSEBLOGI | Peoloomade paradiis Pärnus! Weekendi kolmanda päeva möll käib täies hoos, täna pealaval Martin Garrix ja Cartoon
3. - 5. augustini toimub Baltikumi suurim festival Weekend Festival Baltic, mis toob kolmel päeval suvisesse Pärnu randa hetke maailma tipud pop- ja tantsumuusikas. Nagu eelnevatel aastatel juba tavaks, on ka tänavu Publik platsis, et tuua otseblogi vahendusel oma lugejateni kogu festivalimelu ja...
OTSEBLOGI | Peoloomade paradiis Pärnus! Weekendi kolmandale möllupäevale tõmbab joone alles noor DJ-jumalus Martin Garrix
3. - 5. augustini toimub Baltikumi suurim festival Weekend Festival Baltic, mis toob kolmel päeval suvisesse Pärnu randa hetke maailma tipud pop- ja tantsumuusikas. Nagu eelnevatel aastatel juba tavaks, on ka tänavu Publik platsis, et tuua otseblogi vahendusel oma lugejateni kogu festivalimelu ja...
OTSEBLOGI | Peoloomade paradiis Pärnus! Weekendi kolmanda päeva möll läheb kohe käima, täna pealaval Martin Garrix ja Cartoon
3. - 5. augustini toimub Baltikumi suurim festival Weekend Festival Baltic, mis toob kolmel päeval suvisesse Pärnu randa hetke maailma tipud pop- ja tantsumuusikas. Nagu eelnevatel aastatel juba tavaks, on ka tänavu Publik platsis, et tuua otseblogi vahendusel oma lugejateni kogu festivalimelu ja...
Spotify kustutab rassistliku sisuga muusikat
Muusika voogedastusteenus Spotify on asunud kustutama rassistliku sisuga muusikat, pärast seda kui üks muusikaajakiri teavitas neid mitmete rassistlike bändide olemasolust.
LUGEJA VIDEO | Suguiha ei hüüa tulles? Paarike asus Weekend Festivali peoalal põõsastes asja kallale
Tähelepanelik lugeja saatis Publikule video, kus võib märgata Weekend Festivali põõsastes aktiivset tegevust. Kas noored peletavad vaime välja, või hoopis on käsil midagi intiimsemat? Vabadus ja armastus on ometigi Weekendil õhus ja ehk näeb kevadel ilmavalgust esimene Weekendibeebi!
Augustibluusil elustati peaesinejat laval, kiirabi on hetkel teel Tallinnasse
Haapsalus toimuval Augustibluusil tabas äsja laval esinenud muusikut Ukraina bändi Ivan Blues & Friends solisti Ivan Denisenkot tõsine terviserike.
Festival TALLINNA TORNID - Kontsert „Välgunäoline“
Festival TALLINNA TORNID - Kontsert „Välgunäoline“
Internet mälestab Augustibluusi laval kokku kukkunud ning hiljem haiglas surnud muusikut Ivan Denisenkot: lahkunud on ilusa hingega mees
Eile esinemise ajal Augustibluusi laval kokku varisenud Ivan Denisenko elu ei suudetud kahjuks päästa.
VIDEO | TUUT-TUUT! Noored armunud lõpetasid festivalitamise erinevate kehaosadega ennastunustavalt vastu autosignaali tagudes
Weekend Festival Baltic 2017 lõppakord jäi veel pikalt öös kõlama!
Augustibluusil esinenud Ukraina laulja kukkus laval kokku
Haapsalu Augustibluusi festivalil esinev Ukraina muusik Ivan Denisenko kukkus täna õhtul laval kokku.
VIDEO JA FOTOD | Perevägivald Weekendil! Eksmiss Laura Kõrgemäe lõi enda kallimal pea veriseks, sekkuma pidi politsei
Eksmiss Laura Kõrgemäe ja tema elukaaslase Viljar Pauluse vaheline tüli eile õhtul Weekend Festivalil lõppes mehe jaoks verise peaga. Tüli paisus nii suureks, et osapoolte rahustamiseks oli vaja politsei sekkumist.
Jaanus Raidal: abielu õnnestumiseks tuleb palgata koristaja
Poliitik Jaanus Raidal räägib Õhtulehele, et abielu pole tema jaoks, kuna päevakorrale kerkivad pidevalt pseudoprobleemid. Mees on olnud elus ühe korra abielus, see kestis üheksa kuud.
HÕISSA! Raadiohääl Pille Minev abiellus kallima Peep Kalaga
Telenägu ja Raadio Star FMi hommikuprogrammi saatejuht Pille Minev abiellus oma pikaaegse elukaaslase, ajakirjaniku ja tippjuhi Peep Kalaga, teatab Elu24.
Selgus näosaate esimene osaleja!
«Suvistes seitsmestes» selgus, et «Su nägu kõlab tuttavalt» uues hooajas teeb kaasa Hele Kõrve!
VIDEO JA FOTOD | Tõelised superstaarid! Cartooni ihukaitsjad lükkasid kõmupiltnikud eest minema, mehed on turvanud ka Barack Obamat ja Joe Bidenit
Täna annab Weekend Festival Balticul suve ainukese kontserdi kodumaine Cartoon. Bänd lubas võimast elamust, staaride kombel olid nad palganud endale professionaalsed ihukaitsjad. Mehed mustas on turvanud Eesti visiidi ajal USA presidenti Barack Obamat ja asepresidenti Joe Bidenit.
Revolutsioon plaatimises! Vanadele plaatidele saab uued peale panna
Soovid vannituppa uusi moodsaid plaate, aga ei viitsi ette võtta suuri lammutustöid ning vanade plaatide eemaldamist? Kõige lihtsam viis on uued plaadid paigaldada otse vanade plaatide peale. Nii säästab tohutult aega ja muidugi raha. Loe, kuidas seda teha saab.
FOTOD | Kas heatujuline Taavi Rõivas pidas koos sõpradega Pärnus poissmeesteõhtut?
Pärnus algas eile suure hooga Weekend Festival Baltic 2017 ning tuhandete lõbusate festivalikülastajate hulgas võis silmata ka Taavi Rõivast koos sõpradega.
AINULT DELFIS: Klipp filmist! Esmaspäeval esilinastub dokk "Ruja – Keelatud!", mis toob vaatajani loo bändi ilmumata esimesest rokkalbumist
Esmaspäeval, 14. augustil, vahetult enne vabariigi taasiseseisvumispäeval toimuvat suurt “Eesti muld ja Eesti Ruja” kontserti Tallinna Lauluväljakul, esilinastub Tallinnas Artise kinos värske dokumentaalfilm “Ruja – Keelatud!”.