Galerii: I Land Sound – pääse tõotatud maale
Teistkordselt Orissaares Illiku laiul toimunud festivali I Land Sound populaarsus oli aastaga kasvanud sedavõrd, et mõned piletita jäänud võtsid üritusele pääsemiseks kasutusele ka äärmuslikumaid meetmeid. Siiski polnud vaja keskkonnasõbraliku festivali neljandalgi päeval inimkonna pärast piinlik...
VIDEO | Superstaar Uudo Sepp avaldas esimese muusikavideo
„Eesti otsib superstaari“ 7. hooaja võitja Uudo Sepp andis välja oma esimese muusikavideo debüütsinglile „Võitmatu“, mis viib emotsionaalsele meenutusretkele, kuidas sai alguse lihtsa maapoisi teekond superstaariks.
Kas käisid kontserdil? Guns N' Roses kutsub inimesi pilte jagama
Tallinna lauluväljakul rahvast hullutanud Guns N' Roses postitas Instagrami esinemisest pildi ning palub fänne jagada oma lemmikpilte üritusest.
BLOGI, FOTOD JA VIDEOD | Milline vapustav elamus! Guns N' Roses andis 60 000le fännile uskumatult põhjaliku 3-tunnise kontserdi
Esmaspäeva õhtul astus Tallinna Lauluväljaku lavale oma taasühinemise tuuriga Ameerika rokkansambel Guns N’ Roses, kes andis Baltikumi ainsa kontserdi ega teinud oma etteastes ainsatki järeleandmist — kontsert kestis 3 tundi ning selle jooksul tuli esitamisele tervelt 32 lugu.
OTSEBLOGI JA -FOTOD | Uskumatu, ent tõsi! Guns N' Roses ilmus täies hiilguses 60 000 tulihingelise fänni ette, et esitada tervelt 32 lugu
Esmaspäeva õhtul astus Tallinna Lauluväljaku lavale oma taasühinemise tuuriga Ameerika rokkansambel Guns N’ Roses, kes andis Baltikumia ainsa kontserdi ega teinud oma etteastes ainsatki järeleandmist — kontsert kestis 3 tundi ning selle jooksul tuli esitamisele tervelt 32 lugu.
Alexander Rybak: Elina Nechayevaga koos esinemine oleks unistuse täitumine
Mitmel korral varem Eestis esinenud Alexander Rybak tõdes Menule antud intervjuus, et tahaks siia ikka ja jälle tagasi tulla ning unistab sellest, et laulab kunagi duetti Elina Nechayevaga.
FOTOD | Vaata, millised kodumaised kuulsused külastasid Guns N' Rosesi kontserti
Esmaspäeval toimus selle suve suursündmus, kui Tallinna lauluväljaku vallutas maailmakuulus rokkbänd Guns N' Roses. Kontserti tulid vaatama ka paljud kohalikud kuulsused.
OTSEBLOGI JA -FOTOD | Ootamine tasus ära! Guns N' Roses ilmus täies hiilguses 60 000 tulihingelise fänni ette, tulevärk on vinge
Täna õhtul esineb Tallinna Lauluväljakul massiivse välishowga taasühinemise tuuri raames rokkansambel Guns N' Roses. Baltikumi aasta suurim kontsert saab olema Ameerika bändi ainsaks esinemiseks regioonis.
KORRALIK RAHVAMASS: vaata, milline pilt avanes Guns N' Roses'ile lava pealt!
Tallinna lauluväljakul sai uue hoo sisse, kui oma taasühinemise tuuri raames andis pöörase kontserdi rokkansambel Guns N' Roses. 
GALERII | Guns N' Roses möllas 60 000 fänni ees korraliku tulevärgiga
Tallinna lauluväljakul hullutab rahvast rokkansambel Guns N' Roses, kes taasühinemise tuuri raames annab Baltikumi aasta suurima kontserdi.
SUUR GALERII | Guns N' Roses möllas 60 000 fänni ees korraliku tulevärgiga
Maapoisist superstaariks! Uudo Sepp andis välja muusikavideo debüütsinglile „Võitmatu“
„Eesti otsib superstaari“ 7. hooaja võitja Uudo Sepp andis välja oma debüütsingli „Võitmatu“ muusikavideo, mis viib emotsionaalsele meenutusretkele sellest, kuidas sai alguse lihtsa maapoisi teekond superstaariks.
Alexander Rybak: Elina Nechayevaga dueti laulmine oleks unistuse täitumine
Mitmel korral Eestis esinenud Alexander Rybak ütles Menule antud intervjuus, et tahaks siia ikka ja jälle tagasi tulla ning unistab sellest, et laulab kunagi duetti Elina Nechayevaga.
Guns N' Roses'i lava jõudis Tallinnasse 36 veoautoga ning seda ehitab 250 inimest
Rokkbänd Guns N' Roses hakkab juba esmaspäeva õhtul Tallinna lauluväljakul möllutama ning lavaehitus on täies hoos. “See sõu on tuuritanud alates 2016. aastast ja selle aasta lõpuks oleme teinud 157 kontserti. Oleme käinud Põhja- ja Lõuna-Ameerikas, Euroopas, Aasias, sel aastal oleme taas Euroopa...
Noorteansambel Lõõtsavägilased esineb koos Metsatölluga: alguses me ikka kartsime, et sellised suured mehed
Karksi-Nuiast pärit ansambli Lõõtsavägilased noored muusikud võivad olla enam kui õnnelikud. Nad astuvad Viljandi folgil laval üles koos Metsatölluga. “Väga äge on,” hõiskab Lõõtsavägilaste liige Andres Eelmaa.
FOTOD | Lapseootel Venemaa megastaar Nyusha andis Rally Estonia fännidele vinge kontserdi
Laupäeval, 14. juulil esines Shell Helix Rally Estonia raames Tartu Laululaval peaesinejana Venemaa megastaar Nyusha, kes on ühtlasi ka lapseootel. Koos abikaasa Igor Sivoviga tervitab ta oma esiklast sügisel.
PAPARATSO | Koit Toome ja Kaia Triisa saabusid Guns N' Roses'i kontserdile armsasti käsikäes!
Selle suve suurkontsert on otseloomulikult äärmiselt ligitõmbav ka kõigile muusikutele, kes soovivad maailmaklassi staare oma silmaga kaeda ja kõrvaga kuulda — erand pole selles osas ka laulja Koit Toome, kes saabus Guns N’ Roses’i kontserdile oma armsama Kaia Triisaga kenasti käsikäes. Ei tohi o...
Tom Jones tühistas terviseprobleemide tõttu kontserdi
Hiti "Sex Bomb" laulja Tom Jones tühistas terviseprobleemide tõttu vaid paar tundi enne Stanstead Parkis toimuma pidanud kontserdi, vahendab Mirror.
Eesti lauljanna Desiree sulatas Venemaa televaatajate südamed
Peagi jõuab Eesti publikuni Taani-Rootsi populaarse telepõneviku "Bron/Broen" uusversioon "MOCT/SILD", mille avalooks on Eesti Laulul tuntuks saanud lauljatari Desiree poolt lauldud "Burn Like the Sun" eestikeelne versioon. Sarja tunnuslugu, mis sündis koostöös Apollo Musicuga, on nüüd saate fänn...
OTSEBLOGI | Baltikumi aasta suurim kontsert juba täna õhtul! Legendaarne Guns N' Roses esineb Tallinna Lauluväljakul
Täna õhtul esineb Tallinna Lauluväljakul massiivse välishowga taasühinemise tuuri raames rokkansambel Guns N' Roses. Baltikumi aasta suurim kontsert saab olema Ameerika bändi ainsaks esinemiseks regioonis.
GALERII JA VIDEO | Guns N' Roses'i lava jõudis Tallinna 36 veoautoga ning seda ehitab 250 inimest
Rokkbänd Guns N' Roses hakkab juba esmaspäeva õhtul Tallinna lauluväljakul möllutama ning lavaehitus on täies hoos. “See sõu on tuuritanud alates 2016. aastast ja selle aasta lõpuks oleme teinud 157 kontserti. Oleme käinud Põhja- ja Lõuna-Ameerikas, Euroopas, Aasias, sel aastal oleme taas Euroopa...
Joala, Mägi ja Linna supertuur: mis läks ikkagi valesti, et seda ei korratud?
Vikerraadio muusikasaates "Aeg peatub" oli seekord juttu 1996. aastal toimunud kontsertturneest "Las jääda kõik, mis hea", kus ühendasid jõud Jaak Joala, Tõnis Mägi ja Ivo Linna. Joala jaoks jäi see karjääri viimaseks suureks ülesastumiseks lauljana.
Lootusetu unistus: U2 ja Coldplay ei tule Eestisse ilmselt mitte kunagi
Eestis on ohtralt käinud muusikamaailma tippe, ent mõni artist või bänd jääb paraku kättesaamatuks. Tipppromootor Eva Palm viitab Ekspressile antud intervjuus, et nii on U2 ja Coldplay puhul.
KLÕPS | Kas Eesti kalleim pulm? Kiika, milliseks ehiti Taavet ja Silvia Hinrikuse laulatuseks Pädaste mõis
Laupäeval astusid abiellu Transferwise'i kaasasutaja Taavet Hinrikus ja tema kauaaugne itaallannast kallim Silvia Fantauzzi. On teada, et pulmapidustused said alguse juba reedel ning seal esinesid mitmed tuntud muusikud eesotsas Ewert and the Two Dragonsi, Tõnis Mägi, Jarek Kasari ja Dance-o-Phon...
Estonian Voices Kalju-laval
Estonian Voices Kalju-laval
FOTOD JA VIDEO | Andekas mitmel rindel! Elina Nechayeva juhib helikopterit
Eestit tänavu Eurovisionil esindanud lauljatar Elina Nechayeva näitab sotsiaalmeedias, et saab helikopteri juhtimisega sama hästi hakkama, kui laval esinemisega.
GALERII | Tallinna merepäevad said hoo sisse võimsa kontserdiga
Tallinna merepäevade avakontserdil "Unustamatu Eesti filmimuusika" astusid Vanasadama suurel laval üles Gerli Padar, Uku Suviste, Hanna-Liina Võsa ja orkester ÜENSO.
Terminaator Kanadas: unustatud viisa, tohutu palavus ja tühistatud lend
Eesti populaarne rokkbänd Terminaator külastas hiljaaegu Kanadat, kus käidi mängimas väliseestlastele. “Initsiatiiv tuli Kanada poolt. Siin on käinud Eesti lauljad ja näitlejad aastakümneid ja meid kutsuti ka. Sealsetel eestlastel toimuvad iga-aastased kokkutulekud,” räägib bändi solist Jaagup Kr...
Sotsiaalmeedia vandenõu: kas Kristel Aaslaid ja Tuuli Rand on maha saanud plagiaadiga?
Maikuus andis duo Öed, kuhu kuuluvad Tuuli Rand ja Kristel Aaslaid, välja singli "Rulli Rulli Rulli". Muusika autoriks ja loo produtsendiks on Bert Prikenfeld ehk DJ Critikal.
KUULA JA VÕRDLE! Kas Kristel Aaslaid ja Tuuli Rand on maha saanud plagiaadiga?
Maikuus andis duo Öed, kuhu kuuluvad Tuuli Rand ja Kristel Aaslaid, välja singli "Rulli Rulli Rulli". Muusika autoriks ja loo produtsendiks on Bert Prikenfeld ehk DJ Critikal.
Marju Länik meenutab: kantpead ütlesid mulle, et nüüd lähed Emajõkke ujuma
Armastatud artistid Marju Länik ja Ivo Linna rääkisid Vikerraadio muusikasaates "Aeg peatub", kuidas kogenud esinejatel tuli segastel 90ndatel kohaneda uute meelelahutusasutuste ehk ööklubidega. Marju Länik tunnistas, et on kuulnud lugusid ööklubides tulistamiste kohta, kuid ise on ta vaid korra ...
Ivo Linna: rahvas vaatas Joalat, Mägi ja mind pika näoga, kui vanu lugusid ümber tegime
Vikerraadio muusikasaates "Aeg peatub" oli seekord juttu 1996. aastal toimunud kontsertturneest "Las jääda kõik, mis hea", kus ühendasid jõud Jaak Joala, Tõnis Mägi ja Ivo Linna. Joala jaoks jäi see karjääri viimaseks suureks ülesastumiseks lauljana. Linna meenutas saates turnee kahetiste tunnete...
USKUMATU: viiest välja kuulutatud artistist neli ei esine festivalil Rock in Tartu
Teisipäeval selgus, et Rock in Tartu peaesinejana välja kuulutatud Tarja Turunen jätab festivalil esinemata. Nüüdseks on teada, et oma kontserdi on tühistanud veel kaks välismaa artisti. Lisaks ka üks Eesti arstist.
Narvas algab esmakordselt muusikafestival Baltic Sun
SÜNNIPÄEVAGALERII | Palju õnne, Dagmar Oja!
Täna tähistab oma sünnipäeva laulja Dagmar Oja. Tema esimene suurem avalik ülesastumine oli ETV saatesarjas "Kaks takti ette" (1999), kus ta jõudis ka finaali. Suurema tuntuse on Dagmar Oja saavutanud mitme bändi (Slobodan River, Liis Lemsalu bänd, 2 Quick Start jpm) ja solistide (Ines, Sahlene, ...
KROONIKA TEST | Kuidas toimib Weekendi sularahavaba käepaela süsteem?
Weekend Festival Baltic avalikustas hiljuti, et sellest aastast ei saa tuhanded festivalikülastajad sularaha kasutada ning kõik maksed ja ka festivalile sissepääs toimub spetsiaalse kiibiga varustatud käepaela abil. Kroonika käis sama süsteemiga tutvumas Soomes toimunud Rock Festil ning tegi sell...
FOTOD | Tuld, viina ja roose: E-Type peletas vihma ja pani suvepealinna nostalgia taktis tantsima!
13. juulil esines Pärnu Vallikäärus armastatud retroartist E-Type, kelle tunnine kontsert pakkus saabunuile nii tõelisi hitte kui vaatamisväärset püroshowd, mis linna ootamatult ujutanud paduvihmapilved peletas ja rahva nostalgiataktis rõkkama pani.
SÕUBISNESSI TIPPUDE TÖÖRUTIIN: „Esineme nii, et tuld lendab kahte lehte.“
Suvel, kui enamik inimesi puhkab, murrab Smilers aastas kõige rohkem tööd teha. Ansambli ninamees Hendrik Sal-Saller tõdeb, et kontsertide vahele võib ju mõni üksik vaba päev sattuda, aga pikemat puhkust bändimehed endale lubada ei saa. „Nii on juba 10–15 aastat, et meie suvel puhkust ei võta,“ k...
Jacksonite ihuarst: Michael Jacksoni isa lasi poja keemiliselt kastreerida
Jacksonite ihuarst Conrad Murray on pärast perepea Joe Jacksoni surma tulnud lagedale kohutava paljastusega - Joe Jackson lasknud popikuninga Michael Jacksoni keemiliselt kastreerida, vahendab Mirror.
GALERII | Vaata, milline glamuurne seltskond nautis Pärnu ooperipäevade galakontserti
Eelmisel nädalal, 5.-7. juulini, toimusid Pärnu kontserdimajas 13. Pärnu ooperipäevad, mille külalisteatriks oli Moskva Boriss Pokrovski nimeline kammermuusikateater.
SÜNNIPÄEVAGALERII | Palju õnne, Sven Lõhmus!
Täna tähistab oma sünnipäeva andekas muusikaprodutsent Sven Lõhmus. Lisaks muusika produtseerimisele teame Sven Lõhmust kui laulja, instrumentalisti ja laulukirjutajana. Ta on koostööd teinud Vanilla Ninja, Laura Põldvere, Suntribe'i ja Urban Symphonyga. Laulnud ansamblites Mr. Happyman ja Black ...
Rock in Tartu korraldaja jättis pika ninaga ka Seto jaanitulel esinenud artistid: mõni sai esinemistasu kätte, teised ootavad siiani
„Ma ei ole oma esinemistasu kätte saanud, aga kõik muud asjad olid nii, nagu ma tahtsin,” räägib Marko Atso, kes esines oma bändiga Must Hunt Seto Jaanitulel, mida korraldas Imre Termonen. Sama inimene korraldab ka 21. juulil toimuvat festivali Rock in Tartu, mille viiest esinejast neli on öelnud...
Iff sai Ringo Starrilt laengu: see kontsert ületas kõik mu lootused
Suur The Beatlesi fänn Ivo Linna (69) käis hiljuti kolmandat korda Ringo Starri (78) kontserdil Helsingis ja sai sealt täieliku energialaksu.
FOTOD JA VIDEO | Anu Saagim mäkerdas Uudo Sepa Õllesummeril tordiga kokku ja rebis särgi ribadeks
FOTOD | Tükk aega tühja lava! Õllesummeri peaesineja Pet Shop Boys hilines kontserdiga tervelt 45 minutit
Tänavuse Õllesummer festivali peaesinejaks on legendaarne ansambel Pet Shop Boys. Kell 23.00 lavale astuma pidanud bänd ei olnud aga ka 45 minutit hiljem rahva ette jõudnud.
GALERII | Start antud - tänavune Õllesummer sai hoo sisse
Kolmapäevast pühapäevani toimub suve üks oodatuim festival Õllesummer. Üritus tähistab oma 25.sünnipäeva ning on pööraseim kui kunagi varem. 
GALERII | Armin van Buuren küttis vihmas ligunenud Õllesummeri külalised hetkega kuumaks
Õllesummeri teine päev on täies hoos. Kuigi ilmataat ei ole festivali külastava rahva vastu helge, on inimesed vihmakiled selga tõmmanud ja naudivad pidu.
FOTOD | 25. Õllesummer sai hoo sisse! Võimsa kontserdiga rõõmustas publikut Franz Ferdinand
Kolmapäevast algas kolmepäevane linnafestival Õllesummer, mis tähistab oma 25. juubelit rekordilise 25-meetri pikkuse tordiga. Torti lõikasid teiste staaride seas Anu Saagim ja Uudo Sepp.
FOTOD | Uudo Sepp tordisõjast Saagimiga: alguses ma ei olnud nõus
Õllesummeri avapäeval andis Uudo Sepp oma siiani kõige suurema kontserdi. Värske superstaar jagab esinemise kohta vaid positiivseid sõnu. “Ma arvan, et eilne läks imehästi,” lisab ta. Enne suurt esinemist leevendas Uudo närve, pidades Anu Saagimiga ühe korraliku tordisõja.
Piletilevi: oleme püüdnud Rock in Tartu korraldajaga kontakti saada
Nädala alguses selgus, et üritusel Rock in Tartu ei esine viiest esinejast neli. Ürituse korraldajat pole siiani kätte saanud ei meedia ega artistid.
FOTOD JA VIDEO | Taas torditrikk! Anu Saagim mäkerdas Uudo Sepa Õllesummeril tordiga kokku
GALERII | Õllesummeri külalised ootavad vihma trotsides lavale Armin van Buurenit
Õllesummeri teine päev on täies hoos. Kuigi ilmataat ei ole festivali külastava rahva vastu helge, on inimesed vihmakiled selga tõmmanud ja naudivad pidu.
PALJU ÕNNE | Räppar ja lauljatar Cardi B sai emaks ning pani tütrele eriskummalise nime
Räppar ja lauljatar Cardi B, kes kogus kuulsust oma naljakate säutsudega raseduse ajal, tõi täna öösel ilmale tütre.
GALERII | Rokkiv lauluväljak! Alguse sai Guns N' Roses'i kontsert
Tallinna lauluväljakul hullutab rahvast rokkansambel Guns N' Roses, kes taasühinemise tuuri raames annab Baltikumi aasta suurima kontserdi.
Jüri Pootsmann kannatab kahtlase foobia all: nad näevad hästi imelikud välja ja on vastikud
Laulja Jüri Pootsmann, kes hiljuti tähistas enda 24. sünnipäeva, käis külas Vikerraadio saates "Owe Peterselli Show", kus lisaks muusika teemadele tuli jutuks ka Pootsmanni kummaline foobia, milleks on varbad, vahendab Menu.
Jaan Tätte kontsert "Soolased laulud"
Jaan Tätte kontsert "Soolased laulud"
Spetsialist selgitab: miks on suuri kontserte tihti ulmeliselt kaugele kuulda?
Eile toimus Tallinna lauluväljakul Õllesummeri raames Armin van Buureni kontsert. Inimesed andsid Fortele teada, et kontserti oli kuulda selle toimumise paigast mitmekümnete kilomeetrite kaugusele - näiteks Nõmmele, Kiilisse ja Peetrisse. Uurisime spetsialistilt, miks see nii on.
GALERII | Alphaville tõmbas Retrobestil rahva käima
Täna kesköösel astus Pühajärve ääres festivali Retrobest lavalaudadel ühe peaesinejana üles Saksa elektroonikalegend Alphaville.
GALERII | Õllesummeri viimane päev möödub päiksepaiste saatel
Kui tavaliselt on lauluväljakul toimuv Õllesummer väldanud neli päeva ning lõppenud laupäeval, siis sel aastal on festival kolmepäevane ja saab lõpu juba täna. 
GALERII | Õllesummeri viimase päeva peaesineja Pet Shop Boys tuli lavale 45 minutit väljareklaamitust hiljem
Kui tavaliselt on lauluväljakul toimuv Õllesummer väldanud neli päeva ning lõppenud laupäeval, siis sel aastal on festival kolmepäevane ja sai lõpu juba reedel.
USKUMATU: veel kaks bändi ei tea oma esinemisest Rock in Tartu festivalil midagi!
Teisipäeval selgus, et Rock in Tartu peaesinejana välja kuulutatud Tarja Turunen jätab festivalil esinemata. Nüüdseks on teada, et oma kontserdi on tühistanud veel kaks välismaa artisti.
Guns N' Roses'i fänn Kirsti Timmer: see on bänd, kelle puhul ma tõepoolest lava ette lähen
16. juulil toimub Tallinna lauluväljakul Guns N' Roses'i kontsert. Bändi suur fänn Kristi Timmer ootab esinemist juba kannatamatult. "Veel loetud päevad ja siis..." kirjutab ta oma Facebooki postituses. “Bändis on minu meelest kõige ilusamad mehed, teiseks on Axl'i hääl erakordne ja kolmandaks se...
Karl-Erik Taukar: oma lapsi kasvatagu vanemad ise, mitte onu laval
Muusik Karl-Erik Taukar räägib tänases Maalehes, et kuigi purjus peaga ta esinema ei lähe, on neil bändiga lava taga alati pudel kanget. Mingit karskuspakti noormees enda kinnitusel sõlminud pole. 
PETTUS? Korraldajad reklaamivad Rock in Tartul Turuneni, kes tegelikult seal ei esine
Järgmisel nädalavahetusel Tartus toimuva festivali Rock in Tartu korraldajad on peaesinejaks välja kuulutanud Soome lauljatari Tarja Turuneni. Nüüdseks on teada, et Tarja sel festivalil üles ei astu.
Kalamaja kalmistupark 10
Kalamaja kalmistupark 10
Weekend Festivalil saab käepaelaga õlut osta
Weekend festival võtab kasutusele sularahavaba lahenduse ja kaob ära vajadus rahakott üritusele kaasa võtta.Weekend Festival Baltic korraldusmeeskond teatab, et toob esimest korda Baltikumis külastajateni cashless ehk sularahavaba festivalikogemuse. Cashless süsteem tagab külastajatele kiirema si...
FOTOD | Beach Grindi teisel päeval hullutasid publikut Macky Gee, Wateva ja nublu
Sel nädalavahetusel Pärnu rannas toimunud kahepäevane Beach Grind tõi kokku elektroonilise muusika sõbrad Eestist ja välismaalt. Festivali teisel päeval astusid üles jump upi kuningas Macky Gee, kõrge lennuga Eesti produtsentide duo Wateva ning fenomenaalne magamistoa räppar nublu, Rämmar DJ-d, D...
Läti kultusbänd Brainstorm esineb novembris Tallinnas, erikülalisena astub üles Ewert Sundja
Hiljuti fänne uue albumi ja mitme muusikavideoga rõõmustanud Brainstorm annab 10. novembril kontserdi Tallinnas, Rock Cafes. Erikülalisena on laval ka Ewert Sundja. Piletid kontserdile on nüüd müügil Monster Musicu kodulehel ja Piletilevis.
GALERII | Setomaa folgipidu möllas teist päeva
Üleeile läks Setomaal lahti täna varahommikuni kestnud folgifestival Seto folk, kuhu kogunesid ägedad folgiartistid nii meilt kui mujalt. Eriprojektina sündis Seto esimene tantsupidu.
VIDEO | Gorillaze räppar kukkus Roskilde festivalil lavalt alla ja viidi haiglasse, kontsert katkestati
Möödunud nädalal toimunud Roskilde festivalil Taanis leidis aset hirmus vahejuhtum, kui ansambli Gorillaz liige kukkus lavalt alla ning viidi haiglasse, vahendab Independent.
FOTOD | Taas torditrikk! Anu Saagim mäkerdas Uudo Sepa Õllesummeril tordiga kokku
Kümme aastat on möödas sellest legendaarsest Õllesummeri avaõhtust, kui Anu Saagimi kleit torti lahti lõigates vallatu tuuleiili meelevalda sattus ning seelikusaba üles kerkis, paljastades, et Saagim ei kanna aluspesu.
PAPARATSOFOTOD | Armin van Buuren on kohale jõudnud!
25. Õllesummeri 2.päeva peaesinejaks on elektroonilise muusika jumalus Armin van Buuren, kellele Eestimaa sugugi võõraks kohaks pole. Kroonika paparatso raporteerib Tallinna lauluväljakult, et megastaar on kohale jõudnud, vurades kontserdikoha väravatest sisse mustas Mercedes-Benz mikrobussis. Ka...
Ivo Linna ei tahtnud „Kaelakee häält“ laulda: mõtlesin, et mis tilulilu lugu see nüüd on?!
Koos Maarja-Liis Ilusaga 1996. aasta Eurovisiooni lauluvõistlusel 5. koha saanud Ivo Linna meenutas Vikerraadio saates "Aeg peatub", et puikles Priit Pajusaare kirjutatud "Kaelakee hääl" laulmisele alguses kõvasti vastu. Esialgu pidid lugu esitama Evelin Samuel ja üks noor meeslaulja, kelle nime ...
Kurb! Merlyn Uusküla tõmbas Nexuse edasistele kontsertidele kriipsu peale: rohkem me ei esine!
15.juubelit kontsertidega tähistanud tüdrukutebänd Nexus sai hiigelmenu osaliseks, ent kuigi neiud on tähelepanust meelitatud, sõnab Merlyn Uusküla Õhtulehele antud intervjuus, et tegu oli eriprojektiga ja rohkem nad ei esine.
Tänavuse Õllesummeri seni skandaalseim seik! Uudo Sepp tordisõjast Anu Saagimiga: alguses ma ei olnud nõus
Kolmapäeval andis Eesti värskeim superstaar Uudo Sepp Õllesummeril oma senise elu suurima kontserdi, millele eelnes üks väga vürtsikas seik — nimelt leevendas ta enne tähtsat etteastet närve Anu Saagimiga tordisõda pidades.
Mis juhtus? Õllesummeri esinejatenimistust haihtus Franz Ferdinandi soojendama pidanud Tanel Padar!
4. juulil pidanuks Õllesummeri pealaval esinema Briti indie-rokibändi Franz Ferdinandi soojendajana Tanel Padar oma bändiga, ent nüüdseks on ta esinejatenimekirjast kadunud. Põhjus on tehniline, kinnitab Õllesummeri esindaja Kroonikale.
Patuse poole fänn: fänlus on kulukas hobi!
Kahe lapse ema Kristiina Veski (39) nägi ansamblit Patune pool esmakordselt esinemas 2015. aastal Hauka laadaplatsil. Kuigi Kristiina end tulihingliseks fänniks ei tituleeri, on ainuüksi sellel aastal jõudnud naine menubändi kontserdile 12 korral. 
NOËP. XXI sajandi muusik
NOËP on viimaste aastate Eesti muusikamaailma üks paljutõotavamaid artiste, keda tuntakse ja teatakse nii kodumaal kui ka mujal maailmas. Tema singlite kuulamiskorrad ületavad sageli miljoni maagilist piiri. Tänavu märtsis andis ta välja oma esimese EP «Heads In The Clouds».
Kaarel Kose: tänapäeva pophitid on läikivad, aga sisutud
"Roki, tantsumuusika ja hip-hopi tegemine on täiesti erinevad," räägib räppar Kaarel Kose, kes on asunud oma ansambliga Rukkis rokiradadele. Üle 20 aasta taas muusikat teinud Kose naudib selle juures kõige rohkem esinemisi. Aastate jooksul on tal muusikast kõvasti teadmisi kogunenud ja ta nendib,...
VAATA: Lekkis intiimne kiri, milles Tupac jätab Madonna maha, kuna lauljatar on valgenahaline
Madonna lembeobjektideks on aastakümnete jooksul olnud mitmed tuntud mehed, ent asjaolu, et nende sekka kuulus ka tänaseks juba pikalt siit ilmast lahkunud räppar Tupac Shakur, tuli 2015.aastal nii mõnelegi üllatusena. 59-aastane lauljatar tunnistas nimelt täiesti kogemata, et käitus 1994.aastal ...
Ott Leplandil ilmub koos legendaarse muusikuga värske album
Ott Leplandi suvi on töine ning lisaks esinemistele üle Eestimaa on töös ka mitmeid erinevaid projekte.
Suri Jacksonite pere patriarh Joe Jackson
Täna suri muusikamaailma tuntud talendiotsija ja mänedžer Joe Jackson. Jacksonite perepea, tänu kellele said kuulsaks Jackson 5 ning Michael ja Janet Jackson, suri 89 aasta vanusena vähki.
ÕL VIDEO | Hard Rock Laagri peaesineja Lacuna Coil: uue kitarristi jaoks on bänd nagu sõjavägi
„Mulle on tänase päeva jooksul juba kaks korda öeldud, et ärgu me muretsegu, kui rahvas homme kaasa ei ela. Mis toimub?” naerab Lacuna Coili kaunis lauljanna Cristina Scabbia vahetult pärast intervjuud.
GALERII | Pühajärve Jaanitule esimene päev pani rahva pidutsema
Pühajärve Jaanituli 2018 on hoo sisse saanud. Esimesest päevast võtsid osa tuhanded pidulised, kelle ette astusid armastatud kodumaised artistid. Õhtule pani efektse lõpu maailmatuntud Example.
LAHKUS KOLETISLIK ISA: Joe Jackson piitsutas oma lapsed superstaarideks
Joe Jackson istus, püksirihm peos, ja jälgis oma poegade ansambli Jackson 5 proovi. Kui keegi vale noodi laulis või tantsusammuga koperdas, sai ta isa käest peksa, nii et vorbid taga. Selline oli Jacksonite pere pöörase edu hind. 
LISATUD SKANDAALNE VIDEO | Õllesummer avatakse 25meetrise tordiga, mida kaunistavad Uudo Sepp, Patune Pool ja Anu Saagim
Sel aastal järjekorras 25. Õllesummer avatakse Tallinna lauluväljakul kolmapäeval, 4. juulil kell 19.30 rekordpika tordi kaunistamise ja lahti lõikamisega. Oma ilumeelt ja kindlat kätt on lubanud ilmutada ka festivali avapäeval esinevad Patune Pool ja Uudo Sepp ning vähemasti üks kord Õllesummeri...
Ansambel Öed teeb esimese suure kontserdi: anname endast 10000%
Homme õhtul, 5. juulil astub Õllesummeril lavale uus muusikaline kooslus Öed ehk Kristel Aaslaid ja Tuuli Rand. Tegu on bändi esimese suure kontserdiga ning elevust jagub kuhjaga.
Sellist juubelitervitust, mis täna Riho Sibulale läheb, pole maailmas enne nähtud!
„Viinast oli ikka kõvasti abi,“ tunnistab mitmetes bändides trummide taga istunud Jaak Ahelik, et isegi maailma mastaabis ainulaadne sünnipäevatervitus tänasele juubilarile Riho Sibulale sündis tema ja sõbra, kitarrist Viktor Vassiljevi peades pehmelt öeldes tänu napsitamisele.
Kas skandaalne paljastusajalugu kordub? Anu Saagim asub lauluväljakul kolmapäeval taas hiigeltorti kaunistama!
25. Õllesummer avatakse Tallinna Lauluväljakul kolmapäeval, 4. juulil kell 19:30 rekordpika tordi kaunistamise ja lahti lõikamisega, mille puhul on oma ilumeelt ja kindlat kätt lubanud ilmutada ka Õllesummeri avapäeval esinevad Patune Pool ja Uudo Sepp ning vähemasti üks kord Õllesummeril patusta...
Õllesummer avatakse 25meetrise tordiga, mida kaunistavad Uudo Sepp, Patune Pool ja Anu Saagim
Sel aastal järjekorras 25. Õllesummer avatakse Tallinna lauluväljakul kolmapäeval, 4. juulil kell 19:30 rekordpika tordi kaunistamise ja lahti lõikamisega. Oma ilumeelt ja kindlat kätt on lubanud ilmutada ka festivali avapäeval esinevad Patune Pool ja Uudo Sepp ning vähemasti üks kord Õllesummeri...
FOTOD | Pidu, pidu, pidu! Räppar Nublu pani Viljandi Bashi järelpeol rahva rõkkama
Eile õhtul esines Viljandis Koidu seltsimajas praeguse aja kõige populaarsem artist, räppar Nublu.
Maapoisist superstaariks! Uudo Sepp andis välja debüütsingli „Võitmatu“ muusikavideo
„Eesti otsib superstaari“ 7. hooaja võitja Uudo Sepp andis välja oma debüütsingli „Võitmatu“ muusikavideo, mis viib emotsionaalsele meenutusretkele sellest, kuidas sai alguse lihtsa maapoisi teekond superstaariks.
GALERII | Räppar Nublu: "Eelmisel suvel ma h*i arvasin, et tulen seda lugu järgmisel aastal Viljandisse esitama."
"Kas teen ühe loo veel või tahate Nublut?" õrritab räppar Double V rahvast. Publik, kellest valdav enamus on varastes 20ndates, läheb pöördesse ning maja täitub kisa ja viledega.
Merlyn Uusküla: oleme tähelepanust meelitatud, aga Nexus rohkem ei esine
"Oskasime oodata, et Nexuse kontserdid tekitavad inimestes soovi ka meid mujale esinema kutsuda. Oleme tähelepanust meelitatud, kuid tegu oli eriprojektiga ja Nexus rohkem ei esine," räägib lauljatar Merlyn Uusküla, et bänd tuli kokku vaid neljaks juunis toimunud kontserdiks.
RAJU GALERII | Nagu pisike Weekend! Tantsuline muusikafestival Made In Estonia vallutas ööklubi Sugar
Möödunud nädalavahetusel toimus Pärnus muusikafestival Made In Estonia, mis vallutas nii ööklubi Sugar suveterrassi kui sisesaali. Kahel õhtul astus publiku ette viisteist Eesti artisti, kellest paljud on laiemalt tuntud ka väljaspool kodumaad. Festivali peaesinejad olid Madison Mars ja NOËP. Üll...
Reedel Pärnus esinev E-Type soovib kohalikku õlut ning odavat Prantsuse veini!
Reedel, 13. juulil, esineb Pärnu Vallikäärus live-bändiga E-Type. Rootsi retrotäht, kodanikunimega Martin Eriksson ning tema 7-liikmeline kaaskond on kontserdi korraldajale esitanud pika ja peamiselt vedelikest koosneva raideri, kus eriliselt rõhutatakse "Important!" märksõnaga üht Prantsuse veini.
VIDEO JA FOTOD! Superstaarisaate finalistid andsid merepäevadel ühiskontserdi
Haven Kakumäe jahisadamas toimus suur show-kontsert "Superstaarid 2018", kus esinesid saatest tuttavad noored lauljad nagu Anette Maria Rennit, Kaarel Orumägi, Carlos Ukareda, Helis Järvepere-Luik, Merilin Mälk, German Pinelis, Jüri-Saimon Kuusemets, Jaagup Tuisk, Saamuel Pilpak ja Hele-Mai Mänge...
OTSE! Superstaarisaate finalistid annavad merepäevadel ühiskontserdi
Haven Kakumäe jahisadamas toimus suur show-kontsert "Superstaarid 2018", kus esinesid saatest tuttavad noored lauljad nagu Anette Maria Rennit, Kaarel Orumägi, Carlos Ukareda, Helis Järvepere-Luik, Merilin Mälk, German Pinelis, Jüri-Saimon Kuusemets, Jaagup Tuisk, Saamuel Pilpak ja Hele-Mai Mänge...
GALERII JA VIDEO | Vaata, millise juubelitervituse tegid Eesti muusikud Riho Sibulale
Riho Sibula 60. sünnipäevaks tõi trummar Jaak Ahelik kokku 98 Eesti muusikut, kellega tehti suursugune juubelitervitus - miksiti kolm kõigile teada lugu - Propelleri „Eila veel“, Turisti „Sirts“ ning Sibula enda „Liivimaa pastoraal“, millele kirjutati ka uued sõnad. Võimas muusikaline etteaste kõ...
Lauljatar Eeva Talsi: mul tekkisid lavanärvist ärevushood ja mõtlesin muusikuelust loobumisele
Ansambel Curly Strings vallutab aina enam laia maailma. Kroonikale antud intervjuus tõdeb bändi särtsakas solist Eeva Talsi, et üks tema suuremaid madalseise oli viis aastat tagasi, kui ta maadles suure lavanärviga.