Eesti-Läti segapaar tuli MMil karjääri kõrgeimale kohale
Sellel nädalavahetusel toimus Saksamaal Rudersbergis külgvankrite motokrossi maailmameistrivõistluste viimane etapp. Ilusa lõpu MMi hooajale tegid Kert Varik ja Lauris Daiders, kes said etapi kokkuvõttes viienda koha. Sarja üldarvestuses võeti kuues koht, mis on Kert Variku jaoks senise karjääri ...
Priit Biene tegi Tšehhis hooaja parima MM-tulemuse
Priit Biene (Yamaha, Johansson MPE RedMoto Racing) lõpetas täna Tšehhis kuuenda enduro MM-etapi hooaja parima tulemusega, saades esimesel päeval seitsmenda ja teisel üheksanda koha.
Marquez saavutas hooaja seitsmenda etapivõidu
Hispaania mootorrattur Marc Marquez (Honda) astus järjekordse sammu maailmameistritiitli poole, kui saavutas San Marinos hooaja kuuenda etapivõidu.
Tanel Leok lõpetas maailmameistrivõistlused viieteistkümnendana
Motokrossi maailmameistrivõistluste viimane etapp toimus sellel nädalavahetusel Hiinas. Ainsa meie sõitjana oli seal võistlemas A1M Motorsport Husqvarna meeskonna sõitja Tanel Leok, kes MXGP klassis 13. koha sai. Tänu viimasel etapil teenitud punktidele tõusis Leok hooaja kokkuvõttes 15. kohale.
Rahvuste Supermotol esindab Eestit Vihur Motospordi meeskond
Tänavusel Rahvuste Supermotol, mis toimub 22. septembril Prantsusmaal Carole'is, esindavad Eestit kolm Vihur Motospordi sõitjat – Prants ja Patrick Pals ning Alex Vetkin.
Eesti/Läti motokrossi külgvankritandemit tabas taas ebaõnn
Külgvankrite motokrossi maailmameistrivõistluste eelviimane etapp toimus eelmisel nädalavahetusel Prantsusmaal. Hooaja jooksul palju probleemide küüsis olnud Kert Varik ja Lauris Daiders ei pääsenud nendest ka Prantsusmaal kui tulemus saadi kirja vaid ühest sõidust.
Tanel Leok motokrossi MM-etapil teises kümnes
Motokrossi maailmameistrivõistluste eelviimane etapp toimus möödunud nädalavahetusel Türgis Afyonkarahisaris. Ainsa eestlasena oli seal võistlustules A1M Motorsport Husqvarna meeskonna sõitja Tanel Leok, kes MXGP klassis 17. koha sai.
Hannes Soomer jätab Portugali MM-etapi vahele
Hannes Soomer (MPM WILSport Racedays) ei stardi sel nädalavahetusel Portugalis toimuval Supersport klassi kümnendal MM-etapil, sest sai kahe nädala eest samas kohas vigastada.
Selgusid Eesti esindajad Rahvuste krossil
Team Estonia ehk Eesti motokrossi rahvuskoondis osaleb tänavu maailma motokrossi tippsündmusel, mis peetakse 28.-29. septembril Hollandis Asseni kuulsale ringrajale rajataval krossirajal, juba tuttavas koosseisus Tanel Leok, Priit Rätsep ja Harri Kullas. Meeskonna mänedžedina jätkab kuuendat aast...
​Kullas ja Rätsep võidutsesid motokrossi meistrivõistluste eelviimasel etapil
Eesti taasiseseisvumispäeval sõideti Tihemetsas motokrossi Eesti meistrivõistluste neljas ja ühtlasi ka eelviimane etapp. Kuninglikus Monster Energy MX1 klassis võttis etapivõidu Harri Kullas ja MX2 klassis parim oli Priit Rätsep.