Uuring tõestab: abielunaiste koduste ülesannete hulk on märksa suurem kui üksi lapsi kasvatavatel naistel
Võiks ju eeldada, et kui naisel on abikaasa olemas, jääb tal pisut rohkem aega iseenda hobidega tegelemiseks, raamatu lugemiseks või puhkamiseks — kaks täiskasvanut jõuavad ju koos ometi rohkem kui ema üksinda. Aga ei, selgub hoopis, et abielunaised rügavad topelt, isegi rohkem kui üksikemad!
Tuva šamanistlik muusikariitus: võimalus muutuda paremaks ja tervemaks inimeseks
Hetkel on Tallinnas (ja mõnes teises Eestimaa paigas) käimas ida muusika festival Orient, mis on Baltimaade esimene ja seni ainus autentsele Euroopa-välisele, eelkõige Aasia muusikale ja kultuurile pühendunud festival. Aastal 1992 alustanud sündmus tähistab veerand sajandi möödumist oma sünnist. ...
Erik Orgu värskele sotsiaalministrile: lasteaia- ega koolitoit ei vasta kaasaja arusaamale tervislikust toidust
Treener ja toitumisnõustaja Erik Orgu soovib juhtida sotsiaalminister Tanel Kiige tähelepanu sügavale probleemile, mis Eesti ühiskonda vaevab: meie laste kehakaalu kiire tõus ehk rasvumine.
Kahe lapse isa jagab soovitusi, kuidas iga mees saab ja peakski oma mudilaste ema aitama
Kahe lapse isa Tanel Jäppinen (34) jagab värskes Pere ja Kodu eris Beebi soovitusi, kuidas oma laste ema võitlust sünnitusjärgse depressiooniga paremini märgata ning oma kallile naisele toeks olla.
End 35aastaselt steriliseerida lasknud naine: ma ei taha, et keegi teine minu keha üle otsustaks peale mu enda
Sain aasta alguses 35 ja mul oli ammu plaanis olnud teha sel puhul endale (ja planeedile) kingitus ning võtta ette steriliseerimisoperatsioon. Kolmandat last ma nimelt saada ei taha. Kaks last on minu jaoks täiesti piisav ning ma ei leia, et minu kohus oleks Eesti iivet tõsta ja maksumaksjaid juu...
Kahe väikse lapse ema Reeda vajab abi võitluses rinnavähiga: minu suurimaks sooviks oleks, et selliseid emadepäevi tuleks veel ja veel...
Sel nädalal asub vähiravifond "Kingitud Elu" toetama Rae vallas elava 38-aastase pereema Reeda Suiki rinnavähiravi. Reedal (pildil perega) on kaks armsat last, Uku ja Lili. Naine on vähiravifondi püsitoetaja ja töötab Päästeametis. Eelmise aasta alguses sai ta oma sünnipäevaks ränga vähidiagnoosi...
„Kas sa eilset ööd mäletad?” — „Mäletan. Ja ma tahan vabandust paluda. Ma tean, et ma ei vastanud sinu ootustele.”
Katkend pärineb Paulo Coelho raamatust “Hipi”, mis on lugu eneseotsingutest, vaimsetest püüdlustest ja ennekõike muidugi Armastusest.
FOTOD | Aasta emaks valiti õppejõud Mare Tupits, kes on koos abikaasaga üles kasvatanud kolm tütart
Täna pärjati aasta ema tiitliga kolme lapse ema, vanaema ja õenduse õppejõud Mare Tupits.
Väga tähtis lugu kõikidele vanematele: kuidas kaitsta teismelist?
Mis siis meie lastega lahti on? Miks nad tahavad oma elu lõpetada?
“Pole ju loogiline, et lased end aastaid peksta või sõimata — miks sa lihtsalt ära ei lähe?”
Naisteka lugejad said esitada küsimusi naistevastase vägivallaga tegelevatele ekspertidele ja esimene küsimus koos vastusega on nüüd teie ees. Tegu on teemaga, mis käib ilmselt paljude peast läbi esimesena, kui räägitakse järjekordsest koduvägivalla juhtumist.
Naine pihib: väga valus on vaadata, kuidas mind maha jätnud isa nüüd oma uues peres musterpapat etendab
Kuni viimase ajani tundsin, et ma olen vähem väärtuslik, sest mu vanemad ei olnud abielus. Mulle tundus, et miski on justkui puudu, kui ma kooliüritustel käisin... ja puudu oli mu isa.
Helikoptervanemate lapsed räägivad suud puhtaks: vanemad ajavad mu hulluks!
Kogu pilkamise ja silmade pööritamise juures ei tohi unustada, et helikoptervanemad ei aja hulluks mitte ainult kasvatajaid, õpetajaid, professoreid, arste ja õdesid, vaid ka omaenda lapsi.
VIDEO | Täna on emadepäev! Milline on igapäevane elu kolme emaga perekodus?
Enamiku laste jaoks on emadepäev tore püha, mil emale ilus kaart meisterdada, lilli tuua ja niisama koos aega veeta. Vanemateta laste jaoks see päev aga nii lilleline ei ole, pigem vastupidi.
Roland Tõnisson: hirm nimega vabadus
“Ma nägin Hirmu, millel oli rinnas silt „Vabadus.“ See ei olnud loomulik hirm surma või halva elujuhtumi ees. See hirm oli kunstlikult tekitatud ja seega eriti õõvastav. See ei olnud päris. See oli mänguelu, mis oli niivõrd kummastav, et oli soov sellest end võimalikult kaugele hoida,” meenutab ...
Kuidas pulmakülalistele viisakalt märku anda, et lapsed ei ole pulmapeole oodatud?
Kui noorpaar hakkab oma pulma kavandama ja külaliste nimekirja koostama, siis selgub, kui palju on pulmakutsutute seas lastega peresid. Mõnel noorpaaril ongi soov kujundada oma pulmast n.ö. perepulma, kus kõik pered tulevad kokku ja lustivad koos lastega üheskoos. Sel juhul on lastel kas eraldi l...
Sinu ilu ja tervise heaks: just praegu on aeg korjata kaselehti
Kask on rahvameditsiinis hästi tuntud ja hinnatud taim. Kaselehti kogutakse mais ja juunis, kui nad on täiesti välja arenenud, kuid alles aromaatsed – siis on nende ravitoime kõige suurem, kirjutab Alkeemia. Korjamiseks sobiv kaseleht peab olema täis kasvanud, aga noor, värske välimusega, ja mis ...
Sven Soiver jäi beebiga koju: esimesed kaks päeva mõtlesin, kuidas last hoida, et ta katki ei läheks
Uudistereporter Sven Soiver (42) jääb märtsi lõpus sündinud Viktoria Lisettega alates juulikuust ise koju, kirjutab Naisteleht.
Millistel vanematel on õnnelikud lapsed? Kogenud emade 12 kuldset reeglit, et kõik pereliikmed tunneksid end hoituna
SOS Lasteküla emad puutuvad kokku keerulistest peredest pärit lastega. Kuulates laste lugusid ning ravides nende hingehaavu, oskavad SOS emad oma kogemustele tuginedes välja tuua õnnelike perede valemi. Kui tahad kuuluda nende vanemate hulka, kelle lastest sirguvad õnnelikud inimesed, siis küsi e...
Paks laps pole ilus laps! Juba mõned ülekilod panevad teismelise südame ohtu
Nii nagu rasvunutel, on ka pisut ülekaalulistel teismelistel kõrgem risk haigestuda südamehaigustesse, selgus Brasiilia São Paulo riikliku ülikooli teadlaste uuringust.
Hingesugulane: otsides seda õiget + 10 punkti, kuidas teda ära tunda
Järgnev lõik pärineb Ilona Karula (Kõiksuse Kanaldused) uuest raamatust “TÄHEINIMESED“. “Minu poole on pöördunud paljud murelikud naisterahvad, kes tahavad teada, kuidas tema hingesugulasega ikkagi lood on: kas hingesugulasi on elu jooksul üks või mitu, kas võimalused on tuulde lastud ja nooruseg...
Õpi depressiooni ära tundma ja tee algust tervenemisega
“Teismeliste ja noorte depressioon on tõsine probleem, mis võib kõige kurvemal juhul lõppeda ka enesetapuga. Et vanemate ja noorte kontakt on kahjuks vahel kehvavõitu, on vajalik iga raamat, mis on suunatud eelkõige noortele endile. Roslyn Law “Kuidas aidata depressioonis noori?“ on väga praktili...
LAPSESUU EI VALETA | "Aga emme võib nõid olla!"
Kas ka sinu laps on midagi pisarateni naerma ajavat öelnud? Jaga seda meiega ka, kirjutades naistekas@delfi.ee ja saame koos naerda! Parimad lood avaldame.
SOS Lasteküla patroon Kristi Kallas: suurimaks probleemiks laste kasvatamisel pole mitte raha, vaid vanemate ajapuudus
Emadepäevakonverentsil "Raha või lapsed?" ütles SOS Lasteküla patroon Kristi Kallas, et lapsed vajavad oma vanematelt eelkõige aega, aga kahjuks on see peredes suureks defitsiidiks. Ajapuudus aga võib viia selleni, et laps võõrandub perest, tal tekivad omavanused eeskujud ning lõpuks lööbki vanem...
Jaapan näitab suunda: ei mingeid kohustuslikke vaktsiine ja MMR-vaktsiini = tervemad lapsed
Paljud USA seadusandjad ja tervisametnikud on hõivatud sellega, et muuta vaktsineerimine de facto kohustuslikuks, tehes seda kas praegu kehtivate erandjuhtumite korral vanemlike/isiklike otsustusõiguste tühistamisega või siis surudes peale määramata ajaga karantiine ning trahve nendele, kes ei al...
VIDEO | SOS Lasteküla emad: lastele on nii tähtis, et ema oleks rahulik, laste jaoks alati olemas ja terve!
SOS Lasteküla emad Liivi ja Sirje, kelle mõlema SOS peres kasvab viis last ning kelle bioloogilised lapsed on juba suureks saanud, tunnistasid Naistekale antud emadepäevaintervjuus, et ega see professionaalse ema töö niisama lihtne polegi. Emana "töötamine" tähendab nende jaoks seda, et nad ei kä...
LAPSESUU EI VALETA | Kui poeg avastab, et väikesel õel pole nokut...
Hiljuti lükkasime käima oma emadepäeva lugejamängu, mille raames palusime lugejatel saata lugusid seikadest, kui nende pisikesed põngerjad on öelnud midagi, mis on neid üllatanud või pisarateni naerma ajanud. Veel ühe lapsevanema tore lugu on nüüd teie ees!
Juba praegu võid koduhoovist puugi külge saada! Loe, kuidas lapsi nende elukate eest kaitsta!
Paljud lapsed veedavad suvevaheaja maal ja püherdavad mänguhoos rohus. Ja kui suvekodu pole, siis Pirita randa minnakse ikka ning läbi murututi müttamisest piisab, et saada kogemata puuki. Selleks, et lapsed saaksid muretult väljas mängida, tasub teada ettevaatusabinõusid puugihammustuse ohu vält...
NAISTELEHE BEEBIJUTUD | Esimene aastaring: mida värsked lapsevanemad peaks teadma beebi iga elukuu kohta?
Uue ilmakodaniku esimene eluaasta on ülitähtis periood. Perearst Eero Merilind toob välja, mida värsked lapsevanemad peaks beebi iga elukuu kohta teadma ja kui sagedasti arstilkäike planeerida.
Uuring: eesti emad väärtustavad otsustusvõimelist last
Eesti emad eelistavad lapsevanemana autoriteetset lähenemist, mis tähendab, et nad on nõudlikud, kuid selgitavad ja põhjendavad lapsele oma nõudmisi, ning samas suhtuvad hästi ka sellesse, kui laps teeb ise otsuseid ja mõtleb kaasa, kirjutab perepoliitika juht Pirjo Turk mullu valminud lapse õigu...
LAPS VÕIB KERGESTI PUUGI SAADA: nii tegutsedes väldid ohtikke haigusi
Lapsele piisab puugi saamiseks, kui ta püherdab mänguhoos rohul või kõnnib läbi murututi.  Neile tuleb rahulikult selgitada, kuidas valida mängukohti nõnda, et puuk ei hammustaks.
Kuidas hakkama saada, kui lapse kasvatamine tekitab stressi?
Kas vanemlik stress võib tekkida viisist, kuidas vanem oma last kasvatab? Kuidas hakkama saada lapse kasvatamise stressiga? Nende oluliste küsimuste üle mõtiskleb Perekeskus Sina ja Mina Gordoni perekooli koolitaja Auli Andersalu-Targo.
LUGEJAKIRI | Olen perevägivalla ohver, aga mina ründasin (vist) esimesena, sest …
Lihtne on hukka mõista, kuid püüdkem ka mõista. Ma ei tea, mis juhtus Kuusikute peres, ma ei püüa kaitsta värsket eksministrit, kuid olen valmis rääkima oma kogemusest. Alati ei pruugi asjad olla nii nagu näivad. Avalikkuse silmis on ohver see, kellel on suuremad tervisekahjud, aga väga raske on ...
Kui ohtlik on lastele vee mittejoomine?
Mahlad, limonaadid — laste jaoks on magus alati esiplaanil. Uuring näitab, et vesi peaks mitte ainult täiskasvanute, vaid ka laste esimene valik olema.
Kooliõe 7 nõuannet, kuidas muuta laste koolivaheaeg turvaliseks
Kooliaasta on peagi läbi ja lapsi ootab ees seiklusi täis suvi. Kuidas aga tagada koolivaheajal laste turvalisus ja mida lastega aktiivselt suve nautides meeles pidada?
NAISTELEHE BEEBIJUTUD | Millised on hetke kõige trendikamad lutid?
Beebil on ema rinna otsas hea ja mõnus. Iseenesestki mõista ei saa ema aga terve päeva istuda, laps tissi otsas. Nii ongi variant last luti abil rahustada.
Abiks lapsevanemale: kuidas aidata lapsel ilma kisata mängimine lõpetada?
Kui sinagi ei saa last mänguväljakult ära ilma kisata, või oled olnud olukorras, mil toit on küll valmis saanud, aga laps ei tule sööma, sest ei suuda mängimist lõpetada, tea, et laps vajab sinu abi. Kuidas aidata lapsel mängu lõpetada, selgitab Perekeskus Sina ja Mina Gordoni perekooli koolitaja...
See kasulik toit soodustab kõhubeebi aju arengut
Pähklid on üks Vahemere dieedi tuumikkomponente, mis selle toitumisviisi kasude taga seisab. Värske uuringu kohaselt on lisaks tavainimesele pähklitest kasu ka ema kõhus arenevale lootele ning seda lausa pikas perspektiivis, kirjutab perearst Piret Rospu blogis Sinu terve laps.
Teadlased leidsid nipi, mis paneb lapse tervislikult toituma
Teadusuuringus leidis lihtsa strateegia, millega veenda oma lapsi tervislikumaid toite eelistama.
Psühholoog: kui peres armastust ei ole, on ka üks laps liiga palju
Kolmikute ema, psühhoterapeut Haide Antson ütles, et enim vajavad vanemad psühholoogilist nõu, kuidas paarisuhet hoida, kui lapsed on perre sündinud. See aitaks peresuhteid hoida ja pakkuda lastele turvalist keskkonda kasvamiseks.Hannes Hermaküla intervjueeris mitmikute ema, psühhoterapeut Haide ...
LAPSESUU EI VALETA | Laps kilkas üle bussi: "Vanaema, näe, seal on sinu aiamaa!"
Hiljuti lükkasime käima oma emadepäeva lugejamängu, mille raames palusime lugejatel saata lugusid seikadest, kui nende pisikesed põngerjad on öelnud midagi, mis on neid üllatanud või pisarateni naerma ajanud. Veel ühe lapsevanema toredad lood on nüüd teie ees!
Vaimujõu võti: mõttelaad mõjutab geenide aktiivsust ja tervist
Mõistuse treenimisel ja teadvuse tasandi laiendamisel on positiivne mõju ka füüsilisele kehale – selles ei ole enam kahtlust. Aga teadlased on pikka aega püüdnud aru saada, millised mehhanismid selle muutuse taga täpsemalt töötavad. USA, Hispaania ja Prantsuse teadlaste koostöös kokku pandud uuri...
Unetud ööd on paljude emade jaoks valus teema! Põhjalik õpetus, kuidas mudilane lõpuks ometi öö läbi magama õpetada
Katkend raamatust Anna Bõkova raamatust "Iseseisev laps ehk kuidas saada "laisaks emaks"" kirjastuselt Varrak.
VALUSALT AUS ÜLESTUNNISTUS: sain isaks lapsele, keda ei osanud tahta...
Õhtulehele kirjutas oma loo 44aastane Marek, kes saatuse ja juhuse tahtel kasvatab kahte last, kellest üks on tema, teine kasulaps.
Päevakäpp: murtud südamega Villi ei jõua enam oodata
Villi on armas kassipoiss, kelle senine käpakäik on olnud õnnetu. Villil oli juba oma kodu, kuid ühel päeval otsustas kodu Villist loobuda. Villi ei mõistnud, mida ta oli valesti teinud ning ilmselt ei ole ta siiani mõistnud, miks teda enam ei tahetud.
Uskumatu ema! Madonna tegi otsuse, mis võiks olla eeskujuks paljudele
Madonna arvab, et sotsiaalmeedia on muutnud tema tütre ebakindlaks.
Tunned, et sinust võiks lähiajal lapsevanem saada? Selle lihtsa nipi järgi on võimalik ennustada, mitu last sa sünnitad
Inimesi on aegade algusest huvitanud see, mis ootab neid tulevikus ja meil on hea uudis kõigile neile, kes proovivad ära arvata, mitu last nad saavad. Nimelt on laste hulga määramise üheks kõige populaarsemaks võimaluseks hiromantia ehk teadus, mis uurib inimese peopesa ning leiab seal olevate jo...
Sufide meditatsioon – tantsides ja pööreldes muutunud teadvuse seisundisse
Mediteerimine on viimase aastasaja jooksul saanud läänekultuuri mõttemaailmas küllaltki tuntuks. See on midagi, mida võib praktiseerida meist igaüks – kasvõi 10 minutit hommikuti enne tööd. Saamaks kasu mediteerimise stressi- ja ärevustvähendavast mõjust sellest tihti piisabki – lühikene introspe...
Pereterapeut hoiatab: kui paned pere vanima lapse nooremate eest hoolitsema, siis...
Vanemad lapsed on alati nooremaid hoidnud ja selles polegi midagi imelikku, aga enne, kui esmasündinule sellise tähtsa kohustuse peale paned, tuleb üht-teist teada.
Naine kurdab: mu laps on harjunud, et mind kuulama ei pea, sest issi lubab kõike ja allub igale provokatsioonile
Issi, meie pere A ja O. Emme — üks ümmargune null, lausa terrorist.
Vaata, millised on WHO uued liikumissoovitused väikelastele
Alla viieaastased lapsed peaksid võimalikult vähe aega veetma istuvas asendis ekraanide jälgimisele, et nautida paremat unekvaliteeti ja kasvada tervislikult, soovitab Maailma Terviseorganisatsioon (WHO).
Perearst vastab: kas ja millal vaktsineerida last puukentsefaliidi vastu?
Traditsioonilised kaitsevahendid nagu pikkade varrukate või säärtega heledad riided ning tõrjevahendid ei taga kindlat kaitset puukide vastu. Puugi kiire eemaldamine võib ära hoida haigestumise puukborrelioosi, kuid puukentsefaliidiviirus satub organismi peaaegu kohe pärast puugihammustust.
Kas CBD kanepi(toodete) müük on ikka Eestis legaalne ja kuidas on CBD kasulik?
Nädalapäevad tagasi andis Veterinaar- ja toiduamet (VTA) teada, et kannabidiooli (CBD) sisaldavate toodete turustamine toiduna pole lubatud. Ometi on CBD õlid laialdaselt kogu maailmas kasutusel ning Euroopa Liidu ametlik seisukoht CBD ohutuse osas on hetkel tegemata – meie tarmukad ametnikud lih...
LAPSESUU EI VALETA | "Emme, mõtle, kui massaaži tehakse kõigile kehaosadele..."
Palusime emadepäeva raames oma lugejatel saata lugusid seikadest, kui nende pisikesed põngerjad on öelnud midagi, mis on neid üllatanud või pisarateni naerma ajanud. Lugemismäng on tänaseks lõppenud, aga vahvaid lugusid avaldame edasi!
Ema on närvis: ausõna, kui veel mõni koeraomanik tuleb oma penidega tegelemist lapsekasvatusega võrdlema...
Öeldakse, et titemammid lähevad oma titejuttudega peast segi, aga ausalt öeldes on minu meelest olemas veel teine seltskond, kes ikka konkreetselt ära pööravad: need on need, kes võtavad endale kutsika ja kujutavad siis ette, et neil on majas beebi.
Kati Vaikre – juuksur, kes otsustas tervise nimel juuste värvimisest loobuda
Juuste värvimine on suure osa naiste jaoks sama tavaline tegevus kui iga teine ilutoiming. Paari kuu tagant veidi ebameeldiva lõhnaga möksi sisse hingata ei tundu ilu nimel just erilise ohverdusena. Kui tihti me aga mõtleme sellele, kuidas mõjub pidev värvidega tegelemine juuksuritele? Kati Vaikr...
Palju õnne! Birgit Varjun saab emaks: oleme õnnelikud nii poisi kui tüdruku üle
Laulja Birgit Varjun saab peagi teise lapse emaks. „Laps peaks sündima augustis,” kinnitab naine Õhtulehele.
Intervjuu: Räägime avameelselt neurofibromatoosist
Maikuu on neurofibromatoosi (NF) teadlikkuse edendamise kuu ja 17. mail tähistatakse rahvusvahelist NF päeva. Neurofibromatoos on haruldane geneetiline häire, mille puhul tundemärgid ja sümptomid erinevad mõjutatud inimestel suuresti. NF1 avaldub ühel inimesel 3000st, NF2 avaldub ühel inimesel 25...
Mis on meditsiin? Mis on alternatiivmeditsiin? Mis on allopaatiline meditsiin? Mis on holistiline meditsiin?
Portaal Elutark võttis ette ja seletas lahti meditsiini erinevad tahud, lubades tulemust lahkesti jagada ka Telegrami lugejatega. Sõna meditsiin on arvatavasti kõikidele teada mõiste ja selle tähenduse üle arutlemine võib tunduda imelik. Meditsiin on paraku paljude jaoks see, kui sind ravib üliko...
Ekke Lainsalu: Tuleb lõpetada endast elumahla väljapigistamine!
“Mul on väga hea tuttav, kes töötab ühes suures rahvusvahelises korporatsioonis. Ta on töötanud seal juba pisut üle 20 aasta ja on fantastiline töötaja. Ta teeb ületunde, tema töö on alati täpne ja tähtajaks tehtud. Suhted töökaaslastega on viimase peal, inimesed käivad talle oma isiklikke muresi...
LAPSESUU EI VALETA | "Sa vist ei tea, kust lapsed tulevad. Googelda!"
Palusime emadepäeva raames oma lugejatel saata lugusid seikadest, kui nende pisikesed põngerjad on öelnud midagi, mis on neid üllatanud või pisarateni naerma ajanud. Lugemismäng on tänaseks lõppenud, aga vahvaid lugusid avaldame edasi!
Dr Paul Thomase üleskutse lastearstidele: Olge avatud suhtumisega!
Dr Paul Thomas arutleb allolevas videos, miks on krooniliste haiguste esinemine laste seas hüppeliselt tõusnud. Ta ütleb, et ei ole ise vaktsineerimise vastane, kuid on hakanud mõtlema, kas sel võiks olla seos sellega, et suurenenud on nii vaktsineerimiste kui ka mitmikvaktsiinide arv. “Me eeldam...
LAPSESUU EI VALETA | "No see vanamees, see Eesti Vabariik"
Hiljuti lükkasime käima oma emadepäeva lugejamängu, mille raames palusime lugejatel saata lugusid seikadest, kui nende pisikesed põngerjad on öelnud midagi, mis on neid üllatanud või pisarateni naerma ajanud. Veel ühe lapsevanema tore lugu on nüüd teie ees!
Monika Palm: Muutuma peaks praegune olukord, kus kõik võistlevad üksteisega
Monika Palmi isiklikku vaimset arengut on ajendanud tugev sisemine soov elus edasi liikuda. Elu keerdkäigud andsid aastaid tagasi talle impulsi eneseotsinguteks ja ka sügavama huvi vaimse maailma vastu, mis on aidanud paremini mõista ennast, teisi ja meie ümber toimuvat.   Monika on sündinud 1970...
LAPSESUU EI VALETA | Kui ilusatest suurtest pabulatest said lapse silmis kivid...
Möödunud esmaspäeval lükkasime käima oma emadepäeva lugejamängu, mille raames palusime lugejatel saata lugusid seikadest, kui nende pisikesed põngerjad on öelnud midagi, mis on neid üllatanud või pisarateni naerma ajanud. Veel ühe lapsevanema tore lugu on nüüd teie ees!