NHL määras Venemaa hokitähele kokaiini tarvitamise eest mängukeelu
Washington Capitalsi mängumehele Evgeni Kuznetsovile määrati NHLi poolt kolmemänguline võistluskeeld, sest venelase vereproovidest leiti kokaiini tarbimise jälgi.
Toronto Maple Leafsi parim väravakütt pikendas meeskonnaga lepingut
Kanada hokimängija Mitch Marner sõlmis tulusa lepingupikenduse Toronto Maple Leafsiga, mis seob teda klubiga kuus aastat ning toob sisse ligikaudu 59 miljonit eurot.
Superttäht Ovetškin avaldas kehakaalu
Jäähokiliiga NHL tähtmängija Aleksandr Ovetškin on möödunud suvel harjutanud teisiti kui varem. 34-aastane venelane ütles, et ei saa enam nii palju rauda tõsta, kuid mäng areneb ning kiirust on juurde vaja.
Video: nii õnnetult ikka annab litrit enda väravasse tõmmata!
Meie idanaabrite jäähokiliigas KHL sai eriti õnnetu apsakaga hakkama Moskva Spartaki väravavaht Pavel Homtšenko, kelle eksimus tõi ka meeskonnale kaotuse.
Balti hokiliigast veel asja ei saa
Algse plaani järgi pidi 2019/2020 hooajast startima Balti jäähokiliiga, kus mängivad kaks jäähokiklubi Eestist, neli hokiklubi Lätist ja kaks klubi Leedust. Klubide valmisolematuse tõttu kolme Balti riigi ühisliiga sel hooajal ei alusta.
Soomlane juhib KHLi punktitabelit
Soome jäähokimängija Teemu Pulkkinen juhib hetkeseisuga maailma tugevuselt teise liiga KHL punktitabelit. Soome ründetuus on visanud neljas mängus neli väravat ja andnud ühe väravani viinud söödu.
Haruldase saavutuseni küündinud Rootsi hokilegend lõpetas karjääri
38-aastane Rootsi kaitsemängija Niklas Kronwall teatas sportlaskarjääri lõpetamisest. Kronwall mängis 15 aastat jäähokiliigas NHL Detroit Red Wingsi ridades.