Röögatus Rootsist: Kas sina sööks banaanipitsat?
Kui te arvate, et ananass pitsa peal on jube asi, siis hoidke alt – Rootsis on kombeks teha pitsasid, mille põhitähed on karripulber, pähkel, sink ja... Banaan. 
Probleemid Omnivas: 300-eurosed prillid ja 1000-eurone hambakape seisavad mitu nädalat
Postimehe lugejad kurdavad, et Omniva postipakid on sorteerimiskeskuses juba mitu nädalat kinni olnud.
11 olulist valikut, mida peaksid tegema, et vaimne tervis püsiks korras
Ehkki alati ei saa vaimse tervise probleeme ära hoida, saab enda heaks palju ära teha. Järgi neid soovitusi, mille on koostanud Tallinna Vaimse Tervise Keskus.
Värske uuring kinnitab: eestlased on hakanud lihast loobuma
Oktoobris MTÜ Loomuse ja Eesti Vegan Seltsi tellitud Kantar Emori uuringu tulemustest selgub, et iga neljas Eesti inimene ehk 26,5% kõigesööjatest Eesti elanikest on vähendanud loomsete toodete osakaalu oma menüüs. 9,2% plaanib seda teha tulevikus. 1,8% on loomsetest toodetest juba loobunud kas o...
Soovid olla tervem ja õnnelikum? Söö neid toidupaare
Kui sööd toite õiges kombinatsioonis, siis poputad kõhtu, oled tervem, kiirendad salenemist ja tunned end pealekauba õnnelikumana!
Väärtuslikule põllumajandusmaale ehitamise reeglid tuleb seadusesse kirjutada
Riigikogu maaelukomisjoni esimehe Aivar Koka sõnul on vaja kehtestada reeglid, mis tagaksid väärtusliku põllumajandusmaa säilimise ja kaitse.
ENERGIAT JUURDE! 4 toitu, mis leevendavad sügismasendust
Aasta kõige pimedamal ajal kipub meeleolu kergesti nulli minema. Siin on mõned toidud, mis annavad energiat ja parandavad meeleolu. 
Ettevaatust, mandlites sisalduv sinihape võib surmavaks osutuda! Mitu mandlit tohib üldse päevas süüa?
Mitu mandlit võib päevas süüa, et ei tekiks sinihappe kahjulikku toimet? Toitumisteadlane Mai Maser annab nõu.
NÄDALAMENÜÜ! Vaata, kuidas juustu menüüsse lisada kaloreid kasvatamata!
Juust on väga hinnatud toiduaine, sest on toitev ja maitsev. Erinevad juustud sisaldavad kõrge bioväärtusega valke, rasvu, lisaks mineraalaineid ja vitamiine. Siiski ei tasu selle toiduainega liialdada, sest rasvasemad juustud on üsna kaloririkkad, hoiatab toitumisnõustaja Jane Maastik Toidutare ...
NÄDALAMENÜÜ! Ahjuroad aitavad jõuluks talje normi saada
Toidutare uue nädala menüü on nii ajasäästlik kui ka taljesõbralik, sest seekord on fookuses ahjuroad.
KAS SINA KA? Iga neljas eestlane üritab vähem liha süüa
Iga neljas Eesti inimene ehk 26,5 protsenti kõigesööjatest Eesti elanikest on vähendanud loomsete toodete osakaalu oma menüüs, väidab värske uuring. 9,2 protsenti plaanib seda teha tulevikus. 1,8 protsenti on loomsetest toodetest juba loobunud kas osaliselt või täielikult.
Toidublogija Silja Luide: talvisel ajal tuleks tarvitada rasvast kala ja täispiima
Populaarne toidubogija Silja Luide rääkis D-vitamiinile pühendatud hommikusöögil, et inimese organism saab toidust kätte vaid 20 protsenti soovituslikust päikesevitamiini kogusest ning tõi välja need toiduained, mida tasub talvel oma igapäevasesse menüüsse lisada.
Reporter: Piim teeb paksuks? Piimast loobumisega kaotati 9 kg
Kuidas teha internetis ülipopulaarseid «sulavaid kartuleid»
Kartulist saab teha väga palju erinevaid sööke, aga kuna me sööme seda tõesti palju, kulub vahelduseks ära mõni uus nipp. Pinterestist on liikvele läinud nn sulavate kartulite retsept, mida sotsiaalmeedias taevani kiidetakse.
Seda hommikusööki eelistab Ameerika esileedi Melania Trump
Ei tule ilmselt suure üllatusena, et Melania Trump tervislikult toituda armastab ja sellepärast ka rohelist smuutit oma lemmikuks hommikusöögiks peab.
Lihtne moodus, kuidas «patupäevadega» oma kaalu alandamist mitte saboteerida
Dieedimaailmas on levinud «patupäevade» meetod, mis tähendab, et kui suurema osa ajast toitutakse tervislikult, siis nädalas korra lubatakse endale kõike, mida hing ihkab.
ARMASTUS KÄIB KÕHU KAUDU! Meestepäevaks 10 hõrku rooga
Me teame - on omajagu tobe jagada päevi meeste- ja naistepäevadeks, ent ettekäändeks midagi toredamat lauale asetada kõlbavad need sellegipoolest. Eks igaüks tea ise, milline on tema meespere lemmiktoit - ja kui ei tea (või vajaks vaheldust), pakume siit mõned niinimetatud mehisemad toidud välja. 
Sigaret lühendab elu kaks tundi
ANNA RIISTALE KÜTUST: kõige kasulikumad ja kahjulikumad toidud peenise tervisele
Liigne alkoholitarvitamine, stress, suitsetamine ja vähene uni mõjutavad mehe peenise funktsioneerimist – ja muidugi halvemuse suunas. Aga elustiiliteguritele lisaks sõltub väikemehe reipus ja töökus ka mehe toitumisest. Health soovitab kõigil meestel lisada oma menüüsse viis riistale väga hästi ...
Viimane hetk käes ja suveniit ostmata? Automaadist saab!
Oleme ammu tuttavad juba snäkiautomaatidega, kuid USA-s astuti samm edasi: Newarki Liberty rahvusvahelises lennujaamas saab nüüd automaatidest osta käsitööna valminud suveniire.
Leili metsalood | Muutuvad ja muutumatud asjad
Olen saanud aru, et looduses toimuvate muutuste jälgimiseks on kõige parem moodus leida mõni maamärk või tähis, mis ajas ei muutu. Parim viis jälgimiseks on teha fotosid samadest kohtadest ja neid siis hiljem võrrelda.
Parimat taimetoitu pakub restoran Aed
Parimat taimetoitu saab sel aastal restoranis Aed, leidis gastronoomiakonkursi Silverspoon 2018 žürii. Aasta tagasi pälvis sama tiitli Vegan Restoran V.
Kuninglik kokk paljastas Elizabeth II veidra toitumisharjumuse
Elizabeth II endine kokk paljastas, et monarh armastab süüa üht tuntud puuvilja noa ja kahvliga. Millist - ja miks?
Ahju ja valmis – mitte mingit kunsti!
IGIHALJAS küsimus on selles – mida siis jälle jõululauale panna? Tahaks ise midagi maitsvat süüa ning loomulikult pakkuda seda ka küllatulevatele sõpradele. Kes ei taha sealiha ja verivorsti ahju panna, sellele pakub Kikas OÜ ideaalset valikut linnuliha.
GALERII | Kuhu minna sööma: selgusid Eesti parimad restoranid
Kes tahab tõelist toiduelamust saada, võib kindlasti usaldada gastronoomiakonkursi Silverspoon źüriid. Hõbelusikaid on jagatud juba aastast  2004. ja algul kandis ka konkurss Hõbelusika nime. Tänavu valiti parimad välja ligi 150 toidukoha hulgast ning võitjad selgusid üheksas kategoorias.