Lehis ja Kaaberma vastuolulisest otsusest: ei kommenteeri
Eesti epeenaiskonna ankrunaine Katrina Lehis ja koondise peatreener Kaido Kaaberma loobusid pärast edukat Havanna MK-etappi arutlemast, kas otsus jätta Nelli Differt koosseisust välja oli õige või vale.
Ai-ai: Lehis ega Differt ei pääsenud MK-etapil põhiturniirile
Kuuba pealinnas Havannas peetaval naiste epeevehklemise MK-etapil läbis neli eestlannat eelringid edukalt, kuid kolm sportlast pidid mõõgad pakkima.
Vehkleja Sten Priinits: Imre Geza võitis olümpiamängudelt hõbemedali 42aastasena, mul on veel terve kümnend minna
Eesti meeste epeevehklemise esinumber Sten Priinits (32) tegi Facebooki lehel aastale 2019 põgusa tagasivaate.
Üks murranguline matš võis sillutada tee olümpiale
Kui Eesti epeenaiskond täpselt aasta eest Havannas MK-etapil võitjana triumfeeris, võisid nii sportlased, nende treenerid kui ka pöidlahoidjad rõõmustada. See oli üks esimesi turniire, kus ankrunaisena tuli rajale Katrina Lehis.Üleeile osutus Kuuba pealinn meie kvartetile taas õnnelikuks paigaks....
Eesti epeemeeskond langes MK-etapil avaringis
Eesti epeemeeskond pidi Heidenheimis peetaval MK-etapil võtma võistkonnavõistluse avaringis vastu kaotuse ega pääsenud 16 parema hulka.
Eesti epeemeeste individuaalturniir läks MK-etapil aia taha
Saksamaal Heidenheimisis peetaval epeevehklemise MK-etapil ei jõudnud ükski eestlane homsele põhiturniirile.
Vehklemisneiud ületasid teised ja tulid Eesti meistriks
Eesti kadettide meistrivõistlustel vehklemises tulid Tartu Kalevi neiud pühapäeval võistkondlikus epees Eesti meistriks. Kindlas võiduootuses võistlusele läinud tartlannad peavad oma saavutust väga tähtsaks.
Epeemeeskonna OM-koha püüdmine lõpeb kuulsusetult
Veidi enam kui pool aastat tagasi alistas Eesti epeevehklemise meeskond Euroopa meistrivõistlustel üllatuslikult Prantsusmaa ja jõudis hiljem ka poolfinaali, millega tekitas lootuse lunastada pääse Tokyo olümpiamängudele. Praeguseks pole koondist sisuliselt enam olemas.