FOTOD: Roberta Einer esitles Londoni moenädalal eriti pilkupüüdvat kollektsiooni, koostööpartneriks ka Christian Louboutin
Eestist pärit moelooja Roberta Einer esitles 13. septembril Londoni moenädala raames oma helget ja naiselikku kevad-suvi 2020 kollektsiooni, mis lausa nõretas kaunitest värvitoonidest ja põnevatest tekstuuridest. Tuleks see suvi vaid tagasi!
KUUM KLÕPS | Naomi Campbell rokkis punasel vaibal läbipaistvas kleidis, mis paljastas kogemata ka privaatsemad kehaosad
50. eluaastale lähenev Naomi Campbell otsustas New Yorgi moenädala raames toimunud Fashion For Relief galaõhtul inimesi taaskord šokeerida. Seekord pani kaunis tippmodell selga läbipaistva kleidi, mis fantaasiale palju ruumi ei jätnud.
FOTOD | Kaubamaja näitas sügishooaja moehitte
Kaubamaja avas eile õhtul uue hooaja selle sügise kuulima peoga. Sügishooaja avapidu Fotografiskas tegi kummarduse möödunud suvele tuues moelavale nii suvised toonid kui ka sügisesse vaatavad jõulised mustrid ja materjalid.
Mitte ainult moefännidele: 7 asja, mida pead New Yorgi moenädala kohta teadma
Kes ütles, et mood on pealiskaudne? Möödunud New Yorgi moenädal tõi endaga kaasa nii mitmeidki revolutsioonilisi hetki, tõestades, et moe abil saab tähelepanu suunata nii keskkonna- kui ka sotsiaalsetele probleemidele. Siin on seitse asja, mida on oluline New Yorgi moenädala kohta teada.
Sugu korrigeerinud tippmodell naasis nüüd juba mehena lavale
Edukas USA modell Natalie Westling, kes teatas tänavu märtsis, et temast saab mees, tegi New Yorgi moenädalal eduka comeback'i. Nüüd juba Nathan Westlingi nime all.
Rihanna korraldas seksika ja staarideküllase pesusõu
Rihanna esitles New Yorgi moenädalal oma pesukollektsiooni Savage x Fenty vägeva sõuga, kuid keelas prominentsetel külalistel seda pildista ja filmida –  ülekannet saab tulevikus vaadata Amazon Prime Video vahendusel.
Kodukirja noppeid täna alanud Habitarelt
Habitare esitleb parimat Põhjamaade disaini Soomes ning sündmuseana on ta unikaalne disaininäitus, kuna ühendab endas nii professionaale kui ka laiatarbe disaini. Paljud seal esitletud tooted jõuavad laia publiku ette esmakordselt.
VIDEO | Amputeeritud jalgadega tüdruk vaimustas New Yorgi moepublikut
New Yorgi moenädalal astus modellina üles üheksa-aastane briti tüdruk, kes kaasasündinud haiguse tõttu oli ilma jäänud mõlemast jalast. 
Pilk peale! Kirevad moefännid on vallutanud New Yorgi tänavad
Pole mingi saladus, et moenädalate kõige silmapaistvamad komplektid ei ole mitte moelaval, vaid pea alati tänaval moefännide seljas. Vaata esimesi kirevaid New Yorgi moenädala külalisi ja kui julged, kogu inspiratsiooni!
Galerii: ööturg lõi Balti jaama kihama
Tallinnas Balti jaamas pandi reede õhtul püsti ööturg ning esinesid Shanon ja Reket. Vaata meie galeriist, mis üritusel toimus!
Kas sina prooviksid? Uus pulmakleiditrend, mis tekitab palju segadust
Pulmadega käib kaasas palju traditsioone, millest ehk üks levinumaid on pruudi valge kleit. Kuid kas kleit ikka peab valge olema?
GALERII | Värve ja mustreid! Kaubamaja näitas sügismoodi
12. septembril toimus Fotografiskas Kaubamaja sügisene moeetendus.