Magnus Kirt: kui ma poleks viisakas inimene, poleks ka minu sportlikel tulemustel mõtet
Kergejõustiku MM-i hõbedamees, odaviskaja Magnus Kirt rääkis Kalev Kruusile Betsafe’i spordipodcastis enda karjääri algusaegadest, äsjasest vigastusest ja suurest armastusest kodukoha Tõrva vastu.
VÄGEV! Kalendriga tippmarki parandanud Fosti jooksis maratonis Eesti kõigi aegade teise tulemuse
Täna joostud Valencia maratonil oli suurepärases hoos uue isikliku tippmargi püstitanud eestlane Roman Fosti.
Aasta naiskergejõustiklane Ksenija Balta: mulle anti justkui krediiti ja ma tahan uuel aastal tõestada, et väärin seda
Eesti Kergejõustikuliit kuulutas reedel toimunud „Eesti Kergejõustikuauhinnad 2019“ galaõhtul välja aasta parimad sportlased. Aasta kergejõustiklasteks valiti sarnaselt eelmisele aastale kaugushüppaja Ksenija Balta ja odaviskaja Magnus Kirt.  
Maailma ajaloo teine kõige kiirem mees: rahvusvahelise alaliidu juht hävitab kergejõustiku
Kõigi aegade 100 m edetabelis Usain Bolti järel teisel kohal paikneva jamaiklase Yohan Blake'i arvates hävitab rahvusvahelise kergejõustikuliidu president Sebastian Coe uue Teemantliiga programmiga kergejõustiku.
Mo Farah naaseb tiitlikaitsjana kergejõustikustaadionile
Neljakordne olümpiavõitja Mo Farah teatas täna sotsiaalmeedia vahendusel, et plaanib võistelda Tokyo olümpiamängudel 10 000 m jooksus.
Gerd Kanter: midagi on vaja ette võtta, muidu sõidetakse meist ka edaspidi trammiga üle
Rahvusvaheline kergejõustikuliit (IAAF) teatas hiljuti, et Teemantliiga põhiprogrammist on välja heidetud mitmed alad, sealhulgas Eestile kulda ja karda toonud kettaheide. IAAFi otsus on sportlastelt ja treeneritelt saanud negatiivse hinnangu.
Gerd Kanter karjääri algusaegadest: vahel tuli ketside auke kommipaberitega lappida
Olümpiavõitja Gerd Kanter käis koos vasaraheitja Anna Maria Oreliga «Õhtu!» saates heategevuslikust spordijalatsite kogumise kampaaniast «Spordihüpe» rääkimas. Nii meenutas Kanter, kuidas ka tema nooruspõlves oli probleeme korralike spordijalanõudega - põhiliseks spordijalanõuks oli olümpiavõitja...