Janek Õiglane IAAFi intervjuus: tahame, et kõik tuleks raske töö tulemusena!
Eesti kümnevõistleja Janek Õiglane meenutas Rahvusvahelise kergejõustikuliidu IAAFi avaldatud intervjuus möödunud hooaegade sündmusi: Londoni MMi, vigastusterohket 2018. aastat ja võitlust Dohasse pääsemise nimel ning seal edukat esinemist.
Kanteri ekstreener Hafsteinsson: „See on suurim skandaal, milles olen osaline olnud.“
Mitmeid Eesti tippsportlasi aidanud, kuid siinmail Gerd Kanteri treenerina enim tuntust kogunud, Vesteinn Hafsteinsson pole põrmugi rahul Rahvusvahelise kergejõustikuliidu (IAAF) otsusega kettaheide Teemantliiga ametlikust võistluskavast välja visata.
Eestile kulda ja karda toonud ala kaob Teemantliiga suurelt areenilt
Rahvusvaheline Kergejõustikuliit (IAAF) avalikustas täna järgmise hooaja Teemantliiga ajakava, kust selgub, et uuel hooajal ei ole kõikidel etappidel enam kavas 200 meetri jooksu, 3000 m takistusjooksu, ketteheidet ega kolmikhüpet. 
Gerd Kanter karjääri algusaegadest: vahel tuli ketside auke kommipaberitega lappida
Olümpiavõitja Gerd Kanter käis koos vasaraheitja Anna Maria Oreliga «Õhtu!» saates heategevuslikust spordijalatsite kogumise kampaaniast «Spordihüpe» rääkimas. Nii meenutas Kanter, kuidas ka tema nooruspõlves oli probleeme korralike spordijalanõudega - põhiliseks spordijalanõuks oli olümpiavõitja...
Gerd Kanter: midagi on vaja ette võtta, muidu sõidetakse meist ka edaspidi trammiga üle
Rahvusvaheline kergejõustikuliit (IAAF) teatas hiljuti, et Teemantliiga põhiprogrammist on välja heidetud mitmed alad, sealhulgas Eestile kulda ja karda toonud kettaheide. IAAFi otsus on sportlastelt ja treeneritelt saanud negatiivse hinnangu.
VÄGEV: Keenia jooksja püstitas maailmarekordi
Keenia võhmameeste vinge jooksukiirus püsib kogu aasta. Laupäeval tegi Prantsusmaal maailmarekordiraamatusse sissekande Robert Keter.
Magnus Kirt: üllatas, et teised mu tulemust üle ei visanud
Kui rahvusvahelise kergejõustikuliidu IAAF kodulehel lüüa lahti tänavune odaviske maailma edetabel, troonib seal ja jääbki troonima 90.61 visanud Magnus Kirt. Kindlasti oli ta tänavu ka maailma stabiilseim odaviskaja.
Ekspert selgitab: põhjus, miks ei tasuks iga päev jooksmas käia
Algaja jooksjana on vastupidavust raske treenida ning paljud arvavad, et selleks tuleb käia võimalikult palju jooksmas. Iga päev, üle päeva – tundub, et mida rohkem sa jooksed, seda paremini sul läheb.
Tanel Laanmäe: mulle on öeldud, et olen loll, kui sporditeed jätkan!
Odaviskaja Tanel Laanmäe pääses kümme suve tagasi 19aastase tulevikulootusena oma esimesele täiskasvanute tiitlivõistlusele, Berliini MMile. Tänavust Doha MMi vaatas ta televiisorist ja mõtles, kas saab profina jätkata, kuid praegu harjutab teist nädalat täie hooga.
MMilt hõbeda võitnud Maicel Uibot tervitati Bahamal nagu kangelast
Bahamal võeti pidulikult vastu Dohas peetud kergejõustiku MMil säranud sprinterid Steven Gardiner ja Shaunae Miller-Uibo. Omadega koos tervitati kangelasena ka kümnevõistluses hõbemedali võitnud Põlva meest Maicel Uibot.
IAAF andis Tallinna Maratonile kõrge tunnustuse
Rahvusvaheline Kergejõustikuliit IAAF kinnitas Tallinna Maratoni ja poolmaratoni rahvusvaheliste pronks tasemega jooksuvõistluste hulka - Eestis toimuv spordisündmus pälvis esmakordselt sellise kaaluga ülemaailmse korraldussertifikaadi.Eesti osavõturohkeimal rahvusvahelisel spordisündmusel osales...
Galerii: hõbedased Uibod tulid medalitega Eestisse
Kergejõustiku MMil Dohas kümnevõistluses 8604 punkti kogunud ja teise koha saavutanud Maicel Uibo saabus esimest korda pärast medalivõitu kodumaale. Eestisse tuli ka Maicel Uibo abikaasa, Bahama sportlane Shaunae Miller-Uibo, kes sai Doha MMil teise koha 400 meetri jooksus.
Karsten Warholm – Norra viiking, kes ihkab tõusta kergejõustiku kaanepoisiks
Usain Bolt on tippspordist taandunud ja kergejõustik kui spordikuninganna vajab uusi staare. Üks mees, kes Jamaica megatähest alles jäänud tühimikku võiks täita, on Norra 400 meetri tõkkejooksja Karsten Warholm.
Euroopa parimaks kergejõustiklaseks kandideerival Kirdil on nimekad konkurendid
Euroopa kergejõustikuliit valis välja neli 2019. aasta parima meeskergejõustiklase nominenti, kelle seas kandideerib auhinnale ka odaviskes MMil hõbemedali võitnud Magnus Kirt, kirjutab ERR Sport.
Bahama tunneb Maicel Uibo hõbemedalist suurt rõõmu
Bahama korraldas riigile kergejõustiku maailmameistrivõistlustelt kuld- ja hõbemedali võitnud Steven Gardineri ja Shaunae Miller-Uibole vastuvõtu, kus tervitati ka eestlasest kümnevõistlejat Maicel Uibot.
Magnus Kirti aasta kergejõustiklaseks ei nomineeritud
Rahvusvaheline kergejõustikuliit (IAAF) avaldas täna sportlased, kes kandideerivad aasta parima kergejõustiklase tiitlile. Teemantliiga võitnud Eesti odaviskajat Magnus Kirti nominentide hulka ei arvatud.