Kaire Vilgats: Kalle Sepp on üks paremaid partnereid, kellega laval olla
„Kalle on üks paremaid partnereid, kes saab üldse ühel inimesel lava peal olla, nii et ei saanud väga palju vaielda või mõelda,“ räägib lauljanna Kaire Vilgats, et võttis kõhklemata vastu Kalle Sepa kutse minna tuntud estraaditähtede hittidega koos tuuritama. „Meil tuleb jube äge kontsert,“ teab ...
Greta Garbo ammuses kirjas: „Olen peaaegu alati üksi ja räägin omaette."
1932. aasta draamas „Grand Hotel“ tõi Greta Garbo kuuldavale oma näitlejatee tuntuima lause: „Ma tahan olla üksi.“ See omandas saatusliku kõla kümmekond aastat hiljem, kui maailmakuulus Hollywoodi diiva vaid 36aastasena filmindusest taandus ja üksindusse tõmbus. Peatselt Londonis oksjonile pandav...
SADA SÜNDMUST, MIS MÕJUTASID EESTIT | 72. koht: Tulivesi
Siiani püsib 1938. aastast pärinev Guinessi rekord – maailma kangeim (98%) ja puhtaim piiritus, mida tehti Kartuliühingute Liidule kuulunud Rakvere piiritusetehases. Kahe maailmasõja vahelises Eestis oli tulivesi väga tuline teema.
Anne Adams: „Uskumatu, aga tõsi. Kõndisin rohkem kui kuu aega murtud jalaga.“
„Ikka mõtled, et õnnetused lähevad sinust mööda, et ega sinuga niikuinii midagi juhtuda saa, sest oled nii ettevaatlik. Aga võta näpust! Pauk tuli sealt, kus poleks osanud oodatagi,“ meenutab laulja ja muusik Anne Adams õnnetut libastumist ja kukkumist laevatrepil. Esmapilgul päädis see vaid ehma...
Kuidas Soome margad Eesti rahanduse vee peale aitasid
Rahaga olid segased lood. Vabadussõda pidavas Eesti vabariigis olid 1918. aasta detsembris käibel igasugused rahatähed. Muu hulgas Vene tsaariaegne rubla, Saksa okupatsiooniaegne (ida)mark, nn duumarublad jne. Aga neistki oli karjuv puudus. Rubla oli ilmselt levinuim, sest ministritele kehtestati...
Searahaskandaal: kas minister Simson aitas elukaaslasega seotud firmadel toetust saada?
Väited, justkui oleks majandus- ja taristuminister Kadri Simson andnud elukaaslase Teet Soormiga seotud firmadele siseinfot, võtsid teisipäeval poliitilise pöörde, kui opositsioonierakond hakkas hauduma plaani ministrile umbusaldust avaldada. Simson  kinnitab, et tema elukaaslane pole seakasvatus...
ASJATUNDJAD VASTAVAD: Kas jõulud tulevad valged?
Kaks nädalat enne pühasid õue kiigates tundub, et lumiselt õdus jõululaupäev on vaid naiivse talveromantiku soovunelm. Kas see unelm võib siiski tõeks saada, selgitavad asjatundjad: Metsavana, sünoptik Taimi Paljak ja keskkonnafüüsik Marko Kaasik. 
Õismäe korterist leiti kaks surnukeha
Politsei sai täna vihje, et Õismäel võib olla sooritatud kuritegu. Kontrollima minnes leidis politsei korterist kaks surnukeha. 
"PUUDUTA MIND!" 7. saade - Jesper Parve soe soovitus naistele: suuseks, võileivad ja vaikus
Igal neljapäeval kell 18 kostitame sind põneva veebisaatega „Puuduta mind!“, kus külalisteks on nõiad, šamaanid, ravitsejad, ufoloogid, teadlased, koolitajad ja paljud teised põnevad persoonid. Müstilistele teemadele spetsialiseerunud Õhtulehe ajakirjaniku Sirje Presnali ja Õhtulehe veebi loovjuh...
Jesper Parve raamat "Mees" staarblogija Mallukale ei meeldinud
Oktoobris ilmus maailmarändur ja staarblogija Jesper Parve sulest lühike, kuid sisukas eneseabiõpik "Mees". Esimene trükk müüdi läbi mõne nädalaga, teine samuti ja tänaseks on ilmunud raamatust juba kolmas sats. Raamatu luges läbi ka meie teine tuntud staarblogija, Mallukas, kes sellest kahjuks n...
Jürgen Ligi: IRL võiks uksed lukku panna
Täna riigikogus riigieelarve seaduse eelnõu arutades astus kõnepulti Jürgen Ligi, kes pühendas oma sõnavõtu valitsuses oleva IRLi tegude analüüsimisele.
VIDEO | "Pealtnägija": Misso mehe väikebuss elas aastaid valepaberitega topeltelu
Tänane "Pealtnägija" tõi vaatajani Misso mehe Innar Käisi loo, kui ühel päeval teatas talle politsei, et tema kaubik on aastate eest varastatud. Kõige tipuks pandi ekspertiisiks arestitud auto müüki. 
Kuusemüüja pühadeaegsest võrdsest hoolivusest: mehele 100 grammi viina, kuusepuule samapalju vett
Veerand sajandit on väsimatu kuusemüüja Sulev Lord kaubanduskeskuste juures rassinud ja pealinlastele Märjamaa metsa müügiks tassinud. Pole vahet, kas paugub pakane või kallab vihma – mehele meeldib pühademeeleolu kui ka rahvaga suhtlemine.
SUHTE HELGE TULEVIK? 11 eksimust, mis rikuvad su suhte
Tõsi on see, et palju lihtsam on suhet hävitada, kui seda hoida. Häda ongi käes siis, kui suhtes lastakse romantikal kaduda. Me ei taha mõista, et igal meie sõnal ja teol on väga suur mõju meie suhtele. Võibolla sa ise ei märka, et sinu käitumine tegelikult hävitab suhet.
Riigikogul ei soovitata Toompea lossi aeda monumenti rajada
Toompea lossi juures asuvasse Kuberneri aeda sobiva monumendi rajamiseks toimunud ideekonkursil valis žürii 14 nõuetele vastava võistlustöö hulgast parimad kavandid, kuid soovitas riigikogu kantseleil monumenti mitte rajada. 
TV3 VIDEO | LIGI 1200 TORTI KÜPSETANUD HOBIKONDIITER: olen 72 tundi järjest torte teinud
Seitsmeste "Palju õnne" rubriigi imemaitsvaid magusaid meistriteoseid on sel sügistalvisel hooajal valmistanud hobikondiiter Grete Võrklaev, kelle nimi peitud Gretegurmee firma taga. Gretel on tellimusi sedavõrd palju, et tihti tuleb tööd ka öösiti teha, kui Grete kolm last unenägusid näevad.
FOTOD JA VIDEO | Tallinna lennujaama äriklassi ootesaal valiti Euroopa parimaks!
Maailma suurim sõltumatu lennujaamade ootesaalide liikmelisust pakkuv programm Priority Pass kuulutas välja tänavused parimad lennujaamade salongid, Euroopa parimaks valiti Tallinna lennujaama äriklassi ootesaal.
TV3 VIDEO | RAHAMINUTITE KOKKUVÕTE: täiesti nullist on võimalik saada finantsturgudel edukaks kauplejaks!
Täpselt kolm kuud tagasi alustas TV3 eksperimendiga, et proovida, kas täiesti nullist on võimalik saada finantsturgudel edukaks kauplejaks ehk teenida raha kodust lahkumata valuutaturgudel tehingute tegemisega.
TV3 VIDEO | KÄRDLA KIRIK KORDA! Ott Lepland: praegu puudub Hiiumaal kindel kontserdipaik!
Varasemalt on "Seitsmestes uudistes" juttu olnud Hiiumaal asuvast Kärdla kirikust, mis on lausa avariiohtlikus olukorras ning vajaks hädasti remonti. Enn Kunila ja Hiiumaa Sõprade Selts on algatanud annetuskampaania renoveerimisraha kogumiseks, "Seitsmesed uudised" aitavad sellele kaasa.
Pevkuri parteikaaslane Palling: Hanno otsus on riigimehelik ja julge
Sisekriisis oleva Reformierakonna liige Kalle Palling toetab preguse esimehe otsust kutsuda kokku uued valimised ja asuda Kaja Kallase selja taha ning minna eluga edasi.
Brexit kui konstruktiivne hämamine, ja sedagi üle kivide ja kändude
Brüsselis koguneb neljapäeval Euroopa Ülemkogu. Istungi tulemusena valmib tekst, mis kinnitab, et Suurbritannia on Euroopa Liidust lahkumise käigus esimese vooru rahuldavalt läbinud ning see lubab alustada kaubandusläbirääkimisi. 
Juhtkiri | Eesti kooli ei maksa pea peale pöörata
Pole mingit põhjust eeldada, et laste koolikogemus saaks või peaks olema samasugune, nagu oli meie oma. Kooli eesmärk on valmistada lapsi ette järgnevaks eluks, kuid seegi on pidevas muutumises. Teisalt tähendab ajaga kaasas jooksmine alati ohtu, et süsteemi lakkamatu reformimisega ületatakse mõi...
VIDEO | Reinsalu vaikima sundinud Ligi sõimas teda "tõpraks" ja "täielikuks pätiks"
Reformierakonna aseesimees Jürgen Ligi käratas ETV "Foorumi" saates Urmas Reinsalule "Ole kuss!" ning oli endast nii väljas, et suhtlusvõrgustikus lajatas ta justiitsministrile täiega.
Kohus karistas eakat naist röövinud meest tingimisi vangistusega
Viru maakohus karistas tingimisi vangistusega meest, kes röövis 79aastaselt naiselt 50 eurot.
FOTOD EI VALETA: vaata, kuidas kaalukaotus mõjutab inimese nägu!
Liigsetest kilodest vabanemine teeb head me tervisele, välimusele ja meeleolule. Tõenäoliselt on enamus meist mõne ülekiloga hädas. Tahaksid end muuta?
Paavst hoiatas usklikke saatanaga kõnelemise eest
Roomakatoliku kiriku pea, paavst Franciscus hoiatas telekanalile TV2000 antud intervjuus katoliiklasi saatanaga kontakti võtmise eest.
VIDEO | Filmisaade „Duubel“: 5 fakti „Star Warsi“ kohta, mida sa varem ei teadnud
Teie ees on „Duubel“ – Õhtulehe iganädalane filmisaade, kus soovitame, mida hetkel kinno vaatama minna, millised linateosed sinna lähiajal jõuavad ning käime üle ka mõned huvitavamad uudised.
TV3 VIDEO | Superstaarisaate võitja Rasmus Rändvee lubab: midagi suurt on tulemas!
Rasmus Rändvee astus pühapäeval üles Saku suurhallis toimunud suurel Disney galal, kus "Seitsmesed uudised" uurisid tema jõuluplaanide kohta. Rasmuse sõnul ta jõulutuurile ei lähe, kuid lubab, et üks suur projekt on lähiajal valmimas küll.
Seisukoht | Pole lapsi, pole penssi
Euroopa parlamendi liige Kaja Kallas kirjutas oma kodulehel kriitiliselt riigikogu aseesimehe Helir-Valdor Seederi mõttekäigust, et teine pensionisammas tuleks asendada lastega. Sambad tulevad ja lähevad, aga lapsed, ehk siis tulevased töötegijad ja maksumaksjad, jäävad.
PSÜHHOLOOG: Inimesele otsasõit võib viia afektiseisundisse
Liikluspsühholoog Gunnar Meinhardi sõnul on täieset võimalik, et inimesele otsa sõitnud juht satub afektiseisundisse ning ei pruugi mõne aja jooksul adekvaatselt käituda. Seepärast ei saa automaatselt eeldada, et juht põgenes sündmuskohalt, kuna oli purjus või tal pole juhiluba.
Kes maksab presidendi jõulukuuse eest?
President Kersti Kaljulaid tõi hiljuti Läänemaa metsast enda Nõmme koju kuuse. Kohapeal tasus president 8 eurot maksva jõulupuu eest ametitelefoniga. Kes siis kuuse eest maksab: presidendi kantselei või Kaljulaid isiklikult?
Soomlaste toetus NATO-le langes veelgi
Vaid 19% soomlastest toetab praegu Soome astumist NATOsse, selgus rahvusringhäälingu YLE tellitud küsitlusest, mille tegi uuringufirma Taloustutkimus. NATOsse astumise vastu on 53% küsitletutest. 28% aga väitis, et neil puudub selles küsimuses kindel seisukoht. Taloustutkimus küsitles 29.novembri...
Ameerikas sai sule sappa politseinik, kes tööarvuti eestikeelseks seadistas
Kohalik ajaleht Cape Cod Times kirjutab Tisbury linnas töötanud politseinikust Mark Santonist, kes vallandati 8. detsembril. Muu hulgas kuulus tema pattude hulka jaoskonna arvuti seadistamine eesti keelde.
Vanalinna öine lärmaja kadus äriregistrist – kas kaob nüüd ka lärm?
Kas oma unerahu eest võitlevad Tallinna vanalinna elanikud saavutasid kauaoodatud võidu või veeti neid peenelt ninapidi. Öörahurikkuja suhtes alustatud väärteomenetlus tühistati, sest öösiti tümpsuva Von Krahli baari omanikfirma lõpetas tegevuse.
Soomlaste laeva- ja päevareisid Eestisse kasvasid
Üha rohkem soomlasi tuli 2017 aastal ühepäevareisile. Võrreldes eelmise aastaga kasvas päevareiside hulk maist kuni augustini 9,5 protsenti.  
Jaak Valge | Vajame kooseluseaduse referendumit
Need nelikümmend parlamendisaadikut, kes andsid 2014. aasta kevadel riigikogu menetlusse eelnõu, mille eesmärk oli luua samasoolistele paaridele võimalus oma kooselu registreerida, võisid olla ajendatud heast tahtest. Nad võisid prognoosida, et küsimus tekitab ühiskonnas tugevat vastukaja, ent va...
Sõnumiga ehe aitab meeles pidada olulist ja annab motivatsiooni
Olla tutvustab sõnumiga ehteid, mida kandes hoiad meeles enda jaoks olulisi asju. Samuti on see ideaalne kink armsale inimesele – saad sellega tähtsat öelda. Midagi sellist, mida soovid, et ta alati teaks.
Eesti noored jahivad unistuste töökohta Cancunis
Eestist pärit noorpaar Juhani Särglep ja Katri Palm reisivad mööda maailma ning jagavad sotsiaalmeedias oma imelisi kogemusi ja seiklusi. Nüüd on nad silma peale pannud oma unistuste töökohale, kus tuleb Mehhiko linnas Cancunis teha iga päev teha pilte, videoid ja tekste ning neid sotsiaalmeedia ...
PILTUUDIS | Lennuk joonistab taevasse jõulukuuske
Maailma suurim reisilennuk Airbus A380 joonistab ühel testlennul taevasse kena kujundi, mis näeb välja peaaegu nagu jõulupuu. Lennuki teekonda saab jälgida SIIN ja kella 16.30 paiku näib, et piloodil on tõepoolest kavas kuusk õhus valmis joonistada!
Krüolüpolüüs – kaalu langetamine külma abil vaid 40 minutiga!
Kas tahaksid saada liigsest keharasvast lahti valutult, pika ja raske rehabilitatsiooni perioodita, võimalike tüsistusteta?
TALENT, PANE END PROOVILE! Uues muusikasaates selgitatakse välja, kes on Baltimaade kõige andekam noor laulja
"BRAVO!" on tele-show, mille raames selgitatakse välja Baltimaade kõige andekam ja virtuoossem noor laulja. Osalised astuvad üles populaarsete muusikakollektiivide solistidena ja võistlevad üle ilma tuntud hittide kaver-versioonide esitamises. Sarja lõppvooru pääsevad üheksa finalisti, kes võistl...
Täna öösel saabub geminiidide tähesaju tipphetk
Täna öösel saabub geminiidide meteoorivoolu kõrghetk. 
„Sopranodest" tuntud stripiklubi ähvardab sulgemine
Menusarja „Sopranod" mitmed stseenid hargnesid väljamõeldud striptiisiklubis Bada Bing, kuid võtted tehti Satin Dollsi nimelises New Jersey stripibaaris.
Aleksei Navalnõi veab presidendikampaaniat Vene maapiirkondades
41aastane opositsioonipoliitik Aleksei Navalnõi andis telesaatele „60 Minutes“ inglisekeelse intervjuu, milles väljendas põlgust Venemaa presidendi vastu ning rääkis ükskõikselt sellest, kui sageli ta vangikongis on pidandu istuma. Navalnõi kavatseb 2018. aasta märtsis Vene presidendivalimistel P...
KUUM PILDIGALERII | Lounge Deja Vu vallutasid tulised Brasiilia rütmid ja mehed
Nüüd on neljapäevane peopaik Lounge DEJA VU! Igal neljapäeval kuumad BRASIILIA rütmid & LIVE-muusika!
FOTO | Mänguasjakaupluses on eraldi riiulid nutikatele lastele ja tüdrukutele
Tähelepanelik lugeja saatis pildi Juku mänguasjakauplusest, kus mänguasjade juures on eraldi sildid "nutikatele" ja "tüdrukutele". 
The Cure tähistab esiksingli 40. sünnipäeva vägeva kontserdiga
Briti ansambel The Cure korraldab järgmisel suvel võimsa kontserdi, tähistamaks 40 aasta möödumist oma esimesest singlist.
Kašmiirvillast sallid teevad kandja lummavaks ja stiilseks
Kõik MIAU kašmiirvillast sallid tulevad otse Kašmiirist, Põhja-India Himaalaja mäestikust. Sallid on toodetud poolkäsitööna kohalike väiketootjate poolt, mis tagab toodete ehtsuse ja kõrge kvaliteedi. Seega on tegemist erilise ja lummava kingitusega armsale inimesele ning miks mitte, ka iseendale.
KANGELASLIK TEGU: jõuluvanakostüümis mees tõttas naisele appi
Enne jõule on inimesed alati lahkemad ja abivalmid, kuid ei juhtu just sageli, et abi tulebki jõuluvanaks riietunud tegelaselt. Et keegi haledal kombel kukkunud inimese pärast auto kinni peaks ja aitama läheks - erakordne! 
Eesti muusikaauhindade galal esinevad Trad.Attack! ja Liis Lemsalu
25. jaanuaril toimuv Eesti muusikaauhindade gala üllatab läbi aegade suurima esinejatehulgaga. Spetsiaalselt selleks õhtuks loodud erisõudega astuvad lavale Trad.Attack! ja Liis Lemsalu. Esinejate nimekiri täieneb pidevalt ning järgmised artistid tehakse peagi teatavaks.