PULLI MÜSTILINE KADUMINE: okastraadi ja elektritaraga piiratud karjamaalt haihtus ligi kolmesajakilone veis
Möödunud nädala neljapäeval tabas Tartumaal Kambja vallas Sulu külas oma sõralisi vaatama läinud talunikku üllatus. Luges kuidas ta luges, kuid 15 herefordi pulli asemel silkas tara taga ringi vaid 14 looma.
VIDEOINTERVJUU | Evelin Ilves: mulle tundus, et olen nagu õudusunenägu, kellega mitte keegi ei julge käia – aga Siim julges
„Saime Siimuga tuttavaks, kui meil mõlemal oli raske aeg. Siim lahutas parasjagu abielu. Hakkasime lihtsalt niisama suhtlema ja vahel jalutama. Olime nagu saatusekaaslased. Mul oli tunne, et keegi ei julge minuga käia – olen nagu õudusunenägu, sümboliseerin midagi kohutavat. Aga Siim julges,“ mee...
PÄEVAHOROSKOOP: reede, 20. aprill
Astroloog Maria Angel ennustab kosmilisi taevakehi vaadeldes, milline saab olema uus päev. Vaata, mida tähed sulle lubavad!
VIDEO | Liis Lemsalu esines Liibanonis keemiarünnaku ajal: mõtlesin, et miks ma tulin siia
Liis Lemsalu ansambel esines laupäeval ÜRO Liibanoni rahuvalvemissioonil UNIFIL teenivatele Eesti, Soome ja Iiri kaitseväelastele.
GALERII | TV6 tähistas suvehõngulise peoga 10. sünnipäeva
Neljapäeva õhtul tähistas TV6 oma 10. juubelit. Pidu toimus sisehalli rajatud tehisrannas Teras Beach, kus on kogu aasta sooja 26 kraadi ning võimalus mängida rannavõrkpalli.
Šoti kirjastaja: on häbilugu ja tragöödia, et Kross ei pälvinud Nobeli preemiat
Maailmakuulus ja ordenitega pärjatud šoti kirjastaja Cristopher Maclehose, kes Jaan Krossi maailma viis, kahetseb siiani, et Kross ei pälvinud Nobeli preemiat.
VIDEO | Vanaema päästis lapselapse karu käest
„Issand jumal, karu!“ hüüab kohkunud vanaema Missy ja haarab väikese lapselapse endaga tuppa kaasa. Põõsastest välja hüpanud mõmmik jääb pika ninaga.
VIDEO | Cardi B näitas Elleni saates, kuidas ta rasedaks jäi
Räppar Cardi B jäi esimest korda Ellen DeGenresi kuulsat juutsaadet külastades iseendaks ning rääkis energiliselt ja avameelselt sellest, kuidas ta beebiootele jäi.
Trump: „Kui kohtumine Kimiga ei ole edukas, siis lahkun ma viisakalt.“
Ühiselt peetud pressikonverentsil kinnitasid nii USA president Donald Trump kui Jaapani peaminister Shinzo Abe, et Põhja-Koread peab jätkuvalt survestama, et eraklik riik loobuks oma tuumaprogrammist.
KUI SA EI OLE SAADAVAGA RAHUL: kuidas oma sekselu parandada?
Paljud paarid seisavad mingi hetk silmitsi erinevate muredega voodielus. Sageli polegi asi niivõrd rahulolematuks tegevas seksis, vaid pigem selle puudumises. Kuidas oma ellu rohkem ja paremat seksi tuua?
TV3 VIDEO | Pärnus kündis autojuht korraliku discgolfi pargi mudamülkaks
Möödunud nädalavahetusel sõitis Pärnus Veterani pargis üks autojuht haljasalal.
Ingrid Rüütel 60 aastat kestnud abielu saladusest: pole olnud põhjust lahku minna!
Neljapäeval kohtusid Tartus Tähtvere päevakeskuses eakama publikuga peatselt oma üheksakümnendat sünnipäeva tähistav Arnold Rüütel ja Ingrid Rüütel. Äsja oma teemantpulma tähistanud president pakkus, et nõnda kaua kestnud abielu saladus on, et kui tema on rohkem labida ja ämbriga praktik, siis In...
Kosmonaut Buzz Aldrin pole siiski kuutulnukaid näinud
Eelmisel nädalal lõi laineid lugu sellest, kuidas astronaut Buzz Aldrin olevat ajaloolisel 1969. aastal reisil Kuule märganud tulnukaid. Ufonautika armastajate pettumuseks ei vasta see siiski päris tõele, kirjutavad Metro ja Newsweek.
Suvised grillipeod on saabumas! Mida maitsvat eelistada toidulaual?
Suvised grillipeod ei ole enam mägede taga. Millist liha eelistada, mis oleks figuurisõbralikum, missugune põnevate maitsenüanssidega? Kikas teab!
VIIES VEERANDAEG ERI | Andres Sõber Rapla üllatuskaotusest: Kuusmaa paneb mängijatele pinged peale
Õhtulehe korvpallisaate "Viies veerandaeg" erisaates oli külas korvpallitreener Andres Sõber. Peateemaks oli loomulikult Eesti meistriliiga veerandfinaalid. Miks Tallinna Kalev/TLÜle kaotanud Rapla avamängus nii mannetu oli? Mis roll oli selles peatreener Aivar Kuusmaal? Kes suudaks Rapla hävingu...
DOKTOR SURM: „Minu leiutis võimaldab siit ilmast elegantselt lahkuda.“
Doktor Surmaks kutsutav Austraaliast pärit eutanaasiaaktivist Philip Nitschke esitles Amsterdamis toimunud matusemessil enesetapumasinat Sarco, kus inimese surmab lämmastik, vahendab Kronen Zeitung.  
5 soovitust, kuidas mitte olla liiga kontrolliv sõbratar
Kas su mees kurdab, et sa ei anna talle üldse asu ja üritad tema elu pidevalt kontrollida? Kas sa ei usalda teda või kardad midagi? Isegi suhtes olles - meil kõigil on õigus ka oma privaatsusele ja omaette olemisele.
Pommileid tekitab Berliinis liikluskaose
Saksamaa pealinnas Berliinis evakueeritakse reede hommikul pearaudteejaama ümbrusest kõik inimesed, et demineerijad saaksid teha kahjutuks ehitustööde käigus leitud sõjaaegse 500 kilogrammi kaaluva Briti lennukipommi, vahendab Berliner Zeitung. 
Tartu linn läheb tselluloositehase vastu kohtusse
Tartu linn vaidlustab kohtus riigi otsuse algatada tselloloositehase püstitamiseks eriplaneering.
Kiri | Mille poolest on kukk parem kui kana?
Ise küsin, ise vastan -  sest kukk ei kaaguta kunagi. Nüüd on oravatel peenike peos ja nad on hakanud kaagutama: Kadri Simson peab tagasi astuma, sest laevad ei mahu Rukki kanalist läbi. Ta olevat jätnud kanali süvendamata, isegi süvendamise plaani panemata.
ROOTSIS TÖÖTAV SÜÜRIA AJAKIRJANIK: „Miks maailm hullub ainult keemiarelva puhul?“
Ajalehes Svenska Dagbladet püstitas Rootsis elav ja töötav Süüria päritolu ajakirjanik Saeed Alnahhal küsimuse: „Miks maailm hullub ainult siis, kui kasutatakse keemiarelva?”
Mart Soidro | Isamaa ilu hoieldes
Isamaa ja Res Publica Liidu laiendatud eestseisus otsustas esmaspäeval, et erakonna uueks nimeks saab Isamaa. Kui volikogu nimemuutuse kinnitab, võib kanda Res Publica ajaloo kolikambrisse. Samale riiulile, kus juba aastaid koguvad tolmu ERSP, Koonderakond ja Rahvaliit.
Kiri | Üksi elava pensionäri toetus on solvav
Järjekordselt on ühed pensionärid eelisseisus ja teisi diskrimineeritakse. Kui kirjade järgi üksielav pensionär teab, kui palju ta võib vett-elektrit-kütet kulutada ja saab mingitki kokkuhoidu teha, siis need eakad, kelle eluruumides veel keegi elab, seda teha ei saa. 
OHJELDA END JA UUDISHIMU: 5 sobimatut asja, mida naiselt küsida ei tasuks...
Maailmas on inimesi, kes ei suuda vahel oma uudishimu tagasi hoida ega viisakalt käituda. Nii võivad nad esitada väga ebamugavaid ja sobimatuid küsimusi. Päris ebamugav olukord, kui mees esitab naisele ebamugava küsimuse...
Kas kilekotivaba elu on võimalik? Arutelul osalejate hinnangul jääb puudu teadlikkusest
Teisipäeval toimus arutelu kilekotivaba elu võimalikkuse üle. Osalejad leidsid, et pakendivabamaks eluks on kõik teadmised olemas, kuid puudu jääb teadlikkusest. Kilekottide kasutamise vähendamise üle arutlesid Põhja-Tallinna linnaosa vanem Raimond Kaljulaid, Eesti jätkusuutliku moe eestvedaja Re...
Miks Tom Cruise ja John Travolta teineteist silmaotsaski ei salli?
Saientoloogiakiriku endine turvamees Brendan Tighe väidab Daily Maili intervjuus, et usulahu superstaaride John Travolta ja Tom Cruise'i vahel on aastaid käinud äge kisklemine soosikukoha pärast.
GALERII | Tervelt seitse hektarit: Tänavune Maamess mullusest uhkem
Tartus avati neljapäeval traditsiooniline Maamess, mis on aastate jooksul kasvanud kolme Balti riigi suurimaks maaelu teemaliseks messiks. Sel korral on messi korraldaja ürituse mahutamiseks laenanud maad naabritelt, ehkki eksponente on vähem kui mullu.
KOLMAS POOLAEG | Pärnu Vapruse jalgpallur Rauno Tutk: suurte kaotuste juures on kõige kehvem asi häbi
Õhtulehe jalgpallisaates "Kolmas poolaeg" külastas ajakirjanikke Siim Kera ning Mart Treialit Vapruse mitmekülgne vutimees Rauno Tutk.
Eften asutas Tähesaju 5 kinnistu ostmiseks äriühingu
Moneypenny osatäitja soovib uueks Bondiks "Peaky Blindersi" tähte
James Bondi osatäitjal Daniel Craigil jääb väidetavalt teha üksainus film, mis jõuab linale järgmise aasta novembris. Kuid kes saab uueks agent 007ks?
Ameerika suursaadik ÜROs läks Valge Majaga tülli
Nikki Haley, USA suursaadik ÜROs, teatas pühapäeval peatsetest uutest sanktsioonidest Venemaale. Kui Valge Maja otsustas sanktsioonide kehtestamise määramata ajaks edasi lükata või üldse ära jätta, läks Haley meeleolu üsna hapuks, vahendab CNN. Naine jääb endale kindlaks: tema sai suurepäraselt a...
Tartu vana pärmivabriku kvartalist kujundatakse kaasaegne linnaruum
Juhtkiri | Valitsuserakonnad purevad üksteise reitinguid
Riiki ei saa juhtida vaid reitingutest lähtudes. Teisal oleks naiivne arvata, et sotside 6% ja end Isamaaks ümbernimetatava IRLi 4% toetusele parteikontorites ühtki kriisikoosolekut ei järgne. Aga mis saavad olema järeldused?
Seisukoht | Anneta, aga kontrolli!
Almuste andmine ja nende küsimine on sügavalt isiklik valik. Ehkki enamus küsijatest on oma palvetes siirad, leidub kahjuks neidki, kes annetuste najal rikastuda üritavad. Rumalad, tahaks öelda, aga kaugel sellest. Nad on äärmiselt nutikad ja teavad, mis inimestele hinge läheb.
ESIMENE FOTO: vaata, kuidas muutub mees, kes on äsja saanud isaks
Fotograaf võttis ette projekti, mille käigus pildistas mehi enne nende naise sünnitama minekut. Seda selleks, et siis hetk hiljem fotografeerida juba meest, kes sai isaks.
Tartu nimetab siiani nimeta tänavajupi Uppsala tänavaks
Tänavajupp, mis viib Tartus Inglisilla juurest Vana Anatoomikumi ette ja on praegu osa Lossi tänavast, võib Tartu sõpruslinna auks saada varsti nimeks Uppsala tänav. Lõplikult ristib volikogu tänava uue nimega 24. mail.
ÜLESKUTSE! Ae, vabatahtlik! ERKI 2018 ootab sind enda meeskonda!
ERKI Moeshow 2018 toimub seekord 26.mail pealinna uues underground-klubis HALL. Laval esitlevad oma loomingut 21 noort moeloojat ja selleks, et Eesti pööraseim moesündmus sujuks probleemideta, vajame just SINU abi!
KUI MEHEL ON PISEM...Kuus sekspoosi, mida proovida!
Peenise suurus ei ole küll seksi õnnestumises sugugi kõige suurema tähtsusega, kuid ometigi on mõni sekspoos selisel puhul palju sobivam.
SDE PEASEKRETÄR: oleme teinud inimeste elu paremaks, kuid otsuste selgitamine on olnud kesine
Sotsiaaldemokraatliku erakonna (SDE) peasekretär Kalvi Kõva selgitab, miks erakonna toetus on langenud. „Ühe peamise põhjusena oleme juba välja toonud selle, et kuigi tehtud on palju väga olulisi otsuseid, mis teevad valdava enamuse tublide Eesti inimeste elu paremaks, siis nende otsuste selgitam...
Ehitusekspert: BIM mudeli rakendamine distsiplineerib objektil alltöövõtjaid
Fotod: Sten-Ander Ojakallas
VIDEOINTERVJUU JUUBILAR EVELIN ILVESEGA | Tervis ja ilu käivad kõhu kaudu
20. aprillil saab meie eelmine esileedi Evelin Ilves 50 ja sel puhul kutsus tegus naine meid hommikusöögile oma imetoredasse kodurestorani ROOG. 
Saripetturile korteri kaotanud naine: ka riik on süüdi, et surus inimese nurka
Vladimir Tenjuginit süüdistatakse kokku seitsmelt inimeselt korteri välja petmises. Väidetavalt juhatas pahaaimamatuid ohvreid tema juurde ka kohtutäituri büroos töötanud inimene.
SÄÄSTMISEGA LIIALDAMINE: kas Eestis võib poes banaani enne ostmist ära koorida?
Kes agarad televiisori vaatajad, siis on ehk märganud TLC peal saateid eriti ihnsatest inimestest, kes poes millegi eest liigselt maksta ei taha. Nende säästmine on jõudnud sellise piirini, et poes võetakse viinamarjad varre küljest ja banaanilt eemaldatakse koor. Kas ka Eestis saaks nii?
Mida sina arvad – kes võidab Eurovisioni?
63. Eurovisioni lauluvõistlus toimub juba vähem kui kuu aja pärast ning mida lähemale see jõuab, seda rohkem tekitab kirgi teema, kes millise koha saavutab. Esinemispaiga Altice Arena ettevalmistused Portugali pealinnas Lissabonis on kestnud juba alates aprilli algusest. Osad võistlejad on juba P...
PEOGALERII | Nurjatud jänkud ja kuldvann - klubis Teater möllasid vabad ja vallalised
Laupäeval, 14.04 said teoks paljude unistused Singles Party "My Boyfriend is out of Tallinn" peoõhtul. See öö oli suhtestaatustest vaba ja uksed avati lõputute võimaluste maale. Lavalauad vallutasid nurjatud jänku-tüdrukud, kes ei jätnud külmaks ühtegi külastajat. Luksuslik kuldvann ning külm oj...
Uue saatega ekraanile tulnud Marek Lindmaa: „Seitsmeseid“ ma ei jäta
"14 aastat on uudistes tööd tehtud ja see paelub mind endiselt. Kahe saate tegemine on kindlasti keerulisem, aga samas ka tore väljakutse, mis paneb teistmoodi pingutama," sõnab Marek Lindmaa, kelle uus autorisaade "Sotid selgeks!" alustas sel teisipäeval TV3-s.
GALERII | Liiklustalgutel noomiti rohkem kui tuhandet juhti
Politseinikud rahustasid terve ööpäeva liiklust inimeste soovitud kohtades. Kokku vesteldi 1269 kiirust ületanud juhiga, kellest 206 sai karistada.
Teist korda uue näo saanud prantslane: "Olen nüüd 20 aastat noorem!"
Eelmise aasta novembrist tänavu jaanuarini oli 43aastane Jérôme Hamon haiglas ilma näota. Ta ei näinud midagi, ta ei kuulnud midagi, ta ei saanud sõnagi lausuda ega midagi süüa. Haruldase päriliku haiguse tõttu koletiseks muutunud prantslasele siirati 2010. aastal uus nägu, kuid see tuli eelmise ...
Karilaid: Reformierakond on kui kollane õhupall, mille plaksatus on lähedal
Riigikogu liige Jaanus Karilaid kirjutab enda Facebooki lehel kurjakuulutavalt, et Reformierakond kaob peagi, kuna ka ilma nendeta on võimalik hakkama saada.
Kõik kandideerima! ERR otsib „Eesti laulule“ peaprodutsenti
Eesti Rahvusringhääling otsib peaprodutsenti projektile "Eesti laul", kõikidel soovijatel on aega kandideerida kuni 14. maini. "Eesti laulu" uueks peaprodutsendiks on oodatud inimene, kes tunneb hästi eesti ja välismaist muusikamaastikku ning tahab lennutada selle projekti uutesse kõrgustesse.