Rakvere lihakombinaadi töötajad pöördusid riikliku lepitaja poole
Tööseisakuga tööandjalt kõrgemat töötasu nõudnud HKScan kontserni kuuluva Rakvere lihatööstuse tapamaja töötajad pöördusid töötüli lahendamiseks riikliku lepitaja poole.
Mart Soidro | Tibusid loetakse sügisel
Kohalikul rindel muutusteta – nii võiks lühidalt kokku võtta pühapäevased valimised. Teatavate reservatsioonidega muidugi, sest nelja aasta eest toimusid valimised 215 ja nüüd 79 omavalitsusüksuses. Ka valimisaktiivsuses oli toona kõrgem: 2013. aastal 58, nüüd 53,4%.
Juhtkiri | Korruptsioonipesad kohalikes omavalitsustes
Kuidas vaid näiliselt tegusate, heade ja ausate inimeste valimine linna või valda juhtima pole kuigi tõhus vahend korruptsiooni vastu, selgus vaid mõni päev pärast valimisi, kui kumbki hea häälesaagi saanud Tartu abilinnapead reformierakondlane Valvo Semilarski ja keskerakondlane Artjom Suvorov p...
8 viisi, kuidas mehed muutuvad, kui nad kallimat petavad
Mis võiks olla hullem sellest, et kuulda, kuidas su mees on sind petnud? Loomulikult see, kui kahtlustad, et ta petab, kuid ei tea seda kindlalt. Kui märkad, et su mees käitub teistmoodi ja kahtlustad, siis on viimane aeg, et te kaks sellest räägiks.
TV3 ajakirjanik Keili Sükijainen: tegin Kõrgemäe looga ära suure eeltöö ja jutud klapivad liiga hästi, et olla lausvale, nagu ütleb Laura
„Mulle tehti ühel üritusel väga üldsõnaline vihje, et seda teemat võiks uurida. Kuna tegu oli minu jaoks väga usaldusväärse inimesega, kes on hoopis teisest valdkonnast – ehk ta ei ole Invidia konkurent – ei näinud ma, et tal oleks motiiv niisama paha tegemiseks,“ räägib Keili, et sai vihje Kõrge...
Kõrgemäe väidetava kupeldamisäri telgitagused: tüdrukute sobivust hinnati Tallinna kesklinna luksuskorteris
Vaikselt hargneb lahti Laura Kõrgemäe väidetava kupeldamisäri skeemi üks külgedest – tüdrukud kutsuti Tallinna kesklinnas asuvasse luksuskorterisse, et hinnata, kas nad on meestele meelepärased või mitte. 
Šokeerivad kaadrid: Eesti ärimehele kuuluvas karusloomafarmis suri mitu tuhat looma
Venemaal Karjalas Prjažinskoje rajoonis asuvas Eesti ärimehele Aivo Hallistile kuuluvas karusloomafarmis on mitu tuhat looma nälga surnud, elusolevad rebased ja mingid söövad toidupuuduse tõttu oma puurikaaslasi, kirjutab Daily Mail. 
Suri prantsuse filmilegend Danielle Darrieux
Teisipäeval suri Pariisi lähistel prantsuse filmilegend Danielle Darrieux.
Soome niinimetatud sariuputajale määrati psühhiaatriline ekspertiis
Soome politsei tabas aasta alguses tagaotsitud Pekka Seppäneni (52), kes mõisteti Põhja-Karjala esimese astme kohtus süüdi kahes tapmises, kolmes tapmiskatses, kupeldamises, vägivallakuriteos ja surma põhjustamises raskendavatel asjaoludel. Täna jõudis meediasse uudis, et sariuputajaks tituleerit...
Tartust algas juubelihõnguline täiskasvanud õppija nädal
Eesti Rahva Muuseumis kuulutati avatuks tänavune täiskasvanud õppija nädal, mis kannab järjekorranumbrit 20. Tavakohaselt said avaüritusel tunnustatud inimesed, kes eelmisel õppeaastal millegi suurepärasega silma paistnud.
Teed võivad öösel ja varahommikul juba libedad olla – aeg auto ette valmistada
Riigi ilmateenistuse prognooside kohaselt võib lähiöödel tulla öökülma, mistõttu tuleb valmis olla, et teed võivad öösiti ja varahommikuti libedad olla. Seega tuleb juhtidel varuda rohkem aega, et ohutult sihtpunkti jõuda.
Skandaal: muusikaajakiri pani oma kaanele mõrtsukast rokkari
Prantsuse muusikaajakiri Les Inrockuptibles on langenud oma värske kaanepildi pärast vihase kriitika alla.
PEAGA VASTU KLAASUST JA JUUKSEIDPIDI TÄNAVALE : jõhkard andis sõbratarile mõista, et too jäi sõpradega liialt kauaks välja
Austraalias pani noor mees sõbratari kallal toime koletu teo, kui kaitsetut naist tagus ja mööda maad juukseidpidi tiris. Seda kõike põhjusel, et sõbratar veetvat liialt palju aega sõpradega...
SUUR KAOTUS: mis juhtub, kui teatad lapsele, et sõid ta kommid ära?
Kui mujal maailmas halloween, siis Eestis saavad lapsed suuremal hulgal komme kadripäeval ja mardipäeval. Kuidas reageeriks sinu laps, kui väidaksid, et sõid kõik kommid ise ära?!
Kadunud Hugh Hefnerist sai Playboy kaanepoiss
Ajakiri Playboy on välja andnud novembri-detsembri erinumbri, mälestamaks 27. septembril 91 aasta vanuses surnud asutajat Hugh Hefnerit.
Brad Jurjens: Megadethi bassimees pakkus end ise mu plaadile mängima
„Ühe mu lemmikbändi Megadethi bassimees David Ellefson pakkus end ise minu plaadile mängima, kuna ta fännas mingi ime läbi mu Youtube’i videoid. Kui sul juba selline tegelane taskus on, siis on palju lihtsam sebida ka muid tuntud inimesi endaga koostööd tegema,“ räägib Los Angeleses tegutsev kita...
Ei ühtegi alluvat, ainult juhid: EAS-i ühes osakonnas töötab 12 juhti
EAS-i struktuur torkab silma turundus- ja kommunikatisooniinimeste rohkuse poolest, keda töötab organisatsioonis ca 30. Lisaks aga koosneb üks osakond ainult juhtidest.
FOTOD | Myanmaris lahvatas leekidesse ikooniline luksushotell
Myanmaris Yangonis süttis ikooniline hotell Kandawgyi Palace. Evakueeriti üle 140 külastaja.
Rob Kardashiani lapse ema kaebas kogu Kardashianide klanni kohtusse
Rob Kardashiani endine elukaaslane ja lapse ema Blac Chyna on kogu Kardashianide klanni kohtusse kaevanud, väites, et nood on seadnud sihiks teda hävitada.
Hipsterkorterite hinnad põrkusid taluvuspiiriga
Laura Kõrgemäe kupeldamise ohver: mehed pakkusid mulle üritusel 1000 eurot, et ma nendega seksiks!
„Ühel üritusel öeldi mulle: „Me anname sulle 1000 eurot, kui sa mehega kohe praegu seksid.“!“ Meenutab eksmiss Laura Kõrgemäe kupeldamiskatsete ohvriks langenud ning tema agentuuris töötanud neiu.
FOTOD | Los Angeleses toimus eksklusiivne ,,ERDEM x H&M" esitlus
Eile õhtul toimus Los Angelese ajaloolises Ebelli naisteklubis kollektsiooni „ERDEM x H&M“ esitlus, mille kauni võlumaailmaga olid teiste hulgas tulnud tutvuma Kirsten Dunst, Kate Bosworth, Kate Mara, Alexa Chung ja Selma Blair.
Vjatšeslav Leedo poeg Martin mõisteti süüdi soodustuskelmuses
Pärnu Maakohus mõistis täna Martin Leedo ja Egon Jürisson ja MTÜ Mullutu Loodushoiu Seltsi süüdi pettuse teel soodustuse saamises ning mõistis meestele ning MTÜ-le rahalise karistuse.
"Tere, Teile on Telegram!" - Igal naisel on rääkida mõni ahistamiskogemus. Miks?
Konspirituaalses jutusaates "Tere, teile on Telegram!" stuudios on Õhtulehe loovjuht Anu Saagim ja Telegrami peatoimetaja Mariann Joonas ja külaliseks Kristina Birk. 
Pussycat Dolls tulistab vastu: me ei ole prostituudid!
Pussycat Dolls kummutab oma asutajaliikme Kaya Jonesi väite, et ansambli kujul oli tegu prostitutsioonivõrgustikuga.
Kohus mõistis Villu Reiljani altkäemaksu vahendamises süüdi, tasuda tuleb 33 000 eurot
Harju Maakohus kuulutas täna otsuse, millega mõistis Villu Reiljani (64) süüdi altkäemaksu vahendamises.
Kerli Dello kirjeldab ERR-is kogetud solvavat suhtumist ja lahkumise tagamaid
Kolme aasta eest otsustas aastaid ETVs töötanud Kerli Dello inetuks kiskunud suhtumise tõttu ERRist lahkuda. Õhtuleht avaldab Kerli Dello sotsiaalmeediapostituse autori loal täispikkuses. 
Võrus kadunud 56-aastane Avo leiti surnult
Eile oma kodust teadmata suunas lahkunud Avo otsingud jätkusid ka täna, mil lähedased ühes politseiga Võru linnas ning selle lähiümbruses Avot leida püüdsid.
Sahinad-sahinad: Brad Pitt semmib 21aastase kaunitariga?
Mitmed väljaanded väidavad, et Angelina Jolie'st lahku läinud Brad Pitt (53) kurameerib 21aastase Ella Purnelliga.
Barack Obama naasis poliitikasse
Endine USA president Barack Obama (56) on pärast mõne kuu möödumist  poliitikasse naasnud, osaledes New Jersey ja Virginia kuberneride valimisüritusel. 
GALERII | Eestis kolmandat korda toimuv kokteilivõistlus sai avalöögi
Eile kuulutati Balti jaama turul asuvas Humalakojas välja World Class Eesti kokteilivõistluse kolmas hooaeg ning avati registreerumine pürgimaks maailma parimaks baarmeniks.
Väikeste ruumide sisustamine nõuab nutikust
TANEL PADAR OTSIB NAIST: kus peidab end 24-30aastane särav piiga?
Tanel Padar käivitas sotsiaalmeedias Facebook otsingu särava 24-30aastase neiu leidmiseks. Vaata, äkki sobid just sina!
Olga Ivanova Keskerakonna nimekirjas riigikogu valimistel kandideerimist ei usu, on avatud pakkumistele
Riigikogu liige Olga Ivanova ütles, et ta ei usu, et ta kandideerib 2019. aastal riigikogu valimistel Keskerakonna nimekirjas. Keegi teda ühtegi teise nimekirja kutsunud ei ole, aga ta on pakkumistele avatud.
Olga Ivanova on avatud pakkumistele
Riigikogu liige Olga Ivanova ütles, et ta ei usu, et ta kandideerib 2019. aastal riigikogu valimistel Keskerakonna nimekirjas. Keegi teda ühtegi teise nimekirja kutsunud ei ole, aga ta on pakkumistele avatud.
Veisekari hävitas Raplamaal tuhandeid kuuseistikuid
Raplamaal Kuku külas hävitas veisekari kolmapäeval RKMle kuuluvad kuuseistikud. Kannatanu esialgse hinnangu põhjal tekitati kahju 8300 euro väärtuses. 
HOMMIKUSÖÖK STAARIGA | KATRIN KARISMA: rivaalitsemine pole ka meie diivadele võõras
Bravuuritar palus seekord hommikusöögile särava näitleja, laulja ja endise poliitiku, kolme lapse ema ja kuuekordse vanaema Katrin Karisma, kes mängib hetkel Komöödiateatri lavastuses "Hollywoodi filmitähed" koos teise suure teatridiiva Helgi Salloga. 
77aastane sensatsiooniliselt särav Tina Turner naasis avalikkuse ette
Rokikuningannaks tituleeritud Tina Turner naasis üle pika aja rambivalgele.
VIDEO | „Kiired ja ilusad Gruusias“ selgitab välja parima lüpsja!
Kanal 2 ekraanil jätkub täna lõbus seiklus mööda Gruusiat ja sel korral ootavad Sepo Seemani, Ago Andersoni, Tanel Padarit ja Ott Seppa ees talutööd Gruusia moodi.
Reinsalu: rahandusminister väljendas tervemõistuslikku seisukohta
Eilsel riigikogus toimunud 2017 aasta riigieelarve muutmise eelnõu ja 2018. aasta eelarve eelnõu esimesel lugemisel hämmastas paljusid rahandusminister Toomas Tõniste väide, et aktsiisitõusudega on üle piiri mindud. 
Prantsusmaa kiitis heaks uue terrorismivastase seaduse: lubatud on mošeede sulgemised ning kohtu loata läbiotsimised
Prantsusmaa parlamendi alamkoda kiitis oktoobri alguses heaks uue terrorismivastase seaduse, mille kohaselt võib politsei ilma kohtu loata läbi otsida inimeste kodusid ning keelata neil piirkonnast lahkumast.
Kuhu minna sööma? Kindel valik on Eesti parimad restoranid
Millises restoranis pakutakse parimaid roogi ja kus töötab Eesti parim peakokk, selgub kahe nädala pärast. Aga ka  gastronoomiakonkursi Silverspoon iga kategooria kolm parimat on kindel valik. 
Trummi ja bassi suurnimi Black Sun Empire tuleb Eestisse
Sel reedel, 20.oktoobril tuksuvad kõigi tumedama trummi ja bassi armastajate südamed taas peorütmis, sest Tallinnas klubis Factory kütab tantsupõranda kuumaks Hollandist pärit Black Sun Empire.
Politsei kontrollib Laura Kõrgemäe väidetavat seost kupeldamisega
Põhja prefektuuri kriminaalbüroo kontrollib meedias ilmunud väiteid eksmiss Laura Kõrgemäe seostamisest kupeldamisega.
AEGA SAAB TAGASI PÖÖRATA? Nooruslik naine, kelle teismelisi poegi peetakse ta kallimateks
Indoneesi nooruslikku naist peetakse oma teismeliste poegade sõbratariks. Oma abikaasa kõrval näeb ta välja aga nagu noor armukes. Sa ei arva iial ära, kui vana see naine on!
Elvis Presley kaksikud tütretütred näitasid end üle pika aja avalikkuse ees
Elvis Presley tütar Lisa Marie ilmus Elle Woman in Hollywood galale koos oma kolme tütrega.
Beyoncé bändikaaslane Michelle Williams oli enesetapu äärel
Beyoncé Knowlesi endise ansambli Destiny's Child liige Michelle Williams tunnistas, et kannatas kuulsuse tipul olles põhjatu depressiooni all ning kaalus enesetappu.
Puigdemont: kui läbirääkimisi ei tule, olen valmis Kataloonia iseseisvaks kuulutama
Kataloonia liidrilt Carles Puigdemontilt oodati täna kella 11-ni selget vastust, kas tema 10. oktoobril allkirjastatud Kataloonia iseseisvusdeklaratsioon oli ametlik või ei.
Hispaania kavatseb Kataloonia autonoomia peatada laupäeval
Kataloonia liidrilt Carles Puigdemontilt oodati täna kella 11-ni selget vastust, kas tema 10. oktoobril allkirjastatud Kataloonia iseseisvusdeklaratsioon oli ametlik või ei.
„Eesti selgeltnägijate tuleproov“: tütar tahab teada, kuidas suri tema isa tegelikult!
Täna hakkavad keerulisi ülesandeid lahendama järele jäänud üheksa nõida: pereisa Toomas, tarokaartide panija Anete, teispoolsusega suhtlev Liina, nõid Mari-Liis, nõid Alisa, diskor Ervin, Helve, kes näeb inimesi läbi, turvaäris tegutsev Martin ja endine kaitseväelane Kalle.