ÕL VIDEO JA GALERII | Avatud Reidi tee vähendab kõvasti sõiduaega
Tallinlastel ja linnaisadel on põhjust rõõmustada - reedel avati liiklusele Reidi tee. Õhtuleht sõitis päev enne Reidi tee avamist õhtusel tipptunnil mööda Narva maanteed Lasnamäe suunas ning sõitis reedel sama teekonna, kasutades selleks Reid teed. Nagu videost näha võis, oli ajavõit ligi kümme ...
Jälle pimeduses: Tartus 448 Elektrilevi klienti elektrita
Alles kolmapäeva õhtul mattus osa Annelinnast pimedusse. Täna kell 15.34 tabas 448 klienti Tartus jälle sama mure - elektrit ei ole!
FOTOD | Tallinna südalinna rajati Gruusia auks uus park
Tallinna kesklinna Raua ja Kreutzwaldi tänava nurgale rajati haljasala, mille nimeks sai Gruusia haljak.
Linnatransport selgitab, miks Tallinna bussid sõidavad siltidega Sjakooli, Iismäe, Yismäe
„Bussipargis on mõned vanemad kasutatud bussid, mis on ostetud riikidest, kus ei kasutata tähestikus õ tähte, mistõttu ei ole nende busside elektroonilised tablood tehniliselt võimelised õ tähte korrektselt kuvama,“ kostis selgituseks Tallinna linnatranspordi kommunikatsioonijuht Kaarel Kutti, ku...
Skandaalide aeg ja Ratase halvad valikud
Parafraseerides Oskar Lutsu „Kevadest“ tuntud köstri tsitaati, saab viimaste aegade poliitarengud kokku võtta ühte lausesse: kui me hakkame kõiki EKRE skandaale, mis nad valitsuses olles mõne kuu jooksul on korda saatnud, üles lugema, siis läheb enne jumala päike looja, kui nende registriga valmi...
Tallinlane tekitab nädalas 4,8 kilo prügi
Tallinna ettevõtlusameti jäätmeosakonna juhataja Tõnu Tuppitsa sõnul tekib pealinnas riikliku statistika järgi aastas umbes 100 000 tonni prügi, millest peamiselt toodetakse elektri- ja soojusenergiat.
Varajane muusika toob kaamosesse valgust
Laupäevast kuu lõpuni kestval varajase muusika festivalil „Tallinn feat. Reval“ ootab ees 11 kontserti. Peale Tallinna saab kontsertidest osa Narva, Viljandi, Otepää ja Viinistu publik.
Tartusse tuleb kõigi aegade võimsaim Valgusküla
Euroopa kultuuripealinnaks valmistuva Tartu tänavune Valgusküla on eelkäijatest võimsam: selle ala haarab enda alla pool Raekoja platsi ning põnev programm kestab detsembri algusest jaanuari keskpaigani.
Robotid Pärnu spordihallis
Pärnu spordihallis toimub sel nädalavahetusel rahvusvaheline robootikaturniir VEX IQ Challenge, millest võtavad osa Eesti, Soome, Tšehhi, Sloveenia ja Poola robootikahuvilised noored. Võitjad pääsevad võistlema mais toimuvale VEX Worldile USA-s Louisville’is.
Pärnu Vaprus pole meistriliiga unistust maha matnud
Kuigi Pärnu Vapruse jalgpalliklubi kaotas meistriliiga esimeses üleminekumängus kodus 1:4 Kuressaarele, pole ta veel alla andnud.
Naabrite akendesse kiigates
Pimedal ajal on üks suur pluss: külma ilmaga saab olla toas. Ent õhtud, kui väljas on kottpime ja kodudes tuled põlevad, on ka suurepärane aeg oma naabrite kohta uue info saamiseks.
Sjakooli, Iismäe, Yismäe: Tallinna linnabussid eksivad kohanimedega
Tallinna linnatransport on keeleinspektsioonilt saanud kaebuse seoses linnabussidega, kus eksitakse kohanimeseaduse vastu, ehk näidatakse peatusenimesid valesti.
Tiina Lokk: Eesti filmisõbrad on oma kiiksudega nagu iga filmipublik maailmas
Pimedate Ööde filmifestivali peakorraldaja Tiina Lokk ütleb, et igal aastal pole mõtet festivalil põhjapanevaid uuendusi rakendada ning olulisem on jätkusuutlikkus ja areng.
PÖFF – kas ikka iseenesestmõistetavus?
Kolm aastat tagasi kirjutas Linnaleht sellest, kuidas Pimedate Ööde filmifestival on kui iseenesestmõistetavus. Pea igal aastal saavad korraldajad öelda, et festival on veel võimsam ja mõjukam kui varem.
Aparaaditehase majakass tähistab 10. sünnipäeva
Aparaaditehases pesitseval ja end ajuti ilmutaval müütilisel majakassil Johannes Gutenbergil täitus sel sügisel 10. eluaasta.
Läti 101 Pärnu Uue Kunsti muuseumis
Pärnu Uue Kunsti muuseumis tähistatakse esmaspäeval Läti vabariigi 101. sünnipäeva.
Vanemaealised töötajad – hindamatu väärtus ettevõtetele ja kolleegidele
Paljud väidavad, et vanemas eas on õppida keeruline ning uute oskuste omandamine vaat et võimatu. Kindlasti on inimesi, kelle kohta see peab paika ja seda tegelikult olenemata vanusest, aga on ka väga palju neid, kes tõestavad vastupidist.
Vana ea märgid
Ilmselgelt hakkan vanaks jääma. Täna hommikul leidsin peast esimese halli juuksekarva. Huvitaval kombel ei tekitanudki see hullu paanikat. Võin end siis nüüd vanade ja tarkade sekka lugeda. Ehkki juuksuriaja panin siiski kinni.
Euroopa parim jõuluturg ootab peagi Tallinnas külastajaid
Reedel Tallinnas Raekoja platsil avatav Euroopa parim jõuluturg tõotab kohale meelitada varasemast enam külastajaid.  
Tallinna korterite hind kerkis ajaloo kõrgeimale tasemele
Oktoobris maksis pealinna korteri ruutmeeter keskmiselt 2040 eurot, mis on kõrgem kui kunagi varem.