Eratreening distsiplineerib end vormi ajama
Eesti inimeste seas muutub eratreeningute võtmine aina populaarsemaks, sest inimesed on uudishimulikud ja soovivad teada, mis seal on teistmoodi võrreldes grupitreeninguga.
Kas teadsid, et banaan aitab treeningpingutusest taastuda?
Teadlased soovitavad treeningust taastumiseks süüa banaani - see on efektiivsem kui spordijook.
Kuidas vältida trennis tekkida võivaid pisteid?
Kuidas vältida pisteid?
Levinud ainevahetusmüüdid, mis tõmbavad su kaalulangetusplaanidele pidurit
Kui sa oled enda mälus kinnistanud valearusaamu ainevahetusest, pole sul lootustki kaalu langetada. Pure Wow toob siinkohal kolm levinumat müüti välja.
Teadlased kinnitavad: need viis tegevust aitavad kaalu kaotada
Kui oskad õigesti toimida, võib su keha ka magamise ajal kaalu kaotada. Teadlaste tehtud katsed on leidnud viis tegevust, mis seda igatahes kindlasti soodustavad.
Kümme toiduainet, mis aitavad tõhusalt pekke põletada
Kui tahad kaalu kaotada, soovitab portaal Kodus oma menüüsse lülitada need toiduained.
Kevin Renno The League’i nelja mehe turniirist: kõik poisid on tugevad
Tallinnas toimub 22. veebruaril The League’i nelja mehe kikkpoksiturniir, kus osalevad eestlased Ott Remmer, Andres Oitsar, Romet Reilson ning Andrei Tšigileitšik Valgevenest.„Väga raske on ennustada, kes võidab. Kõik, kes Eesti sportlasi tunnevad, saavad ka sellest aru - kõik poisid on tugevad. ...
Treener annab nõu: treeningkoormus tuleb valida hetkevormist lähtuvalt
Uus aasta toob spordiklubidesse palju uusi trennihuvilisi, kelle sooviks on parandada enda füüsilist väljanägemist, olgu see siis kaalukaotuse, lihasmassi tõstmise või lihtsalt enda vastupidavuse ja painduvuse näol. Elu on näidanud, et kõigil endale seatud eesmärke kahjuks täita ei õnnestu, kuid ...
Treener: kõikidel võitlusaladel on oluline distsipliin, enesekontroll ja hea füüsiline koormus
„Võitluskunste on palju erinevaid, kuid nende kaks põhilist stiili on püstivõitlus ja maasvõitlus. Samas on kõikidel võitlusaladel oluline distsipliin, enesekontroll ja hea füüsiline koormus,” räägib tai poksi treener Tony Hitrov ning soovitab sobiva trenni leidmiseks kuskilt lihtsalt alustada ja...
Kas tead, millised toidud aitavad pärast treeningut lihastel taastuda?
Kui oled nõuks võtta end korralikult treenida, pööra tähelepanu ka toitumisele - on näiteks olemas mõned toidud, mis aitavad pärast treeningut lihastel paremini taastuda ja sedaviisi ka tõhusamalt areneda. Näiteks võib abi olla nendest neljast asjast.
VIDEO | Nippe, kuidas kontoritöötajad saaksid rohkem liikuda
Kuidas kontoritöötajaid liikuma saada? Häid nippe jagab liikumislabori juhataja Merike Kull juuresolevas õppevideos.
Treeningplaan ülekaalulisele jooksutreeningutega alustajale
Jooksmine ülekaalulisele hoogsaks alustamiseks alati ei sobi, kuid pärast mõningast keha kohandamist treeningutega võib tasapisi alustada.
VIDEO | Käed surevad? Tee neid harjutusi!
Kui käed kipuvad surema, tee videos nähaolevaid lihtsaid harjutusi - need võtavad vaid mõne minuti sinu kiirest tööpäevast.
LÕPP NUTISÕLTUVUSELE: tosin soovitust, mis aitavad su pärisellu tagasi
Kui telefon on haaranud kontrolli su elu üle ning su liikumisharjumused on kadunud, et viimane aeg end kätte võtta. Buzzfeed annab tosin soovitust, mis aitavad sul pärisellu tagasi pöörduda.
Treener Ahti Pikkur: "Kui inimene ei suuda kontrollida, mida ta suust sisse topib, siis ei suuda ta ka muid asju elus kontrollida"
Treener Ahti Pikkuri elu muutus täielikult, kui ta asus teadlikumalt vaatama, mida sööb. Ta hakkas taimetoitlaseks. Pikkur enam liha ei tarbi ja mehe kehakaal on langenud. „Vaatan oma keha ja olen sellega väga rahul. Enesetunne on märgatavalt parem,” ütleb ta.
UUEKS AASTAKS: need üheksa lubadust aitavad tervist parandada
Uue aasta künnisel lubab igaüks endale midagi, olgu see siis oma sooritusvõime parandamine või tervislikumalt toitumine. Time toob välja üheksa soovitust uue aasta lubaduste andmiseks, mille järgimine võib aidata eeloleval aastal parandada nii vaimset kui füüsilist tervist.
Personaaltreener soovitab: apelsini ja rosmariinimarinaadis ahjukana kartulite ja jõhvikakastmega
Personaaltreener Rauno Rikbergi sõnul annab organism pärast pikki pühi tihtipeale ise märku, et tahaks midagi kergemat süüa. „Keha tuleks kuulata ja pakkuda talle rasvase liha asemel kergemaid valikuid,“ avaldas kogenud treener.
Tai poksi treener Andra Aho: personaaltreeningu puhul on areng kiirem
„Personaalne lähenemine sobib kindlasti kõigile, sest treener keskendub vaid ühe inimese treenimisele ja tal on aega jälgida ja tehnikat korrigeerida rohkem kui grupis. Sellest tulenevalt ongi personaaltreeningu puhul areng kiirem ja oskused omandatakse rutem,” ütleb Kevin Renno Võitlusspordi Aka...
Kuidas peletada pühadega kogunema kippuvaid lisakilosid?
Lookas toidulaud, pühad vanemate juures ja suurte vaagnatega külla kippunud sõbrad tähendavad tõenäoliselt seda, et su vöökohale on pühadeperioodil lisandunud nii mõnigi sentimeeter. Kuidas pärast pikki pühasid taas kaal normi ning toitumisega joonele saada?
TEADLASED SOOVITAVAD: need neli toitumisnippi aitavad parandada sportlikke sooritusi
On olemas terve rida toitumisnippe, mis aitavad sportlike ambitsioonidega inimestel oma võimekust suurendada ja ka vigastusi ennetada. Mõned olulisemad neist noppis välja Health News ajakirjast Sports Medicine.
VIDEO | Kas sina tead, miks ja kui palju peab liikuma?
Miks peab liikuma ja kui palju tuleks seda igapäevaselt teha?
Viis harjutust, mis annavad lõuatõmbamiseks vajaliku jõu
Kui sul tekib soov lõuga tõmmata, kuid katse ebaõnnestub, pole see mingi ime - su ülakeha ei pruugi olla kuigivõrd treenitud. Et see tulevikus õnnestuks, soovitab portaal Health alustada allkirjeldatud viie harjutusega. Need annavad sulle perspektiivis lõuatõmbamiseks vajaliku jõu.