Kuidas juhtida säästusid nii, et jätkuks elu lõpuni?
Kas teie säästate pensionile jäämiseks piisavalt raha? Enamik ameeriklasi seda ei tee. 2017. aastal föderaalvalitsuse tellitud uuringus leiti, et 55–64aastaste ameeriklaste keskmise pensionisäästu suurus on 107 000 dollarit, mis võimaldab umbes 310 dollari suurust väljamakset kuus.
Tulemuseesmärgistamine aitab keskenduda olulisele
Eesmärgid on vajalikud kõigile, kes püüdlevad kõrgemate sihtide poole. Oma organisatsioonis eesmärke püstitades tasub aga olla ettevaatlik, sest eesmärgid võivad põhjustada ebaeetilist käitumist, koostöö vähenemist, motivatsiooni kahanemist ja muid juhtimisprobleeme.
Data Print otsib kontrollerit
Kandideerimise tähtaeg: 30.06.2019
LHV internetipangas saab nüüd ülevaate ka ühisrahastusinvesteeringutest
LHV hakkas pakkuma oma investeerimisteenuste klientidele uut tasuta teenust, mis võimaldab internetipanga koondvaates tutvuda ka alternatiivsete rahapaigutuste infoga. Esimesena saab näha EstateGuru ja Coinbase’i kontode infot.
Andmed on liiga kallis vara, et neid ainult mineviku aruandluseks kasutada
Kujuta hetkeks ette, et oled hobusekasvajata ja üks sinu hobustest paneb karjamaalt plehku. Kas tahaksid sellest teada saada kohe või järgmise kuu 10. kuupäeval? Tundub täiesti loogiline, et tahaksid sellest kohe teada. Juhtimises on täna aga olukord selline, et suur osa olulisest infost jõuab ju...
Finantsjuhtimise Infoleht vene juuni 2019
Väikeettevõtjad pole riigiga arveldamise järsuks muutuseks valmis
Juulist saab riigiga arveldada vaid e-arvetega. See on ajanud väike- ja keskmise suurusega ettevõtted ärevusse, sest arveid tuleb saata uuel kujul.
Peterkop: kas tagasi astumist takistab mittetoimiv ID-kaart?
Praegune riigisekretär ja endine riigi infosüsteemi ameti peadirektor Taimar Peterkop ütles Pärnu juhtimiskonverentsil, et ID-kaardikriis on seni olnud kõige huvitavam, ägedam ja kurnavam aeg tema karjääris ja elus.
Avatud panganduse võlud: tülikas jaht laenu pärast võib lihtsustuda
Mullu jõustunud Euroopa direktiiv sünnitab avatud pangandust, mille ühe lahendusena võivad pankade laenupakkumised koonduda ühisele platvormile.
LeapIN is looking for an accountant
Due Date: 22.06.2019
Coop Pank tuleb sel aastal börsile
Coop Pank otsustas tänasel üldkoosolekul, et aktsiakapitali suurendatakse 4 miljoni euro võrra ning lähima poole aasta jooksul plaanitakse tulla börsile.
Mis juhtub, kui äriühing annab oma juhatuse liikmele või osanikule laenu?
Olukord, kus äriühing annab või tagab laenu oma osanikule, aktsionärile või juhatuse liikmele, on üsna igapäevane. Samas sätestab äriseadustik laenu andmisele piiranguid, mistõttu toon välja kõige tõenäolisemalt tekkida võivad probleemid ja maksuriskid, kirjutab Grant Thorntoni vastutav õigusnõus...
Kaja Kert: minust oleks võinud saada hoopis moelooja!
Pikaaegne Merit Tarkvara finantsjuht Kaja Kert, kes sel aastal nomineeriti üheks aasta mõjukaimaks, tunnistab, et temas on alati olnud kaks poolt – konkreetseid lahendusi armastav matemaatik ja loomingulisi piire ületav moelooja.
KredEx otsib juhatuse liiget
Kandideerimise tähtaeg: 19.06.2019
FinanceEstonia asutas pensioni tuleviku eest seisva töögrupi
Finantssektori esindusorganisatsioon FinanceEstonia asutas kogumispensioni töögrupi, mille eesmärk on kaasata teemaga seotud osapooli ning aidata seada sihti, milliseid muudatusi oleks pensionisüsteemis vaja veel teha ja milliseid peaks kindlasti vältima. Töögrupi juhiks valiti Swedbanki investee...
Panustades krüptovaluuta tulevikule
Litecoin’i looja Charlie Lee selgitab, miks ta arvab, et ühel päeval on krüptovaluuta kõikjal kasutuses.
Kuidas Eesti Pank eluaseme üle- või alahinnatust mõõdab?
Eluasemehinna muutus oli 2018. aastal varasemate aastatega võrreldes tõenäoliselt paremas kooskõlas pikaajalise, st kinnisvarahinna põhiteguritest tuleneva kasvuga, kirjutab Eesti Pank finantsstabiilsuse ülevaates.
LHV ostab Danske pangalt eestlaste laenude portfelli
LHV Pank omandab Danske Banki Eesti eraisikutega seotud peamiselt eraklientide antud laenuportfelli mahus ligikaudu 470 miljonit eurot.
EfTENi emissioon märgiti 3,1 korda üle
Baltimaade ärikinnisvarasse investeeriva kinnisvarafondi EfTEN Real Estate Fund III ASi aktsiate avalik pakkumine oli edukas ja emissioon märgiti 3,1 korda üle.
Finantsjuhtimise Infoleht mai 2019
Finantsjuhtimise Infoleht vene mai 2019
Millal sekkuda äriprotsessi, et ära hoida ebasoovitavat lõpptulemust?
Pealkirjas toodud küsimusele otsib Tartu Ülikoolis kaitsmisele tulevas väitekirjas „Äriprotsessi tulemuste ennustav ja korralduslik seire“ vastust doktorant Irene Teinemaa.
Kuidas virtuaalset ettevõtet tulemuslikult juhtida?
Väikestel ja keskmise suurusega ettevõtetel (VKE) on raske evida kogu vajalikku tehnoloogiat ja kõiki teadmisi, mida nõuab tänapäevane tootmine.
Kliendid valisid Balti parimaks advokaadibürooks Ellexi
Kogu Baltikumis pakub klientide hinnangul parimat õigusnõustamise teenust Ellex Raidla koos oma Läti ja Leedu partnerbüroodega, selgub rahvusvahelise uuringufirma Kantar Sifo Prospera läbi viidud õigusturu uuringust.
Suurte andmemahtudega töötamine lihtsamaks
Sageli tuleb ette olukordi, kus andmemahud kasvavad Exceli tabelites nii suureks, et neid on kohati tülikas töödelda ja analüüsida. Sellest, mis selle vastu aidata võiks, kirjutab MS Office 365 koolitaja ja konsultant Kristjan Sakk.
Maksuekspert Tõnis Elling liitus EY Eestiga
Rohkem kui 20 aastase kogemusega käibemaksuekspert Tõnis Elling liitus EY Eesti maksuosakonnaga, keskendudes peamiselt kaudsete maksude valdkonnale.