"Ajud on uued tissid" - kommunikatsioonibüroo nimetab vastuolulist hüüdlauset feministlikuks
EASi ellu kutsutud äriideede konkursi Ajujaht raames korraldatakse ka eraldi üritust, mis üritab meelitada rohkem naisi konkursile osalema. Mitmed naised leidsid aga, et ürituse nimi "Brains are the new t!ts", eesti keeles "Ajud on uued tissid", on naistele solvav.
Samost: keegi ei teinud Hinrikusele ettepanekut, et ta ära läheks
ERR-i uudiste uudiste- ja sporditoimetuse peatoimetaja Anvar Samost möönab, et teleuudistes planeeritavata muudatuste osas võis suhtlust toimetuse liikmetega väheseks jääda.
Rakvere haigla juht lapse abita jätmisest: meedikud tegid kõik õigesti
Eile kirjutas üks murelik lugeja Delfile, kuidas Rakvere EMOsse läinud koolilaps jäi abita, sest haiglal puudusid abi andmiseks vajalikud vahendid. Rakvere haigla juhatuse esimehe Ain Suurkaevu sõnutsi oli sündmuse meditsiiniline käsitlus igati asjakohane.
Kupeldamise skandaali sattunud Laura Kõrgemäe firmal on olnud palju tuntud osanikke
Kupeldamisskandaali keskmesse sattunud Laura Kõrgemäe firmal Invidia Agency omanikeringis on nii altkäemaksu nõudjaid, ent ka endine kihlatu Erik Karu.
Kadri Simson: kas inimene, kes on uurimise all, peab olema välistatud kõikidest ametitest, või rajameistri amet on siiski lubatud
Keskerakonna aseesimees Kadri Simson kaitses täna valitsuse pressikonverentsil otsust Sõle spordikeskusesse tööle võtta linna raha omastamises aasta algul süüdi mõistetud keskerakondlane Alar Nääme ja suures ulatuses altkäemaksu võtmises süüdistatav Tallinna Sadama endine tippjuht Allan Kiil.
Kadri Simson kaitses Nääme ja Kiili Sõle spordikeskusesse tööle võtmist
Keskerakonna aseesimees Kadri Simson kaitses täna valitsuse pressikonverentsil otsust Sõle spordikeskusesse tööle võtta linna raha omastamises aasta algul süüdi mõistetud keskerakondlane Alar Nääme ja altkäemaksu võtmises süüdistatav Tallinna Sadama endine tippjuht Allan Kiil.
Sisejulgeolekuteenistus hoiatas lapsdžihadistide eest Saksamaal
Saksamaa sisejulgeolekuteenistus Põhiseaduse Kaitse Liiduamet (BfV) arvestab uute väljakutsetega võitluses islamiterrorismi vastu. Jutt käib lastest ja noortest ning küberruumist.
Analüüs: Rõivas kaotas ahistamisskandaaliga ligi kolmandiku paberhäältest
Kadri ja Taavi Pungase e- ja paberhäälte võrdlevast analüüsist selgub, et Taavi Rõivas kaotas ahistamisskandaali tõttu kohalikel valimistel ligi 600 paberhäält.
Pikhof: ei saa eeldada, et kõik uued omavalitsused suudavad paari kuu pärast hakata korraldama raskemate erivajadustega õpilaste õppetööd
SDE fraktsiooni aseesimees Heljo Pikhof kutsus täna riigikogus otsima paremat lahendust hariduslike erivajadustega õpilaste õppetöö edasisele korraldamisele, mis eeldab HTM-i esitatud eelnõu olulist ringitegemist.
Kohus mõistis Villu Reiljani altkäemaksu vahendamises süüdi
Harju Maakohus kuulutas täna otsuse, millega mõistis eksministri ja kunagise parteijuhi Villu Reiljani süüdi altkäemaksu vahendamises. Reiljanile mõisteti kokkuleppemenetluse raames rahaline karistus: 33 034 eurot.
Vjatšeslav Leedo poeg mõisteti süüdi soodustuskelmuses
Pärnu Maakohus mõistis täna Martin Leedo ja Egon Jürisson ja MTÜ Mullutu Loodushoiu Seltsi süüdi pettuse teel soodustuse saamises ning mõistis meestele ning MTÜ-le rahalise karistuse.
Türgi eurominister Eestis: euroliit peab mõistma, et Türgi ei ole lihtsalt Euroopa sõjaväebaas ja pagulaslaager
Eile ja täna viibis Tallinnas Türgi eurominister Ömer Çelik, kes heitis välisministeeriumis peetud kõnes euroliidule ette silmakirjalikkust Türgi suhtes.
Eesti pidi Hispaania suurimale lehele El Paísile kinnitama, et digiabi Katalooniale ei olnud poliitiline
Eesti ametlikud allikad andsid Hispaania suurima levikuga ajalehele El País aru, et igasugune tehnoloogiaalane nõustamine Kataloonias keskendus ainult digitaalvaldkonnale ja mitte kunagi poliitikale.
Hispaania valitsus jätkab Kataloonia autonoomia peatamise protseduuridega
Hispaania valitsus teatas, et Kataloonia presidendi Carles Puigdemonti saadetud vastus iseseisvuse väljakuulutamise kohta valitsust ei rahulda ning jätkatakse protseduuridega, mida näeb ette põhiseaduse paragrahv 155 (autonoomia peatamine ja otsevalitsemise kehtestamine).
FOTOD ja VIDEO | Äsjapestud Linnahall kattus uue "tänavakunstiga"
Hiljuti mitmekümne tuhande euro eest täis joonistatud, siis taas puhtaks pestud Linnahall on jälle tänavakunstiga kaetud, sedakorda küll mõneti lihtsakoelisema taiesega, kui viimati.
Mehed arvasid, et avastasid ehtsa foto Roswelli tulnukast. Nad eksisid
UFO-entusiastid uskusid, et leidsid surnud vanaproua asjade hulgast slaidi, mis tõestab Roswelli tulnukajuhtumi asetleidmist. Tegeliku tõe päevavalgele tulekuks kulus kolm aastat.
Olga Ivanova Keskerakonna nimekirjas riigikogu valimistel kandideerimist ei usu, on avatud pakkumistele
Riigikogu liige Olga Ivanova ütles, et ta ei usu, et ta kandideerib 2019. aastal riigikogu valimistel Keskerakonna nimekirjas. Keegi teda ühtegi teise nimekirja kutsunud ei ole, aga ta on pakkumistele avatud.
Taliban tappis rünnakus sõjaväebaasile vähemalt 43 Afganistani sõdurit
Afganistani Taliban ründas täna riigi lõunaosas sõjaväebaasi ja tappis vähemalt 43 sõdurit, teatas kaitseministeerium. Talibani enda väitel hukkus vähemalt 60 sõdurit.
Siberi pensionär Putinile: härra president, ostke mulle kirst, sellel maal on võimatu elada
Taga-Baikali krai pensionär Anatoli Vertiprahhov küsis Venemaa presidendilt Vladimir Putinilt puusärki, sest tema sõnul on riigis võimatu elada, vahendab Moskovski Komsomolets.
Politsei otsib Võrus kadunud 56-aastast Avot
Politsei palub kaasabi selgitamaks Võru linnas oma kodust lahkunud terviseprobleemidega 56-aastase Avo asukohta.
Politsei otsib Võrus kadunud 56-aastast Avot
Politsei palub kaasabi selgitamaks Võru linnas oma kodust lahkunud terviseprobleemidega 56-aastase Avo asukohta.
Võrus kadunud 56-aastane Avo leiti surnuna
Võru linnas oma kodust lahkunud terviseprobleemidega 56-aastane Avo leiti täna surnuna. Politsei sõnul väliseid vägivallatundemärke ei olnud.
Oma kandideerimisest Venemaa presidendiks teatas ajakirjanik ja "blondiin šokolaadis" Ksenia Sobtšak
Oma kandideerimisest Venemaa presidendiks teatas ajakirjanik ja telesaatejuht Ksenia Sobtšak. Presidendivalimised toimuvad Venemaal järgmise aasta 18. märtsil.
Puigdemont: kui Madrid kehtestab otsevalitsemise, jõustab Kataloonia iseseisvumise
Kataloonia president Carles Puigdemont muudab regiooni iseseisvuse kehtivaks, kui Hispaania peaminister Mariano Rajoy lükkab tagasi dialoogi pakkumise ja peatab Kataloonia autonoomia.
Kodutu tapmises süüdistatud mees tahab õigeksmõistmist
Kodutu mehe tapmise eest Harju maakohtu otsusega 11 aastaks vangi mõistetud Mihhail Šapovalovi kaitsja esitas Tallinna ringkonnakohtule apellatsioonkaebuse kaitsealuse õigeksmõistmiseks, sest puuduvad tõendid, et ta tapetuga üldse kokku puutus.
VIDEO | Ärimehe 20-aastane tütar sõitis Ukrainas Harkivis isa autoga surnuks viis jalakäijat
Ukraina suuruselt teises linnas Harkivis toimus eile ränk liiklusõnnetus, milles hukkus viis ja sai vigastada kuus inimest. Õnnetuse põhjustas isa autoga kohaliku ärimehe 20-aastane tütar.
Ärimehe 20-aastane tütar sõitis Ukrainas Harkivis isa autoga surnuks kuus jalakäijat
Ukraina suuruselt teises linnas Harkivis toimus eile ränk liiklusõnnetus, milles hukkus kuus ja sai vigastada viis inimest. Õnnetuse põhjustas isa autoga kohaliku ärimehe 20-aastane tütar.
Miks katkes Eesti presidentide margiseeria?
Äsja president Kersti Kaljulaidi portreega margi üle rõõmustanud filatelistid saavad järgmisel aastal oma kogusse lisada veel Arnold Rüütli ja Toomas Hendrik Ilvesega margi, kuid kuna sari „Eesti Vabariigi President“ katkestati juba aastate eest ja käesolev sari „Eesti riigipead 1918-2018“ saab l...
Tuuletu ilmaga lase mootoril puhata: Muuga paadikapten pääses napilt vingusurmast
Mõned päevad tagasi Muuga lahel triivinud paadist leitud kaks vingusurma surnud Soome noormeest meenutavad Peetrile oma teist sünnipäeva, mil ta pääses samast saatusest üle noatera.
May lubas muuta EL-i kodanike pärast Brexitit Suurbritanniasse jäämise nii lihtsaks kui võimalik
Peaminister Theresa May lubas enne olulist tippkohtumist muuta Euroopa Liidu kodanike jaoks pärast Brexitit Suurbritanniasse jäämise nii lihtsaks kui võimalik.
Eestis on täna liikluspiiranguid viies paigas, neist kolm Harju maakonnas
Tarktee loetleb tänaseks viies paigas liikluspiiranguid, millega autojuhid Eesti teedel arvestada võiksid.
Päev liikluses: viis õnnetust – neist neli Tallinnas, ärandati auto, vahele jäi kuus napsitanud juhti
Korravalvurid tabasid 18. oktoobril Eesti teedel kuus alkoholi tarvitamise tunnustega mootorsõidukijuhti. Laekus teada ärandatud auto koht, toimus viis liiklusõnnetust.
Rootsi välisminister: seksuaalne ahistamine on probleem ka poliitikas
Seksuaalne ahistamine on probleemiks ka poliitika kõrgeimatel tasanditel, ütles kolmapäeval Rootsi välisminister Margot Wallström, kes naisena on seda isegi tunda saanud.
EV100 peret: Maria Karumets
Maria ja Tuljo lükkavad Aravete keskuse mobiilimasti juures lahti ühe ukse teise järel, näidates oma suurt unistust. Ruume, kuhu tuleb tsiklite ja muu tehnika timmimiseks uus ja suurem garaaž-töökoda, juuksurisalong, aga miks mitte ka fotostuudio vägevate tsiklimeeste ning veel vägevamate tsiklin...
Maria Karumetsa pere lugu: Krossiraja omanikul on Tallinnas juuksuris käimiseks eraldi mootorratas
Maria ja Tuljo lükkavad Aravete keskuse mobiilimasti juures lahti ühe ukse teise järel, näidates oma suurt unistust. Ruume, kuhu tuleb tsiklite ja muu tehnika timmimiseks uus ja suurem garaaž-töökoda, juuksurisalong, aga miks mitte ka fotostuudio vägevate tsiklimeeste ning veel vägevamate tsiklin...
Maria Karumetsa pere lugu: loobusin kõigest - korterist, pangalaenust, tööst pealinnas
Maria ja Tuljo lükkavad Aravete keskuse mobiilimasti juures lahti ühe ukse teise järel, näidates oma suurt unistust. Ruume, kuhu tuleb tsiklite ja muu tehnika timmimiseks uus ja suurem garaaž-töökoda, juuksurisalong, aga miks mitte ka fotostuudio vägevate tsiklimeeste ning veel vägevamate tsiklin...
Lihtsalt Maria: ühe armastuse ja kahe motika lugu
Lühike õpetus sellest, kuidas totaalsel pealinna poole rühkimise ajal teha hoopis kapitaalne kannapööre maa suunas.
Vaata, kas sul oli lotoõnne!
Vaata, millised olid tänased Vikinglotto ja Bingo Loto võidunumbrid.
Tsitaadid valimiskampaaniast: loe, milliste süüdistustega kostitas Rainer Vakra keskerakondlasi, kellega nüüd koalitsiooni loomist kaalutakse
Täna pärastlõunal kohtusid keskerakondlased Sotsiaaldemokraatliku Erakonna (SDE) esindusega, et arutada võimalikku koalitsiooni loomist Tallinnas. Rainer Vakra sõnul veel konkreetsete plaanideni ei jõutud, kuid nurgakivi on seatud. Võimukõneluste eel on paslik meenutada, milliste sõnadega kostita...
VIDEO | BMW teeb maanteel üliohtlikku möödasõitu
Delfi lugeja pardakaamera salvestas Eesti maanteel toimunud üliohtliku möödasõidu.
"SUUD PUHTAKS" BLOGI | Teemaks on seksuaalne ahistamine
Uuringute järgi on iga teine naine vähemalt korra elus kogenud seksuaalset ahistamist. Millal saab argihuumorist süütu flirt ja lõpuks jõhker ahistamine? Kes määrab piirid ja kuidas need ära tunda? Suud aitab puhtaks rääkida saatejuht Urmas Vaino.
FOTO: Kopli trammid seisavad liiklusõnnetuse tõttu
Kopli ja Erika tänavatel toimunud õnnetuse tõttu seisavad kõik Koplist kesklinna suunduvad trammid.
FOTOD | Iirimaal möllav orkaan Ophelia sulgeb kaupluseid ja koole
Iiri meedia andmetel on orkaan Ophelia seni nõudnud kolm inimelu ja jätnud üle 150 000 inimese elektrita.
MEIE MAA | Kohalik mees võttis Rahuste sadama arendamise oma kätte
Sõrve poolsaarel Rahuste külas asuvas Lodja rannas on aastaid nokitsetud, et nii kalurid, külainimesed kui turistid saaksid randa ja sadamat mugavamalt kasutada.
Lasnamäel sai autoõnnetuses viga bussiootepaviljonis oodanud mees
Lasnamäel Kotka peatuse juures toimus täna õhtul Ford Transiti ja Mercedese vahel kokkupõrge, mille käigus Mercedes põrkas vastu bussiootepaviljoni.
FOTOD | Lasnamäel sai autoõnnetuses viga bussiootepaviljonis oodanud mees
Lasnamäel Kotka peatuse juures toimus täna õhtul Ford Transiti ja Mercedese vahel kokkupõrge, mille käigus Mercedes põrkas vastu bussiootepaviljoni.
MEIE MAA | Vaegnägijad tähistasid valge kepi päeva
Eile peeti Saaremaa puuetega inimeste kojas rahvusvahelist valge kepi päeva, mida peetakse 15. oktoobril. Eestis tähistatakse seda 30. korda. Üritus on oma nime saanud valgest kepist, mis on nägemispuudega inimese põhivahend iseseisvaks liikumiseks.
Allan Kiil ja Alar Nääme said Tallinna linna palgale
Linna raha omastamises aasta algul süüdi mõistetud keskerakondlane Alar Nääme ja altkäemaksu võtmises süüdistatav Tallinna Sadama endine tippjuht Allan Kiil said mõlemad vast avatud Sõle spordikeskuses linna palgale.
MEIE MAA | Rammusa ameti saanud Mäeker jättis Saarlase
Sotside pakkumise Saaremaa abivallavanema kohale vastu võtnud Mart Mäeker vahetati valimisliidu Saarlane juhi kohalt välja. Ühtlasi ei kuulu ta enam valimisliitu.
FOTOD | Narva maanteel sattusid Žiguli ja Lexus õnnetusse, Lexuse juht viidi haiglasse
Tallinnas Narva maanteel sattus täna õhtul poole kuue ajal õnnetusse kesklinna suunal sõitnud Žiguli.