5 soovitust, kuidas enda ja teistega paremini toime tulla
Koolitaja Mats Soomre toob välja 5 soovitust, kuidas 2020. aastal enda ja teistega paremini toime tulla.
SEB: Eestit ootab kaks korda aeglasem majanduskasv
SEB majandusanalüütiku Mihkel Nestori sõnul aeglustub Eesti majanduskasv tunduvalt pärast kuldsed aastakümmet.
Geberit Group otsib müügikonsultanti (B2B)
Kandideerimise tähtaeg: 24.01.2020
Müügitöötaja parim sõber on telefon
Olenemata sellest, kas tegemist on klassikalise telemarketingi või visiitmüügiga, siis enamasti luuakse esmane kontakt potentsiaalse kliendiga telefoni teel. Telefoni teel suheldes tasub aga mõningaid asju meeles pidada.
Hea teenindus on uus müük. Mis toimub teeninduses aastal 2020?
Veel enne, kui Teeninduskonverents 2020 programm avalikuks läks, jagasid kolm müügi- ja teenindusvaldkonna juhti programmi kohta oma arvamusi ja tõid välja, miks hea teenindus on täna ettevõtte jaoks sama oluline kui müük.
Hea juht suudab erinevad põlvkonnad ühe katuse all hästi toimima panna
Mida ootab tööandjalt noorem, alles tööturul alustav põlvkond, aga ka iseteadlikum ja eesmärgipõhisemad vanemaealised töötajaskond ning kuidas nad üksteist meeskonnana täiustavad? Neile annab vastused Elisa teeninduse valdkonna juht Kristina Judina.
See üks asi, mis paneb Su müügiinimesed pingutama
Üksikute indiviidide remontimisest pole kasu, kui soov on luua edukat müügitiimi. Ümber on vaja pöörata ettevõtte müügikultuur, ütles juhtimiskoolitaja Jüri Preobraženski.
Closing ehk tehingu lukustamine
Tehingu lukustamise faasis on julgusel ja kogutud infol suur roll. Saates "Nimed müügitahvlil" räägime olulistest hetkedest, mille mahamagamine tähendab tehingu kaotamist. Tutvustame closing'u-tehnikaid. Selgitame, mis on stopphind ja kuidas mõista, miks klient mõnikord kõhkleb.
Uuring: otsemüük on aidanud tõsta enesekindlust- ja hinnangut
Euroopa otsemüüjate seas läbiviidud uuringu kohaselt on enamus ehk 78 protsenti otsemüügiäris tegutsevatest inimestest oma äritegevusega rahul. Kümnest inimesest kaheksa arvasid, et otsemüük on suurepärane võimalus teenida lisaraha ning seitse ütlesid, et see on aidanud tõsta nende enesekindlust-...
Majutusettevõtetes peatub aina rohkem turiste
Statistikaameti andmete kohaselt peatus 2019. aasta novembris Eesti majutusettevõtetes 262 000 turisti, kes veetsid seal 479 000 ööd. Välisturiste oli neist 56% ja siseturiste 44%.
Parima teenindusega apteegid 2019
Uuringufirma Dive viis Balti riikides kolmandat aastat järjest läbi apteegikettide valdkonnauuringu. Eesti parima teenindustasemega apteegiketiks hinnati Südameapteek (81,4%), teise koha saavutas Benu (80,3%) ning neile järgnes Euroapteek (78,8%).
Uute sõiduautode müük tõusis 2019. aastal 4,7%
Eestis müüdi 2019. aastal kokku 26 589 uut sõiduautot, mis ületas 2018. aasta müügi 4,7 protsendiga.
Oleg Feoktistov: Ma elan väljaspool mugavustsooni!
Elisa Eesti AS ärikliendi müügijuhi Oleg Feoktistov ütles, et ta otsustas oma elus kannapöörde teha ning liikuda teise sektorisse. Seal olles tegi endale selgeks müügi ABC ning alustas külmade kõnedega. Tänaseks on ta liikunud B2C tiimist B2B meeskonda, kus tal tuleb arvestada müügi erinevustega ...
Lauri Kinkar: Alusta müügiga nii vara kui võimalik
Rahvusvaheliste sõnumite saatmise platvormi Messentet üks asutaja Lauri Kinkar räägib, mida nad on oma teekonnal müügi kohta õppinud.
Kuidas alustada suurte riskideta oma ettevõtlusega?
Oma ettevõtte alustamine on paljude noorte unistus, kuid sageli takerdutakse ebakindluse ning väheste kogemuste taga. Igapäevaselt aktiiv- ja internetimüügiga tegeleva Goldstar Eesti OÜ juhatuse liige Maarius Tiits julgustab inimesi ettevõtlusega alustama ning pakub võimalust kasutada oma firmat ...
Mamiboti eesmärk on saavutada Eestis robot-tolmuimejate turul liidrikoht
Tõenäoliselt pole Eestis ühtki robot-tolmuimejate valikuga kursis olevat inimest, kes ei ole kuulnud Mamiboti kaubamärgist. Iga kuuga tõuseb müüdud Mamiboti toodete arve eelmisega võrreldes silmnähtavalt ning Mamiboti brändijuhi Maarius Tiitsu hinnangul pole kaugel aeg, kui ollakse Eestis number ...
Loetumad lood 2019
Toome välja 7 bestsales.ee veebis avaldatud arvamuslugu, mida loeti aasta jooksul kõige enam.
Raimo Ülavere soovitab: selle aasta parimad loetud raamatud
Lugesin ja kuulasin ka sel aastal hoolega erialaseid raamatuid tempoga umbes 1,5 nädalat ja raamat ehk kokku 37 raamatut, paar tükki tuleb ehk veel enne aastavahetust juurde, kirjutab coach Raimo Ülavere ja jagab oma parimaid lugemiselamusi.
Meelis Vetevool: "Suuga saab teha suure linna"
Äripäeva "Kuuma tooli" saates on seekord külas M.V.Wooli nõukogu esimees Meelis Vetevool, kes teeb ülevaate hetkeseisust ning räägib, kuidas on võimalik emotsionaalselt ja rahaliselt hakkama saada listeeria bakterist alguse saanud kriisiga.