Alar Ojastu: Müük on eelkõige anne
Inimene on motiveeritud ainult selles, milles tal on tõesti eeldused saada erakordselt heaks. Ja eeldus saada absoluutselt parimaks on ainult selles, milles on annet, oponeerib arengukoolitaja Alar Ojastu neile, kes usuvad, et müügitulemuse toob eelkõige töökus.
Autode müük vähenes eelmise kuuga võrreldes 8,4%
Euroopa Liidus on tänavu kaheksa kuuga müüdud 10,5 miljonit uut sõiduautot, mida on 3,2% vähem kui mullu samal perioodil. Seevastu augustis vähenes uute sõiduautode müük taas, seekord 8,4 protsenti. Eestis on vähenemine esialgu väike.
FOTOD: Müük muutuste tuules
Müügijuhtimise aastakonverentsil Tallinna Teletornis said kokku müügivaldkonna otsustajad, oli asjalikku tööd, aga ka palju naeru, rääkimata väljakutsetest teletorni kõrgustes.
Geberit Group otsib tehnilist müügiesindajat (B2B)
Kandideerimise tähtaeg: 1.10.2019
Forbes valis Pipedrive’i maailma parimate pilveteenuse ettevõtete hulka
Eesti päritolu müügitarkvara ettevõte Pipedrive jõudis majandusajakirja Forbes koostatud maailma saja mõjukama pilveteenuse ettevõtte edetabelisse, saavutades tihedas konkurentsis 77. koha.
“Miks silm ei sära, raisk!”
Juhtimiskoolitaja Jaano Inno toob lihtsad näited olukordadest, kus vastavalt sügavalt autokraatlikule Nõukogude Liidu ideoloogile oleks pidanud juht olema tuim administraator, kuid oli liider, kes innustas sihti võtma ja saavutama. Kas üldse midagi on muutunud, kui räägime täna heast juhist?
Kui kandideerid müügitööle, siis ära neid vigu tee!
Dominate Sales müügitreener Urmas Kamdron on viimasel ajal teinud sadu vestlusi potentsiaalsete müügitöötajatega ja jagab oma kogemusi, mis töötab ja mis mitte.
Hommikune müügikoosolek peab olema positiivne kogemus, mitte avalik häbistamine
Kogenud Briti müügijuht, müügitreener ja jazz-pianist Gert Scholts peab müügitoru management´i väga oluliseks, kuid samavõrd tähtis on panna müügiinimesed tundma end erilisena - väärtuslikena nii tööandjale kui kliendile.
Indrek Saul otsib võrgustiku kasvatajat
Elisa telemüügi valdkonna juht: kui see inimene tööle tuleb, on ta null
Kui ruttu saab aru, kas äsja värvatud müügiinimesest saab asja? Oma kogemusi jagab Elisa Eesti telemüügi valdkonna juht Ülle Liblikas.
Intervjuu: karm kogemus vormib välja tippmüüjad
Ameerikas ukselt uksele raamatute müümisest käis Äripäeva raadios rääkimas Southwestern Advantage'i asutaja Erki Kukk.
Neid viit levinud viga soovitab Pipedrive'i müügiguru vältida
Maksuvõlglaste TOP: esiotsa sattus mitu uut ettevõtet
Ole müügiinimesena kursis ettevõtetega Maksuvõlglaste TOPis, kontrolli enne, kui müüd.
3 soovitust müügipäeva hommikusse
Edu Akadeemia juht Roland Tokko jagab soovitusi, kuidas tööpäeva alustada nii, et oleksid õigel lainel ja jõuaksid õhtuni efektiivselt toimetada.
Kaup24 avab oma e-poe teistele kauplejatele
Baltikumi suurim e-kaubanduse ettevõte Pigu Grupp teatas turupõhise kauplemise käivitamisest. Pigu.lt, 220.lv ja Kaup24.ee ostjaid ja müüjaid ühendav e-poe platvorm annab müüjatele võimaluse kasutada fuktsionaalset e-poe lahendust.
HKScan ootab oma meeskonnaga liituma Horeca müügijuhti
Kandideerimise tähtaeg: 17.09.2019
Lugu psühhoterroristist müügimehest
Endine Oracle Baltikumi juht Olle Tischler räägib oma kogemustest, mida teha tippmüüjaga, kes ei allu mingitele reeglitele ega lase ka teistel rahulikult tööd teha.
Kliendile parima teenuse pakkumine peab olema kinnisidee
Maailma ühe väärtuslikuma ettevõtte Amazoni juht Jeff Bezos on veendunud, et ainsa strateegiana hoiab ettevõtet elus „esimeses päevas“ püsimine ehk ettevõte tuleb hoida noorena ja arenevana. Selleks peab keskenduma kliendile parima teenuse pakkumisele selliselt, et see saavutab lausa kinnisidee m...
Pipedrive avas uued kontorid Floridas ja Dublinis
Eesti päritolu müügitarkvara ettevõte Pipedrive jätkab laienemist, avades klienditoele ja arveldustele keskenduvad kontorid Iirimaal Dublinis ning Floridas St. Petersburgis.
Vilets müük, aga äärmiselt kõrge enesehinnang. Mida sellistega teha?
SellIt´i juht Tarmo Tamm annab nõu, kuidas tuua väga kõrge enesehinnangu ja ebaadekvaatse eneseanalüüsiga müügiinimene õigele rajale. Sissejuhatuseks üks naljakas lugu SellIt´i praktikast.
Päikesedekoori OÜ otsib assistenti
Kandideerimise tähtaeg: 25.08.2019
PRFoods: lõppenud on ettevõtte üks keerulisemaid aastaid
Kalatootja PRFoods kaotas majandusaasta neljandas kvartalis käibes 3%, 12 kuu müügitulu langes ligi 10%.
Pimealad müügis ja juhtimises
Iga autojuht on vähemalt mõne korra elus ehmatanud ja tõdenud, et seda teist autot ta lihtsalt ei näinud. “Jäi pimealasse, hea et kõik läks hästi.” Pimealad on olemas ka inimestevahelises suhtlemises ja juhtimises, tõdeb coach ja koolitaja Ruti Einpalu.
Emotsionaalse stiili kuus mõõdet müügijuhile
Leidsin Sirje Tammiste blogist emotsionaalse stiili kuut mõõdet, mille kaudu saab hinnata müügipotentsiaali, mis on heaks töövahendiks uue müügitöötaja valikul ja samuti juhile endale otsa vaatamiseks.