Eestlaste juhtimisel sõidab USAsse raamatuid müüma ligi 670 tudengit
Juba vähem kui kahe nädala pärast stardib USA poole Eestist rekordilised 375 Southwestern Advantage programmis osalevat Eesti tudengit, kellega liitub lähiriikidest veel ligi 300 eestlaste poolt juhendatavat tudengit.
Hea müük on nagu ootamatu kingitus
Müügijujuhi ülesanne on hoida üleval müügiinimeste motivatsiooni ja usku müügitöösse ka juhul, kui turu üldine suhtumine müüki on pigem tõrjuv. Telia müügijuht toob näite, kuidas müügitööd enam väärtustada.
LEIBUR otsib MÜÜGIMEESKONNA JUHTI
Kandideerimise tähtaeg: 2.06.2019
Pipedrive lammutab müügitöö alustalasid
Müügitöö automatiseerimine käib laias maailmas hoogsalt. Eestis on sellest täna veel vähe kuulda. Pipedrive CTO Sergei Anikini sõnad pole mitte hirmutamiseks, vaid äratamiseks.
Miks meil pole võitvaid müügiargumente?
Sageli räägitakse täpselt sama juttu, mida konkurendid räägivad „õige kaup, õige ajal, õiges kohas“. Klient kuulab, kehitab õlgu ja haigutab, tõdeb müügikasvu coach Indrek Saul ja soovitab pigem panustada eristumisele.
Lugu sellest kuidas ja miks sai minust bookman Mihkel Muinasmaa
„On olemas miljardeid inimesi, kes suudavad olla produktiivsed ja efektiivsed ühe päeva. On olemas miljoneid, kes suudavad olla produktiivsed ja efektiivsed järjepidevalt 1 kuu. Pole aga olemas nii palju isiksusi, kes suudavad olla järjepidevad, fokuseeritud ja efektiivsed 3 kuud järjest, 13h päe...
GÜHRING otsib Eesti regiooni MÜÜGIESINDAJAT
Kandideerimise tähtaeg: 31.05.2019
Linkedinist saab häid müügikontakte
Linkedin sobib otsemüügiks ja toob kiiresti raha sisse. Kui oled B2B müüja või teenusepakkuja, siis Facebook ei ole tegelikult väga hea koht oma kauba või teenuse pakkumiseks, soovitab Linkedini coach ja koolitaja Jonny Rose.
Uuring: Klienditeeninduse kvaliteedi TOP
Eestis läbi viidud klienditeenuste kvaliteedi uuring tõi välja suuremate kauplusekettide tugevad ja nõrgad küljed.
10 harjumust, mis hävitavad sinu potentsiaali
Roland Tokko Edu Akadeemiast jagab teiega 10 peamist harjumust, mis ei lase inimestel õnnelik olla ja oma tegeliku potentsiaali vääriliselt elada. Need tulid välja küsitlusest, millele vastas ligi 1800 inimest.
"Selle töökuse jura oleme saanud kaasa oma vanematelt"
Tänapäeva inimene on kahjuks üsna ajupestud. Olgu selleks siis raamatud, koolitused või inimesed sinu ümber. Mingi sinisilmne arusaam, et tööta, tööta, tööta, siis tuleb armastus, edu ja kõik muu selline. Või siis vastupidi, ainult unista ja kõik jõuab ise sinuni. Inimesed ei saa aru, et sellest ...
Müügitreener: eestlastel on müügitööst vale arusaam
Enamikel Eesti inimestel on müügitööst täiesti vale arusaam, et see on midagi, millega üritatakse inimestele erinevaid tooteid või teenuseid lihtsalt pähe määrida. Selline suhtumine on vale ja ebaprofessionaalne, selgitab Southwestern Consulting müügitreener Maarja Kaseväli.
Alar Ojastu soovitab müügiinimestele optimismitesti
Mis on müügis tähtsaim: positiivsus, motivatsioon või isikuomadused? Tee Stanfordi ülikooli optimismitest, et mõista, kuivõrd tugev on sinu mentaalne võimekus stressiga toime tulla.
Sten Argos hakkas taas Eesti Energias müüki juhtima
Alanud nädalast juhib Eesti Energia uute energiateenuste- ja kliendilahenduste rahvusvahelist müüki Sten Argos.
3 lihtsat sammu lubadustest kinnipidamiseks
Psühholoog ja inimeste juhtimise konsultant Eva-Maria Kangro toob 3 lihtsat teaduspõhist sammu endale antud lubadustest kinnipidamiseks.
Miks on oluline sotsiaalmeediat müügis ära kasutada?
Müügikonverentsi esineja HeyDigital tegevjuht Dylan Hey toob lühikeses artiklis välja, miks on sotsiaalmeedia kasutamine müügis oluline ja kuidas see aitab müüki suurendada.
Mida teha, kui klient ütleb „Ma mõtlen selle üle“
Oled sa kunagi tundnud, et oled kliendiga suheldes teinud kõik õigesti, aga kontakt lõppeb ikkagi tema sõnadega „Ma mõtlen selle üle“? Millestki jääb nagu otsuse tegemiseks puudu, aga millest? Oht on, et klient ei usalda sind.
Müügiminutid: Kuidas müüa, kui müümine üldse ei meeldi?
Eesti tekstiilikunstnik Monika Järg räägib mikroettevõtja (tema ettevõte Tekstiil Ruumi tegutseb 2002. aastast) võimalustest oma tooteid Eestis turustada. Edasimüüjate kasutamise küsimuses on ta pigem ettevaatlik, müügimaht on väike ja raha kättesaamine vahel keeruline.
Millised tähtsad teemad on täna müügis laual?
Müügikonverentsi esineajd Saku Õlletehasest, Lux Eestist, Elisa Eestist ja Feelingstreamist rääkisid, mis teemad on neil hetkel müügis laual.
Alar Ojastu: positiivsed inimesed müüvad rohkem
Inimese elu on täidetud tagasilöökidega, ebaõnn võib ootamatult tabada kõiki ja pingelised situatsioonid kuuluvad lahutamatult elu juurde, kuid edasi jõuavad need, kes vastutuule kiuste suudavad säilitada optimismi, mis annab jätkamiseks vajaliku jõu, viitab arengukoolitaja Alar Ojastu.
Mida teha virisejatega meeskonnas?
Igas meeskonnas on alati kolme tüüpi töötajaid – pühendunud, mittepühendunud ja vastutöötajaid, kirjutab motivatsioonikoolitaja Kaido Pajumaa.
Tulemus = Fookus x Rutiin x Distsipliin.
Kui juht ise soovib organisatsiooni arengus uuele ringile minna võib ta tunda, et ei suuda meeskonda endaga koos liikuma saada, tõdeb Jaano Inno oma arvamusloos.
Mis juhtub, kui lukustada müügiinimene nädalaks kottpimedasse ruumi?
Juhtusin hiljuti lugema ühte blogilugu ja tundub lahe jagada seda kõigi bestsales.ee lugejatega. Hea nädalavahetuse lugemine, kuidas müügimees Marken nädal aega kottpimedas ruumis veetis ja milliseid eredaid hetki koges.
Elisa müügitiimide juht: Vooli teooria praktikasse enda isikuomadusi arvestades
Elisa telemarketingi müügitiimide juht Kerli Randvere on veendunud, et juhiks ei kasvata ainuüksi ükski raamat, koolitus või eeskuju. Parim arendaja on töö ise, aga seda vaid siis, kui teed asju pühendumisega ning ka ettevõte sind selles toetab.
Müügis sihi avatud silmadega
Müügikoolitaja Olga Meinson soovitab müügiinimestele eduka müügitehinguni jõudmiseks sihtida n-ö avatud silmadega. Müüja peab nägema ja kuulama oma kliendi vajadusi, et kohandada oma mõtete kulgu ja müügiargumente kliendi tagasiside põhjal, leiab ta.
Müügiinimene, tee ometi suu lahti!
Müük algab kvantiteedist ehk sellest, kui paljudele potentsiaalsetele klientidele sa infot jagad. Loomulikult on olemas “maguspunkt”, kus kvantiteet ja kvaliteet saavad kokku aga iga kell on 100 keskmist pakkumist parem, kui 10 kvaliteetset, kirjutab Telia Tallinna piirkonna müügijuht Rait Videvik.
EAS toetab 900 000 euroga loomemajandust, ka müügi arendamist
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus (EAS) toetab nelja loomemajanduse investeeringuprojekti kokku ligi 900 000 euroga. Toetuse eesmärk on tekitada loomeettevõtjatele võimalusi oma toodete, teenuste ja ärimudelite, aga samuti turunduse ja müügi arendamiseks, et suurendada seeläbi ettevõtete ekspordi...
Eestlased kulutasid esimeses kvartalis mobiiltelefonidele 27 miljonit
Uuringufirma BRC Market Experts statistika kohaselt ostsid eestlased tänavu esimeses kvartalis 27,4 miljoni euro eest ligi 82 000 uut mobiiltelefoni.
30 riiki konteineritäie vahvlite müügiks tuleb olla ise efektiivne
Reigo Rusing Balsnackist jagas Toiduliidu aastakonverentsil oma kogemust, kuidas Eesti krõpsu maailma müüa. 15 kuuga on ettevõtte müünud vähemalt ühe merekonteineri Eestis toodetud kartulivahvleid 30 riiki üle maailma.