FOTOD: Mindfulness 2020
5. detsembril Arvo Pärdi Keskuses toimunud konverentsil Mindfulness 2020 räägiti mindfulnessi teaduslikest uuringutest, õpiti ja katsetati eri tehnikaid meelerahu ja tasakaalu saavutamiseks.
Teenindusjuhid annavad nõu: kuidas hoida töötajad motiveeritud?
Kuidas püsib kõrgel töötaja motivatsioon ja millega seljatada rutiin teenindusvaldkonnas, arutlevad Elisa teeninduse valdkonna juht Kristina Judina ning kirja- ja sisestustiimi juht Heli Missik.
Uuring: K-Rauta pakub klienditeeninduses parimat, Decora ja Espak püsivad kannul
Eestis läbi viidud klienditeeninduse kvaliteedi uuring tõi välja suuremate ehituskauplusekettide tugevad ja nõrgad küljed. Uuringus selgus, et kõrgeimat kvaliteeti klienditeeninduses pakub K-Rauta (90%), järgnesid Decora (88%) ja Espak (86%).
Riina Varts: Sain aru, et ma ei taha olla juht
Pikaaegse personalijuhi kogemusega Riina Varts, kes on töötanud personalivaldkonna tipus nii kunagises Hansapangas kui hiljem ka Eesti Energias, räägib videointervjuus, kuidas ta jõudis äratundmiseni, et ei taha juht olla ning mida näeb oma tänases rollis juhtide võimaluse ja väljakutsena.
Tule müüma Eesti suurimaid ja põnevaimaid konverentse
Kandideerimise tähtaeg: 13.12.2019
Kuidas müügis hinda välja öelda?
Oled kindlasti tundnud ärevust, kui jõuad kliendikohtumisel hetkeni, mil pead kliendile hinna välja ütlema. Sa teeksid kõik, et seda olukorda kuidagi pehmendada.
4 võimalust toetada elluviimist
Selleks, et julgustada inimesi sihte seadma ja vastutust võtma, lahenda probleeme loovalt ja langetada häid otsuseid soovitab EBS-i juhtimisteaduse doktor Signe Vesso integreerida meeskonda coaching ühel või teisel moel ja toob välja neli eri võimalust.
Eestlanna sai Hesburgeri parimaks piirkonnajuhiks
Eestlanna Merle Milvere valiti teist aastat järjest Hesburgeri parimaks piirkonnajuhiks Baltikumis. Eesti parimaks Hesburgeri restoraniks valiti Jõhvis asuv restoran.
Z põlvkond: kui juht ei räägi sinuga, siis on midagi korrast ära
Hiljuti õnnestus mul kuulata põlvkondade vahelistest erinevustest rääkimas Jason Dorsey´t. Tema jutust tundusid eriti huvitavad soovitused juhtidele, kelle tiimides töötavad Z-generatsiooni esindajad. Olgu siinkohal ära toodud kolm nendest.
Autodoc – Euroopa kiireimini kasvav autoosade veebikaubamaja kihutas Eestisse
2008. aastal asutatud Autodoc peakontor on Saksamaal Berliinis ning ettevõte haldab veebipoodi, kus on valikus üle miljoni toote ning mis pakub varuosi nii sõidu- kui ka veoautodele 26 Euroopa riigis.
IGEPA Group otsib müügidirektorit
Kandideerimise tähtaeg: 29.12.2019
Kui esimene klikk müügis ära käib, siis saad aru, et assa kuramus..
Creditinfo võtmekliendihaldur Lenar Valk ütleb, et on müügitöös korduvalt kahelnud. Ta usub, et müügitööd katsetades peab see õige klikk ära käima. Siis tekib sul alles tunne, et tahad müüki täiega edasi teha.
Unusta müügitehnikad, vajad neid vaid treeningul
Müügitehnika on nagu klaverimängu õppimisel heliredeli harjutamine. Seda tuleb teha, peabki tegema, aga ega keegi ei taha sinu heliredelit kuulata, ütleb müügipsühholoogia koolitaja Aira Tammemäe.
Kuidas hinnata coachingu mõju?
Coachingut kasutatakse kogu maailmas ja ka Eestis juhtide arendamisel järjest enam. Kui populaarsus kasvab, järelikult on ka kasulik – tundub loogiline järeldus. Ent kuidas ja mille alusel hinnata tegelikult coachingu mõju?
Gustavo Bianco Pipedrive’st: Enam pole müügiinimese roll müüa
Vaadates tagasi 2019. aastale müügivaldkonnas, on müügijuhtimise tarkvara arendava ettevõtte Pipedrive kliendiedu juhi Gustavo Bianco sõnul üheks olulisemaks märksõnaks müügiinimese rolli muutumine.
Alar Ojastu: Töökas, aga väheste oskustega müügitöötaja on hullem kui pisut rumal ja laisk
Kui oled näiteks töökas, aga väheste müügioskustega, siis ajad potentsiaalsed kliendid lihtsalt närvi ja seda isegi rohkem, kui pisut rumal müügiinimene, kes on laisk ja jätab seetõttu kõned/kohtumised tegemata, arvab arengukoolitaja Alar Ojastu.
Ettevõtlussektori müügitulu suurenes kolmandas kvartalis
Statistikaameti andmetel müüsid ettevõtted kolmandas kvartalis kaupu ja osutasid teenuseid 16,4 miljardi euro eest, see oli 5% rohkem kui eelmisel aastal samal ajal.
Uute toodete turul esirinnas elektroonika ja toit, teenuste turul digilahendused
Coop Panga tütarettevõte alustab kindlustuse vahendamisega
Coop Pank asutas tänavu augustikuus tütarfirma Coop Kindlustusmaakler AS, mille kaudu hakatakse klientidele pakkuma kindlustustooteid.
Rickman Trade otsib müügikonsultanti
Kandideerimise tähtaeg: 9.12.2019
Ehituskeemiat tootvate ettevõtete grupp DAW otsib tehnilist konsultanti Tartusse
Kandideerimise tähtaeg: 19.12.2019
Müügipraktik: Hakkame müümise asemel soovitama!
Kuuldes sõna "müük" tekib kujutlus mingist agressiivsest tüübist ja kuuldes sõna "soovitus" tuleb meelde pigem lahe sõber, kes jagas Bolti´i sooduskoodi. Kuna müügil on jätkuvalt negatiivne kuvand, siis miks me võitleme, lõpetame müümise ja hakkame soovitama, pakub Telia Tallinna piirkonna müügi...
Juhtumianalüüs: Töötajatel on kombeks minna juhi juurde kaebama
Ettevõtte kaks osakonda peavad tegema koostööd. Spetsialistid saavad üldiselt omavahel hästi läbi, juhid mitte. Samas on mõlema osakonna töötajatel komme erimeelsuste tekkimisel minna oma juhi juurde nö „kaebama“. Kui nii juhtub, võtab juht reeglina ühendust teise juhiga ning probleem paisub suur...
EXPO 2020 tarneid korraldab Balti Logistika
Dubai EXPO 2020 Eesti meeskonna ja partnerite ametlikuks logistikapartneriks on Balti Logistika, kellel on pikaajaline kogemus kontinentide vaheliste lennu-, mere- ja raudteesaadetiste korraldamises.
Dustin Hillis: Tulemustele orienteeritud võitlejad võivad teerulliga ka kliendist üle sõita
Tippmüüja: kellelegi ei meeldi, kui üritatakse müüa
Inchcape BMW müügikonsultandil Hans Kullamal on oma coach ja ta usub, et ole sa eestlane, prantslane või ameeriklane, kellelegi ei meeldi, kui talle üritatakse midagi ilmtingimata ära müüa.
E-kaubanduse tulevik: maksmine eraldatakse ostmisest
Täna Tallinnas toimuval E-kaubanduse Liidu seiminaril TARGET tõdeti, et e-poodide suurima probleemi, mahajäetud ostukorvid, lahenduseks võib saada moneyless shopping ehk maksmise eraldamine ostmisest.
Väärtusclose ja Välistav ehk ISO-close
Dominate Sales´i müügikoolitaja Silver Rooger tõi eelmisel nädalal closingu meistriklassis kaks näidet eri tüüpi closingutest, mida saad müügis igapäevaselt kasutada.
Kui sinu klient on võlgu jäänud...
Klientidele kehtestatud maksetähtajad on viimastel aastatel lühenenud, keskmine maksetähtaeg on 13,2 päeva, samal ajal on klientide keskmine maksehilinemine pikenenud, selgub Creditinfo Eesti poolt oktoobris läbi viidud uuringust.
E.Ahlström Baltics otsib müügidirektorit/country manageri
Kandideerimise tähtaeg: 20.11.2019
Elisa müügijuht: “Mina ütlen ette, mida teha” ei toimi
Üks juhiks kasvamise võtmeküsimusi on see, kuidas oma inimesi usaldada ja anda neile võimalus vastutada ja tegutseda, kartmata, et sellega olukorrast ülevaate ja kontrolli kaotad, kirjeldab oma kogemusi Elisa Tallinna piirkonna müügi- ja teenindusjuht Triin Tammemäe.
Liviko karastusjoogid valiti World Beverage Innovation Awards finaali
Liviko alkoholivabad käsitööjoogid Re-Crafted Crafter’s Junibeer ja Gingeroot võistlevad joogitööstuse ühel prestiižseimal innovatsioonikonkursil World Beverage Innovation Awards parima joogikontseptsiooni kategooria finaalis, võitja kuulutatakse välja kolmapäeval, 13. novembril. Käsitööjookide R...