ALL MEDIA DIGITAL otsib MÜÜGITALENTI
Kandideerimise tähtaeg: 11.04.2019
Kasuta hinna presenteerimisel "ankru efekti"
Ankru efekti toimimist illustreerib väga hästi Eesti supermarketis läbi viidud eksperiment, kuid see toimib ka B2B müügipakkumistes ja müügis laiemalt. Müügicoach Indrek Saul kirjeldab läbiviidud eksperimenti ja jagab soovitusi, kuidas hinda müüa.
Silver Rooger aitab sul aasta jooksul müügitulemust oluliselt kasvatada. Tasuta!
Uus raadiosaade "Nimed müügitahvlil" pakub müügitöötajale tasuta personaaltreerit, kellega koos oma müügitulemust aasta jooksul kasvatada. Oma soov projektis osaleda tuleb teele saata tänase päeva jooksul. Dominate Sales müügitreener Silver Rooger selgitab, milles see projekt täpsemalt seisneb.
Vali enda jaoks parim!
On viimane aeg parimad palad ära näpsata ja I poolaasta müügisündmused kalendrisse panna. Üks on juba välja müüdud, teine ka peagi.
„Ma ei jõua sellesse praegu süveneda“
„Ma ei jõua sellesse praegu süveneda,“ mõtleb sinu potentsiaalne klient, kui sinu müügikiri tema postkasti potsatab. Kuid tunni möödudes on see juba 20 uue teema alla mattunud. Nii kirjeldab tüüpilist olukorda loovkirjutaja Marianne Liiv.
Müügipraktiku soovitused turundajale
Ega just iga päev müük turunduse kohapealt sõna ei võta, aga miks mitte, kui me nii ehk naa üksteisest sõltume, kirjutab Telia Tallinna piirkonna müügijuht Rait Videvik.
Hinnapakkumine on closing. 4 soovitust näidetega.
Kui saadad kliendile hinnapakkumise kohe müügiprotsessi alguses, siis langetab klient ostuotsuse tõesti ainult hinna alusel. Seega süüdista ennast kui vaid hinnaga konkureerid. Järgi neid nelja soovitust ja sinu hinnapakkumine toob tõenäolisemalt müügi.
Kriisijuhtimise lugu: "Mitte ükski teenindaja ei lahkunud sel perioodil töölt."
Lugu ise pärineb hea mitme aasta tagant organisatsioonist, mida nüüdseks sellisel kujul enam olemas ei ole. Starmani juhatuse liikmena vastutas Jaano Inno ettevõttes kogu kliendisuhtluse eest, mis haaras peaaegu 80% firma töötajatest.
Müügipraktiku soovitused turundajale
Ega just igapäeva müük turunduse kohapealt sõna ei võta aga miks mitte, kui me üksteisest sõltume.
Unusta eesmärkide seadmine. Tee hoopis nii…
Tulemuse toob mitte ülihästi sõnastatud eesmärk, vaid keskendumine protsessile, viitab oma blogiloos coach Raimo Ülavere ja soovitab müügieesmärkide seadmise asemel teha hoopis nii...
7 olulist küsimust, millele peab iga müügitöötaja oskama une pealt vastata
Oma kogemuse ja tänaste projektide põhjal jagan Eesti ettevõtted kahte gruppi. Ühed kellel on tellimusi nii palju, et peamine küsimus on, kuidas kliendid ära teenindada. Uue müügi tegemiseks aega ei jää ja fookus on kvaliteedi hoidmisel. Teine grupp, kes teevad kõik, et uut müüki saada. Minu järg...
Kas klient on müügiinimese või kõigi ettevõtte töötajate oma?
Müügiminutite külaliseks on Instar EBC asutaja ja tegevjuht Kersti Vannas. Urmas Kamdron uurib, kuidas panna ka ettevõtte teised töötajad müüma.
Elisa Eesti telemüügi valdkonna juht julgustab vigu tunnistama
Oma karjääri algusele tagasi mõeldes tõden, et olen ka ise saanud oma alluvatelt tagasisidet stiilis „Ülle, miks meilt üldse arvamust küsid, kui niikuinii oled ise juba otsuse teinud". See on pannud mind oma eksisammudest järeldusi tegema ja seda ka välja ütlema, kirjutab Elisa Eesti telemüügi va...
Suur uuring: vaata palju raha ja aega ettevõtted sotsiaalmeediasse panustavad
Turundusfirma Milos poolt veebruaris 2019 läbi viidud uuringust selgus, et Eesti ettevõtted investeerivad sotsiaalmeedias turundusele ja müügitoele 100-300 eurot kuus, ning aega 2 tundi nädalas.
HANSGROHE GRUPP otsib PROJEKTIMÜÜGI JUHTI
Kandideerimise tähtaeg: 20.03.2019
HANZA Mechanics Tartu is looking for a SALES MANAGER
Due Date: 04.04.2019
Ekke Lainsalu: aitab enda odavalt müümisest!
Veebruari viimasel päeval läks trükki müügikoolitaja Ekke Lainsalu uus raamat, mis õpetab oma töö eest väärilist tasu küsima.
Uuring näitab, et müügitöötajate arengusse raha ei investeerita
Uurisime müügijuhtidelt ja müügiga tegelevatelt spetsialistidelt, millised on müügiinimeste enesetäiendamise harjumused ning millised teemad on hetkel laual, laekus 186 vastust.
Vaata, kes võitsid müügijuhtide uuringu loosiga
Täname kõiki, kes vastasid müügijuhtide küsitlusele. Küsitlusele vastas 186 inimest ning Random name picker valis välja 2 õnnelikku, kes võitsid tasuta konverentsi pääsmed.
Sten Argos: uus juht ei peaks lauale tooma ainult probleemide rägastikku
Veiko Valkiainen arutleb Cleveroni müügi- ja teeninduse divisjoni juht Sten Argosega juhti valusate õppetundide üle, mis teisalt on arengu mõttes tähendusrikkad.
„Nimed müügitahvlil“ hakkab testgrupi müügitulemust kahekordistama
Täna esmakordselt eetris olnud raadiosaade „Nimed müügitahvlil“ alustab omapärase eksperimendiga, järgnevate saadete käigus saavad testgruppi kuuluvad müügitöötajad kümne sammu arengukava, neid treenitakse ja toetatakse eesmärgiga näidata praktikas, kuidas oma müüki kahekordistada. Osa saavad kõi...
Müügipraktik: Tahan muuta müügi maine positiivseks
Rait Videvik jagab müügiinimestele kolm lihtsat soovitust, et oma fookus paika timmida ja müügitööst rõõmu tunda.
Täna eetris uus raadiosaade "Nimed müügitahvlil"
Täna kell 13:00 on Äripäeva raadios eetris uue müügiteemalise saatesarja "Nimed müügitahvlil" esimene osa.
Fiteki müügijuhiks sai Andreas Metsoja
Finantstehnoloogiaettevõtte Fitek müügijuhiks sai Andreas Metsoja. Tema töö on aidata ettevõtetel leida sobiv e-arvelduse lahendus, mis parendaks oluliselt selle ettevõtte protsesse.
Müügikirja pealkiri – 7 ideed ja 1 lootusetu tähelepanek
Mis on müügikirja kõige tähtsam osa? Avalõik? Pakkumise sisu? Üleskutse tegevuseks? Tegelikult mitte. Kui sinu e-kiri jääb saaja postkastis avamata, pole enam tähtsust, kui briljantse sisu oled kokku pannud. Siis ei aita enam mitte ükski nipp ega trikk.
Vaata, milline on müügiesindaja palk ja lisatasud
Müügiesindajate keskmine brutotöötasu jäi eelmise aasta sügisel 1167 ja 1900 euro piiresse. Mediaan brutotöötasu, millest pooled töötajad teenisid rohkem ja pooled vähem, oli 1471 eurot oktoobrikuu töö eest.
Müügiminutid Lauri Ilison - Arvuti avastab lekkiva ämbri müügitiimis kiiresti!
Teed ka kiirel päeval iga müügikõne analüüsi. Mõtled läbi, mida klient soovis ja mida sina pakkusid ja kas suutsid müügi lõpuni viia. Mis juhtuks, kui jätaks selle töö arvuti teha?
ANALYSE is looking for a SALES MANAGER
Deadline: 15.03.2019
Müügiviga, mis on lausa piinlik
Üks suur müügiviga on nii elementaarne, et lausa piinlik. Closing või järgmise sammu paika panek enamikel juhtudel puudub, hindab Eesti müügitaset koolitaja Silver Rooger.
See müügimudel tõi mitmekordselt raha tagasi
Turundusstrateeg Timo Porval toob näite müügimudelist, mis ühendas veebiturunduse ja müügi nii, et tehtud investeering ennast mitmekordselt ära tasus.
Suur müügijuhtide küsitlus
Leia 3-4 minutit ja aita meil valida teemad ning info, mis sulle päriselt olulised, nii saame ka meie paremini toetada sinu igapäevast tööd.
FOTOD: Eesti kalleim korter maksab 3 miljonit
Ideed ja näited, kuidas saad oma müügikirja paremaks
Reedel toimunud Müügipraktikumis kirjutasid osalejad loovkirjutaja Marianne Liivi juhendamisel müügikirju, siin on praktikumist nopitud ideed ja näited, kuidas oma müügikiri paremaks lihvida.