Tele2 Eesti otsib klienditeeninduse juhti
Kandideerimise tähtaeg: 10.10.2019
Äripäev otsib startupide teenuste ärijuhti
Kandideerimise tähtaeg: 1.10.2019
Osale küsitluses: eestlaste sotsiaalmeedia kasutus
Eesti täiskasvanute sotsiaalmeedia kasutuse uuringus saab osaleda kuni 30. septembrini 2019.
Sotsiaalmeedia DOWN, tavameedia UP!
Intervjuu Ekspress Grupi juhi Mari-Liis Rüütsaluga
Nädala kampaania: Juhata turundussõnum võsast välja
Omniva uue kampaania eesmärk on näidata, et otsepost on endiselt tõhus turunduskanal. Kommenteerisid Omniva postiäri turundusjuht Maria Britikovski, Divisioni loovjuht Sander Sõõrumaa ning Brandbooki omanik ja strateegiline konsultant Evelin Mägioja.
Mediabrands Digitali tugevus on meeskond
E-turunduse TOPis teise koha saanud Mediabrands Digitali (edaspidi MBD) jaoks on viimased aasta aega väga tegus periood olnud. Selle aja sisse mahub kaks ametlikku Facebooki edulugu, Aasta Digitegu 2018 auhind ja tütarettevõtte avamine Iirimaal.
Ranno Pajuri: rohkem füüsikuid ja vähem lüürikuid
Üha enam on turundus automatiseeritud, aga automaatika taga on alati inimene ja vajadus inimeste järele pigem hoopiski kasvab, ütles Telia Eesti brändi ja turundusosakonna juht Ranno Pajuri.
Sponsorlus- ja üritusturunduse seminari piletite soodusmüük lõpeb täna
Juba järgmisel reedel, 27. septembril toimub klubis Teater sponsorlus- ja üritusturunduse kogemusseminar, kus tuntud brändide juhid räägivad, kuidas üritusturundus on nende edule kaasa aidanud.
Retk loodussõbralike kingituste maailma
Muretsed maakera ja looduse tuleviku pärast, aga ei tea, kuidas olukorda paremaks muuta ning raiskamise ja hävingu kella tagasi keerata? Tuttav tunne.
Louder otsib account & sales manager'i
Kandideerimise tähtaeg: 30.09.2019
Turunduse TOP 17.09.2019
Cinamon is looking for a group marketing and sales manager
Due Date: 29.09.2019
Õpi ürituste korraldamist oma ala asjatundjatelt
Hästi korraldatud ürituse jõudu ei tasu alahinnata. Kliendi jaoks on see mugav võimalus tutvuda Sinu toote või teenusega. Sinu jaoks on see väärtuslik võimalus luua meeldejääv kliendikogemus ja võita kliendi usaldus.
Turundajad, ettevaatust – digisaaste!
Kumb on keskkonnasäästlikum, kas reklaamkataloog paberkandjal või internetis? Vastus sellele küsimusele pole kaugeltki lihtne. Järjest rohkem räägivad turundajad üle maailma digitaalsest saastest. Pole välistatud, et tulevikus näemegi vastutustundliku ettevõtte reklaamkanalite seas pigem loodussõ...
Volkswagen avalikustas uue logo ja kaubamärgi kujunduse
Volkswagen on läbi viimas tööstuse üht suurimat rebranding-kampaaniat, mille käigus loodi globaalselt ühtne brändikogemus, mida iseloomustab kaasaegsus ja autentsus.
Euroopa e-pealinnas tutvustati e-akadeemiat
Täna tutvustati Tallinnas Iiri saatkonnas PR-valdkonnas töötavatele inimestele mõeldud koolituste platvormi, mille looja on Ellen Gunning.
Galerii: Äripäeva raadio sünnipäev
4. septembril 2017 kell 7.00 läks sagedusel 92,4 MHz eetrisse esimene Äripäeva raadio saade. Teist sünnipäeva tähistati möödunud nädalal otsesaatega Äripäeva toimetusest.
Klounaad on kommunikatsiooni trump
Meta Advisory partner ja poliitikavaatleja Andreas Kaju rääkis Äripäeva raadios Ameerika Ühendriikide poliitikast, Donald Trumpist ja kommunikatsioonist. Intervjueeris Hando Sinisalu.
Go Travel sai uue turundusjuhi
Reisibüroo Go Travel turundust juhib sellest nädalast pikaajalise turundus- ja reklaamikogemusega Epp Piir-Riikoja.
Fortumo is looking for a Digital Advertising Specialist
Due Date: 22.09.2019
Plaanid meeskonnaüritust, jõulupidu või konverentsi – Lauluväljak ootab!
Olgu ettevõte väike või suur, sündmuse jaoks sobiva toimumispaiga leidmine on alati keeruline – tahaks ju töötajaid millegagi üllatada. Siinkohal tasub põigata Lauluväljakule, mille avarates klaasseintega saalides on võimalik pidada konverentsi, tähistada jõulupidu või läbi viia suurejooneline pu...
HKScan Estonia otsib turundusassistenti
Kandideerimise tähtaeg: 20.09.2019
Podcast’ide populaarsus seab uued ärilised väljakutsed
Podcast’ide kasvav populaarsus ja suurem tootmine seab uued ärilised eesmärgid ning töötava ärimudeli leidmine on täiesti uus väljakutse.
Brändisaadik võib olla nii töötaja kui klient
Tööandja bränd on järjepidev lugude rääkimine. Ühe väikese agaga – selle välisele kuvandile saame rõhku panna alles siis, kui kolm vältimatut eeltingimust täidetud.
Facebook tunnustas taas Mediabrands Digitali ja airBalticut
Mediabrands Digitalil ja airBalticul õnnestus vähendada ühe ostu sooritamiseks vajalikku investeeringut 90%, mis suurendas müüki 8,4 korda ja tõi kaasa järjekorras teise Facebooki eduloo.
Galerii: Creative Unioni loovõhtu
Creative Union tutvustas oma legendaarsel „Loovreedel“ aasta parimaid reklaame
Rally Estonia korraldamise õppetunnid ja kogemused
Rally Estonia üks peakorraldaja ja Saku Suurhalli juht Tarmo Hõbe – kes esineb ka 27. septembril sponsorluse ja üritusturunduse seminaril – rääkis Äripäeva raadios autorallist ja selle mõjust majandusele. Saadet juhtis Hando Sinisalu.
Nädala kampaania: Jussikese seitse sõpra
Nopri Talumeierei tõi sel aastal turule Jussikese tootesarja. Septembris toimub auhinnamäng, kus loositakse Jussikese tooteid ja teatripileteid. Kommenteerisid Nopri Talumeierei turundusjuht Karl Niilo ja vabakutseline loovjuht Uku Nurk.
Kaasaegne ja kaasahaarav viis reklaamsõnumi edastamiseks
Clear Channel tõi Eesti turule supermarketite territooriumil oleva digitaalse reklaampindade võrgustiku, mis Soomes juba aastaid väga kenasti toiminud on. Toode kannab nime Store Digital.
Südameapteek otsib kategooriaosakonna ja e-äri juhti
Kandideerimise tähtaeg: 20.09.2019
Kogu tõde Äripäeva raadiost
Sel nädalal teist sünnipäeva tähistav Äripäeva raadio sai aluse läbi juhuse ning jaama käivitumine rippus juuksekarva otsas. Miks see nii oli ja teistest põnevatest lugudest ning kokkusattumustest Äripäeva raadio käivitumisest saab kuulata sünnipäeva erisaatest, mis jõuab eetrisse täna pärast kel...
Äripäeva konverentsid otsivad digiturunduse spetsialisti
Kandideerimise tähtaeg: 12.09.2019
Kuidas meediatsirkuse areenil mõjusaks jääda?
Kommunikatsioon on muutunud meelelahutuslikuks. Poliitikas teevad ilma Trump, Johnson ja Helme, äris koguvad Elon Muski sarnased visonäärid investoritelt miljardeid. Meediatarbija nõuab pilte, videoid ja bravuurikaid pealkirju. Ja keegi enam ei vaja vana head “tõsist” pressiteadet.
Värbamisturundusest puust ja punasega
Värbamisturundusel on lihtne eesmärk: äratada sihtrühmas tööpakkumise vastu huvi ning soovi kandideerida. Ühes sellega kogu lihtsus paraku piirdubki. Sest ammu on läbi need ajad, mil turu parima tegija napsas see, kes sotsiaal- ja välimeediakanalites kõige kõvemini trummi taob.
Järjepidevuse garantii on lojaalsed kliendid
Peenjoogivabrik Nudist on puuviljavahuveinide poolest tuntud väiketootja, kes sai Äripäeva Joogitööstuste TOPis sel aastal teise koha. Nudisti kaasasutaja ja juht Mihkel Männik rääkis Äripäeva raadios brändi tähtsusest. Saadet juhtis Rivo Sarapik.
Telia hakkab Eestis oma telekanalit edastama
Telia tuleb järgmise aasta alguses välja oma telekanaliga, mis hakkab edastama sporti, filme ja sarju.
Baltikumi Aasta Agentuur 2019 on DDB Latvia
Baltikumi Aasta Agentuuri auväärne tiitel läks Läti agentuurile DDB Latvia, mis võitis selle auhinna ka eelmisel aastal.
Selgusid Balticbesti võitjad
Täna selgusid Tallinnas loovusfestivali Balticbest 2019 võitjad.
SEO tulemusi valitsevad endiselt välised viited ehk lingid
Mis on see müstiline SEO tegevus, millest vähe räägitakse, aga millega igaüks lehte otsingumootoritele optimeerides varem või hiljem kokku puutub?
Osale H&M Foundationi innovatsioonikonkursil
1 miljoni euro suuruse auhinnafondiga moemaailma jätkusuutlikkusega tegelev konkurss kuulutab välja viienda osalemisvooru.
Eesti turundusharidus - kus oled ja kuhu lähed?
Augustikuu saates "Eetris on turundusuudised" arutleti, milline on Eesti turundushariduse hetkeolukord. Külas olid EBSi turunduse ja kommunikatsiooni õppetooli juhataja ja professor Katri Kerem ning Mainori turunduse erialajuht ja lektor Aet Kull. Saadet juhtis Uku Nurk.
Nädala kampaania: Bolt Food
Sel nädalal vaatame, kuidas läks Bolt Foodi lansseerimine. Kampaaniat kommenteerisid Bolt Foodi turundusjuht Liia Pjatakova ja Astri Grupi turundusjuht Matthias Vutt.
Pipedrive'i kommunikatsiooni juhib nüüdsest Mariliis Beger
Müügitarkvara ettevõtte Pipedrive globaalse kommunikatsioonitiimiga ühines Mariliis Beger, kes hakkab vastutama meediasuhete ja tööandja kuvandi eest Eesti, Tšehhi ja Portugali turgudel.
Firmakingitus on endiselt üks tõhusamaid turundusvõtteid
Klientide südame võitmiseks peavad turundusosakonnad igapäevaselt kasutama lõputul hulgal erinevaid kanaleid ning digiturunduse jõuline tulek on seda maailma veelgi laiendanud. Paljude populaarsete variantide kõrval on reklaamkingituste ROI ehk investeeringu tootlus (return on investment) siiani ...
Ettevõte, mis hoolib oma töötajatest
Hipodroomi ristmiku läheduses asuvas Pipedrive’i ärihoone on tõeline unistuste töökoht, kus olemas ideaalsed tingimused nii loomiseks kui liigutamiseks.
Selgusid Balticbesti finalistid
Balticbest 2019 finaali jõudis 125 tööd. Võitjad kuulutatakse välja 30. augustil Balticbesti galal, kus selgub ka 2019. aasta parim agentuur Baltikumis. Saadaval on gala pääsmed.
Brändi ehitamine traditsioonilise turunduseta
Intervjuu Põhjala pruulikoja tegevjuhi Enn Pareliga
Kuidas luua head kliendielamust?
Kati Suuna missiooniks on muuta Eesti klienditeenindus paremaks. Tema lähenemise taga on Walt Disney poolt väljatöötatud meetod, mille kohaselt tagab ettevõttele edu erakordne klienditeenindus.
Balticbest 2019 loovkonkursile esitati 209 tööd
Rahvusvahelisele loovusfestivalile Balticbest 2019 laekus 209 tööd seitsmest erinevast riigist. Võitjad kuulutatakse välja 30. augustil Balticbesti galal, kus selgub ka 2019. aasta parim agentuur Baltikumis. Eraldi on saadaval gala pääsmed.
Ülevaade raadio ja muusika kuulajaskonnast 2019. aasta esimesel poolaastal
Kantar Emori raadio- ja muusikakuulamise seire andmetel pühendasid Eesti elanikud 2019. aasta esimesel poolaastal raadio ja muusika kuulamisele keskmiselt 4 tundi ja 7 minutit päevas, see on peaaegu pool tundi vähem kui aasta tagasi.