Endover otsib arendusprojektide turundusjuhti
Konkursi tähtaeg 15. detsember
Case study: Iluportaali Stiil.ee lansseerimine
Sügisest jumestab Eesti meediamaastikku uus iluveeb Stiil.ee. Kõigile tuttava, kuid mõnusalt nostalgiahõngulise brändi taga on täna hoopis midagi glamuursemat ja kosmopoliitsemat. Stiil kajastab kohalikke ja välismaiseid ilu-uudiseid iga päev lahedalt ja tabudeta. Loe, kuidas kanal end teistest o...
Tartu Ülikool otsib turundus- ja kommunikatsiooni­spetsialisti
Konkursi tähtaeg 30. november
Olerex otsib värsket turundusverd
Konkursi tähtaeg 17. detsember
Password 2018: Business Meets Culture & Technology
Eesti kõigi aegade suurim turunduskonverents Password, mille teemaks on seekord äri ühendamine kultuuri ja tehnoloogiaga, toimub 28. – 29. märtsil Nordea Kontserdimajas.
Eesti disainer kirjutas disaini käsiraamatu tavalistele inimestele
Eestis elav iraanlasest disainer Amid Moradganjeh, kes on töötanud ka Google’is ja Microsoftis, kirjutas koos Janno Siimariga disaini käsiraamatu "Anyone can design, even a kitten", mis on mõeldud eelkõige mitte-disaineritele. Raamatu põhiidee lähtub sellest, et disain on liiga oluline, et jätta ...
Advokaadibüroo KPMG law otsib turundus­spetsialisti
Konkursi tähtaeg 3. detsember
Password 2018
Info Berliini Turundus­konverentsi osalejatele
Juba täna kohtume Berliinis ja veedame seal mitu suurepärast päeva! Siin veidi praktilist infot osalejatele.
Euroopa digiagentuuride raskekahurvägi tuleb Talllinna
"The Best of Global Digital Marketing 2018" konverentsil astuvad üles Akestam Holsti partner ja loovjuht Adam Reuterskiöld, Bob the Robot tegevdirektor Karolus Viitala jpt. Registreerimine on avatud!
Euroopa digiagentuuride raskekahurvägi tuleb Tallinna
"The Best of Global Digital Marketing 2018" konverentsil astuvad üles Akestam Holsti partner ja loovjuht Adam Reuterskiöld, Bob the Robot tegevdirektor Karolus Viitala jpt. Registreerimine on avatud!
The Best of Global Digital Marketing 2018
Velvet tõi EPICA-lt koju pronksi
Velveti poolt ERM-ile tehtud töö "Telegraaf" võitis möödunud nädalal Berliinis EPICA reklaamikonkursil pronksi.
Alkoholi- ja lihatootjatel on pea võimatu täna reklaamifestivalidel Grand Prix'd võita
Äripäeva Raadio hommikuprogrammis oli täna Hando Sinisalul külas Tabasco juht Indrek Viiderfeld, kes pajatas oma ADC*Europe reklaamikonkursi žüriitöö kogemusest.
E-esmaspäev oli Eesti e-kauplejate jaoks muljetavaldavalt edukas
E-kaubanduse Liidu juht Signe Kõiv rääkis täna Äripäeva Raadio hommikuprogrammis Hando Sinisalule, et 13.11 toimunud e-esmaspäev oli Eesti e-kauplejate jaoks muljetavaldavalt edukas. Müügid kasvasid 3-4 korda.
WSI Online'i loodud veebileht pälvis WMA WebAward 2017 konkursil auhinna
Eesti digiturunduse agentuuri WSI Online loodud www.myoton.com pälvis WMA WebAward 2017 konkursil maailma parima biotehnoloogia valdkonna veebilehe tiitli. Tegemist on esimese korraga, kui eestlased maineka konkursi 21-aastase ajaloo jooksul kõrgeima tunnustuse saavad. WSI Online’i tegevjuhi Kris...
Mida kinkida töötajatele jõuludeks?
Jõuludeni on jäänud vaid loetud nädalad ning viimane aeg on hakata mõtlema oma töötajate jõulukinkide peale – kas valida midagi personaalset, midagi, mis jääks silmailu ja rõõmu pakkuma pikemaks ajaks või hoopis midagi sellist, mis on praktiline ja tööelu hõlbustav. Soovitusi, kuidas ja mille jär...
Tanel Tatter hakkab juhtima Apollo uut teatri- ja filmiproduktsiooni­firmat
Apollo grupp käivitas uue produktsiooniettevõtte Apollo Film Productions, mida asus juhtima seni Apollo Kino turundusjuhina töötanud Tanel Tatter.
“Keep Calm and Riesen” tõi Münchhausenile German Design Award 2018 auhinna
Eesti produktsioonifirma Münchhausen tootmisprojekt pälvis maineka German Design Award 2018 auhinna.
Aatrium otsib turundus- ja müügijuhti
Konkursi tähtaeg on 30. november.
Coop Pank avas Rahnu saarel pangakontori
Oktoobris turule tulnud Coop Panga huumorivõtmes teostatud lansseerimiskampaania keskmes on Rahnu saare elanikud, kes räägivad oma igapäevaelust.
Kuidas religiooni abil turundust teha ja liiklusohutust parandada
Case study: Thai Health Promotion Foundationi „Kiirust mõõtva munga kuju’’ agentuurilt BBDO Bangkok (Tai).
Mustpeade Maja - päeval konverents, õhtul pidu
Vanalinnas asuv Tallinna Filharmoonia Mustpeade Maja on hea koht mistahes ürituse korraldamiseks. Keskaegses majas, mis on juba algselt ehitatudki just koosviibimiseks ja pidustusteks, sobib korraldada nii šikki vastuvõttu, pidulikku gaalaõhtusööki, balli, stiilipidu, konverentsi või hoopis firma...
Digitegu žürii: Kas mobiilikategooria alaesindatus konkursil näitab, et mobiiliturundusse Eestis ei panustata?
“Liiklus mobiilsetes seadmetes on ju väga suur, miks esitati sellesse kategooriasse vaid 2 tööd?” imestavad žüriiliikmed. Loe, mida žürii veel Digitegu 2017 konkursile esitatud töödest räägib. Kes need kommentaarid kõrva taha paneb, võib järgmisel aastal sellest omajagu kasu lõigata.
Rinnavähi ennetuskampaania võitis ADC*Europe 2017 Grand Prix
Esimest korda oli sotsiaalmeedias rakendatavast palja rinna tsensuurist ka kasu. Vaata, kuidas Saksa rinnavähi ennetuskampaania seda ära kasutas ja laupäeval ADC*Europe’il peaauhinna võitis.
Bonava otsib turundus- ja kommunikatsiooni­spetsialisti
Konkursi tähtaeg on 27. november.
Passware otsib tarkvara­lahenduste müügijuhti
Lisainfo telefonil 630 6565.
IT Koolitus otsib koolitajat
Saada oma CV: martin@koolitus.ee
Creatum otsib projektijuhti
Kandideerimise tähtaeg on 17. november!
Reisikirjad Soomest 14: Kui laenurattad talvepuhkusele lähevad
Oli ilus sügisene hommik. Samal ajal, kui Helsingi transpordiameti HSL töömehed linnarataste parkimisjaama lahti monteerisid ja veoauto kasti laadisid, oli rattajaama kõrvale lehvima sätitud surfilipp kirjaga DriveNow. Rattajaamast mööduvaid inimesi tülitasid kaks tagasihoidlikku naisterahvast ja...
Priit Leito: Teleäri tulevik on roosilisem kui vahendajate oma
Meediaagentuuride elu on läinud olukorras, kus Google, YouTube ja Facebook on turule jõuliselt sisenenud, keerulisemaks, sest meediavahendus sealt raha ei saa, rääkis TV3 juht Priit Leito Äripäeva Raadio hommikuprogrammis Hando Sinisalule.
Eesti mees, kes korraldas Soome 100 suurima rahvapeo
Eesti agentuuri Royal Experience juhib rahvusvahelise kogemusega produtsent Lehari Kaustel, kelle eestvedamisel tehti Soome Vabariigile kingitus, mis osutus põhjanaabrite 100. sünnipäeval ajalooliseks sündmuseks.
Vihuri motoklubi pani ahistamis­skandaali turundus­kampaaniasse
Vihuri motoklubi tahtis suurendada soojuskiirgurite müüki. Idee kampaania läbiviimiseks tuli paljudest viimasel ajal avalikkuse ette kerkinud skandaalidest. Turunduskommunikatsioonis aga kasutatakse aktuaalseid teemasid ära! Sündisid humoorikad videod, mida on nüüdseks vaadatud ligi 200 000 korda.
Uus trend turunduses: tee oma e-maili turundus korda
“Kui sa e-maili oma turundusmiksis ei kasuta, lased ringi tühja kummiga,” ütleb Priit Kallas ettevõttest Dreamgrow. “Tarbija eelistab e-maili, see lihtsalt on nii,” ütlevad ka ülejäänud e-maili turunduse sessiooni esinejad Best Internetil kui ühest suust ning ilmestavad oma väidet statistikaga – ...
Galerii: Best Internet 2017
Indrek Soom: Inimestel ei ole reklaami vastu midagi
Initiative’i tegevjuht Indrek Soom rääkis Best Internetil, et nende agentuuri koostatud uuringu põhjal ei ole rohkem kui pooltel inimestel reklaami vastu mitte midagi. Ehkki kõige vastumeelsem on reklaam just veebis ja hoopis vähem häirib see välimeedias ning ajalehes.
Erki Heinsaar: Selles, kas programmatic läheb suureks, ei ole küsimust
Mediabrands Digitali tegevjuht Erki Heinsaar rääkis Best Internetil, et aastaks 2020 müüakse 80% USA digireklaamist läbi programmaticu.
Best Internet 2017: Miks iga bränd oma lugu vajab?
Rahvusvahelise kogemusega digistrateegi Pixie Sartangi Best Internetil tehtud ettekanne tõi välja tänase turunduse ühe põhiprobleemi – brändid vajavad iseendi eest kaitset. Lahenduseks on läbimõeldud „oma lugu“.
4 soovitust kliendile parima ostukogemuse pakkumiseks
Internetikaubanduse kiirest kasvust hoolimata on ostukogemus inimestele endiselt tähtis ning jaemüüjate ülesanne on anda inimestele seda, mida nad tahavad. Erply tegevjuht Kristjan Hiiemaa toob välja 4 soovitust, mida teha, et pakkuda klientidele parimat ostukogemust.
Riho Pihelpuu: Aeglane veebileht mõjutab reaalseid äritulemusi
Globaalses konkurentsis (ja kogu Eesti veebiäri on juba täna globaalses konkurentsis) eristavad võitjaid kaotajatest millisekundid!
Tajo Oja: Miks tõeliselt originaalseid lahendusi pole võimalik testida
A/B testimine on digitaalses turunduses laialt tuntud (kuid mitte veel laialt levinud) töömeetod, mida kiitsid ka paljud Best Internet 2017 esinejad. Disainer Tajo Oja ujub vastuvoolu ja räägib sellest, et kõike ei saa ja pole ka vaja testida. Fraktali agentuuri meeskonnal on mõtteviis: “You are ...
Best Internet 2017: Äkki ajab headusega rohkem nodi kokku?
Mida võimsamaks muutuvad turunduse töövahendid, seda olulisemaks teemaks muutub eetika. Turunduse abil ei saa ju müüa vaid mööblit ja limonaadi, vaid ka näiteks ka Trumpi ja Brexitit. Kokkuvõte Taani UX disaineri Trine Falbe Best Interneti ettekandest.
Digitegu 2017 kampaanialehe kategooria võitja: Lennujuhtide värbamiskampaania
Lennuliiklusteeninduse AS korraldas konkursi, leidmaks uusi lennujuhte sellele väga vastutusrikkale alale. Kuigi lennujuhtide palk on väga hea, ei soovitud seda rõhutada. Lennuliiklusteeninduse eesmärk oli saada kandideerima inimesi, kes ei tuleks tööle ainult raha pärast.
Digitegu 2017 veebilehe kategooria võitja: Tele2 Snäpp mobiilipaketi chat-bot müügilahendus
Esimesena Eestis tõi Tele2 turule digitoote Snäpp, kus toodet luues disainiti nii toode kui ka selle toote müük, turustamine ning teenindus selliselt, et kõik toimuks 100% internetis.
Parim veebilehe arendus: Tele2 Snäpp mobiilipaketi chat-bot müügilahendus
Esimesena Eestis tõi Tele2 turule digitoote Snäpp, kus toodet luues disainiti nii toode kui ka selle toote müük, turustamine ning teenindus selliselt, et kõik toimuks 100% internetis.
Digitegu 2017 Google’i reklaami võitja: PZU Kindlustus - Google AdWordsi kampaaniate uuesti ülesehitamine ja optimeerimine
PZU on üks Kesk- ja Ida-Euroopa suurimaid kindlustusgruppe, turuliider Baltikumis. Viimasel ajal on nad üha rohkem hakanud kindlustustoodete ja –teenuste turundamisel kasutama digiturunduskanaleid, mille kaudu saab mõõta efektiivselt erinevate kanalite tulemuslikkust.
Digitegu 2017 e-maili kategooria võitja: Eesti Energia andmekorje kampaania
Neli aastat tagasi alustas Eesti Energia lisaks elektrimüügile ka gaasimüüki suuräriklientidele, võimaldades esimese turuosalisena klientidel gaasi hind fikseerida. Kampaania eesmärk oli koguda andmeid gaasi tarbijatest (2000 kontakti), kellest moodustada kvaliteetne valim hilisemaks taasturundus...
Digitegu 2017 võitjad
Best Interneti konverentsil Apollo Kinos tunnustati täna aasta parimaid digitegusid. Võitjad kuulutati välja üheksas kategoorias. Vaata, kes tegid sel aastal digis suuri tegusid.
Digitegu 2017 online reklaami kategooria võitja: Sportlandi Waze’i kampaania
Baltikumi juhtiv spordi- ja vabaajatooteid müüv jaekaupluste kett soovis tõsta teadlikkust “Ostufestivali” kampaaniast ning allahindlustest. Kuna Sportlandi poed asuvad tihti kaubanduskeskustes ja suure liiklusega teede ääres, siis sai kasutusele võetud Waze navigatsioonirakenduse reklaamid. Kamp...
Digitegu 2017 mobiilikategooria võitja: Erik Orgu toitumiskava äpi lansseerimine
Erik Orgu nimi on tuntud erinevate kaaluteemaliste saadete, blogide ja muude ülesastumiste kaudu. Toetudes sellele baasile sai Erik Orgu kaubamärgi alt kokku pandud pakkumine uuele tasuta toitumiskavale koos värske mobiilirakendusega.