Gemius sulgeb Eesti kontori
Kesk- ja Ida Euroopa suurim sõltumatu internetiuuringute agentuur Gemius sulgeb alates juunikuust oma Eesti esinduse teatas Gemius Eesti juht Ülle Marie Kalda.
Janno Siimar: Me mõtleme väikselt ja muretseme suurelt
Olles istunud kümmekond korda rahvusvahelistes ja ka Eesti žüriides ning ka ise nende žüriide lauale asju nühkinud nüüd juba 15 aastat, võin täie veendumusega väita, et hea idee ei ole sugugi kallim kui keskpärane või halb.
Circle K Eesti uus loovpartner on Agentuur La Ecwador
Kevade hakul tiitliga ,,Eesti Aasta Turundustiim 2017“ ja mullu ,,Eesti mainekaim ettevõte 2017“ pärjatud Circle K Eesti kuulutas läinud aasta lõpus välja konkursi loovpartneri leidmiseks. Paarikuise hindamis- ja läbirääkimisperioodi järel osutus valituks Agentuur La Ecwador.
Balticbest 2018: Suured ideed väikestest riikidest
Seekordne Balticbest paneb omavahel võistlema väikeriigid. Kui varem oli konkurss avatud vaid Balti riikidele, siis nüüd ootame osalema ja omavahel võistlema Euroopa väikeriikide (alla 5- miljonilise elanikkonnaga) agentuure.
Standardi brändijuht on Kairi Pops
Standardi brändijuhi ametikohal alustas esmaspäeval tööd Kairi Pops, kellel on laialdaselt kogemusi erinevates sektorites turunduse juhtimisel ja koordineerimisel.
Adidase õppetund: kui tahad kasvada, ära keskendu efektiivsusmõõdikutele
Hando Sinisalu esimene kiri Roomast, kus on juttu meediakonverentsil Festival of Media Global räägitust. Näiteks et Adidase aktsia hind on kolme aastaga kerkinud 56 EUR pealt 200 EUR peale ning et suur osa edust on tulnud tänu oskuslikule turundusele.
Rahvusooper Estonia otsib turundus- ja kommunikatsiooni­juhti
Konkursi tähtaeg on 31. mai 2018.
Kuidas sotsiaalmeedias reklaamkingituste tegemisega edu saavutada
Kas oled mõelnud, kuidas saavutada oma sotsiaalmeedia jälgijate seas suuremat seotust? Kuidas suhestuda nendega sügavamalt? Kui sinu mõtted on neid radu pidi käinud, siis – kas oled mõelnud kinkimise psühholoogiliste võtete kasutamist oma internetiturunduse plaanis?
Citadele pank otsib turundusjuhti
Konkursi tähtaeg on 20. mai 2018.
Blender, Adobe InDesign, Photoshop, Illustrator - Best Marketing alustas koostööd IT Koolitusega
Nüüdsest pakub Best Marketing koostöös IT Koolitusega võimalusi õppida töötlema fotosid, kujundama reklaame, looma 3D animatsioone, logosid ja illustratsioone, valmistama professionaalseid reklaamtrükiseid ja palju muud.
Olerex otsib turundus- ja kommunikatsiooni­juhti
Konkursi tähtaeg: 25. mai 2018.
Optimist Creative'i raskekahurvägi teeb live'is sisuturunduse strageegiat
Kuidas kommunikeerida seksuaalse ahistamise teemat ilma liigse paanika ja vääritimõistmiseta? Kuidas luua kogukond, kellele meeldib hea toit ja aias tegutsemine ning toota neile huvipakkuvat sisu, mis paneks inimesi ka aiatarbeid ostma? Aasta Agentuuri Optimist loovjuhid töötavad live'is välja si...
Üritusturundus­agentuur Winston Wolf otsib projektijuhi assistenti
Loovus teeb comebacki
Reklaamimaailma trendid on alati pendeldanud kahe äärmuse – loovuse ja andmetel tuginevate otsuste vahel. Programmatic meediaostu tippajal on loovjuhtide peamine väljakutse leida julgetele brändidele võimalusi konkurentidest eristumiseks.
Turundus Ja Seadused
Reisikirjad Soomest 21: Kevadiselt värsked reklaamileiud
Valiku Soomes eetris olevatest värsketest reklaamidest tegi Georgi Viies.
Kus kohtuvad loovus ja juriidika, on draamat palju
Eesti Vabariigi 100. aastapäeva logo ja rulatootja Plan B logo on äravahetamiseni sarnased. Sarnasusele vaatamata seda plagiaadiks ei peeta ja kohtuvaidlusi ei toimu. Samas pidi reklaamiagentuur Division hiljuti plagiaadisüüdistuse tõttu hiljuti tagastama kaks Kuldmuna auhinda ja juhtumi eest pan...
Stockmann otsib turundusassistenti
Saada CV: cv@stockmann.com
Rahvusvaheline disainiagentuur Bond avas Tallinnas stuudio
Lisaks Helsingile, Dubaile ja Londonile on Soome juurtega disainiagentuur Bond nüüd maandunud ka Baltikumis.
TTÜ otsib strateegilise kommunikatsiooni peaspetsialisti
Kandideerimise tähtaeg on 15. mai 2018.
TTÜ otsib e-kanalite juhti
Kandideerimise tähtaeg on 15. mai 2018.
TTÜ otsib e-kanalite juhti
Kuidas porgand jõulude ajal Aldi turuosa kasvatas
Globaalse odavkaupluste keti Aldi jaoks on väljakutseks see, et jõulude ajal ei soovi klient „igapäevast“ ostukogemust – tahetakse midagi erilist ja maagilist. Aldi probleemiks oli see, et poeketti seostati igapäevaste ostudega ja see ei tundunud piisavalt pidulik. Brändil oli vaja kommunikeerida...
Jurist: Kes e-maili saadab, peab suutma tõendada, et tal oli õigus seda e-maili saata
Advokaadibüroo Ellex Raidla partner Ants Nõmper ja Best Marketing Internationali juht Hando Sinisalu rääkisid täna hommikul Äripäeva Raadios 25. mail jõustuvast GDPR seadusest. Mida nüüd kohe on vaja ära teha?
Sotsiaal­demokraatlik Erakond otsib kommunikatsiooni­juhti
Konkursi tähtaeg 20. mai
Golden Hammer jääb ära, Balticbest tuleb suurem kui kunagi varem
Läti Reklaamiassotsiatsioon LRA teatas täna, et alates 1994. aastast toimunud reklaamifestivali Golden Hammer tänavu enam ei toimu.
Bännerid ei tööta enam, tulevik on native reklaam
"Selleks, et eetikaga oleks asjad korras, peaks native-artikleid kirjutama inimesed, kes on õppinud ajakirjandust," soovitab Taani kõmulehe Extrabladet sisuturunduse stuudio juht Thomas Stokholm.
Pauligi kontserni OOH äriüksuse juhiks sai Marta Piigli
Marta Piigli asus alates maikuust tööle Pauligi kontserni kohvidivisjoni Paulig Professional üksuse juhina. Tegu on kogu Pauligi Out-Of-Home (OOH) ehk väljaspool kodu äriüksuse juhi ametiga. Marta Piigli meeskonda kuuluvad maajuhid ja erinevate funktsioonide juhid (müügiorganisatsioon, turundus, ...
Reklaamimonitooring: aprill 2018
Lehtede veebireklaamikäive suurenes 8%, veebireklaamifirmade (Delfi, SmartAD, Neti) käive vähenes 1%. Endiselt survestavad turgu Google`i ja Facebooki agressiivne müügitaktika. Nagu kontsernid börsile teatasid, suurenesid selle aasta esimeses kvartalis kogu maailmas nende reklaamikäibed: Google 3...
Balbiino uus turundus­direktor on Heikki Põhi
Balbiino turundusdirektorina asus tööle Heikki Põhi, kellel on laialdane töökogemuses nii toiduainetööstuse kui ka teiste valdkondade turunduse juhtimisel.
Powerhouse'i tegevjuhiks saab Taivo Paju
Alates kolmapäevast, 02. maist saab kommunikatsioonibüroo Powerhouse tegevjuhiks ja konsultandiks pikaaegne ajakirja Director peatoimetaja Taivo Paju. Ettevõtte senine juhataja Janek Mäggi asub tööle riigihalduse ministrina.
Case study: Saku GO alkoholivaba õlu brändiuuendus
Saku Õlletehas viis kogu oma alkoholivaba tooteportfelli täiesti uue ning kõikidest teistest jookidest selgelt eristuva kaubamärgi GO alla. Loe lähemalt, miks seda tehti.
Salon+ otsib turundus­spetsialisti
Kas tarbijad on valmis oma isikuandmeid tasuta teenuste vastu vahetama?
Turundajad on langenud klassikalise tootele orienteeritud mõtlemise ohvriks ja eeldavad, et kuna neil on andmed ja tehnoloogia sihitud reklaamimiseks, siis turg seda neilt ka ootab.
Loodusvägi otsib digiturunduse spetsialisti
Konkursi tähtaeg 13. mai
Elu maal ehk milline on igapäevaelu perifeerias? Klooga
Klooga jaamakaupluses töötav Ingrid müüs Tallinnas korteri maha juba 20 aastat tagasi. Siia satuvad ka 30-aastased, kes ei tunne punast kärbseseent. Kloogal rahvuse põhjal inimestel vahet ei tehta.
Marko Reikop: Turundaja, ära saada telesse rääkima head spetsialisti, vaid hea kõnemees
“Oma uudisega võib telesse pääseda igaüks. Kui sul on midagi huvitavat rääkida, võta ajakirjanikega ühendust,” julgustab Marko Reikop. Intervjuus tuleb juttu sellest, kuidas teles hästi esineda, milliseid vigu vältida ja milline on televisiooni tulevik.
Britta Ratas: Mitmekesisus loob tuleviku
"Elame ajastul, kus inimlikkus, avatud mõtlemine ja koostöö ei ole töökultuuris pelgalt sõnakõlksud, millesse uskumine ja panustamine peaks kuuluma valitud liidrite ja eestvedajate päevakorda. Need on moodsa maailma normid, kus kõik tahavad töötada ja elada, tihti taipamata, et muutused algavad e...
Priit Jõgi on uus Äripäeva reklaamiosakonna juht
Alates 25. aprillist asub Priit Jõgi Äripäeva reklaamiosakonna juhi ametikohale. Priit jätkab ka Äripäeva Raadio kureerimist, osalemist nõukodade töös ning on kaasatud kogu ettevõtte juhtimisotsuste tegemisse.
Meediamaailm otsib loov­meeskonna juhti
Täpsem info: www.tammistepersonal.ee
Andrus Kiisküla: Isegi kui oled sotsmeedias, ei pruugi sind tarbija jaoks olemas olla
Selline mõte jäi kõlama möödunud neljapäeval toimunud seminaril Sotsiaalmeedia tõehetk. Sotsiaalmeedia pole võluvits, vaid eeldab läbimõeldud tegutsemist ja tulemuste mõõtmist. Loe seminari kokkuvõtet.
Eestisse tuli White Square reklaamifestivalilt 5 auhinda
Auhindadega tulid koju agentuurid Division, Tabasco, KOOR ja Identity. Tegemist on Ida-Euroopa suurima reklaamifestivaliga, mida peeti tänavu kümnendat korda.