Elektrikatkestus tõi Rakvere südalinna suure segaduse
Kui Rakvere südalinnas elekter kadus, olid kauplused ostlejaid täis.
Vaata kaarti reaalajas: elektrikatkestusest mõjutatud majapidamiste arv väheneb hoogsalt
Kõrgepingeliini rikke tõttu jäi täna õhtul suur osa Rakverest elektrita.
Roela nelikud said viiekuuseks ja kingituseks punased vankrid
Rakvere Lionsi klubi liikmed andsid laupäeval Roelas elavatele nelikute vanematele Tiina ja Johannes Nirgile üle kaks kaksikute vankrit.
Rakvere lionsid kinkisid nelikute perele vankrid
Rakvere Lions’i klubi liikmed andsid täna Roelas elavatele nelikute vanematele Tiina ja Johannes Nirgile üle kaks kaksikute vankrit. Et Loore, Lagle, Luise ja Leene said täna viiekuuseks – sündisid nad 9. juulil -, olid vankrid neile ühtlasi ka sünnipäevakingi eest.
Harril on kaksikvend Ilmarile alati karamell taskus
Kui mõni aeg tagasi oli vendadel Kallipitel 90. hällipäev, algas hommik nagu iga teinegi. Ootusega. Et vanem vend Harri koputaks noorema venna Ilmari vaid mõned tänavad eemal asuva kodu uksele. Et oleks nagu tavaliselt ... ninad vastastikku. Et arutada ja vaieldagi. Kuulata. Olla olemas.
Kolumn: elementaarne viisakus?
Kui minu vanaisa elas ja ennast arsti juurde minekuks sättis, siis enne puhaste (ja reeglina parimate) riiete selgapanemist olid veel vee- ja seebiprotseduurid. Meenus ka sõbranna öeldu, et tema lastel olid lausa arstil käimise riided.
Vinge: vaata Rakvere tänavust jõulukuuske Keskväljakul
Advendiaja alguse puhul süüdati valgus ka Rakvere Keskväljaku kuuseinstallatsioonil, mille autoriteks on linnakunstnik Teet Suur ja Rakvere ametikooli õpetaja Raiko Kaasik. Üks mis kindel: suur töö ja vaev on nähtud ning ükskõikseks ei jäta raketti meenutav jõulupuu mitte ühtegi seda vaatlevat in...
Video: kae perra Rakvere jõulupuud
Rakvere eriline jõulupuu, mis valmis kohalike meistrimeeste jõupingutuste tulemusena täpselt advendiaja alguseks, pakub taas kuhjaga uudistamist. Mismoodi paistab täpselt see imevigur, mille tõttu rakverlased Põhja-Koread kartma ei pea, näeb Virumaa Teataja fotograafi Marianne Loorentsi tehtud vi...
Seda lihtsalt peab nägema: noor reporter Mats usutles jõuluvanasid
Jõuluime saabus koos poolesaja jõuluvanaga laupäeval Lääne-Virumaale Kadrinasse, kus peetakse traditsioonilist jõuluvanade konverentsi. Virumaa Teataja noor püstolreporter Mats Rohtmets võttis südame rindu ja usutles jõulutaate ning -memmesid. Vaata vahvat videot!
Jõulu­installatsioon avab ronijale ukse
Eile olid Rakvere linnakunstniku, maailmakuulsate “kuusepuude” autori Teet Suure käed tööd täis. Jõuluinstallatsioon, mida täna kell 9 Rakvere Keskväljakule üles panema hakatakse, vajab külge veel treppe ja rõdusid.
Nelja õe esimesed hetked koduseinte vahel
Nelikud Loore, Luise, Leene ja Lagle jõudsid täna viimaks Tallinna lastehaiglast koju. Kodus tervitasid pisikesi õdesid pere suuremad lapsed.
Erakordne päev: nelikud saabusid koju Virumaale
Täna saatsid tohtrid Tallinna lastehaiglast teele Roela kandist pärit Nirgide perekonna, kuhu juulis sündisid nelikud tütred.
Kõrvaklappidega muusikat kuulanud noormees astus veduri ette
Narvas Vaksali tänaval astus kõrvaklappidega muusikat kuulanud noormees veduri ette.
Piilu mõnuga: Rakvere uus kuuseinstalling võtab kuju
Järgmisel nädalal on esimene advent ning siis süttivad jõulutuled Rakvere Keskväljakule püstitataval kuuseinstallingul. Praegu käivad aga hoogsad katsetused ja ettevalmistustööd Rakvere ametikoolis. Uudista pildigaleriist.
Prokurör taotles tunnistajale tingimisi vangistust
Kohtusaalides arutatakse tavaliselt seda, kas tappis, kas varastas, kas ahistas. Aruteludes on oluline osa tunnistajatel, kes ise harva süüpinki satuvad. Järgnevalt aga tulebki juttu niisugusest harva esinevast juhtumist.
Rakvere linnuses läks sõjaks
Täna rullus üle Rakvere linnuse õue põhjasõja üks lahingutest, paukusid püssid ja kärgatasid kahurid.
Viru Folk tõi simmani siseruumidesse
Eile esinesid Rakvere kultuurikeskuse kahes saalis ansamblid Kukerpillid, Rüüt, Väliharf ja Pööriöö.
Haljala koolis teevad võidukäiku uhked ja imelised prussakad
Prussakas, suur ja kaunis, ilutseb Haljala kooli bioloogiaõpetaja Martin Pendi käel. Imetlusväärne putukas ronib käeselga pidi üles. Oh! Ehmatus. Ta pudeneb maha. Õigemini kukutab end Haljala kooli põrandale. Ei! Aga ta jääb terveks. Prussakad, need kummalised putukad, pidavat üle elama isegi tuu...
Oleg Gross avas tänavu juba kuuenda uue toidupoe
OG Elektra avas eelmise nädala lõpul Tallinnas Grossi Toidukaupade kaupluse, mis on tänavu juba kuues uus pood.
Noored kuked läksid korvpalliplatsil karvupidi kokku
Laupäeval jäi Lääne-Virumaa Kossuliiga meistrivõistlustel Simuna SK ja Ekonet Eesti mängurõõm üürikeseks. Esimesel poolajal jäi kahel mängijal sõnadest väheks ning noormehed läksid kaklema.
Töötüli Rakvere lihakombinaadis on pälvinud tähelepanu üle maailma
Eesti Ametiühingute Keskliidu organisatsioonisekretär Artjom Arhangelski ütles, et sai just eile toetuskirja Uus-Meremaa põllumajanduse- ja tootmissektoriga tegelevalt ametiühingult.
Oleg Gross soetab veel teisegi kopteri
Eesti üks edukamaid ettevõtjaid Oleg Gross, kes on üle Eesti furoori tekitanud aasta tagasi ostetud võimsa helikopteriga, kavatseb soetada ka väiksema ja odavama õhuriista, et firma töötajad saaksid valdustel silma peal hoida.