Uhtnas tähistati vabadust tantsu ja lauluga
Eesti taasiseseisvumise aastapäeva puhul toimus Uhtna külaplatsil tantsu- ja laulupidu "Vaba rahva tants".
Ott Lepland laulis Rakveres koos poistekooriga
Tänase taasiseseisvumispäeva puhul rõõmustas Rakvere rahvaaias publikut tuntud lembelaulik Ott Lepland, kes esines koos Virumaa Poistekooriga.
Sagadi Valge ÖÖ lõi mõisa ümbruse umbe
Tähistamaks Sagadi mõisa 550. aastapäeva, täitusid eile õhtul mõis ja seda ümbritsev park lummava valguskunsti ning kaunite kontsertidega. Seda imetlema saabujad parkisid kogu ümbruskonna lukku.
Ööjooksu poolmaratoni parim: "Tulin siia jooksu võitma"
Rakveres laupäeval joostud Viking Line Eesti Ööjooksu kiireimad olid poolmaratonis meestest Ilja Nikolajev ja naistest Marion Tibar. Nikolajev kattis distantsi ühe tunni, seitsme minuti ja 36 sekundiga ning Tibari lõpuaeg oli 1:19.23.
Video: politseimuuseumis lasti inimest veekahurist
Täna korraldati politseimuuseumis Rakveres märulipäev, kus veekahur võttis sihikule inimese.
Video: vaata kiirreageerijate tegutsemist ohtlike kurjategijate tabamisel
Täna korraldati politseimuuseumis Rakveres märulipäev, kus oma oskusi näitasid kiirreageerijad Narvast.
Ameerika korvpallurid tulevad taas tuuritama
Viimastel aastatel Eesti korvpallipublikule juba tuttav Ameerika ühendriikide Oklahoma piirkonna mängijatest koostatud meeskond teeb uues rivistuses Eestis järjekordse tööotsimise tuuri.
Soome käsipalli tippklubi Riihimäe Cocks loobus Balti liigast
Balti liiga valitsev meister ja Soome käsipalli viimaste aastate valitseja Riihimäe Cocks, kelle abitreeneri kohustusi täidab Tapa juurtega Paavo Nelke, algaval hooajal Balti liiga kulda kaitsma ei hakka.
Piima- ja lihaühistu kolisid uuele pinnale
Aasta-aastalt kasvanud ja arenenud ning seetõttu ruumikitsikusse jäänud Rakvere Piimaühistu ja Rakvere Lihaühistu muutsid asukohta. Varem Bauhofi kaupluse lähedal asunud ettevõtete esindus on nüüd Piira külas.
Video. Peep Veedla: "Tuleb trolli folk."
Viru Folgi peakorraldaja Peep Veedla räägib, kas ta jäi seekordse Viru Folgiga rahule.
Nunnu galerii: iiri setterid lasid folgilistel imetleda oma võlu
Iirimaa on ainus Euroopa riik, kus elab koeri rohkem kui inimesi. Nii rikastasid tänast folgiprogrammi oma kohalolekuga iiri setterid.
Moel punnitasid võidu kibekiired võrrid
Laupäeva keskpäeval Moel algama pidanud punnvõrride kestussõidu karikasarja etapi start viibis ajavõtuteenusepakkuja viperuse tõttu küll paar tundi, kuid massiliselt kogunenud tehnikahuvilised ennast sellest väga heidutada ei lasknud.
Naiste võrkpallikoondis madistas Šveitsiga viis geimi
Euroopa meistrivõistluste finaalturniiri eelses treeninglaagris Rakveres viibiv Eesti naiste võrkpallikoondis võõrustab nädalalõpu kahes kontrollmängus Šveitsi. Laupäeval vannuti külalistele alla 2:3.
Galerii. Käsmu vallutavad tänavamuusikud
Folgil toimub pidu ka tänaval. Lisaks festivali artistidele meelitab suur pidu kohale ka hulga tänavamuusikuid, kes panevad oma pillid hõiskama.
Tapa linna päevadel jagub prallet igale maitsele
Terve nädalavahetuse vältavatel Tapa linna päevadel saab laupäevaõhtuse ansamblite Topeltmäng ja Elementhal Brothers (piletiga) kontserdiga kesklinnas õhtusse pidustuste teine sündmusterohke päev.
Battle For Tapa: katsumus, mis ei unune
Tapa Männikumäel peeti laupäeval haaravat võistlust Battle For Tapa, kus osalejatel oli võimalik valida läbimiseks lühike (5 km) või pikk (15 km) erinevate takistustega maastikujooksu distants.
Tarvas ja Karud valavad higi, Tamsalu loeb mehi
Kaks Lääne-Virumaa korvpallimeeskonda, Rakvere Tarvas ja Kadrina Karud lükkasid selle nädala algusest käima uue hooaja treeningud.
Videoreportaaž Moonaküla vigurtänavatelt
Rakvere Moonaküla linnaosa vast valminud kõnniteed on kohalikele ohtrasti kõneainet pakkunud ja imeehitust käiakse kaugemaltki kaemas.
Vaata, kuidas valmistutakse Käsmus Viru Folgiks
Reede õhtul saab kaptenikülas avapaugu järjekordne kogu pere muusikafestival Viru Folk.
Endine politseijuht ja kohtunik Valeri Lõõnik: prokurörid lähevad mõnikord kohtusse, et mitte saada pahandada
Lääne-Virumaa endine politseiprefekt ja Harju maakohtu endine kohtunik Valeri Lõõnik hindab eksminister Marti Kuusiku kohtusse saadetud kriminaalasja võimalikke lahendeid võrdseks – võib saada süüdi mõistetud, võib ka mitte.
Kadrina paisjärve ääres saab vetehaldjaga kala grillida
Kadrina paisjärve äärde lisandus esmaspäeval uhke vetehaldja kujuga lõkkealus ja grill. Abivallavanem Aarne Laas sõnas, et Kadrina paisjärve puhkeplatsi arendamiseks on eelarves 10 000 eurot. Lõkkealuse eest käis vald meistritele välja 500 eurot pluss käibemaks.
Tarva abitreener Madis Putko: "Suvi on olnud töine"
Sellel nädalal treeningutega alustanud Rakvere Tarva korvpallimeeskonna mängijad ja juhendajad pakatavad energiast. Tarva abitreeneri Madis Putko sõnul on nii nende endi kui ka kogukonna ja toetajate ootused ning lootused suured.
Tarva mänedžer: peatreener on see, kes ansambli mängima paneb
Rakvere Tarva korvpallimeeskond alustas esmaspäeval treeninguid uueks võistlushooajaks.
Võrkpalli pärast pole mõtet halada!
"Et hakata korstnapühkijaks / peavad olema korsten ja luud / ja muidugi ahi peab olema / ja ahju jaoks halupuud"
Tarvas ja Karud hakkasid treeningutega pihta
Kaks Lääne-Virumaa korvpallimeeskonda, Rakvere Tarvas ja Kadrina Karud, lükkasid uue hooaja treeningud käima.
Seeniorsportlased müttasid kaks päeva spordimängudel
Vinnis korraldati läinud nädalalõpul Eesti Seeniorspordi ja Spordiveteranide Liidu spordimänge.
Virukad jätsid rattasõidul presidendiproua seljataha
Tour de France’i rahvasõidul pedaalijatest oli vast kõige kuulsamaks isikuks meie president Kersti Kaljulaid. Nii mitmedki Virumaa inimesed leidsid, et 16 000 osaleja seas ligi 40-kraadises leitsakus 135 kilomeetrit mööda mäge rühkida on üks tore suvepuhkuse veetmise võimalus.
Galerii: flokside ilu vallutab Mädapea mõisa
Täna ja homme on kõigil võimalik osa saada flokside õitsemise kõrgajast, sest Mädapea mõisas on toimumas rahvusvahelise hõnguga floksipäevad.
Rakvere korvpallur hakkab juhtima Elva spordielu
​Augusti lõpust asub Elva valla spordijuhi ülesandeid täitma Lääne-Virumaa juurtega Madis Šumanov.
Järgmisel aastal ei pruugi Võsu rannapidu toimuda
Nädalavahetusel Võsu vallutanud populaarne rannafestival Non.Stop.Music. läks täismajale. Korraldajad jäid peoga väga rahule, aga Haljala vallajuht ütles, et on võimalik, et pidu järgmisel aastal ei peeta.
TalTechi võrkpallitiim pakub Rakvere fännidele väikestviisi kodutunnet
Eesti ja Läti võrkpalliklubide ühises võistlussarjas osalev TalTechi võrkpallimeeskond pakub Rakvere Võrkpalliklubi ootamatu taandumise järel kõrgemast seltskonnast Lääne-Viru maakonna võrkpallisõpradele omamoodi lohutust ja kodutunnet.
Rannafestival asendus Võsul bridžipeoga
Esmaspäevast pühapäevani peetakse Võsu spordihoones igaaastast bridžifestivali Viru Bridge, mis kannab sellel aastal järjekorranumbrit 29.
Võsu rannapidu: käepaelade näppaja ja alkoholi- ning narkojoobes noored
Reedest laupäevani toimus Võsul populaarne rannafestival Non.Stop.Music. Rannapeol pidutses üle 11 000 inimese, peamiselt noortest koosnevas publikus hindasid nii mõnedki oma võimeid üle. Politseil tuli mitmel korral võidelda purjus ja narkouimas neidude-noormeestega.
Galerii: Võsu Rannafestivali teine päev
Võsu Rannafestivali Non.Stop.Music hoog teisel päeval ei raugenud, pigem vastupidi.
Galerii: selle suve suurim pidu - Võsu Rannafestival tõmmati käima
Võsu Rannafestival Non.Stop.Music on hoo sisse saanud ning meelitanud kohale meeletu rahvamassi muidu vaiksesse rannakülla.
Väike-Maarjas kasvavad jänese valve all ebaküdooniad
Eestis kasvab kõikse rohkem ebaküdooniaid Väike-Maarjas, kui parafraseerida klassikuid. Samas OÜ Vinkymon köögiviljatalus koguvad rammu ja eeterlikke õlisid ka küüslauk ja spargel, mis muu hulgas jõuavad pealinna tuntud restoranide laudadele.