President Kaljulaid enne ööjooksu: kilomeetritest olulisem on hea enesetunne
Täna õhtul võõrustab Rakvere linn Baltikumi üht erilisemat liikumisüritust, milleks on Viking Line Eesti Ööjooks. Tuhandete osalejate hulgas asub ööjooksu starti vabariigi president Kersti Kaljulaid.
Suur galerii: Eesti esimesel luulepeol kõlasid ajastute 100 võimsamat luuleteksti
Eile õhtul tehti Rakvere linnuse müüride vahel ajalugu. Eesti esimene luulepidu viis kuulajad rännakule läbi kauni eesti luule: esimestest tekstidest kaasaegsete värssideni.
Suvejutud: Viru Folgi suvekohvikutest leiab mitmeid hitte
Viru Folgil festivali algusaastatest peale suvekohvikute tegevust koordineerinud Epp Ojalill räägib, millega rõõmustatakse tänavusi folgitajaid.
Politsei korraldas klaperjahi liiklushuligaanile
Eile hommikul kella seitsme paiku andis politseipatrull Essu külas Volkswagen Passatile peatumismärguande, mida sõiduki juht, 20-aastane mees, eiras.
Kadunud pojad tulevad korvpalli-Tarvasse tagasi
Uueks korvpallihooajaks valmistuv RSK Tarvas meeskond läheb Eesti esiliiga meistrivõistlustele vastu terve rea teada-tuntud mängijatega. Teiste hulgas naasevad juurte juurde kohalikud mehed Kristo Saage ja Tõnis Peil.
Galerii: vaata ja imetle flokside ainukordset ilu
Eile ja täna oli kõigil huvilistel võimalik osaleda Mädapea mõisas toimunud rahvusvahelise hõnguga floksipäevadel. Paljud lillenäitust uudistanud inimesed ütlesid, et neid lummab flokside juures lõhn ja ilu, mis meenutavad lapsepõlve.
Tarva jalgpalluril täitub kodulinna eest täna 300. mäng
Tänaõhtuses Eesti jalgpalli esiliiga meistrivõistluste mängus Rakvere JK Tarvas - Tartu FC Santos tehakse Lääne-Virumaa jalgpalliajalugu: 300. korda jookseb Rakvere meeskonna vormis vutimurule Alari Aunapuu. Ta on siinsetest palluritest esimene, kes jõuab niivõrd auväärse tähiseni.
Video: veduri ette sõitnud auto juht suri teel haiglasse
Täna lõunal sõitis sõiduauto Volvo Hulja külje all raudteeülesõidul ette Rakvere suunas liikunud vedurile. Autot juhtinud keskealine mees sai sedavõrd vigastada, et suri teel haiglasse.
Haljala lähedal keerles tuulispask
Täna ennelõunal kihutas Haljala lähedal üle põllu tuulispask.
Rakveres lebas keset sõiduteed surnud mees
Täna hommikul kella poole seitsme ajal leidis juhuslik mööduja Rakveres Rohuaia tänaval maas lamava mehe.
Suvejutud: korvpallitreener Andres Sõber on kuumaga laadinud endasse suurt õhinat
Eesti korvpalli üks legendaarsemaid ja värvikamaid isiksusi Andres Sõber on kogunud Padaoru kodus oma patareid elukirge täis.
Piltuudis: Rakvere kodututele maabus valge laev
Eile paigaldati Rakveres Vabaduse tänava kodutute varjupaiga lähistele metsaveerele palju kõneainet tekitanud ja rahvasuus juba joodikute putkaks ristitud varjualune.
Video: päästjad kustutasid Aasperes tootmishoonet
Aasperes põles esmaspäeval vana tootmishoone. Päästeteenistuse hinnangul oli see kolmanda ohutasemega põleng. Kõige kõrgem tase on neljas.
Video: Lääne-Virumaa politseijuht: sõidukiroolis on vaadatud filmi ja jalgpalli MM-i
Neljapäeval jahtis politsei Tapal roolihoolikuid ehk kõrvaliste asjadega tegelevaid sohvreid. Rakvere politseijaoskonna juht Tarmo Tammiste ütles, et on ise näinud, kus roolikeeraja ees on tahvelarvuti ja vaadtakse filmi või jalgpalli MM-i. Tapal korraldati politseireid seepärast, et seal on maak...
Video: kõrvaline tegevus autoroolis lõpeb ränga avariiga
Eile jahtis politsei Tapal rooli taga kõrvalise tegevusega tegelevaid juhte. Mõne tunni jooksul jäi vahele üks roolis mobiiltelefoniga rääkinud sohver. Paljudel lihtsalt vedas, et nad politsei vaatevälja ei sattunud. Eksinule anti valida, kas maksta trahvi või kogeda Tapa autokoolis simulaatoril,...
Suvejutud: kuuma ilmaga võib siilile pakkuda vett
Loodusemees ja Sagadi mõisa retkejuht Peeter Hussar annab nõu, kuidas toimida, kui näiteks siil tuleb hoovi päikesepaiste ja kuuma eest varju otsima.
Totter lugu: klubiga uue lepingu sõlminud võrkpallur läks salaja kaitseväkke
Rakvere Võrkpalliklubiga uueks hooajaks käed löönud libero Alari Saar, kes suvel abistas seni Premium liigas mängivat kodulinna jalgpallimeeskonda FC Kuressaare, siirdus paljudele ootamatult hoopis Eesti kaitseväe rüppe.
Võsu rannafestivalil osalejad saavad operatiivset infot Rakvere politseijaoskonna Facebooki lehelt
Tänasest on Rakvere politseijaoskonna Facebooki lehel kõigile avatud rubriik "Politsei info /// Võsu Rannafestival 2018", kuhu postitatakse jooksvalt operatiivset infot ning pilte ürituse ajal kaotatud ja leitud asjadest.
Video vol. 2: raju seltskond Venemaal, Virumaa Teataja tihedalt kannul
Teeäärses tankimuuseumis tuleb isegi kerge foobia peale, kas see just russofoobia on, kuid sõjahirm igatahes. Kollektsioon on seal sõjaajaloohuvilistele muidugi muljetavaldav.
Video vol. 1: raju seltskond Venemaal, Virumaa Teataja tihedalt kannul
Kolonnis kihutatakse ühest punktist teise, tehakse vahepeatusi bensujaamades ja külapoodides ning peatutakse pikemaks ajaks mõnes suuremas paigas.
Rakvere kesklinnas pani sarisüütaja põlema seitse prügikasti
Ööl vastu esmaspäeva pandi Rakvere kesklinnas põlema seiste prügikasti, Luminori maja taga võttis tuld ka puust kuuri sein.