Mis aitaks rahulikult uinuda?
Igaühel tuleb ette päevi, kui peas keerlevad mõtted möödunud päevast jauinuda ei saa. Aeg-ajalt võib seda juhtuda ning siis on hea appi võtta allolevad soovitused.
Milline tegevus aitab und peletada paremini kui kohv?
Kui pärastlõunal energiat napib ja kisub unele, ei maksa kohe kohvitassi järele joosta. Ameerika teadlased soovitavad selle asemle hoopis trepist kõndida.
Seitse levinud maitsetaime, mis aitavad vererõhku kontrolli all hoida
Vererõhuprobleeme võivad aidata kontrolli all hoida üsna suur hulk tavalisi maitsetaimi, millega muidu maitsestame oma suppe, praade ja magustoite.
Üks tegevus, mis aitab vähendada istumise tekitatud kahju
Väga suur osa inimestest veedab suure osa ärkveloldud ajast istudes ning see suurendab drastiliselt ka surmariski. Kuid on üks tegevus, mis aitab istumise tekitatud kahju vähendada.
Kuidas aru saada, et sa sööd liiga palju suhkrut?
Kui oled mures, et sööd liiga palju suhkrut, siis õpi kuulama oma keha - see annab sulle liialdamisest üsna pea märku. Kuidas aru saada, et sa suhkruga liialdad?
Hendrik Sal-Salleril avastati tõsine D-vitamiini puudus
„Eesti üks armastatuimaid muusikuid Hendrik Sal-Saller mõõtis uue aasta alguses BENU apteegis rutiinse kontrolli käigus D-vitamiini taset ja endalegi üllatuseks avastati tal väga tõsine vitamiinivaegus.
Perearst kirjutab aastas välja keskmiselt 10 000 retsepti
2017. aasta ravimite statistika näitab, et Eesti perearst kirjutab aastas välja keskmiselt 10 000 retsepti. Inimeste poolt välja ostmata jäävad retseptid ligi miljoni euro eest.
ÕL VIDEO | D-vitamiini puudus – kas uue aja moehaigus või eestlasi hävitav salamõrvar?
Vähk, luuhõrenemine, depressioon, luu- ja liigesevalu ning krooniline väsimus on vaid mõned haigused, mille süüdlasena nähakse viimasel ajal üha tihedamini D-vitamiini puudust. Ometi oli mullu end meditsiinilaboris SYNLAB testinud eestlastest koguni 75 protsendil D-vitamiini hulk alla soovituslik...
UURING PALJASTAB: enamik väga vanaks elavaid inimesi joovad, suitsetavad ning vaevlevad ülekaalu käes
Enamik väga vanaks elavaid inimesi joovad, suitsetavad, vaevlevad ülekaalu käes ega lähe kunagi pensionile, kuid nende oskus elust rõõmu tunda vähendab tunduvalt dementsusesse haigestumise riski.
Eesti panustab elundidoonorite leidmisel inimeste teadlikkuse tõstmisele
Sotsiaalministeeriumi hinnangul on Eestis elundidoonorite leidmisel õigem tõsta inimeste teadlikkust, Hollandis aga loetakse värske seaduse järgi kõik täisealised vaikimisi elundidoonoriks.