ARVUSTUS | Jõekalda ja Margna „Kaks kanget live“ jättis hinge pisikese pettumusnoodi
Reede õhtul alustas TV3 eetris Kristjan Jõekalda ja Teet Margna uus stuudiosaade “Kaks kanget live”. Pean tõdema, et olin veidi pettunud, kui nägin, et saade on põhimõtteliselt “Nädalavahetus Kanal 2ga”, millele oli lisatud paar värskendavat elementi. 
ÕHTULEHE VÕIMALIKUD ALTERNATIIVSAATED: astroloogiast rääkiv „Kuuuurija“ ja Saagimi „Hommik Anuga“
TV3 hiivas ära Õhtulehe filmisaate "Duubel" nime, aga pole hullu, siinkohal pakume valiku uusi võimalikke telesaateid, mida võiks meie veebis nägema hakata.
Toomas Kirss puhub elu sisse kunagisele kodumaisele seriaalile?
Väidetavalt puhub produtsent ja telerežissöör Toomas Kirss (60) eluvaimu sisse oma kunagisele teleseriaalile "Salmonid", mis 1990ndatel konkureeris sarjaga "Õnne 13", vahendab Kroonika. 
Eesti esimest venekeelset telesarja „Lasnagorsk“ tunnustati rahvusvahelisel festivalil
16.–19. septembrini Moldova pealinnas toimunud rahvusvahelisel telefilmide festivalil "ТЭФИ-Содружество" sai tunnustust ka Eesti esimene venekeelne telesari "Lasnagorsk".
TV3 VIDEO | „Eesti selgeltnägijate tuleproovi“ osalised selgitavad, kuidas ära tunda, et sul on selgeltnägemise võime
„Eesti selgeltnägijate tuleproovi“ uue hooaja osalised paljastavad, kuidas ära tunda, et sul on selgeltnägemise võime? Ja kuidas nad ise selle võime endas ära tundsid?
Uus-Meremaal algavad „Sõrmuste isanda“ seriaali võtted
Amazon Studios kuulutas, et lähikuudel algavad Uus-Meremaal Aucklandis „Sõrmuste isanda“ seriaali võtted. J. R.R. teostel põhinev telesari kujuneb BBC Newsi teatel ilmselt kõigi aegade kalleimaks - selle hind võib ületada miljardi dollari piiri.
VIDEO | Näide kaasomandi ja kinkelepingu ohtudest: lapselaps tõstab vanaema ja ema kodust välja
“Pealtnägijas” rullus täna lahti tõeline peretüli: Viimsis on üks pere nii hirmsasti tülli pööranud, et lapselaps üritab oma 81-aastast vanaema 40 aastat tema koduks olnud majast välja visata. Lugu maalib õpetliku pildi sellest, mis võib kaasneda kinkelepingu ja kaasomandiga.
VIDEO | UHKE! Võrust pärit eestlanna esitles oma moedisaini kuulsal New Yorgi moenädalal
Tänases “Pealtnägijas” tutvustatakse vaatajatele Kadri Klampet - tegu on eestlannaga, kelle nimi ei ütle võib-olla isegi paadunud fashionistadele palju, kuid 35aastane Võrust pärit ja peamiselt Inglismaal elav moelooja läbis esimese eestlasena ülitiheda konkursi, mille auhind oli stipendium ja ga...
Jüri Butšakov hakkab väljakutse raames välipeldikuid puhastama
Saate "Õhtu!" vaatajad panevad saatejuhi Jüri Butšakovi väljakutse raames välikäimlaid koristama.
VIDEO | „Rannamaja“ Merilyn näitas juba seitse aastat tagasi teleekraanil oma vallatumat poolt!
Selle sügise kuumimast reality-saatest tuntud Merilyn on televisiooniga kokku puutunud varemgi! Õhtulehel saabus vihje, milles lugeja pöörab tähelepanu sellele, et Merilyn vilksas telest läbi juba 2012. aastal, Kanal 2 noortesarjas "Reaalsus".
Olav Osolin näosaatesse ei naase: me ei suutnud kokku leppida minu osalemise tingimustes
Saate „Su nägu kõlab tuttavalt“ pikaaegsed kohtunikud Olav Osolin ja Andrus Vaarik sügisel saatesse „Su nägu kõlab varsti tuttavalt“ ei naase. Kuigi Osolin tunnistab, et talle tehti ettepanek saates jätkata, otsustas ta pakkumist lõpuks siiski mitte vastu võtta.
Erich Krieger vihastas otse-eetris: kui ma Kristel Aaslaiu ja selle kuti kätte saan, annan neile vitsa
Erich Krieger käis teisipäeval saates „Õhtu!“, kus tuli jutuks ka peagi toimuv maailmakoristuspäev, mille saadikuteks on nublu, NOËP ja Kristel Aaslaid. Lembelaulikut ärritas, et nad sellist üritust promovad, kui nad ülejäänud aja aastast looduse heaks midagi ei tee.
TELETOP | Vaadatuimad kodumaised saated on „Pealtnägija“ ja „Aktuaalne kaamera nädal“
Eelmise nädala vaadatuimate saadete edetabelit juhivad 167 000 vaatajaga “Pealtnägija” ja “Aktuaalne kaamera nädal”, selgub Kantar Emori uuringust. 
Taavi Libe otse-eetris: kas seda Karelli saadet ei saaks lükata Kanal 2 ekraanile?
„Kas seda Karelli asja ei saaks Kanal 2-te lükata? Seal ei ole nagunii midagi põnevat. Äkki paneks üheksani välja,“ üllatas TV3 uue päevakajalise meelelahutussaate „Seitsmesed: Duubel“ juht Taavi Libe esmaspäeva õhtul esimese saate lõpus küsimusega.
ARVUSTUS | „Duubel“ alustas suure pauguta
Täna startis TV3 ekraanil uus otsesaade „Seitsmesed duubel“, mille peatoimetajaks on suve alguses uudiste toimetusest lahkunud Keili Sükijainen. Kuigi esimene otse-eeter jäi ehk veidi puiseks, pole mõtet telekapulti veel diivani vahele visata.
Estonia katastroofist pääsenud Taavi: parves polnud enam vesi vaid oksesupp
Saates „Ma pääsesin Estonia katastroofist“ rääkis oma loo Taavi, kes oli toona21aastane merekooli kadett, kes tegi oma praktikat Estonial. Katastroofile eelnevast päevast ja õhtust ei mäleta mees väga midagi. „Ma ei ole ennustaja tüüpi. Minu jaoks oli see tavaline tööpäev“ sõnas ta.
Aleksei Turovski: olukorras, kus toimub suur loomade väljasuremine, peame tõesti vähem kalu sööma
Organisatsioon Loomus lõi kampaania ja portaali Armas Kala, et suunata tähelepanu kalade tunnetele. Loomuse kommunikatsioonijuht Annika Lepp ütleb, et organisatsioon on usinalt teistest loomadest rääkinud, aga kalad ja mereelu on siiani puutumata jäänud.
Mees kaotas jala haiglatöötajate hooletuse tõttu
57aastasel Arnel on viimase seitsme aasta jooksul olnud neli insulti ja üks infarkt, mille tulemusena on ta tänaseks täielikult voodi külge aheldatud. Tema naise Aili sõnul on Rakvere haigla suhtunud mehesse täiesti ebainimväärselt ning töötajate hooletuse tõttu on mees tänaseks ilma ühest oma ja...
FOTOD | ELEVANT MAHUB ÄRA! Piilu TV3 uude stuudiosse ja kaamera taha
Tänasest kolisid TV3 „Seitsmesed“ õuest taas tuppa ja sedapuhku juba uude stuudiosse. „Me tahame teha rohkem live-televisiooni. Pikendame ka saadet, alustame 18.45 „Seitsmestega“ ja 19.20 jätkab „Duubel“. Rohkem päris televisiooni ja külalisi,“ põhjendab TV3 juht Priit Leito otsust.
UUTMOODI NÄOSAADE: igas saates võistleb 8 inimest, vähim punkte saanud osaleja kukub saatest välja
Eesti televaatajate seas ülipopulaarne näosaade tuleb sel korral pisut teistmoodi. Uuel hooajal kannab saade nime „Su nägu kõlab varsti tuttavalt“ ja seekord oli võimalus kandideerida absoluutselt kõigil andekatel Eesti inimestel, kes end proovile panna soovisid.
„Troonide mängus“ Littlefingerit mänginud Aidan Gillen: usun, et saan sellest rollist kunagi lahti
„Ma arvan küll, et saan Littlefingeri rollist kunagi lahti. See roll oli suunamuutja, sest „Troonide mäng“ sai maailma suurimaks telesarjaks, kuid olen mänginud rolle, mis olid väga populaarsed ja kogemus on näidanud, et inimesed unustavad asjad kiiresti,“ usub sarjas „Troonide mäng“ Petyr „Littl...
FOTOD | ELEVANT MAHUB ÄRA! TV3 uus stuudio laiutab suurel pinnal
Esmaspäevast kolivad TV3 „Seitsmesed“ õuest taas tuppa ja sedapuhku juba uude stuudiosse. „Me tahame teha rohkem live-televisiooni. Pikendame ka saadet, alustame 18.45 „Seitsmestega“ ja 19.20 jätkab „Duubel“. Rohkem päris televisiooni ja külalisi,“ põhjendab TV3 juht Priit Leito otsust.
Telesse naasnud Keili Sükijainen lubab krutskeid ja vimkasid: meelelahutust ei pea tegema nii, et panniga pähe
„Oma soovidega tuleb olla natukene ettevaatlik!“ sõnab Keili Sükijainen, kes suve alguses võttis vastu raske otsuse ja lahkus TV3 uudistest, et mõtteid koguda ja uuesti üles leida see miski, mis teda töös sütitaks. Ta pani enda jaoks kirja mõtted, mida ta tahaks teha. Nüüd ongi ta taas üles leidn...
TV3 VIDEO | Öös on asju! Vaata, mida arvab „Rannamaja“ rahvas Kristo ja Kerli seksistseenist
Kolmapäeval oli eetris skandaalse reality-sarja "Rannamaja" teine osa, milles vaatajad ei pidanud kindlasti pettuma. Jagus nii seksi kui draamat.
„Õnne 13“ uus hooaeg: Mare pääseb vanglast, Evelini tabab šokk
„Õnne 13” alustab oma 27. hooaega 21. septembril suure vabanemisega. Nimelt lastakse Mare vanglast välja ja tundub, et see mõjutab omal moel kõiki mornakaid. Kui ikka inimene võib hilises keskeas sattuda kongi ja sealt ka püstipäi tagasi koju tulla, on ometi kõik võimalik.
VIDEO | Rannamaja-Kristo: pere on süüdi, et ma seal saates olen
Rannamaja-Kristo räägib 51 küsimuses Brigitte Susanne Hundile, et tahaks olla 35. eluaastaks abielus ning loodab, et saab isaks hiljemalt 30aastaselt.
ARVUSTUS | „Rannamaja“ teine osa kompab inimsuhete piire ja tekitab küsimuse: miks nad ometi nii teevad?
„Rannamaja“ on tõeline reality, mis paneb proovile inimsuhted ja näitab ka osalejate varjatud külgi. Näitab, mis saab siis, kui anda inimestele kätte liiga palju alkoholi ja kuidas nad muutuvad loomadeks. Just loomadeks, sest inimese üheks tunnuseks peaks olema oskus ja võime mõelda, oma otsuseid...
KISMA: Briti teletähed läksid galaõhtul kaklema
Konkureerivate Briti seebiooperite "Emmerdale" ja "Hollyoaks" meesnäitlejad läksid TV Choice'i auhinnagalal karvupidi kokku ning üks ähvardas teist surnuks pussitada.
Ken Saan uuest autorisaatest: sellega tahtsin küsida, kas Eesti riigil on võimalik edasi liikuda või läheme põhja?
“Meresõidul, kui inimesed on koos väikesel pinnal, hakkavad väga huvitavad asjad juhtuma. Mu peas hargnes paralleel laeva ja Eesti riigi vahel. Seetõttu tahtsingi ma sinna laeva kokku panna väga erinevad eesti inimesed: kes on erineva mõttelaadiga, nägemusega elule. Panna nad kokku laevale, kus n...
TELETOP | Uue hooajaga alustanud „Pealtnägija“ vallutas vaadatuimate saadete esikoha
Tele sügishooaeg on alanud ja seda näitab ka möödunud nädala vaadatuimate saadete top 10. 21. hooaega alustanud ETV „Pealtnägija“ on taas vaadatuim 176 000 vaatajaga. Teisel kohal on „Aktuaalne kaamera. Nädal“.
Miks ei näidanud ETV Henn Põlluaas kõnet otseülekandes?
Miks ei näidanud Riigikogu avaistungist otseülekannet sai näha ERR-i vahendusel ka EVT’st, kuid Henn Põlluaasa kõnet üle ei kantud. ERR-i sõnul oli ETV otseülekande algus tehnilistel põhjustel häiritud ja sellest tingituna jäi algus ka telepidi vahendusel üle kandmata.
Miks ei näidanud ETV otseülekandes Henn Põlluaasa kõnet?
Riigikogu avaistungi otseülekannet sai näha ERRi vahendusel ka ETVst, kuid Henn Põlluaasa kõnet üle ei kantud. ERRi sõnul oli ETV otseülekande algus tehnilistel põhjustel häiritud ja sellest tingituna jäi algus ka telepidi vahendusel üle kandmata.
Estonia laevakatastroofist pääsenud Siiri saatuslikust ööst: ma vajusin ja vajusin, ega saanud aru, kas olen juba uppunud
Saates “Ma pääsesin Estonia katastroofist” rääkisid oma loo kaks naisterahvast, Siiri ja Hele, kes mõlemad Estonia laeval töötasid. Hele oli toona 23-aastane ja müüja elektroonikapoes ning 25-aastane Siiri korraldas laeva rahaasju. Otseselt nad tol saatuslikul ööl kokku ei puutunud, küll oli mõle...
Eesti prügisukelduja: see on kohutav ja kole, kuidas toitu raisatakse
Eestis on ligi sajaliikmeline salaseltskond, kes prügikastidest toitu otsib. Prügisukelduja Kaia Solnik räägib saates „Laser“, et leidis kord kolm prügikastitäit leiba. „See tõi pisara silma, sest minu jaoks on leib püha.“
Rainer Vakra Nõmmele rajatavast krematooriumist: kindlasti saaks visata kivi linnajuhtide kapsaaeda
Nõmme elanikud kutsusid Katrin Lusti möödunud nädalal enda juurde, sest nende õuele on saabunud suur mure – surnuaia vastu plaanitakse ehitama hakata krematooriumit, mille ehitusest polnud nad teadlikud enne, kui kopp maasse löödi.
Erik Orgu eksnaine mehe maiustamisest: mind pani hämmastama, kui palju võib inimene süüa!
„Tulime koos kuskilt ürituselt ja Narva maanteel on armas kohvik, kus on väga head maiustused. Erik Orgu parkis kohviku juurde ja küsis, kas saan minna ja talle suure vaniljetäidisega kringli osta,“ räägib Orgu endine tüdruksõber Mari-Liis, et populaarse toitumisnõustaja enda söömisharjumused pol...
Ken Saan saatest „Üle parda“: see tootis produtsendi seisukohast tänuväärselt head materjali
„Olin ka ise segaduses. Üllatavad koalitsioonid, mis võivad mingitel hetkedel tekkida, on päris hirmuäratavad. Meie Eesti elu on nagu komöödia ja tragöödia ja seda seal ka oli,“ iseloomustab Ken Saan oma uut saadet „Üle parda“.
VIDEO | Üheksa-aastane kirjanik: lugesin suve jooksul üle 6000 lehekülje
„Mul on juba väga palju käsikirju valmis ja aina tuleb uusi mõtteid. Kõik ütlevad, et need ei jõua kunagi ilmuda, pea natuke hoogu,“ räägib üheksa-aastane Silvia Kronberg saates „Hommik Anuga“.
VIDEO | Rain Vääna sõpradega arsti juures käimisest: esimesel aastal meenutas see lasteaiarühma
„Meestel kaob pilt täiesti eest ära, kui räägitakse eesnäärmetestist, sest see tähendab ju seda, et keegi hakkab kummikindaid kätte panema,“ ütleb tippjuht Rain Vääna.
ARVUSTUS | „Tõelised kangelased“: ma ei mõista, kuidas uuriva ajakirjanikuna töötanud Essest sellise palaganisaate autor sai?!
Täna õhtul oli Kanal 2 eetris Eeva Esse uus saatesari “Tõelised kangelased”. Ma ei teagi, kas mul on rohkem kahju Eeva Essest, kes väga potentsiaalsest uurivast ajakirjanikust sellise saate tegijaks degradeerus, või televaatajatest, kellele reede õhtuse prime-time’i ajal sellist meelelahutust pak...
Katrin Viirpalu: vahepeal on olnud tunne, et jätaks „Terevisiooni“ kus see ja teine ja läheks maale kanu kasvatama
"Terevisiooni" saatejuht Katrin Viirpalu, kes hommikusaadet juhtinud 2009. aastast, tõdeb värskes LP-s, et igavesti ta seda tööd teha ei kavatse.
GALERII | Nemad on „Eesti selgeltnägijate tuleproovi“ tänavused võistlejad
Täna startis TV3 ekraanil uue müstilise hooajaga "Eesti selgeltnägijate tuleproov". Ligi 200-st kandideerijast kutsuti katsetele poolsada, kellest ülesannetega selekteeriti välja 12 eriliste võimetega selgeltnägijat, šamaani, nõida, maagi ja ennustajat, kes alustavad võistlust kristallkäe ja raha...
Helen Kõpp „Rannamajast“: osalejad tundusid olevat üsnagi hästi kursis, millist näitemängu neilt oodatakse
Tundub, et ongi kätte jõudnud ajastu, kui Eesti telemaastikul on tõsielusarjad jälle moes. Miks ka mitte, kui nende vaadatavus on väga kõrge. Vaatajad tunnevad tõsielusaadete abil võimalust piiluda otse naabri aknasse ilma häbi tundmata. Ise ju läks esinema, kas pole?! Otsustasin vaadata uue uhke...
FOTOD | „Rannamaja“ esimene osa pakkus meemimeistritele palju materjali
„Rannamaja“ esimesest osast pole möödas veel ööpäevagi, kuid juba on Instagramis valminud saate põhjal tehtud meemidele oma konto.
RANNAMAJA ARMUKOLMNURK: Kerli süda murdus, kui Ada nautis Kristoga suudlemist
"Ma mõtlesin küll, et meil Kristoga oli kokkulepe, aga tema lihtsalt teeb niimoodi..." räägib Kerli, kelle jaoks TV3 uus tõsielusari "Rannamaja" on muutunud südamete murdumise majaks. Kerli silmarõõmu Kristoga suudelnud Ada on aga kindel, et peomelus tekkinud tõmme on  vastastikune.
ARVUSTUS | Tõsielusarjast „Rannamaja“ saab järgmine Eesti teleklassika
Eesti tõsielusaadete hiilgeajad jäävad 2000. aastate algusesse, kui telekanalitel jooksid populaarsed „Buss“, „Farm“ ja „Baar“, mida igal nädalal pikisilmi oodati. Lähiminevikust on vaid meenutada „Prooviabielu“. Vahepealne vaikus veeklaasis on aga asendunud tõelise tormiga – kolmapäeval TV3 eetr...
„Pealtnägija“ avab sügishooaja lugudega koolikiusust ja salajasest eriüksusest
Uuriv telemagasin “Pealtnägija” on tänasest taas ETV ekraanil ja pakub avasaates mõtlemapanevaid meenutusi koolikiusust, avalikustab Eestis tegutseva salajase luureüksuse ja viib meeleolukale reportaažile vendade Tõnistetega.
Merylin pelgas pisut uude tõsielusarja minna: süda peksis sees!
„Tegin saates osalemise otsuse puhtalt intuitsiooni põhjal, kuigi oma peas mõtlesin küll: „Mida sa teed ja kuhu ennast nüüd segad?“,“ naerab TV3 uue suhtetõsielusarja „Rannamaja“ osaleja Merylin (25).
„Rannamaja“ osaleja Kristo: võiksin viia kallima hommikul tööle valgel hobusel
„Õde saatis mulle saatesse kandideerimise lingi ja soovitas proovida. Kuna olen juba üle kuue aasta vaba mees vabal maal, miski mind kinni ei hoia, otsustasingi proovida,“ räägib 24aastane Kristo, kes on otsustanud astuda teleekraanile TV3 uues suhtetõsielusarjas „Rannamaja“.
TELETOP | Augusti viimase nädala vaadatuim kodumaine telesaade oli „Aktuaalne kaamera“
Eelmise nädala vaadatuimate telesaadete edetabelit juhib taas “Aktuaalne kaamera” (ETV) 134 000 vaatajaga, selgub Kantar Emori uuringust.