Pakistani ettekandja kogub kuulsust Tyrion Lannisteri libateisikuna.
Pakistansit pärit ettekandja Rozi Khan ei olnud midagi kuulnud „Troonide mängust”, enne kui talle öeldi, et ta näeb välja nagu üks sarja populaarseim tegelane – Tyrion Lannister, keda mängib Peter Dinklage.
LOOTUSETU OLUKORD? Eestisse ehitajaks tulnud grusiinid on jäetud rahata
Zurab on grusiin, kes kutsuti Eestisse ehitama. Ta tuli siia, nagu paljud eestlased on läinud ehitama Soome. Tehtud töö eest ta aga raha saanud ei ole ja nüüd võitleb ta oma õiguste eest.
„Kolmeraudse“ produtsent: Varro Vooglaiuga samas saates esinenud räpipundi esitust kasutatakse ära poliitilises sõnasõjas
Eelmise nädala "Kolmeraudses" olid saatekülalisteks Varro Vooglaid ja Peeter Oja. Muusikaliste vahepealade esitamiseks oli kohale kutsutud koosseis Hekdik, kelle räpisõnad väga otseselt ja isiklikult Vooglaidu solvasid. Kas tegu oli kokkusattumusega või üritatigi niimoodi Vooglaidu ärritada?
VIDEOD JA GALERII | Vaata uuesti kõiki esitusi! „Eesti muusika karika“ kolmanda saate võitis Daniel Levi
Pühapäevases "Eesti muusika karika" lahingus võistlesid seekord Liis Lemsalu Band ja Daniel Levi. Püsikohtunike Eda-Ines Etti ning Mart Juure kõrval võttis istet külaliskohtunik, kelleks oli Genka. 
VÕIGAS! Tõsielusarja pereema piinas oma seitset adoptiivlast
Arizona politsei vahistas YouTube'i kanali „Fantastic Adventures“ ehk „Fantastilised seiklused“ videotest tuntud suurpere ema, keda süüdistatakse oma laste piinamises.
Lennart Meri poeg Mart Meri: isa tahaks endiselt, et Eesti oleks suurem mitte väiksem
„Kui oli põhjust, siis oli ta põikpäine, tõsine, sõnaaher, aga samal ajal vallatu,” meenutas poliitik Mart Meri enda isa, president Lennart Meri, saates "Hommik Anuga".
Daniel Levi ja Liis Lemsalu „Eesti muusika karikas”: raske on inimesi proovideks kokku saada
„Mul on ülihea meel Danieli vastu olla, aga need hääletused on nii närvesöövad,” sõnas Liis Lemsalu, kes astub „Eesti muusika karikas” vastamisi Daniel Leviga. Kumbki ei võta seda siiski kui võistlust teise vastu.
Näosaade ikkagi tuleb? Sahistatakse, et TV3 tahab selle juba sügisel eetrisse panna!
Kui möödunud aastal "Su nägu kõlab tuttavalt" kuldne hooaeg lõppes, ringlesid kuuldused, et see jääb saate viimaseks.
Eesti „Litsid“ vallutavad maailma! Näitamisõiguse ostavad ka Hispaania ja USA levitajad
Alles mõned päevad tagasi jagasime rõõmu-uudist, et väikese Eesti ajaloost räägiv draamasari "Litsid" võib jõuda Vene suurima meediakontserni kaudu Venemaa, Poola, Tsehhi, Ungari, Rumeenia ja Slovakkia vaatajateni. Nüüd võib öelda, et "Litsid" on tõesti maailma vallutamas, sest ka USA ja Hispaani...
GALERII | Kinos Sõprus esilinastus seiklussari „Meelte sagedus Amazonases”
Kolmapäeval esilinastus kinos Sõprus ETV2 uus seiklussari „Meelte sagedus Amazonases”.
VIDEO | Osa kaubakettide meest võib tihti osutuda võltsinguks
Värskelt tehtud analüüsid kinnitavad mesinike ammust kahtlust – Eesti suurtes kaubanduskettides müüdavas meepurgis on mee asemel tihti hoopis siirup.
Kas „Litsid“ murravad end välismaa ekraanidele? Sarja ostmisest on huvitatud maailma suurim venekeelne meediakontsern!
Mart Sanderi lummav ajalooline teleseriaal "Litsid" võib õige pea jõuda miljoniteni televaatajateni, nimelt, on väikeses Eestis toodetud seriaal äratanud huvi suurima venekeelses meediakontsernis.
TELETOP | Esikolmiku vallutas taas ETV
Juba 13 nädalat on vaadatuim telekanal ETV, mille kuus saadet ja sarja on pääsenud esikümne hulka. Esikohal on kolmandat nädalat järjest „Pealtnägija”, mida vaatas 203 000 inimest.
Tippkorvpalluri Aleksei Tammiste agressiivsed koerad hirmutavad külaelanikke
Täna õhtul läheb saatejuht Marek Lindmaa appi Harjumaa Naage küla elanikele, keda terroriseerivad endise tippkorvpalluri Aleksei Tammiste agressiivsed ja verejanulised koerad.
Ivo Felt ei välista, et „Tõest ja õigusest“ võiks tulla miniseriaal
„Tõde ja õiguse” produtsent Ivo Felt tunnistas „Ringvaate” eetris, et talle tuleb filmi nõnda suur menu üllatusena. Film on kinos olnud kõigest kolm nädalat ja juba ületanud kõik vaatajarekordid. „Ega me mingeid prognoose väga teha ei osanud,” sõnas ta.
Saatejuhidebüüti tegev Laura Prits: võtteplatsil tunnen, nagu oleksin ise võistlusel
„Kuna tegemist on võistlussaatega, on adrenaliin ja pinge ehedad ning kunagi ei tea, kuidas inimene võistlussituatsioonis ning kaamerate juuresolekul käituda võib. Peame valmis olema erinevateks emotsioonideks nagu naer, pettumus, paanika, õnn ja pisarad,” räägib laulja Laura Prits, kes teeb peag...
TAAS ÜKS PETTUR! Internetis Hiina kaupa müünud naine pettis inimesi süsteemselt
Sotsiaalmeedia gruppidest tellimine on alati riskantne, sest kunagi ei tea, kas saad asja kätte või mitte. „Kuuuurija” poole pöördunud Tiina just sellise pettuse ohvriks langeski.
Patsiendid on võimetud: kui rahakott ei kannata, on võimatu haiglalt ravivea hüvitist saada
Heiki on 58aastane mees, kes aastaid tervisemurede tõttu kannatanud. Esmalt terviserike ja siis raviviga, mida Tartu Ülikooli Kliinikum tunnistada ei taha. Heiki naine Zoja soovib õigluse jalule seada.
Tänases „ENSV“ episoodis lööb kaasa vabadusvõitleja Heiki Ahonen
Seriaali "ENSV" tänases osas teeb rolli nõukogudeaegne dissident ja vabadusvõitleja Heiki Ahonen.
Vaata ja kuula uuesti: „Eesti muusika karikas“ ristasid mikrofonid Öed ja Shanon
TV3 ekraanil käib suur muusikalahing, kus erinevad artistid võistlevad auväärse Eesti muusika karika nimel. Eile õhtul läksid lahingusse ansamblid Shanon ja Öed, kust võitjana väljus ansambel Shanon. Erinevates voorudes tõid ansamblid esitusele nii oma lugusid kui ka kavereid. Shanon üllatas kuul...
Öed ja Shanon „Eesti muusika karikas“: väga põnev on jälle võistelda
„Põnev on jälle võistelda. Eks selline väike pinge on, aga see on mõnus,“ räägib ansambli Shanon laulja Taavi Immato, kes läheb täna õhtul saates „Eesti muusika karikas“ vastamisi ansambliga Öed.
„Sopranode“ eelloo linastuskuupäev sai paika!
Sopranode eellugu jõuab kinodesse 25. septembril 2020, teatasid tegijad. Pealkiri aga polegi varem välja kuulutatud „The Many Saints of Newark“ ehk „Newarki arvukad pühakud“.
Uus Netflixi sari: Madeleine McCann on ilmselt elus
Briti lehe The Guardian teatel paiskab Netflix reedel viimaks eetrisse doksarja kolmeaastase Madeleine McCanni kadumisest, ehkki 12 aastat kaduma läinud inglise tüdruku pere on seriaali vastu.
Jaak Mae: spordi eesmärk on olla edukas, pead kõik lubatud võimalused ära kasutama
Pärast seda, kui „Pealtnägija“ avalikustas eelmisel nädalal Rahvusvahelise Suusaliidu (FIS) andmebaasidest pärit konkreetsed verenäitude numbrid, võttis nendega ühendust Jaak Mae ja otsustas oma paberid letti lüüa ning kriitilistele küsimustele vastata.
„Pealtnägija“: riigisaladustele ligipääsuloa saamiseks tuleb kaitsepolitseis vastata ka intiimsetele küsimustele
Mitmetel poliitikutel on luba tegeleda riigisaladustega. Seda ei saa aga päris niisama ja muu hulgas tuleb selle protsessi käigus vastata ka küsimustele, mis puudutavad ametnike eraelu, vahendab „Pealtnägija“. Nii välistatakse santaaži ohvriks sattumist, olgu siis põhjuseks ülikooli ajal proovitu...
Tehniline rike tõi Kanal 2 ekraanile soovimatud kaadrid
Tehnilise viperuse tõttu lõpetas Kanal 2 saade „Radar” eile oodatust varem, mistõttu „Õhtu” alustas 10 minutit enne tavapärast eetriaega. See tuli üllatusena ka „Õhtu” saatejuhtudele Piret Laosile ja Robert Roolile, kel polnud aimugi, miks nad varem alustama peavad.
Leelo Tungal elust südamestimulaatoriga: olen nüüd raudne kuju
„Hea Laps on minu neljas laps ja temaga on palju rohkem raskusi kui enda lastega. Ajakiri sai rajatud 1994. aastal ja oleme temaga tulnud läbi tule, vee ja vasktorude,” räägib „Ringvaates” Leelo Tungal, kes lahkus aasta alguses ajakirja peatoimetaja kohalt ning naudib nüüd pensionipõlve.
„Padjaklubiga” liitunud juutuuber Martti Hallik: ütlesin lavastajale, et kui ma ei ole usutav, saada mind kohe koju!
Täna õhtul stardib TV3 eetris „Padjaklubi” 11. hooaeg, milles teevad kaasa mitmed uued näod. Teiste seas Eesti juutuuberid Martti Hallik ja Liina Ariadne Pedanik.
TELETOP | Esikohal endiselt „Pealtnägija”, üle pika aja pääses tabelisse ka TV3
Eesti vaadatuim kanal on endiselt ETV, teleedetabeli esikümnesse jõudis seitse Eesti Televisiooni saadet ning sarja.
KUULA UUESTI: kuidas meeldisid sulle „Eesti muusika karika“ avasaate etteasted?
Täna startis TV3 eetris uus muusikasaade, milles võistlevad 12 kodumaist populaarset artisti ja bändi Eesti muusika karika nimel.
REET LINNA 50 AASTAT ETV-S | Karmel Killandi: Reedale sobib vananemine kadestamisväärselt hästi nii teles kui igapäevases elus
„Reet Linna on nagu hea vein, kes läheb aastatega ainult paremaks ja teleekraanil ei vanane ta üldse,” sõnab ETV elamussaadete peatoimetaja Karmel Killandi.
REET LINNA 50 AASTAT ETVs | Maire Radsin: ekraanil olev Reet ei ole teeseldud
„Minule tuttavatest saatejuhtidest on Reet Linnas kõige vähem konkurentsihirmu. Ta ei ole kunagi märku andnud kartusest, et keegi ta ekraaniaja ära võtab. Nii pikalt ekraanil töötanud saatejuhi puhul on see väga hea omadus,” iseloomustab Reet Linnat hea kolleeg, režissöör Maire Radsin.
REET LINNA 50 AASTAT ETVs | Olavi Pihlamägi: „Kust küll Reet oma meeletu energia võtab!“
Kauaaegne kolleeg ja hea tuttav, muusikaajakirjanik Olavi Pihlamägi sai Reet Linnaga tuttavaks juba ülikooliajal. „Meie teed on pärast seda väga-väga palju ristunud,“ ütleb Pihlamägi. Praegu teevad nad koos „Prillitoosi“. Enne seda on nad koos tegutsenud saatesarjas „Ob-la-di, ob-la-da“. Koos on ...
REET LINNA 50 AASTAT ETVs | Mare Bachman: „Reet läheb iga aastaga ilusamaks.“
ETV raudvara hulka kuuluv jumestuskunstnik Mare Bachman ütleb, et ega tema Reedast palju rääkida ei saa - grimeerija olevat nagu arst või kirikuõpetaja, tuleb kuuldud jutud enda teada hoida. 
Kultuurne Motobande meenutas 10 tegutsemisaastat: 40kesi rännata ei ole ikka kõige õigem
Saates “Hommik Anuga” käisid külas Kultuurse Motobande liikmed Jaagup Kreem, Tõnu Kark ja Mart Mikk, kellest viimane pärast kümmet tegutsemisaastat ühistest reisidest pajatava raamatu “Minu moto” välja andis.
„Eesti muusika karikale” annavad avapaugu The Swingers ja Metro Luminal: konkurentsi me ei tunne
„Eesti muusika karika” avasaates astuvad täna õhtul võistlustulle The Swingers ja Metro Luminal. „Eks need võistlussaated on tobedad olukorrad, aga usun, et mõlemad bändid on tulnud siia selle mõttega, et lihtsalt näidata Eesti rahvale, mida me teeme,” räägib The Swingersi liige Birgit Sarrap.
Jürgen Ligi: Jüri Ratas veenis oma juhatust Reformierakonnaga koostööst loobuma, on ilmselge, et ta ei taha oma mäe otsast alla tulla
“Ringvaates” käis valitsuse moodustamise tantsu kommenteerimas Reformierakondlane Jürgen Ligi. Mees nendib, et temale ei tulnud Keskerakonna koostööst loobumine suure üllatusena. “Ei vastanud tõele, kuidas Ratas räägib, kuidas tema juhatusel oli mingi eeltunnetus, ei, ta eeltöötles oma juhatust k...
Kuhu jäid Jüri Piheli loodud kolm eestikeelset telekanalit?
Telemees ja meediaõppejõud Jüri Pihel rääkis juba mullu oktoobris, et kavatseb Eesti telemaastikule juurde tuua kolm uut telekanalit: üks neist on pühendatud lastele, kaks teist näitavad muidu arhiivides istuvaid vanu häid Eesti telesaateid- ja sarju. Praegu on juba käes märts, kuhu siis kanalid ...
Jaak Madison: las Kaja Kallas nüüd pusib oma mahamängitud kaartidega
„Kui annaksin nõu Kaja Kallasele või Jüri Ratasele, oleks see kahjulik meile endile, nii et ma hoidun heast nõuandest,” sõnas Jaak Madison „Kolmeraudses”.
TV3 VIDEO | Marilyn Kerro: riigi juhtimine on meeste töö
„Arvan, et väga tore on vaadata muutust, et naised hakkavad ennast rohkem arendama. Kuid leian, et võib-olla on teatud kohad, kuhu naistel ei oleks soovitav minna,” kommenteerib Marilyn Kerro olukorda, kus Eesti võib peagi naispeaministri saada.
Jüri Arrak märtsipommitamisest: ema kukkus ja ma panin karjuma, et ta on surnud
„Mäletan, et olime sireenidega harjunud, pommitamised olid juba mitu kuud kestnud. Mõnikord oli isegi nii, et mind võeti sülle, viidi alla keldrisse, toodi uuesti üles ja ma ei teadnudki [et vahepeal oli pommitamine olnud]. Sireenid käisid ka siis, kui pommitamisi polnud, vaid olid lihtsalt luure...
FOTOD | „Kättemaksukontori“ uues hooajas löövad kaasa ka Lauri Pedaja ja Sandra Ashilevi
Eesti legendaarseima krimisarja „Kättemaksukontor“ uus 21. hooaeg viib vaatajad tõelisele karusellisõidule. Ekraanil on kavalad petuskeemid ja meisterkriminaalid, kes leiavad viimaks ometi endale väärilise vastase.
Dopinguskandaalide valguses: ETV toob taas ekraanile dopinguseriaali „Alpimaja“
ETV toob dopinguskandaalide valguses taas eetrisse põnevussarja “Alpimaja”, mis oli esmalt ekraanil 2012. aastal.
Reet Linnal täitub 50 aastat ETV-s: ei tahaks, et ühel sügisel mulle öeldaks, et kuule, memm, tõmba uttu!
11. märtsil täitub Reet Linnal 50 aastat ETV-s. Sellest 40 aastat on ta Eestimaa rahvast ekraanil hoidnud. Endine ETV peadirektor Hagi Šein nendib, et Eesti oludes on sellise verstaposti saavutamine täiesti harukordne nähtus, eriti naissaatejuhtide puhul. “Praeguses eas nii vitaalsena ja tegusana...
Draamasari „Pilvede all“ alustab uue hooajaga: kas Erik suudab uuesti Kertu südame võita?
Täna alustab hittsarja „Pilvede all“ uus, juba 18. hooaeg, teatatakse Kanal 2 pressiteates. Sarja sügishooaeg jättis õhku palju küsimusi. Kes pani tule otsa Indreku ja Mari elutööle? Kes võidab uuesti Kertu südame, kas Andres või Erik? Kuhu kadusid Gunnar ja Urmas?
TELETOP | „Pealtnägija“ troonib taas, isegi „Valimiste õhtu“ ei suutnud saadet esikohalt kukutada
Eelmise nädalal top 10 vaadatuimate saadete edetabelit troonib taas “Pealtnägija” (ETV) lausa 194 000 vaatajaga, selgub Kantar Emori uuringust. 
Hirmus! Tuuli Roosma pere oli Aafrikas silmitsi ebolahirmuga
„Meil olid natukene suuremad plaanid, me ei tahtnud võtta mitte ainult Keeniat, vaid käia ka ümberringi. Me armastame leida oma inimesi, panna kuskil tald maha, jääda paikseks ning nii ka seal,” rääkis „Vikerhommikus” Tuuli Roosma, kes käis koos perega Aafrikat avastamas.
AAFRIKA OHUD: Tuuli Roosma pere oli silmitsi ebolahirmuga
„Meil olid natukene suuremad plaanid, me ei tahtnud võtta mitte ainult Keeniat, vaid käia ka ümberringi. Me armastame leida oma inimesi, panna kuskil tald maha, jääda paikseks ning nii ka seal,” rääkis „Vikerhommikus” Tuuli Roosma, kes käis koos perega Aafrikat avastamas.
TV3 taaselustab 23. sünnipäeva puhul saatepäevadiktorid
TV3 tähistab täna 23. sünnipäeva ja selle auks taaselustatakse saatepäevadiktorid, kes juhatavad programmi meeleolukalt sisse ning loovad mõnusa peotuju.
Kulturist Marko Tooming: olen dopingut kasutanud kümme aastat, sel alal ei leidu väga neid, kes seda ei kasutaks
Keelatuid aineid kasutatakse kõige enam kulturismis. Nimekiri Eesti kulturistidest, kes keelatud ainetega vahele jäänud, on üsnagi pikk, sinna kuuluvad: Argo Ader, Ivo Parveots, Mihkel Jakobson, eluaegset võistluskeeldu kannavad Marek Kalmus, Aleksander Aleksejev ja Vikto Tkatšenko. Steroide kasu...