Oi ei! Rannamaja-Merylin kustutab oma aktipiltidega konto: mul oli valida, kas raha või minu imidž
Oktoobris rõõmustas "Rannamajast" tuntud Merylin Nau oma fänne uudisega, et on teinud konto portaali onlyfans.com, kust saab 20 euro eest vaadata tema kauneid aktipilte. Nüüd teatab näitsik aga, et on otsustanud konto sulgeda!
Lastepsühhiaater perevägivallast: lapsed armastavad oma vanemaid ka siis, kui nad on peletised
Iga päev registreeritakse Eestis kümmekond perevägivallajuhtumit. Rakvere politseijaoskonna korrakaitseametnik Kerli Palu ütleb „Pealtnägijas“, et mida nooremad lapsed, seda vähem on neil kokkupuudet teistsuguse eluga. „Nende jaoks on see justkui normaalne, nad saavad sellest aru hiljem, kui teki...
VIDEO | Mitmed eesti disainerid on välismaal loomevarguse ohvriks langenud
Üha rohkem eesti disainereid, kunstnikke ning isegi arhitekte langeb plagiaadi ohvriks. Müüki paisatakse näiteks maha viksitud Tanel Veenre ehteid aga isegi ÖÖD disainerite maju, vahendab "Pealtnägija".
PÕNEV FAKT: „Reisile sinuga“ päästis Maire Aunaste koondamisest
Legendaarne telenägu Maire Aunaste avaldas lühiloos "Minu ETV", milline ootamatu seos on tal pianisti Kalle Randalu, koondamise ja suhtesaate "Reisile sinuga" vahel.
TELETOP | „Pealtnägija“ on endiselt vaadatuim saade
Ei ole mingi üllatus, et möödunud nädala vaadatuim saade on taas ETV „Pealtnägija“, mida vaatas 202 000 inimest, vahendab Kantar Emori uuring.
Kristina Pärtelpoeg tütre sünnitamisest: mul hakkasid pisarad voolama – nii valus oli!
18. novembril tütre ilmale toonud blogija Krisiina Pärtelpoeg avaldab enda värskes beebiblogi postituses lapse sünnitusloo ja nimepaneku. 
KULDGLOOBUSTE NOMINATSIOONID: kus on naislavastajad ja mustanahalised?
Eile kuulutati välja värsked Kuldgloobuste nominendid. Netflixi filmid "Iirlane", "Abielu lugu",  Vatikani-teemaline "Kaks paavsti" ja Quentin Tarantino "Ükskord Hollywoodis" said kuhjaga tunnustust, kuid netis käib äge tümitamine: kus on naisrežissöörid? Miks eelistatakse Todd Phillipsit?
Õilsa missiooniga telemees Andres Kuusk: „Kriisikolded on mind alati tõmmanud.“
27 aastaselt ETV uudistetoimetuse juhiks saanud ja tänaseks 20 aastat rahvustelevisioonis töötanud Andres Kuusk armastab poliitikat ja peab tähtsaks käia ka kriisikolletes. Kuigi praegu on ta vastutav toimetaja, peab ta karjääriks heade lugude jutustamist. Ka pärast 20 aastat teeb ta seda endisel...
Näosaate viimane finalist ja finaalilood selguvad tänases erisaates!
Juba nädala pärast selgub, kes on TV3 „Su nägu kõlab varsti tuttavalt“ võitja. Kuid enne veel avalikustatakse tänaõhtuses finaalieelses erisaates televaatajate poolt valitud viimane finalist.
Ene-Liis Semper: NO99 teatri kinnipanek oli kurb, aga see oli meie vabatahtlik otsus
"Tundsime, et nii maksimaalselt ei ole me suutelised seda jätkama. Tegelikult ei pandud meid kinni - me ise vabatahtlikult otsustasime lõpetada," rääkis kunsnik ja lavastaja, NO99 teatri kunstiline juht Ene-Liis Semper saates "Hommik Anuga".
Melodifestivalenil osalev Victor Crone: „Storm“ avas palju uksi
"See tunduks nagu kaua aega tagasi, kuigi ei olnud. Aga minu süda on alati "Stormiga". See oli kõige algus," rääkis eurolaulja ja Rootsi eurolaulu eelvooru Melodifestivaleni osaleja Victor Crone saates "Hommik Anuga". 
Priit Loog filmist „Tõde ja õigus“: käisin kapuuts peas seda mõned korrad Pärnu kinos vaatamas
"Selle melu ajal vaatasin seda filmi nii mitu raksu. Käisin kapuuts peas Pärnu kinos mõned korrad. Hiljem pärast seda ei ole ma seda üle vaadanud. Kuigi mul vahepeal tuleb meelde, et võiks korra pilgu peale visata," rääkis näitleja Priit Loog ehk Vargamäe Andres mängufilmist "Tõde ja õigus" saate...
Raimo Kummer: TV3 kevadprogrammi „Kolmeraudset“ planeeritud ei ole
TV3 programmidirektor Raimo Kummer ütles, et TV3 kevadprogrammi Mihkel Raua saadet "Kolmeraudne" praegu planeeritud ei ole.
TELETOP | Ei mingeid üllatusi! „Pealtnägija“ on troonilt kukutamatu
Möödunud nädala vaadatuim saade ei too mingeid üllatusi. Kantar Emori uuringust selgub, et selleks on taas ETV „Pealtnägija“, mida vaatas 221 000 inimest.
Kütuseärimees väidab, et tegutses õlikuninga tankistina ja osales maksupettustes: jutt on miljonitest kroonidest
Kolmapäevases „Pealtnägijas“ paljastas ärimees Mihkel Miilpalu, et ta on tegutsenud Kiviõli keemiagrupi endise omaniku Toomas Tamme variisikuna ja aidanud kaasa maksupettuses. Tamme esindajate sõnul on tegu väljamõeldise ja kättemaksuga, sest Miilpalu on Tammega tülis, kaotas Tammele kohtus ja on...
Merlyn Uusküla laps näitab iseloomu: kui on jonni, siis täiega
Merlyn Uusküla rääkis saates "Õhtu!", et pärast lapse sündi muutus elu tunduvalt. "Unetud ööd ja lapse jonnimised ei ole mulle enam võõrad," ütleb ta.
TAGASI VANAL TÖÖPOSTIL: Annely Adermann jätkab TV3 avalike suhete juhina
Tänasest asub TV3 avalikke suhteid juhtima Annely Adermann, kes viimastel aastatel on tegutsenud produtsendina.
„Jõulutunnel“ toetab sel aastal hingelt katkiste laste ravikodu rajamist
Advendiaja algusega süttivad taas ka "Jõulutunneli" tuled. ETV heategevussaade toetab tänavu psüühiliselt katkiste laste ja noorte jaoks loodavat ravikodu, mis pakub turvalist keskkonda iseendaga toimetulekuks ning hingehaavade raviks.
Naisräppar Grete-Marie: Eesti meesräpparite riivatu suuvärk on noortele halvaks eeskujuks
Naisräppar Grete-Marie Võrro valutab südant Eesti meesräpparite riivatu suuvärgi pärast ja arvab, et nood on halvaks eeskujuks. „Laulusõnad on noortele ohtlikud,“ ütleb Võrro „Kuuuurijale“ antud intervjuus ja lisab, et sellised laulusõnad loovad noortele teadlikult platvormi juua alkoholi ja tarb...
Tüli Valga vallavalitsuses: vajalik invabuss jäeti ostmata, kuid vallavanemale liisiti 50 000-eurone auto
„Kuuuurija“ käis Valga vallas uurimas, mis seal toimub. Väidetavalt on vald vallavanemale ostnud 50 000 eurot maksnud uhke džiibi, kuid samas jätnud soetamata väga vajaliku invabussi. Lisaks toimuvat vallavalitsuses teisigi suuri seaduserikkumisi, näiteks on valda tööle võetud ebapädevad lastekai...
Kultussari „Curb Your Enthusiasm“ naaseb ekraanile
USA komöödiasarja „Curb Your Enthusiasm“ tegijad annavad teada, et seriaal naaseb jaanuaris ekraanile.
Kuidas meeldib? TV3 üllatab vaatajaid uue logoga
Pühapäeval tervitas TV3 vaatajaid uus logo, mis on vaatajad kahte leeri jaganud: mõned leiavad, et see on hea värskendus, teised arvavad, et kanal võiks siiski vana logo tagasi tuua.
VIDEO | Margus Lepa poliitikasse ei pürgi: mul ei ole psühhopaatilist maniakaalsust võimule tõusta ja ennast imetelda
Saates "Hommik Anuga" käis külas Margus Lepa, kes rääkis peagi linastuvast "Talve" filmist ja poliitikast.
ÕL VIDEO | Viimase näosaate võitnud Karmo: olen saates enda kohta näitlejana palju teada saanud
„Üks asi oli kindlasti tämber ja teine see, et ma ei oleks ka liiga nooruslik. Tämbriga oli sama asi – tuli jälgida, et säiliks ikka ka vanainimene, sest ta oli vana. Mina olen noor, et kuidas see tämber kätte saada. Ju siis sain,“ rõõmustab saate „Su nägu kõlab varsti tuttavalt“ viimase stuudios...
VIDEOD, BLOGI JA GALERII | Näosaate finalistid selged, Elisa Kolk pidi asjad pakkima
Saade „Su nägu kõlab varsti tuttavalt“ on jõudnud lõpusirgele - viimases stuudiosaates selgusid seitse finalisti. Koju tuli minna sel nädalal saatesse tulnud Elisa Kolgil. Nüüd saab TV3 kodulehel aga seniste väljalangenute seast ühe inimese finaali tagasi hääletada. 
ÕL VIDEO | Näosaate finaalist välja jäänud Elisa Kolk: ma ei ole kurb
Viimases näosaates liitus osalejatega lauljatar Elisa Kolk, kelle nägu on eestlastele juba varasemast tuttav. Kahjuks jäi Elisa tee aga lühikeseks ning väikseim punktiskoor teda finaali ei viinud. „Ma olen alati selle saate peale mõelnud. Nüüd oli võimalus ja õige aeg,“ räägib Elisa, miks ta otsu...
VIDEOD, OTSEBLOGI JA GALERII | Viimane pingutus! Kes lähevad näosaate finaali, kes jääb välja?
Saade „Su nägu kõlab varsti tuttavalt“ on jõudnud lõpusirgele - viimases stuudiosaates selgub, kes on need seitse õnnelikku, kel on asja 15. detsembril toimuvasse finaali ja kes on ainus õnnetu, kes sealt välja jääb. 
OTSEBLOGI JA GALERII | Viimane pingutus! Kes lähevad näosaate finaali, kes jääb välja?
Saade „Su nägu kõlab varsti tuttavalt“ on jõudnud lõpusirgele - viimases stuudiosaates selgub, kes on need seitse õnnelikku, kel on asja 15. detsembril toimuvasse finaali ja kes on ainus õnnetu, kes sealt välja jääb. 
TV3 VIDEO | Eleryn Tiit sai tänaval möödujalt krõbeda kommentaari: ma ei hoia ennast selliste „staaridega“ kursis
Eleryn Tiit käis koos "Duubli" saatejuhi Taavi Libega inimestelt küsimas, kui tuttav Eleryni nägu neile on. Üks mööduja tegi Tiidu kuuldes tema kohta aga üsna terava märkuse.
Kevin on tagasi! Teleekraanidel näeb taas hittfilmi „Üksinda kodus“
Jõulud ei ole enam mägede taga - parim kinnitus sellele on film „Üksinda kodus“, mis igal aastal neli nädalat enne pühi teleekraanil stardib.
Fännid mures: kas „Doktor Martin“ lõpetab?
Hiljaaegu jõudis Suurbritannias eetrisse „Doktor Martini“ üheksanda hooaja finaal. Mõned fännid kardavad, et nende lemmik ei naasegi enam ekraanile. 
Komöödiaseriaal „Alo“ ei saa siiski teist hooaega, vaid piirdub kõigest jõuluepisoodiga?
Mõned päevad tagasi kirjutas Õhtuleht, et Kanal 2 komöödiasari “Alo” saab uue hooaja ning jõuluepisoodi massistseenidesse kutsutakse osalema kõiki huvilisi. Seriaali produtsent Karl Kermes ütleb aga nüüd, et pärast jõuluepisoodi on seriaali tulevik endiselt ebakindel.
VIDEO | Vaata, kuidas Marko Reikop otse-eetris p*rseli kukkus!
Kolmapäev oli musta jää tõttu nii libe, et sadu inimesi sattus traumapunkti. Anna Levandi õpetas “Ringvaates”, kuidas kukkuda nii, et luid ei murra. Õigesti püüdsid kukkuda ka Marko Reikop ja Grete Lõbu.
Kuuest Eesti kultuuriinimesest valmivad portreefilmid
Eesti Rahvusringhääling, Eesti Filmi Instituut ja Eesti Kultuurkapital kuulutasid tänavu suvel juba neljandat korda välja portreefilmide konkursi, et leida põnevaid ideid Eesti oluliste kultuuriloojate ja ühiskonnategelaste tutvustamiseks. 2021. aastal vaatajate ette jõudvad filmid on nüüdseks vä...
VIDEO | Jaan Sööt koostööst Põhja-Tallinnaga: räpivärki ei ole ma veel proovinud
"Terevisioonis" käisid külas Põhja-Tallinn ja Jaan Sööt, kes teeb kaasa räpipundi uues singlis "Las meile jääda".
TELETOP | Ei mingit üllatust! Nädala vaadatuim saade oli taas „Pealtnägija“
Möödunud nädala vaadatuim telesaade oli taas ETV „Pealtnägija“, mida vaatas 234 000 inimest, selgub Kantar Emori uuringust.
TV3 VIDEO | Marilyn Kerro: üritan oma lapsele õpetada, et ta on osa kõigist
Marilyn Kerro rääkis saates "Duubel", et lastele tuleb selgitada, et nad on printsid ja printsessid ainult oma vanemate, mitte kogu maailma jaoks.
Birgit Sarrap avaldab: meil on Indrekuga üks loll komme
Birgit ja Indrek Sarrap rääkisid "Ringvaates", et kavatsevad järgmise kahe nädala jooksul jälgida nippe, kuidas saada paremateks lapsevanemateks.
„Rannamaja“ staarid naasevad uue projektiga teleekraanile?
“Rannamaja” režisöör Oliver Muraveiski postitas 19. novembril Facebooki pildi, kus räägib tõsieluseriaalist tuttava Adaga. See tekitab küsimusi, kas „Rannamaja“ staare saab peagi taas teleekraanil näha.
„Alo“ saab teise hooaja ja kõigil soovijatel on võimalus sarjas kaasa lüüa
Kanal 2 komöödiasari “Alo” saab uue hooaja ning jõuluepisoodi massistseenidesse kutsutakse osalema kõiki huvilisi.
GALERII | Kodumaise spioonitrilleri peaosas mängiv Tambet Tuisk: pakkumine tuli ootamatult, aga hea üllatusena
"Sellest on väga kahju, et Eestis pole olnud naljalt palju spioonitrillereid," sõnab uues kodumaises spioonipõnevikus "Reetur" peaosa mängiv Tambet Tuisk. "Kriminulle on juba palju ja ühel hetkel pole kuskile areneda. Need peavad olema väga hästi kirjutatud, sest lood hakkavad korduma. Spioonitri...
Skandaal Maardu gümnaasiumis: eesti keele õpetaja lasti lahti, sest ta oli liiga hea
„Ma sain kahe kuuga koolilt kaks kiituskirja ja siis, pärast vaheaega, esmaspäeval sain teate, et minu teeneid enam ei soovita,“ meenutab endine Maardu gümnaasiumi eesti keele õpetaja Liubov Koobas, kelle käe all hakkasid õpilased kiirest ilusti eesti keelt rääkima, kuidas ta üleöö vallandati.
Kaja Kallas meenutab hiljutist rünnakut: ta oleks löönud, kui mul poleks last kaasas olnud
Üle-eelmisel nädalal sai Kaja Kallas räige tapmisähvarduse, mille kohta ta politseisse ka avalduse tegi. Selgus, et ähvarduse taga olevad inimesed viibivad Rootsis ja nad pääsevad kriminaalasjast. Kallas andis "Laserile" intervjuu, kus paljastas muu hulgas ka, et on kord tänaval füüsilisest kalla...
Seitsmenda näosaate võidumees Karmo Nigula: see on raskeim lugu, mida selles saates teinud olen!
“Su nägu kõlab varsti tuttavalt” seitsmenda saate võitis Karmo Nigula, kes kehastus Belgia räppariks Stromaeks ja tõi lavale energilise ja ägeda tantsunumbri. Karmo murdis oma kaasvõistlejate Eleryn Tiidu ja Madis Arro võitudejada: seni on Eleryn kinni pannud neli saadet ning Madis kaks. “Esimene...
VIDEOD, BLOGI JA GALERII | Uus võitja! Seitsmenda näosaate pani kinni Karmo
Seitsmenda näosaate võitis Karmo, sedapuhku sai kõige vähem punkte Katre ja temal tuli koju minna. 
OTSEBLOGI JA GALERII | Eelviimane näosaade! Kes võidutseb täna?
Eelviimane episood tänavusest „Su nägu kõlab varsti tuttavalt“ hooajast läheb käima. Kes võidab saate täna? Sel nädalal on uueks osalejaks Freddy Tomingas. 
JUTUD KÄIVAD! Kurikuulus ärimees Meelis Lao saab teles isikliku vestlussaate
Õhtulehe toimetusele teadaolevalt käivad Kanal2s läbirääkimised ärimehe Meelis Laoga, keda võib peagi telesaatejuhina näha. Kanal 2 programmijuht Kaspar Kaljas ei kinnita ega ka lükka seda väidet ümber, aga sõnab, et on Laoga sellel teemal rääkinud.
JUTUD KÄIVAD! Kurikuulus ärimees Meelis Lao saab Kanal 2 ekraanil isikliku vestlussaate
Õhtulehe toimetusele teadaolevalt käivad Kanal2s läbirääkimised ärimehe Meelis Laoga, keda võib peagi telesaatejuhina näha. Kanal 2 programmijuht Kaspar Kaljas ei kinnita ega ka lükka seda väidet ümber, aga sõnab, et on Laoga sellel teemal rääkinud.
JUTUD KÄIVAD! Kurikuulus ärimees Meelis Lao saab Kanal2s isikliku vestlussaate
Õhtulehe toimetusele teadaolevalt käivad Kanal2s läbirääkimised ärimehe Meelis Laoga, keda võib peagi telesaatejuhina näha. Kanal 2 programmijuht Kaspar Kaljas ei kinnita ega ka lükka seda väidet ümber, aga sõnab, et on Laoga sellel teemal rääkinud.
Keili Sükijaineni lahkumise põhjused: staaritsemine ja kolleegide pisarateni solvamine
Läinud nädala kolmapäeval selgus, et see on Keili Sükijainenile viimane päev TV3 õhtusaadet peatoimetada ning juba samal päeval vedas „Seitsmeste: Duublit“ kaassaatejuht Taavi Libe üksi. Väidetavalt olid eetris teineteisele pingutatult naeratanud Keili ja Taavi kaamerta taga aga lausa nagu kass j...