„Radari“ toimetaja Robert Kõrvits heidab Postimees Grupile ette oskamatust inimestega suhelda
"Me saime sellest teada tund varem," rääkis teleajakirjanik ja Kanal 2 telemagasini "Radar" toimetaja Robert Kõrvits Raadio 2 hommikuprogrammis.
GALERII | „Naabrist parema“ võitjapaar juba selge? Kristel ja Hendrik rebisid endale kõik võidud!
„Naabrist parema“ finaalini on jäänud vaid loetud nädalad ning osalejate võistlus on pingelisem kui kunagi varem. Iga kuldne ja punane rosett võib tähendada sammu lähemale saate kaotusele.
Katrin Lust Kanal 2 saadete lõpetamisest: ma ei usu, et mind toimuv üldse kuidagi mõjutaks
Kanal 2 teatas sel nädalal, et tuleval sügisel ei jõua enam eetrisse ajakirjanduslikud saated "Radar" ja "Roaldi nädal". Lusti sõnul temale seoses "Kuuuurijaga" veel helistatud ei ole.
VIDEO | „Pealtnägija“ koostas popurrii lõppeva hooaja kõige mahlakamatest tsitaatidest
20. hooja lõpetanud "Pealtnägija" pani videosse kokku selle hooaja viis parimat ja kurikuulsamat tsitaati, mis erinevate lugude peategelaste suust kõlasid.
Ats Miller | Miks „Troonide mängu” 8. hooaeg nii madalalt lati alt läbi jooksis?
Lühike vastus oleks – tegijatel sai materjal otsa, George R. R. Martin ei ole veel raamatuid kirjutanud. Ent see pole kindlasti kõik.Tegelikult on telesarja nimi „Troonide mäng” („A Game of Thrones”) raamatusarja esimese osa nimi, sarja nimi on „Jää ja tule laul” („A Song of Ice and Fire”). Teles...
ARVUSTUS | „Troonide mängu“ lödi lõpp oli juba algusest peale vältimatu
Kaheksa pikka aastat kestnud sõda suure rauajunni ümber on lõpuks ometi läbi saanud. Maailma üks menukaim teleseriaal, George R. R. Martini fantaasiaromaanidel põhinev „Troonide mäng“ tõmbas oma kaheksanda hooaja kuuenda episoodiga kõigele joone alla, lipsu ümber ning pani punkti ka veel lõppu. O...
TOP 10 | „Troonide mängu“ tegelased, kelle lood viimase hooajaga ära käkiti
Televaatajad olid 2011. aastal šokeeritud, kui „Troonide mängu“ peategelasena tundunud Ned Starki pea maha raiuti, ja nende näod vajusid ehmatusest verest tühjaks, kui kaks hooaega hiljem mõrvati veelgi võikamalt Nedi poeg Robb Stark. Nüüd, kui rekordeid püsitanud telesari pärast kaheksat hooaega...
Transsooline Susanna Leedi: üks EKRE liige on minu juures orjaks käinud
„Ma alandan teda, seon kinni. Ta ei ole küll nii kuulus kui Jaak Madison või Helmed, kuid usun, et inimesed teavad teda,” räägib transsooline Susanna Leedi „Kuuuurijas”, et üks EKRE liige käib vahel tema juures orjaks.
Naine seostab endist politseikaptenit narkojõuguga: kui ähvardasin, et kutsun politsei, tegi üks grupiliige nalja, et tal on politseis käsi küünarnukini sees
„Kuuuurijas” rääkis oma loo Karmen, kes on veendunud, et just tänu tema vihjele mõisteti süüdi kunagine Tartu politseikapten Ilmar Vähi, kes tegi naise sõnul koostööd Tartu narkojõuguga.
Filipp Kirkorov: sel aastal ei jäänud palju puudu, et oleksin olnud Eesti tiimis
„Ma esinen ja töötan väga palju. Isegi ebaõiglaselt palju, perele eraldan vähe aega. Ilmselt pole see õige, aga olen kunsti altarile ka isikliku elu ohverdanud,” räägib „Ringvaates” Venemaa superstaar Filipp Kirkorov.
TOP 10 | Kõige meeldejäävamad „Troonide mängu“ surmastseenid seeria pikas ajaloos
Aastal 2011 alguse saanud eepiline teleseriaal „Troonide mäng“ on lõpuks ometi läbi saanud. Sarja suurimateks tõmbenumbriteks on olnud kütkestav lugu (v.a. viimase hooaja stsenaarium), paljas ihu ning võikad ja ootamatud surmad. Millised eluküünla kustumised jäid meile aga enim meelde?
VIDEO | Kas mäletad, kuidas kõlavad Eurovisioni võidulood eesti keeles?
"Ringvaade" on igal aastal pärast Eurovisioni finaali kutsunud stuudiosse külalise, kes laulab võidulugu eesti keeles. Enne õhtust saadet on võimalik meenutada eelmiste aastate võidulugude eestindatud versioone.
„Eesti muusika karika” võitjaks kroonitud Shanon naljatleb: õppisime saates kaverdama
„Ega oodatud ei olnud ju midagi. Kõik oli ootamatu!” sõnas vahetult pärast „Eesti muusika karika” võidukarika pälvimist Shanoni ninamees Taavi Immato. „See võit oli nagu kuulda 53 protsenti, täpselt sama ootamatu ongi. Üllatus oli!” olid mehe emotsioonid laes pärast Karl-Erik Taukari bändi alista...
VIDEO | JÄRJEKORDNE APSAKAS: „Troonide mängu“ kaadrisse on jäänud plastikpudel
Kui "Troonide mängu" viimase hooaja neljandat episoodi varjutas ajastule sobimatu Starbucks´i kohvitops, siis nüüd püüdis tähelepanelik silm kaheksandas episoodis kinni ka kaadrisse eksinud plastikust veepudeli.
BLOGI JA GALERII | „Eesti muusika karika“ tšempioniks krooniti ansambel Shanon!
"Eesti muusika karika" finaalis läksid vastamisi Shanon ja Karl-Erik Taukari bänd. Võitjaks krooniti 53protsendilise häältesaagiga Shanon!
VIIMASE EPISOODI OOTUSES: Kas „Troonide mängu“ kehva mainet annab veel päästa?
Nii, nagu paljud teisedki Maarjamaa kohusetundlikud mehed ja naised, veetsin ka mina möödunud paar nädalat metsas kuuse all kükitades, kuna kodumaa vajas kaitsmist. Kaitseväe suurõppusele Kevadtormile eelnevalt algas aga „Troonide mängu“ viimane hooaeg, mis ideaalses maailmas tähendas vaid üht – ...
TV3 VIDEO | Taukar ja Shanon on „Eesti muusika karika” finaaliks valinud omapärased lood
Juba sel pühapäeval selgub TV3 otsesaates kõigi silme all, kes väärib Eesti muusika karika tiitlit. Kas selleks on edetabelid vallutanud Karl-Erik Taukar Band või rahva lemmik Shanon?
Taavi Immato ja Karl-Erik Taukar paljastavad, mis on neil suureks „Eesti muusika karika“ finaaliks varuks
Täna hommikul käisid Star FM hommikuprogrammis külas Taavi Immato ja Karl-Erik Taukar, kes astuvad juba sel pühapäeval vastamisi suures „Eesti muusika karika“ finaallahingus. Hommikuprogrammi saatejuhid, Pille Minev, Allan Roosileht ja Jürgen Pärnsalu, võtsid teemaks mõlema bändi nime sünnilood n...
Lõpuks! „Naabriplika“ uus hooaeg jõuab ekraanile
Neljapäeval kell 20 stardib Kanal 2 ekraanil kodumaise komöödiasarja „Naabriplika“ suviselt särtsakas hooaeg. Esna vallas sajab taevast alla taevalikku prügi. Raha ajab kohalikud peast hulluks ja sunnib neid tavapärasemast hullemaid tempe tegema.
Epp Kärsini soovitused ideaalseks magamistoaks: oranž valgus ja ei mingeid perepilte
Kolmapäevases „Naabrist parema” saates hinnati magamistubasid ning üheks žüriiliikmeks oli ka seksuaalkoolitaja Epp Kärsin, kes selgitas, milline peaks üks ideaalne magamistuba olema.
Skandaalsele Briti telesaatele tehti pärast osaleja enesetappu lõpp
Briti telekanal ITV otsustas lõpu teha Jeremy Kyle'i jutusaatele, milles osalenud mees võttis endalt pärast luhtunud valedetektoritesti elu.
TELETOP | „Pealtnägija“ teeb ajalugu ja on vaadatuim kodumaine saade 11 nädalat järjest!
Eelmise nädala vaadatuimate saadete top 10 edetabelit juhib taas “Pealtnägija” (ETV) 165 000 vaatajaga, selgub Kantar Emori uuringust. Uuriva ajakirjanduse lipulaev on vaadatuim Eesti saade juba 11. nädalat järjest!
Näosaade tuleb täiesti uues kuues: osalemisvõimalus on igaühel ja oodata on üllatusi!
Märtsis hakkasid teleringkondades ringlema jutud, et mullu kuldse hooajaga lõppenud näosaade võtab taas tuurid üles ja jõuab sügisel TV3 eetrisse. Nüüd on asi selge ja kindel! Näosaade tulebki, ent täiesti uuel kujul: sellesse saab kandideerida iga soovija!
NO POLE VÕIMALIK! „Simpsonid“ ennustasid ette, milline pööre „Troonide mängu“ viimases hooajas aset leiab
Maailma kuulsamaid selgeltnägijad kahvatuvad animaseriaali “Simpsonid” kõrval! “Simpsonite” seriaalis on ette ennustatud nii seda, et Donald Trumpist saab USA president, et kaksiktornid langevad, kui seda, kuidas näeb välja Lady Gaga esinemine Super Bowlil. Nüüd selgub, et “Simpsonid” ennustasid ...
Ebainimlikult koheldud töötaja: tegin tihti 16 tundi päevas tööd, aga sain nelja kuu eest palka 60 eurot
Ivar Kaijanenile kuulub Aru talu, kus ta kasvatab umbes 70 looma. Mehega seotud ettevõtted on saanud 180 000 euro eest toetusi – muu hulgas on raha saadud ka PRIA’lt. Kaijaneni juures töötavad ka kodutud, kellest üks andis detsembris „Kuuuurijale” vihje, et peremees kasvatab kodus loomi, keda ei ...
Kinnipeetavate naised käisid Tallinna vanglaga kohut ja soovivad seadusemuudatust: laps isegi ei tunne enam oma isa
„Käime Stefaniega mõlemad vanglas, aga meil on erinevad protseduurid. Mina olen pidanud end alati täiesti alasti võtma ja kükitama. Ühel korral oli juhus, kui mind otsis läbi kolm naisterahvast. Ühed vaatasid pesu, teine vaatas, kuidas ma kükitan ja kolmas oli lihtsalt kõrval. See oli väga ahista...
„Osooni“ saatejuht kohtus võtetel karudega: nad maadlesid nii, et mättaid lendas
„Läksime tegema kalade seiret veendumaks, kas Laeva jõe alamjooksu taastamise järel on vee-elustik juba jõe omaks võtnud. Meid tabas täielik juhus – kohtasime kahte karu,” räägib „Osooni” saatejuht Sander Loite.
Noorteseriaali „Miks mitte?!“ tunnustati rahvusvahelisel telekonverentsil
Veebruaris kirjutas Õhtuleht, et ETV noorteseriaali "Miks mitte?!" saadab suur menu: seriaal osteti nii Leedu kui Islandi telekanalitesse ning see valiti ka Tais toimuvale rahvusvahelise televisioonikonverentsi programmi. Tele-ekspertidel jagus seriaali kohta palju häid sõnu.
Finalistid selged! Eesti muusika karika nimel asuvad võistlustulle Karl-Erik Taukar ja Shanon
Selle kevade suurimas muusikasaates "Eesti muusika karikas" selgitavad TV3 vaatajad Eesti artistide seast kõige parema! Võistluse finaallahing toimub juba sel pühapäeval, kus vastamisi lähevad Karl-Erik Taukar ja Shanon. Televaatajate käes on otsus, kes võidab Eesti muusika karika!
Kuidas lõpeb „Troonide mäng“? Stephen Kingil on huvitav teooria!
“Troonide mängu” viimase hooaja viimane osa on eetris nädala pärast ning ringlemas on palju spekulatsioone selle kohta, kuidas praeguse aja populaarseim telesari küll kokku tõmmatakse. Oma ennustuse ulmekirjanik Stephen King.
„Selgeltnägijate tuleproovi” kandideeriv rituaalnõid: avastasin, et maailm on teistsugune viiendal eluaastal, kui oma vanaema hauakivi puutusin
„Ma teen näiteks meditatsiooni, kus tõstan inimesest hinge välja ja puhastan selle ära. Kui inimene ärkab, on ta uuesti sündinud, tema hing on puhas,” räägib 27aastane Keivo, kes kandideerib „Selgeltnägijate tuleproovi” seitsmenda hooaja saatesse.
VIDEO | Lauri Saatpalu meenutab Dagö esinemist: vanainimesed peksid üksteist lava ees tasuta kuuseistikute pärast
„Ei saa öelda, et meil läks halvasti. Meil ei läinud lihtsalt hästi,” meenutab saates „Hommik Anuga” Dagö algusaegu solist Lauri Saatpalu.
GALERII | Vaata, kes soovivad osaleda „Selgeltnägijate tuleproovi” uues hooajas
Pühapäeval kogunesid Mustpeade majja huvilised, kes soovivad end proovile panna „Selgeltnägijate tuleproovi” seitsmendas hooajas.
Palju õnne! „Naabrist parema“ Kristel ja Hendrik saavad lapse
"Naabrist parem" saates võistlevad Kristel ja Hendrik teatasid täna TV3 uudiste eetris, et ootavad last. "Lapse olen ise teinud, Kristeli suure abiga!" naeris Hendrik. "Päts on ahjus jah," lisas Kristel
Tuuli Roosma on Samburu hõimu neidude turvakodu ehituseks kogunud juba üle 3000 euro
14. aprillil näitas Kanal 2 saade „Meie aasta Aafrikas“ Aafrika jõhkravõitu traditsioone, kus noori Samburu hõimu tüdrukuid meeste poolt julmalt ära kasutatakse. Tuuli Roosma kutsus televaatajaid üles sealset neidude turvakodu toetama. Tänase seisuga on heade Eesti inimeste poolt annetatud 3486 e...
Alari Kivisaar tänases „Naabrist parem“ saates: seda poleks suutnud isegi unes ette näha!
Tänases „Naabrist parem“ saates saavad osalejad võimaluse oma konkurentide korterid üle vaadata ja senise töö eest oma hinnang anda. Küsimus on, kas hindamisel saab suurema kaalu isiklik maitse või kaval strateegia? Moodustub pingerida, mis pole aga kõigile naabritele meelepärane ja naabrite vahe...
HOIATUS! Imeväel tervendavad ravimid on tegelikult keelatud toidulisandid
Internet, ajakirjad ja ajalehed on täis imeväel tervendavate preparaatide reklaami, mis lubavad kõik vaevused ravida. TV3 saatega „Sotid selgeks” võttis ühendust Tallinnas elav Arvo, kes samuti imeravimi reklaami ohvriks langes.
TELETOP | Esikolmikus üllatas seekord Kanal 2, „Pealtnägija” on endiselt kukutamatu
Juba kümnendat nädalat järjest on ETV „Pealtnägija” 164 000 vaatajaga kõige vaadatum saade, selgub Kantar Emori uuringust. Kuigi edetabelis on taas ülekaalukalt ETV saated, pakub esikolmik üllatusi.
Peetri elanikud on kimpus kohalikus toidupoes ahistava töötajaga
Peetri elanikud kurdavad, et kohalik Selver on tööle võtnud mehe, kes töötajate abistamise asemel neid hoopis ahistab.
Luksusliku kortermaja renoveerinud Eesti ehitaja sai Soomes tünga!
Rünno Ubin on ehitaja Soomes, kellel läks seal hästi ja töid oli palju. Mehe ettevõte on ehitanud näiteks ühe Fazeri omaniku maja. Mehe sõnul on ehitusäri olnud keeruline igal pool, kuid seni on ta alati kõik tööd valmis saanud ja ka tasu selle eest. Nii renoveeriski Ubina ettevõtte ühe maja uhke...
„Eesti muusika karika” poolfinaalis The Swingersiga vastamisi astuv Shanon: me pole bändiproovi teinud 7–8 aastat
Sel pühapäeval lähevad „Eesti muusika karikas” poolfinaalis vastamisi Shanon ja The Swingers. Võitjat ootab koht finaalis. Mõlemad bändid on nautinud teekonda läbi kõigi voorude.
FOTO | Priit Kuusk tundis end „Aktuaalse kaamera“ stuudios väga suviselt
Vaatajad on harjunud, et "Aktuaalse kaamera" uudisteankrud kannavad ülikonda, kuid harva on võimalik näha, kas diktoritel on jalas kingad või midagi muud. Kolmapäevases saates märkas aga tähelepanelik vaataja, et Priit Kuusel olid jalas lausa plätud! Nagu Imre Kaas sotsiaalmeedias retooriliselt k...
DRAAMA JÄTKUB: Kas „Naabrist parema” suurpere peab saatest lahkuma?
Saate „Naabrist parem” seitsmes hooaeg kogub tuure: kolmandas saates valusa kaotuse ja punase roseti pisaratega vastu võtnud korter number 1 ebaõnn ei näi lõppevat. Uus saade toob lisapingeid ja draamat - Kersti ja Vallo jätkamine saates ripub juuksekarva otsas.
Keda peavad kihlveokontorid kõige tõenäolisemaks Troonide Mängu lõpukuningaks?
Peale tungiv talv sai viimases osas alistatud ja seda tehti vältides tähtsamate tegelaste surmata. Kes aga on kihlveokontorite arvates kõige tõenäolisem tegelane, kes astub raudtroonile sarja viimases episoodis?
VÕIMAS OSA! Kõige meeldejäävamad hetked seni viimasest Troonide Mängu osast
Jah, järgnev tabel sisaldab palju spoilereid ehk kui te FOXi kanalilt osa kohe ei näinud, siis edasi ärge lugege.
Jevgeni Ossinovski korterit renoveeris ettevõte, kellel polnud selleks vastavat luba
„Kui Jevgeni naine kohale tuli ja tema ütles, et värv ei sobi, võeti põrand üles. Mu vend tegi vannitoaremondi ära ja siis öeldi, et meile see värv ei sobi, võta nüüd terve põrand üles. Trepp oli seal nii kallis, et mõni inimene ostab omale selle raha eest auto. Töömees, kes selle paigaldas, ütle...
Lenna Kuurmaa sai „Papades mammades“ rolli: ma pakkumist väga pikalt ei kaalunud, värskendav on teha midagi igapäevatööst erinevat
„Mulle pakuti seda rolli. Olin kohe alguses huvitatud, aga kõik kuupäevad polnud alguses kindlad. Pidin vaatama ja klapitama, kas ma üldse saan. Üldiselt ma väga pikalt ei kaalunud, sest selliseid mugavustsoonist välja tulevaid lisaülesandeid just liiga tihti ei tule ja ma olin väga rõõmus selle ...
TV3 VIDEO | Piret Kalda avas Viljandis maalinäituse: kunstnikud, ma ei kipu teie kapsamaale
Tallinna Linnateatri näitlejanna Piret Kalda avas laupäeval Viljandi Kondase keskuses isikunäituse, kus võib tutvuda näitlejanna loominguga.
„Kaks kanget Sovetistanis” hakkab konkureerima „Kuuuurijaga”
Alates 29. aprillist on TV3 eetris taas mõned muudatused.
Vilja Kiisler EKRE trollidest: mõned ütlemised olid sellised, et neid korrata ei ole võimalik
„Olin endale lubanud, et teen Postimehes tööd seni, kuni see on võimalik, kuni ajakirjandusvabadust ei piirata – arvamusvabadus on selles tähtsaim osa. Kuna erimeelsused jäid põhimõtteliseks, siis pidasin õigemaks lahkuda,” selgitab Postimehe ajakirjanik Vilja Kiisler, miks otsustas väljaandega l...