„Moodsa perekonna“ täht kihlus reality-staariga
USA komöödiasarja "Moodne perekond" näitlejatar Sarah Hyland (28) avaldas Instragramis tundeküllase fotosarja kihlumisest.
PÕNEV! Kas Katrin Lust toob sügisel Kanal 2 ekraanile uue krimisaate?
Juunis kirjutas Õhtuleht, et „Kuuuurijaga“ Kanal 2-te kolinud Katrin Lust alustas sel suvel ka uue teleprojektiga. Saatejuht postitas täna Instagrami pildi uue saate võtetelt ning pilt paljastab, et tegu võib olla krimisaatega.
„Poissmehe“ looja vägivallatses oma raseda naise kallal?
Los Angelese kohtunik rahuldas reality-sarja "Bachelor" ("Poissmees") looja Mike Fleissi (55) abikaasa Laura Fleissi (31) taotluse ning kehtestas Mike'ile tema suhtes ajutise lähenemiskeelu. 2012. aasta Miss Ameerika Laura väidab, et Fleiss nõudis temalt abordi tegemist ja tuli talle kallale.
SAHINAD: TV3 toob sügisest ekraanile oma versiooni „Ringvaatest“, saatejuhtideks saavad Taavi Libe ja Keili Sükijainen
Õhtulehe toimetuseni jõudis vihje, mille kohaselt haub TV3 plaani ekraanile tuua oma päevakajaline õhtusaade, mis on justkui erakanali versioon ETV „Ringvaatest“. Kuulduste järgi peaks saate produtsendiks olema Marii Karell ning saatejuhtideks Vikerraadiost lahkuv Taavi Libe ning TV3-ga juuli alg...
Suri komissar Montalbano looja Andrea Camilleri
93 aasta vanuses on surnud Itaalia populaarsemaid kirjanikke, komissar Montalbano kriminullisarja looja Andrea Camilleri. Montalbano teleseriaali on näidatud enam kui 65 riigis, sealhulgas Eestis.
Selgusid Emmy nominendid: enim nominatsioone sai "Troonide mäng"
Teisipäeval avalikustati 71. Emmy auhindade nominendid. Enim nominatsioone said “Troondide mäng” ja komöödiaseriaal “The Marvelous Mrs. Maisel”.
TELETOP | Eelmise nädala vaadatuim saade on taas „Aktuaalne kaamera“, suure hüppe on teinud ka „Ringvaade suvel“
Eelmise nädala vaadatuim saade on “Aktuaalne kaamera” (ETV) 128 000 vaatajaga, selgub Kantar Emori teleuuringust. Suure hüppe on teinud ka “Ringvaade suvel” (ETV), mis on 114 000 vaatajaga tõusnud tabelis teiseks.
Netflix eemaldas noortesarjast „13 põhjust“ enesetapustseeni
Netflix on eemaldanud noortesarjast "13 põhjust" poleemilise stseeni, kus teismeline neiu end tapab. Esmakordselt jõudis stseen eetrisse kaks aastat tagasi, kuid nüüd on see seriaalist kadunud.
„Top Geari“ staar peab arsti korraldusel 50 korda onaneerima!
Armastatud telesaate "Top Gear" uus juht Paddy McGuinness pihtis naistesaates "Loose Women", et juunikuus lasi ta end steriliseerida. Kuid arst andis Paddyle isevärki korralduse.
Menusarja 47aastane näitleja suri une pealt
Seriaali "Peaky Blinders" näitleja Karl Shiels suri pühapäeval une pealt. 47aastane staar oli viimasel ajal kolleegidele muret tekitanud: oma uue sarja võtteil oli ta korduvalt magama jäänud.
Iiri komöödialegend suri vaid 10 päeva pärast vähidiagnoosi
Komöödiasarjast „Isa Ted“ tuntud iiri koomik Brendan Grace suri 68 aasta vanuses vaid kümme päeva pärast seda, kui tal oli diagnoositud vähk.
Tippkokk Joel Ostrat hakkab uues TV3 saates kohalikke kuulsusi kokkadeks õpetama
10-aastase restoraniärikogemusega ettevõtja ja hinnatud tippkokk Joel Ostrat toob sel sügisel TV3 ekraanile uue põneva kokandussaate, kus ta Eesti tuntud inimestesi kokkadeks üritab õpetada. 
Kurb uudis seriaalifännidele: kultussari „Sõbrad“ kaob järgmisel aastal Netflixist
Netflix teatas teisipäeval, et nende populaarseim teleseriaal “Sõbrad” pole enam järgmisest aastast striimitav, seda kahjuks ka Eestis.
TELETOP | Laulu- ja tantsupidu jälgis telest üle poole miljoni inimese
Juubelipeo “Minu arm” ülekanded rahvusringhäälingu kanalites jõudsid tele, raadio ja veebi vahendusel sadade tuhandete inimesteni. Telekanalite ETV, ETV2 ja ETV+ vahendusel sai peost osa 522 000 inimest, kes jälgisid ülekandeid vähemalt 15 minutit. Ligi kaheksa tundi kestvat pühapäevast laulupeo ...
„Stranger Things” purustab rekordeid
Vaatamata kriitikute vastuolulistele hinnangutele on Netflixi vaatajad hittsarja “Stranger Things” kolmanda hooaja soojalt vastu võtnud.
Tootepaigutuse rekord? „Stranger Things“ reklaamib 75 brändi
Netflix võib ju õilsates juttudes olla reklaamivaba, kuid tegelikkus räägib teist keelt – hittsarja “Stranger Things” hiljuti üles riputatud kolmas hooaeg kubiseb tootepaigutusest ning osa tegelaste dialoogist pole midagi muud kui reklaam mõnele 75 brändist, kellega on sponsorileping sõlmitud.
TV3 VIDEO | Ameerika diplomaat Elisabeth Horst osaleb laulupeol: „Tuljak“ on kõige raskem!
4. juulil tähistati Ameerika Ühendriikide iseseisvuspäeva. Maarjamäel toimus selle päeva puhul juba traditsiooniks saanud aiapidu, mida korraldas Ameerika suursaatkond. 
Sari „Kodus ja võõrsil” võib peagi lõppeda
Paljudele eestlastelegi südamelähedane seriaal „Kodus ja võõrsil” võib aina langevate vaatajanumbrite tõttu peagi lõppeda.
Netflix tõmbab suitsetamist koomale
Striimimisplatvorm Netflix on südameasjaks võtnud, et oma originaalseriaalides näidatakse suitsetavaid inimesi võimalikult vähe, vahendab BBC.
TV3 VIDEO | Lahe võimalus! Kristjan Jõekalda ja Teet Margna otsivad uhiuude telesõusse osalejaid
Suurepärane uudis fännidele! Nüüd on kindel, et sel sügisel lõbustavad TV3 ekraanil televaatajaid loomulikult ka mitmekordne Eesti parim meessaatejuht Kristjan Jõekalda ning Teet Margna. Kaks kanget rõõmustavad vaatajaid verivärske telesõuga, kuhu on võimalik külaliseks pääseda ka just sinul!
TELETOP | ETV teeb erakanalitele endiselt vaadatavuselt tuule alla
Juba mitmendat nädalat on suvehooaja vaadatuim telesaade ETV „Aktuaalne kaamera”, mida vaatas 133 000 inimest. Kõige ülejäänud tabelisse mahtunud saadete vaatajanumbrid jäävad alla 100 000 piiri.
VIDEO | „Ringvaade suvel“ tutvustab avasaates üht erilist klubi
Tänasest käivitub ETV ekraanil "Ringvaade suvel", mida juhivad möödunud suvelgi vaatajate õhtuid sisustanud Anna Pihl, Jüri Muttika ja Hannes Hermaküla. Suvine "Ringvaade" on sama kirev kui aastaaeg ise. Nii jõuavad ekraanile reportaažid erinevatest Eesti paikadest ja inimestest ning hetkedest, ...
TELETOP | „Aktuaalne kaamera” taas vaadatuim telesaade
Suvisel ajal, mil paljud telesaated suvepuhkusele läinud, on vaadatuim saade ETV „Aktuaalne kaamera”, mida vaatas möödunud nädala 109 000 inimest. Kõigi ülejäänud saadete vaatajanumbrid jäävad alla 90 000.
KÄRT ANVELT: „Radari“ sarnases saates töötamine on minu unistuste töökoht!
„Viimast „Radari“ saadet viimistlesime juba šampanja seltsis. Lähimad kolleegid tulid meiega hüvasti jätma, siis suundusime edasi Kärdi juurde ja seal oli koos saunaga tore õhtu!“ räägib saate tiimi veteranliige Robert Kõrvits, kuidas meeskond eelmise nädala teisipäeval viimast korda eetris olnud...
See "Troonide mängu" režissööri muudatus oleks aidanud sarja päästa
Maailmakuulsa teleseriaali „Troonide mäng” režissöör Miguel Sapochnik kommenteeris sarja tegelaskuju Daenerys Targaryeni arengut seriaali vastuolulises viimases hooajas ning selgitas, millise väikse muudatuse ta teinud oleks, vahendab Metro.
ÕRRITI | Seriaali „Stranger Things“ kolmanda hooaja treiler annab aimu, et oodata on jõhkrat mürglit
4. juulil Netflixis ilmuva kultussarja „Stranger Things“ kolmas hooaeg tõotab tulla märulirohke. Avaldatud õrriti paljastab, et kolmas hooaeg tundub veelgi apokalüptilisem, kui kaks eelmist.
USA kristlased nõuavad, et teleseriaal „Good Omens” võetaks eetrist maha
Amazon Prime väntas Terry Pratchetti ja Neil Gaimani ulmeromaani „Head ended” („Good Omens”) põhjal telesarja, kuid Ameerika Ühendriikide kristliku rühmituse hinnangul on selle aluseks võetud raamat satanismi ülistav. Kristlik rühmitus esitas seriaalivastase petitsiooni, kuid vale voogesitluspakk...
Telesarja „Litsid“ saatus jälle lahtine! Mart Sander: on ilmselge, et Tallinna TV sarja tootma ei hakka
Tallinna Televisioonis on koondati kulude kärpimiseks teisipäeval ja kolmapäeval kokku kaheksa inimest. Kanali finantsprobleemide tuules nendib ülipopulaarse seriaali "Litsid" autor Mart Sander, keda seriaali teise hooajaga Tallinna TV-sse kutsuti, et see plaan jääb ilmselgelt katki.
Artur Raidmets koondamisest Tallinna TVst: üllatav, et see tuli nii kiiresti
Tallinna TV veel äsjane pressikeskuse juhataja ja saatejuht Artur Raidmets ütles Õhtulehele, et juba mõnda aega võis tajuda, et seis telekanaliga pole mitte kõige parem.