GALERII | Vabamus esitleti uut kodumaist dokumentaalsarja „Kinni“
24. jaanuaril esitleti Vabamus TV3 uut dokumentaalsarja "Kinni", mis jõuab televaatajate ette 27. jaanuarist.
Eesti vanim juutuuber! 76aastane kokandushuviline Arvo kurdab: maapoodides on toiduvalik väga vilets!
Teadaolevalt vanim Eesti juutuuber on 76aastane kokandushuviline Arvo Kassin. Erialalt on Arvo ehitaja ning toidutegemisest ei teadnud ta kuigi palju. Nüüdseks on temast saanud Youtube´i sensatsioon, kelle tegemistel hoiab silma peal 11 470 tellijat!
VIDEO | Kadri Simson soolisest diskrimineerimisest meedias: minust tehtud pildil polnud pead ega jalgu – oli ainult tagumik
Läinud kevadel ennustasid paljud, et Eesti saab ajaloo esimese naispeaministri, aga saime hoopis grupi mehi, kes astusid ametisse sõnumiga, kuidas emmede aeg on möödas. Sooline diskrimineerimine on teema, mis ajab ühed elevile ja teised närvi. Eriti nähtaval on see poliitikas, kus naised on justk...
VIDEO | Hannes Hermaküla jäi Paides sularahaautomaadiga hätta
Hannes Hermaküla käis Paides ja sattus seal nägema sularahaautomaati, millest tal ei õnnestunudki raha välja võtta.
Suhtepundar „Rannamaja: raju reede“ moodi! Kerli ja uus saateosaline jagavad ekskallimat
„Rannamaja: raju reede“ värskes episoodis otsivad Ada ja Seidi kaaslast Pärnust pärit Klaudiale. Selgub aga üks põnev tõsiasi - eelmises osas oma uue peikaga saates osalenud Kerli ekskallim on ka Klaudia kunagine armastus!
VIDEO | Suuskadel eestlane läbis lumekõrbes külma ja väsimust trotsides pea tuhat kilomeetrit
Antarktikas pea tuhat kilomeetrit suuskadel läbinud polaarmatkaja Tanel Tuuleveski pidas "Pealtnägija" palvel videopäevikut. Kõige raskem osa matka juures oli võitlus koduigatsusega.
Mihkel Raud naaseb kevadhooajal TV3 eetrisse
Mihkel Raud asub märtsist TV3 ekraanil juhtima debatisaadet „Tallinna kodanikud“. „Hea meel on korraliku ajakirjandusliku saate „Tallinna kodanikud“ lisandumise üle TV3 programmi ja loomulikult teeb rõõmu võimalus taas eetris näha saatejuht Mihkel Rauda,“ märkis TV3 tegevjuht Priit Leito.
Sarrapid proovisid targaks lapsevanemaks olemise nippe: Indrek käis üle 15 aasta vannis!
Birgit ja Indrek sarrap võtsid detsembris osa Tervise Arengu Instituudi kampaaniast nimega "Tark vanem", mille eesmärgiks on arendada lapsevanemate vanemlikke oskusi nii kasvatuse kui ka suhtluse vallas ning seejuures enda ning oma partneri vajadusi tähele panemist.
TELETOP | Kümne vaadatuima saate hulka jõudsid taas vaid ETV saated
Eelmise nädala vaadatuimate saadete edetabelit juhib taas “Pealtnägija” (ETV) 236 000 vaatajaga, selgub Kantar Emori uuringust. 
TV3 VIDEO I Käsitööring stuudios: Nublu õpetab koduste vahenditega lund meisterdama
Mis siis teha, kui maa on must, aga hing ihkab valge vaiba järele? "Duubli" saatejuhid katsetavad mõminaräppar nublu õpetuse järgi mähkmetest ise lund meisterdada.
KOMÖÖDIAS KÄTTEMAKSUKONTORS: lätlased teevad eesti krimisarjast oma versiooni
Eestis juba pea 11 aastat jooksnud krimikomöödiasari “Kättemaksukontor” jõuab varsti ka Läti televaatajateni. Lõunanaabrid ostsid “Kättemaksukontori” formaadiõigused ning hakkavad nüüd eestlaste ühest lemmiksarjast oma versiooni tootma.
TV3 VIDEO | Rahvas küsib, Tanel Kiik vastab! Millal lõpeb LGBT teemade rahastamine?
"Seitsmeste" uues nädalalõpurubriigis vastavad poliitikud rahva poolt esitatud küsimustele. Täna vastab küsimustele sotsiaalminister Tanel Kiik, kes pidi muuhulgas vastama nii LGBT- kui ravijärjekordade-teemalistele küsimustele.
Näitleja Mihkel Tikerpalu on aastaid maskotikostüümis higistanud
Saatest "Su nägu kõlab tuttavalt" tuntud Mihkel Tikerpalu on näitlemise asemel ka maskotina leiba teeninud. "Sellise kostüümi sees ma olen mõned aastad aeg-ajalt veetnud ühe jäätisepoisina," rääkis Tikerpalu, kes ETV saates "Ringvaade" kehastus spordimaskotiks.
„Simpsonites“ Apule hääle andnud näitleja lõpetab sarja juures töötamise
"Simpsonites" Apu Nahasapeemapetilonile hääle andnud näitleja Hank Azaria kinnitab, et lõpetab selle tegelase kehastamise, vahendab NME.
Suri „Südameasja“ ja veel mitme Briti menusarja näitleja
Täna öösel suri Inglismaal 82 aasta vanuses näitleja Derek Fowlds, kes on tuntud komöödiasarjadest „Jah, härra minister“ ja „Jah, härra peaminister“ ning hilisemast politseisarjast „Südameasi“.
Urmas Viilma seriaalist „Uus paavst“: kiriku liikmed võiksid peeglisse vaadata ja analüüsida, mis mulje oma tegemistega jätame
Neljapäeva õhtul oli eetris HBO väärtsarja “Noor paavst” kaks esimest osa. “Ringvaade” palus seriaalile pilgu peale visata ka EELK peapiiskopil Urmas Viilmal, kes tõdes, et selles on palju intrigeerivaid stseene. 
Tartu Ülikooli professor tudengile: ma olen sulle nagu isa eest ja sina mulle nagu tütar, aga loomulikult saab meil olema seksuaalsuhe
Järjekordne ahistamissüüdistus Tartu Ülikoolis! USA-st pärit välistudeng rääkis “Pealtnägijas” oma loo. “Meie suhe on liikunud täiesti uuele tasandile, kus ma olen sulle nagu isa eest ja sina mulle nagu tütar, aga loomulikult saab meil olema seksuaalsuhe,” oli muuhulgas üks häälsõnumitest, mille ...
Ta tegi seda taas! „Rannamaja“-Kerli seksis jälle kaamerate ees!
„Rannamaja: raju reede“ kolmandas osas liitub Seidi ja Adaga skandaalne Kerli, kes vapustas sügisel Eesti vaatajaid telekaamerate ees armurõõmude nautimisega. Kerli on vahepeal endale uue kaaslase leidnud ning keeldus temata peole tulemast.
„Sõrmuste isanda“ seriaalis osaleb mitu „Troonide mängu“ näitlejat
Veebruaris algavad Uus-Meremaal Amazoni uue telesarja "Sõrmuste isand" võtted. Firma avaldas 15 osatäitja nimed.
Grete Lõbu: kord pidin saates 13 minutit siilidest rääkima
Grete Lõbu meenutab saates "Minu ETV" lõbusat lugu, kuidas pidi "Ringvaates" 13 minutit siilist rääkima. Siililooks oli antud 6 minutit eetriaega. 
RÕVE VÕI VAIMUKAS? Kalvi-Kalle rabas Rannamaja-Seidit täiesti ogara meelitusega
Eelmise sügise hittsaate "Rannamaja" järjesaates "Rannamaja: Raju reede" teises saates jõudis rambivalgusesse ka "Prooviabielu" suur staar ja Kesk-Eesti driftiguru Kalvi-Kalle.
Kadri Pikhof läks dekreeti, „Duubli“ saatejuhtidena jätkavad kahekesi Taavi Libe ja Jürgen Pärnsalu
Möödunud töönädala lõpus oli “Duubli” saatejuhi Kadri Pikhofi viimane tööpäev, kuna Kadril on üsna pea sündimas esimene laps. “Duubel” alustas sügisel nelja saatejuhiga, kuid ka pärast peatoimetaja Keili Sükijaineni lahkumist jätkab saade kahe meessaatejuhiga – Taavi Libe ning Jürgen Pärnsaluga.
TELETOP | Aastavahetusel pakkus televaatajatele enim huvi „EnsV“ uue hooaja avaosa
Eelmise nädala vaadatuimate saadete edetabelit juhib seriaali “EnsV. Muutuste tuultes” avaosa 224 000 vaatajaga, mida ETV-s aastavahetusel näidati, selgub Kantar Emori uuringust.
TV3 VIDEO | Kirsti Timmer ennustas Taavi Libele abielu ja last!
Kirsti Timmer tegi TV3 otse-eetris Taavi Libele ennustuse, lugedes kaartidelt, et „Duubli“ saatejuhti ootavad alanud aastal nii reis, abielu kui ka perelisa!
Hannes Hermaküla sai peale 30aastast sõidukogemust endale lõpuks load
Hannes Hermaküla lõpetas 2019. aasta, tehes Eestis autojuhiload. "30 aastat olen ma sõitnud," rääkis teleajakirjanik "Ringvaate" saates.
Laevakokana töötanud Wend sai merel kiirelt õppetunni: lauanurk läks oimukohast sentimeetri mööda ja valge diivan oli kohvi täis
"Ringvaates" käis külas Wend, kes oli neli kuud Admiral Bellingshauseni pardal laevakokk. "Olen väga õnnelik, et mul selline võimalus oli ja selle maksimaalselt ära kasutasin," ütleb ta.
TV3 VIDEO | Nõid Anete ennustus Brigitte Susanne Hundile: sel aastal võib sinu ellu tulla mõni su endine kaaslane
Brigitte blogis käis külas nõid Anete, kes ennustas naisele 2018. aasta lõpus, et 2019. aasta tuleb talle raske. Sel korral olid tal Brigittele aga paremad uudised.
Argo Aadli nõukaajast: mäletan täpselt, kuidas ma esimest korda banaani nägin
Populaarne telesari “ENSV” tuleb kevadel uue hooajaga, kuid sari kannab nüüdsest pealkirja “EnsV”, ehk “Eesti, nüüd siis Vabariik”. Vikerraadios käis seriaalist rääkimas Argo Aadli, kes seal miilitsat, nüüd siis politseinikku kehastab. Aadli, kes on ka ise nõukogude laps tunnistas, et tema jaoks ...
Briti jäätantsusaates tekitas furoori esimene meespaar
Ansambli Steps laulja Ian "H" Watkins ja profiuisutaja Matt Evers tegid Briti televõistlusel "Dancing On Ice" pühapäeval ajalugu, liueldes jääle esimese samasoolise paarina.
GALERII | „Terevisioon“ tervitas vaatajaid uuest stuudiost
ETV hommikuprogramm “Terevisioon” tervitas esmaspäeval vaatajaid uue kujundusega stuudiost. Värskenduskuuri läbinud stuudios annavad nüüd tooni heledad värvid ja suur ekraan. “Terevisiooni” uus stuudio on saanud moodsa ja elava lahenduse, kus värvivalikus domineerivad heledad ja erksad toonid. U...
KULDGLOOBUSE VÕITJA „TŠERNOBÕL“: maailma parimaks peetava seriaali eestlasest operaator: „Selline edu tuli endalegi üllatusena.“
Tiksuv dosimeeter, hõõguv grafiit, plahvatanud tuumareaktor – Tšernobõli tuumakatastroofist valminud telesarja saadab katkematu kiidukoor. Filmiportaal imdb.com kasutajad nimetavad seda läbi ajaloo parimaks telesarjaks. 
KULDGLOOBUSED 2020: kel on täna suurimad šansid?
Täna öösel jagatakse Los Angeleses 77. korda Kuldgloobusi, galat juhib briti koomik Ricky Gervais. Briti leht The Guardian ennustab, milliseid telesarju saadab edu.
Türgist Eestisse kolinud Mustafa Celik: Eestis elamine on nagu jackpot, ainult eestlased ei tea seda
“Hommik Anuga” saates käis külas Türgist pärit operaator Mustafa Celik, kes loobus Türgi kodakondsusest Eesti kodakondsuse kasuks. Mees on täielik Eesti fänn ning tema sõnul on ka laste kasvatamiseks Eesti ideaalne koht. 
Laupäeval stardib ETVs teadusvõistluse „Rakett 69“ kümnes lend!
Populaarne teadus-võistlusmäng “Rakett 69“ stardib sel laupäeval juubelihooajaga – Eesti Televisiooni astuvad ekraanil võistlustulle 30 teadushimulist noort. Ligi saja kandidaadi seast selgitati välja need 30 noort, kes panevad end proovile teaduslabürindis teaduskeskuses AHHAA. “Rakett 69” laupä...
TV3 VIDEO | Igor Mangi ennustus uueks aastaks: ma ei usu, et valitsus laiali läheb
Astroloog Igor Mang paljastas saates „Seitsmesed: Duubel“, milline tuleb alanud aasta. „Rott on öine loom ja seetõttu on järgmisel aastal öö iseloom. Öö on irratsionaalne, öösel ei tehta asju, mida tehakse päeval ja tehakse niisuguseid asju, mida ei sobi teha päeval.“
„Jõulutunnel“ kogus sel aastal aegade suurima summa, pea 400 000 eurot
ETV heategevuslik saade “Jõulutunnel” kutsus märkama psüühiliste traumadega noori ja lapsi ning toetama neile vajaliku miljööteraapilise ravikodu rajamist. Telefoni- ja otseannetuste ning suurtoetajate kaasabil on ravikodu rajamiseks kogunenud aegade suurim summa - 393 131 eurot.
MIS JUHTUS? Viini Filharmoonikute uusaastakontserdi ülekande alguses puudus heli
Nagu traditsiooniks saanud, nii ka sellel aastal kandis ETV 1. jaanuari keskpäeval üle maailmakuulsa Viini Filharmoonikute uusaastakontserti. Suur oli aga televaatajate nördimus sest esimesed minutid ülekandest möödusid helita. 
TELETOP | Jõulunädalal vaadati televiisorist enim mängufilmi „Võta või jäta“
Jõulunädalal vaadati kodumaisest televisioonist enim mängufilmi “Võta või jäta” teleesilinastust (ETV), mis kogus 147 000 vaatajat, selgub Kantar Emori uuringust. 
POMMUUDIS! Tõsieluseriaali „Rannamaja“ järg on juba nähtav!
""Rannamajal" tuleb tõepoolest spin-off, nimega "Rannamaja Raju Reede", mida saab näha juba 1 jaanuaril," teatas saates kuulsaks saanud Merylin Nau aastavahetuse õhtul erisaates "Kaks Kanget Live". 
Mart Juur: „Eks peaminister ongi 2019. aasta traagiline kangelane. Ta on mõistatus, möödunud aasta enigma.“
Kui Eesti televisiooni aastalõpusaate „Ärapanija 2019“ esimestel minutitel teatas Peeter Oja, lahkuvas aastas oli ohtralt meloodiat, rütmi ja improvisatsiooni, siis seda kõike jagus saatesse endassegi. Els Himma üks tuntumaid laule „Millest sa elad ja hingad?“ sai „Ärapanija 2019“ aegu suisa uue ...
Silvia Ilves „Edekabeli“ paroodiast: minule oli see suur au ja üllatus, geniaalne!
„Mulle väga meeldis! Henrik Normann on ikka tõeline talent, selline koomik. Kõigel, mis ta ette võtab, on huumor juures. Väga huvitav on vaadata, milline on tema pilt parodeeritavast inimesest ja mida ta selle inimese juures välja kaevab. Ma nautisin kogu saadet,“ kiidab tšellist Silvia Ilves tän...
VAATA UUESTI! Kuidas meeldis tänavune „Edekabel“?
Henrik Normann tõi aastavahetuse õhtul traditsiooniliselt ekraanile oma saate "Edekabel", kus ta parodeerib tuntud inimesi. Oma osa said sel aastal nii tšellist Silvia Ilves kui ka muusik Ott Lepland.
VAATA UUESTI! Kuidas meeldis „Ärapanija“ teine osa?
ETV näitab aastavahetusel kahes osas Mart Juure ja Peeter Oja „Ärapanija“. Mehed naljatlevad aasta jooksul juhtunud sündmuste üle ja naeravad avalike elu tegelaste üle.
VAATA UUESTI! Kuidas meeldis „Ärapanija“ esimene osa?
ETV näitab aastavahetusel kahes osas Mart Juure ja Peeter Oja „Ärapanija“. Mehed naljatlevad aasta jooksul juhtunud sündmuste üle ja naeravad avalike elu tegelaste üle.
POMMUUDIS! Tõsieluseriaal „Rannamaja“ saab järje
""Rannamajal" tuleb tõepoolest spin-off, nimega "Rannamaja Raju Reede", mida saab näha juba homme, 1 jaanuaril," teatas saates kuulsaks saanud Merylin Nau aastavahetuse erisaates "Kaks Kanget Live". 
GALERII | UHKE MÖLL! Suur aastavahetuse pidu Vabaduse väljakul
31. detsembri õhtul koguneb rahvas traditsiooniliselt Vabaduse väljakule, et koos tähistada uue aasta saabumist. Pealinna esindusväljakul toimub suur kontsert, mis lõpeb keskööl võimsa ilutulestikuga.
GALERII | Suur aastavahetuse pidu Vabaduse väljakul
31. detsembri õhtul koguneb rahvas traditsiooniliselt Vabaduse väljakule, et koos tähistada uue aasta saabumist. Pealinna esindusväljakul toimub suur kontsert, mis lõpeb keskööl võimsa ilutulestikuga.
TELEARTIKLITE TIPP 2019 | Orgasm otse-eetris, parkimiskontrolöri röövinud invaliid ja „Naabrist parema“ ostmata jäänud võidukorter
Lõppenud teleaasta tõi Maarjamaa rahvale palju õnnistust. Aasta lõpus on paslik tagasi vaadata, millised teleteemalised artiklid Õhtulehe lugejatele enim huvi pakkusid.
Hans H. Luik: kui peaminister jätkab põskede punnitamist otsustamise asemel, siis on ta meid ikka kõvasti petnud
Sõnavabadusega on hästi, demokaatiaga on ka hästi, kuid teda pannakse proovile, ütles meediaärimees Hans H. Luik ETV aastalõpusaates “Aasta säravaimad tähed”.
Kristina Šmigun-Vähi: mind häirib selline käitumine, kus öeldakse ükskõik milliseid sõnu ja solvatakse
2019. aastal poliitikasse siirdunud ja riigikogusse valitud kahekordne olümpiavõitja Kristina Šmigun-Vähi oma valikut ei kahetse, rääkis ta ETV saates “Aasta säravaimad tähed”. Ebamugavust valmistavad talle vaid riigikogu kõva tool ja osade poliitikute kõnepruuk.