Tallinnas hakatakse ehitama uut isejuhtivat bussi
Tallinna Tehnikaülikool (TalTech) koostöös Silberautoga hakkavad ehitama uut isesõitvat bussi, mis sobiks sõitmiseks Tallinna tänavatel. Uus sõiduk valmib järgmisel aastal.
Andres Aavik: inimeste osaks jääb vaid loov töö
Robot ei võta inimestelt töökohti ära, vaid töö iseloom muutub, kusjuures paremuse poole, sest nüri töö asemel saavad inimesed tulevikus tegeleda vaid loovate tööülesannete lahendamisega - nii väidavad automatiseerimise pooldajad. Digitaalne transformatsioon ja automatiseerimine ei peatu, aga mil...
Samsungi volditelefon tuleb märtsis ja on hirmkallis
Lõuna-Korea tehnoloogiettevõtte Samsungi kokkuvolditava ekraaniga mobiiltelefon tuleb lekkinud info kohaselt müügile järgmise aasta märtsis ning seda üsna krõbeda hinnaga.
Kummaline seis: Eestil on 29 päevaks kaks ID-kaardi tootjat
Politsei ootamatu otsus alustada plaanitust varem uute ID-kaartide väljaandmist tekitab mõne nädala pärast mõnevõrra kummalise olukorra, kus Eestile toodab ID-kaarte üheaegselt kaks konkureerivat suurkontserni.
Ettevõtte turvalisuse “hügieen”: millised on suurimad tehnilised riskid Eesti ettevõtetele?
Ettevõtte turvariskide maandamine peab algama arvutitöökohtadest ja töötajatest. Viirusekaitse, perioodiline tarkvarauuendus ja kontrollitud tegutsemisvabadus tööarvutis on vähim, mida ettevõte saab turvalisuse tagamiseks ette võtta. Seal juures ei tohi kindlasti unustada ka töötajate arvutioskus...