Tunnistaja kirjeldus: Leedu autovargad põgenesid ummisjalu üle võrkaia
Täna öösel kella 2.30 paiku teatati politseile, et Tartus Pääsukese tänaval askeldavad ühes hoovis kaks tundmatut meest ning nähtavasti püüavad sinna pargitud autot käivitada ja varastada.
Arestimajas kambrikaaslase tapnud mees ähvardab endalt elu võtta, kui teda kohtuotsuseni vabadusse ei lasta
Juuli alguses Tartu arestimajas kambrikaaslase surnuks kägistanud 64-aastane Kalev Steinberg ootab praegu kohtuotsust vanglas.
Prokuratuur süüdistab endist linnaametnikku Tartu raelt 50 000 euro riisumises
Eelmisel nädalal algas kohtuprotsess Tartu linnavalitsuse endise töötaja Karmen Viikmaa (pildil) üle. Prokuratuur süüdistab teda kelmustes, dokumentide võltsimises ja võltsitud dokumentide kasutamises. Kahju kannatajaks selles süüasjas oli Tartu linnavalitsus.
Robotit tuleks usaldada, mitte karta
Eelmisel nädalal erutas inimesi Postimehe uudis Kersti Kaljulaidist, kes konverentsil   eestlasi justkui robotitega seotud ohtude eest hoiatas. Sotsiaalmeedia kubises irvhammaste naljadest, mis läksid otse presidendi kapsaaeda.Intensiivne sopaloopimine vallandus ka kommentaariumites, kus deklamee...
Tähetorni haruldused jõudsid tagasi alma mater’isse
Uus nõukogu asub jääajakeskuse juhti valima
Mida teeb üksindus mehega
Sadamateatris 9. novembril esietendunud Martin Alguse draamas «Midagi tõelist» on vaatajate ees kaks meest, Leo (Riho Kütsar) ja Karl (Veiko Porkanen), kes on vägagi erisuguste eelduste, loomuomaduste, saatuse ja elamise väega. Need kaks otsivad oma elu arvu ja tähendust, soovides teha sellele re...
Kätlin Konstabel: kaastundeväsimus ohustab kõigi abistajate töövõimet
Seda, et arstide endi rahulolu tööga ja vaimne vormis olek on seotud sellega, kui head abi nad anda suudavad, miskipärast eriti ei räägita. Vähe pööratakse tähelepanu ka kaastundeväsimuse riskile, mille levimus tervishoiusüsteemis on 15–85 protsenti.
Londoni metroorongid sõidavad järgmisest aastast Metecis valminud detailidega
Kodumaja jätkab Põhjamaades kortermajade ja hotellide ehitamist
Tartu Santos loobus tippliigadest
Tartu FC Santos otsustas loobuda järgnevatel hooaegadel tippliigades mängimisest ning jätkab 2019. aastal pallimist II liigas.
Hooldust vajanud robot tegi pallaslase maali hiigelrepro lõpuks valmis
Pühapäeval lõpetas Tartus Tähe 1 maja otsaseinal idufirma SprayPrinter robot koostöös oma inimkaaslastega suure maalingu, millega ta oli algust teinud oktoobri viimasel pühapäeval, kuid oli tookord öösel teose ülekandmise arvutist seinale katkestanud. Robot vajas natuke hoolt, seejärel testimist ...
Tartu linnakirjaniku uus raamat üllatab mitmeti
Kas kogemata või meelega, aga Tartu tänavune linnakirjanik Mika Keränen on raamatute avaldamises pakkunud oma fännidest lugejaile vaheldust. Supilinna laste salaseltsi Ramps juhtumeid on ilmunud üheksa. Vaheldumisi nendega on tulnud trükist «Minu Supilinn» täiskasvanuile ja kaks jalgpalliteemalis...
Tartlased on üldiselt prügiveoga rahul, kuid nurisevad selle paindlikkuse ja hindade üle
Tänavu said tartlased 5. juulist 10. augustini vastata Tartu kodulehel olevale küsimustikule, millega uuriti, kuidas linlased on rahul praeguse jäätmeveo korraldusega Tartu linnas ning millised on ootused sellele teenusele.
Tartu linn proovib õhusaastet vähendada voldikutega
Küttehooaja alguses tuletab linn ahjuküttega majades elavatele tartlastele meelde, et õige ahjukütmine aitab hoida linnaõhu puhta.
Põltsamaa esmatasandi tervisekeskus saab nurgakivi
16. novembril kell 15 toimub pidulik nurgakivi panek Põltsamaa esmatasandi tervisekeskusele.
Ahjust tuppa imbunud vingugaas ohustas üheaastast last
10. novembril kella 00.40 ajal teatati häirekeskusele, et Põltsamaa vallas Rõstla külas töötab ahiküttega korteris vinguandur. Päästjad selgitasid, et ving oli ilmselt tuppa imbunud liiga vara suletud siibri tõttu.
Jõgevamaal põles lahtise leegiga auto
9. novembril kella 23.53 ajal põles Mustvee linnas Aia tänaval lahtise leegiga seisva sõiduauto esiosa.
Tartus ähvardas stardipüstoliga mees teist inimest
11. novembri öösel teatati politseile, et Tartus Turu tänaval ähvardati 21-aastast meest relvataolise esemega.