Laatadel eksivad toiduohutusnõuete vastu enim singi- ja vorstimüüjad
Veterinaar- ja toiduamet keskendub tänavu avalikel üritustel, maantee ääres ja tänaval müüdavale valmistoidule ehk laadatoidule, kirjutab ERR.
Lähenevatel riigipühadel on osa välismakseid häiritud
Seoses 23. ja 24. juuni riigipühadega ei saa teha teatud välismakseid.
Saku ja A. Le Coq: pudel õlut läheb poes 20 senti odavamaks
Eesti suuremad õlletootjad Saku ja A. Le Coq ütlesid, et pärast 1. juuli aktsiisilangetust peaks pudeli õlle tavahind langema kaupluses laias laastus 20 senti.
Pöörane hüpe: abiellumise hind kasvab Tallinnas kuni kolm korda
Tallinna perekonnaseisuamet tõstab alates 1. juulist hindu ja kui seni maksis abielu pidulik registreerimine laupäeviti 90 eurot, siis nüüdsest tuleb selle eest välja käia 250 eurot, millele lisandub 30 eurot riigilõivu, vahendas ERR.
Vapiano avas Ülemiste keskuses uue restorani
Laienenud Ülemiste keskuses avatud uus Vapiano restoran mahutab pea 200 inimest ja tellimiseks eraldi kaarti enam kasutama ei pea.
Eesti hinnatõus Euroopa Liidu tipus
Eesti inflatsioon oli mais 3,1 protsendiga Euroopa Liidu (EL) riikide seas keskmisest kiirem, Eesti hinnatõus jäi alla vaid kolmele liikmesriigile.
Õiguskantsler nõuab võlgnikele pangas suuremaid õigusi
Pangad on seadnud ebaseaduslikke piiranguid täitemenetluse võlgnikele, leiab õiguskantsler Ülle Madise, ja soovib, et pankade tegevus võetaks uurimise alla. Kokku puudutab see kuni 150 000 eestimaalast.
Vaid üks kauplusekett kontrollib ise toiduainete mürgitaset, seda omatoodetes
Kaupluste vastutus müüdava kauba kvaliteedi ja puhtuse ees toetub eelkõige tootjatele ja tarnijatele, kuigi mõni kett kontrollib ka ise näiteks omamärgi tooteid. Eelmisel nädalal avalikustatud riigikontrolli raport leidis, et Eestis müüdavad puu- ja juurviljad ei pruugi olla puhtad ning võivad si...
Tallinnast Viini lennanud Nordica lennuk pöördus Riia kohal tagasi
Täna hommikul kella 8 paiku Tallinnast Viini suundunud Nordica lennukil avastati Riia kohal olles tehniline rike. Piloot pööras lennuki otsa ringi ning lendas tagasi Tallinnasse. Praeguseks on reisijad suunatud teise lennuki peale.
Tarbijakaitse palub olla ettevaatlik tasulistele numbritele helistamisega
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Ameti (TTJA) poole on pöördunud mitmed tarbijaid, kes on osalenud telemängus «Mängi ja Võida». Kanal 2, Kanal 11 ja Kanal 12 telekanalitel kuvatava interaktiivse telemängu osas on tarbijates tekitanud segadust asjaolu, et nende jaoks rakendub kõne tasu igal ...
Kuidas vältida internetis oste tehes pettuse ohvriks langemist?
Pangaliidu infoturbe toimkond on koostanud lihtsa juhendi, kuidas internetis oma rahaga turvaliselt ringi käia ja netipanka mõistlikult kasutada.
Omniva esitas uskumatuna näiva väljakutse: pakid jõuavad kohale
Eelmise aasta lõpus, kui logistikakeskusesse kolimine tõi kaasa pakkide hilinemisi, lubas Omniva, et Jaanipäevaks on Omniva pakkide kvaliteet tagasi parimal võimalikul tasemel. Jaanipäev on varsti käes ja nüüd pakub Omniva võimalust oma lubadust kontrollida.
Tahad lennata Miamisse või Maldiividele? Tänased reisileiud 12.06.2019
Tänased reisileiud viivad nii Jaapanisse kui ka USAsse. Euroopast rääkimata.
Kas sina ka? Inimesed neelavad nädalas umbes pangakaardi jagu plasti
Inimesed üle maailma söövad ja joovad iga nädal mikroskoopilisi plastosakesi sisse umbes viie grammi jagu, mis kaalult võrdväärne pangakaardiga, ütlesid uurijad kolmapäeval.
Üllatav graafik: bensiin ja diislikütus maksab kõigest kolmandiku tanklahinnast
Alexela juhatuse liige Alan Vaht tegi puust ja punaseks graafiku, millelt selgub, et tegelikult kütus ise on suhteliselt odav, kuid selle teevad kalliks lisatud maksud.
Milline on Eesti külastatuim kaubanduskeskus?
RAIT Faktum & Ariko uuringu järgi oli üle Eesti kõrgeima külastusindeksi väärtusega Ülemiste keskus, kõige meeldivam oli külastajatele Tartu Lõunakeskus.
Ettevaatust: SEB nime all levivad endiselt petukirjad
Riigi Infosüsteemi Ameti intsidentide käsitlemise osakond (CERT-EE) ja SEB Pank hoiatavad SEB nime all leviva petukirja eest, milles palutakse panga nimel avada link ja sisse logida.
Reisileiud 10.06: Matlalt Jaapani saarteni
Tänased reisileiud viivad Malalt kuni Jaapani saarteni.
Uskumatu lugu: ahv lohistas Kanaaridel Eesti pensionäri – kas kindlustus maksab?
Eesti inimeste reisid muutuvad üha ekstreemsemaks ning seetõttu võetakse reisikindlustuse juurde ka ohtliku tegevuse lisakaitse, kirjutas Äripäev.
Suvi toob lennunduses ajaloo suurimad hilinemised
Sel suvel on Euroopa õhuruumis ja lennujaamades oodata ajaloo suurimaid ummikuid. Seetõttu peavad Eesti inimesed arvestama, et lennureis puhkusele võib tundide viisi hilineda.
Tallinlaste soojaarved langevad
Konkurentsiamet kinnitas Utilitase taotluse alusel Tallinna kaugküttevõrgupiirkonna uueks piirhinnaks 47,6 eurot megavatt-tunni kohta, millele lisandub käibemaks.
AirBaltic peab maksma reisijatele 120 000 eurot hüvitist
Lennuhüvitisfirma Skycop andis eelmisel aastal lennufirma airBalticu kohtusse nõudes 385 Leedu reisijale hilinenud, tühistatud ja ülebroneeritud lendude eest hüvitist. Pärast pikki kohtuvaidlusi jõuti kokkuleppele, et airBaltic tasub reisijatele nende saamata jäänud hüvitised kogusummas 120 000 e...
Tänased reisileiud 06.06: Faro, Guadeloupe ja New York
Kuuenda juuni reisileiud suunavad huvilisi erinevatele mandritele.
Õõvastavad fotod: Saaremaa vorsti seest vaatas vastu karvatuust
Postimehele kirjutas lugeja, kes sai ebameeldiva üllatuse osaliseks, kui leidis Saaremaa lihatööstuse vorsti seest karvatuusti.
Kuidas valmib Eesti lipp?
4. juunil 1884 pühitseti Otepääl EÜSi lipuna sisse sinimustvalge lipp, mis aja edenedes muutus eesti rahva lipuks. Tänavu tähistab Eesti lipp oma 135. sünnipäeva.
Suured hinnakäärid: korterite hinnad Tallinnas kasvavad, mujal langevad
Tallinna korterite keskmine ruutmeetri hind kasvas mais aastaga ligi 4,9 protsenti 1952 euroni. Mujal Eestis langes korteri keskmine ruutmeetri hind mais aastaga 4,9 protsenti 774 eurole.
Ohhoo: odavad hinnad viivad Itaalia saarele ja eestlaste meelispaika Aasias
Tänased reisileiud viivad Itaalia saarele ja eestlaste meelispaika Aasias.
Tänasest saab lennata Tallinnast Malagasse
Läti riiklik lennufirma Air Baltic hakkab lähipäevil Tallinnast lendama kolmel uuel lennuliini Malagasse, Kopehaagenisse ja Brüsselisse.
Eestis avab uksed esimene Ibise hotell
Tallinnas avas täna uksed maailma ühte suurimasse hotelliketti Accor kuuluv Ibis Tallinn Center hotell.
Mida teha, kui keegi on sinu nimel laenu võtnud?
Kuigi Eestis toime pandud kelmuste osakaal on märkimisväärselt vähenenud, registreerib politsei igal aastal üle 700 säärase kuriteo, nende hulka kuuluvad ka isiku andmete kuritarvitamine laenu võtmiseks. Mida teha, kui see on juhtunud?
Ka prügi jätmine konteinerite kõrvale on karistatav
Pirital esineb igakuiselt probleeme jäätmete jätmisega nii metsatukka kui ka jäätmekonteinerite juurde.
Tallinna soojafirmad tahavad klientidelt vähem raha saada
Energiakontsern Utilitas plaanib konkurentsiametilt taotleda madalamat soojuse piirhinda.
Tänased reisileiud: lenda imekaunisse Havannasse
Postimehe reisiportaal teeb iga päev kokkuvõtte huvitavatest ja soodsatest lennupiletitest. Tänased piletid on kogutud trip.ee ja hetked.ee veebilehtedelt.
Kuidas petuskeemidest hoiduda?
Rahaasjade Teabekeskuse hiljutisest uuringust selgus, et ligi kolmandik elanikkonnast on puutunud kokku internetis või telefoni teel levivate petuskeemidega ning iga kümnes elanik on seetõttu raha kaotanud. Pettustes kaotatud rahasummad ulatuvad mõnekümnest eurost kuni 6000 euroni. Kuidas aga lev...
Poodide plastikulembus ajab tarbijad tagajalgadele
Sotsiaalmeedias levivad pildid, erinevate poekettide puuviljariiulitest, kus on tooted pakendatud kilesse, mõningal juhul on lisaks kasutatud ka vahtplasti.
Klient tankis viieliitrisesse kanistrisse kuus liitrit
Postimehele saatis pildi lugeja, kes oli Neste Viimsi tanklas oma viieliitrisesse kanistrisse saanud tankida kuus liitrit.
Tänased reisileiud: lenda soojale Küprosele 50 euroga
Postimehe reisiportaal teeb iga päev kokkuvõtte huvitavatest ja soodsatest lennupiletitest. Tänased piletid on kogutud trip.ee, lennuleidja.ee ja hetked.ee veebilehtedelt.
Tänased reisileiud: lenda Tallinnast otse imelisele Korfule
Postimehe reisiportaal teeb iga päev kokkuvõtte huvitavatest ja soodsatest lennupiletitest. Tänased piletid on kogutud trip.ee, reisiguru.ee, lennuleidja.ee ja hetked.ee veebilehtedelt.
POSTIMEHE REPORTAAŽ: käisin maanteeameti uut teooriaeksamit tegemas ja põrusin
Sügisest hakkavad juhilubade taotlejad tegema uut teooriaeksamit. Erinevalt senisest 30 küsimusest, on seal 40 küsimust, kuid mitme vastusevariandi vahel on õige ainult üks. Käisin koos fotograafiga proovimas, kuidas uus teooriaeksam välja näeb ja kas me ka puhtalt kogemuse põhjalt selle ära teem...
Tänased reisileiud: lenda võimsasse Araabia Ühendemiraatidesse 247 euroga
Postimehe reisiportaal teeb iga päev kokkuvõtte huvitavatest ja soodsatest lennupiletitest. Tänased piletid on kogutud hetked.ee veebilehtelt.