5 mobiilirakendust, mis su telefoni akut kõige rohkem söövad
Kui varem pidasid telefonide akud vastu päevi, siis nüüd tuleb telefon igal õhtul laadima panna, mõnel juhul lausa mitu korda päevas.
Varjatud puuduste leidmine nõuab spetsialisti silma
Olles just sidunud end pikaajalise eluasemelaenuga või teinud muid siduvaid samme, ei ole kuigi meeldiv leida end olukorrast, kus olete ostnud kinnisvara, mida tõenäoliselt varaks enam nimetada ei saagi.
Elroni uus piletimüügisüsteem valmib aasta lõpuks
Elroni uus piletisüsteem võetakse tõenäoliselt kasutusele selle aasta lõpus – sügisperioodil viiakse koos piletisüsteemi arendaja Ridango AS meeskonnaga läbi veel täiendavaid süsteemi testimisi, et tagada nii sujuv üleminek uuele süsteemile kui ka selle terviklik toimimine erinevatel platvormidel.
Merivälja elanikud: Maxima üritab teostada plaani vahendeid valimata
Merivälja Puki tee elanikud, kelle naabrusesse Maxima juba pea 10 aastat kauplust on soovinud rajada, süüdistavad jaeketti plaani jõuga läbisurumise soovis, mis tähendab nii üldplaneeringu nõuete eiramist, elamumaa kinnistute ülesostmises kui läbipaistmatus asjaajamises. Maxima ei soovi dialoogi ...
Mööblihiid IKEA avaldab esimese eestikeelse e-kataloogi
Seoses poe avamisega Riias avaldab Rootsi kodusisustuskaupluste kett IKEA juba suve lõpus oma e-kataloogi ka eesti keeles.
5 asja, mida parem mitte guugeldada
Enamikul juhtudel on Google hea otsingumootor, kust leida vastuseid nii mõningatelegi painavatele küsimustele.
Vaata FreshGO retseptivõistluse võitjaid!
Täna lõppes FreshGO e-toidupoe suur retseptivõistlus „Minu parim retsept“, kuhu kodukokad üle kogu Eesti esitasid ühtekokku 54 maitsvat retsepti.
Maxima läheb kohalike vastuseisust hoolimata Meriväljale kaupluse rajamisega uuele ringile
Kauplusekett Maxima, mis elanike vastuseisu tõttu loobus mõne aasta eest Meriväljale kaupluse rajamise plaanist, üritab taas oma kinnistule poe ehitada.
Kuum suvi tõstab Euroopas õlle ja viski hinda
Kuum ja põuane suvi mõjutab muuhulgas ka õlle, viski ja džinni hinda, kuna odrasaak on vilets ja linnaseid saab tänavu vähe.
Õunatalu on põua tõttu pumbanud puudele 4,6 miljonit liitrit vett
Taluõuna nimel all Nõmme turul oma õuntega kauplev Halika Õunatalu tõdeb, et tänavuse erakordse põuaga on nad pidanud oma viljapuudele pumpama joogiks juba 4,6 miljonit liitrit vett.
Enamik rendib liiga väikese peotelgi
Tüüpilisim viga peotelgi rentimisel on valearvestus telgi mõõdu ja inimeste arvu kõrvutamisel, teab Extrahaus OÜ müügijuht Mario Lerner. «Tellitakse ühe mõõduga telk, kuid hiljem kutsutakse nii palju külalisi, et kõik väga hästi ära ei mahu ja olemine võib minna piinlikult kitsaks,» rääkis ta.
Priipilet pani bussid kiiremini sõitma
Seoses 1. juulist kehtestatud tasuta sõidu õigusega maakonnaliinidel ei ole bussijuhil enam vaja peatustes peatumisel lisaaega piletite müügiks ja sellest tulenevalt muutuvad kõigi Saaremaa maakonnaliinide sõiduajad lühemaks.
Coopi sularahateenus konkurentide pangaautomaatide arvu esialgu ei vähenda
Eesti suurim jaekaubanduskett Coop hakkas sellest nädalast alates pakkuma kõigi 350 kaupluse kassadest üle Eesti sularaha väljamakse teenust. Pankadest konkurente see sularahaautomaatide võrgustikku esialgu ümber korraldama ei pane.
Aita valida rahva lemmik FreshGO retseptivõistluselt ja võid võita kinkekaardi!
Vali allolevast galeriist oma lemmikretsept ning aita valida FreshGO e-toidupoe retseptivõistluse “Minu parim retsept” rahva lemmik! Kõigi hääletajate vahel läheb loosi kaks FreshGO 50€ kinkekaarti.*
Nõuanded: kuidas koduseid taimi põua käest päästa?
Erakordse suvesooja miinuspooleks on põud, mis teeb mitmetes Eestimaa paikades aiaomanikele muret.
Amazon lõpetas natsisümboolikaga kaupade müügi
Amazon on eemaldanud oma veebipoest müügilt natsisümboolika ja muude rassistlike sümbolitega tooted ning blokeerinud ka nende müüjad.
Lugeja küsib: millised ohud kaasnevad kaasomandis oleva korteri ostmisel?
«Millised ohud või eripärad kaasnevad kaasomanis oleva korteri ostmisel?» küsis lugeja.
Nii palju taimetoitluse populaarsusest: eestlaste isu liha järele vaid kasvab
Värsked statistikaameti andmed näitavad, et eestlased tarbivad jätkuvalt enim sealiha, täpsemalt 40,7 kilo inimese kohta. Lisaks on kogu lihatarbimine viimase viie aastaga kasvanud ligi 15 protsenti.
Coop Pank lõpetab uuest aastast koodikaartide kasutamise
Coop Pank lõpetab alates järgmise aasta algusest oma interneti- ja mobiilipangas koodikaartide kasutamise.
Lugeja küsib: miks erineb poesalat nii palju kodus tehtust?
«Millest Maxima, Rimi ja Selver oma salateid valmistavad, et need nii halva maitsega on. Ostsin hiljuti Selverist suitsukana salatit ja see oli lihtsalt rõve. Salati valmistamine ei saa ju nii keeruline olla, kui lisad sinna kvaliteetset majoneesi ja hapukoort. Kas tõesti salati mitmekordne pesem...
Luminori pangamaksetel esinesid tõrked
Luminori pangamaksed olid eile tehniliste probleemide tõttu häiritud.
HINNAVÕRDLUS turuhinnad on kuuga langenud, maasikaid lettidelt naljalt enam ei leia
Kodumaiste turusaaduste aeg on jõudnud haripunkti - lettidele on jõundud nii värske kurk kui ka tomat, kes otsib, see leiab ka maasikamüüjad üles.
Mida teha petukõne kahtluse korral?
Möödunud nädalal leidis laiemat kõlapinda juhtum, kus kõigi kohalike mobiilioperaatorite klientideni jõudsid nn petu- ehk õngitsuskõned eksootilise asukohaga Samoa riigist.
Riia lähistel valmis ametlikult IKEA pood
Rootsi mööblifirma IKEA poe ehitus Riia lähistel Stopinis sai ametlikult valmis, teatas Läti riiklik ehituskontrollibüroo teisipäeval.
Kreemine maitseelamus või tõeline õudus? Söögikoht tuli välja majoneesijäätisega
Majonees on sattunud tihti toiduteemalistesse vaidlustesse. Antud juhul on kaste leidnud oma tee aga magustoitude sekka ja see on pannud terve interneti kihama, vahendab today.com
Uuenev toiduseadus leevendab nõudeid väikeettevõtjatele
Maaeluministeerium sai valmis toiduseaduse muutmise eelnõu, et vähendada bürokraatiat ja innustada toidu käitlemisega tegelema rohkem ettevõtjaid.
Kuidas saada lahti herilastest?
Taas on käes see aeg aastas, kui herilasi on kõik kohad täis. Kui osadele on nad lihtsalt tüütud tegelased, siis võib mõnele herilase nõelamine eluohtlikuks muutuda.
Kuumalaine: ventilaatorid on poodides otsakorral
Erakordselt kuum suvi teeb palju tuska külmalembelistele, kes lämbe palavuse eest konditsioneeride ja ventilaatorite juures jahutust otsivad.
Soomes ei töötanud pangakaartide maksed
Mitmete Soome pankade kliendid ei saanud pühapäeval oma pangakaartidega makseid teha.
Nördinud klient: poeparkla lagi lõhub sõidukeid
Laagri Selveri parkla lagi rikkus ära seal parkinud BMW X6 maasturi tagaluugi, poe kinnitusel vastab parkla igati nõuetele.
Kas plastkõrtest loobumine päästab maailma?
Mitmed ettevõtted on viimasel ajal teatanud plastkõrte kasutamisest loobumisest, ent on sellest päriselt ka kasu? küsib BusinessInsider.
Tallinna külastab täna kuni 900 kruiisituristi
Pühapäeval külastab Tallinna kaks kruiisilaeva kuni 900 turistiga pardal.
15 asja, mida matkale kaasa võtta
Paariks päevaks metsa või rabasse matkale minekuks ei piisa vaid kihilisest riietusest ja mugavatest jalanõudest. Hansaposti veebikaubamaja tootejuht Kadri Paide toob välja 15 asja, mis tuleks kaasa pakkida.
Ekspert annab nõu: mida korstna ostmisel jälgida?
Korstna peab alati valima lähtuvalt kütteseadmest, sest vastasel juhul võib juhtuda, et kütteseade ja korsten ei sobi omavahel kokku.
Neid brände armastavad tänapäeva noored kõige rohkem
Turu-uuringutefirma Morning Consult avaldas äsja TOPP 25e tänaste 20-30-aastaste  noorte lemmikbrändidest, kirjutab BusinessInsider.
Laevaga saab nii Visbysse kui ka Piirissaarde
Suvised laevasõidu-eripakkumised püüavad pilku ja panevad unistama. Tõsi, suurem osa suvistest laevareisidest on juba pikalt ette välja müüdud.
Uskumatu lugu: autopesula klient leidis eest vastu seina sõidetud auto
Tallinnas oma Mazda autopesulasse viinud kliendi üllatus oli suur, kui puhastatud auto asemel ootas teda hoopis vastu seina puruks sõidetud auto. Teenusepakkuja pole senini kahju hüvitanud, asendusautoks aga pakkus registrist maha võetud tehnoülevaatuseta sõidukit.
Lugeja pilt: Omniva võttis postiindeksi eest lisatasu
Postimehele saatis pildi lugeja, kellelt võeti Omniva postkontoris postiindeksi eest lisatasu. «Miks võtab Eesti Post postiindeksi küsimise eest eraldi tasu? See info on ju tegelikult täiesti tasuta internetis saadaval,» kirjutas lugeja.
Võltsitud eurode arv on jätkuvas languses
2018. aasta esimesel poolel kõrvaldati ringlusest ligikaudu 301 000 võltsitud europangatähte.
Klient: mind taheti Euronicsis lolliks teha!
Tallinna elanik Aleksandr ostis Euronicsi poest uue pesumasina ning avastas sellelt kodus selged kasutamisjäljed.
Turkish Airlines hakkab Tallinnast Istanbuli lendama 10 korda nädalas
Järgmise aasta mai lõpust hakkab Turkish Airlines Tallinna lennujaamast Istanbuli lendama senise seitsme korra asemel 10 korda nädalas.
Kuumad ilmad kergitasid Circle K veemüüki rohkem kui poole võrra
Eelmisel nädalal jätkunud lõunamaiste temperatuuridega suveilmad panid Eesti inimesi võrreldes eelmise aasta juuli keskpaigaga oluliselt rohkem jahedaid jooke tarbima.
Lugeja küsib: miks on Tallinnas praktiliselt võimatu Sixti jalgratast rentida?
«Miks pole Tallinnas saada Sixti rendirattaid ei hommikul ega õhtul? Maksimaalselt 1–2 ratast ühes rendikohas. Ei usu, et tallinlased rendivad neid pikaajaliselt. Alati kui soovin rentida, siis pole just saadaval. Kodulehel on mainitud, et peaks olema rohkem 100 ratast Tallinnas,» kirjutas lugeja.
SUUR ARBUUSITEST kas kaheeurose kilohinnaga turuarbuus teeb poe omadele silmad ette?
Südasuvi on käes ja arbuusimüük jõudnud haripunkti. Arbuuse ostes loodame tihti aga pimedale õnnele, sest vilja sisse enne selle lahtilõikamist ei näe.
Kit Kat ei saanud Euroopa Kohtult kaubamärgi kaitset
Euroopa Kohus langetas kolmapäeval otsuse, et kuulus šokolaaditahvel Kit Kat ei vääri kaubamärgi kaitset Euroopa Liidus.
Kallinenud kütus sunnib Finnairi piletihindu kergitama
Finnairi majandustulemustest selgub, et ettevõtte käsi pole viimasel ajal kuigi hästi käinud. Peamiste põhjustena tuuakse kallinenud reaktiivkütus, kirjutab Helsingin Sanomat.
Testitakse uusi anduritega prügikonteinereid
TVO paigaldas Tallinnas ja Saue vallas asuvatele pakendikonteineritele elektrooniliste anduritega teavitussüsteemi. Samade konteinerite täitumisest saab teada anda ka nupuvajutusega.
Biomarket kutsub tarbijaid tagasi tooma metalli sisaldava kookosjahu
Biomarket kutsub kliente, kes on hiljuti kookosjahu ostnud, riknenud toodet tagasi poodi tooma.
Lugeja küsib: miks pean EV 100 ühislaulmisele pileti ostma?
«19. augustil toimub Tallinna lauluväljakult suur üheslaulmine, millega tähistatakse Eesti riigi 100. sünnipäeva. Miks tuleb sellisel rahvapeol osalemiseks pilet osta, miks ei ole see üritus tasuta?» , uuris Postimehe lugeja.
Eesti Pank soovitab inimestel igaks juhuks sularaha kaasas kanda
Eesti Panga riskijuht Aalo Kuke sõnul võiks inimesed igaks juhuks endaga kaasas kanda sularaha juhuks, kui ilmneb mõni makseterminalide tõrge.