Tallinlane tellis lepapuust küttepuid, aga sai märjad ja pehkinud segapuud
Eakale emale tellitud 10 ruumi kuiva lepa küttepuud toodi kohale märja, osalt lõhkumata ja pehkinud segapuudena.
LG tõi Eestis müügile kahe trumliga pesumasina
LG tõi Eestis müügile kahe trummliga pesumasina, mis võimaldab korraga pesta kahte erinevat pesukogust.
Piltuudis: Pärnu hotell ei lase laste lõbu rikkuda
Pärnu Carolina hotelli lifti on paigaldatud lustakas silt, mis palub laste juureolekul lifti nuppe mitte vajutada, et kogu rõõm jääks lastele.
Tarbijakaitse infokioskid hakkavad poodides kliente nõustama
Esmakordselt on tarbijail võimalik tarbijavaldkonda puudutava nõu saamiseks pöörduda kaubanduskeskustesse paigaldatud elektrooniliste abimeeste poole, kust saab vastuseid enamlevinud küsimustele.
Amazoni kullerid toimetavad 200 pakki päevas vähem kui miinimumpalga eest
Amazoni autojuhid peavad päevas kohale toimetama üle 200 paki, mille eest makstakse neile vähem kui miinimumpalka ja lisaks on paljud sunnitud tiheda graafiku tõttu pudelitesse urineerima, sest pausideks pole aega.
Lugeja küsib: kas kontoris jõulukaunistuste ülespanekul juhtunud õnnetus on tööõnnetus?
Hakkame kontorit jõuludeks kaunistama. Kui keegi peaks kaunistamise ajal viga saama, kas siis on tegemist tööõnnetusega?
Suurt lotovõitu ennustas horoskoop
Eelmise nädala kolmapäeval loositi «Suure lotokolmapäeva» telesaates välja Bingo lotojackpot summas 383 588 eurot.
Loe, kas ka sina oled oma jõulukuuske valesti ehtinud?
Enamik inimesi kerib jõulutulesid ümber kuusepuu, kuid selgub, et on palju parem viis kuusele tulede kinnitamiseks.
Galerii: vaata, kuidas sooritati jõuluoste möödunud sajandi algul!
Tänapäeval sooritavad enamus oma oste juba internetis, kuid rohkem kui sada aastat tagasi, kogunes New Yorki populaarseimatele tänavatele juba tohutult inimesi jõuluks sisseoste tegema.
Meisterda ise: kuidas teha kauneid kaarte lähedastele
Jõuluaeg on lähenemas ja sellega kaasneb ka armas traditsioon lähedastele jõulukaarte saata. Vaata videost, kuidas meisterdada kaarte nagu professionaal.
Jõulupuu eluiga sõltub peremehe usinusest
Jõulukuu tähendab peale piparkookide ja verivorstide söömise ka jõulupuu kojutoomist. Mõnele on see traditsiooniline kuusk, mõnele hoopis nulg. Elus puu vajab aga ellujäämiseks hoolitsust.
Piparkooginäitus «Vana Tallinn» jäädvustas magusalt pealinna ajaloo
Tänavu 12 korda toimuv PiparkoogiMaania kunstinäitus jäädvustas tänavu Tallinna linna ajalugu ja on loovinimeste kingitus Eesti Vabariigi sajandaks juubeliks.
Postimees maitseb: milline pühadeõlu tänavu rokib?
Jõulude ja talve saabudes jõuavad poelettidele erinevate tootjate pühadepruulid. Postimehe tarbija toimetus valis hetkel poes saadaval olevad seitse õlut ja asetas need omavahel võistlustulle.
«Üle-eestilised» jõulutuurid paljude eestlaste kodukanti ei jõua
Käimas on iga-aastane jõulutuuride hooaeg, mille vältel Eesti armastatuimad muusikud tuuritavad, pakkudes lisaks heale meelelahutusele jõulumeeleolu. Ometigi jäetakse mitu piirkonda «üle-eestiliste» kontserttuuride vältel puutumata.
Galerii: Coca-Cola Plaza avas 500 000 euro eest uuendatud A. Le Coq sviidi
Täna avati 500 000 euro eest täieliku uuenduskuuri läbinud Coca-Cola Plaza A. Le Coq Sviit.
6 nõuannet turvalisteks pühadeostudeks veebipoodides
Üha rohkem inimesi sooritab oma pühadeostud erinevatest veebipoodidest. Paraku ilmub just aasta lõpus välja rohkem ebaausaid kaupmehi, kes kasutavad ära inimeste ostumeeleolu ja nõrgenenud tähelepanu veebipoodide turvalisusele.
6 asja, mida ei tohiks kindlasti teha jäätunud esiklaasiga
Talvehommikune aknakraapimine on põhjamaalastel tavaline argipäeva osa, aga hoolimata aastakümnete pikkusest kogemusest tehakse ikkagi vigu.
Populaarseimad advendikalendrid on juba läbimüüdud
Advendikalendrite müük on tänavu poodides edukalt möödunud ja paljud populaarsed kalendrid, nagu Kinderi ja Lego omad, on juba läbimüüdud.
Pühadehooaeg käivitas Facebookis uut tüüpi pettuse
Petised levitavad Facebookis teateid jõulukinkide vahetustest, mida on laialdaselt jagatud, kuid millest osa võttes, kingitakse oma raha kelmidele.
Videomänge levitav Steam tähistab Soome sünnipäeva allahindlusega
Ülemaailma populaarne tarkvaralevitaja Steam pakub juubeli puhul Soomes arendatud ja loodud mängudele allahindlusi.
Soomlasest kirjanik otsustas raamatuskandaali tõttu boikoteerida Prismat
Soomlasest lastekirjanik Mika Keräneni sõnul  mõjus Prisma reklaam «Jälle raamat?» talle solvavalt ning loobub edaspidi selle poeketi külastamisest.
Ajastu lõpp: täna avati viimane Säästumarketist ümberehitatud Rimi kauplus
Tallinnas Tammsaare teel avati täna viimases Säästumarketi hoones Rimi Supermarket. Aasta jooksul muutis Rimi 34 Säästumarketit Rimideks ja 9 Säästumarketit suleti.
Inglismaa toidukett soovib üllataval viisil toidujäätmeid vähendada
Supermarketite jaekett Co-op plaanib müüa «parim enne» ületanud kaupu, et vähendada nii raisku minevat toitu.
Neljapäeva varahommikul on Swedbanki teenused häiritud
Swedbank teatab oma facebooki lehel, et neljapäeva öösel ja varahommikul esineb nende teenustes häireid.
Lugeja küsib: kas EL uue määrusega tuleb lapsel ka Facebooki konto loomiseks vanemalt luba küsida?
«Järgmisel kevadel hakkab kehtima Euroopa Liidu isikuandmete kaitse üldmäärus. Kas seoses määrusega peab alaealiste isikuandmeid kogudes edaspidi alati lapsevanemalt nõusolekut küsima? Näiteks suhtluskeskkonna kasutamisel – kas konto loomiseks peab olema lapsevanema luba?» soovis lugeja teada.
Suur ülevaade: tänane olukord elektri-ja gaasiturul
Täna joonistuvad Eesti energiaturul välja mõned murekohad, mille ühiseks näitajaks võib laiemas plaanis pidada kodutarbija teadmatust. Elektri-ja gaasituru võrdlusportaalild elektrihind.ee ja gaasihind.ee tegid ülevaate turu murekohtadest.
Kuidas katus talveks ette valmistada?
Enne talve ja suurema lume tulekut tasuks maja katus üle vaadata, et kevadest ei annaks märku veeloik põrandal.
Vaata, millistes riikides on kõige rohkem Michelini kolme tärniga pärjatud restorane
Michelini tärne jagatakse väljapaistvatele restoranidele aastast 1926. Nad on kvaliteedimärgiks ja meelitavad restorani kliente, vahendab statista.com.
Veebikonstaabel: jõulud toovad ka pühadepetturid
Igal aastal hakkavad pühade ajal tegutsema pühadepetturid, kes pühade aegset kiirustamist ja üldist asjade ostmise hooaega enda kasuks ära kasutavad.
Hea toon: kodumaine toit ohtlikus koguses taimekaitsevahendite jääke ei sisalda
Veterinaar- ja toiduamet ning põllumajandusamet analüüsivad igal aastal erinevaid eesti toidutooteid ja kontrollivad sealt taimekaitsevahendite jääke. Selle eesmärgiks on kontrollida, kas toit vastab toiduohutusele kehtestatud nõuetele.
Mida peaks teadma toidulisandite kohta?
Suur hulk inimesi võtab oma tavapärase toidu juurde toidulisandeid, lähemalt uurimata, kas neist ka tegelikult kehale kasu on.
Uuring: Enamik eestimaalastest seostab kiirtoiduga peamiselt kahte brändi
Socio Uuringukeskuse koostatud värskest kiirtoiduturu ülevaatest selgub, et Hesburgerit ja McDonaldsit nimetab kiirtoidukohana spontaanselt üle 80 protsendi eestimaalastest, kõikide teiste brändide nimetamine jääb alla 20 protsendi piiri.
Sharm El Sheikhi startinud lennuk pöördus tagasi Tallinna
Flightradar24 andmeil pöördus täna õhtul Sharm El Sheikhi lennanud SmartLynx Airlines Estonia lennuk Valgevenel kohal tagasi Tallinna.
Galerii: advendikalendrid pole enam ainult mudilastele
Viimastel aastatel on poodidesse jõudnud hulgaliselt advendikalendreid ja lisaks magusatele kalendritele on välja tuldud huvitavate alternatiividega nii lastele kui täiskasvanutele.
Kui paljud toidupoed annavad töötajatele aasta esimese päeva vabaks?
Täna teatas Maxima, et jäävad 1. jaanuaril suletuks ja töötajad saavad vaba päeva. Postimehe tarbijatoimetus uuris, kuidas on lood teiste suuremate kauplustega.
Euronõuded keelavad liiga kollased friikartulid
Alates 11. detsembrist hakkab Soomes kehtima uus euroliidu regulatsioon, mis lubab klientidele pakkuda vaid kuldkollaseid friikartuleid ning sööjatel tekib võimalus spetsiaalse värvikaardi abil kontrollida, kas värv on ikka õige.
Suur poekett 1. jaanuaril uksi lahti ei tee
Tänavuste jõulude ajal Maxima poodides lühendatud tööaeg, uue aasta esimesel päeval aga jäävad poed suletuks.
Mille poolest erinevad tanklate talvised diislikütused?
Alates esimesest detsembrist peavad kõik Eesti kütusemüüjad olema varustatud külmakindla diisliga, kuid iga tanklaketi kütus on natuke erinev konkurentidest.
Hinnaerinevus müügisaalis ja kassas: süüst pole puhas ükski kontrollitud pood
Mullu sügisel tarbijakaitseameti korraldatud hinnakontrollist selgus, et hind müügisaalis ja kassas erines kõikides kontrollitud poodides.
Tahvel-ja sülearvutite käive kasvas aastaga
Eelmise aasta oktoobrikuuga võrreldes tõusis müügikäive pea 14 protsenti.
Ananassist jõulupuud vahetavad kuusepuud välja
Kui osa inimestest sõidab jõuluks troopilisse kliimavöötmesse, siis toovad mõne troopika endale koju – täpsemalt ananassijõulupuu näol.
Kuulus kokk annab nõu: kuidas teha ideaalset džinni-tooniku kokteili
Džinn toonikuga on üks maailma kõige lihtsamaid ja populaarsemaid kokteile, kuid tippkokk Heston Blumenthal usub, et enamik teeb seda valesti.
Koostöö sertifikaadita kakaotarnijatega aitab areneda vastutustundlikuks tootjaks
Fazeri kakao- ja šokolaadi tootekvaliteedi vanemspetsialisti Majlen Fazeri sõnul ei oma 80 protsenti kakaotarnijatest, kellelt šokolaadihiid kakaod ostab, sertifikaati ja seda kindlal põhjusel.
Kuidas erineb vinguandur suitsuandurist?
Järgmisest aastast muutub gaasiseadmetega kodudes vingugaasiandur kohustuslikuks, praegu peab siseministeerium plaani need kohustuslikuks muuta ka tahkeküttega elamutes.
Video: millise ostuhulluse tõid kaasa 1000 kroonised telerid aastal 2001?
Aastal 2001 teatas uue kaupluse uksi avav ONOFF, et müüb esimestele külalistele telereid hinnaga 1000 krooni. Telekaid kogus ostma sadakond erinevas eas mehi ja naisi, kes üksteisega sugugi läbi ei saanud.
Täna on «must reede»! Kuhu poodidesse tõi ostupüha kõige suuremad allahindlused?
USAst tuntud «must reede» laieneb jõudsalt üle maailma ja erandiks pole ka Eesti, kus mitmed kaubanduskeskused ning tehnikapoed pakuvad tavapärasest suuremaid allahindlusi.
Kust saab Eestis osta kalkunit ja kui populaarne see üldse on?
Täna tähistatakse USAs tänupüha, mille puhul ei puudu üheltki ameerika peolaualt kalkun. Eestis tänupüha ei tähistata, kuid jõulude eel ilmub ka Eesti poelettidele rohkem kalkunilihast tooteid kui muidu.
Kinnisvarafirmad ei seosta sooduspakkumiste lainet hinnalae saavutamisega
Paljud Tallinna piirkonna uusarendused pakuvad kortereid kampaania korras soodushinnaga või lubavad kiirele ostjale kauba peale köögimööblit.
Enneolematute «musta reede» sooduspakkumiste taga võivad olla petturid
RIA vahendab oma veebiblogis nõuandeid, kuidas internetist musta reede puhul ostes raha, närve ja arvutit säästa, sest ostupüha ajal hoogustub petturite töö.
Jõulukingid – ideest teostuseni
Jõulud on erakordne aeg aastas. Jõuluroad, kaunis jõulupuu, hubased õhtud lähedaste seltsis ning loomulikult toredad kingid. Ja kui vahva on lastega koos kogu kodu taas jõuluehteisse sättida ning jõulupühade saabumist oodata. Laste jaoks on kindlasti üheks olulisemaks osaks jõuluhommikul tõusta n...