Graafik: Tallinna kütusehinnad langesid, kuid ületavad lõunanaabrite omi tuntavalt
Circle K reedesest hinnavõrdlusest selgub, et nädalaga langesid kütusehinnad Tallinnas, kuid tõusid nii Riias kui ka Vilniuses.
SUUR AUTOPESULATE VÕRDLUS: kus saab sõiduki kõige soodsamalt puhtaks?
Kevade saabudes hakkavad paljud autoomanikud oma sõidukit suveks ette valmistama – vahetatakse rehvid, minnakse üle suvisele aknapesuvedelikule ja paljud pesevad auto nii seest kui ka väljast puhtaks.
Baltic Shuttle soovib käivitada Tallinna-Kiievi bussiliini
Praegu Tallinna ja Peterburi vahet sõitev bussifirma Baltic Shuttle soovib koos partneritega käivitada iga päev sõitva Tallinna-Kiievi-Tallinna bussiliini.
Piltuudis: Nõmme turul müüakse hanemune kilohinnaga
Kui tavapäraselt ollakse harjunud mune ostma tükihinnaga, siis võib Nõmme turult hane-ja pardimune kilohinnaga osta.
Hoiatus: liikvel on ohtlikud õngitsuskirjad!
Küberinsidentidega tegelev CERT-EE hoiatab ohtlike õngitsuskirjade eest.
Tänased reisileiud: ca 40 euroga Londonisse või Berliini
Postimehe reisiportaal teeb iga päev kokkuvõtte huvitavatest ja soodsatest lennupiletitest. Tänased piletid on kogutud trip.ee ja lennuleidja.ee veebilehtedelt.
Tänased reisileiud: uskumatult hea hinnaga New Yorki
Postimehe reisiportaal teeb iga päev kokkuvõtte huvitavatest ja soodsatest lennupiletitest. Tänased piletid on kogutud trip.ee veebilehelt.
Odavlennufirma Smartlynx pääses mustast nimekirjast
Odavlennufirma SmartLynx eemaldati pärast kliendile lennuhüvitise väljamaksmist tarbijavaidluskomisjoni mustast nimekirjast.
Kuidas osta internetist autot nii, et petta ei saaks?
Välismaalt kasutatud auto ostmine on tarbijate seas küllalt levinud ning tavaliselt on selle tippaeg kevadel.
Mida tähendab kevad automaatkäigukastile?
Soojade kevadilmade saabudes võtavad paljud meist ette pikemaid sõite, mis paneb proovile ka neljarattalise sõbra.
Tänased reisileiud: suvitama Lõuna-Portugali või Sri Lankale
Postimehe reisiportaal teeb iga päev kokkuvõtte huvitavatest ja soodsatest lennupiletitest. Tänased piletid on kogutud trip.ee veebilehelt.
Tallinna Loomaaed kergitab hindu
Tallinna Loomaaed muudab alates 1. maist hinnakirja, mis tähendab, et mitmed piletid lähevad külastajatele kallimaks.
Vaata, millised EL liikmesriigi elanikud kõige rohkem köögivilju söövad?
Köögiviljade tarbimine Euroopa Liidus on riigiti väga erinev. Näiteks kui Iirimaal ja Belgias söövad igapäevaselt köögivilju 84 protsenti rahvast, siis sööb Ungaris köögivilju iga päev vaid 30 protsenti.
Elektri hind tegi sel nädalal tugeva hüppe
Sel nädalal on elektri hind Eestis tugevalt ehk tervelt kolmandiku võrra tõusnud, selgub elektribörsi NordPool Spot andmetest.
HOIATUS: liikvel Swedbanki meenutavad, kuid kahtlase sisuga SMS-id!
Neljapäeva pärastlõunal hakkasid levima kahtlase sisuga SMS-id, mille saatjaks on näiliselt Swedbank ja mis suunavad kahtlase veebiaadressiga lehele, mis on Swedbanki kodulehega väga sarnane.
Kümmekond tootjat piirab suhkru hulka oma toodetes
Kümmekond Eesti toidu- ja joogitootjat leppis kokku, et hakkavad piirama lisatud suhkrute hulka oma toodetes.
Elroni piletitulu lõi märtsis rekordi
Elroni rongidega tehti jaanuarist märtsini 100 000 reisi enam kui möödunud aasta samal perioodil. Esimesel kolmel kuul kasvas sõitude arv 5 protsenti, kokku tehti 1 936 000 sõitu. Märtsis müüdi pileteid rekordilise, ligi 1,5 miljoni euro väärtuses.
Tallinn, Tartu ja Helsingi soovivad luua piletisüsteemi ristkasutust
Tartu linn osaleb koos Tallinna transpordiametiga projekti «e-Ticketing» raames korraldatavas ühishankes, võimaldamaks Tallinna-Helsingi-Tartu ühistranspordi piletimüügi ristkasutust mobiilirakendustes.
Lugeja küsib: mida teha vanade tulekustutitega?
«Mida teha vanade tulekustutitega?» küsis lugeja.
Tänased reisileiud: avastamist ootab paradiisisaar Bali
Postimehe reisiportaal teeb iga päev kokkuvõtte huvitavatest ja soodsatest lennupiletitest. Tänased piletid on kogutud trip.ee ja lennuleidja.ee veebilehtedelt.
1,4 euro piir varsti käes: kütusehinnad tõusid taas
Nädala alguses kergitavad kütusemüüjad hinnad taas lakke. Täna oli 95-oktaanise bensiinihinnaks kujunenud 1,399 eurot liitri kohta.
Amet: Eesti lipu märgiga toodete pakendid peavad olema selgelt läbimõeldud
Tarbijates tekitas Toiduliidule kuuluva kvaliteedimärgise «Eesti lipu märk» kasutamine küsimusi, mistap uuris Tarbijakaitse ja Tehlinise Järelvalve Amet (TTJA), kas märgi kasutamise üldpõhimõtted on tarbijakaitse normidega vastuolus.
Lõpuks ometi: üks pood võtab vastu pandimärkideta Lätist ostetud purke ja plastpudeleid
Nüüd on võimalik Prisma Peremarketi taaraautomaatides tagastada ilma pandimärgita pakendeid. Automaadid võtavad tasuta vastu kõiki metallist ja plastist joogipakendeid, mille omadused on masinale pakendi tuvastamiseks selgeks õpetatud.
Tänased reisileiud: 37 euroga Londonisse ja tagasi
Postimehe reisiportaal teeb iga päev kokkuvõtte huvitavatest ja soodsatest lennupiletitest. Tänased piletid on kogutud trip.ee ja lennuleidja.ee veebilehtedelt.
Lubadustest noortele peredele jäi alles sõnade vaht
Kui valimislubadustes lubas eelkõige EKRE oluliselt noorte perede olukorda parandada, siis äsja sõlmitud Keskerakonna, EKRE ja Isamaa valitsusliidu leppes on neist lubadustest järel vaid riismed.
Hinnavõrdlus: Tallinna bensiinihinnad rallivad lõunanaabrite eest ära
Circle K reedesest hinnavõrdlusest selgub, et nädalaga tõusid Baltimaade pealinnadest kütusehinnad kõige enam Tallinnas. Hinnatõusu taga on naftakartelli OPEC tootmiskärped, Iraani ekspordi vähenemine ja laialdased voolukatkestused Venezuelas.
IKEA asus Eestis esimesi töötajaid otsima
Tänavu e-poega Eesti turule siseneda plaaniv IKEA alustas esimeste töötajate otsimist, üks esimesi täidetavaid ametikohti on personalidirektori positsioon.
Tänased reisileiud: soodsalt kuuma ja metsikusse Argentiinasse
Postimehe reisiportaal teeb iga päev kokkuvõtte huvitavatest ja soodsatest lennupiletitest. Tänased piletid on kogutud trip.ee veebilehelt.
Hinnatõusu vedasid eluasemega seotud kulud
Tarbijahinnaindeks tõusis märtsis võrreldes eelmise aasta sama kuuga 2,3 protsenti ning võrreldes veebruariga 0,3 protsenti. Hinnatõusust ligi neljandiku moodustasid eluasemega seotud kulud.
Tänased reisileiud: hea hinnaga Kreeka päikese alla
Postimehe reisiportaal teeb iga päev kokkuvõtte huvitavatest ja soodsatest lennupiletitest. Tänased piletid on kogutud trip.ee veebilehelt.
Vaata järele: kas sinu laps sõidab selles eluohtlikuks tunnistatud turvatoolis?
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet annab teada, et Saksamaal on testimise tulemusel tunnistatud ohtlikuks laste turvatoolid, mis ei pruugi avarii korral pakkuda piisavalt kaitset. Selliste toolide kasutamine tuleb lõpetada. Teadaolevalt on selliseid turvatoole müüdud erinevate nimede all...
Kohus: lennufirma ei pea erakorralistel juhtudel reisijatele hüvitist maksma
Euroopa Liidu (EL) Kohus märkis, et lennuettevõtja ei ole kohustatud maksma reisijatele hüvitist, kui ta suudab tõendada, et lennu tühistamise või kolm või rohkem tundi hilisema saabumise põhjustas erakorraline asjaolu, mida ei oleks suudetud vältida isegi kõiki vajalikke meetmeid kasutades.
SUUR HINNAVÕRDLUS Kust saab kõige odavamalt rehvid vahetatud?
Kui talverehvide vahetus tuleb suuremal osal autoomanikele meelde alles esimese lumega, siis suverehvideks vahetatakse juba aegsamalt.
Video: vaata, mis juhtus Eestist Venemaale viidud toidukraamiga
Eestist Venemaale naasnud turistid kaasa toodud head ja paremat nautida ei saanudki, sest kõik liha- ja piimatooted konfiskeeriti ning saadeti kehtivate sanktsioonide tõttu hoopis põletusahju.
Puust ja punaseks: millistele tsiklitele ja mopeedidele uus biokütus sobib?
Nädala algusest pakuvad kütusemüüjad kümneprotsendise biolisandiga bensiini 95 ehk E10. Uus bensiin ei pruugi aga mootorratastele sobida.
Tänased reisileiud: supersoodsalt Tallinnast New Yorki
Postimehe reisiportaal teeb iga päev kokkuvõtte huvitavatest ja soodsatest lennupiletitest. Tänased piletid on kogutud reisiguru.ee ja trip.ee veebilehtedelt.
Masendav pilt: Linnahalli ümbrusest korjati üle 1250 liitri maha visatud prügi
Keskkonnaorganistatioon «People for the Sea» koristas pühapäeval Linnahalli ümbrust prügist. Kokku koguti üle 1250 liitri prügi
Uuendatud Kalev Spa avab täna uksed
Aasta ja 10 kuud kestnud renoveerimistööd Kalev Spas on edukalt lõpule viidud ning täna avatakse uksed külastajatele.
Metsik hinnatõus: biokütuse varjus tõusid ka 98 ja diislikütuse hinnad
Kui veel nädal tagasi sai Cirkle Ks tankida 95-oktaanise 1,305 liitrihinnaga, siis täna tuleb sama koguse eest välja käia 1,372 eurot.
Suvehooajaks lisandub Tallinna Lennujaama lennugraafikusse 11 uut sihtkohta
Suvehooajaks lisandub alates aprillistTallinna Lennujaama lennugraafikusse 11 otsesihtkohta, võimaldades lennata kokku 37 sihtpunkti üle maailma. Uute reisisihtkohtadena on valikus Minsk, Malaga ja Khutaisi. Regulaarlendudele lisandub 37 tellimuslennu sihtkohta.
Meeldetuletus: mootorratta ja mopeedi kindlustamise aeg on käes
Eesti Liikluskindlustuse Fondi (LKF) praktika näitab, et kevadel unustatakse tihti teha liikluskindlustus hooajasõidukitele, millega talvel ei sõideta. LKF tuletab meelde, et mootorratastel ja mopeedidel peab olema kehtiv liikluskindlustus.
Kuidas uus bensiin muruniidukite või muu aiatehnikaga sobib?
Kuu algusest peavad kütusemüüjad hakkama pakkuma kümneprotsendise biolisandiga bensiini 95. Kuidas mõjutab suurema etanoolisisaldusega bensiin muruniidukeid või muud aiatehnikat?
Tänasd reisileiud: soodsalt Gruusiasse ja Iraani
Postimehe reisiportaal teeb iga päev kokkuvõtte huvitavatest ja soodsatest lennupiletitest. Tänased piletid on kogutud trip.ee lehelt.
See pole nali: pensionid tõusevad tänasest järsult
Tänavuse aasta riikliku pensioni indeksi väärtuseks on 1,084, mis tähendab, et pensionid tõusevad alates tänasest ehk 1. aprillist keskmiselt tervel 8,4 protsenti.
Kütusemüüja kruvib ootusi: kui aprillist tõuseb bensiin 95 hind, pole pääsu ka 98-l
Esmaspäevast peab bensiin 95 sisaldama rohkem biolisandit, mis muudab kütuse tanklates veidi kallimaks. Kütusemüüja Alan Vahti sõnul on tõenäoline, et varem või hiljem tõuseb ka bensiin 98 liitrihind. Või tõstavad nad seda ise.
Suurettevõtja Oleg Gross: elan riigipensionist
«Mina olen 67-aastane pensionär ja saan riigilt pensioni. Ettevõttest ma palka ei võta, vajadusel võtan vähesel määral dividende,» rääkis suurettevõtja Oleg Gross Virumaa Teatajale antud intervjuus.
Tallinna kütusehinnad tõusevad lõunanaabritega võrreldes kiiremini
Circle K tanklate reedesest hinnavõrdlusest selgub, et nädalaga tõusid Baltimaade pealinnadest kütusehinnad kõige enam Tallinnas.
50 000 inimest saavad tulud deklareerida ka pärast 1. aprilli
Sellel aastal saab tuludeklaratsioone esitada kindlasti veel ka aprilli esimeses pooles nii e-maksuametis kui ka paberkandjal.
Eesti ettevõtet kahtlustatakse tavalise mee müügis kalli ökomee pähe
Veterinaar- ja toiduametis (VTA) on käimas menetlus Eesti ettevõtte üle, kes kahtluse järgi ostis kokku tavalist mett ja müüs seda ökomee pähe võltsitud siltidega märksa kallimalt edasi, kirjutab ERR.
TOP 10: eestlaste suvereiside lemmikriigid
Kõige rohkem Eesti inimesi on ostnud suvehooajaks reisi Kreekasse, Bulgaariasse või Türki ning uute sihtkohtadena on esikümnesse tõusnud Gruusia ning Tuneesia, näitab Balti riikide suurima reisiagentuuri Estravel statistika.