Tallinnas hukkus liiklusõnnetuses jalakäija
Ööl vastu neljapäeva kell 00.09 toimus Tallinnas liiklusõnnetus, mille tagajärjel suri autolt löögi saanud jalakäija.
Ajaloo tunnistähed Reidi teel
Tuleval esmaspäeval algab Tallinnas Reidi tee ehitus, mis puudutab ka mitut meie minevikust rääkivat märki. Kõige huvitavam ajalooline objekt ei jää küll tee-ehitusele ette, kuid see asub siiski Narva maantee ja Reidi tee vahele jäävas kolmnurkses pargiosas.
Kuidas tunda ära kuumarabandus?
Ehkki olen teadlik sellest, et päikese käes liialt kaua viibimisel on omad tagajärjed, ei osanud ma nädalavahetusel muusikafestivalile sõites ohtudele mõelda ning kogesin seega käesoleva kuumalaine tulemusena oma elu esimest päikesepistet ning kuumarabandust.
Pirita-Kose lasteaed kolib sügiseks uude hoonesse
Seni kahes väiksemas hoones tegutsev Pirita Kose Lasteaed saab peagi kolida vastvalminud kaasaegsemasse hoonesse.
Tallinna kiirabi on saanud ühe kuumarabanduse ja 16 päikesepistega seotud väljakutset
Tallinna kiirabil on olnud üks kuumarabanduse ja 16 päikesepistega seotud väljakutset, mis on Tallinna kiirabi peaarsti Raul Adlase sõnul tavaline.
Fotod: Tallinna südalinna uhiuuest pilvelõhkujast pudeneb juba tükke alla
Tallinna südalinnas Maakri kvartalis peagi valmivast pilvelõhkujast kukkus täna alla aknaklaasi tükke.
Galerii: Pirita rannas naudib ilma mitu tuhat inimest
Õhutemperatuurid on viimastel päevadel kerkinud 30 kraadi lähistele ja rannad on inimesi täis. Kella 18 seisuga oli Pirita rannas suvitamas üle 3600 inimese.
Fotod: vaata, milline näeb välja vastavatud uus Harju maakohus
Tallinnas Lubja tänaval on valmis saanud uhiuus Harju maakohtu maja. Tõsi, päris lõpuni valmis uus maja veel siiski pole ning hoonet tuleb jagada ka Põhja ringkonnaprokuratuuri ning registrite ja infosüsteemide keskusega.
Põhja-Tallinnas algab kvartalisiseste teede remont
Infraroad OÜ alustab esmaspäeval, 23. juulil, Põhja-Tallinna linnaosa kvartalisiseste teede taastusremondiga.
Taavi Aas: ummikute osas on olukord paranenud
Tallinna transpordiamet tegi koostöös politsei- ja piirivalveametiga täna hommikuse tipptunni ajal vaatluslennu Tallinna linna kohal, tuvastades, et Tammsaare-Tondi-Rahumäe ristmikul ummikuid pole ja muudes kitsaskohtades on liiklus varasemast sujuvam.
Fotod: tuunitud hiigelrekad vallutavad laupäeval Tallinna lauluväljaku
Laupäeval, 21. juulil toimuval raskeveokite näitusel Tallinn Truck Show 2018 kogunevad lauluväljakule juba neljandat aastat järjest maalingutega kaunistatud ülivõimsad rekad.
Galerii: lauluväljakut katab pärast Guns N' Roses kontserti plast
Eile õhtul Tallinna kümneid tuhandeid meelitanud Guns N' Rose kontserdipaik meenutas hommikul suurt plastivälja, sest külastajatel polnud oma joogitopse lauluväljakul kuhugi visata. Lauluväljaku koristamine algas juba varahommikul.
Video: otsepilt Pikakari rannast
Vaata Postimehe rannakaamera vahendusel, mis toimub praegu  Pikakari rannas.
Video: otsepilt Harku järve rannast
Vaata Postimehe rannakaamera vahendusel, mis toimub praegu Harku järve rannas.
Video: otsepilt Pirita rannast
Vaata Postimehe rannakaamera vahendusel, mis toimub praegu Pirita rannas.
Video: otsepilt Kakumäe rannast
Vaata Postimehe rannakaamera vahendusel, mis toimub praegu Kakumäe rannas.
Video: otsepilt Stroomi rannast
Vaata Postimehe rannakaamera vahendusel, mis toimub praegu Stroomi rannas.
PPA kaalub teenindusbüroode lahtiolekuaegade pikendamist Tallinnas
Siseminister Andres Anvelt ning politsei- ja piirivalveameti (PPA) peadirektor Elmar Vaher kaaluvad võimalust pikendada PPA teenindusbüroode lahtiolekuaegu Tallinnas.
Tallinnas Koplis suri auto alla jäänud eakas naine
Täna kella 16 paiku teatati Häirekeskusele raskest liiklusõnnetusest Tallinnas Kari tänaval, kus hukkus 86-aastane naine.
Alaealine neiu lõi politseinikku näkku
Reede öösel lõi alaealine neiu Tallinna kesklinnas politseinikku näkku.
Augustis alguses suunatakse 30. liini bussid ümbersõidule
Soojustrassi ehituse tõttu Priisle tee ja Ussimäe tee ristmike vahelisel Narva maantee lõigul suunatakse 1. augusti tööpäeva algusest kuni 8. augusti tööpäeva lõpuni liini nr 30 autobussid Lasnamäe suunal ümbersõidule Narva maantee ja Ussimäe tee kaudu.
Tammsaare tee–Tondi tänava ristmikul läheb kitsaks
Esmaspäeval, 16. juulil alustatakse Tammsaare tee – Tondi tänava – Rahumäe tee ristmiku II etapi ehitustöödega, mille käigus muudetakse liikluskorraldust ning bussid nr 23 ja 61 on suunatakse ümbersõidule.
Fotod: merepäevadel käis purjetamas mitukümmend puuetega inimest
Merepäevadel käisid Eriliste Purjetajate projektiga purjetamas mitukümmend puuetega inimest, ratastoolid ja muud abivahendid jäid kai peale maha, et soodiots pihku võtta.
Suur galerii: Tallinna merepäevade teine päev
Laupäeval, Tallinna merepäevade teisel päeval meelitasid päikesepaisteline ilm ning mõnusad kontserdid välja suure hulga rahvast, kes kõik tulid nautima midagi meelepärast.
Haaberstis hukkus tulekahjus noor mees
Täna kell 20.43 sai häirekeskus teate tulekahjust Tallinnas Õismäe teel. Päästjate saabudes tuli 9-korruselise maja ühe kaheksanda korruse korteri akendest suitsu.
Fotod: reis merepäevade ainsa täispurjedes laevaga
Soome purjelaev Svanhild oli merepäevade suurtest külalistest ainus, mis kõik purjed üles tõmbas ja reisijad selle juures appi kutsus.
Merepäevade külalised viiakse täna õhtul muusikalisele ümbermaailmareisile
Laupäeval 14. juulil kantakse Lennusadamas ette kontsertteos “Reis ümber maailma”, mis läbib kõiki kontinente ja Eestile ühel või teisel põhjusel olulisi riike ja neist pärit loomingut.
Politsei otsib Kärberi tänaval juhtunud õnnetuse pealtnägijaid
Linnaliinibussist möödasõitu sooritanud Audi Q5 põrkas täna kella 11.30 paiku Tallinnas Kärberi 33 tänava bussipeatuse juures kokku seni tuvastamata tumeda sõidukiga.
Galerii: jääkarud lõbustasid lapsi basseinis hullates
Postimehe lugeja saatis toimetusele lõbusa galerii Tallinna loomaaiast, kus jääkarud jahutasid end palaval päeval basseinis mürades ja pakkusid külastajatele nii palju nalja.
Video: politsei pildistas Tallinnas autoroolis telefoni kasutajaid
Kuna politseil on kohustus liiklusseaduse rikkumine tõendada, kasutatakse kõrvaliste tegevuste avastamiseks võimsat fotoobjektiivi.
Kieli lahes lebav vrakk pani pärnaka raamatut kirjutama
Lennusadama püsiekspositsioonis avati Eesti Jahtklubide Liidu 90. juubeli puhul uus teema-ala “Eesti purjetamise lugu. Eesti Jahtklubide Liit 90”, kus muuhulgas eksponeeritakse Eesti purjetajate olümpiamedaleid.
Sinilipp lehvib Pirita rannas edasi
Täna kokku tulnud komisjon otsustas, et hoolimata nädala alguses Pirita rannast leitud sinivetikatest jääb Piritale sinilipp alles.
Fotod: purjekad viivad Lennusadamast merele
Reede lõuna ajal võis Lennusadamast ilma suurema järjekorrata merele pääseda.
Meremõtlejad annavad panuse mereala planeeringusse
Täna toimub Lennusadamas Suurte meremõtlejate foorum, kus arutatakse Eesti mereala kultuurilise tähtsuse üle.
Populaarse kiirtoidukoha Staapi lagi läks põlema
Neljapäeva õhtul kella poole üheksa paiku teatati tulekahjust Tallinnas Nõmme teel asuvas kiirtoidukioskis Staap, kus põles penoplastist lagi.
Mustamäe kiriku ehitusel miljon puudu
Tallinnas Mustamäele Kiili tänavale ehitatav kirikuhoone sai kenasti katuse alla ning selle ümbrus haljastatud, aga siis pandi ehitus teadmata ajaks seisma.
The Guardian kritiseerib Reidi teed
Briti väljaanne The Guardian räägib linnaplaneerimisvigu kajastavas artiklis ka Tallinna ehitatavast Reidi teest.
Fotod: Tallinna vanausuliste palvela sai lõpuks korda
Täna kuulutati pidulikult lõppenuks Tallinnas Kibuvitsa tänaval asuva vanausuliste palvela restaureerimistööd.
Kõige rohkem sinivetikaid on Pirita rannas
Eesti Mereinstituudis tehtud analüüside tulemused kinnitasid toksiliste sinivetikate olemasolu Tallinna supelrandades. Teisipäeval võetud suplusvee proovides oli sinivetikate kontsentratsioon mere supelrandadest suurim Pirital. Lubatust enam leidus sinivetikaid ka Pikakari, Kakumäe ja Stroomi ran...
Tänavune elektriautode maraton stardib 18. septembril
Elektriautode maraton 2018 stardib Tallinnast Monte Carlo poole teele 18. septembril kell 10 Rahvusooper Estonia eest – tänavune Electric Marathon Tallsinki - Monte Carlo toimub 17.-29. septembril ja läbib kümme riiki peatustega 37 linnas.
Merepäevade ajaks avatakse ajutine bussiliin
Seoses Tallinna Merepäevadega avatakse nädalavahetuseks, 14. ja 15. juuliks Kakumäe sadama, Reisisadama, Lennusadama ja Noblessneri sadama vahelise ühenduse tagamiseks ajutine bussiliin nr 81 Reisisadam – Kakumäe sadam.
Nõmmel piiratakse sõidukiirust ja muudetakse liikluskorraldust
Tallinna Transpordiamet kehtestab Nõmme linnaosas Vabaduse puiestee, Hiiu, Valdeku, Serva ja Helbe tänava vahelises piirkonnas mootorsõidukitele alaliseks piirkiiruseks 30 km/h. Samuti muudetakse kõik ristmikud samaliigilisteks.
Innovaatilist koolihoonet ootab ees nukker lõpp
Arhitekt Rein Hansberg vaatab, klomp kurgus, Harjumaal Haabneemes tühjana seisvat Viimsi endist koolimaja, mille lammutamisotsuse langetas vald vahetult enne jaanipäeva.
Teletornist saab sünnipäeva puhul alla hüpata
Paljude eestlaste jaoks vabaduse sümboliks saanud Tallinna teletorni 38. sünnipäeva puhul algas seal eile langevarjufestival. Poolsada ekstreemlangevarjurit 15 riigist hüppavad tornist alla 175 meetri kõrguselt. Kui üldiselt hüpatakse nelja kilomeetri kõrguselt, siis tornist hüpata tohivad vaid v...
Torude remont Mustamäel Ehitajate teel võtab ajutiselt sooja vee
Soojaettevõtte Utilitas parandab teisipäeva õhtul ja ööl vastu kolmapäeva Tallinnas Mustamäel Ehitajate tee piirkonnas soojustorustikku, mistõttu on seal veekatkestusi.
Fotod: kommunismiohvrite memoriaal valmib augustis
Maarjamäele rajatav kommunismiohvrite memoriaal avatakse 23. augustil, üleeuroopalisel totalitaarsete režiimide ohvrite mälestamise päeval.
Pirita sinilipu saatus selgub reedel
Reedel selgub, kas juba teist aastast Pirita randa ehtiv puhta keskkonna tunnusmärk sinilipp võib seal lehvida ka pärast seda, kui supelranna vees avastati sinivetikad.
Sinivetikate kahtlus on ka Stroomi rannas
Tallinna keskkonnaameti andmeil on sinivetikat leitud Pirita rannas ja kahtlus on, et neid on juba ka Stroomi rannas.
Gonsiori tänaval muutub liikluskorraldus
Neljapäeval, 12 juulil kell seitse hommikul alustab AS TREV-2 Grupp ehitustöödega Gonsiori ning Vilmsi tänava ristmikul, mille käigus muudetakse rekonstrueeritava piirkonna liikluskorraldust.
Mustamäel on torustiku remondi tõttu sooja vee katkestused
Soojusettevõte Utilitas remondib esmaspäeva lõunast hilisõhtuni Mustamäel Vilde tee piirkonnas soojustorustikku ja seetõttu esineb seal sooja vee andmisel katkestusi.