USA võidusõidulegend pääses lennuõnnetusest eluga
USA võidusõidulegend ja maailma üks enimteenivaid sportlasi Dale Earnhardt juunior pääses eluga Ameerika Ühendriikides juhtunud lennuõnnetusest.
Maailma kõige laiaulatuslikum amatöörgolfiturniir maandub Turkish Airlinesiga
Seitsmes Turkish Airlines World Golf Cup toimus Pärnu Bay Golf Links rajal 2019. aasta 2. augustil. Tegemist on maailma suurima ettevõtte-golfiturniiriga.
MATŠPALL | Reket lubab uues muusikavideos Kontaveidile pähe teha. Proovime omal nahal ratastoolitennist
Matšpalli saate kaheksandas osas vaatame, mis asjaoludel said 23. juulil Kadrioru tenniseväljakul kokku räppar Reket ja Eesti parim naistennisist Anett Kontaveit. Samuti proovime omal nahal, kuidas on mängida ratastoolitennist ja tutvume selle spordiala Eesti tippudega.
Liinibussi ja sõiduauto kokkupõrge nõudis Tartumaal viiekordse Soome meistri elu
Vaatamata arstide pingutustele ei õnnestunud päästa noormehe elu päästa, kes sai viga teisipäeval Tartumaal toimunud liinibussi ja sõiduauto kokkupõrkes.
Ehitajate tee alla rajatakse 40-meetrine suusatunnel
Järgmisel nädalal hakatakse Mustamäe ja Nõmme piirile Ehitajate teele alla suusatunnelit rajama. Esialgsed raietööd Ehitajate teel liiklust ei piira, kuid augustis tuleb ligi kolm nädalat piirangutega arvestada.
Juba teisipäeval: osale muusikavideos koos Reketi ja Anett Kontaveidiga!
Räppar Reket filmib teisipäeval Kadrioru tenniseväljakutel oma muusikavideot koos Eesti naiste esireketi Anett Kontaveidiga ning kutsub huvilisi massitseenis osalema.