VIDEO | Ameeriklased Tähtede mängul esitatud USA hümnist: seda oli valus kuulata
Eile Los Angeleses toimunud Tähtede mäng pakkus USA-le uue hümniskandaali. Rahvas polnud nimelt sugugi rahul, kuidas poplaulja Fergie nende armastatud viisijupi ette kandis.
FOTOD | Ratas ja Kõlvart avasid Tallinnas maailma kabeföderatsiooni uue peakontori
Peaminister Jüri Ratas ja Tallinna Linnavolikogu esimees Mihhail Kõlvart avasid täna Tallinnas Paul Kerese nimelises Malemajas Maailma Kabeföderatsiooni (FMJD) uue peakontori, mis jääb Tallinnasse järgnevaks neljaks aastaks. Maailma Kabekonföderatsiooni füüsiline peakontor asub Eestis, juriidilin...
DELFI VIDEO | Raivo E. Tamm: käisin kõhuli ja pidin teeninduspunktides intervjuusid andma - sinna see aeg läks!
Tartu Maratoni 63 km distantsi 2790 startija seas oli ka armastatud näitleja Raivo E. Tamm, kes tunnistas, et võttis tänast päeva rohkem hea trenni eest. Eesmärk polnudki mingi koha või aja peale suusatada.
VIDEO | USA-s tehti teleajalugu: otseülekandes näidati geisportlase suudlust poiss-sõbraga
USA telekanal NBC demonstreeris oma homosõbralikkust, näidates Pyeongchangi olümpia otseülekande ajal geisportlase Gus Kenworthy suudlust oma elukaalase Matthew Wilkasega.
PALJU ÕNNE! Birminghami maratonilt koju jõudnud Tiidrek Nurme tõttas kohe naisega sünnitusele
Jooksja Tiidrek Nurme sai teisipäeval kolmandat korda isaks. "Jumal on vastanud meie pere palvetele!" rõõmustab ta värskes Facebooki postituses.
FOTOD | Rio de Janeiro olümpiaehitised kukuvad kolinal kokku
Vähem kui kaks aastat pärast Rio de Janeiro olümpiamängude toimumist on olümpiaehitised kas kasutuseta ja räämas või halb ehituskvaliteet põhjustab lausa kollapseid.
FOTOD | Venemaa curlingumängija lööb sotsiaalmeedias laineid "Ma ei suuda temalt silmi pöörata!"
Venemaa curlingumängija, Pyeongchangi taliolümpia segapaarisvõistkondade turniiril pronksmedali võitnud Anastassia Brõzgalova on sotsiaalmeedias kütnud publiku kuumaks.
INTERAKTIIVNE GRAAFIK | Vaata millised on Pyeongchangi olümpiavõistlusi segavad tuuleolud
Pyeongchangi taliolümpiamängude algus on mõjutanud madalad temperatuurid ja tugevad tuuled.
FOTOD | Harva abikaasaga avalikkuse ette tulev Kersti Kaljulaid jagas olümpiamängude avatseremoonialt lõbusat selfie't
Täna avati Lõuna-Koreas Pyeongchangis taliolümpiamängud. Avatseremoonial oli teiste riigipeade seas kohal ka Eesti president Kersti Kaljulaid.
DELFI FOTOD | Rahusoovidega saabunud Donald Trumpi ja Kim Jong-un'i teisikud tekitasid olümpiamängude avamisel kaose
Pyeongchangi olümpiamängude avamisel saabusid vahetult enne Eesti koondise olümpiaareenile sammumist ajakirjanike tribüüni ette USA presidendi Donald Trumpi ja Kim Jong-un'i teisikud.
DELFI FOTOD PYEONGCHANGIST | President Kaljulaid testis olümpia suusaradu: „Ellu jäin!"
Eesti Vabariigi president Kersti Kaljulaid võttis Lõuna-Korea visiidil aja maha ja testis Pyeongchangi olümpiaradu. „Olen suusatamises nõrgem kui uisutamises ja jooksmises, aga ellu jäin,” kommenteeris ta kui oli läbinud kümmekond kilomeetrit.
FOTOD | Kelly Sildaru omanimelisest kohukesest: unistan, et võiksin seda kunagi osta näiteks Prantsusmaa poest
Täna Saku suurhallis alanud ekstreemspordiürituse Simple Sessioni eel toimus samas kohas Kelly ja Henry Sildaru kohukese esitlus, mida 1. veebruarist ka juba poelettidelt leida võib.
VIDEO JA FOTOD | Rulatajad ja BMX-ratturid pidasid Tallinna vanalinnas maha lõbusa hokimatši
Eile õhtul pidasid Simple Sessioni võistlejad Visit Estonia eestvedamisel Tallinnas Harju tänava liuväljal maha lustaka hokimatši.
PILTUUDIS | Kelly ja Henry Sildaru kohukesed poelettidel väljas!
Poelettidele on müügile tulnud kahekordse X-Mängude võitja, freestyle-suusataja Kelly Sildaru ja tema noorema venna Henry nimelised kohukesed.
NBA veteran hukkus koos muusikust abikaasaga autoavariis
Endine NBA mängija Rasual Butler ja tema abikaasa hukkusid kolmapäeva varahommikul Lõuna-Californias autoavariis.
Sportlaste suur probleem – kuidas leida toetajaid?
Kui jutuks tuleb raha, siis spordiala edu ja ebaedu eest vastutajaid otsides märgatakse esmajärjekorras spordiorganisatsioone. Oma roll ning vastutus spordiala arengu ja populaarsusega seoses on täita kindlasti ka sportlasel. Siinkohal küsimus sportlastele, mis tänapäeva reklaamist pungil ühiskon...
VIDEO | Pime juhus või tõeline trikimeister? See ei ole ju võimalik...
Aeg-ajalt on raadiolainete sagedusel kuulda üht reklaamklippi, kus kergelt ahastava häälega räägitakse koristusteenustest. Sealt lipsab läbi ka lause, mis algab sõnadega "See ei ole ju võimalik...".
FOTOD | Tühjaks lastud Sõle jalgpallihall seisab lume all, parandamiseks kulub veel nädalaid
Eelmise nädala neljapäeval kinnitusankru betoonist välja tulemise tõttu tühjaks lastud Sõle spordikeskuse jalgpallihall on endiselt tühi ning seisab nukralt lume all.