Vot, see on mees! Endine vutitäht Ronaldinho kosib korraga kaks naist
Brasiilia kõmumeedia annab teada, et sambariigi endine jalgpallitäht Ronaldinho kosib augustikuus kaks naist korra.
VIDEO | Esmakordselt Eestis: võistlushobused saabusid lennukiga Tallinna lennujaama
Täna öösel jõudsid Eesti iseseisvusajal esimest korda hobused Tallinnasse lennukiga. Esimene reisiseltskond, mis koosnes 9 hobusest koos gruumide ja varustusega, saabus Tallinna Lennujaama öösel kella kahe paiku, kus neid võttis vastu hobutranspordifirma Horse Transport Estonia ja kargokäitlus et...
ESPN avaldas, kes on maailma kõige kuulsamad sportlased
Uudisteportaali ESPN ajakirjanikud viisid läbi uurimistöö, mille eesmärgiks oli välja selgitada maailma kõige kuulsamad tegevsportlased.
Serena Williams tegi kuninglikus pulmas populaarses joomismängus puhta töö
Tenniseplatsile naasmine pole Serena Williamsi jaoks eriti sujuvalt kulgenud, kuid tema täpset kätt said nädalavahetusel tunda kuningliku pulma külalised Inglismaal.
Ristlaanele andis altkäemaksu Raimo Nõu: mul polnud muud varianti, kui tahtsin, et klubi saaks üldse mingeid trenniaegu
Möödunud nädalal korruptsioonikahtlustuse saanud Sõle spordikeskuse (nüüdseks juba endisele) juhile Toomas Ristlaanele andis altkäemaksu jalgpalliklubi Volta nõukogu esimees Raimo Nõu, kes nentis, et Ristlaan ei jätnud talle valikut: tuli kas maksta või oleks klubi pidanud pillid kotti panema.
Jalgpallitähest Cristiano Ronaldost saab superkangelane
Portugali jalgpallitähest Cristiano Ronaldost vormitakse animafilmide ja koomiksite kangelane. Asja on käsile võtnud kompaniid Graphic India ja VMS Communications.
FOTOD | "Troonide mängu" hiiglane võitis Maailma Tugevaima Mehe tiitli
206 cm pikk ja ligi 200 kg kaaluv islandlane Hafthor Julius Björnsson, keda tuntakse kui populaarse telesarja "Troonide mäng" tegelast Gregor "Mägi" Clegane, võitis nädalavahetusel Filipiinidel Manilas rammumeeste võistluse Worlds Strongest Man.
Millist rattalist kevade tulekuga valida?
Ilusad ilmad on tulekul ning lisaks autole on mitmeid keskkonnasäästlikke ja tervislikke viise, kuidas liigelda – olgu selleks siis jalgratas, rula, rulluisud, tõukeratas või mõni muu vahend. Anname ülevaate, kust leida mõnus sõiduvahend kogu perele.
SPORTLASELT HARRASTAJALE: Janelle Uibokand: motivatsiooni tuleb leida iseenesest
Janelle Uibokand on kaunis särav sportlane, kes jalgrattaspordis peab oma suurimateks saavutusteks Tartu Rattamaratoni võitu ning maastikurattamaratoni Euroopa meistrivõistluste 13. kohta. Lisaks lööb ta aktiivselt kaasa ka firmaspordis, aidates korraldada Kevadspartakiaadil noolemängu ning on sa...