Pidevparduja nõuanded: 10 asja, mida ei tasu kunagi lennukis teha
Gilbert Ott on reisiekspert ja pidevparduja – tema kontole koguneb aastas üle 200 000 miili lennureise. Oma veebisaidil God Save The Points annab ta head nõu neile reisijatele, kes nii tihti õhulaeva ei satu, kuid kes siiski üht-teist tema kogemusest õppida võiksid.
Kas toorjuustu tohib sügavkülmutada?
See tundub ju hea mõttena – soodsa hinnaga koju toodud toorjuust hakkab lähenema «kõlblik kuni» kuupäevale enne, kui sa jõuad sellele otsa peale teha. Viskaks äkki sügavkülma?
Arstid hoiatavad järjekordse napaka ilutrendi eest
Inimesed võivad oma välimuse osas olla kohati meeleheitel ning teha tänu sellele palju rumalaid otsuseid. Taas on levima hakanud «trikk», mis peaks välimuse kaunimaks muutma, kuid arstid pole sugugi asjaga rahul.
Košmaariks muutunud Tinderikohting: märatsev Tallinna mees surus naise mustade nõudega koos vanni
Tinder on üks põhilisi kohti, kuhu tänapäeval inimesed armastust otsima lähevad. Nii suundus ka tallinlanna Kristel samale rajale õnne püüdma, kuid tulemus oli väga šokeeriv.
Milline idamaade sodiaagiloom kattub sinu tähemärgiga?
Idamaades algas 25. jaanuaril metallroti aasta, kui üldiselt ei teata meil traditsioonilise Hiina kalendri sodiaagist just väga palju. Kas sina teadsid, et igale lääne tähemärgile vastab sealgi üks tähtkuju?
Millise Eesti ministri nime kandvaid beebisid on Eestis kõige rohkem?
Kui Donald Trump sai presidendiks, selgus, et nime Donald populaarsus on jõudsalt vähenemas. Otsustasime vaadata, kuidas on olukord meie valitsuse liikmete pisikeste nimekaimudega.
Naiste armastatud igapäevane kaaslane on räpasem kui vetsupott
Paljude naiste käekotid on täis igasugust kraami, alates vajalikust lõpetades tarbetuga. Kui sa pole juba mõnda aega oma käekoti sisu puhastanud, võib see olla täis tohutul hulgal baktereid, vahendab Metro.
Tänased reisileiud: lummavale Santorini saarele vaid 155 euro eest
Tänased reisileiud on kogutud Trip.ee lehelt.
29. jaanuar: Vähil tekivad konfliktid, Kalasid veetakse ninapidi
Tähtede seis nädala selgroo murdmiseks.
Vene vanarahva uskumused, mis ennustavad peatset rasedust
On palju vanarahvatarkusi, mis ennustavad ilma, rikkust, armastust ja ka rasedust. Kõikide märkide jälgimine ajaks meid kõiki hulluks, kuid siiski on huvitav teada, mida vanarahvas on ennustamisel appi võtnud.
Kevadsuvised kingatrendid: mõni su kapis juba kindlasti on!
Kui oled kummikutest ja villastest sokkidest väsinud, siis nüüd on viimane aeg hakata mõtlema kevadistele kingadele. Uue aasta jalavarjutrendid on siin ning viimaks on troonilt tõugatud eelmiste aastate favoriit, paksu tallaga tossud. See kevad toob taas tänavatele aastatetagused trendid, seega v...
Keskealine isa üritab teha järgi tütre võimlemistrikke
Me kõik oleme vaadanud halbu koduvideosid, ent see on kraadi võrra kõrgem klass. Võimlejad on suutelised oma kehaga imelisi asju tegema, ent mis juhtub, kui keskealine mees üritab sama?
Kas kuulud harukordse 13. tähemärgi sekka? Siin on sinu horoskoop aastaks 2020
Paljud astroloogid usuvad, et tegelikult on olemas ka kuraditosinas sodiaagimärk – Maokandja. Traditsiooniliselt keskenduvad aga horoskoobid kõik väljakujunenud tosina tähemärgi ennustustele.
Kadedad Estonia kolleegid toppisid primadonna Milvi Laidi sukkadesse žiletiteri
Estonia operetis nimetatakse aastaid 1929–1944 Milvi Laidi ajastuks. Oma püüdluste kohta on primadonna kirjutanud: «Iga hinna eest tahtsin ma näidata, et operett on kunstiala, millele peab lähenema lavakunstilise mõõdupuuga, on omaette väärtus. Laulda kui ooperilaulja ja mängida kui draamanäitlej...
Tänased reisileiud: Imekaunile Iirimaale vaid 54 euroga!
Tänased reisileiud on kogutud Hetked.ee ja Trip.ee lehekülgedelt.
28. jaanuar: Kaljukitse hinges tärkab armukadedus, Skorpioni sisemuses aga vallatused
Millised soovitused saadab taevas sulle selle nädala teiseks päevaks?
Videojalutuskäik 1939. aasta Tallinnas: kas sina tunned need kohad üldse ära?
Nostalgiaradadel on alati tore kõndida, kuid näha liikuvaid pilte pea rohkem aasta tagusest Tallinnast on harukordne võimalus.
Lihtsad võimalused seisma jäänud paberkottide taaskasutamiseks
Maailmas propageeritakse üha enam kilekottide kasutamise vähendamist. Aina rohkem eelistatakse riidest kotte ning paberkotte. Viimane pole küll kõige keskkonnasäästlikum variant. Seega kui sul on kodus jäänud seisma erinevaid paberist kotte, siis anname sulle mõned nipid, kuidas neid taaskasutada.
Algas kandideerimine programmi «Naised teaduses»
Täna algas kandideerimine mainekasse L’Oréal Baltic programmi «Naised teaduses». Eesti, Läti ja Leedu väljapaistvatele naisteadlastele antakse seitse 6000 euro suurust auhinnatasu. Lisaks nomineeritakse igast Balti riigist üks auhinnasaaja L’Oréali ja UNESCO rahvusvahelisele tõusvate talentide üh...
Kõigest paar muudatust ja sinu Instagrami jälgijaskond tõuseb hüppeliselt
Alguses, kui Instagram üldse loodi, tundus, et peaaegu kõik inimesed lisasid oma postitusele #tbt ja #fashion. 2018 aastal analüüsiti 115 miljonit Instagrami kontot ja selgus, et kolmandik neist ei kasuta üldse mingisugust pealkirja.
Head uut aastat! Mida toob aasta Hiina astroloogilise ennustuse järgi sinule?
25. jaanuaril algas Hiina kalendri järgi uus aasta ning selle valitseja on valge metallrott. Ootamas on särav ja sündmusterohke aasta, kuid mida on ette näha sinule?
Nõid Ingridi nädala inglikaardid. Mõned meist on eksinud, teistel tuleb aga ülevoolavalt edukas nädal
Me ju kõik teame, mis on praegu, me tahame teada hoopis seda, mis tuleb. Aga mulle öeldi: tulevikku ennustada on lihtne, nii räägivad juba rišid, hindu budistlikud targad. Küsi sa inimestelt, mis teekonnal nad on praegu või mida nad saavad teha, et muuta oma olevikku ja – nad ei tea. Siin tulevad...
Tänased reisileiud: moepealinna Milaanosse vaid 34 euro eest
Tänased reisileiud on kogutud Trip.ee lehelt.
27 jaanuar: Lõvi leiab selguse, Kalad ujuvad segaduses
Ergastavad tähtede seisud uue nädala alguseks.
Viisid, kuidas menstruatsioonikrampe leevendada
Väga paljude naiste suureks probleemiks on valud ja krambid menstruatsiooni perioodi ajal. Toome näiteks mõned viisid, mis võivad sel ajal leevendust tuua.
Kõige levinumad perekonnanimed Euroopas ja nende tähendused
Smith on üks maailma kõige levinumaid perekonnanimesid, kuid igas riigis on olemas oma «Smith» ehk nimi, mis on väga populaarne.
Raheli rasedus. Ärge öelge, et ma olen halb ema, sest unistan sellest, et laps ei oleks minuga
Kui ma rasedaks jäin, otsustasin kohe, et mul on kahte asja vaja: suuremat diivanit ja suuremat voodit, kus oma suure kerega külitada ja järgmised üheksa kuud üle elada. Suur auto oleks ka muidugi abiks. Aga mida lapsele endale vaja on?
Kümma kuumimat toidutrendi, mis on täiesti vegan!
Eelmine aasta oli vegantoidu jaoks väga oluline - taimsete toitude leviku buumi oli näha nii Eestis kui ka välismaal. Samuti tundub, et ka tarbijate isu loomavaba toidu vastu ainult kasvab - turule tuleb igapäevaselt palju veganitele sobivaid tooteid ning avatakse ka toidukohti.
Sõbranna testib laulukirjutajate vaba lava
Eestis on aina rohkem populaarsust koguma hakanud erinevad jämmid, kus muusikud saavad end proovile panna. Sõbranna.ee otsustas samuti proovida, mis tunne on ühel vabal laval esineda.
«Naistejuttude» topeltepisood! Esimesed korrad, pedofiilia ja enneaegsed plahvatused
Tänases «Naistejuttude» topeltepisoodis läheb Dagmaril, Kristinal ja Heidil asi täitsa käest ära.
25 jaanuar: Sõnn leiab enesekindluse, Vähk naudib elu
Tähtede sõnumid päikseliseks laupäevaks.
«Päevapokaal». Seksuaalsed rünnakud Tallinnas ja Kuressaares, Repinski armudraamad ja kummitusekütid Postimehe majas
Tänases «Päevapokaali» saates on Barbara, Dagmar ja Triin, seltsiks Strelitzia Ridge Chenin Blanc.
4 märki, et su kaaslane pole pühendumiseks valmis
Kokkusobivus on keeruline. See ei sõltu mitte ainult isikuomaduste ja väärtuste ühilduvusest vaid ka tulevikuvisioonide kattuvusest. Isegi kui inimesed muidu ideaalselt sobiksid, siis erinevad suunad tulevikus rikuvad ka sellise hea suhte. Seetõttu on hea märgata, kas sinu partner on pühendumisek...
Pimedad koridorid, poltergeist ja kahtlased hääled... Kas Postimehe vanas majas kummitab?
Postimehe toimetus kolis Maakri 23a majja 2000. aasta suvel vahetult enne jaanipäeva. Möödunud aasta lõpus pakkis enamik Postimees Grupist oma kastid ja asus Maakri majast ümber Tartu maanteele uhiuude Postimehe hoonesse. Maha jäänud kontoriruumides kõndides aga tundub, et mitte kõik ei ole siit ...
Taimetark soovitab. Iidne rikkuse sümbol, mis ravib pohmelli ja süütab armuleegi
Safranit peetakse rikkuse sümboliks, tõenäoliselt sellepärast, et ta on kõige kallim maitseaine maailmas ja eeskätt on seda austanud. Tema kodumaaks on muistne Pärsia, praegune Iraan. Kaupmehed tõid safranit kaasa oma reisidelt Lähis-Ida maadesse, tutvustades seda kultuuri ka mujal. Praegu kasvat...
Sodiaagisaladused. Kuidas täna tõusev noorkuu mõjutab sinu sõprussuhteid?
Täna õhtul tõuseb taevasse Veevalaja märgis selle kümnendi esimene noorkuu. Peale töist ja maalähedast Kaljukitse toob Veevalaja meile mõnusa pahvaka sotsiaalset energiat, mis võib olla väga hea aeg sõpradega uute plaanide paika panekuks. Ent kui ideaalselt sujuvad noore kuu valguses sinu suhted ...
Kõige veidramad allergiad
Väga suurel osal inimkonnast esineb allergiaid. Mõned neist tunduvad aga vägagi veidrad. Healthline.com pani ritta neist kõige veidramad, mille peale tihti ei pruugi tullagi.
24 jaanuar: Lõvi püüab lähedasi mõista, Kaalud juhinduvad emotsioonidest
Viimase tööpäeva värskendavad tähtede sõnumid.
Tänased reisileiud: vaid 131 euro eest Veneetsiasse gondliga sõitma
Tänased reisileiud on kogutud Trip.ee lehelt.
Miks on muusika kuulamine või harjutamine sinu ajule hea?
Kindlasti oled märganud ka sina, et paljud inimesed kuulavad muusikat igal võimalusel. Kui oled vahel mõelnud, kas sellel on ka mingi positiivne või negatiivne mõju meie organismile, siis Greative Soul Music School annab sinu küsimusele vastuse.
Blogija Henry Jakobson: ma võiksin kümneks kuuks jääda töötuks, aga mu viieliikmeline pere jääks ellu
Enamik eestlasi elab palgapäevast palgapäevani, ei oma piisavalt sääste ning korraldab oma rahaasju kaootiliselt. Milliste sammude abil tekitada järgmise aasta lõpuks korralik rahaline puhver?
Tähtkuju paljastab, kas oled voodis kirglik, spontaanne või hoopis totaalne pidur
Oled sa kunagi mõelnud, kuidas horoskoop sinu seksuaalelu kirjeldab? Või äkki oleks sulle abiks, kui tead, milliseid õigeid «nuppe» partneril vajutada, et teda naudingute tippu viia?
5 viisi enda eest hoolitsemiseks, kui partneriga tülis oled
Suhtes iseenda vajaduste eest hoolitsemine on oluline igal ajal, kuid eriti tähtsaks muutub see siis, kui partneriga parasjagu tülis olete. Siiski on mõned eriti head meetodid endale tähelepanu pööramiseks, mis tulevad kasuks ka tüli lahendamisel.
15 300 eurosest võlast koduomanikuks ja seda kõike vaid kolme aastaga
Kahjuks on paljudel Eestis elavatel inimestel mingit sorti võlanõue kaelas. Võlg on võõra oma ja see takistab pankadel laenu andmast, et endale oma päris kodu soetada.
Tänased reisileiud: Londoni raputavat ööelu nautima kõigest 38 euro eest
Tänased reisileiud on kogutud trip.ee lehelt.
23 jaanuar: Jäär maadleb takistustega, Kalad tunnistavad oma vigu
Tähtede sõnumid nädala eelviimaseks tööpäevaks.
Naise anaalseksi kogemus: See on imeline ... kui oled enne ikka tualetis ära käinud
Viimase kümnendi jooksul on anaalseksist aina vabamalt kõneldud. Tagumikud on tänu Kardashianitele lihtsalt nii palju tähelepanu saanud, et ka üldises mõttes räägitakse seksist positiivsemalt.
4 liigutust voodis, mis mehe pea segi ajavad
Naised kipuvad arvama, et meeste magamistoas rahuldamiseks peavad nad ennast ennenägematuks kringliks väänama. Selline vaheldus võib küll sekselule kasuks tulla, kuid vahel lõpetad orgasmi asemel hoopis EMO-ga. Kuid on ka mõned klassikalisemad, lihtsamad ning vähem eluohtlikud viisid, kuidas oma ...
Kas sa käid duši all õigesti?
Pärast pikka päeva, head trenni, päeva rannas või lihtsalt ärkamisviisina on sageli dušš parim lõõgastumisviis. Aga kas sa teed seda õigesti? On olemas nii õige ja vale moodus selle tegemiseks, kuna tavaline dušš ja dušijärgne rutiin võivad hoopiski sinu nahka kahjustada. Tuntud dermatoloog dr Vi...
Õudne, mida iluteenindaja selle naise näolapiga tegi
Shannon Bozell tegi valiku lasta kulme rõhutada microblading meetodil. Kahjuks läks midagi väga nihu ja see eksimus rikkus naise väljanägemise, vahendab Daily Star.