VIDEO: Tänavapiknikul pandi lauale head ja paremat
Koos uuenenud Kuressaare kesklinna avamisega, sai alguse ka järjekordne tänavapiknik. Paari tunniga paigaldati 540 lauda ja üheskoos said õhtut nautida orienteeruvalt 5000 piknikulist. Uurisime, mida head inimesed kodust kaasa võtsid.
VIDEO: Kuressaares toimus suur turupäev
Suurel turupäeval näitasid põllumehed rahvale tänapäeva tehnikat. Sai nautida laadamelu ja lisaks hõigati välja ka tänavune aasta põllumees, kelleks osutus teraviljakasvataja Toomas Tänav.
VIDEO: Mida head räägivad saarlased oma vanavanematest?
Head vanaemad ja vanaisad on lahked, hoolivad ja töökad. Ning üks mis kindel – pole midagi paremat vanaema roogadest! Just nii rääkisid oma vanavanematest saarlased, kellega homsest vanavanemate päevast juttu tegime.
Mainekas kopsuarst tuleb saarlastele appi
Kuressaare haiglas alustab 16. septembrist vastuvõtte tunnustatud kopsu- ja unearst Erve Sõõru.
VIDEO: Muinastulede öö Panga pangal
Augustikuu viimasel õhtul süüdati Panga pangal muinastuli, meenutamaks ajaloolisi märgutulesid ehk iilastulesid, mida kasutasid juba vanad viikingid. Kui ammusel ajal oli randa süüdatud lõkkel rohkem praktiline väärtus, siis tänapäeval on muinastulede öö pigem meelelahutuslik koosolemine. Nii sai...
Vald ei võimaldanud kohalikul abivajaja eest hoolt kanda
Torgu osavallakogu hinnangul ei ole Saaremaa valla puuetega inimeste ja eakate hooldussüsteem piisavalt paindlik ning selle korraldus vajab ülevaatamist.
VIDEO: Vesipüks mürgeldas Väinameres
Eile õhtupoolikul avanes parvlaeva Leiger reisijatele uhke vaatepilt, kui üle vetevoogude tuhises hiiglaslik pilvedesse ulatuv veepööris.