Kaklusklubi Bad Blood osaleja: “Tule anna korvpallurile lõuga!”
«Olen Marko Keilast, 28 aastat vana, 90 kilogrammi. Tule anna korvpallurile lõuga,» ütleb amatöörvideos korvpalli mängiv mees. Video on üleslaetud Facebooki gruppi Bad Blood Underground Fights. See on üritus, kus rusikavõitlust peavad mehed, kel varasemalt puudub võitluskogemus.
Uus lootus viljatutele - pea poole kindlamalt rasedaks
Igal aastal sünnib Eestis umbes 600 katseklaasi last. Kui kõik kunstliku viljastamise protseduurid õnnestuks, oleks neid aga kolm korda rohkem. Tänases «Radaris» näeme, kuidas Eesti viljatusravi arstid ja teadlased on mitu aastat teinud arendustööd ja juurutavad uut protseduuri, mis katseklaasi m...
HI-viirusekandja: Miks vähk ei ole häbi, aga HIV on?
30aastane Caty on pealtnäha tavaline tallinlane, kes elab koos kassiga. Kuid tegelikult on naisel veel midagi, millega ta koos elab. Tal on HIV.
Vanglas istunud narkoparun Uku tahab taas saada taipoksi meistriks
Teisipäevases «Radaris» räägib 29-aastane endine taipoksi maailmameister Uku Jürjendal avameelselt, kuidas ta vennaga narkootikumide tootmise pärast vangi sattus, seal end olematutes tingimustes üles töötas ja juba sel laupäeval taipoksi tšempionivööle võitlema asub.
Peeter Rebane treib Eesti esimest geifilmi!
«Ausalt öeldes jätab külmaks. Ei ole minu teema. Ei lasku nii madalale. Minu asi on rääkida kolme inimese lugu ja rääkida kolme inimese armastuslugu.»
Kolm miljonit eurot - ainuke kohtusse jõudnud Eesti investeerimiskelmus
Tänane telesaade «Radar» toob päevavalgele suuremahulise investeerimiskelmuse, kus Eestis registreeritud ettevõte kogus miljoneid investorite raha, kuid rohkem seda raha nähtud ei ole.
Eeva Esse päev sõdurina: “Kuradi valus on!”
«Radari» toimetaja Eeva Esse läks koos ajateenijatega sooritama sõduri baaskursuse lõpueksameid, millest tegi saatesse ka emotsionaalse loo.
Kas kirjaviga Venemaa viisakeelu nimekirjas avab uuesti ukse Venemaale?
Juuni alguses kutsuti Eesti suursaadik Moskvas Vene välisministeeriumisse, kus talle edastati diplomaatiline noot koos sanktsiooninimekirjaga. Sellesse nimekirja olid kantud 20 Venemaa jaoks persona non grata' ks kuulutatud Eesti inimest.
Täna “Radaris”: Paavsti lugu ilma paavstita ehk suurürituse telgitagused
Kolm nädalat enne paavsti Eestisse tulekut hakkas «Radar» kaameraga jälgima inimesi, kes seotud aasta tähtsaima väliskülalise Eesti visiidiga.
Homme «Radaris»: Roppustest kubisev Eesti laste lemmikmäng Growtopia
«ohh v6ib ajan kottid sappa sulle»; «Aga seksi teeme v nagu p2ris elus ja kolmap2eval siis?» Just niimoodi käisid kaks arvutimängu Growtopia kasutajat peale mängijale, kes ütles korduvalt, et ta on vaid 11-aastane tüdruk.