«Radar»: Pärnu abilinnapea Suursilla skeemitamine kukkus läbi - PRIA nõuab tagasi üle 700 000 euro
Jaanuari lõpus tõi "Radar" avalikkuse ette juhtumi, kus Pärnu abilinnapea Siim Suursild ja tema partnerid Arne Taggo ja Margus Post kasutasid PRIAlt Liu sadamale saadud toetust vääralt. Lugu sai täna, 12. juunil, meeste jaoks karmi jätku - PRIA nõuab neilt tagasi 728 693 eurot.
Marii Karelli lõpusaade “Radari” peatoimetajana - mis on saanud hooaja pommlugudest?
Tänases «Radaris» uurib saate peaprodutsent ning senine peatoimetaja Marii Karell, mis on saanud Malaisias püsti pandud kahtlase taustaga Eesti ärist, mida endine peaminister Taavi Rõivas seal avamas käis.
Täna «Radaris»: Tallinna linn toetab endiselt annetuse raha raisanud MTÜd
Eelmise aasta lõpus uuris «Radar» MTÜ Lootus Sinuga tegevust,  kus annetaja tundis ennast petetuna ja kahtlustas annetuse korraldajat sahkerdamises. Mittetulunduüshing lubas Tallinna Lastehaigla jaoks koguda 18 000 eurot uue kuvöösi otsmiseks. Kuid MTÜ sees tekkinud probleemid sundisid annetuse k...
Täna «Radaris»: Soome tipprežissöör, keda süüdistakse naisnäitlejate peksmises ja okse sissesöötmises
Võtte ajal naisnäitleja peksmine, juustesse sülitamine ning enesehinnangu hävitamine, väljaoksendatud toidu sissesöötmine ning äärmuslik meetod laste nutmaajamiseks. Need on vaid mõned näited, milles Soome kurikuulsaimat režissööri Aku Louhimiest pärast suurfilmi «Tundmatu sõdur» edu süüdistama o...
«Radar»: NOËP vallutab Euroopat: Pariisi ja Berliini kontserdid on välja müüdud!
«Mul on lihtsalt jopanud,» ütleb tänapäeva üks populaarseimad Eesti muusikuid Andres Kõpper ehk NOËP. «Radar» saatis peamiselt välismaal esinevat NOËPi kaameraga tema Pariisi ja Berliini kontsertidel.
Täna «Radaris»: Tšernobõli veteran: «Inimjõud on kõige parem robot!»
1986. aastal plahvatas Ukrainas Tšernobõli tuumaelektrijaama 4. reaktor. Nõukogude Liit saatis katastroofi likvideerima kokku üle 600 000 mehe, neist 4800 Eestist. Praegu toetab Eesti riik Tšernobõli veterane aastas 230 euroga.
Täna «Radaris»: Mitte ainult Sangaste loss! Otepää vallavanem sahkerdas “omadele” korraliku vaheltkasu
Kuidas skeemitada endale riigilt metsaga maatükk ja see siis 50 000 euro suuruse vaheltkasuga maha müüa? Otepää vallajuhtide Kaido Tambergi ja Kajar Lepiku näitel käib see lihtsalt - tuleb esmalt riigile maa saamiseks natuke udu ajada ja siis kinnistu ühe vallajuhi erafirma kaudu metsafirmale mah...
Täna «Radaris»: üürikelmuste hooaeg on alanud
Eelmisel aastal esitati Eestis ligi 30 teadet seoses kinnisvaraportaale puudutavate pettustega. Enamik avaldusi puudutab lühiajalist üürimist, mis puudutab pea igaüht, kes puhkuse ajaks välis- või ka kodumaal ringi sõidab. Sellel aastal algas kelmuste hooaeg varakult - juba veebruaris. Praeguseks...
Täna «Radaris»: Kuluhüvitiste antikangelane Stalnuhhin tervitab teda peksnud eestlast
Kuluhüvitiste eest naisele Honda maasturi liisinud ning sama raha eest endakirjutatud raamatuid soetanud Ida-Virumaa üks populaarsemaid poliitikuid Mihhail Stalnuhhin arutleb tänases "Radaris" eestlaste ja venelaste suhetest ning annab oma tegudele hinnangu.
Täna «Radaris» nelja lapse isa varjas oma narkosõltuvust pere eest 20 aastat
41-aastane Lääne-Virumaalt pärit nelja lapse isa Lembit Arikainen elas pikki aastaid kaksikelu. Ei tema lapsed, eksnaine ega teised lähedased osanud aimatagi, et mehel on tõsine narkosõltuvus.