«Radar» Miks valetas Narva linn ettevõtjale, kes aitas tabada altkäemaksu nõudnud spetsialisti?
Ida-Virumaa ettevõtja Alar Seppern on mees, kes aitas matkijana politseil tabada Narva linna poolt palgatud ehitusjärelevalve spetsialisti, kes nõudis objektide vastuvõtmise eest altkäemaksu. Hoolimata sellest, et Sepperni tööd said osaliselt teostatud ning tänaseks on esimese astme kohus järelev...
«Radar»: Urmas Laht seatoetustest: Tegelikult peaks andma mulle ordeni!
«Absoluutselt,» ütleb Urmas Laht telefoniliini teises otsas, vastuseks küsimusele, kas ta eitab oma mõjuvõimu kasutamist Keskerakonnas selleks, et enda firmale suuremat riigi toetust välja rääkida.
«Radar»: Minister Tamm: Mind seatoetuste määrusega siduda on alatu laim!
Uurime maaeluminister Tarmo Tammelt, et kui määrusel, mis keskerakondlasest ärimees Urmas Lahe firmale suurema seatoetuse tõi, on tema allkiri, siis peaks ju tema olema see isik, kes vastutab.
Täna «Radaris»: Uskumatu ebapädevus prokuratuuris võis riiki aidanud mehele tuua kriminaalkaristuse
«Milline saab minu hinnang olla eksimustele?» küsib Jõhvi prokuratuuri juhtivprokurör tänases Radaris, püüdes selgitada vigu alluva Liina Pikma (Pikma selgitused videos) töös. «See on kahetsusväärne. Ma siinkohal vabandan prokuratuuri nimel, ka meie teeme vigu.»
Täna «Radaris»: Suur heategu Nõukogude Eestis ehk kuidas päästeti surmast 300 last
«Kui ma alles sündisin, siis küsiti emalt, kes polnud mind veel korralikult näinudki, et kas ta annaks lapse ehk minu, ära,» meenutab «Radarile» Marielle Rajasaar, kes sündis seljaajusonga ja vesipeahaigusega. Tema elu päästsid sõna otseses mõtted Saksa neurokirurg Ernst Johannes Haberl ja lasten...
"Radarist" välja jäänud: Krõõt Juuraku uus õpituba - koerad õpetavad inimestele magamist
Tänane Radar reisis Kopenhagenisse, et jälgida, kuidas esineb koertele Viinis resideeruv Eesti kunstnik Krõõt Juurak. Mis saatesse aga ei mahtunud - Juurakul on uus projekt, kus koerad õpetavad inimestele magamist.
«Radar» Idamaffia kasutab topeltkodanikke ja meil pole õrna aimu, palju Eesti passi omanikke Venemaal elab
Eilne Radar kirjeldas Venemaa kurjategijate piiriülest salakaubavedu ja Eestis toime pandavaid laiahaardelisi petuskeeme, mida aitab jooksutada Eesti ja Vene passi omavate isikute kasutamine. Tuleb välja, et riigil puudub info, palju selliseid topeltkodanikke Venemaal on.
«Radar»: Andrei Hvostov esitleb Tuuli Roosma kodus oma intiimseid teoseid
Tuntud telenäo Tuuli Roosma koduses õhkkonnas koguneb ligi kaks korda kuus kirjandushuviliste klubi. Programm on alati sama: ettekandele tulevad Tuuli hea sõbra Andrei Hvostovi pooleli olevad teosed.
Täna «Radaris»: Tuuli Roosma ausalt ja avameelselt pereelust kaamera ees: mis mind tegelikult ehmatas, oli minu mees
«Mis mind tegelikult ehmatas, oli minu mees!» räägib Tuuli Roosma täna avameelses «Radari» intervjuus. «Oma elu kõrvalt näha oli kuidagi… Muidugi, ma olen harjunud oma meest iga päev kõrvalt vaatama, aga kui sa vaatad seda ekraanilt, siis mingid asjad paistavad veel teravamalt silma.»
Täna Radaris: Vene maffia rajas endale Eestis staabi
Salasuitsude ja laiaulatuslike pangapettustega tegelenud Venemaa kuritegelik grupeering teenis Eestis miljoneid ja tegutses sedavõrd läbimõeldult, et ostis siia koguni kinnisvara.
«Radar»: Raivo E. Tamm mängib lapselapselapse palvel Konstantin Pätsi
Konstantin Pätsi pojapoja poeg Madis Päts on Eesti Vabariigi sajanda sünnipäeva puhul otsustanud tähelepanu pöörata sündmusele, millest ajalooraamatutes üldiselt kergelt mööda libisetakse. 25. veebruaril tähistatakse Reaalkoolis saja aasta möödumist koolimajas toimunud Eesti esimese valitsuse esi...
"Radar": Eesti piirikindral Vene ametivendadest: ükskõik, kui palju sa ei vaidle, tulemust ei tule!
Politseikindralinspektor Aimar Köss on Piirivalves üks ainulaadsemaid mehi, kes meie riigi huve piiridel kaitsnud juba taasiseseisvumisest saadik, sest puutub oma töös mitmel korral aastas kokku ametivendadega Venemaal.
«Radar»: Priit Toobal ehitab miljoni eest turismikompleksi... ja matusebüroo
Nagu ütles kunagi Keskerakonna aseesimees Jaanus Karilaid: Toobal neid rahaasju teab! Toona käis see erakonna rahastamise kohta. Pikka aega peasekretärina Keskerakonna rahaasju korraldanud Priit Toobal on nüüd ligi miljon eurot laenu võtnud ning oma vanaema talust ja endisest koolimajast korralik...