Otsepilt: valitsuse pressikonverentsil annavad aru Helme, Aab, Reinsalu ja Lukas
Tänasel valitsuse pressikonverentsil annavad valitsuse tegemistest aru ning vastavad ajakirjanike küsimustele peaministrit asendav siseminister Mart Helme, riigihalduse minister Jaak Aab, välisminister Urmas Reinsalu ja kultuuriminister Tõnis Lukas.
Otsepilt: Ratas ja Helme annavad parlamendisaadikutele aru
Tänases riigikogu infotunnis vastavad parlamendisaadikute küsimustele peaminister Jüri Ratas, välisminister Urmas Reinsalu ja rahandusminister Martin Helme.
Helme põllumeestele: kui te rahul ei ole, siis järgmises eelarves ei võitle teie eest keegi
Rahandusminister Martin Helme (EKRE) ütleb, et kui põllumehi valitsuse pingutus ei rahulda, ei võitle järgmine kord nende eest eelarveläbirääkimistel mitte keegi.
Komisjon peab vajalikuks laiendada poliitiliste nõunike mõistet
Riigikogu korruptsioonivastane erikomisjon peab vajalikuks laiendada poliitiliste nõunike mõistet.
Segadus kiirelt klaaritud: minister Aab esitab uue ametnikueetika nõukogu koosseisu
Riigihalduse minister Jaak Aab esitab valitsusele kinnitamiseks uue ametnikueetika nõukogu koosseisu. Nõukogu oli unaruses alates juunist, kuid Aab avastas seda enda sõnul enam kui nädala eest.
Indrek Saar valitsusele: rumala tee on ta enese silmis õige, aga tark võtab nõu kuulda
Sotsiaaldemokraatliku Erakonna esimees Indrek Saar ütles Tartus erakonna volikogul, et täna on valitsuse tasandil asutud nõrgestama Eesti riiklust ja liitlassuhteid, millele sotsiaaldemokraadid seisavad otsustavalt vastu.
Riigikogu kiusamisvaba kooli toetusrühm käivitas projekti «Maša ja karu»
Riigikogu kiusamisvaba kooli toetusrühma liikmed käivitasid projekti «Maša ja karu», mille raames käiakse koolides õpilastega vahetu suhtluse raames kogemusi jagamas. Riigikogu liikmed jagavad kogemusi, millega nad on isiklikult kokku puutunud, ja vastavad õpilaste küsimustele.
Jaaganti poliitikaradar. Ministrid Robin Hoodi sukkpükstes
Aasta lõpp läheneb ja poliitikud peavad ära otsustama hulga oluliste eelnõude saatuse. Paraku jäävad need asjad varju, sest kogu avalik ruum on täis EKRE robinhoodlikku võitlust ametnike vastu. Üks eelnõupaber paistab siiski silma ja see on apteegireform, mis nüüd viimasel tunnil pea peale pöörat...
Jüri Ratas: ma ei mõista rahandusministrit hukka
Peaminister Jüri Ratas (Keskerakond) andis NATO juhtide tippkohtumisel ühise intervjuu Postimehele ja Eesti Rahvusringhäälingule. Peaminister ei mäleta, et kaitseminister Jüri Luik oleks teda teavitanud Aidu tuuleparkide paralleelmenetlusest ning praegu ei mõista rahandusministrit hukka.
Maaelukomisjon kutsus PRIA peadirektori vaibale
Riigikogu maaelukomisjon kohtub täna Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Ameti (PRIA) peadirektor Jaan Kallasega.
Poliitilised meediastaarid: Helmede tandem seljatab peaministri
Kõiki riigikogu liikmeid mainiti novembris Eesti meedias kokku enam kui 6000 korral, selge vahega on oma nimega jõudnud meediasse enim Reformierakonna juht Kaja Kallas. Enam kui kaks korda jäävad maha riigikogu aseesimehed Isamaa esimees Helir-Valdor Seeder ja Henn Põlluaas EKREst.
Otsepilt ja -blogi: uue maaeluministri kandidaat astub esimest korda avalikkuse ette
Konservatiivse Rahvaerakonna (EKRE) kandidaat maaeluministri kohale Arvo Aller annab täna keskpäeval riigikogus EKRE fraktsiooni ruumides pressikonverentsi.
Jaaganti poliitikaradar. Rahakülv
Nädal möödus sisuliselt politoloogiliste väljakaevamiste tähe all. Endise maaeluministri skandaali väljakaevamisel jõudsid ajakirjanikud ja ametnikud tõe uutesse kultuurikihtidesse. Poliitikud elustasid ka iga-aastase katuseraha jagamise paganliku rituaali ning juba aastaid tagasi balsameeritud a...
EKRE kandidaat maaluministri kohale on Arvo Aller
Konservatiivse Rahvaerakonna esimehe Mart Helme sõnul pakub erakond uueks maaeluministriks Arvo Alleri.
Otsepilt: valitsuse pressikonverentsil annavad aru Ratas, Helme, Reinsalu, Aab ja Aeg
Valitsuse pressikonverentsil osalevad täna peaminister Jüri Ratas, rahandusminister Martin Helme, välisminister Urmas Reinsalu, riigihalduse minister Jaak Aab ning justiitsminister Raivo Aeg.
Riigikogu võttis menetlusse eelnõu vesiviljeluse saastetasude kohta
Riigikogu juhatus võttis neljapäeval parlamendi menetlusse keskkonnakomisjoni algatatud keskkonnatasude seaduse muutmise seaduse eelnõu, mis käsitleb vesiviljeluse saastetasusid.
Otsepilt ja blogi: valitsuse tegemistest annavad aru Ratas, Helme, Reinsalu ja Aeg
Valitsuse pressikonverentsil annavad aru peaminister Jüri Ratas, siseminister Mart Helme, välisminister Urmas Reinsalu ja justiitsminister Raivo Aeg.
Riigisekretär esitab neljapäeval Järviku uurimise kokkuvõtte Ratasele
Siseminister Mart Helme sõnul peaks riigisekretär Taimar Peterkop esitama neljapäeval peaminister Jüri Ratasele maaeluministri Mart Järviku tegevuse uurimiseks moodustatud komisjoni järeldused.
Putini agenda elluviimise süüdistus Ratast vabandusi nõudma ei pannud
Peaminister Jüri Ratas näitas välja suurt solvumist opositsiooniliidri möödunudnädalase väljaütlemise peale, kuigi tema koalitsioonipartnerid on peaministri kohta märksa krõbedamaid süüdistusi öelnud.
Blogi: Järvik jagab selgitusi «Esimeses stuudios»
ETV saates «Esimene stuudio» on täna õhtul intervjueeritavaks maaeluminister Mart Järvik (EKRE).