Naine tundis päevade ajal väljakannatamatut valu. Selgus, et tema sees kasvas midagi õudset
Calle meenutab, et tal hakkasid esimest korda päevad, kui ta oli 15-aastane. Need olid valusad ja sellega kaasnes iiveldamine, minestamine ja kõva põletik. Kui Calle oli jõudnud 20. eluaastate keskele, pidi ta iga paari kuu tagant võtma haiguslehe. Olukord oli muutunud nii hulluks, et see segas i...
NIPINURK | Kuidas teha nii, et puuk külge ei hakkaks ja kuidas ta kätte saada, kui see siiski on juhtunud
Pole vaja naha sisse jäänud puugi pead nõelaga sorkida, pole vaja ka iga puugi pärast esmaabisse tormata või kiirabi kutsuda, kuid on asju, mida on vaja puugi kohta teada.
Kaheksa asja, mida iga lapsevanem PEAB oma pojale seksi kohta õpetama
Paari pubekaprobleeme kirjeldava raamatu voodinurgale poetamisest ei piisa. Lisaks seksuaaltervise ja kondoomijutule tuleb sul oma pojaga maha pidada veel üks väga oluline vestlus sellest, millest tavaliselt ei räägita, kuid rääkimatajätmise korral võib kaasa tuua väga palju probleeme.
Me ei tea, mida oma suhtelt tegelikult ootame ja sellest probleemid algavadki
Kuidas teha nii, et abielust ei saaks tüütut kooselu, mis koosneb vaid rutiinist ja kohustustest? See polegi nii raske, kui aeg-ajalt järgnevat meelde tuletada:
12 põhjust, miks reisida koos lastega
Lastega reisimine on paras väljakutse. Me ei tea täpselt, kuidas laps reisil käitub ja kas ta elab üle pikad auto- või lennukisõidud. Siiski võib perereis olla võrratu kogemus ning saada väärtuslikuks mälestuseks. Sa pead lihtsalt neid 12 asja endale reisi planeerides ja reisi ajal ning üldse iga...
NIPINURK| Viis nippi, kuidas ennast sünnituseks paremini ette valmistada
Ämmaemand jagab lapse sündi ootavatele naistele soovitusi, millega ta ise sünnitama minnes arvestas.
Ühel õhtul tuli isa tema juurde, andis unemusi, endal pisarad silmis, ning alates järgmisest päevast isa enam nende juures ei elanud
Minu poole pöördus ema, kelle mureks oli 8-aastase tütre agressiivne käitumine, mis tulenes sellest, et laps ei suutnud oma emotsioone kontrolli all hoida. Juba üsna seansi alguses ilmnes, et laps oli kogenud traumaatilist sündmust — vanemate lahutust.
Segamini kodu soosib depressiooni teket
Ehkki koristamata toad on sageli depressiooni tagajärg, on psühholoogide sõnul levinud ka vastupidine olukord - just segamini kodu võib olla depressiooni põhjuseks.
Naise emakas on justkui avalik tahvel, kus kõik võivad arvamust avaldada
Millal siis teine laps tuleb? Aga kolmas? Laste saamine on üks naljakas asi, sest see on justkui kõigi asi, ehkki tegelikult on tegemist millegi väga isiklikuga, kahe inimese jaoks pühaga.
Panid täna koduõue lastele basseini? Siis pead neid asju teadma!
Ootamatult saabunud kesksuvine ilm tähendab seda, et paljudesse suvilatesse ja koduõuedesse on valmis pandud basseinid, vannid, kus pere pisimad saavad hullata. Kui meri ja järved-jõed on veel väga külmad, siis kodused tiigid ja basseinid tõmbavad lapsi magnetina.