Türgi mees ja Eesti naine — armastus peaaegu esimesest silmapilgust
“Alanya on kui magnet. Kui siia elama tuled, ei saa siit iial minema!” ütles Tolga Annale viis aastat tagasi. Palju reisinud Anna vaidles tuliselt vastu, kuid kallimal oli õigus. Nüüdseks on neil Alanyas kodu ja aastane poeg Noyan.
Klassikaliste kohukeste suur TEST | Milline kohuke osta ja milline poodi jätta?
Põhilised kohukesefännid on muidugi lapsed ja just nemad testivad, missugused on need kõige-kõige paremad vanillikohukesed.
Õpeta oma lapsele need reeglid selgeks, et ta rahvarohkel jaanipeol kaduma ei läheks!
Lapsed võivad suurel üritusel mänguhoos kergesti rahva sekka kaduma minna. Õpeta oma mudilasele, kuidas käituda, kui ta on su silmist kaotanud!
Näägutavatel emadel on edukamad lapsed
Emad, teie naaksumine ei jää lastel kuulmata ega lähe meelest. Lapsed pööritavad selle peale silmi, kui neile nõudmisi esitada ja paugutavad uksi, aga mõneti on see neile siiski kasulik, sest nii kasvavad neist edukad inimesed.
Katu nuuksus lootusetusest. Ma lihtsalt toksisin meeleheitest pead vastu seina
Üks korralik sünnituslugu ei lõppe tavaliselt sünnitustoa tegemistega. Üldiselt läheb lugu edasi kas pere- või ühispalatis. Ma olen jutustanud teile kolm lugu sünnitusest ja nüüd on paras aeg need kenasti kokku sõlmida perepalatis toimunud jätkulugudega. Neid ikka jagub.
Need kolm naisenime on viimase 30 aasta jooksul olnud Eestis kõige populaarsemad
Kuidas on viimaste aastakümnete sündmused mõjutanud vanemate otsust lapse nimevalikul ning kas värsked lapsevanemad eelistavad enda põlvkonna nimesid või on puhumas täiesti uued tuuled?
Kuidas arendada lapse loovust?
Loov mäng aitab lapsel arendada oma meeli ja oskusi, uurides, luues, katsetades, õppides ja avastades uusi asju. See annab lapsele võimaluse näidata, kuidas ta maailma näeb ja kuidas ta seda tunnetab.
Märt ja Saara elust esimeses päris oma kodus | Jumal tänatud, et selle koha leidsime!
Äsja abiellunud näitlejapaar Saara Kadak ja Märt Pius leidsid oma esimese päris kodu tänu Märdi näitlejast kaksikvennale Priit Piusile. “Priit mainis, et läheb ühte korterit vaatama. Kuna me ei olnud ka endale veel sobivat leidnud, mõtlesime kaasa minna. Ja otsustasime kohe esimesel vaatamisel, e...
Algas koolivaheaeg — lastega reisides tee need paberid korda!
Ees on koolivaheaeg ja paljud võtavad ette perereisi üle mere või kaugemalegi. kas tead, missuguseid dokumente on lapsele reisimiseks vaja ja kuidas saata laps reisile vaid ühe vanema või vanavanematega? Enamlevinud küsimustele lastega reisimise kohta vastab advokaatuuri kantsler Kristel Voltenberg.
Lahkuminek Eesti moodi | Arvesta, et oma last ei näe sa enam iialgi!
“Tundsin, et ei suuda mehele iial andestada, ja olin valmis talle kätte maksma kõige julmemal moel,” tunnistab Maris, kes lõhkus lahkumineku kibeduses isa ja poja suhte aastateks.
Sügavas ajusopis teadsin juba enne diagnoosi, et mul on vähk. Samas teadsin: selle võitluse ma võidan!
"Ilmselt oli kasvaja mu sees nende kolme kuuga, kui uuringuid ootasin, kolmandasse staadiumi arenenud,” arutleb Arabella (22), kes sai teismelisena karmi diagnoosi.
Trammiteenuste osakonna juhataja nimetas ema, kes vankriga trammile ei pääsenud, huligaaniks!
Noor ema, kellel ei õnnestunud kuidagi lapsevankriga trammi peale saada, kirjutas juhtumist Linnatranspordi AS-le ja vastus, mille ta sealt sai, on jahmatav!
ARSTID HOIATAVAD | Emad keelduvad beebidele D-vitamiini andmast ja tagasi on rahhiit - see on kole haigus!
“D-vitamiini puudus tekib beebidel kergesti ka suvel ja kahjuks on Eestis uuesti välja ilmunud selline haigus nagu rahhiit, mida arenenud riigis ei tohiks üldse olla,” hoiatab perearst Piret Rospu.
Mu vanemad lahutasid siis, kui olin juba täiskasvanu ja see pööras kogu minu arusaamise peresuhetest pahupidi
See on ühe noore abielunaise lugu. Ütleme, et tema nimi on Janne. Aga see pole pärisnimi. Tal on kaks last, üks nendest käib põhikoolis ja teine lasteaias. Tema mees on hooliv ja talle tundub, et nende perekond toimib, kuid see, mis juhtus hiljuti tema vanematega, paneb teda kartma, et ka temaga ...
Just siis, kui mina olin valmis muutuma, ütles naine, et tahab lahku minna
Meile meeldib lugeda õnneliku lõpuga lugusid. Eeriku räägitud lugu ses mõttes hollywoodlik pole, samuti ei ole tegu loo lõpu, vaid pigem keskpaigaga. Ja pigem on see üks neid lugusid, millest avalikult palju ei räägita, aga mida tuleb ette sagedamini, kui me sooviksime. Pere privaatsuse huvides o...
Pereema pihib | Ma poleks vastu, kui mees mujalt seksi otsiks
Sõidame sõbrannaga kinno “Svingereid” vaatama, saal on rahvast täis. “Tead, me ka kunagi mehega mõtlesime seda teha,” sosistab sõbranna, “aga pärast laste sündi ma enam ei taha. Tema tahaks küll.”
Ema võitlus lapse tervisemurega | Selle kõige ainus tulemus oli katkend­likust unest ja lõputust linadepesust pingul närvidega emme
Laps on juba ammu mähkmeeast väljas, aga öösiti vahetad ikka veel märgi linu? Eveli Makko kirjutab tihti tabuteemaks olevast laste öisest allapissimisest, toetudes nii enda kui ka sama murega hädas olnud ema kogemusele.