Laura Kõrvits esimesest lapsest: kolmandaks eluaastaks olid talle tuttavad kõik Tallinna baarid ja kõrtsid
Juba kaks kuud on meie peres kasvanud väike Magda, pisike kulmukortsutav puhiseja. Meie pere kolmas laps!
Keegi ei rääkinud, pidin ise avastama: riidest beebimähkmetega hoiab kokku tuhat eurot ning need on nii nunnud!
Sel nädalal suurele maailmakoristuspäevale ma koristama vist ei jõua. Ent sama oluline kui koristada on vähem saastada. Ehk on minu panus hoopis see lugu - inspiratsiooniks nendele, kes hoolivad loodusest, ent pole taibanud taaskasutavate mähkmete kohta uurima hakata. Mulle ei öelnud keegi, et tä...
Mul oli kogu aeg tunne, et äkki midagi juhtub
Vahel on raske ületada endas hirmu- või häbitunnet ja pöörduda enda või oma lapse murega psühholoogi, psühhiaatri või mõne muu spetsialisti poole. Ometi on see kõige kiirem ja tõhusam võimalus hädale lahendust leida.
Huvitav teada: mis vanuses võivad lapsed mujal maailmas üksida kodus olla?
Eestis ei ole seadusesse kirjutatud, kui vana lapse võib üksinda koju jätta. Paljud vanemad tõlgendavad seda üsna vaba käega ning meie lugejate sõnul jätavad osad vanemad põhikoolilapsed üksi toimetama, kuni ise nädalate kaupa välismaal töötavad. Ka omapäi kodus olevad viieaastased ei ole meil er...
Eesti naine lapsega võõrsil| Šotimaal on ka lihttöölistel võimalik väärikalt ära elada
Kuressaarest pärit Kristi on giidina töötanud kaheksas riigis, peamiselt Egiptuses ja Türgis. Kui aga turism seoses araabia ülestõusudega Lähis-Idas ja Türgis peaaegu hääbus, tuli Kristil pillid kokku pakkida. Ühes turismiäri kukkumisega lagunes ka Kristi abielu Türgis.
Mihkel Raud: Ma vihkan mänguasju
Öösiti unise peaga kempsu tuikudes võin tuhat protsenti kindel olla, et pahaaimamatult mõne legoklotsi või mänguauto otsa astun. Need on täpselt nii väikesed, et hämaras toas märkamatuks jääda, kuid piisavalt suured, et talumatut valu tekitada. Kes ei usu, pole öösel kell kolm kunagi WCs käinud. ...
Kuidas ma kaks last kodus sünnitasin. Kogemata!
Pere ja Kodu käis külas noorel emal, kelle kaks last tulid ilmale nii ootamatult, et sünnitusmajja õigel ajal ei jõutudki. Kuidas küll selline asi saab juhtuda?
Arbo Tammiksaar: kas vanem peaks lapsele pinda käima, et too saaks kooliasjad korralikult tehtud, nagu arvab Tuuli või tuleks lapsele anda vabadus, et ta tegemata jättes saaks omad vitsad kätte, nagu pooldan mina?
“Sarnane huumorimeel peres on hästi oluline: seda olen õppinud mina ja seda teavad mu lapsed,” ütleb režissöör Arbo Tammiksaar, kes kasvatab saatejuhi ja produtsendi Tuuli Roosmaga kaksikuid Kristjanit ja Andrest.
Noore naise koolikiusamise armid| Olen olnud väga sügavas depressioonis ja saanud aastaid psühhiaatrilist ravi
Dianat kimbutab ärevus ja madal enesehinnang. Jäljed viivad raskesse põhikooliaega, mil teda saatsid mõnitused, sõim ja vaimne terror.
Minu elus on üks mahakriipsutatud periood — pärast otsust lahku minna elasin ma viis aastat oma mehega koos
Ühes korteris, eri tubades. Ja meil olid lapsed, kes samuti olid sunnitud selles olukorras elama. Viis piinavat aastat.
Abielunaise kiri truudusetusest| Miks ma ei jätaks oma meest maha isegi siis, kui ta mind petaks
Ära eelda, et see on märk nõrkusest, kui jääd oma abikaasa kõrvale ka pärast tema truudusetust. Minu meelest on see märk tugevusest. Veel enne, kui minu kohta ennatlikke järeldusi tegema hakkad, lase mul rääkida kogu lugu.