Kardad, et sinust ja temast on saamas lihtsalt "toakaaslased"? Jah, nii lähebki, kui sa ei tee järgmisi asju!
Meil on sulle kümneid kasulikke nippe, mille abil muudad oma abielu selliseks, mis pakub sulle rõõmu ka aastakümnete pärast!
Abielueksperdid on rääkinud! 50 nippi parima abielu jaoks
Abielu ajab juhtme kokku ja tahaksid vaheldust? Veel ei ole liiga hilja kõike muuta ja armastus suhtesse tagasi tuua!
Ära iialgi ütle oma lapsele nii!
Me ei tea kunagi, millise jälje mõtlematult öeldud negatiivse alatooniga lause meie lastesse jätab. Alati ei ole seda võimalik vältida, kuid uuri järgi, millised fraasid lastele kõige halvemini mõjuvad. Äkki kasutad neid isegi?
Kas see teema on liiga piinlik, et sellest mehega rääkida?
Me ei taha kumbki mehega lapsi, kuid pärast romantiliste tunnete avaldamist ta isegi ei usalda mind enam... vist kardab, et äkki ma ikka jään salaja rasedaks? Ühesõnaga, mu mees tõmbab vabatahtlikult välja!
VIDEO | Muusikal, mis võiks vabalt olla loodusõpetuse kooliprogrammis
Sügisel Vanemuise teatris esimest korda lavavalgust näinud keskkonnateemalist muusikali "Eksinud haldjad" saavad koolijütsid vaadata nüüd mitmes linnas.
Ühe ja sama mähkmega suureks ei kasva
Mähkmete valik on väga lai ja poe riiulilettide vahel ekseldes võib see esmapilgul silme eest kirjuks võtta. On oluline leida mähkmed, mis beebile just konkreetsel eluetapil hästi istuksid.
Sina hull, kes sa oma bemmiga kimad lumepudrus, ma ei julge sinu pärast enam lapsega tänavale minnagi!
Paned oma bemmiga bensukast minema, nagu viimnepäev oleks käes. Rataste alt pritsib pruuni lumepudrulöga ja auto tagumik käib vinksti-vonksti paremale ja vasakule. Nii äss oled, vana! Kõik tsikid nägid.
Eksperiment | Kui truu on abielumees?
Mina vaba ja vallalisena võin uurimustöid teha. Olin hullem kui Katrin Lust. Nimelt võtsin puhkuse ajal ette 10 meest, kes näiliselt on õnnelikus abielus. Puhkusepildid perega, abielupildid... no sotsiaalmeedia andmeil igati korralikud mehed, isegi laps või kaks proua abikaasaga.
Need ohumärgid näitavad, et peate oma suhtega kohe midagi ette võtma!
Enamik paare ootab lausa seitse aastat liiga kaua, enne kui minnakse abi otsima. Kuid siis on juba tavaliselt hilja.
Ühe isa lugu | Viies päev pärast lahkuminekut
Eilne öö oli päris raske, sest tütrel on mingi nahahaigus, millele arstid pole veel jälile saanud. Viimaste päevadega oli seis üksjagu hullemaks läinud ja üle ta keha on punased laigud ja kohati ka päris põletikused kohad, mis kõik sügelevad. Seetõttu on ta uni päris suuresti häiritud, vahetab pi...
Lugejakiri | Kuidas see küll võimalik on? Ka täna saadeti lapsi vedama katkine koolibuss!
Eile kirjutasin sellest, et ATKO veab koolilapsi katkise bussiga ja lootsin, et ehk avalik tähelepanu muudab olukorda. Tühjagi! Täna hommikul ei avanenud ATKO liinile saadetud „uuel" koolibussil isegi mitte uksed. Kohale kutsutud politsei keelas ära laste vedamise selle bussiga.
Nüüd on mõõt täis, mina oma last enam koolibussile panna ei julge!
Täna hommikul ei saanud Eesti ühe rikkaima — Harku valla — paljud lapsed taas koolibussiga kooli, koolibuss H2 ütles tee peal lihtsalt üles. Lisaks on ATKO koolibussidega sõit ka ebaturvaline, bussid ongi alailma katki ja üks sõitis isegi lahtise uksega. Peatuses pakase käes külmetavad lapsed ATK...
Mõttes karjusin vastutulevatele armunud paarikestele, et nad ei tea, millesse end mässivad
Levinud kuvandi järgi on emadus lõputu õnneseisund. Tegelikkuses võtavad lapsed, kodu ja paarisuhe energiat kaugelt rohkem, kui emaks saaja ette oskab kujutada. Emade stressist pole kombeks rääkida.
23 nutikat ideed, mis kuluvad kindlasti sulle ära, kui taas haige lapsega kodus oled
Kodust, parimast kohast maailmas, saab justkui vangla, kui viirused meid koduseinte vahele aheldavad. Pigem näib lapsi murdvat igavus ja vanemaid tüdimus kui haigus ise. Kuidas vastu pidada?
Sõitsime vaikides, hoidsin pisaraid tagasi ja ei julgenud mõelda, mis edasi saab
Raseduse ajal tundsin ennast väga hästi. Kerge iiveldus alguses ja natuke kõrvetisi ei häirinud. Arst, kelle juures arvel olin, rääkis, et esimene keisrilõige ei tähenda, et järgmine sünnitus ei võiks loomulik olla. Eks väike hirm, et kuidas seekord läheb, oli ikka.