Video ja pildid: vaadake, kuidas valmisid presidendi vastuvõtu suupisted
Juba eile kell 10 oli Pärnumaa kutsehariduskeskuse (PKHK) köök presidendi vastuvõtu suupistete valmistamise pärast tulvil saginat.
Video ja galerii: kolm Pärnu kokka on suupisted vastuvõtuks valmis saanud
Kõik kolm Pärnu kokka pakuvad täna Tartus presidendi vastuvõtul isiklikult riigipea külalistele enda valmistatud noobleid ampse.
Ujulast sündis äge rulapark
Kui Pärnu kaasava eelarve mulluse konkursi võitnud siserulapargi idee autorid eelmise suve lõpul tühjana seisvat Raba ujulat ekstreemspordikeskuseks ehitama hakkasid, ei osanud nad uneski näha, kui palju tehnilisi ja büroklaatlikke takistusi sel teel tekib, kuid nüüd lõhnab skatepark värske värvi...
Kaja Kallas: Lõpuks on kõigil paha maitse suus
Nutiseadmed tekitavad lastes sõltuvust. “Öeldakse, et suuremat sõltuvust kui heroiin. Sa ei annaks oma lapsele heroiini, aga piiramatult internetis surfamises ei taju vanemad probleemi,” näeb Euroopa­ Parlamendi liige Kaja Kallas lahendust vajavat probleemi, sest liigne nutilembus mõjutab noorte ...
Kassitoitu pätsanud mees jäi politseile vahele
Reedel jäi politseile vahele kassitoitu varasatanud vanem mees.
Kihnus lõppesid eile jõulud
Kihnus lõpevad jõulud küünlapäeval, 2. veebruaril, seepärast tähistatigi kohalikus muuseumis seda talvepoolitus­päeva näituse avamise, Tartu rahu kui riigi sünnitunnistust käsitleva ettekande ja foto­näituse väljakuulutamisega. Muusikalist külakosti toob Harjumaalt akordioniklubi Amulett.
Reka kraavist väljatõmbamiseks suletakse Via Baltica
Maanteeinfokeskus andis teada, et täna hommikul Tallinna-Pärnu-Ikla maanteel Jädiveres kraavi läinud rekat hakatakse välja tõmbama ja seetõttu suletakse ajutiselt mõlemas suunas liiklus.
Tänavaküsitlus: mida arvavad liiklejad maanteeameti soovitusest sõidud võimalusel edasi lükata
Maanteeamet hoiatas eile keeruliste teeolude ja libeduse eest ning soovitas liiklejatel võimaluse korral sõidud edasi lükata.
Galerii: Sindi noored valmistasid riigi juubeliks sinimustvalge malelaua
Sel nädalvahetusel tähistas Sindi avatud noortekeskus 13. aastapäeva ja Eesti Vabariigi 100. aastapäeva kingitusena esitleti arvutigraafika ringi noorte valmistatud hiiglaslike nuppudega sinimustvalget malelauda.
Üleskutse: ootame teateid erilise saatusega Eesti lippudest
Pärnu Postimees ootab Eesti Vabariigi 100. aastapäeva tähistamise eel Pärnumaa inimestelt teateid Eesti lippudest, millel on olnud eriline saatus või ajalugu.
Galerii: meenemedalile joonistus Kihnu naine külgkorviga
Kihnu muuseumis jutustavad meenemedalid kihnlastest ja Eestist, nende esiküljel on kujutatud võrku lappavaid kalureid, külgkorviga sõitvat naist ja pillimehi. Sisse on vermitud tunnuslause “Kihnu – aarete saar” ja uusimal ka Eesti Vabariigi 100. aastapäeva tunnusmärk.