Vapruse leegionäri hooaeg lõppes 73 mänguminutiga
Vaid mõni nädal tagasi Pärnu Vapruse meeskonnaga liitunud 23aastase inglase Dave Moli hooaeg lõppes ootamatult, sest omal ajal Inglismaal talendikamate noormängijate hulka arvatud jalgpallur vigastas treeningul põlve nii raskelt, et peab operatsioonile minema.
Video: kuidas toimib Weekend Festivali käeviipesüsteem?
Festival tähendab ikkagi kulutusi. Vahel tahaks süüa ja vahel juua. Esimest korda sellel aastal pole võimalik Weekendil maksta sularaha või kaardiga. Raha tuleb laadida kiibile.
Noori teadureid köitis roheline vesi
Rühm noori teadureid leidis õppeekspeditsiooni käigus Jõulumäe metsade vahelt roheliseks värvunud tiigi. Veekogu hakati kohe uurima, et välja selgitada vee kummalise värvi põhjus.
Noor ämmaemand: Töö ei ole mind ära hirmutanud
Esimene öövalve. Kohe, kui vastne ämmaemand oli valve üle võtnud, jõudis kohale tema esimene sünnitaja, kes hakkas ilmale tooma oma üheksandat last. “Kõige rohkem jäi meelde, et sünnitaja ütles, et ta pole ühegi sünnituse ajal karjunud. Ma ei uskunud. Kuid tõepoolest, ta ei teinud piuksugi – alat...
Video: kui palju festivalil pidutsejad on täna vähiravifondile annetanud?
Samal ajal kui Weekend Festivalil kaupleb rohkelt ettevõtjaid, toimetavad alal orandžide särkidega heategijad, kes soovivad vähihaigetele elupäevi juurde anda.
Video: kust saavad hedonistid abi?
Weekend Festival on kestnud juba mõne tunni. Kuna üritust võivad väisata külalised, kellele meeldivad mõnuained, on kohal tervise arengu instituudi spetsialistid Aljona Kurbatova ja Pille Luiga.
Video: Are neiu Laura-Ly avas Future-laval Weekendi
Are neiu Laura-Ly Uussaar ja DJ Cityflash avasid esimeste esinejatena Future-laval Weekend Festivali.
Kiiruseületaja väitis kohtus, et auto kiirendas ise
Südaöö aegu vuhiseb Pärnus Mai uulitsal Raeküla poolt Papiniidu ristmiku suunas auto nii suure hooga, et isegi maanteel võiks juht jala korraks gaasipedaalilt tõsta.
Video: tuul tõi lohesurfaritele pidupäeva
Soe ent tuuline ilm meelitas täna Pärnu randa kümneid surfareid, kes lohedega lainetel liuglesid.
Prokuratuur süüdistab Pärnu linnavolinikku suures ulatuses omastamises
Lääne ringkonnaprokuratuur saatis üldmenetluses kohtusse kriminaalasja, milles Pärnu linnavolikogu ja Isamaa erakonna Pärnumaa piirkonna juhatuse liiget Ago Kalmerit süüdistatakse arvete võltsimises, võltsitud arvete ­kasutamises ja suures ulatuses omastamises. Kalmer peab süüdistusi jaburaks ja ...
Kodeiinisõltlane: lähen apteeki ja saan alati juurde
Nüüdseks on ta kodeiinist sõltuvuses ­olnud kolm aastat. «Selline tunne on, nagu kallistaks mind kogu aeg keegi,» rääkis Pärnu Postimehele 24-aastane kohalik noormees Taavi (nimi muudetud) oma kodeiinikaifist
Kutseline juht tabati teist korda purjuspäi veokiroolist
Tänavu 16. juulil roolis kutseline juht Nikolai poolhaagisega veoautot Scania mööda Pärnu–Rakvere–Sõmeru maanteed suvepealinna suunas, kuni politseipatrull sõiduki kinni pidas.
Video: Eesti päästjad aitavad Läti metsapõlengul voolikute magistraalliini ehitada
Lätti Eesti piiri ääres puhkenud ulatuslikku metsapõlengut kustutama läinud Eesti päästjad on suutnud tule leviku piiri suunas pidama saada.
Karistati peksu ohvriks langemise kohta valetanud naist
Pärnu maakohus mõistis kriminaalkorras süüdi 23aastase naise, kes andis kannatanuna valeütlusi selle kohta, et teda löödi.
Vaprus sõlmis lepingu jalgpalluriga, kes aastate eest oli üks Inglismaa talendikamaid
Pärnu JK Vaprus sõlmis lepingu 23aastase briti ründaja Dave Moliga.
Video: Sadama korvpallimeeskond palkas leegionäri
Korvpalliportaal Sportando teatas täna õhtul, et Pärnu Sadama korvpallimeeskond on sõlminud lepingu kanadalasest ääremängija Drew Urquhartiga.